دوشنبه ۰۱ مهرساعت ۱۴:۴۴Sep 2019 23

جدیدترین‌های «دفتر تبلیغات اسلامی»

شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازگشت دفتر تبلیغات اسلامی به شهر قم/آماده ایم از خطاهای گذشته همسایگان بگذریم/نیروهای خارجی از منطقه فاصله بگیرند/ابتکار صلح هرمز از عناوین روزنامه های امروز قم است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵    
مسئول قرارگاه اساتید و طلاب انقلابی با بیان این که دفتر باید پاسخ گوی گلایه های رهبری باشد، گفت: مهم ترین معیار و سنجش برای ارزیابی هر دستگاهی بیانات و اظهارات ولی امر مسلمین است که باکمال تأسف و شرمندگی مطلع شدیم که ایشان از عملکرد دفتر تبلیغات گلایه مند بودند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۱:۱۰    
گروه حوزه های علمیه نشست معنویت و گام دوم انقلاب اسلامی در راستای تحقق بیانیه گام دوم با حضور معاون فرهنگی قوه قضائیه از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: با توجه به تکلیف شرعی که مقام معظم رهبری بر عهده دفتر گذاشتند، کارگروه رسیدگی به وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهر قم در ضلع های مختلف در دفتر تبلیغات اسلامی تشکیل می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/عضو هیئت علمی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: اعتلای علمی و پژوهشی خواهران طلبه یکی از نیازهای مهم جامعه امروز است.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۵    
شفقنا- حجت الاسلام والمسلمین میرخانی رئیس اداره فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی جنوب شرق کشور اظهار داشت: با توجه به شروع دهه اول ماه محرم الحرام 582 مبلّغ جهت پرداختن به امورات فرهنگی، تبلیغی و تبیین موضوعات دینی به مناطق مختلف جنوب شرق اعزام شدند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل امور تبلیغی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: در طرح اوقات فراغت تابستان سال جاری بیش از 480 مبلغ را در قالب شیوه ای جدید به برخی از مناطق اعزام کردیم.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دوره تربیت مربی کودک و نوجوان، از سوی دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان، ویژه بانوان در اهواز برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس اعزام مبلغ دفتر تبلیغات اسلامی خوزستان از اعزام 510 مبلغ خواهر و برادر ویژه ایام محرم به مناطق مختلف و محروم خوزستان خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ جلسه کمیته فرهنگی ستاد اربعین در دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نمایندگی خوزستان برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه نشست علمی شاخصه های معنویت اسلامی در راستای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب پنجشنبه، 28 شهریورماه، از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه قم برگزار خواهد شد.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه حوزه های علمیه پیش اجلاسیه اول کرسی تخصصی اهل بیت(ع) و فتوحات از سوی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه برگزار می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/مدیرکل امور تبلیغی دفتر تبلیغات گفت: در محرم سال جاری حدود 9000 مبلغ را از قم به سراسر کشور اعزام کردیم و بیش از سه هزار نفر از سوی شعب و نمایندگی های دفتر تبلیغات اسلامی اعزام شدند که در مجموع حدود 12 هزار مبلغ را در قالب اعزام های انفرادی، نخبگانی ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۱    
مسؤولان معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم از تلاش های خبرگزاری رسا در پوشش مناسب اخبار نمایشگاه دستاورد های قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی تقدیر کردند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۱    
نشست شورای مشاورین کنگره بین المللی اربعین با همکاری مراکز مختلف علمی و فرهنگی از جمله دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست شورای مشاورین کنگره بین المللی اربعین با همکاری مراکز مختلف علمی و فرهنگی از جمله دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در تالار امام مهدی(عج) پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۶:۳۲    
شماره 302 ماهنامه پوپک به همت معاونت فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی منتشر شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، دوره هایی را برای مدیران کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
با حکم معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، مدیرکل جدید تبلیغ تخصصی این معاونت منصوب شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۷ - ۱۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ کتاب تاریخ روابط اسلام و مسیحیت به همت پژوهشکده اسلام تمدنی دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ترجمه شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۶ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عاشورا زمانی کارکرد تمدنی خواهد داشت که معطوف به نیازهای کلان دنیای اسلام باشد. عاشورایی که نسبت به چالش های امت اسلام خنثی و بی تفاوت باشد، عاشورای سکولار است و از منطق اسلام به دور است. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۲۳:۳۵    
نشست علمی فقه و رانت و رابطه آن با عدالت در راستای تحقق بیانیه گام دوم به همت به همت پژوهشکده فقه و حقوق دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۲۳:۳۲    
نمایشگاه عکس آثار برتر هفت دوره سوگواره عاشورایی عکس هیأت با همکاری نگارستان اشراق دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم تا 24 شهریورماه 98 برپاست.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۵ - ۲۳:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه مهارت های همدلی در پاسخگویی با محوریت پاسخگویی به سؤالات دینی ویژه کارشناسان مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا – حوزه نوشت: دستگیری از نیازمندان و برطرف کردن مشکلات آنها، یکی از زمینه های استجابت دعاست. رسول خدا(ص)فرموده است: مَنْ أَرَادَ أَنْ تُسْتَجَابَ دَعْوَتُهُ، وَأَنْ تُکْشَفَ کُرْبَتُهُ ، فَلْیُفَرِّجْ عَنْ مُعْسِرٍ: هر که می خواهد دعایش مستجاب شود و غمش برطرف شود ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قم – ایرنا – مسئول نگارستان اشراق دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم گفت: 38 عکس در نمایشگاه آثار برگزیده سوگواره عاشورایی عکس هیات در این نگارخانه به نمایش در آمد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۳ - ۰۹:۵۶    
شفقنا- عضو شورای عالی حوزه های علمیه با ابراز تعجب از وقوع حرمت شکنی اخیر در دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اگر با حرمت شکنی های صورت گرفته در گذشته به نحو جدی برخورد می شد، شاهد تکرار این مسائل نبودیم. ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در تبلیغ نوین اداره کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین در معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی تشکیل شد.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۳    
حوزه/ رئیس و مسئولین دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، با حضور در منزل حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسین علی خطیبی از وی عیادت کرده و از نزدیک در جریان روند درمان او قرار گرفتند.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: کشور ما در زمینه علوم انسانی، اسلامی و هنر، فعالیت جدی در ارتباط با تأسیس شرکت های دانش بنیان انجام نداده و باید فعال تر عمل کنیم.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۰    
بخش پشتیبانی علمی مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی در چهار حوزه وظیفه ارائه آموزش های مهارتی، دانشی و بینشی کارشناسان پاسخگو در هفت گروه علمی این مرکز را به عهده دارد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۲:۳۰    
بایسته های گام دوم انقلاب و تأکید بر رسالت طلاب جوان به همت دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی بررسی شد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خواستار ورود نیروهای امنیتی به مساله حرمت شکنی واهانت به رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شد و بر حراست و صیانت از حوزه های علمیه و روحانیون تاکید کرد. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
اینکه چرا کسی در قم داد می زند تا یک منصوب رهبری (رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه) سخنانش را قطع کند تا منصوب دیگری ایشان (رئیس قوه قضائیه)، سخن بگوید، قطعا موضوعی است که می توان در مورد آن این گونه تحلیل کرد که برخی در کشور ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: تبیین گام دوم انقلاب با محوریت مباحث اخلاقی از جمله برنامه هایی است که مبلغان در ماه محرم به آن می پردازند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۲۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
برهم زدن سخنرانی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از آن دست اتفاقاتی است که حداقل در یک دهه اخیر نمونه های متعددی از آن مشاهده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئولان موسسه آموزش عالی حوزوی علامه مجلسی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان و جمعی از اساتید دانشگاه کوفه با هدف برقراری تعاملات علمی و پژوهشی بین ایران عراق با یکدیگر دیدار کردند.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش راهنمای سفر من به نقل از ایکنا؛ پانزدهمین شماره فصلنامه علمی پژوهشی جستارهای فقهی و اصولی به صاحب امتیازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، شعبه خراسان رضوی و مدیرمسئولی حجت الاسلام مجتبی الهی خراسانی منتشر شد ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۶    
معاون فضای مجازی، هنر و رسانه دفتر تبلیغات اسلامی گفت: باید در مثلث هنر، فضای مجازی و رسانه بعد زیبایی شناختی را بسیار جدی بگیریم.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مصاحبه های عمومی و تخصصی طلاب داوطلب سطح 3 جهت پذیرش در سال تحصیلی 99-98 در مؤسسه آموزش عالی حوزوی معصومیه (خواهران) برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۷    
نشست علمی موضوع شناسی الکل با محوریت پاسخگویی به سؤالات شرعی به همت گروه علمی احکام مرکز ملی پاسخگویی به سؤالات دینی دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۱    
معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در دوره آموزشی تأمین مدرس کتاب فلسفه پایه دوازدهم گفت: اگر به داشته ها و تراثمان توجه کنیم، این مشکلات مرتفع خواهند شد.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نخستین همایش ملی معنویت های نوظهور؛ شاخصه ها و نقدها با هدف شفاف سازی و آگاهی بخشی در زمینه معنویت های نوظهور به همت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی فراخوان داد. ...
598   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
محمد جعفری گیلانی: من خودم 40 سال است که در دفتر تبلیغات اسلامی هستم و در این قبیل مراسمات معمولا چند ده نفر روحانی را در جای جای مجلس می نشاندم که اگر کسی بخواهد در آنها حرفی اضافه بزند، فورا 50 نفر بگویند خفه شو!
همشهری   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۴    
چند روحانی می نشاندم که فورا بگویند خفه شو حجت الاسلام محمد جعفری گیلانی، رئیس هیأت امنای دفتر تبلیغات اسلامی درباره برهم زدن سخنرانی احمد واعظی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در مراسم مبلغان با جماران گفت وگو کرده است ...
رسا   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۲    
سرپرست اداره گروه های تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی از وجود 550 گروه تبلیغی خبر داد و گفت: نگاه دفتر این است که گروه ها به سمت تخصصی شدن حرکت کنند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۰۷:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
شرق نوشت: محمد جعفری گیلانی، رئیس هیئت امنای دفتر تبلیغات اسلامی، به ماجرای برهم خوردن سخنرانی احمد واعظی، رئیس دفتر تبلیغات اسلامی قم، واکنش نشان داد و آنها را چماق داران مدرن خواند. ...
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۶/۱۱ - ۰۸:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
محمدرضا قربان زاده در یادداشتی در جماران نوشت: گردهمایی بزرگ مبلغان ماه محرم دفتر تبلیغات اسلامی که روز پنج شنبه با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در قم برگزار شد، در حالیکه می توانست به دلایل مختلف از جمله حضور یکی از سران قوا جزو بهترین گردهمایی های مبلغان در سال های اخیر قلمداد شود ...