یکشنبه ۲۸ بهمنساعت ۲۳:۵۰Feb 2019 17
 

خبرهای 3بن 31 خرداد 1394 - 3bn.ir

 
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۴    
روز یکشنبه 31 خردادماه، در تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران دادوستد شد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۴    
یک مسئول دارویی کشور از غیرمجاز بودن کِرم سم مار، با نشان تجاری Snake active، ساخت کشور اسپانیا خبر داد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۹    
بسته سیاستی دولت برای اشتغال به گونه ای پیش رفت که روند بیکاری در فارغ التحصیلان تشدید شد تا جایی که مطابق اظهارات اخیر طایی ، معاون اشتغال ربیعی ...
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۵:۵۴    
بر اساس آخرین اعلام نشریه معتبر بنکر، بانک پاسارگاد به عنوان بانک برتر اسلامی ایران در سال 2015 معرفی شد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۰    
بهنام صفوی که در دو سال اخیر به دلیل وجود یک تومور در مغزش تحت معالجه بوده به تازگی با مراجعه به متخصص متوجه شده برخلاف انتظار رشد تومور کند نشده و بزرگتر شده است و به گفته مدیر برنامه اش حالا او ...
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۵    
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش از آغاز ثبت نام اینترنتی کتب درسی دانش آموزان پیش دانشگاهی سراسر کشور از فردا خبر داد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۰    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی همزمان با برگزاری بیست و هشتمین همایش گلریزان ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند، یک میلیارد و 500 میلیون ریال به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۴:۵۵    
وزارت کار در اطلاعیه جدیدی اعلام کرد: مهلت مراجعه به سامانه www.yaraneh10.ir به منظور ثبت اعتراض حذف شدگان از یارانه نقدی، دو ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۱    
یک کارشناس تخصصی چای سازمان غذا و دارو؛ چگونگی تشخیص چای تقلبی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۶    
رییس اداره عملیات بازار فرابورس ایران با اشاره به ورود بخش تعاون به بازار سرمایه، از معاملات روان شرکت بیمه تعاون به عنوان نماینده بخش تعاون در بازار پایه یاد کرد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۶    
کارکنان موسسه اعتباری میزان که بعد از انحلال این موسسه در هفته های اخیر، روز شنبه مقابل بانک مرکزی تجمع کرده بودند با هماهنگی های صورت گرفته تعیین تکلیف شدند.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۳:۲۶    
محمدعلی رمضانیان ناظر پولی استان خراسان شمالی در اولین جلسه رؤسای دوایر خزانه داری و مبادلات بانک های دولتی و خصوصی استان در سال جاری از عملکرد پست بانک استان تقدیر کرد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۲    
مدیرعامل بانک توسعه صادرات: این بانک 500 میلیون یورو ازمنابع خارجی برای پتروشیمی بوشهر فاینانس کرد؛ به دنبال سودآوری صرف نیستیم.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۲    
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه سپهر دلایل روند مثبت بازار سهام طی هفته گذشته و روز جاری را اعلام کرد و ضمن تشریح وضعیت بورس بعد از مذاکرات هسته ای یک توصیه به سهامداران حقیقی کرد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۲:۵۷    
براساس تفاهم نامه منعقده بین پست بانک ایران و شرکت ارتباطات سیار و در راستای تسهیل امور جاری هموطنان، بهای قبوض مشترکان شرکت مذکور به صورت آنی و از طریق درگاه های الکترونیکی این بانک دریافت می شود.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۲    
شاخص کل تولید کارگاه های بزرگ صنعتی کشور در سال 1393 برمبنای سال پایه 1390 به عدد 92.9 رسید که در مقایسه با سال 1392 معادل 6.7 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۲:۱۲    
بانک صادرات ایران در راستای افزایش رضایتمندی و پاسخگویی به نیاز مشتریان سامانه اینترنت بانک ویژه حساب های حقوقی و مشترک را پیاده سازی کرد .
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۷    
رئیس کل بیمه مرکزی و رئیس هیأت امنای پژوهشکده بیمه با صدور حکمی، دکتر امیر صفری را به عنوان سرپرست جدید این پژهشکده منصوب کرد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۳    
با توجه به اینکه این روزها یکی از اساسی ترین چالش های اقتصاد ایران، رشد قارچ گونه مؤسسات پولی و مالی است و در کنار آن، گسترش بانک ها و شعب آن به یکی از چالش های اقتصاد ایران بدل شده است.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۸    
گر چه ساماندهی موسسات اعتباری غیرمجازتکلیف جدی برای دریافت مجوز است، اما در سویی دیگر بخش قابل توجهی از این موسسات همچنان خارج از چارچوب قانونی هستند.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۳    
"هرچه نرخ بانکی افزایش یابد، به همان میزان بر نرخ اجاره بها افزوده می شود".
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۳    
هنوز خاطره صف های طولانی برای تلفن های عمومی در ذهن اغلب ما زنده است با این وجود طی سال های اخیر میزان استفاده از کیوسک های تلفن عمومی و تعداد آنها به طور دائم در حال کاهش بوده است.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۸    
رئیس کل بیمه مرکزی از منتفی شدن خرید الحاقیه بیمه شخص ثالث با تصویب لایحه اصلاح این قانون در مجلس شورای اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۸    
بانک مرکزی با صدور بخشنامه ای به بانکداران دولتی و خصوصی مشخصات و ویژگی های کنترلی کارت هوشمند ملی و شناسنامه های طرح جدید را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۳    
با تصویب هیأت امنای صندوق توسعه ملی نرخ سپرده گذاری ارزی بخش های مختلف تعیین شد.
  ۱۳۹۴/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۸    
بانک سینا به منظور رونق بخش مسکن تسهیلات در قالب عقد مشارکت مدنی، جهت تکمیل یا احداث ساختمان پرداخت می کند.