سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۰۳:۱۳Jun 2018 19
 

خبرهای آفتاب نیوز 8 دی 1395 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 31 فروردین 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1395 آفتاب نیوز 31 خرداد 1395 آفتاب نیوز 31 تیر 1395 آفتاب نیوز 31 مرداد 1395 آفتاب نیوز 31 شهریور 1395 آفتاب نیوز 30 مهر 1395 آفتاب نیوز 30 آبان 1395 آفتاب نیوز 30 آذر 1395 آفتاب نیوز 30 بهمن 1395 آفتاب نیوز 1 اسفند 1395 آفتاب نیوز 1 دی 1395 آفتاب نیوز 2 دی 1395 آفتاب نیوز 3 دی 1395 آفتاب نیوز 4 دی 1395 آفتاب نیوز 5 دی 1395 آفتاب نیوز 6 دی 1395 آفتاب نیوز 7 دی 1395 آفتاب نیوز 8 دی 1395 آفتاب نیوز 9 دی 1395 آفتاب نیوز 10 دی 1395 آفتاب نیوز 11 دی 1395 آفتاب نیوز 12 دی 1395 آفتاب نیوز 13 دی 1395 آفتاب نیوز 14 دی 1395 آفتاب نیوز 15 دی 1395 آفتاب نیوز 16 دی 1395 آفتاب نیوز 17 دی 1395 آفتاب نیوز 18 دی 1395 آفتاب نیوز 19 دی 1395 آفتاب نیوز 20 دی 1395 آفتاب نیوز 21 دی 1395 آفتاب نیوز 22 دی 1395 آفتاب نیوز 23 دی 1395 آفتاب نیوز 24 دی 1395 آفتاب نیوز 25 دی 1395 آفتاب نیوز 26 دی 1395 آفتاب نیوز 27 دی 1395 آفتاب نیوز 28 دی 1395 آفتاب نیوز 29 دی 1395 آفتاب نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۰۱:۱۲    
پلیس فتای استان یزد، فردی را که اقدام به فروش سوالات کانون قلم چی قبل از کنکور آموزشی دوره ای در فضای مجازی می نمود را شناسایی و دستگیر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۰    
پس از ثبت قنات های ایرانی در فهرست جهانی یونسکو، کویر لوت به عنوان نخستین اثر طبیعی ایران و بیست ویکمین اثر کشورمان ازسوی کمیته جهانی یونسکو به ثبت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۱    
رئیس جمهور فرانسه در فرمانی یک زن قاتل فرانسوی را که در سال 2012 همسرش را به قتل رسانده بود، عفو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۲    
حمید چیت چیان وزیر نیرو غروب چهارشنبه از طرح انتقال آب خلیج فارس به صنایع و معادن جنوب شرق کشور و پروژه آب شیرین کن 100هزار مترمکعبی بندرعباس بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۱    
موسویان گفت: کانال های تلگرامی بیش از 5 هزار عضو اگر تا یک ماه آینده ثبت نام نکنند از فعالیتشان جلوگیری میشود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۶:۵۵    
عموماً زمانی که خودرویی در یک انبار پیدا می شود، برای مدتی طولانی در آنجا رها شده بوده است. این پورشه 356 هم چنین وضعیتی داشته و بخش زیادی از طول دوران زندگی خود را در پارکینگ ها سپری کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۸    
وزیر نفت با صدور نامه ای ضمن موافقت با بازنشستگی خودخواسته دکتر محمدرضا مقدم، معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری از زحمات او قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۵:۰۶    
عضو انجمن متخصصین دندانپزشکی ترمیمی ایران، نسبت به تشخیص درد دندان ناشی از بروز حساسیت عاجی هشدار داد و گفت: 40 درصد بزرگسالان از این مشکل رنج می برند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۴:۵۴    
محمد، پسر 10 ساله ای که از 5 سالگی با سطح هوشیاری 4 بر تختخواب روزگار می گذراند، او مبتلا به بیماری نادر آتروفی مخچه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۳:۰۵    
"جناب آقای اسکاری! شما بهتر است سری به خودتان بزنید! و از دروغ و بی رحمی و از یاد بردن هموطنان و ... هم دم نزنید!"
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۷    
طبق نتایج بدست آمده آموزش پرورش استان خوزستان در مدت زمان 1385 تا 1392 فعالیت بسیار ضعیفی نسبت به جمعیت استان از خودنشان داده است که این ویژگی نشان سیر نزولی استان از نظر شاخص های آموزشی که در بالا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۲۳    
رئیس جمهوری منتخب آمریکا در توییتر خود خطاب به رژیم صهیونیستی نوشته که قوی باشد تا دوره او آغاز شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۴    
روابط عمومی بانک ملی ایران تاکید کرده است که رسانه های منتقد این مناقصه "قطعه" مورد نظر را با " کالا "اشتباه تصور کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۲:۰۴    
به دستور دادستانی کل رژیم صهیونیستی، تحقیقات قضایی کاملی درباره "بنیامین نتانیاهو" به اتهام دریافت رشوه و کلاهبرداری به عمل می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۲    
جمعی از هنرمندان و علاقه مندان به خانه سینما خیابان وصال آمده اند تا با پیکر "جان بخش کلاه قرمزی" وداع کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۳۰    
دیوار یک باب مدرسه ابتدایی در سمیرم اصفهان روی دانش آموزان فرو ریخت بر اثر ریزش دیوار حیاط مدرسه ای در روستای سادات آباد سمیرم در جنوب استان اصفهان ، 6 دانش آموز مصدوم شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۲۳    
معاون اول قوه قضائیه گفت: در حماسه 9 دی سال 88 قدرت و نصرت الهی در قامت ملت ایران تجلی پیدا کرده و فتنه بزرگی از سر ملت و کشور ایران دفع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۸    
وزیر ورزش و جوانان برای هواداران پرسپولیس و استقلال مطلبی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۹    
نایب رییس مجلس گفت: شهید مطهری همواره تاکید داشت روحانیت باید پرچمدار اصلاحات بوده و پست دولتی قبول نکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۴    
نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: گاهی بعضی از مسؤولان و نخبگان نسبت به وظایفشان درست عمل نمی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۱    
حمید چیت چیان وزیر نیرو در بازدید از طرح عظیم ساقی کوثر (انتقال آب خلیج فارس به صنایع و معادن جنوب شرق ) گفت: این طرح از بزرگترین پروژه های آبرسانی از دریا در کشور محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۰۳    
مشاور امنیت ملی افغانستان با اشاره به رابطه روسیه و ایران با طالبان مسلح تاکید کرد از این امر تنها باید برای برقراری صلح استفاده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۷:۲۷    
گروهک تروریستی داعش یک زن جوان فلسطینی را در اردوگاه یرموک دمشق اعدام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۵۵    
به نظر می رسد مدتی قبل سرالکس فرگوسن و ژوزه مورینیو، جلسه ای مخفیانه در مورد شرایط من یونایتد برگزار کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۵    
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی با اشاره به روند مذاکرات هسته ای گفت: ما به تمام تعهدات خود در برجام عمل کردیم اما آیا بهانه های آمریکا برطرف شد؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۳    
بنز CLA200 فول 2016 به قیمت 660 میلیون تومان در بازار فروخته می شود. باشگاه خبرنگاران نوشت:قیمت انواع خودرو وارداتی به شرح زیر است:
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۳    
کریستیانو رونالدو ستاره رئال مادرید از خودرو جدید خود رونمایی کرد. به گزارش خبرآنلاین، رونالدو یکی از فوتبالیست هایی است که علاقه زیادی به خودرو دارد. او هر چند ماه یک بار سوار یک خودرو لوکس می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۴۰    
جاده هراز پس از چند ساعت بسته شدن بر روی خودروهای عبوی به خاطر سیلاب انباشت گل و لای در سطح جاده ، شامگاه چهارشنبه با تلاش نیروهای راهداری و هلال احمر بازگشایی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۵    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به صحبت های وزیر خارجه آمریکا، به سخنرانی پرداخته و ضمن ناامید کننده خواندن آن، گفت شرم آور است که جان کری ریشه مناقشات فلسطین اسرائیل را درک نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۱۲    
در منطقه جواروم اتومبیل خانواده مرحوم نوروزی دچار سانحه تصادف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۰۰    
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال می گوید که باشگاه ها بدهکار برای فعالیت در بازار نقل و انتقالات باید 10 درصد از مقدار بدهی هایشان به علاوه مبلغی برابر با مبلغ انتقال بازیکنی که قصد جذب آن را ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۴۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید انتخاب تیم ایران به عنوان بهترین تیم آسیا از سوی فیفا در رده بندی جهانی و مجله فرانس فوتبال باعث افتخار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۶    
برخی افراد و رسانه ها با حاشیه امن، حتی در برابر فحاشی و تهمت به دولت تشویق هم می شوند اما جرأت انتقاد به سایر قوا و دستگاه ها را ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۱۴    
آفتاب نیوز : فارس نوشت: مهرداد بذرپاش نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در رامسر گفت: وی افزود : تا نبرد فقر و غنا هست،هر روز 9دی است؛ تا جنگ اشرافیت و جمهوریت هست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۵۶    
وزیر امور خارجه آمریکا گفت، کشورش اجازه تصویب قطعنامه ضداسرائیلی در شورای امنیت سازمان ملل متحد را به این خاطر داده که این اقدام تنها راه برای دستیابی به راهکار دو کشور بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۲۴    
اداره روابط عمومی وزارت امور خارجه، به گزارش برخی رسانه ها در خصوص مشکلات تحصیلی دانشجویان رشته های پزشکی و دندانپزشکی در هند واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۰۴    
رئیس جمهوری در پیامی به پائولو جنتیلونی، انتصاب وی را به عنوان نخست وزیرجدید ایتالیا تبریک گفت و ابزار امیدواری کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۰۱    
بانک مرکزی با هدف برخورد با فعالیت های سوداگرانه در بازار ارز، فهرست صرافی های متخلف را به نیروی انتظامی اعلام کرد و نام خریداران و فروشندگان عمده ارز را نیز برای بررسی به سازمان امور مالیاتی می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۰۰    
نماینده سابق تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: برجام یک فتنه دیگر بود و خیلی شباهت به فتنه سال 88 داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۵۹    
یک استاد دانشگاه و فعال سیاسی اصلاح طلب در یادداشتی به تحلیل نامه اصغر فرهادی به ریس جمهور درباره پدیده گورخوابی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۶    
دلنوشته اینستاگرامی محمد بحرانی، صداپیشه عروسک جناب خان در پی درگذشت دنیا فنی زاده، عروسک گردان کلاه قرمزی
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۴    
در اواخر هفته گذشته برای رسیدگی به درخواست کنسرسیوم توسعه اعتماد مبین مبنی بر توقف فسخ قرارداد واگذاری بلوک 50 درصد به علاوه یک سهمِ مخابرات ایران به این کنسرسیوم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۲    
دستگاه های متصل به اینترنت به تازگی کار خود را در زمینه کمک به پرونده های جنایی آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۲۷    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در نامه های جداگانه ای به وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی،علوم تحقیقات و فناوری و دادگستری،پنج قانون مصوب مجلس را برای اجرا،ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۱۱    
مهاجم استقلال خوزستان با آبی های پایتخت به توافق رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۵    
بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات با رشد 30 درصدی در تقاضا و متراژ غرفه ها در دو طبقه مصلی و با یک روز افزایش، در 8 روز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۵۲    
شبکه خبری العالم از حمله خمپاره ای به سفارت روسیه در دمشق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۴۱    
آفتاب نیوز : محسن رضایی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام درباره گورخوابی در قبرستان های اطراف شهریار آورده نوشت: تا دیر نشده است، جبران کنید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۳۱    
فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری 108 معتاد پرخطر در این کلانشهر خبر داد و گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی به صورت گسترده در 24 ساعت گذشته در این شهر اجرا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۲۴    
قاضی ویژه قتل عمد دادسرای عمومی و انقلای مشهد از جان باختن یک کودک 2 ساله بر اثر مصرف شربت متادون در این شهر خبر داد و گفت: این دومین حادثه از این نوع در چهار روز گذشته در این شهر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۲۳    
مدیرکل تعامل، رفاه و امور اجتماعی استان تهران از کاهش دو دهم درصدی بیکاری نسبت به بهار سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۲۲    
سرپرست باشگاه نفت تهران اعلام کرد، این باشگاه در تعطیلات نیم فصل بازیکنی را از دست نخواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۲۱    
در حالی که بسیاری گمان می کردند پرونده جنجالی ایمیل های هیلاری کلینتون مختومه شده است، با حکم قاضی دیوان استیناف آمریکا بار دیگر تحولات جدیدی در این پرونده ایجاد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۱۵    
مهلت ثبت اطلاعات به منظور عودت وجوه پرداختی آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی تا روز دوشنبه، 13 دی ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۵    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء(ص) گفت: دستور رئیس جمهور درباره تست باور 373 مربوط به صنعت دفاعی بود و امروز هم بخشی از باور 373 در این رزمایش مورد استفاده قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۲    
رئیس جمهور منتخب آمریکا روز چهارشنبه به دفاع تمام قد از اسرائیل پرداخت و توافق هسته ای و قطعنامه شورای امنیت علیه شهرک سازی ها را نشانگر پایان دوستی دولت کنونی آمریکا با اسرائیل دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۴۳    
وزیر کشور گفت: گورخوابی مربوط به معتادانی است که از ترس بازداشت یا برخورد به گورستان ها پناه می برند تا دیده نشوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۲۳    
رضا کیانیان در میزگردی تخصصی با موضوع شهر، شهروندی و تئاتر توضیحاتی را درباره چرایی انتقاد هنرمندان به ساخت "تئاتر خاوران" ارائه و از افرادی که قوانین شهری را درک نمی کنند گله کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۳    
مدیرانی چون علیرضا رضاداد،علیرضا تابش و مهدی شفیعی نیز درگذشت دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۱۰    
یک نشریه فیلیپینی گزارش داد، رودریگو دوترته، رئیس جمهور این کشور اعتراف کرده به اینکه یک بار یک مجرم را با پرت کردن از یک هلی کوپتر به پایین کشته است و مقامات این کشور را تهدید کرد در صورتی که فاسد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۵۱    
رئیس جمهور ارمنستان گفت: ایروان تلاش می کند راهگذری برای انتقال امن کالا از کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا از مسیر ایران تا خلیج فارس و سپس اقیانوس آرام را فراهم کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۷    
آفتاب نیوز : مدیرعامل بانک ملی ایران در نشست مشترک با استاندار فارس اعلام کرد:بانک ملی ایران به صورت ویژه طرح های اقتصادی و تولیدی استان فارس را بررسی و مورد حمایت مالی قرار می دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۳    
رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس گفت: پیگیری های فراکسیون دفاع و اقتدار ملی، موجب شد تا ماده مربوط به متناسب سازی حقوق بازنشستگان لشکری و کشوری با اصلاحات مورد نظر به تصویب مجلس شورای اسلامی برسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۷    
دو آلبوم نفیس تاریخی اهدایی کشور مصر به ایران، با بیش از هزار و 314 قطعه عکس سیاه و سفید، مستندنگاری و ثبت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۷    
با حضور دو بازیکن سرباز در تراکتورسازی از جمع پرسپولیسی ها، تعداد بازیکنان سابق این تیم در تبریز به 4 نفر خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۶    
پلیس آلمان یک تونسی الاصل مرتبط با عامل حمله در برلین را بازداشت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۲    
مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما که یک روز قبل از درگذشت، دنیا فنی زاده به عیادت وی رفته بود، پس از درگذشت این هنرمند با نگارش متنی یاد وی را گرامی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۱۸    
سرگئی ریابکوف معاون وزارت خارجه روسیه پیش نویس قطعنامه فرانسه و انگلیس را که علیه سوریه است، غیرقابل قبول خواند و اعلام کرد که از امتیاز وتو در شورای امنیت استفاده می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۱۷    
مقام مسئول در بهزیستی استان تهران از صدور فراخوان جمع آوری معتادان از سطح خیابان های شهرستان شهریار خبر داد و گفت: دادستان همه معتادان گورستان نصیرآباد را مورد بازجویی قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۱۷    
احمد توکلی شامگاه در سالن آمفی تئاتر دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان اظهار داشت: در زمان طاغوت مردم در اداره نظام هیچ دخالتی نداشتند و بعد از انقلاب اسلامی اولین رئیس جمهور فرار کرد و دومین رئیس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۸    
ادعای یکی از نمایندگان مجلس درباره تخلف دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها از سوی دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت نادرست و غیرکارشناسی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۵    
عزت الله ضرغامی طی گفتگویی اظهار داشت: زیر بار پخش گزارش صد روزه روحانی که وی 100 روز رئیس جمهور شده بود، نرفتم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۰۴    
نشست فرماندهان بسیج ادارات و بانک های تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی، روز شنبه چهارم دی با حضور دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی تشکیل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۷    
ثبت نام برای شرکت در آزمون دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 96 واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد که از روز چهارشنبه اول دی ماه از طریق سایت سازمان سنجش کشور آغاز شده بود تا 11 دی ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۶    
رییس جمهوری در نشست تخصصی جامعه نظارت و بازرسی نکات مهمی را درمورد وظایف مهم نظارت و بازرسی، برخورد با تخلف، ضرورت افزایش اعتماد عمومی به عنوان سرمایه اجتماعی، توجه به حریم خصوصی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۶    
وزارت راه و شهرسازی جزئیات محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی حدفاصل چهارشنبه (هشتم دی ماه) تا شنبه (یازدهم دی ماه) را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۰    
محمد جواد ظریف به نامه تعدادی از هنرمندان، اساتید و حقوق دانان کشور به خود در خصوص نرگس کلباسی، ایرانی نیکوکار در هند که خواهان مساعدت های هرچه بیشتر وزارت امور خارجه شده بودند، پاسخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: دولت با افزوده شدن جدول منابع به مصارف یارانه ها به لوایح برنامه ششم توسعه و بودجه 96 موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۵    
جواد علیزاده، کاریکاتوریست ایرانی نشان لیاقت انجمن روزنامه نگاران سازمان ملل در سال 2016 را دریافت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۱    
وزیران خارجه دو کشور ایران و ترکیه در گفت وگوی تلفنی، آخرین وضعیت سوریه را مورد بررسی و تبادل نظر قرار دادند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۱    
بنز CLA200 فول 2016 به قیمت 660 میلیون تومان در بازار فروخته می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۰    
هشت متهمی که به اتهام معاونت در قتل یک راننده اتوبوس در شهرستان ورامین دستگیر و بازداشت شده بودند، با صدور قرار وثیقه 200 میلیون تومانی آزاد شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۸    
امروز هم اعلام شد به دلیل بارندگی شدید برف در جاده بالای منتهی به پیست از دیزین به شمشک بهمن آمده و عبور و مرور از این جاده ممنوع خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۷    
فرمانده پلیس راه استان گلستان با اشاره به وقوع سانحه رانندگی ناشی از تصادم دو خودرو پژو با پراید که صبح امروز چهارشنبه در محور یساقی - بندرترکمن واقع در غرب این استان رخ داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۶    
نشریه فوربس فهرستی از پولسازترین بازیگران فعال در هالیوود را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۴    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با بیان و یادآوری گزارش جلسه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، گفت: براساس گزارش یک مرکز رسمی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۱    
جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا، روز چهارشنبه در واشنگتن طی نطقی موضع آمریکا درباره آینده مذاکرات متوقف شده صلح بین اسرائیل و فلسطینی ها را اعلام خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۰۵    
یک مقام صهیونیست امروز (چهارشنبه) از لغو جلسه رای گیری درباره مجوز ادامه شهرک سازی در شرق بیت المقدس بنا به درخواست نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۳    
دولت سعد حریری امروز(چهارشنبه) با کسب رای موافق 87 نماینده، از پارلمان لبنان رای اعتماد گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۴۶    
"مطابق قانون اساسی، عمل قوه قضائیه باید پیشگیرانه باشد. اگر قرار باشد رسیدگی به پرونده ای سال ها به طول بینجامد دیگر پیشگیری نیست."
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۳۶    
هنوز هم شعله پر شور و حرارت شعر و ادب در دل این سرزمین روشن است و این هنر، مختص شاعران و ادیبان نیست، گویی جان مایه احساس سرودن، در تار و پود هر ایرانی نقش بسته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۳۵    
مراسم تشییع و خاکسپاری دنیا فنی زاده فردا 9 دی ماه از مقابل خانه سینما شماره 2 در خیابان وصال انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۳۲    
مهندسان ناسا تونل بادی فراصوتی برای پرتاب پیشرفته و پرقدرت فضاپیماها به فضا را آزمایش می کنند. با پیشرفت تونل بادی ناسا انسان قادراست به اعماق فضا سفر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۸    
یک مقام ارشد شورای شهرک های رژیم صهیونیستی امروز (چهارشنبه) در ادامه ابراز خشم سران این رژیم علیه آمریکا، جان کری را به باد انتقاد گرفت و او را لکه ننگ سیاست خارجی آمریکا خطاب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۷    
آفتاب نیوز : مهر به نقل از سخنگوی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات نوشت: با ارسال بالغ بر 30 میلیون پیامک اطلاع رسانی به مشترکانی که سیم کارتهای آنها دارای نقص اطلاعات است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۶    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره تشکیل جبهه مردمی انقلاب گفت: مواضع حزب موتلفه درباره این جبهه در آینده اعلام می شود و هنوز تصمیمی گرفته نشده است و در حال بررسی هستیم .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۴    
یک دستگاه آپارتمان 62 متری در خیابان زرین نعل، دارای 2 اتاق خواب، با قیمت 186 میلیون تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۴    
پسر 13 ساله ای پس از اینکه 12 روز در اسارت آدم ربایان بود، به خانه برگشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۳    
وزیر سابق اطلاعات گفت: یکی از طراحی های دشمن برای مقابله با جریان انقلاب اسلامی، تغییر نظام فکری نخبگان و مسئولان کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۹    
این حادثه بامداد امروز در ساعت 4 صبح به وقت محلی رخ داده است و سارق با قرار دادن کپسول گاز در نزدیکی دستگاه خود پرداز ،پس از انفجار آن پول های دستگاه را به سرقت برده است.