پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۲:۴۳Mar 2017 23

هفت روز خبر (7roozkhabar.ir)

  ۹ دقیقه پیش    
گرگان- رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: سه هزار و 151 نفر برای پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در گلستان ثبت نام کردند.
  ۲۹ دقیقه پیش    
قم – فرماندار قم گفت: 436 نفر در قم داوطلب عضویت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شدند.
  ۲۹ دقیقه پیش    
پلدختر- مدیر کل سیاسی انتخابات استانداری لرستان گفت: 2 هزار و 223 نفر داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای شهری و روستایی در لرستان شدند.
  ۱ ساعت پیش    
یزد دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: آمار داوطلبان شوراهای شهری و روستایی استان یزد در روز چهارم ثبت نام به 873 نفر رسید.
  ۱ ساعت پیش    
شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: طی چهار روز ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان شادگان 346 نفر ثبت نام کردند.
  ۱ ساعت پیش    
اهواز – سرپرست فرمانداری اهواز گفت: مجموع ثبت نام شدگان در شورای شهر اهواز تا پایان چهارمین روز به 350 نفر رسید.
  ۲ ساعت پیش    
ساوجبلاغ – فرماندار ساوجبلاغ از ثبت نام 542 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این حوزه انتخابیه خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
دزفول – رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول از ثبت نام 290 داوطلب برای شوراهای شهر و روستای دزفول تا پایان روز چهارم ثبت نام خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
کرمانشاه- دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: در مجموع تعداد 2716 نفر در استان کرمانشاه داوطلب شوراهای اسلامی شهر و روستا شدند.
  ۴ ساعت پیش    
ایلام-رئیس ستاد انتخابات استان ایلام گفت: از ابتدای نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تا امروز یک هزار و 18 نفر در استان ایلام ثبت نام کرده اند.
  ۴ ساعت پیش    
اراک- رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی گفت: مقابله با جرائم و به ویژه حوزه پیشگیری از جرم در کشور، نیازمند بهره گیری از امکانات و تجهیزات به روز است تا نظم و امنیت بیش از پیش ارتقا یابد.
  ۵ ساعت پیش    
وزیر ارتباطات گفت: با وجود اینکه قبل از آغاز سال نو، پیش ثبت نام انتخابات شورای شهر و روستا شروع شده بود، تاکنون هیچگونه قطعی و اختلال در تامین زیرساخت های ارتباطی این حوزه نداشتیم.
  ۵ ساعت پیش    
امروز نیز تا ساعت شانزده، 203 نفر به طور قطعی ثبت نام کرده اند و حدود نود نفر هم مراحل پایانی ثبت نام خود را دنبال می کنند. ...
  ۵ ساعت پیش    
ساوه- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: وقوع یک فقره تصادف زنجیره ای در آزادراه ساوه-همدان و یک مورد تصادف در آزادراه ساوه-تهران، جمعا 14 مصدوم برجای گذاشت.
  ۶ ساعت پیش    
استفاده از کلمه پوپولیست برای شخصیت های سیاسی آن ها درست نیست. وزیر امور خارجه روسیه اظهار کرد که مارین لوپن و دونالد ترامپ افرادی حاشیه گرا و پوپولیست نیستند، بلکه انسان هایی واقع گرا هستند. ...
  ۶ ساعت پیش    
سنندج – حسن روحانی رئیس جهور برای دومین بار هفته آینده به استان کردستان سفر می کند و قرار است که در این سفر یک روزه شماری پروژه و طرح تولیدی و اقتصادی در این استان به بهره برداری برسد.
  ۶ ساعت پیش    
عصر ایران؛ یوسف ناصری- مسکن مهر، یکی از طرح هایی است که در دولت اول و دوم محمود احمدی نژاد اجرا شد و منابع مالی آن با چاپ اسکناس توسط بانک مرکزی تامین مالی شد ...
  ۶ ساعت پیش    
بودجه آموزش آمریکا در پیش نویس ارائه شده 13.5 درصد یا به عبارتی 9.2 میلیارد دلار کاهش یافته است. انجمن دانشجویان دانشگاه هاروارد پیش نویس بودجه ارائه شده توسط “دونالد ترامپ” را ویرانگر ارزیابی ...
  ۷ ساعت پیش    
آران و بیدگل – فرماندار آران و بیدگل از ثبت نام 64 نفر از داوطلبین پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای این شهرستان تا ظهر امروز خبر داد.
  ۷ ساعت پیش    
ورامین- اصلاح طلبان دشت ورامین این روزها وضعیت چندان مناسبی ندارند و سرگرم اختلافات درونی خود هستند و احتمال خروج جمعی از اصلاح طلبان از شورای اصلاح طلبان و ارائه لیست جداگانه قوت گرفته است.
  ۷ ساعت پیش    
این نکات مثبت را دارد تا خدای نکرده سوءاستفاده ای از اموال عمومی و بیت المال نشود، ثانیا اگر افرادی از اموال شخصی خودشان یا احزاب و گروه هایی با حمایت اعضا هزینه های می کنند بی جهت در معرض تخریب قرار ...
  ۸ ساعت پیش    
شیراز – فرماندار شیراز گفت: طی چهار روز گذشته 790 نفر برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شهرستان شیراز نام نویسی کردند.
  ۸ ساعت پیش    
کرمانشاه- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: طی روز گذشته 88 بیمار غیرتصادفی و 25 بیمار تصادفی به مراکز اورژانس بیمارستان های استان کرمانشاه مراجعه کردند.
  ۸ ساعت پیش    
کدخدایی با بیان اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی باعث خنثی شدن تحریم ها می شود، افزود: اگر در کشور اقتصاد مقاومتی به صورت صد در صدی اجرا شود، دیگر تحریم های احتمالی هم نخواهند توانست بر ما اثر بگذارند.
  ۹ ساعت پیش    
باآنکه درس و کارهای حوزوی به واسطه فضای مجازی آسان شده ولی زیان های این فضا همچنان باقی و این فضا را مسموم می کند که باید در این زمینه هماهنگی هایی انجام شود تا آسیب ها به حداقل برسد. ...
  ۹ ساعت پیش    
بوشهر – مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری بوشهر گفت: تا پایان وقت سومین روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا، هزار و 115 داوطلب در استان بوشهر ثبت نام کردند.
  ۹ ساعت پیش    
شاهرود – فرماندار شاهرود با تأکید بر اینکه توجه ویژه خبرگزاری مهر به مشکلات اجتماعی قابل تحسین است، گفت: رسانه در راستای کاهش معضلات جامعه و آگاهی بخشی به مردم و مسئولان نقش قابل توجهی دارد.
  ۹ ساعت پیش    
این کارآفرین و سرمایه دار انگلیسی از موضع رئیس جمهوری آمریکا در مورد تغییرات آب و هوایی و تاثیر آن بر جهان که علم ثابت کرده است نیز انتقاد کرد و گفت: من از چین برای کمک به محیط زیست سپاسگزارم. ...
  ۹ ساعت پیش    
لخ ترین موضوع برای من طوفان های گرد و غبار جنوب است که با منشا خارجی و داخلی کشور ما را تحت تاثیر قرار می دهد البته دولت نسبت به این موضوع با جدیت از سال 92 وارد کار شده است اما در مدت کوتاهی حل این ...
  ۹ ساعت پیش    
این روزهای نوروز، به نام یکی از مدافعان حرم است؛ آنکه اولین شهید روحانی مدافع حرم نام گرفت و نامش در تاریخ ثبت شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
اردبیل – معاون سیاسی امنیتی استانداری اردبیل از برگزاری انتخابات شورای اسلامی در هزار و 26 روستای استان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی گفت: 30 پایگاه شهری، 42 پایگاه جاده ای و 9 ایستگاه سلامت در قالب طرح نوروزی سراسر استان آذربایجان غربی راه اندازی شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
ارومیه – معاون سیاسی استاندار آذربایجان غربی گفت: ارومیه با تعداد 599 نفر ثبت نام نامزد انتخاباتی رتبه اول را در کشور کسب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
شیراز – جوانترین داوطلب حضور در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر شیراز با سن 25 سال ثبت نام کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
ملایر – فرماندار ویژه شهرستان ملایر از ثبت نام 165 داوطلب انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان ملایر در پایان سومین روز از فرصت تعیین شده خبرداد.
  ۱۰ ساعت پیش    
قرچک- رئیس ستاد انتخابات شهرستان قرچک گفت: تعداد داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان قرچک تا این لحظه در چهارمین روز ثبت نام به 88 نفر رسیده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
ارومیه – رییس مرکز مدیریت و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی گفت: از آغاز طرح عملیات امداد نوروزی بیش از 900 عملیات اورژانسی انجام گرفته است.
  ۱۰ ساعت پیش    
سمنان – رئیس پلیس راه استان سمنان بابیان اینکه طی 24ساعت گذشته حوادث رانندگی در استان 13مجروح برجای گذاشت، گفت: متاسفانه در دو سانحه فوتی چهار هموطن نفر جان باختند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۴    
همدان – فرماندار همدان گفت: در سومین روز ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای این شهرستان 71 کاندیدا نام نویسی کردند و مجموع ثبت نام ها به 245 نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۴    
قرچک- فرماندار قرچک گفت: در سال 96 دو هدف مهم در شهرستان قرچک، رونق تولید و اشتغال و پیشگیری از هرگونه تعطیلی کارخانجات و برگزاری انتخابات در فضایی سالم و رقابتی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۳۴    
در این سال ها توسعه حمل و نقل عمومی به ویژه مترو و همچنین کاهش آلودگی هوا را در دستور کار قرار داده ام و قطعا در شورای پنجم نیز علاوه بر این دو مقوله ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۲۴    
با نرم افزار OSToto Hotspot می توانید با استفاده از آن کامپیوتر و یا لپ تاپ خود را به یک نقطه اتصال وای وای تبدیل کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۴    
حبیب کاشانی برای کاندیداتوری در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر ثبت نام کرد. به گزارش هفت روز خبر به نقل از ایسنا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۴    
ما واکنش سریع پلیس انگلیس در حل این بحران و آرام کردن اوضاع را تحسین می کنیم. کاخ سفید اعلام کرد، رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر انگلیس در تماسی تلفنی پس از حمله تروریستی در مقابل پارلمان انگلیس ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۹    
معاون سیاسی فرمانداری تهران در این نشست صبحگاهی خود با بیان اینکه 85/5 درصد کاندیداها که حدود 611 نفر هستند، مرد بوده و حدود 14/5؛ درصد 104 نفر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۹:۵۹    
من بدترین اتفاق را رکودی می بینم که در کشور حاکم است و ما باید برای خروج از این رکود مدیریت در کشور را اصلاح کنیم. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۹:۳۹    
همه باید به صف مقدس رأی دادن، احترام بگذارند رییس جمهور، اساس برنامه دولت تدبیر و امید را از ابتدای فعالیش، بر مبنای تامین عزت مردم و منافع ملی دانست و تاکید کرد: در همین راستا اگر جوانان کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۹:۲۹    
سنندج- دبیر ستاد انتخابات شهرستان سنندج از ثبت نام 552 داوطلب تا پایان روز سوم شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۸:۵۴    
کرمانشاه- معاون عملیات مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از انجام 928 مأموریت توسط این مرکز از ابتدای طرح نوروزی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۳:۳۴    
رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد که این گزارشها ارتباطی به روسیه و اتهام های وارد شده به این کشور مبنی بر دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نداشته است. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۳:۱۴    
رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا از شنود تصادفی مکالمات اعضای تیم انتقالی ترامپ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۲:۱۹    
کریم پاکزاد دلزدگی مردم از احزاب سنتی را دلیل اقبال نامزد مستقل انتخابات ریاست جمهوری فرانسه(ماکرون) می داند و می گوید سیاست وی درقبال ایران و عربستان تا حدی متفاوت از دولت فعلی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۱:۱۹    
وزیر امور خارجه آمریکا در پایان نشست ائتلاف ضد داعش اعلام کرد که از بین بردن داعش هدف اصلی دولت آمریکاست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۹    
زاهدان – دبیر ستاد انتخابات سیستان وبلوچستان گفت: طی سه روز نام نویسی تاکنون 4هزارو 446 داوطلب در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان سیستان و بلوچستان ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۲:۱۹    
رامسر – استاندار مازندران گفت: 905 نفر از مجموع سه هزار و 127 داوطلب انتخابات شوراها در مازندران سابقه عضویت در شوراها را دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۱:۲۹    
15 طرح و پروژه مهم عمرانی، اقتصادی و زیربنایی در استان خراسان جنوبی در مراسمی با دستور رییس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس، افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۱:۱۹    
نهاوند – فرماندار نهاوند گفت: طی 3 روز اخیر و با شروع نام نویسی از داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 166 نفر در نهاوند ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۹    
یزد دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: تا امروز 520 نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای شهری و روستایی استان یزد ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۰۹    
رزن – فرماندار رزن از ثبت نام 83 نفر برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای در شهرستان رزن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۵۹    
رئیس جمهور آمریکا در بیانیه ای نوروز را تبریک گفت. دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز (چهارشنبه) در پیامی به تمام کسانی که در دنیا عید نوروز را جشن می گیرند تبریک گفت. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۴    
مسائل اجتماعی سیاسی از جمله درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی و مساله برجام در کنار نام مولفان و مترجمان از جمله عوامل فروش بالای برخی عناوین بازار نشر در زمستان 95 بودند. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۹    
وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده که وی حاضر به قبول کردن این سمت از سوی ترامپ نبوده و تنها بنا به خواست همسرش تصدی وزارت خارجه این کشور را پذیرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۴    
کرمانشاه- رئیس ستاد انتخابات شهرستان کرمانشاه گفت: در سومین روز از ثبت نام کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا، 186 نفر در شهرستان کرمانشاه ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۴    
اسوشیتدپرس مدعی است که مانافورت قرارداد تجاری به ارزش سالیانه 10 میلیون دلار با شرکت تحت مدیریت دریپاسکا داشته و روابط کاری آنها از سال 2006 تا دست کم 2009 ادامه یافته است. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۴    
این طرح یک مجموعه کامل و استاندارد است که کمتر در سایر نقاط کشور شاهد افتتاح این چنین پروژه ای هستیم این طرح در زمینه های مختلف ورزشی کاربرد دارد. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۴    
اهواز – سرپرست فرمانداری حمیدیه گفت: تعداد ثبت نام کنندگان قطعی تا پایان روز سوم نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان حمیدیه 96 نفر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۸:۲۹    
شادگان – معاون فرماندار شادگان گفت: 242 نفر تا سومین روز ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان شادگان ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۸:۱۴    
بارت کرند معتقد است که توافق هسته ای دولت اوباما با ایران بهترین توافقی بود که آمریکا می توانست مدیریت کند، بنابراین ترامپ عجله ای برای لغو آن نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۷:۵۹    
خرم آباد- رئیس کل دادگستری لرستان به همراه دادستان خرم آباد از ستاد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در خرم آباد بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۴۹    
در حالی که به دلیل کاهش ارزش دلار و افزایش تردیدها در مورد برنامه رشد اقتصادی دولت ترامپ، سرمایه گذاران گریزان از ریسک پذیری ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۹    
مساله، استخدام خویشاوندان نیست بلکه سوال اینجاست که آیا آنها کار حقیقی انجام داده اند یا نه. در صورتی که در ازای مبلغ دریافت شده کاری انجام نشده باشد با یک مساله سیاسی و اخلاقی روبرو هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۴    
سفر رئیس جمهور به استان کردستان با هدف افتتاح چند طرح عمرانی صورت می گیرد. استاندار کردستان از سفر قریب الوقوع رئیس جمهور به استان کردستان خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۴    
بر اساس سابقه تولید از رکود خارج شده ایم اما براساس ظرفیت رکود هستیم. این ظرفیت به خاطر واردات گسترده ماشین آلات با ارز سرکوب شده ایجاد شده... ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۱۴    
همدان – معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: جهش اقتصادی کشور نیازمند همراهی دولت و بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۹    
کرج – رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی البرز از برپایی ایستگاه سلامت نوروزی در استان خبر داد و گفت: تاکنون به 122 مسافر خدمات ارائه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۹    
در این ماموریت های ترافیکی 11 هزار و 533 نفر به بیمارستان ها اعزام شده اند و 1331 نفر از افرادی که در زمان حوادث ترافیکی دچار آسیب شده بودند، در محل مورد درمان قرار گرفتند. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۹    
قزوین- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین از مرگ یک نفر و مصدومیت هفت نفر در تصادف زنجیره ای امروز در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۹    
آران و بیدگل – فرماندار آران و بیدگل گفت: طرح های عمرانی با اعتباری بیش از سه هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید که 90 درصد از آن با مشارکت بخش خصوصی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۲۴    
براساس نظرسنجی گالوپ، 47 درصد مردم معتقدند که ترامپ به صورت شتاب زده در حال اجرای سیاست هایش است. اکثریت مردم آمریکا مخالف دستورات اجرایی اخیر وی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۴    
مشاور ارشد رئس جمهور ارشد آمریکا در اظهاراتی ضمن تأکید بر اینکه تحریمهای آمریکا علیه ایران همچنان اداه خواهد داشت اعلام کرد: آمریکا به اجرای دقیق توافق هسته ای با ایران پایبند خواهد بود. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۹    
بجنورد- رئیس پلیس راه خراسان شمالی گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون، بیشترین آمار مصدومان حوادث جاده ای در استان براثر واژگونی خودرو رقم خورده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۹    
روابط دوستانه ارمنستان و ایران در 25 سال گذشته در زمینه های سیاسی و اقتصادی-تجاری، عمومی و فرهنگی همیشه رو به گسترش بوده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۴    
ارومیه فرماندار ارومیه از داوطلبان ثبت نام کننده در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای در شهرستان ارومیه خواست از تخریب شخصیت های حقیقی و حقوقی و دیگر نامزدها حذر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۴    
بجنورد- رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی از ثبت نام 757 نفر برای کاندیداتوری پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، طی دو روز اول ثبت نام در خراسان شمالی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۰۹    
سمنان – رئیس پلیس راه استان سمنان بابیان اینکه طی 24ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی استان چهار سانحه جرحی اتفاق افتاد، گفت: دو نفر در این حوادث جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۹    
فعلاً هیچ تصمیمی در مورد نامزدی محسن هاشمی برای ریاست جمهوری گرفته نشده است. باید ببینیم در ادامه چه چیز پیش خواهد آمد. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۹    
مقام معظم رهبری در سخنرانی روز گذشته در مشهد به شعار یکی از حاضرین واکنش جالبی نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۴۹    
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: اگر قرار باشد کنار آقای روحانی یک نفر دیگر کاندیدا شود، احتمال دارد که آقای محسن هاشمی نامزد ریاست جمهوری شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۹    
شیراز – فرمانداری شیراز زیرساخت های مناسبی را جهت حضور خبرنگاران در ستاد انتخابات شهرستان شیراز فراهم کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۴    
اهواز – سرپرست فرمانداری اهواز گفت: تا پایان روز دوم 162 نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۴    
خرم آباد- فرماندار بروجرد گفت: در مجموع تاکنون 116 داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا در بروجرد ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۴    
در بخشی از نامه رئیس جمهور آمده: ثبات، آرامش و گشایشی که با تلاش و بردباری مردم و حمایت جنابعالی در اقتصاد کشور فراهم شده بهترین زمینه را برای گسترش سرمایه گذاری اشتغالزا آماده نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۴    
زنجان-دبیر ستاد انتخابات استان زنجان گفت: در پایان دومین روز نام نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، شمار داوطلبان ثبت نامی به438 نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۴    
معاون سیاسی فرمانداری تهران همراه نداشتن گواهی عدم سوء پیشینه را اصلی ترین مشکل داوطلبان ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شوراها دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۲۹    
سرهی لشچنکو، روزنامه نگار سابق و یکی از اعضای پارلمان اوکراین، پل منافورت – رئیس مستعفی ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ – را متهم کرده که به طور پنهانی از ویکتور یانوکوویچ – رئیس جمهوری پیشین اوکراین که ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۴    
سرپرست فدراسیون یمناستیک معتقد است لبخند رضایت ملی پوشان این رشته از برگزاری مداوم اردو و تمریناتشان زیباترین اتفاق سال 95 در فدراسیون بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۴    
خیلی از کشور های غربی مانند آمریکا، فرانسه و یا حتی اتحادیه اروپا صحبت از خروج بشار اسد نمی کنند و علت این موضوع توفیقات میدانی است که دولت بشار اسد به دست آورد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۹    
بیرجند- مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از ارائه خدمات نوروزی هلال احمر به 15 هزار و 338 هزار مسافر از ابتدای تعطیلات نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۹    
خرم آباد- رئیس ستاد انتخابات شهرستان خرم آباد گفت: 60 نفر از داوطلبان شرکت در انتخابات شورای شهر خرم آباد دارای مدرک تحصیلی لیسانس هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۹    
دوستان اصولگرا قطعاً به وحدت نمی رسند؛ چراکه مثلاً حزب موتلفه که اعلام کرده کاندیدای حزبی دارند و به نفع کسی کنار نمی کشند و باقی دوستانی که در تشکیلات اصولگرایان گردهم آمده اند نیز قادر به دستیابی ...
مشاهده نتایج بیشتر...