جمعه ۲۰ تیرساعت ۰۹:۴۳Jul 2020 10

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

 
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت:مردم استان تا سقف 10درصد مصرف آب را در شهرها و روستاها کاهش دهند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری از بهره مندی مردم منطقه غرب شهرکرد از آب شرب لوله کشی سرچشمه کوهرنگ از سال آینده خبر داد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
شهرکرد- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: در دولت تدبیر و امید ، آبرسانی سیار به تعدادی از شهرهای استان متوقف شد و تمامی شهرها از آب لوله کشی سالم بهره مند شدند.
خبر ماکو   ۶ ساعت پیش    
سازمان منطقه آزاد ماکو 5 میلیارد ریال به طرح آب شیرین کن شهرستان پلدشت اختصاص داد. خبر ماکو : به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا ) منطقه آذربایجان غربی ...
بسیج   ۷ ساعت پیش    
رئیس شرکت آب و فاضلاب شهرستان سرخه گفت: تاکنون در این پروژه 20 میلیارد تومان هزینه شده است و تا هفته دولت افتتاح خواهد شد.
روزنامه ابتکار   ۹ ساعت پیش    
معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در نشست با مسئولان شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تمامی تلاشهای مجموعه شرکتهای آب وفاضلاب، را خدمت صادقانه به مردم در راستای تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی، جمع آوری تصفیه و دفع فاضلاب دانست و اظهار داشت:توانمند سازی مهارت کارکنان ...
روزنامه ابتکار   ۹ ساعت پیش    
وزیر نیرو با اهدا لوح تقدیر از آبفا شیراز در اجرای پروژه تصفیه خانه فاضلاب شیراز قدردانی کردبه گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی آبفا شیراز، رضا اردکانیان ...
بوشهر- گراوند، استاندار بوشهر گفت: تکمیل و بهره برداری از پروژه آب شیرین کن 35 هزار مترمکعبی بوشهر علاوه بر رفع مشکلات آب این شهر، موجب پایداری و تعادل آب در سایر نقاط مشکل دار هم می شود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با اشاره به اجرای اولین طرح فاضلاب روستایی در استان اصفهان گفت: اجرای سیستم فاضلاب روستای تیرانچی شهرستان خمینی شهر تا دو ماه آینده عملیاتی می شود.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۱:۵۲    
منطقه آزاد ماکو – ماکو – طی آیینی جشنواره یاد گیری نخستین واژه ” آب” در ماکو با هدف ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب که به همت شرکت آب و فاضلاب شهری و استان آذربایجان غربی در کانون امام علی (ع) ماکو برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با اشاره به عدم توازن بین تامین و مصرف آب در تبریز گفت: روند مصرف کنونی، چالش آب در تبریز را ادامه دار خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۲۶    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اعلام کرد: با توجه به افزایش مصرف آب در استان در صورت ادامه ی این روند، ناچار به جیره بندی آب در ایلام خواهیم بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۱۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون امور فاضلاب شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: سالانه بیش از 100 میلیون مترمکعب آب در استان جمع آوری و تصفیه می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با تاکید بر اهمیت انتقال آب ارس به تبریز، گفت: از نمایندگان مجلس می خواهیم بحث انتقال آب ارس به تبریز را پیگیری کنند، چرا که در حال حاضر آخرین ظرفیت زرینه رود نیز برای 22 شهر و 150 روستا استفاده می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۹    
تبریز- معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: با وضعیت موجود در سال 99 حدود 15 میلیون مترمکعب یعنی 500 لیتر بر ثانیه کسری تولید آب خواهیم داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۳    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی با اشاره به تنش آبی در شهرستان تبریز گفت: تنها راه بلند مدتی که می تواند تبریز را از این وضعیت نجات دهد انتقال آب ارس است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان به احداث دومین تصفیه خانه بزرگ آب شرب گیلان اشاره کرد و گفت: امسال تصفیه خانه مذکور در قالب پویش الف – ب – ایران افتتاح می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: هر شهروند تبریزی روزانه 100 لیتر بیش از استاندارد کشوری آب مصرف می کند.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علی محمد غریبی با اشاره به اینکه به علت پاره ای تعمیرات در خط انتقال 24 اینچ از مبدا ایستگاه پمپاژ آب امام سجاد یاسوج که به دلیل نوسانات برق بوقوع پیوسته ، آب برخی از مناطق شهر یاسوج قطع می شود، افزود:
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه_ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه با اشاره به افزایش مصرف آب در استان گفت: سرانه مصرف آب در کرمانشاه 38 درصد بالاتر از میانگین کشوری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری توسعه و فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی از تبدیل 70 درصد آب مصرفی به فاضلاب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی گفت: 90 درصد شهروندان تبریز هر 4 روز یکبار با قطعی آب روبه رو هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان گفت:به منظور حل مشکلات در کوتاه مدت فاز چهارم کارخانه آب شیرین کن زاهدان به ظرفیت 15 هزار متر مکعب در حال انجام است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۱    
شرکت آب و فاضلاب شهری بجنورد در اطلاعیه ای از قطع یا افت فشار آب در برخی مناطق بجنورد خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی گفت: استاندارد مصرف 150 لیتر است ولی در حال حاضر به 250 لیتر رسیده است که این موضوع در مصرف آب فاجعه است زیرا آب در دنیا ثابت بوده و منشایی برای تولید آن نیست.
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در خصوص شایعاتی مبنی بر تبدیل آب شرب تهران به پساب توضیحاتی ارائه داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب کردستان گفت: سالانه 50 میلیون مترمکعب آب شرب سالم از طریق 2 تصفیه خانه در سنندج تولید و در بخش های مختلف مصرف می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت:طرحهای مشارکتی با هدف رفع کمبود اعتبارات عمرانی اجرا می شود.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
محمد طاهری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان ، در یک سفر یک روزه وضعیت آبرسانی و ارائه خدمات به روستائیان در مجتمع الغدیر، مجتمع داود الموسوی روستاهای منطقه کوه زر، 7 روستای همجوار با روستاهای حسینان، معلمان، سینگ در شهرستان دامغان و روستاهای مهدی آباد، سطوه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران در خصوص شایعاتی مبنی بر تبدیل آب شرب تهران به پساب توضیحاتی ارائه داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب منطقه6 تهران- شهرری گفت: با اتصال مخزن چهارهزار متر مکعبی به مخزن 10هزار متر مکعبی باقرشهر، ظرفیت ذخیره سازی و تامین آب آشامیدنی این شهر به 14 هزار متر مکعب افزایش یافت.
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان عنوان کرد: خط قرمز شرکت آبفای استان اصفهان، کیفیت آب شرب است. ناصر اکبری افزود: در 9 ماه سال تأمین آب اصفهان به صورت پایدار و 100درصد از تصفیه خانه بابا شیخعلی انجام می شود؛ اما در سه ماه سال، از نیمه خرداد تا نیمه شهریور ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۵۲    
شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان اعلام کرد : آب آشامیدنی 3 شهر شرق گیلان 22 تیر با افت فشار مواجه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی گفت: هر سال در تابستان 25 درصد افزایش مصرف نسبت به سایر فصول سال داریم که این میزان مصرف امسال با توجه به بیماری کرونا به بیش از 30 درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه مشترکینی که نسبت به مدت مشابه سال قبل مصرف آب کمتری داشته باشند در هر متر مکعب 160 تومان تخفیف می گیرند، گفت: این میزان تشویقی بر روی قسمت بستانکاری قبض محاسبه می شود.
سلام دنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد علمدار آرمین از انجام عملیات تعویض الکترو110 کیلووات چاه شماره یک شهربازی یاسوج خبر داد. سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان بویراحمد افزود: به علت سوختن الکتروپمپ، آب مناطق گلستان ها و پارکهای ساحلی شهر یاسوج دچار افت فشار یا قطعی آب شد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: شرکت آبفا با اجرای چند پروژه وضعیت تامین آب آشامیدنی در منطقه اسلام آباد شهرستان کارون را به حالت مطلوب و پایدارتری می رساند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۱    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با تاکید بر رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در آبرسانی سیار به روستاهای استان عنوان کرد: در شرایط بروز اپیدمی کرونا و لزوم رعایت اصول بهداشتی، استفاده از ماسک و مایع ضد عفونی کننده دست توسط راننده الزامی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۱    
رئیس شرکت آب و فاضلاب شهرستان سرخه با بیان اینکه پروژه انتقال آب این شهرستان تا هفته دولت افتتاح می شود، گفت: تاکنون 20 میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - فلاح: با توجه به افزایش دمای هوا در استان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی بر ضرورت همراهی و همکاری شهروندان در مدیریت صحیح مصرف آب تاکید کرد. ...
معاون درآمد و امور مشترکان شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: با یکپارچه سازی شرکت های آبفای روستایی و شهری، تعرفه آب و سایر خدمات از جمله حق انشعاب در روستاهای استان تهران تغییر و افزایشی نداشته است و با همان نرخ سابق محاسبه و از روستاییان دریافت خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۳    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان شمالی گفت: میزان مصرف آب شرب برای فضای سبز در این استان به 116 اشتراک رسیده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قزوین از تخفیف ویژه برای مشترکان کم مصرف خبر داد.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
غلامرضا پورجلالی مدیر اداره آبفای خرمشهر دستگیر شد، اتهام وارده به وی تخلف مالی است و تا زمان رسیدگی به پرونده در بازداشت می ماند. تهران – اقتصادبرتر – 18 تیر 99 ...
بوشهر- وزیر نیرو گفت: تکمیل طرح های آب رسانی در استان بوشهر ضروری است و این وزارتخانه برای برطرف کردن مشکلات تأمین آب در این استان حمایت لازم را انجام می دهد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، دوم شهریورماه سال گذشته بود که وزیر نیرو در حاشیه افتتاح چندین طرح آبرسانی در استان البرز خبر از ادغام دو شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی داد، تا با ادغام این دو شرکت، خدمت رسانی به روستائیان سرعت بیشتری گرفته و به مناطق روستایی و محروم، [...]
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا از شرکت آب و فاضلاب استان تهران، سیدعلی لدنی نژاد روز سه شنبه در این باره اظهار داشت: این تصفیه خانه در سه مدول طراحی شده است و از فرایند A2O برای تصفیه فاضلاب استفاده می کند. وی گفت: با وجود تمام محدودیت ها و وجود شرایط سنگین تحریم، مناقصه پروژه [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۱:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
شرکت آب و فاضلاب استان قم با ارزیابی صورت گرفته توانست رتبه برتر عملکرد آموزشی را در بین شرکت های آب و فاضلاب کشور کسب کند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
اعتباراتی از محل خرید تضمینی آب پروژه های آب شیرین کن برای نشت یابی و رفع آن به استان بوشهر مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با بیان اینکه 2 طرح آب شیرین کن در شهرهای بوشهر و کنگان وارد مدار بهره برداری شده است اظهار داشت ...