چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۲:۴۱Jan 2019 23
 

خبرهای آفتاب نیوز 20 دی 1395 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 31 فروردین 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1395 آفتاب نیوز 31 خرداد 1395 آفتاب نیوز 31 تیر 1395 آفتاب نیوز 31 مرداد 1395 آفتاب نیوز 31 شهریور 1395 آفتاب نیوز 30 مهر 1395 آفتاب نیوز 30 آبان 1395 آفتاب نیوز 30 آذر 1395 آفتاب نیوز 30 بهمن 1395 آفتاب نیوز 1 اسفند 1395 آفتاب نیوز 1 دی 1395 آفتاب نیوز 2 دی 1395 آفتاب نیوز 3 دی 1395 آفتاب نیوز 4 دی 1395 آفتاب نیوز 5 دی 1395 آفتاب نیوز 6 دی 1395 آفتاب نیوز 7 دی 1395 آفتاب نیوز 8 دی 1395 آفتاب نیوز 9 دی 1395 آفتاب نیوز 10 دی 1395 آفتاب نیوز 11 دی 1395 آفتاب نیوز 12 دی 1395 آفتاب نیوز 13 دی 1395 آفتاب نیوز 14 دی 1395 آفتاب نیوز 15 دی 1395 آفتاب نیوز 16 دی 1395 آفتاب نیوز 17 دی 1395 آفتاب نیوز 18 دی 1395 آفتاب نیوز 19 دی 1395 آفتاب نیوز 20 دی 1395 آفتاب نیوز 21 دی 1395 آفتاب نیوز 22 دی 1395 آفتاب نیوز 23 دی 1395 آفتاب نیوز 24 دی 1395 آفتاب نیوز 25 دی 1395 آفتاب نیوز 26 دی 1395 آفتاب نیوز 27 دی 1395 آفتاب نیوز 28 دی 1395 آفتاب نیوز 29 دی 1395 آفتاب نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۲    
دکتر احمد احمدی، استاد فلسفه دانشگاه گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی در زمینه تفسیر قرآن فعالیت فراوانی کرده بود و تفسیر راهنما که بالغ بر 20 جلد است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۲    
جنگل زیبای بامبو درغرب کیوتو ژاپن در شهر آراشیاما به معنی کوه طوفان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۱۶    
با کمک پیشرفت هایی که در علم تغذیه و ورزش صورت گرفته است ورزشکاران قدرتی می توانند طی سال های بیشتری کارایی و قدرت خود را حفظ کرده و ورزش های قدرتی را ادامه دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۷:۴۶    
مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی از سوی مقام معظم رهبری برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۷    
برنامه این هفته نود از ساعت 23:06 دوشنبه شب از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت و 2:15 بامداد پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۸:۳۳    
مراسم انتخاب بهترین های فوتبال دنیا در سال 2016 برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۸:۱۷    
در درگیری که بین سه سگ با جوجه تیغی در مزرعه ای در کانادا رخ داد بیش از هزار تیغ از سوی جوجه تیغی به سوی این سگ ها پرتاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۸:۱۶    
سردرد، سردرد و باز هم سردرد! خیلی از ما چنان به داشتن سردرد عادت کرده ایم که گویی این عارضه یک پای ثابت زندگی مان باشد و اگر چند روز پشت سر هم سپری شود و سردرد به سراغ مان نیاید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۲:۵۶    
این تصویر، نمایی از اتاق آیت الله هاشمی رفسنجانی را نشان می دهد در شبی که به جای آیت الله، تصویر او در این اتاق قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۱:۰۲    
رئیس جمهور ساحل عاج در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی را برای رئیس جمهوری اسلامی ایران ارسال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۱:۰۰    
تصویری از داخل ضریح امام راحل که تا ساعاتی دیگر پذیرای پیکر آیت الله هاشمی خواهد شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۰:۵۹    
در پی انتشار فیلم تقطیع شده ای از گفتگوی مهدی هاشمی رفسنجانی با رییس سازمان صداوسیما وی توضیحی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۰:۵۸    
می نویسم. می نویسم از پدر. می نویسم نه با اسم یاسر. می نویسم با اسم تمام هم عصرانم که داغ پدر، امانشان را بریده است. می نویسم شاید کمی آرام گیریم
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۰:۵۸    
پادشاه اردن هاشمی امروز دوشنبه پیامی تسلیتی را به رییس جمهور ایران به مناسبت درگذشت رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ایران ارسال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۰:۵۲    
مراسم اقامه نماز، تشییع و خاک سپاری پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، فردا صبح از شبکه یک سیما، شبکه خبر، رادیو ایران، رادیو تهران، رادیو جوان و رادیو فرهنگ پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۰:۵۰    
پژوهشی که توسط کیمبرلی السبک در دانشگاه دیویس کالیفرنیا انجام شده است نشان می دهد گریه می تواند افراد را از نظر ذهنی قوی تر کند و از نظر فیزیکی واقعا برای آن ها مفید باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۰:۴۹    
مراسم عزاداری ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، عصر دوشنبه در شهر بهرمان و در منزل پدری آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۰:۴۸    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تسلیت مجدد درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، ملت شریف ایران را به حضور باشکوه در مراسم تشییع پیکر آن فقید سعید دعوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۰    
تصویر دیده نشده از رهبر معظم انقلاب، مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و مرحوم حاج سیداحمد خمینی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۳:۵۷    
سخنگوی کاخ سفید درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۳:۲۰    
هیات های کارشناسی ایران با هیات های فنی و کارشناسی روسیه، چین و آمریکا روز دوشنبه در چارچوب چگونگی اجرای برجام مذاکره کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۳:۱۶    
نشست کارگروه اجرایی کردن لغو تحریم ها که عصر دوشنبه در وین آغاز شده بود، پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۱    
عربستان سعودی از طریق نمایندگی خود در نیویورک، دعوت نامه ای را برای حضور ایران جهت شرکت در جلسات هماهنگی حج 96 ارسال کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۰    
کمتر از یکسال پیش، لیست خبرگان مردم که به فهرست انتخاباتی مورد حمایت آیت الله هاشمی رفسنجانی معروف شده بود؛ از سوی منتقدان وی، به نام "لیست انگلیسی" برچسب خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۳۶    
کریستیانو رونالدو به انتخاب به عنوان برترین بازیکن سال واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۲:۰۹    
همانطور که دغدغه آیت الله هاشمی رفسنحانی وحدت بود و فقط برای وحدت و اعتدال در جامعه حرکت می کرد، فردا هم باید در مراسم تشییع پیکر آن مرحوم، وحدت خود را به رخ جهانیان بکشیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۹    
رهبر معظم انقلاب با حضور در بیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی فقدان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به خانواده ایشان تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۰    
وزیر ارتباطات در خصوص اخرین وضعیت بازی پرطرفدار "کلش آف کلنز" اظهار کرد: تا جایی که اطلاع داریم مشکل این بازی برطرف شده و اکنون در دسترس کاربران قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۹    
رهبر معظم انقلاب با حضور در بیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی فقدان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را به خانواده ایشان تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۷    
حجت الاسلام ناطق نوری گفت: مردم ما هنوز شوکه و داغ هستند؛ فقدان آقای هاشمی را هر چه بگذرد بیشتر احساس می کنند/اگر الان در همه شبکه های تلویزیون هم از هاشمی تجلیل شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۳    
سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد: تلویزیون پیاپی تصویر هاشمی رفسنجانی را نشان می دهد، دختر 9 ساله ام می گوید من تا حالا این آقا را در تلویزیون ندیده ام، از پاسخ می مانم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۳۶    
حجت الاسلام ناطق نوری گفت: مردم ما هنوز شوکه و داغ هستند؛ فقدان آقای هاشمی را هر چه بگذرد بیشتر احساس می کنند
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۳۵    
خیابان انقلاب ساعاتی مانده به تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۹    
داعش دو روزنامه نگار تونسی را پس از شکنجه، اعدام کرد. این دو روزنامه نگار سال 2014 به دست عناصر داعش در لیبی اسیر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۵    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت آیت الله هاشمی انسانی بسیار برجسته و ستونی برای انقلاب بود که هیچ وقت حزبی و جناحی عمل نکرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۴    
مراسم بهترین های فوتبال جهان در زوریخ سوئیس برگزار خواهد شد و بهترین های فوتبال جهان در سال گذشته میلادی مشخص خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۴    
نماینده ولی فقیه در امور حج از دریافت دعوتنامه رسمی عربستان برای حج خبر داد و گفت: مقدمات لازم برای شرکت در مذاکرات دو جانبه با مسؤولان حج عربستان فراهم می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۵۱    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای مقرر کردند که دیوان محاسبات بر درآمد و هزینه شهرداری ها تامین اجتماعی و مناطق آزاد و ویژه نظارت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۹    
نشست کارگروه اجرایی کردن لغو تحریم ها دقایقی پیش با حضور هیاتهای کارشناسی ایران و 1+5 در وین آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از تداوم سکون هوا و غبار در کلانشهرهای کشور خبر داد و گفت: این وضعیت تا اواخر هفته در شهرهای تبریز، ارومیه، تهران، کرج، اصفهان، اراک و مشهد وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۶    
با توجه به اعلام تعطیلی رسمی در روز سه شنبه، محدودیت های ترافیکی تردد در محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد اعمال نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درپی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یادداشتی را در سایت این وزارتخانه منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۸    
جمعی از سینماگران کشور با انتشار پیام های جداگانه ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۶    
روز گذشته مردی از تبار کرمان با قلبی به بزرگی ایران اسلامی چشم از جهان فروبست که در فراغ رفتن او همه رفقای دیرین، یاران و همفکران توصیف هایی را به یادگار نگاشتند که ماندنی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۸    
با مصوبه مجلس تا پایان اجرای برنامه پنج ساله توسعه کشور 2/9 از منابع بودجه عمومی دولت در اختیار قوه قضاییه و سازمان های وابسته قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۷    
دانشگاهیان و اهالی فرهنگ طی یکی از روزهای چهارشنبه یا پنجشنبه 22 یا 23 دی ماه پیکر دکتر شریعتمداری را به سوی آرامگاه ابدی بدرقه می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۳    
همزمان با انتشار خبر دستگیری یکی از مدیران شرکت خودروسازی فولکس واگن در آمریکا به اتهام فریبکاری در موضوع آلایندگی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۱    
این تصویر در فضای مجازی دست به دست می چرخد؛ واکنش دخترک گل فروش به توهین همشهری ماه. طرح حمید جعفری
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۴    
مراجع عظام تقلید در پیام های جداگانه با تسلیت ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام و از استوانه های انقلاب اسلامی از جنبه های مختلف این عالم ربانی تجلیل کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۴    
حضور سردار حاج قاسم سلیمانی در مراسم وداع آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه جماران
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۴    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۴    
دبیر کل مجمع روحانیون مبارز به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۲    
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) با اشاره به سابقه حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی در عرصه های فرماندهی نیروی مسلح گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۱    
بشار اسد رئیس جمهور سوریه در روز دوشنبه طی پیام های جداگانه ای به مقام معظم رهبری و حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی درگذشت رئیس جمهور پیشین کشورمان و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۹    
نماینده شیراز در مجلس از پوشش خبر درگذشت آیت الله هاشمی در صدا و سیما انتقاد کرد و گفت: نحوه پوشش صدا و سیما درخور و شایسته این انسان بزرگ نبود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۶    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۶    
حراست مرکزی وزارت دادگستری با صدور اطلاعیه ای درباره حربه جدید جاسوسان که از طریق ارسال نامه های الکترونیکی و با عنوان جعلی انجام می شود، هشدار داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۴    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۲    
محدودیت ها وممنوعیت های ترافیکی ویژه مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۲    
هیئت دولت با صدور اطلاعیه ای از ملت شریف ایران دعوت کرد تا در مراسم ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی که روز چهارشنبه از سوی رهبر معظم انقلاب 22 دی ماه از سال 9 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۳۰    
در جلسه ستاد تدفین مرحوم آیت الله هاشمی مقرر شد یار دیرین امام در داخل ضریح کنار مراد خود آرام بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۶    
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، جاکوب زوما، رئیس جمهور آفریقای جنوبی با ارسال پیامی مراتب تسلیت دولت و ملت این کشور را به دولت و ملت جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۱۰    
دو دیپلمات ارشد به روزنامه نیویورک تایمز گفته اند گروه 1+5 اجازه انتقال مقادیر زیادی اورانیوم طبیعی به ایران را صادر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۸    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۱    
شرکت اپل وارد دهمین سال تولید گوشی های آیفون شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۱    
ستاد بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در استان تهران با صدور اطلاعیه ای جزییات برگزاری مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۳    
نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی متفاوت ارتحال آیت الله هاشمی را تسلیت گفت و نوشت: خداحافظ رفیق بی بدیل روزهای سخت و بحرانی ایران! سلام مرا به امام و رفقای شهیدمان برسان.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۸    
رئیس جمهوری الجزایر امروز (دوشنبه) پیام تسلیتی را به رئیس جمهور ایران در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی فرستاد و در این پیام فضایل و مواضع شجاعانه آیت الله هاشمی رفسنجانی و مشارکت های گرانقدر وی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۴    
امیر قطر در پیامی به حسن روحانی رییس جمهور درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۲    
بی شک نام آیت الله هاشمی رفسنجانی که عمر پربرکتش را صرف شکل گیری و تثبیت انقلاب اسلامی کرد، با توسعه اقتصادی و پیشرفت کشور، در حوزه های مختلف، گره خورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۰    
سید حسن خمینی در صفحه اینستاگرامش با انتشار غزلی از مولوی، یادی از مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۹    
سروش رفیعی قرار است پیراهن شماره هفت را بر تن کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۹    
حجت الاسلام و المسلمین ری شهری گفت: باید ترتیبی داده شود که قدر چهره های انقلاب را قبل از اینکه از دست شان بدهیم بدانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۸    
متهم به قتل شیشه ای که به دلیل اختلاف مالی با دوست معتاد خود اقدام به کشتنش کرده بود، توسط پلیس دستگیرشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رفسنجان از تدوین پرونده ثبت ملی خانه پدری مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۱    
علی مطهری در کانال تلگرامیش تصویری از حضورش در کنار پیکر بی جان آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۱    
قمار بزرگ سامسونگ روی پرچم دار 2017 خود وارد فاز رؤیایی 60 میلیونی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازمان زندان ها را مکلف کردند 20 زندان داخل محدوده شهرها را با اولویت کلانشهرها به خارج از شهرها انتقال دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۴    
درحالیکه وزارت ارتباطات علت اختلال و کندی اینترنت در شب گذشته را افزایش بار ترافیکی شبکه اعلام کرد آمارهای شبکه نشان می دهد در ساعات 18 تا 24 شب گذشته پس از اعلام خبر رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری رویترز دقایقی پیش اعلام کرد که یک ناو آمریکایی در تنگه هرمز اقدام به شلیک سه تیر هشدار به سمت چهار قایق تندروی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۴    
این برنامه در سه روز عزای عمومی به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی تا هفته ی آینده به روی آنتن نخواهد رفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۲    
دونالد ترامپ انتقادات مریل استریپ در مراسم گلدن گلوب را بی پاسخ نگذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۱    
هیوندای I20 تیپ 6 به مبلغ 93 میلیون تومان در بازار معامله می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۹    
یک دستگاه آپارتمان 95 متری در سعادت آباد بلوار فرحزادی ، دارای 2 اتاق خواب، با قیمت 650 میلیون تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۰    
کانال تلگرامی دفتر مقام معظم رهبری با انتشار تصویری دونفره از رهبر انقلاب و آیت الله هاشمی به نقل از رهبری نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۱۰    
وزیر راه و شهرسازی با صدور پیامی، ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۶    
تیم قوی آمد و وزیر بهداشت هم آمد و سعی کردند ایشان را احیا کنند ولی موفق نشدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۶    
سرلشکر محمّد علی جعفری در پیامی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۵    
در پی درگذشت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی(رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام)، خانه موسیقی ایران این ضایعه را به ملت ایران تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۶:۰۳    
آقای سبو سرکیسیان ، پیشوای مذهبی ارامنه ایران عصر امروز با حضور در بیت آیت الله هاشمی رفسنجانی نسبت به مقام شامخ ایشان ادای احترام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۴۸    
بر اساس گزارش جدید بانک جهانی، سرمایه گذاری مستقیم خارجی کشورمان که پس از تشدید تحریم های بین المللی در سال 2012 با شتاب زیادی رو به کاهش نهاد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۳۹    
سید عباس عراقچی رییس ستاد پیگیری اجرای برجام گفت: تحمل نخواهیم کرد کشوری به بهانه های مختلف تعهدات خود را درخصوص برجام زیر پا بگذارد. جمهوری اسلامی ایران واکنش متناسب را به چنین رفتارهایی نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۲۱    
فرمانده انتظامی ایرانشهر از قتل 8 نفر از اعضای یک خانواده و شناسایی عوامل این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۸    
آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید، با صدور پیامی، ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی، یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۸    
فردا و همزمان با مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی، خطوط یک و چهار متروی تهران به صورت رایگان ارایه خدمت خواهند داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل حج و زیارت خراسان رضوی گفت: اقدامات لازم به منظور انتقال 5 جان باخته و 2 مصدوم حادثه آتش سوزی هتل در کربلا به کشور انجام گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۵:۱۶    
ستاد نماز جمعه تهران در پیامی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت.