پنجشنبه ۳۱ مردادساعت ۱۱:۲۷Aug 2019 22

جدیدترین‌های «شرکت آب و فاضلاب»

ایسنا   ۱۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان فارس از افتتاح 10 پروژه آبرسانی در هشت شهر این استان در گرامیداشت هفته دولت خبر داد. به گزارش ایسنا منطقه فارس، محمدعلی قلندری پنجشنبه 31 مرداد در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر ...
ایرنا   ۳۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: 60 میلیون مترمکعب پساب تصفیه شده از 6 تصفیه خانه فاضلاب استان به دریاچه ارومیه رها شده است.
پول نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نام شخص حقوقی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی کد فراخوان 3,212,476 - سه میلیون و دویست و دوازده هزار و چهارصد و هفتاد و شش تاریخ آخرین به روز رسانی 30 / 5 / 1398 - سی ام مرداد ماه یک هزار و سیصد و نود و هشت تعداد دفعات بازدید 8 - هشت نوع انتشار فراخوان نوع فراخوان ...
ایثار   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۳:۲۳    
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان زنجان در مراسم تجلیل از آزادگان گفت: مقاومت و پایداری آزادگان دفاع مقدس الگویی برای همگان محسوب می شود.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان رضوی روز چهارشنبه در بازدید از طرح های آبرسانی شهرستان سبزوار افزود: با ایجاد شبکه های پایدار، تامین آب روستا ها با تانکر تا سال 99 کاهش می یابد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب استان اصفهان در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور اول شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: این طرح از امروز با سرمایه گذاری شرکت ذوب آهن اصفهان به روش بیع متقابل با این مقدار اعتبار آغاز شده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت آب و فاضلاب گفت: در حال حاضر 32 طرح جمع آوری فاضلاب با روش بیع متقابل و با سرمایه گذاری 7 هزار میلیارد تومان در سطح کشور در حال اجرا است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: اتفاق بزرگی که درحال شکل گیری است اینکه شرکت فولاد مبارکه قرار نیست از رودخانه زاینده رود برداشتی داشته باشد، این شرکت آب خود را از پساب فاضلاب تامین کرده و آب مصرفی به بخش کشاورزی، شرب و صنعت منتقل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ بزرگترین پروژه اجرای تأسیسات فاضلاب روستایی کشور با حضور معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت آب و فاضلاب کشور در شهرستان فلاورجان بر زمین خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان زنجان گفت: در هفته دولت سال جاری این شرکت بیش از 560 میلیارد ریال پروژه در حوزه آب شهری استان زنجان را به بهره برداری می رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از افتتاح 6 پروژه در استان طی هفته دولت خبر داد و گفت: ارزش این پروژه ها بالغ بر 44 میلیارد و 300 میلیون تومان است.
همشهری   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان گفت: 888 میلیارد و 52 میلیون ریال از ابتدای دولت به طرح های آب و فاضلاب روستایی این استان تخصیص یافت. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: در استان اصفهان 12 پروژه سرمایه گذاری به روش بیع متقابل در حوزه فاضلاب در حال اجرا است. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، هاشم امینی صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم آغاز عملیات بزرگترین پروژه اجرای تاسیسات فاضلاب روستایی کشور در شهرستان فلاورجان ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از آبفای اصفهان، در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق، 124 شرکت در 13 بخش حضور پیدا کردند که از بین آنها 38 شرکت برگزیده شده اند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری آستارا از آماده بهره برداری شدن خط انتقال آب رودخانه آقچای به تصفیه خانه بهارستان این شهرستان در هفته دولت، با هدف افزایش منابع و تقویت شبکه توزیع خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان گفت:امسال در هفته دولت 6 پروژه در بخش آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد و 300 میلیون تومان در سطح استان به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: در کشور 32 طرح فاضلاب به روش بیع متقابل و با برنامه گذاری به ارزش هفت هزار میلیارد تومان در حال اجرا است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی از افتتاح 39 پروژه آبرسانی روستایی همزمان با هفته دولت در آذربایجان شرقی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: تکمیل مجتمع های آبرسانی سال 1400 پایان بحران کم آبی در روستاهای استان بوشهر است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: پروژههای آبرسانی با اعتباری بالغ بر 600 میلیارد ریال در هفته دولت افتتاح یا کلنگ زنی خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - مدیر شرکت آب و فاضلاب شهری آستارا گفت: شبکه توزیع آب این شهر به صورت دوره ای با استفاده از شیرهای تخلیه، شستشو می شود و از نظر بهداشت و سلامت مشکلی ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی از رهاسازی حدود 60 میلیون مترمکعب پساب تصفیه شده به دریاچه ارومیه خبرداد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی ، مقداد اسکندرپور معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر حدود 60 میلیون مترمکعب پساب از طریق تصفیه خانه های فاضلاب در 6 شهرستان آذربایجان غربی وارد دریاچه ارومیه می شود. ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۶:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر حدود 60 میلیون مترمکعب پساب از طریق تصفیه خانه های فاضلاب در 6 شهرستان این استان وارد دریاچه ارومیه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه افت فشار آب در مریانج نداریم گفت: هیچ تغییری در فشار آب این مناطق اعمال نشده اما اگر مشکلی وجود دارد، اعلام شود تا به صورت موردی برطرف شود.
روابط عمومی فارسی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
29 مرداد 1398 - 23:41 روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان موفق به کسب سه رتبه در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور شد. ...
کیهان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
همدان- خبرنگار کیهان: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه 95 درصد حاشیه شهر همدان تحت پوشش شبکه جمع آوری فاضلاب است گفت: 75 درصد جمعیت استان همدان از شبکه فاضلاب بهره مند هستند. ...
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۱    
اصغرنژاد معاون بهره برداری و توسعه شرکت آب و فاضلاب خوی گفت : ظرفیت تولید آب شرب شهر خوی 67 لیتر در ثانیه افزایش یافته است .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی آذربایجان غربی از بهره برداری از 25 پروژه آب رسانی در روستا های استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- شرکت آب و فاضلاب روستایی شهرستان سبزوار هفت میلیارد ریال از مشترکان خود طلب دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهرگفت: اعتبارات آبرسانی استان بوشهر با افزایش 2 برابری از 130 میلیارد تومان به 270 میلیارد تومان افزایش یافته است.
گیل خبر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
گیل خبر/ روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، در نخستین جشنواره ارزیابی عملکرد روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور، بین 124 شرکت زیرمجموعه وزارت نیرو، مقام سوم در رشته
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کرمانشاه با اشاره به خسارت سیل به تأسیسات آب 161 روستا گفت: 9 میلیارد و 700 میلیون تومان به تأسیسات آب و فاضلاب روستایی استان تخصیص یافته است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
حسین سعیدی راد روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح فرهنگی ورزشی از سوی اداره آبفار کلاله و شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان به اجرا در آمده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه – ایرنا – معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی گفت: هم اکنون 10 هزار میلیارد ریال طرح در دست اجراست که با اتمام آنها، روند خدمت رسانی در بخش آب و فاضلاب به صورت جهشی افزایش می یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۱:۰۰    
ارومیه - مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوی گفت: مدول سوم تصفیه خانه فاضلاب شهر خوی امسال به بهره برداری می رسد.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
اصفهان –راعی : مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب اصفهان دلیل افت فشار آب آشامیدنی در برخی از نقاط را شرایط خاص سامانه آبرسانی اصفهان بزرگ دانست و گفت: ظرفیت محدود این سامانه دلیل اصلی افت فشار آب در برخی از نقاط اصفهان است، برای حل آن چاره ای جز راه اندازی سامانه دوم نیست. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سمنان گفت: 51 طرح در بخش آب و فاضلاب شهری این استان با صرف 607 میلیارد و 90 میلیون ریال اعتبار به بهره برداری می رسد.
سلام نو / مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، پس از سیل فروردین ماه شبکه قدیمی فاضلاب اهواز بشدت آسیب دیده است و به نظر می رسد شرکت آب و فاضلاب توان حل این مشکل را ندارد./رکنا
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از تقویت فشار آب شرب 890 مشترک روستایی بخش اطاقور شهرستان لنگرود خبر داد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۰    
به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت "عیدسعیدغدیرخم" امیرالمومنین علی( علیه السلام) ویژه برادران یک سری مسابقات دارت ازطرف امورفرهنگی ودینی شرکت آب وفاضلاب روستایی استان گیلان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری چهارمحال و بختیاری گفت: امید است امسال در تامین آب شهرکرد با مشکل مواجه نشویم و همه تلاش خود را در این خصوص به کار می گیریم اما به هر حال وضعیت جوی قابل پیش بینی نیست و ممکن است هوا مثل زمستان سال گذشته سرد شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از شناسایی 2000 انشعاب غیرمجاز آبفا در استان خبر داد.
راهنمای سفرمن   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نادی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ، گفت: هدف از طرح ملی آموزشی بانوی آب آموزش مباحث مدیریت مصرف آب است. او با بیان وضعیت منابع آبی کشور و استان افزود: یکی از تهدیدات کشور در حال حاضر مشکلات زیست [...]
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه، در اولین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های وزارت نیرو ، شرکت آب و فاضلاب شهری استان کرمانشاه توانست یک رتبه سوم در بین شرکت کنندگان را کسب نماید. ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام گفت: 24 پروژه آبرسانی روستایی هفته دولت در این استان افتتاح یا کلنگ زنی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب تربت حیدریه گفت:حدود 30 درصد شبکه آبرسانی این شهر فرسوده است و در حال حاضر اصلاح شبکه آبرسانی تربت حیدریه نیازمند هزار میلیارد ریال اعتبار است.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس،حمیدرضا صادقیان مدیر دفتر حقوقی شرکت آب و فاضلاب جنوب غربی استان تهران،ضمن تشریح پروژه جابجایی خط 1400 میلی متری آب و خط 90 میلی متری گاز به منظور رفع معارض گفت ...