دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۱۰:۳۸Dec 2018 10

خبرهای 3بن 31 فروردین 1394 - 3bn.ir

  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۴    
سردبیر پایگاه تخصصی اف ایکس استریت بر این باور است که قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت بین 1196 تا 1212 دلار در هر اونس در نوسان خواهد بود.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۴    
صدور اسناد در بانک سینا طی اسفند ماه 1393 نشان از رشد 57 درصدی آن در مقایسه با اسفند ماه 1392 دارد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۴    
با افت 362 واحدی در آخرین روز فروردین، هفتمین روز منفی شاخص بورس در سال جاری به ثبت رسید.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۵۴    
شرکت فولاد هرمزگان که به تازگی وارد فرابورس شده است، با کسب بازدهی قابل توجه در مدت کوتاه به شگفت انگیز ترین سهم بازار سرمایه تبدیل شده و سودهای هنگفتی را در شرایط منفی بازار نصیب سهامداران خود کرده ...
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۴    
بانک پاسارگاد در خدمتی دیگر، نسخه ویندوز فون سامانه پرداخت همراه پاسارگاد را راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۴    
رخ وام 35 میلیون تومانی تسهیلات مسکن در حالی به تازگی اعلام شد که بسیاری امیدوار بودند افزایش نرخ این وام تا سقف 80 میلیون تومان برسد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۴    
بانک جهانی با رده بندی 143 کشور جهان از نظر نرخ تورم در سال 2014 اعلام کرد ایران پس از مالاوی و ونزوئلا بالاترین نرخ تورم را در این سال داشته است.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۴    
انک تجارت چند خدمت جدید دیگر به اینترنت بانک خود از ابتدای اردیبهشت ماه نسل سوم اینترنت بانک تجارت خود را به مشتریان ارائه کرد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۴    
بانک توسعه صادرات ایران طرح "یزد یک" برای تولید شمش فولاد آلیاژی را تامین مالی می کند.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۴    
یک تاجر بازار سیدنی استرالیا پیش بینی کرد که احتمال افزایش قیمت جهانی طلا تا 1220 دلار در شرایط کنونی وجود دارد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۶:۵۴    
طی حکمی از سوی علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر محمد حسین مهدوی عادلی رئیس هیئت مدیره بانک رفاه کارگران شد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۴    
با وجود رشد بیش از 44 درصدی تسهیلات بانکی در سال گذشته، سهم بخش کشاورزی حدود 1.8 درصد نسبت به دوره قبل کاهش یافته است.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۴    
معاون اول رئیس جمهور در بخشنامه ای تصویب نامه هیات وزیران در خصوص ایجاد شرایط لازم توسط بانک مرکزی برای تبدیل ریال به ارز با نرخ رسمی به منظور بازپرداخت تسهیلات ارزی دریافتی تولیدکنندگان برق بخش ...
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۴    
با انتشار اخباری مبنی بر حذف چند گروه درآمدی در فروردین ماه سال جاری از دریافت یارانه نقدی و همچنین تایید از سوی نمایندگان مجلس به نظر می رسد حذف یارانه پردرآمدها رسمیت پیدا کرده است هر چند که این ...
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۴    
مدیرعامل بانک ملت: کاهش نرخ سود سپرده ها در صورتی که با ارایه خدمات مناسب به مشتریان همراه باشد سبب خروج منابع از بانک ها نخواهد شد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۴    
در هفته گذشته اونس طلا به رغم رفت و آمد مکرر میان دو کانال 1100 و 1200 دلار در نهایت با 4 دلار افت از قیمت 1207 دلار به بهای 1203 دلار رسید.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۴    
بررسی ها نشان می دهد از فروردین ماه امسال یارانه نقدی 5 گروه درآمدی به تشخیص دولت حذف شده و در ماه های آینده احتمال حذف تعداد بیشتری از یارانه نقدی بگیران با درآمد بالا وجود دارد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۴    
خودرو یکی از اجزا جدایی ناپذیر در سبک زندگی مدرن حال حاضر انسان محسوب می شود. حقایق جالب توجه ای درباره این وسیله نقلیه محبوب وجود دارند که در ادامه به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۴    
در ادامه مواضع ضد و نقیض مقام های آمریکایی درخصوص روند مذاکرات هسته ای، لیندسی گراهام سناتور ارشد جمهوریخواه روز یکشنبه گفت که هیچ شانسی برای تصویب توافق هسته ای در کنگره متصور نیست.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۵۴    
وزیر راه و شهرسازی دستورالعمل صدور مجوز انتشار آگهی پیش فروش ساختمان را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۴    
مدیر عامل بانک کشاورزی ضمن شرکت در اولین همایش روسای شعب استان گیلان در سال جدید ، از برخی طرح ها و پروژه های این مدیریت بازدید کرد .
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۴    
سیاستمداران و تصمیم گیران اقتصادی مشابه روند سال های گذشته، کاهش دستوری نرخ سود بانکی را در دستور کار قرارداده اند.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۴    
ماه هاست کارشناسان و فعالان بازار و رسانه ها بر این مساله تاکید می کنند که نرخ سود بانکی باید کاهش یابد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۴    
روز یکشنبه قیمت دلار در بازار آزاد برای نخستین بار از 27 اسفند 93 شاهد ثبات کامل نسبت به قیمت روز پیشین بود. شاخص بازار ارز روز گذشته با ثبت قیمت 3345 تومان، روی همان قیمت روز شنبه ماند.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۴    
به منظور جلب رضایت و تسریع در اطلاع رسانی به مشتریان 138 میلیون پیام کوتاه در اسفند ماه 93 به صورت آنی به تلفن همراه مشتریان بانک ارسال شد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۱۰:۲۴    
یک نماینده مجلس از سودهای 4000 میلیاردی یک صراف متصل به رانت ارزی در روزهایی خبر داد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۴    
بانک شهر با الگوهای مدیریت مدبرانه و نوآورانه در حوزه بانکداری، در نمایشگاه بین المللی فرانسه ، موفق به کسب نشان شوالیه شد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۴    
در راستای بررسی مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی ومعدنی استان از مدیرعامل بانک صنعت و معدن برای حضوردر کرمان دعوت به عمل آمده است.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۴    
مراسم معارفه علیرضا احمدی سیاه مرد سرپرست جدید و تودیع رئیس سابق اداره امور شعب زنجان با حضور مدیر امور شعب منطقه یک کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۰۹:۵۴    
شرکت کارگزاری بانک تجارت با 51 شعبه در سراسرکشور انواع خدمات بورسی را به مشتریان وهمکاران ارایه می کند.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۴    
رئیس کل اسبق بانک مرکزی گفت: چه تحریم ها پا برجا بماند و چه از بین برود دلار باید به زودی تک نرخی شود، دولت نباید بیش از این وقت تلف کند.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۴    
وزیر اقتصاد بر تلاش دولت در مهار نرخ تورم در سال 94 بین 10 تا 15 درصد تاکید کرد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۴    
مدیر عامل بانک سرمایه: تمامی شعب این بانک تا پایان سال جاری علاوه بر خدمات ریالی، کلیه خدمات ارزی را هم به مشتریان ارائه خواهند داد.
  ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۴    
براساس مصوبه هیأت مدیره پست بانک ایران، "همدلی و همزبانی برای تحول و شکوفائی" به عنوان شعار سال 94 پست بانک ایران تعیین شد.