سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۲۰:۵۹Mar 2020 31

جدیدترین‌های «خدمات بهداشتی»

 
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
ارومیه - ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طرح محله محور برای جلوگیری از شیوع کرونا در ارومیه به اجرا در می آید.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - استادان گروه های روانپرستاری و مامایی دانشکده پرستاری و مامایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران با راه اندازی خط های تلفنی صدای پرستار و صدای ماما در شرایط بحرانی کنونی و شیوع کووید 19 اقدام به ارائه مشاوره رایگان تلفنی و خدمات مشاوره درمورد کرونا می کنند.
آنا   ۷ ساعت پیش    
سازمان بهداشت جهانی به تازگی دستورالعمل هایی را برای حفظ خدمات بهداشتی کشورهای جهان طی همه گیری کووید-19 منتشر کرده است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به مطرح شدن برخی شبهات در خصوص پرداختی های آخر سال این دانشگاه به کارکنان، جزئیات این پرداختی ها را تشریح کرد.
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان آبادان از عدم ثبت مورد جدید از ابتلا به بیماری کرونا در دو روز گذشته شهر آبادان خبر داد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی هرمزگان گفت؛ با ابتلای 9 نفر دیگر در استان به کرونا ویروس شمار مبتلایان این بیماری در استان به 190 نفر رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۲    
زنجان - ایرنا - رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: تاکنون بیش از 90 درصد مردم این استان در سایت سلامت مورد سنجش قرار گرفتند که موارد مشکوک پس از پالایش برای انجام خدمات درمانی به مراکز 16 ساعته و موارد حادتر به مراکز بیمارستانی ارجاع و تعدادی نیز به مراقبت در منزل ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۷:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی گفت: تاکنون696 نفر به کرونا مبتلا شده که از این تعداد 379 نفر بهبود یافته اند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۰۷:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان چهارمحال و بختیاری ؛ دکتر مجید شیرانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی چهارمحال و بختیاری افزود: با توجه به قرار گرفتن در روزهای اوج شیوع کرونا ویروس به افراد توصیه می شود همچنان از هرگونه تردد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود گفت: جلوی شتاب همه گیری کرونا ویروس در شاهرود تا حدود زیادی گرفته شده و 80 درصد مبتلایان به صورت قطعی بهبود یافته اند.
ندای موج   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۴    
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به ابتلای 48 نفر دیگر به بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته گفت: بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع این بیماری در استان 696 نفر به کرونا مبتلا شده و 55 نفر جان خود را از دست داده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به تداوم روند افزایشی در 12 شهرستان استان طی 24 ساعت گفت: در این مدت، بیشترین میزان افزایش مربوط به ارومیه با 14 نفر و میاندوآب با 9 نفر بوده است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۵۸    
جواد آقازاده در گفت و گو با خبرنگار کردپرس افزود: بر اساس آخرین آمار، طی 24 ساعت گذشته 48 نفر به تعداد مبتلایان و 2 نفر به تعداد فوتی ها اضافه شد که هر 2 نفر شهروند خوی بودند . ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به ابتلای 48 نفر دیگر به بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته گفت: بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع این بیماری در استان 696 نفر به کرونا مبتلا شده و 55 نفر جان خود را از دست داده اند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۹:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی همچنین در این ارتباط های تصویری با پزشکان و پرستاران بیمارستان های طالقانی ارومیه، رازی اهواز و حضرت ولی عصر(عج)در زنجان نیز گفتگو کرد و روند ارایه خدمات بهداشتی و بستری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان دانشگاهیان دانشگاه زابل از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل مدافعان سلامت و پیشگامان خط مقدم مبارزه و مهار همه گیری کرونا در حوزه سیستان تقدیر کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۰۳    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بیرجند تعداد مبتلایان قطعی ویروس کرونا در استان خراسان جنوبی را تا این لحظه 285 نفر اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۳    
ارومیه- ایرنا- مدیر تجهیزات و ملزومات مصرفی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه به علت تقاضای زیاد، ماسک های تقلبی در بازار بسیار زیاد شده است، گفت: در کنار بازرسی های این معاونت، مردم نیز باید از خرید این ماسک ها اجتناب کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: افزایش شمار مبتلایان به کرونا نشان از کم توجهی به توصیه های بهداشتی و جدی نگرفتن خطرات این ویروس است در حالی که امن ترین و ساده ترین راه شکست کرونا در خانه ماندن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود گفت: 289 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در شاهرود با بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
رشت _ ایرنا- معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان داروخانه های توزیع کننده ماسک در این استان را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: بیشترین مبتلایان بیماری کرونا در استان گروه سنی 50 سال به بالا هستند.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۵۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی همچنین در این ارتباط های تصویری با پزشکان و پرستاران بیمارستان های طالقانی ارومیه، رازی اهواز و حضرت ولی عصر(عج)در زنجان نیز گفتگو کرد و روند ارایه خدمات بهداشتی و بستری ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۴۹    
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: طبق آخرین اطلاعات حاصله از استان 648 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد 53 نفر جان خود را از دست داده اند.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، محمد افشار در این باره اظهار داشت: رزمایش سراسری پدافند بیولوژیکی در سطح شهرستان های استان با هدف پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا انجام شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: طی 9 روز نخست امسال، یک هزار و 724 کیلوگرم مواد بهداشتی و غذایی فاسد در این استان معدوم شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با قدردانی از تلاش کادر درمانی در سراسر استان برای بهبود وضعیت بیماران مبتلا به کرونا گفت: با این تلاش خستگی ناپذیر تاکنون 56 درصد مبتلایان به این بیماری در استان بهبود یافته و ترخیص شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
گناباد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: با ثبت دو آزمایش جدید تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان های گناباد و بجستان به 54 نفر افزایش یافت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: مردم سیستان و بلوچستان طرح فاصله گذاری اجتماعی را جدی بگیرند زیرا در صورت عدم رعایت آن شاهد شعله ور شدن ویروس کرونا در این استان خواهیم بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: یک میلیون و 200 هزار نفر معادل 92 درصد جمعیت جنوب این استان به صورت حضوری و غیرحضوری غربالگری ویروس کرونا شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان گفت: شمار جانباختگان بیماران مبتلا به کرونا در استان به 52 نفر رسید که هشت مورد آن طی 24 ساعت گذشته رخ داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کشور گفت: به طور قطع این اقدام از جمله راه های بسیار موثر در کنترل بیماری کرونا محسوب می شود و در این میان باید از اوج گرفتن بیماری در استان جلوگیری کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از ابتلای 12 نفر دیگر به کرونا خبر داد و گفت: تعداد مبتلایان به این ویروس در این شهرستان به 120 نفر افزایش یافت.
زریان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سرویس آذربایجان غربی- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی از ابتلای 33 نفر دیگر به کرونا در 24 ساغت گذشته خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه ارومیه همچنان با فاصله بسیار زیاد، بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا را در استان به خود اختصاص داده است، گفت: طی 24 ساعت گذشته با افزایش 10 نفر ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با اشاره به ابتلای 33 نفر دیگر به بیماری کرونا طی 24 ساعت گذشته گفت: بر اساس آخرین آمار، از ابتدای شیوع این بیماری در استان 648 نفر به کرونا مبتلا شده و 53 نفر جان خود را از دست داده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۹:۰۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی بیرجند تعداد مبتلایان قطعی ویروس کرونا در استان خراسان جنوبی را تا این لحظه 282 نفر اعلام کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۷:۳۸    
مشهد- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در اجرای طرح تحول نظام سلامت حدود 2 میلیون و 300 هزار نفر از جمعیت مناطق کم برخوردار و محروم استان خراسان رضوی از خدمات بهداشتی رایگان بهره مند شدند.
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:درویشی گفت: این مبلغ در اختیار دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر قرار گرفت.
عامر نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۶    
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: نتیجه آزمایش 831 نفر تا امروز مثبت اعلام شده است. عامرنیوز : رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: نتیجه آزمایش کروناویروس 831 نفر تا امروز مثبت اعلام شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود گفت: 283 نفر از بیماران مبتلا به کرونا در شاهرود با بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت: یک هزار و 400 میلیارد ریال از معوقات پزشکان و پرستاران این استان در اسفند سال گذشته پرداخت شد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۱۳    
هیئت دولت با ورود و ترخیص تعداد دو دستگاه خودرو جهت انجام فرماندهی عملیات فوریت های پزشکی از سوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی ایرانشهر موافقت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت شمار مبتلایان به کرونا در حوزه سه دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان به 197 نفر رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان از کمک سه میلیارد ریالی خیران سلامت و مدیرکل تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان از کمک یک میلیارد ریالی خیران مسجدی برای تهیه اقلام پزشکی و بهداشتی و مقابله با کرونا خبر دادند.
برترین ها / روز نو   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: آزمایش کرونای یک نوزاد یک ماهه در این شهرستان مثبت اعلام شد. دکتر جواد باذلی روز یکشنبه طی گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: این نوزاد از شهرستان تربت حیدریه در بیمارستان علامه بهلول گنابادی بستری و تحت درمان قرار دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان گفت: یک هزار و 707 نفر از بیماران تنفسی مشکوک تاکنون از بیمارستان های شهرستان های کاشان و آران وبیدگل مرخص شدند.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۲:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، معاون بهداشتی. دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی گیلان از شناسایی 12 مادر باردار مبتلا به کرونا در اجرای طرح ملی مبارزه با کرونا خبر داد. دکتر فردین مهرابیان اظهار داشت: این مادران باردار در بیمارستان بستری و تحت مداوا قرار گرفتند . ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نمایندگانی از بانک ملی ایران با حضور در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز ضمن اهدای تجهیزات پزشکی، از زحمات کادر درمانی در جریان شیوع ویروس کرونا و رسیدگی به بیماران تقدیر کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۲۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: آزمایش کرونای یک نوزاد 35 روزه در این شهرستان مثبت اعلام شد.