دوشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۰۲:۵۳Apr 2019 22

جدیدترین‌های «شرکت عمران شهر جدید پردیس»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: در حوزه چاپ قراردادهای پنج برگی حدود 5 هزار واحد باقی مانده و تا امروز نیز قراردادهای 35 هزار واحد تحویل متقاضیان شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
ابتدای سال 98 سوژه ای در سامانه فارس من با عنوان سوداگری و دلال بازی در مسکن های مهر پردیس ثبت شد و خبرنگار خبرگزاری فارس برای پیگیری این موضوع به سراغ سید مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس رفته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۶:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: مجموعه واحدهای تکمیل شده مسکن مهر در فازهای 11، 5، 8 و 9 را به طور روزانه به متقاضیان تحویل می دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از افتتاح 5 هزار واحد مسکونی تا پایان سال و ساخت تصفیه خانه شماره دو در این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۰:۵۵   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: این شهر در ششمین جشنواره انتخاب برتر راه و ساختمان کشور در سال 97، به عنوان شهر جدید برتر در سطح کشورشناخته شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: موتور آسانسور برای 150 بلوک فاز 11 وارد شده که به زودی از گمرک بازرگان ترخیص می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: پس از رفع معارض 30 هکتار از اراضی مسکن مهر این شهر در فاز 8 ، ساخت و ساز در این فاز از سر گرفته شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: واحدهای زون 5 فاز 11 مسکن مهر پردیس تا پایان سال جاری به مالکان تحویل داده می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ - ۱۹:۱۲    
تهران- ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: 10 هزار متقاضی بلاتکلیف مسکن مهر این شهر که سال 91 پول واریز کردند تا خرداد سال 98 واحدهای خود را انتخاب می کنند
دولت   ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۵:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
امضای 2 تفاهم نامه شهرسازی عملیات اجرایی زیرساخت های پردیس و مطالعات فاز 2 قطار برقی تهران-پردیس و عملیات اجرایی زیرساخت های فاز 5 و 9 جدید پردیس با حضور وزیر راه و شهرسازی به امضا رسید ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۴ - ۰۹:۵۸    
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از نهایی شدن تمام قراردادهای محوطه سازی و آماده سازی مسکن مهر تا پایان سال 98 خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۸    
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: قرارداد تامین زیرساخت های مسکن مهر پردیس و احداث مترو با قرارگاه خاتم الانبیا با بودجه ای حدود یک هزار میلیارد ریال در حال نهایی شدن است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تمام قراردادهای عرصه مالکان پروژه امیر ساوالان در فاز 8 مسکن مهر پردیس امضا شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۰    
گروه بنگاه ها : مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از کلنگ زنی 8 مرکز محله در این شهر همزمان با دهه فجر خبر داد.مهدی هدایتی، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اعلام این خبر گفت ...
اقتصاد آنلاین / همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، سید مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره متقاضیانی که واحد مسکن مهر خود در پردیس را دریافت نکرده اند اما در حال بازپرداخت اقساط وام خود هستند ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
نوید عباسی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بر اساس توافق صورت گرفته بین وزرای مسکن و نیرو در خصوص تامین آب شرب سالم فازهای 5،8، 11 و 9مقررشد زیر ساخت های آب و فاضلاب توسط شرکت عمران شامل؛ خطوط انتقال، مخزن ذخیره، شبکه توزیع آب ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: 8 پیمانکار مسکن مهر پردیس که در تحویل واحدها خلف وعده داشتند به دادستانی احضار شدند و پنج پیمانکار پروژه را فعال کردند و سه پیمانکار هم از پروژه مسکن مهر حذف می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه افزایش رقم وام مسکن مهر در حد پیشنهاد است که هنوز عملیاتی نشده، گفت: برای مترو پردیس 1500 میلیارد تومان در لایحه بودجه 98 دیده شده که طی 48 ماه این پروژه به اتمام می رسد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
برنامه تهران 20 شنبه 22 دی، به بررسی موضوع وضعیت مسکن مهر در استان تهران می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، سیدمهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با حضور در استودیوی برنامه تهران 20 به بحث و بررسی موضوع فوق می پردازد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: با کمک دادستان شهرستان پردیس در پی احقاق حق متقاضیان هستیم و دادستانی روز گذشته یک شرکت را به دلیل نداشتن فعالیت احضار کرده است و پیمانکاران کم کار و کسانی که کارها را متوقف کردند نیز به دادستانی احضار خواهند شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به تعداد 7 هزار و 500 متقاضی پردیس که تا کنون واحدی برای آن ها تخصیص نیافته است گفت: خوشبختانه در حال حاضر از این تعداد برای 4 هزار نفر از پروژه های در حال ساخت فاز 8 پردیس ظرفیت سازی شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سیدمهدی هدایت اظهارداشت: این تجهیزات و پکیج به اندازه بلوک های افتتاحی تامین شده است و هر یک از بلوک های جدید مسکن مهر که در مبحث زیرساخت و محوطه سازی مشکل نداشته باشد پس از دریافت تجهیرات، قابل سکونت خواهد بود. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس به سازندگان مسکن مهر هشدار داد که بارش برف به هیچ عنوان نباید مانع اجرای پروژه های مسکن مهر باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: تمامی ورودی، خروجی و محله های فازهای جدید مسکن مهر از ابتدای بارش برف در شب گذشته تا صبح امروز توسط خدمات شهری شرکت عمران برف روبی و بازگشایی شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: نمایندگان حوزه انتخابیه پردیس گره گشای مشکلات مسکن مهر پردیس با تصویب لایحه بودجه سال 98 باشند.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۰    
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی مهدی هدایت مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در جلسه بررسی آخرین وضعیت پروژه های مسکن مهر پردیس با بیان اینکه در این پروژه های مسکن مهر پردیس در 4 فاز 11، 8 ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۲:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت:برای 2500 متقاضی مسکن مهر که آورده های خود را واریز کرده اند در سایت کوزو واقع در فاز 11 یک قطعه زمین 70 هکتاری را آماده کرده ایم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه برای پاسخ به متقاضیان با کمبود 2500 واحد مسکن مهر در پردیس مواجه هستیم، گفت: یکی از تقاضاهای ما از وزیر راه و شهرسازی موافقت با ساخت 2500 واحد جدید در مجموعه 70 هکتاری در پردیس است که پیمانکار کوزو هم برای تحویل 18 ماهه این واحدها اعلام آمادگی کرده ...
اقتصاد آنلاین / همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۰۶ - ۱۲:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، محمد اسلامی در نشست بررسی مشکلات مسکن مهر پردیس که صبح امروز در شرکت عمران شهر جدید پردیس برگزار شد، با بیان اینکه ما در وزارت راه و شهرسازی شأنی جز خدمتگزاری به مردم نداریم و باید تا سر حد امکان، تسهیل گری کنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: خدمات شهری در فازهای 11،9،5 و 8 مسکن مهر فعال می شود.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سید مهدی هدایت در خصوص همکاری شرکت عمران شهر جدید پردیس با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) اظهار داشت: همکاری این دو دستگاه در موضوع احداث متروی پردیس است و شرکت عمران شهر جدید پردیس و قرارگاه خاتم الانبیاء (ص)، علاوه بر این پروژه ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۷ - ۱۲:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: مشکل حقوقی انتخاب واحد یک هزار و 300 متقاضی در فاز هشت مسکن مهر پردیس رفع شد و عملیات اجرایی آن تا روزهای آتی شروع می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: به دنبال راهکارهایی هستیم تا افزایش قیمت مسکن به متقاضیان مسکن مهر تحمیل نشود و بر اساس اعلام بانک مسکن مبنی بر افزایش پنج میلیون تومانی وام، شرکت عمران تمامی اقدامات آماده سازی و محوطه را برعهده گرفته است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مهدی هدایت روز جمعه در نشستی با گوگچین کوزو مدیرعامل و معاونان شرکت کوزوپارس خواستار سرعت بخشیدن در اجرای عملیات عمرانی این فاز شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: زمانی برای فرصت سوزی نداریم و هیچ پروژه ای را بلاتکلیف باقی نخواهیم گذاشت.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با حضور در دفتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ارائه راهکارهای پیشنهادی و بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداخت.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تأکید براینکه مشکلات پردیس قطعا با برنامه ریزی و تعامل سازنده بین وزارتخانه های راه، نفت، نیرو و کشور کاملا قابل حل است گفت ...
طی حکمی از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی سید مهدی هدایت به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۹:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که هنوز دو ماه از انتصاب چاغروندی به عنوان سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس نگذشته، سید مهدی هدایت مدیرعامل سابق هشتگرد امروز به عنوان مدیرعامل پردیس منصوب شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۵:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مهدی هدایت برای دومین بار به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سید مهدی هدایت به عنوان مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۰۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تاکید بر اینکه در خصوص کم کاری پیمانکاران مسکن مهر موضع سختی خواهیم گرفت گفت: مطمئناً همانند گذشته در راستای تعامل صرف قدم برنخواهیم داشت.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با اشاره به افزایش قیمت تمام شده ساخت و ساز گفت: با این حال هیچ بار مالی جدیدی به متقاضیان تحمیل نخواهد شد.
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با تاکید بر اینکه دولت در این دوره تلاش دارد تا با هر ساز و کاری پرونده مسکن مهر کشور را به پایان برساند، گفت: در این مسیر قصد تحمیل هزینه جدیدی را به مردم نداشته و تلاش داریم تا ضمن تکمیل پروژه ساخت واحدها مشکلات کیفی واحدهای باقیمانده را نیز به سرعت رفع نماییم.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه با حداقل دو هزار میلیارد تومان می توانیم پرونده مسکن مهر پردیس را در یک سال ببندیم، گفت: برای 700 برج مسکن مهر پردیس آسانسور نداریم.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه بهترین خبری که درخصوص پردیس می توانم اعلام کنم اینکه دولت تمام قد پای کار آمده است گفت: اگر 2000 میلیارد تومان برای پردیس اختصاص یابد و مردم اطمینان پیدا کنند که دولت به عنوان متولی این بخش پای کار آمده می توانند رضایت دهند که از محل تسهیلات ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس از همسویی کارکرد شرکت عمران با پدافندغیرعامل در این مجموعه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در پی افزایش قیمت ملک، استقبال از واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر افزایش یافته است.