سایر منابع:
سایر خبرها
نفرات برتر رقابت های تکواندوی استان مرکزی معرفی شدند
داشتند و ابوالفضل ذوالفقار روشن، دبیر هیات تکواندو استان مرکزی بر این مسابقات نظارت داشت . به گفته دبیر هیات تکواندو استان مرکزی، نفرات برتر این مسابقات پس از آمادگی براساس تقویم ورزشی فدراسیون تکواندو به مسابقات قهرمانی کشوری تکواندوی جوانان و بزرگسالان که نوزدهم مهرماه سال جاری در اردبیل برگزار می شود، اعزام خواهند شد . ...
پایان رقابت های کشتی آزاد و فرنگی جوانان کردستان با قهرمانی سنندج
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، رقابت های کشتی فرنگی و آزاد انتخابی جوانان کردستان با حضور شهرستان های تابعه استان در سنندج برگزار شد و با معرفی نفرات و تیم های برتر شامگاه روز جمعه 31 شهریورماه به کار خود پایان داد . در این رقابت ها 128 کشتی گیر از شهرستان های دهگلان، مریوان، بیجار، سنندج، کامیاران، بانه، سقز و قروه مسابقات خود را در اوزان مختلف با انجام 36 کشتی در ...
مسابقات تنیس روی میز نونهالان کشور با معرفی تیم ها و نفرات برتر پایان یافت
رقابت ها اهدا شد. همچنین از طرف اداره ورزش و جوانان سقز از محمود نظری دبیر فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران، حامد جولایی مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان و جمیل لطف الله نسبی مربی تیم جوانان تنیس روی میز جمهوری اسلامی ایران تقدیر شد. این رقابت ها با حضور 230 ورزشکار از 32 تیم از استان های مختلف در سه بخش تیمی، انفرادی و دوبل در سالن شهید کاظمی شهر سقز از 28 تا 31 شهریور بمدت ...
برترین های مسابقات قهرمانی کشتی خراسان جنوبی معرفی شدند
گرم مسابقات محمد رضا رحمانی فرد از بیرجند قهرمان شد، در و زن 97 کیلوگرم امیر سرزهی از بیرجند مقام نخست را بدست آورد و در وزن 92 کیلو گرم رامین کیان نژاد از بیرجند رتبه برتر را کسب کرد. گفتنی است؛ نفرات برتر مسابقات قهرمانی کشتی خراسان جنوبی 11 مهرماه برای شرکت در رقابت های کشوری به شهرستان دامغان استان سمنان اعزام می شوند. انتهای پیام/69014/ ...
درخشش بوکسورهای آستارایی در رقابت های بوکس قهرمانی گیلان
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از رشت ؛ سعید علیپور مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت: در مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان گیلان انتخابی کشور 55 ورزشکار از 15 شهرستان گیلان در 9 وزن در سالن تختی مجموعه ورزشی وحدت آستارا با هم رقابت کردند. وی افزود: نفرات برتر هر وزن در قالب تیم بزرگسالان استان گیلان به مسابقات کشوری که اواخر آذر ماه در کردستان برگزار خواهد شد اعزام می شوند. انتهای پیام/م.ع تیم بوکس آستارا صدرنشین مسابقات بوکس قهرمانی بزرگسالان گیلان ...
برترین های انتخابی کشتی فرنگی جوانان در قم معرفی شدند
فرنگی کاران استان قم است، هیأت کشتی قم نیز برای برگزاری پیکارهای انتخابی به منظور اعزام برترین های استان به رقابت های کشوری برنامه ریزی کرد. به همین منظور مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی و انتخابی رده سنی جوانان قم در اوزان مختلف با حضور چهره های شاخص و مطرح این رشته در خانه کشتی فجر مجموعه ورزشی جواد الائمه منطقه نیروگاه قم به انجام رسید و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. ...
پایان رقابت های لیگ دسته برتر دارت بیرجند
علیزاده رییس انجمن ورزشی های خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛گفت: رقابت های دارت لیگ دسته برتر شهرستان بیرجند گرامیداشت هفته دفاع مقدس با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. وی افزود:در این رقابت ها علیرضا محمدزاده با 23 امتیاز،سعید شاملی با 16 امتیاز و محمود خادم با 14 امتیاز سکوهای اول تا سوم را کسب کردند. انتهای پیام/غ اعلام نفرات برتر رقابت های دارت بیرجند ...
نفرات برتر مسابقات تیراندازی مازندران در بابلسر
...> وی هدف از برگزاری این مسابقات را شناسایی و استعدادیابی تیراندازان نوجوان جوان و بزرگسال آقا و خانم شهرهای مختلف استان همچنین آماده سازی آنان برای شرکت مقتدرانه در مسابقات کشوری و بین المللی عنوان کرد. حسینی درباره نفرات برتر این دوره ازمسابقات گفت: این مسابقات در رشته تپانچه بادی و تفنگ بادی برگزارشد و نفرات برتر مسابقات معرفی شدند. این مسئول تصریح کرد: در رشته تپانچه بادی ...
معرفی نفرات برتر رقابت های بدمینتون استان فارس
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه ، در این مسابقات که در سالن تختی شیراز و به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد 45 ورزشکار از شهرستان های فارس در بخش انفرادی و 2 نفره با هم به رقابت پرداختند. در بخش یک نفره محمد چهارمالی از شیراز برسکوی قهرمانی ایستاد، محمد امین محمد جانی از شیراز نایب قهرمان شد، سروش فریدونی از شیراز و محسن صداقت از جهرم هم به صورت مشترک عنوان سوم را کسب کردند. ...
پایان رقابت های جودو جوانان خراسان رضوی
ابوالفضل قربانی به مقام اول تا سوم دست یافتند. در وزن 90 کیلوگرم این مسابقات نیز حامدباقرنیا، زاهد اعتمادی و سجادسلیمانی به مقام اول تا سوم رسیدند، محمدشاهباز، صادق محمدی زاده و مجتبی داگشایی نیز مقام اول تا سوم وزن 100 کیلوگرم را کسب کردند. در سنگین وزن نیز سیدعلی بزرگوار، مصطفی بهرامی و حبیب قویدل مقام اول تا سوم وزن +100 کیلوگرم این مسابقات را بدست آوردند. نفرات برتر این رقابت ها روز 8 آبان ماه به مسابقات قهرمانی جوانان کشور در زاهدان اعزام می شوند. انتهای پیام/ 70031 ...
نهاوند و همدان قهرمان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان شدند
در ده وزن کشتی آزاد انتخابی جوانان استان قهرمان شدند. وی افزود: در کشتی فرنگی نیز امیر فرهادی، محمد سبزی، محمد حسین عبدالوند، امیرحسین گروسی، پوریا حاجی میرزا محمدی، محمد امین دالوند، عارف رضایی، پوریا بیات، علی منصوری و میثاق مالمیر از کبودرآهنگ در به مقام نخست اوزان دهگانه دست یافتند. رحیمی فر از حضور نفرات برتر مسابقات کشتی انتخابی جوانان در قالب تیم استان همدان در مسابقات ...
پایان مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان خراسان رضوی
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی جوانان قهرمانی خراسان رضوی با معرفی تیم ها و نفرات برتر در مشهد پایان یافت. در این رقابت ها که در خانه کشتی استاد حمید توکل برگزار شد، 350 کشتی گیر از شهرستان های مختلف خراسان رضوی در اوزان مختلف باهم به رقابت پرداختند. در پایان این مسابقات و در بخش تیمی کشتی آزاد، تیم کشتی مشهد به قهرمانی رسید، تیم مقاومت قوچان نایب ...
معرفی نفرات برتر مسابقات تکواندو خوزستان
و رضا فرهی و علی امیدی مقدم به عنوان نفرات برتر اوزان خود شناخته شدند. در وزن 74- کیلوگرم نیز رضا روحی اصفهانی، رامین شلیل احمدی و آرشام مولایی و محسن امامی، در وزن 80- کیلوگرم مجتبی دیناروند، میلاد خسروی حاجی وند و علی سالمی و سیدجواد موسوی، در وزن 87- کیلوگرم فردین اسکندری، رحیم سعدی و مصطفی معلمی و امیرحسین چراوی و در وزن 87+ کیلوگرم کیومرث قاسمی پور، مصطفی عصاره و احسان فرهی زاده و مجتبی یاوری عناوین برتر اوزان خود را کسب کردند. در پایان این رقابت ها رضا روحی اصفهانی به عنوان بازیکن برتر و مرتضی شیانی و هادی مینایی نیز به عنوان داور نمونه معرفی شدند. ...
معرفی نفرات برتر رقابت های کشوری تیراندازی با کمان در گرگان
به گزارش روز شنبه ایرنا ، این رقابت ها در رده های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان و با حضور تیراندازان 22 استان کشور به میزبانی گرگان برگزار شد و هیچ کدام از عناوین اول تا سوم بخش ها و رده های سنی گوناگون به کمانداران گلستانی نرسید. در بخش ریکرو دختران؛ رویانوریان از اصفهان، مبینا فلاح از یزد و شایلی قربانی از تهران اول تا سوم شدند. در ریگرو جوانان پسر؛ صدرا جمالی از آذربایجان شرقی به ...
کمانداران برتر رنکینگ کشوری معرفی شدند
میزبانی استان گلستان در گرگان برگزار ش. 215 کماندار از 22 استان برگزارکننده این رقابت ها بودند. در پایان رقابت میان این کمانداران، نفرات برتر شرکت کننده به این شرح معرفی شدند: ریکرو جوانان دختران 1- رویا جمالی از آ ذربایجان شرقی 2- مبینافلاح از اصفهان 3- شایلی قربانی از تهران ریگرو جوانان پسران 1- صدرا جمالی از آذربایجان شرقی 2 ...
نفرات برتر مسابقات کشتی با چوخه کشوری در مانه و سملقان مشخص شد
به گزارش پایگاه خبری آشخانه ، رقابت های کشتی با چوخه کشوری به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس درگود امامزاده دلاور آشخانه که ظهر چهارشنبه با حضور پُرشور تماشاگران و نیز با حضور 70 چوخه کار در قالب 13 تیم از شهرستان ها مختلف کشور برگزار شد با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد . در وزن منهای 74 کیلوگرم این رقابت ها، علی شاهوردیان، الیاس پاکدل و علی رحمانی به ترتیب مقام های اول تا سوم ...
معرفی نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم جودو بانوان استان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز لرستان، مسابقات انتخابی تیم جودو بانوان استان در ردههای سنی نوجوانان و جوانان با معرفی نفرات برتر وزنهای مختلف پایان یافت. در رده سنی نوجوانان و در وزن منفی 40 کیلو گرم نیکی کریمی، وزن 44 کیلو راضیه حسنوند، وزن 48 کیلو فاطمه کمالیو هانیه صیاد منصور، وزن 52 کیلو صدف بیرانوند، وزن 57 کیلو مریم کشوری، وزن 63 کیلو سایان چگنی شرفی و در وزن منفی 70 مارال مردانی ...
تهران قهرمان تنیس روی میز تیمی نونهالان پسر کشور شد
های دو نفره ، مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور دبیر فدراسیون و مسئولین استانی نتایج نهایی رده های سنی در بخش انفرادی و دوبل بدین شرح می باشد: نفرات برتر رده سنی 9 و 10 سال مقام اول: سامران کریمی از کردستان مقام دوم: محمدرضا نشاطی از تهران مقام سوم مشترک: پارسا معصومی از همدان و رضا شریعتی از گلستان نفرات برتر رده سنی 11 و 12 سال ...
پایان ششمین المپیاد ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان در ایذه با معرفی برترین ها
هوشنگ حاتمی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در ایذه با اشاره به پایان یافتن مسابقات ورزش های بیماران خاص و پیوند اعضای استان خوزستان در شهرستان ایذه اظهار کرد: این مسابقات به مدت 2 روز با حضور 120 ورزشکار در دو گروه بانوان و آقایان در قالب تیم های 18 شهرستان استان خوزستان با معرفی تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید. وی با اشاره به حضور تیم شهرستان ایذه در این دوره از مسابقات و نتایج ...
درخشش تنیس بازان استان در رقابتهای جام آریوبرزن
بوشهر و سینا قاسمی نیک از فارس در مکانهای دوم تا پنجم قرار گرفتند. وی ادامه داد: در رده سنی نونهالان،نوجوانان و جوانان این مسابقات امیر حسین عارف آزاد از بوشهر مقام اول، طاها محنایی از یاسوج دوم و بردیان نیکنام از فارس ،مانی نیکنام از فارس و رامتین بیگلری از یاسوج در مکانهای سوم تا پنجم این رقابتها قرار گرفتند. قنبرزاده با اشاره به اینکه در بخش بانوان نیز خیزران حیدری از گچساران به مقام نخست گروه سنی بانوان دست یافت گفت: این رقابت نیز نظر هیئت شطرنج استان برگزار شد. در پایان این مسابقات به نفرات برتر لوح قهرمانی و هدایای نقدی اعطا شد. ...
محمدزاده بر سکوی نخست رقابت ها ایستاد
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری فارس از بیرجند، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقات لیگ برتر دارت شهرستان برگزار شد. در این ماراتن شهرستانی با شرکت بیش از 20 ورزشکار در خانه دارت خراسان جنوبی در سالن ورزشی سرو بیرجند با یکدیگر به رقابت پرداختند. علیرضا محمدزاده با 23 امتیاز بر سکوی قهرمانی لیگ برتر مسابقات شهرستان بیرجند ایستاد، سعید شاملی با16 امتیاز نایب قهرمان شد، محمود ...
اعلام برترین های تکواندوی قزوین/ بهمن عسگری قهرمان لیگ جهانی کاراته شد
به گزارش خبرنگار ورزشی صبح قزوین ؛ گزیده ای از مهمترین اخبار ورزشی استان را در ادامه می خوانید: مسابقات جوانان و بزرگسالان استان با حضور پیش از 50 تکواندوکار و با بابرگزاری 50 مبارزه برگزار و در نهایت نفرات برتر این رقابت ها معرفی شدند. اسامی نفرات برتر به شرح ذیل است: وزن اول: محمد اصلانی - مهدی سیاهکالی وزن دوم: پیام کشورپژوه - محمد آجرلو وزن سوم: حسین ...
مقام سوم کماندار قم در مسابقات جوانان کشور
، مرحله نخست مسابقات تیراندازی با کمان رنکینگ ایران به منزله انتخابی تیم های ملی سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان داخل سالن برگزار شد و نفرات برتر خود را شناخت. دبیر هیأت تیراندازی با کمان استان قم افزود: مسابقات مرحله نخست رنکینگ کشور و انتخابی تیم های ملی داخل سالن با عنوان گرامیداشت هفته دفاع مقدس در رشته های ریکرو و کامپوند هر دو بخش پسران و دختران به میزبانی هیأت تیراندازی با ...
مسابقات قهرمانی بوکس در جیرفت برگزار شد
مدال شدند. وی یادآورشد: در مسابقات قهرمانی بوکس شهرستان جیرفت علی سالاری، علی قنبری، احمد توکلی و رضا علیخانی داوری این رقابت ها را بر عهده داشتند و در پایان این رقابت ها به نفرات برتر حکم قهرمانی و جوایز اهدا شد. انتهای پیام/80041/ق20
اهوازمیزبان مرحله پایانی مسابقات مینی بسکتبال زیر 13 سال
عنوان مربی آموزش دهنده استفاده کنیم افزود: این رویکرد موجب شد که تیم های پایه ما در مسابقات کشوری عملکرد درخشانی داشته باشند. وی در ادامه از میزبانی مرحله پایانی رقابت های مینی بسکتبال پسران زیر 13 سال طی روزهای 14 و 15 مهرماه در اهواز خبر داد و گفت: با پیگیری های مداوم اداره کل ورزش و جوانان استان و هماهنگی فدراسیون موفق به گرفتن میزبانی این مسابقات شدیم که این موضوع باعث قوت قلب بسکتبالیست ...
تهران الف قهرمان مسابقات پاراگلایدر قهرمانی کشور شد
-کاظم قلی پور 3-رضا رضازاده بخش بانوان: 1-فاطمه افتخاری (اصفهان) 2-الهام محمدی (زنجان) 3-مریم اسدالله (تهران) بدین ترتیب و در بخش تیمی، تهران الف در جایگاه نخست ایستاد، اصفهان دوم شد و فارس در ردیف سوم قرار گرفت. گفتنی است برای تشکیل اردوی تیم ملی پاراگلایدر قرار است از 20 خلبان برتر این مسابقات دعوت به عمل آید. ...
سوق قهرمان کشتی فرنگی جوانان استان شد (+تصاویر)
...؛ در رقابتهای انتخابی کشتی فرنگی جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،تیم کشتی سوق به مقام قهرمانی رسید. به گزارش کبنااسپورت از دهدشت، رقابتهای انتخابی کشتی فرنگی جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ((گرامیداشت هفته دفاع مقدس )) با حضور تیم های یاسوج، دهدشت،گچساران، سوق، دنا، و بهمئی و با شرکت 44 کشتی گیر به میزبانی شهر سوق برگزار گردید. در پایان این مسابقات که با ...
کمانداران نوجوانان خوانسار در مسابقات رنکینگ کشوری
به گزارش خبرگزاری برنا از اصفهان، در پایان مسابقات تیراندازی با کمان مرحله اول رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی نونهالان، نوجوانان و جوانان داخل سالن نفرات برتر معرفی شدند. مسابقات مرحله اول رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی نونهالان، نوجوانان و جوانان داخل سالن گرامیداشت هفته دفاع مقدس در رشته های ریکرو و کامپوند و در دو بخش پسران و دختران به میزبانی استان گلستان در شهر گرگان مورخه 29 ...
ووشوکاران کرمانی بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی استان
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، رضا امیری، رییس هیئت ووشوی استان کرمان گفت: مسابقات ووشوی قهرمانی استان، انتخابی کشور در رده ی سنی بزرگسالان با حضور 15 تیم از شهرستان های سراسر استان در خانه ووشوی کرمان برگزار شد. وی افزود: در پایان این رقابت ها که در دو بخش تالو و ساندا برگزار شد،کرمان با 4 طلا، یک نقره و یک برنز اول شد و تیم های قلعه گنج با 3 طلا، 6 ...
خبرنگار حافظ نیوز، قهرمان تیراندازی با کمان اصحاب رسانه استان فارس شد
به گزارش " حافظ نیوز "، مسابقات تیراندازی با کمان بر روی اسب که به مناسبت روز جهانی صلح و هفته دفاع مقدس پنجشنبه عصر در باشگاه سوارکاری آرش شیراز برگزار شد، سوارکاران شرکت کننده به سبک کُره ای به صورت سه شوت ، 2 شوت و کاباک با هم به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت ها محمد مهدی جوانمردی از شیراز بر سکوی قهرمانی ایستاد ، بهنام قهرمانی و محمد رضایی هم از شیراز به ترتیب دوم و سوم شدند. ...