سه شنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۸:۴۱Mar 2019 26
 

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۲    
شیراز- ایرنا- سرپرست روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شیراز اعلام کرد: سیلاب روز دوشنبه شهر شیراز خللی در سلامت آب آشامیدنی شیراز وارد نکرد و مردم و گردشگران با اطمینان خاطر می توانند از آب شبکه لوله کشی استفاده کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۷    
شهرکرد- ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری از جایگزینی 30 حلقه چاه آب به منظور تامین آب شرب بخشی از شهر شهرکرد، لردگان و اردل در زمان بارندگی و احتمال کدورت آب شرب خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۰    
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان گفت: برف و کولاک هفته گذشته به همراه رانش زمین 20 میلیارد ریال به تاسیسات آب مناطق روستایی در شرق این استان خسارت وارد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۱/۰۴ - ۱۶:۱۲    
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از خسارت 262 میلیارد ریالی تاسیسات آبرسانی روستاهای استان خبر داد و گفت: این ارزیابی خسارت برای روستاهای قابل دسترسی بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۸:۱۹    
گرگان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان گفت: 29 کیلومتر خط انتقال آب در گلستان بر اثر سیل آسیب دید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۷:۱۲    
سرپرست شرکت آب و فاضلاب شهری گلستان گفت: در سیلاب اخیر بیش از 12 میلیارد تومان خسارت به بخش های مختلف آب و فاضلاب شهری اعم از تأسیسات، برق، چاه ها و خطوط انتقال وارد شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۱:۵۲    
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت مصرف، خدمات مشترکان و کاهش هدررفت شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: جایگاه آب و اعمال مدیریت مصرف در بودجه های سالانه کشور درحالی کم رنگ دیده می شود که بحران کم آبی در این سال ها به شدت منابع آب را تهدید کرده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۱:۴۷    
گرگان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان گفت: آب آشامیدنی 35 روستای گلستان براثر سیل قطع است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۵    
اراک - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی گفت: 40 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل شبکه خطوط انتقال آب در 2 روستای حسین آباد و بغدادی شهرستان اراک اعتبار نیاز است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۱/۰۲ - ۲۲:۰۷    
گرگان- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از آبرسانی با تانکر در 20 روستای سیل زده آق قلا خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۲    
آستارا - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری آستارا گفت: افت فشار و قطعی آب در چند نقطه این شهر به علت افزایش مصرف همزمان خانوارها برای شست و شوی اسباب و اثاثیه در آخر سال تا ساعاتی دیگر برطرف خواهد شد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۴۶    
به گزارش روز سه شنبه روابط روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی مازندران ، مجید عبداللهی افزود : 29 هزار و 82 مشترک این تعداد روستا در شهرستان گلوگاه، بهشهر، نکاء، میاندرود، ساری، سیمرغ، همچنین جویبار، سوادکوه، بابل، بابلسر ، نور و سورک با مشکل تامین آب آشامیدنی مواجه هستند . ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۴    
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: اگر شهروندان کار شستشو را در یکی دو روز پایان سال انجام دهند؛ ممکن است حجم مخزن ها کاهش یافته و برای ساعت تحویل سال، مشکل ساز شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۱    
مدیر دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران با اشاره به بارندگی شدید و طغیان رودخانه ها در روزهای گذشته در سطح استان گفت: بارندگی 46 میلیارد و 800 میلیون ریال به تاسیسات آبرسانی در این استان خسارت وارد کرد.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۶    
به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران، اصغر صبری به اجرای برنامه های زمانبندی شده در خصوص ساماندهی شبکه های آبرسانی اشاره و بیان کرد: از ابتدای سالجاری و همزمان با پروژه اصلاح شبکه ها اقدامات لازم مربوط به حذف، جمع آوری ...
پاون   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از قطعی آب در 170 روستای استان خبر داد و گفت: به همت مجموعه شرکت آبفار استان مشکل قطعی آب 105 روستا برطرف شده است.
خلیج فارس   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۵    
خلیج فارس: رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر در حاشیه مراسم کلنگ زنی طرح آبشیرین کن 35 هزار متر مکعبی سرتل بوشهر در دیدار با وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال این شرکت بیش از 9 هزار حادثه آب را در شهرهای استان زنجان رسیدگی و رفع کرده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۷:۳۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان گفت : 30 اکیپ رفع حوادث در ایام نوروز جهت رفع نواقص احتمالی مجهز شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۲۰:۱۲    
مدیر شرکت آب و فاضلاب شهرستان نایین گفت: بیش از 130 آب انبار درشهر نایین وجود دارد که 46 آب انبار برای استفاده 20 هزار نفر از مردم شهرستان آبگیری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۷:۲۱    
با حکم مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان،در آیینی مصطفی حسن زاده مدیر جدید آبفای روستایی شهرستان خوروبیابانک شد.
گیل خبر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۶:۲۹    
دکتر سیده ضحی حجازی مدیردفتر کنترل کیفیت آب این شرکت با حضور در برنامه خانه مهر شبکه باران- صداوسیمای مرکز گیلان- ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و اطمینان بخشی در مورد کیفیت مطلوب آب شرب استان از مردم خواست، در حوزه ی خانه تکانی ، اقدامات غیر ضروری را به ساعات بعد از تحویل سال موکول نمایند.
شبستان   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۸    
بر اساس اطلاعیه شرکت آب و فاضلاب گلستان بر اثر وزش باد شدید و قطعی گسترده برق تاسیسات چاه ها کاهش بسیار زیاد سطح مخازن ذخیره آب شاهد هستیم.
فرمانداری خور و بیابانک   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۳    
آئین تکریم و معارفه رئیس جدید آب و فاضلاب روستایی شهرستان خوروبیابانک با حضور جناب آقای مهندس بلانیان فرماندار شهرستان ، جناب آقای مهندس قرائتی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان ، شورای اداری و ... در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۱    
آستارا - ایرنا - شرکت آب و فاضلاب شهری آستارا از شهروندان خواست، جهت جلوگیری از افت فشار و قطعی احتمالی آب در ایام نوروز، مصارف خود را به ساعات پایانی سال موکول نکنند.
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۹    
دکتر غلامرضا شریعتی از همکاری شبانه روزی آبفا اهواز در مدیریت بحران سیلاب اخیر تقدیر نمود به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفا اهواز، استاندار خوزستان طی تقدیرنامه ای از تلاش شبانه روزی مدیرعامل و مجموعه شرکت آب و فاضلاب اهواز جهت همکاری با مدیریت بحران خوزستان در راستای تلاش و انجام ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۱    
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: تنها 57 درصد از مشترکین تا سقف الگوی مصرف آب استفاده می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۸:۴۶    
همدان - رئیس اداره درآمد و خدمات مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان از مطالبات 5 میلیارد تومانی شرکت آبفار از مشترکین روستایی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۰۸:۱۶    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: خانه تکانی ها، میزان مصرف آب توسط مشترکان این شرکت را تا 1.5 برابر روزهای معمول افزایش داده است.
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۲۱:۲۹    
به گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کاشان عصر یکشنبه در این آیین گفت: برای اجرای طرح 20 میلیارد ریال از محل اعتبارهای داخلی تبصره 3 هزینه می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۷:۵۸    
اصفهان - معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت:با در مدار قرار گرفتن ایستگاه پمپاژ و مخزن 2 هزار متر مکعبی قهجاورستان، آب شرب مشترکین با فشار یکسان به صورت پایدار تامین می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۰۰    
بوشهر- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: فرسودگی از مهمترین مشکلات شبکه آبرسانی استان بوشهر است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: شهروندان استان زنجان طی سال جاری 2 درصد مصرف آب شرب خود را نسبت به سال گذشته کاهش داده اند.
پول نیوز   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۷    
پول نیوز - در مراسمی که با حضور معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی ، مدیر امور آب وفاضلاب شهرستان اراک و جمعی از مدیران و روسای این امور برگزار شد از همه نیروهای بهره برداری ازتصفیه خانه فاضلاب شهراراک با اهداء لوح تقدیر وهدیه قدردانی شد. ...
پاون   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۳۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از واگذاری خدمات الکترونیک این شرکت به دفاتر ICT روستایی استان با هدف تسهیل در ارائه خدمات به روستایان خبر داد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۲:۲۶    
اصفهان-راعی رئیس گروه مطالعات آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت:برخی از کارشناسان دفتر فنی و مهندسی و مشاورین از ایستگاه های پمپاژ آب ارغوانیه، سیان و کوهپایه بازدید کردند این پروژه به منظور طراحی به روز در امربهسازی و ارتقاء تاسیسات در دستور کار قرار گرفت. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۳۲    
به گزارش ایرنا، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: طرح آب شیرین کن 6 هزار و 500 مترمکعبی وحدتیه با اعتبار 192 میلیارد ریال ظرف مدت 12 ماه اجرایی می شود. عبدالحمید حمزه پور افزود: 50 درصد ظرفیت این آب شیرین کن در تابستان و فاز دوم آن نیز در نیمه دوم سال 1398 به بهره برداری می رسد. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: امسال در 11 ماهه سال جاری این شرکت توانسته است بیش از 6 هزار کنتور خراب مشترکان آب شهری در استان زنجان را تعویض و استانداردسازی کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۷:۵۲    
سنندج - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری کردستان گفت: از ابتدای امسال تا پایان بهمن حدود 105 میلیون مترمکعب آب شرب در شهرهای مختلف استان تولید و توزیع شد.
ربیع   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۶:۰۵    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، دوره آموزشی پدافند غیر عامل با حضور مدیران و کارشناسان شرکت آب و فاضلاب روستائی استان قم برگزار گردید. محمد عسگری، معاون پشتیبانی ومنابع انسانی شرکت آبفار قم گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۲:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: در سفر رئیس جمهور به استان بوشهر عملیات اجرایی آب شیرین کن در شهرهای مختلف با سرمایه گذاری 300 میلیارد تومان آغاز می شود.
وزارت نیرو   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۸    
وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم، پانزدهمین فراخوان خود را برای انتخاب افراد واجد شرایط و علاقه مند به همکاری برای مدیریت سه شرکت آب و فاضلاب شهری منتشر کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۱:۱۹    
به منظور ایجاد و گسترش همکاری های آموزش ،علمی و فرهنگی و نظام مند کردن فعالیت های علمی و اجرایی و استفاده مطلوب از توانمندی های مشترک تفاهم نامه همکاری آموزش و پرورش و شرکت آب و فاضلاب استان قم به امضای دو طرف رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۱    
بجنورد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: اجرای قوس شمالی آبرسانی از سد شیرین دره به شهر بجنورد به زودی عملیاتی می شود.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۵:۵۰    
به گزارش ذاکرنیوز از بجنورد به نقل از سفارت ژاپن در ایران یک قرارداد کمک بلاعوض دولت ژاپن به پروژه های تأمین نیازهای اولیه انسانی یا GGP به مبلغ کل 28 هزار و 400 یورو بین میتسوگو سایتو، سفیر ژاپن در ایران و رمضانعلی حسن زاده ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۲۲:۴۶    
ساوه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستائی استان مرکزی گفت: طرح مجتمع آبرسانی کوهپایه چنار در مرحله نخست 2 هزار و 500 خانوار روستاهای شمال غربی این شهرستان را از نعمت آب شرب بهره مند می کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۶    
شهرکرد- ایرنا - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری علت افت فشار آب در برخی از مناطق شهرکرد را یخ زدگی چشمه کوهرنگ و افزایش مصرف خانگی در روزهای پایانی سال عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ - ۱۱:۵۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شیراز میزان آب محاسبه نشده در شبکه توزیع آب شیراز را حدود 23 درصد مطرح کرد و گفت: میزان هدر رفت آب در شیراز حدود 12 درصد است.