سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۰۹:۴۸Jan 2019 22
 

جدیدترین‌های «شبکه پایش سازمان هواشناسی»

بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۶    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با استناد به نقشه های هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور شده و تحت تاثیر آن ساکنان مناطق غربی، شمال غربی و مرکزی شاهد بارش های خوبی طی روزهای آتی خواهند بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۹    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با استناد به نقشه های هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور شده و تحت تاثیر آن ساکنان مناطق غربی، شمال غربی و مرکزی شاهد بارش های خوبی طی روزهای آتی خواهند بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۱    
تهران- ایرنا-مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با اشاره به وجود جو پایدار در کشور گفت:هوای کلانشهرها طی روزهای آتی برای گروه های حساس ناسالم می شود.
هارپی نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۲:۰۶    
مسعود حقیقت، مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی اظهار کرد: بر اساس نقشه های اقلیمی، در اواخر هفته جاری فعالیت سامانه بارش جدیدی در کشور آغاز خواهد شد که سبب بارندگی در غرب و شمال غرب می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۵:۲۲    
مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی اظهار کرد: بر اساس نقشه های اقلیمی، در اواخر هفته جاری فعالیت سامانه بارش جدیدی در کشور آغاز خواهد شد که سبب بارندگی در غرب و شمال غرب می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۳    
تهران- ایرنا- مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی با اشاره به پایداری هوا در بسیاری مناطق کشور، انباشت آلاینده ها را در کلانشهرها شامل تهران، اصفهان و اراک پیش بینی کرد و افزود: سامانه جدیدی از سمت جنوب و جنوب غرب وارد کشور می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۶    
مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی با بیان اینکه در بیشتر مناطق کشور طی هفته جاری پدیده جوی خاصی نخواهیم داشت، گفت: از شنبه هفته آینده (3 آذرماه) بارش های بالای نرمال در تعدادی از مناطق کشور پیش بینی می شود.
بیتوته   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: با ورود سامانه بارشی از روز دوشنبه هفته آینده (20 فروردین ماه) 2 هفته خوش بارش پیش روی کشور است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۵:۲۹    
مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه های بارشی طی هفته جاری در کشور نسبت به آبگرفتگی معابر و بالاآمدن آب رودخانه ها به دلیل نزولات جوی هشدار داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۹:۳۶    
تهران- ایرنا- مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی با اشاره به فعالیت سامانه های بارشی طی هفته جاری در کشور نسبت به آبگرفتگی معابر و بالاآمدن آب رودخانه ها به دلیل نزولات جوی هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۴:۲۳    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی از کاهش یک تا دو درجه ای دما در بیشتر مناطق کشور طی هفته جاری و هفته آینده خبر داد و روند بارشی کشور را در روزهای آتی پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۰۳:۰۳    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما در شرق کشور در روزهای آتی خبر داد و افزود: طی هفته جاری تا نیمه هفته آینده، در استان های کرمان، هرمزگان، شرق فارس، غرب اصفهان و خوزستان میزان بارش ها اندکی بالاتر از حد نرمال خواهد بود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۶    
مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها و افت شدید دما در کشور به دلیل فعالیت سامانه بارشی دستکم تا سه روز آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۰۹:۲۰    
تهران- ایرنا- مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها و افت شدید دما در کشور به دلیل فعالیت سامانه بارشی دستکم تا سه روز آینده خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۵    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: هوا هفته آینده در سراسر کشور به نسبت هفته های گذشته بویژه در مناطق شمالی به نسبت سرد می شود و بیشینه دمای هوای پایتخت به 16 درجه سانتی گراد می رسد.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۶:۳۹    
برگزاری نشست هواشناسی کشاورزی استان یزد نشست تهک کشاورزی در استان یزد با حضور مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان و هیات همراه برگزار شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با پیش بینی شرایط بارشی و دمایی کشور طی روزهای آینده، گفت: از نیمه هفته آینده سیکل بارشی گسترده در کشور آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با اشاره به پیش بینی بارش های شدید در نوار شمالی کشور، از وقوع سیلاب در برخی مناطق خبر داد و گفت: کشاورزان، دامپروران، زنبورداران و گلخانه داران نسبت به کاهش محسوس دما و آبگرفتگی ها هوشیار باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۰    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به آغاز بارش های پاییزه و کشت محصول در برخی مناطق، کشاورزان هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند. مسعود حقیقت مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۰    
رئیس شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور وضعیت جوی کشور را طی دو هفته آینده تشریح کرد و گفت: از 3 تا 9 مهرماه بارش ها در کل کشور در حد نرمال خواهد بود و از 10 تا 16 مهرماه انتظار بارش های قابل توجه داریم. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۲    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به بارش پراکنده باران و کاهش دما در برخی مناطق کشور، کشاورزان هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند. مسعود حقیقت مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۳    
مسعود حقیقت، مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی در مورد شرایط جوی کشور طی هفته آینده، با اشاره به بارندگی در شمال و شمال غرب کشور، از خنک شدن دمای غالب مناطق کشور از دوشنبه هفته آینده، 26 شهریور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۶    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی در مورد شرایط جوی کشور طی هفته آینده، با اشاره به بارندگی در شمال و شمال غرب کشور، از خنک شدن دمای غالب مناطق کشور از دوشنبه هفته آینده (26 شهریور) خبر داد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۳    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به افزایش رشد ابر و بارش پراکنده در برخی مناطق کشور، کشاورزان هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند. مسعود حقیقت، مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی در گفت و گو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۰۷:۲۲    
مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور ضمن پیش بینی وضعیت بارش و دمای کشور طی روزهای آینده، از کاهش تدریجی دمای هوای بیشتر مناطق کشور خبر داد.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۵    
ایسنا نوشت: مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی وضعیت بارش و دمای کشور را از امروز تا تشریح کرد و گفت: از29 مرداد تا 4 شهریور در غالب مناطق کشور، دما حدود نیم تا یک درجه افزایش می یابد.
تیتر امروز   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۴:۱۲    
مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی وضعیت بارش و دمای کشور را از امروز تا تشریح کرد و گفت: از29 مرداد تا 4 شهریور در غالب مناطق کشور، دما حدود نیم تا یک درجه افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۱    
مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی وضعیت بارش و دمای کشور را از امروز تا تشریح کرد و گفت: از29 مرداد تا 4 شهریور در غالب مناطق کشور، دما حدود نیم تا یک درجه افزایش می یابد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۱    
مسعود حقیقت مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی شرایط جوی کشور طی روزهای آینده، از ماندگاری هوای گرم در بیشتر مناطق کشور بویژه مرکز، دست کم تا 20 مردادماه خبر داد و اعلام کرد: طی روزهای آینده بارش قابل ملاحظه ای نخواهیم داشت.
میهن صنعت   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۹    
مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور ضمن پیش بینی شرایط جوی کشورطی روزهای آینده، از ماندگاری هوای گرم در بیشتر مناطق کشور به ویژه مرکز دست کم تا 20 مردادماه خبر داد و گفت: طی روزهای آینده بارش قابل ملاحظه ای نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۶:۱۵    
مدیر کل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور ضمن پیش بینی شرایط جوی کشورطی روزهای آینده، از ماندگاری هوای گرم در بیشتر مناطق کشور به ویژه مرکز دست کم تا 20 مردادماه خبر داد و گفت: طی روزهای آینده بارش قابل ملاحظه ای نخواهیم داشت.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۵    
معاون شبکه پایش سازمان هواشناسی شرایط دمایی کشور را طی سه هفته آینده پیش بینی کرد و گفت: از امروز(26 تیرماه) تا 13 مرداد میانگین دمای بیشتر مناطق کشور به ویژه شرق نسبت به بازه مشابه بلندمدت چهار درجه بیشتر خواهد شد.
ندای اصفهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۱:۰۵    
مسعود حقیقت مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور در گردهمایی یک روزه روسای ادارات شبکه پایش گفت: شرح وظایف کارشناسان لایه سوم و تقسیم بندی های مربوطه و انتظاراتی که از این کارشناسان است باید برای برای آنان تشریح شود
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۴    
تهران-ایرنا-مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت:طی سه روز آینده در مناطقی از شرق، جنوب شرقی و همچنین جنوب غربی کشور به دلیل وزش باد، پدیده گرد و خاک پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۶    
تهران-ایرنا-مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: پیش بینی های امروز افزایش ابر در استان های گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات شرق البرز را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۶    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: از اواسط امروز ( شنبه ) در برخی از مناطق استان های اردبیل،گیلان و مازندران افزایش ابر همراه با رگبار پراکنده و رعد و برق پیش بینی شده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۶    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: طبق پیش بینی ها از بعدازظهر فردا، جمعه تا شنبه با نفوذ جریانات دریا به ساحل یا جریان های شمالی، در برخی از نقاط اردبیل و گیلان تندباد همراه با رگبار پراکنده باران رخ می دهد و تهران نیز گرمتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۲    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: طبق پیش بینی ها از بعدازظهر فردا، جمعه تا شنبه با نفوذ جریانات دریا به ساحل یا جریان های شمالی، در برخی از نقاط اردبیل و گیلان تندباد همراه با رگبار پراکنده باران رخ می دهد و تهران نیز گرمتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۸    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: با نفوذ جریان های شمالی روی سواحل خزر، دمای این مناطق در روز جمعه کاهش نسبی خواهد داشت و سه تا چهار درجه خنک تر می شود.
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۷:۵۷    
در نشست هم اندیشی مدیر شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور با رئیس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل مطرح شد: ارزش افزوده 70 میلیارد ریالی تهک کشاورزی در اردبیل ارزش افزوده تهک کشاورزی در استان اردبیل در سال زراعی 96-1395 حدود 70 میلیارد ریال برآورد شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۹:۳۱    
تهران-ایرنا-مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: پیش بینی می شود طی دو تا سه روز آینده توفان شن در منطقه زابل رخ دهد بنابراین رانندگانی که قصد عبور از معابر این مناطق را دارند مراقب باشند.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۵    
اکوفارس: مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت:برای امروز و فردا بروز پدیده گرد و خاک برای نیمه شرقی، جنوب شرقی، غرب، شمال غرب و جنوب و جنوب غربی پیش بینی شده است.