دوشنبه ۲۸ بهمنساعت ۰۷:۴۸Feb 2020 17

جدیدترین‌های «دانشگاه اصفهان»

ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مناظره انتخاباتی با عنوان "انتخاب ما، آینده ما" در دانشگاه اصفهان برگزار شد.
ایمنا   ۱۰ ساعت پیش    
مناظره میان دو کاندیدای نمایندگی و یک عضو مجلس شورای اسلامی در نشستی با عنوان "انتخاب ما، آینده ما" امروز -27 بهمن ماه 98- در دانشگاه اصفهان برگزار شد.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۹:۴۵    
نشست مناظره با محوریت انتخابات مجلس شورای اسلامی عصر امروز با حضور حیدرعلی عابدی نماینده فعلی مجلس و عباس مقتدایی نماینده سابق و کاندیدای انتخابات مجلس در دانشگاه اصفهان در حالی برگزار شد که 2 نفر از مهمانان برنامه با وجود اعلام آمادگی در این مناظره حضور نیافتند.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۹    
رسول بخشی اقتصاددان و مدیر گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت: هرجایی که قیمت ها در حال افزایش هستند بدانید که رشد نقدینگی یا رشد پول از رشد تولید بالاتر رفته است که مهمترین دلیل تورم در همه کشورها است. ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۷:۵۶    
استاد دانشگاه اصفهان گفت: شاید زنان آخرین فرصت این کشور باشند، چرا که مردان انگیزه خود را برای کنشگری اجتماعی از دست داده اند و در جامعه مدرن با درهای بسته نمی توانیم کشور را اداره کنیم، برای هر موضوعی نیازمند ارتباط و تعامل با جهان هستیم و نیاز داریم که با جهان آشتی باشیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۰۷:۴۴    
رئیس سابق دانشگاه اصفهان گفت: با برگزاری انتخابات یکی از مهم ترین ارکان نظام که جمهوریت است را تحقق می بخشیم.
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه علوم سیاسی دانشگاه اصفهان گفت: همان طور که ازنظر یونسکو راه حل هر مشکلی آموزش است و این آموزش در دانشگاه ها انجام می شود، دانشگاه ها و نخبگان در بیانیه گام دوم انقلاب نقش مهمی دارند.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۸:۴۰    
پرفسور حسن نیلی، استاد تمام دانشگاه اصفهان می گوید، برای فهمیدن اهمیت انتخابات کافی است عدد ریالی هر رأی را در بیاورید. پرفسور حسن نیلی، استاد تمام دانشگاه اصفهان می گوید، برای فهمیدن اهمیت انتخابات کافی است عدد ریالی هر رأی را در بیاورید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۲:۱۰    
کرسی آزاداندیشی با موضوع کارآمدی نظام و با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی شبنه، 26 بهمن در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - عضو هیات علمی دانشگاه اصفهان گفت: نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی باید برنامه داشته باشند تا مردم بر اساس این برنامه ها به آنان رای بدهند.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع، به نقل از فارس، نشست نقش پول در اقتصاد؛ عامل رونق تولید یا ایجاد تورم ، با حضور جمعی از اساتید و صاحبنظران و فعالان این حوزه در دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه شریف برگزار شد ...
آنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۲ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با تأکید بر اینکه در نظام بانکی کنونی نرخ سود واقعی فعالیت های اقتصادی اصلاً مهم و اثرگذار نیست، گفت: در شرایط فعلی سرمایه گذاران منابع مالی خود را به سمتی می برند که نرخ بهره اسمی بیشتری داشته باشند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۲۲:۳۴    
منصور شیشه فروش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه در پاییز امسال با 80 روز آلوده روبرو بودیم، اظهار داشت: دو طرح مطالعاتی سهم بندی و منشایابی ذرات معلق هوا و اولویت بندی کانونهای مولد آلودگی هوا و تهیه سیاهه انتشار منابع آلاینده گازی با همکاری دانشگاه اصفهان و صنعتی و همکاری شهرداری اصفهان ...
معدن نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۲۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - طی نشستی با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصهفان و هوشنگ طالبی رئیس دانشگاه اصفهان که 21 بهمن ماه در این دانشگاه برگزار شد، تفاهم نامه همکاری بین این دوسازمان امضاء و مبادله گردید.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
دکتر رسول بخشی دستجردی عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان با بیان اینکه نظام بانکی کنونی بر خلق بدهی استوار است، گفت: سود اصلی بانک ها در خلق پول از هیچ است و تداوم این روند به افزایش افسارگسیخته بدهی مردم و دولت ها منجر شده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نشست سوم از سلسله نشست های زیستن در میانه جنگ و صلح در دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه اصفهان برگزار می شود.
طراحی و ساخت حسگر سنجش میزان گونیای ورق برش داده شده در ناحیه قلع اندودتوسط پژوهشگران دانشگاه اصفهان تهیه و به عنوان یکی از طرح های صنعتی برگزیده دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۸    
اصفهان- ایرنا - رییس دانشگاه اصفهان گفت: دانشگاهیان به شکرانه پیشرفت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در 41 سال گذشته در بخش های علمی و فناوری در راهپیمایی 22 بهمن امسال حضور گسترده خواهند داشت.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه فناوری، مرکز نوآوری و آزمایشگاه سلامت با حضور معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری و در هفتمین روز از ایام دهه فجر، روز شنبه در ساختمان آفرینش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری گفت : ایجاد ناحیه نوآوری و فناوری دانشگاه اصفهان زیست بومی برای فعالیت جوانان محسوب می شود.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۷    
دوره تخصصی تربیت و توانمند سازی هادیان سیاسی به همت معاونت سیاسی حوزه نمایندگی ولی فقیه ناحیه بسیج دانشجویی اصفهان برگزار شد.
استانداری اصفهان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اعلام خوشبینی نسبت به ایجاد و راه اندازی ناحیه نوآوری و فناوری در دانشگاه اصفهان بر حمایت از تجاری سازی ایده های دانش آموختگان دانشگاهی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۳۴    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: به رئیس دانشگاه اصفهان قول می دهم هر چقدر دانشگاه بتواند ساختمان بدهد برای اختصاص به مرکز رشد و نوآوری ما هم کمک کنیم تا بازسازی شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سورنا ستاری، معاون علمی فناوری رئیس جمهور در سفر استانی خود به اصفهان از چند طرح در دانشگاه اصفهان رونمایی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۳:۴۲    
مرکز رشد و کارآفرینی و مرکز بازی های رایانه ای دانشگاه اصفهان با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور به بهره برداری رسید.
بنیاد ملی نخبگان   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ناحیه نوآوری و فناوری دانشگاه اصفهان شامل مرکز نوآوری صنایع سرگرمی، مرکز رشد واحدهای فناور، کریدور جامع فناوری و شتابدهنده صنایع خلاق، و فب لب در 32 هکتار افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مرکز نوآوری بازی های رایانه ای دانشگاه اصفهان روز شنبه در هفتمین روز دهه فجر با حضور معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری و جمعی از مسوولان استانی افتتاح شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ناحیه نوآوری و فناوری امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در دانشگاه اصفهان افتتاح شد .
همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ناحیه نوآوری و فناوری دانشگاه اصفهان شامل مرکز نوآوری صنایع سرگرمی، مرکز رشد واحدهای فناور، کریدور جامع فناوری و شتابدهنده صنایع خلاق، و فب لب در 32 هکتار افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس دانشگاه اصفهان گفت: با پیاده سازی دانشگاه نسل چهارم و همکاری آن با جامعه، محیط دانشگاه را به کارخانه نوآوری تبدیل خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان ناحیه نوآوری و فناوری دانشگاه اصفهان در مساحت 32 هکتار شامل مراکز رشد و نوآوری، کارآفرینی و بازی های رایانه ای، صنایع سرگرمی، کریدور دانش و شتابدهنده های صنایع خلاق به منظور حمایت از نوآوری و کارآفرینی در دانشگاه اصفهان افتتاح شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۸ - ۱۵:۲۲    
به گزارش بورس نیوز محسن رنانی از دانشگاه اصفهان در یادداشتی نوشت: نرمال بودن برای فرد، از نخبه بودن مفیدتر است و نخبه بودن افراد البته برای جامعه مفیدتر است و اینجاست که سیاستگذار باید تعادلی بین این دو ایجاد کند و نگذارد نخبه بودن فرد موجب آسیب به او بشود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۱    
نخستین استارتاپ انتخاباتی بسیج اساتید استان اصفهان، با حضور مسئولان کانون ها و اساتید دانشگاهی در دانشگاه اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۵    
تیم دانشگاه اصفهان به مقام قهرمانی مسابقات هندبال دانشجویان دانشگاه های منطقه شش کشور رسید.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۱۴ - ۱۸:۲۳    
مفهوم رشد حرکتی نویسنده: مریم نزاکت الحسینی؛ عضو هیات علمی گروه رفتار حرکتی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه اصفهان حرکت اساس زندگی است. همه آنچه که افراد در فعالیت های روزمره، ورزش، بازی و محیط کار انجام می دهند، وابسته به حرکت است. این حرکات در خلاء انجام نمی شوند بلکه در محیط اتفاق می افتند ...
دکتر مجتبی صدیقی معاون وزیر علوم و رییس سازمان امور دانشجویان در چهارمین همایش کشوری کانون های دانشجویی دستیاران سلامت روان که در دانشگاه اصفهان برگزارشد، بر ضرورت ارتباط مؤثر کانون های همیاران سلامت با مراکز مشاوره تأکید کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
محسن رنانی ، استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان و پژوهشگر توسعه می گوید: اگر به نقطه ای رسیدیم که مردم دیگر باورشان به مقامات را از دست دادند، آن گاه فرصت افق گشایی هم از بین می رود؛ یا اضمحلالی است همچون ونزوئلا یا شورشی ست مثل سوریه ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت: با بروز بیماری هایی نظیر کرونا بخش های خدماتی اقتصاد متاثر شده، رشد اقتصادی کاهش یافته و در نهایت با تاثیر بر تقاضای نفت، کاهش قیمت آن را رقم می زند اما از آنجا که احتمالا چین می تواند بیماری را کنترل کند، اثرات آن بر بازار نفت موقتی خواهد بود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۳ - ۰۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
تغییراتی که در سیاست های مدیریت دانشجویی دانشگاه اصفهان به تازگی رخ داده، باعث بروز مشکلاتی برای دانشجویان شده است؛ خوابگاه و غذای دانشجویان در پی این سیاست ها در معرض خطر است.
طرح مشاوره برای استقرار سیستم مدیریت نگهداری و تعمیرات در راستای مدیریت دارایی های فیزیکی مطابق با الزامات پیوست و مشاوره جهت انتخاب و پیاده سازی سیستم مکانیزه مدیریت نگهداری و تعمیرات توسط پژوهشگران دانشگاه اصفهان تهیه و به عنوان یکی از طرح های صنعتی برگزیده دانشگاه ها ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۱۱/۱۲ - ۰۹:۵۰    
عضو جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان گفت: نقاط قوت جمهوری اسلامی از جمله توانایی پژوهشی در انرژی هسته ای و همچنین اقتدار نظام ناشی از توجه به ظرفیت ملی است نه مذاکره با استکبار.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۱۰ - ۰۷:۳۵    
اصفهان- ایرنا- کتاب تاریخ حِرَف، صنایع و تجارت استان اصفهان از دوره باستان تا انقلاب اسلامی مجموعه ای کامل و جامع که به سفارش دانشگاه اصفهان و اتاق بازرگانی، صنایع، معاون و کشاورزی این استان تدوین شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۹    
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و دانشگاه اصفهان برای تعامل بیش تر صنعت و دانشگاه تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری دانشگاه اصفهان و یک گروه بین المللی از کشور ترکیه، احیای آرامگاه شیخ علاالدوله در دستور کار قرار دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
بانک رفاه بیش از 5میلیارد ریال تجهیرات پزشکی به دانشگاه اصفهان اهداء کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۷    
نصف جهان: دبیر شورای صنفی مرکزی دانشگاه اصفهان از اجرای طرح شروع کلاس های صبح این دانشگاه با تأخیر، به منظور کاهش حجم ترافیک اول صبح خبر داد. سید حسین شفیعی با اعلام این خبر، اظهار کرد: به دنبال پیگیری های شورای صنفی دانشگاه اصفهان و همکاری معاونت های آموزشی و دانشجویی این دانشگاه ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان دبیر شورای صنفی مرکزی دانشگاه اصفهان از اجرای طرح شروع کلاس های صبح این دانشگاه با تاخیر، به منظور کاهش حجم ترافیک اول صبح خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
محققان دانشگاه اصفهان موفق به ساخت سامانه تصفیه روغن تپ چنجر دائم در مدار شدند.
جهانی پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه اصفهان خطاب به نویسندگان حوزه ادبیات کودک و نوجوان گفت: اقتصاد مقاومتی دارای 5 رکن اصلی است که باید به زبان داستان وارد مطالبات مردم شود تا اقشار جامعه با این مفاهیم آشنا شوند و بتوانند در این راستا اقدامات بسیاری انجام دهند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
اتاق بازرگانی و دانشگاه اصفهان برای تعامل بیش تر صنعت و دانشگاه تفاهم نامه همکاری امضا نمودند .