سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۰:۵۸Jan 2019 22
 

جدیدترین‌های «مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی»

بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۶    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با استناد به نقشه های هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور شده و تحت تاثیر آن ساکنان مناطق غربی، شمال غربی و مرکزی شاهد بارش های خوبی طی روزهای آتی خواهند بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۰:۰۹    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با استناد به نقشه های هواشناسی گفت: سامانه بارشی جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور شده و تحت تاثیر آن ساکنان مناطق غربی، شمال غربی و مرکزی شاهد بارش های خوبی طی روزهای آتی خواهند بود.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با اشاره به وجود جود پایدار در کشور گفت:هوای کلانشهرها طی روزهای آتی برای گروه های حساس ناسالم می شود.
بیتوته   ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: با ورود سامانه بارشی از روز دوشنبه هفته آینده (20 فروردین ماه) 2 هفته خوش بارش پیش روی کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۴:۲۳    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی از کاهش یک تا دو درجه ای دما در بیشتر مناطق کشور طی هفته جاری و هفته آینده خبر داد و روند بارشی کشور را در روزهای آتی پیش بینی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۰۳:۰۳    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دما در شرق کشور در روزهای آتی خبر داد و افزود: طی هفته جاری تا نیمه هفته آینده، در استان های کرمان، هرمزگان، شرق فارس، غرب اصفهان و خوزستان میزان بارش ها اندکی بالاتر از حد نرمال خواهد بود.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی از تداوم بارش ها و افت شدید دما در کشور به دلیل فعالیت سامانه بارشی دست کم تا 2روز آینده خبر داد. مسعود حقیقت دیروز با اعلام این خبر به ایرنا گفت: سامانه بارشی که روزهای گذشته وارد کشور شده، بارش های خوبی را در مناطق مختلف پدید آورده است ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۵    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: هوا هفته آینده در سراسر کشور به نسبت هفته های گذشته بویژه در مناطق شمالی به نسبت سرد می شود و بیشینه دمای هوای پایتخت به 16 درجه سانتی گراد می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با پیش بینی شرایط بارشی و دمایی کشور طی روزهای آینده، گفت: از نیمه هفته آینده سیکل بارشی گسترده در کشور آغاز می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با اشاره به پیش بینی بارش های شدید در نوار شمالی کشور، از وقوع سیلاب در برخی مناطق خبر داد و گفت: کشاورزان، دامپروران، زنبورداران و گلخانه داران نسبت به کاهش محسوس دما و آبگرفتگی ها هوشیار باشند.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۵:۱۲    
یک مقام مسئول گفت: با توجه به بارش پراکنده باران و کاهش دما در برخی مناطق کشور، کشاورزان هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند. مسعود حقیقت مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۳    
مسعود حقیقت، مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی در مورد شرایط جوی کشور طی هفته آینده، با اشاره به بارندگی در شمال و شمال غرب کشور، از خنک شدن دمای غالب مناطق کشور از دوشنبه هفته آینده، 26 شهریور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۶    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی در مورد شرایط جوی کشور طی هفته آینده، با اشاره به بارندگی در شمال و شمال غرب کشور، از خنک شدن دمای غالب مناطق کشور از دوشنبه هفته آینده (26 شهریور) خبر داد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۵:۳۱    
مسعود حقیقت مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی ضمن پیش بینی شرایط جوی کشور طی روزهای آینده، از ماندگاری هوای گرم در بیشتر مناطق کشور بویژه مرکز، دست کم تا 20 مردادماه خبر داد و اعلام کرد: طی روزهای آینده بارش قابل ملاحظه ای نخواهیم داشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۹    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت:طی سه روز آینده در مناطقی از شرق، جنوب شرقی و همچنین جنوب غربی کشور به دلیل وزش باد، پدیده گرد و خاک پیش بینی شده است.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۳    
مسعود حقیقت، مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: پیش بینی های امروز افزایش ابر در استان های گیلان، مازندران، گلستان و ارتفاعات شرق البرز را نشان می دهد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۶    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: از اواسط امروز ( شنبه ) در برخی از مناطق استان های اردبیل،گیلان و مازندران افزایش ابر همراه با رگبار پراکنده و رعد و برق پیش بینی شده است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۱:۰۶    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: طبق پیش بینی ها از بعدازظهر فردا، جمعه تا شنبه با نفوذ جریانات دریا به ساحل یا جریان های شمالی، در برخی از نقاط اردبیل و گیلان تندباد همراه با رگبار پراکنده باران رخ می دهد و تهران نیز گرمتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۴ - ۱۰:۵۲    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: طبق پیش بینی ها از بعدازظهر فردا، جمعه تا شنبه با نفوذ جریانات دریا به ساحل یا جریان های شمالی، در برخی از نقاط اردبیل و گیلان تندباد همراه با رگبار پراکنده باران رخ می دهد و تهران نیز گرمتر خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۸    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: با نفوذ جریان های شمالی روی سواحل خزر، دمای این مناطق در روز جمعه کاهش نسبی خواهد داشت و سه تا چهار درجه خنک تر می شود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۵    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت:برای امروز و فردا بروز پدیده گرد و خاک برای نیمه شرقی، جنوب شرقی، غرب، شمال غرب و جنوب و جنوب غربی پیش بینی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۰۹:۳۸    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت:منطقه زابل با توجه به وزش بادهای 120 روزه سیستان در دو تا سه روز آینده با بروز پدیده گرد و خاک شدید مواجه خواهد شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۹    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز در استان های نیمه جنوبی و جنوب غرب کشور وزش باد شدید همراه با بروز پدیده گرد و خاک پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۹:۲۷    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز در استان های نیمه جنوبی و جنوب غرب کشور وزش باد شدید همراه با بروز پدیده گرد و خاک پیش بینی شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۰۰    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه در این هفته، تابستان به خوبی خود را نشان می دهد، گفت:هفته تابستانی گرمی را در کشور پیش رو داریم و پیش بینی می شود دما در مناطق جنوبی به بالای 50 درجه می رسد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۳    
مسعود حقیقت، مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: طی دو تا سه روز آینده در جنوب و جنوب شرق کشور به ویژه منطقه زابل شاهد وزش باد شدید همراه با پدیده گرد و خاک خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۰۴    
تهران-ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی با بیان اینکه دمای امروز 27 خردادماه پایتخت به 35 درجه سانتی گراد بالای صفر می رسد، گفت: با افزایش دما در روزهای آینده، تهرانی ها فردا دمای 36 درجه و پس فردا دمای 37 درجه سانتی گراد را تجربه خواهند کرد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۳    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور،گفت: در دو تاسه روز آینده برای شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید و احتمال خیزش گرد و خاک در منطقه زابل پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۰    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور،گفت: در دو تاسه روز آینده برای شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید و احتمال خیزش گرد و خاک در منطقه زابل پیش بینی شده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۷    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: پیش بینی ها نشان می دهد بارش های رگباری تا آخر هفته ( جمعه ) در نقاط مختلف کشور ادامه دارد اما اوج بارش ها امروز ( چهارشنبه ) بعدازظهر خواهد بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: امروز و فردا ( سه شنبه و چهارشنبه ) در نیمه شرق کشور از جمله استان های سمنان، قم، شرق اصفهان و همچنین استان های قزوین ، البرز و تهران در برخی از ساعات وزش باد شدید پیش بینی شده که در برخی از مناطق می تواند با گرد و غبار همراه باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۵    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: بارندگی ها تا چهارشنبه در کشور ادامه دارد و پنج شنبه و جمعه از شدت بارش ها کاسته می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۶    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: بارش ها طی دو تا سه روز آینده در نوار شمالی کشور به ویژه راسته البرز ادامه دارد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۰۹:۵۷    
تهران - ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: به علت احتمال وزش باد شدید در شرق کشور و بروز گرد و غبار ، مرغداران این مناطق مراقب مرغداری ها باشند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ - ۱۰:۵۶    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: در برخی از ساعات بعدازظهر امروز (پنجشنبه) در استانهای تهران، البرز، قزوین و مرکزی و شرق اصفهان شاهد باد نسبتا شدیدی خواهیم بود که گاهی با گرد و خاک همراه است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۰    
تهران- ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی کشور از افزایش دمای هوا، وزش بادهای شدید و بروز پدیده گردوغبار به دلیل جو ناآرام تا پایان خرداد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۱:۵۱    
تهران - ایرنا- مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی از افزایش دمای تهران طی روزهای آینده خبر داد و گفت: چهارشنبه - 16 خرداد - بیشینه دما به 35 درجه سانتی گراد می رسد و پایان هفته گرمی را در پایتخت شاهد خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۴۱    
گرگان - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی گفت: کلزا کاران نوار شمالی کشور به ویژه استان گلستان که محصول خود را برداشت کرده اند مراقب آسیب های احتمالی رگبار و آذرخش (رعد و برق) بوده و محصولات را به محیط های سربسته منتقل کنند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۹:۴۸    
تهران - ایرنا - مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی گفت: کلزا کاران نوار شمالی کشور به ویژه استان گلستان که محصولات خود را برداشت کرده اند مراقب رگبار و رعد و برق باشند و محصولات برداشت شده را به محیط های سربسته منتقل کنند.
جام جم   ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۵۲    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی گفت: با توجه به نفوذ جریانات شمالی ، امروز و فردا ( شنبه و یکشنبه ) شاهد کاهش 5 تا 10 درجه ای دما در استان های ساحلی خزر خواهیم بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۱    
مدیرکل شبکه پایش سازمان هواشناسی گفت:سامانه بارشی که روز گذشته وارد کشور شد بارندگی های خوبی را برای مناطق مختلف کشور به همراه داشت و پیش بینی ها نشان می دهد این بارندگی ها همچنان ادامه دارد.