پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۸:۴۵May 2018 24
 

خبرهای آفتاب نیوز 1 بهمن 1395 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 31 فروردین 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1395 آفتاب نیوز 31 خرداد 1395 آفتاب نیوز 31 تیر 1395 آفتاب نیوز 31 مرداد 1395 آفتاب نیوز 31 شهریور 1395 آفتاب نیوز 30 مهر 1395 آفتاب نیوز 30 آبان 1395 آفتاب نیوز 30 آذر 1395 آفتاب نیوز 30 دی 1395 آفتاب نیوز 1 اسفند 1395 آفتاب نیوز 1 بهمن 1395 آفتاب نیوز 2 بهمن 1395 آفتاب نیوز 3 بهمن 1395 آفتاب نیوز 4 بهمن 1395 آفتاب نیوز 5 بهمن 1395 آفتاب نیوز 6 بهمن 1395 آفتاب نیوز 7 بهمن 1395 آفتاب نیوز 8 بهمن 1395 آفتاب نیوز 9 بهمن 1395 آفتاب نیوز 10 بهمن 1395 آفتاب نیوز 11 بهمن 1395 آفتاب نیوز 12 بهمن 1395 آفتاب نیوز 13 بهمن 1395 آفتاب نیوز 14 بهمن 1395 آفتاب نیوز 15 بهمن 1395 آفتاب نیوز 16 بهمن 1395 آفتاب نیوز 17 بهمن 1395 آفتاب نیوز 18 بهمن 1395 آفتاب نیوز 19 بهمن 1395 آفتاب نیوز 20 بهمن 1395 آفتاب نیوز 21 بهمن 1395 آفتاب نیوز 22 بهمن 1395 آفتاب نیوز 23 بهمن 1395 آفتاب نیوز 24 بهمن 1395 آفتاب نیوز 25 بهمن 1395 آفتاب نیوز 26 بهمن 1395 آفتاب نیوز 27 بهمن 1395 آفتاب نیوز 28 بهمن 1395 آفتاب نیوز 29 بهمن 1395 آفتاب نیوز 30 بهمن 1395 
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۲۱:۱۲    
آفتاب نیوز : سرپرست واحد ایمنی و آتش نشانی معدن مس سونگون در آذربایجان غربی که هم اکنون در عملیات امداد و نجات در محل مخروبه ساختماپلاسکو حضور دارد گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۲    
دونالد ترامپ امروز به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا سوگند خورد و همسرش ملانیا نیز به عنوان بانوی اول جدید امریکا معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۸:۰۲    
رییس آموزش و پرورش منطقه 12 شهر تهران از تعطیلی دو مدرسه نزدیک ساختمان پلاسکو در روز یکشنبه سوم بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۷:۴۷    
امام جمعه قزوین گفت: ما آمارهایی در زمینه اشتغال و رشد اقتصادی می شنویم که با واقعیت همخوانی نداشته و فاصله بسیاری دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۴    
به احترام درگذشت شهدای سانحه ساختمان پلاسکو، پرچم های تهران سیاهپوش شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۲    
بازیگر توانمند کشورمان برای تشکر از زحمات بی دریغ آتش نشانان کشورمان در محل حادثه پلاسکو حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۴۴    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی استان از کشف لوح تاریخی و دستگیری متهمین خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۲۸    
شهروندان، جمعه شب با حضور در ایستگاه های آتش نشانی سطح شهر با جامعه آتش نشانی تهران و کشور ابراز همدردی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۰:۰۷    
مدیر عامل سازمان بیمه تامین اجتماعی از آغاز به کار کمیته ای برای پرداخت مستمری و بیمه بیکاری کارگران تحت پوشش این سازمان که در حادثه پلاسکو آسیب دیدند خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۳۵    
عکس آتش نشان شهید بهنام میرزاخانی منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۳۳    
رئیس اتاق اصناف با اشاره به اینکه تنها 100 واحد صنفی ساختمان پلاسکو تحت پوشش بیمه ایران بوده اند، گفت: این بیمه تنها شامل اجناس و سرمایه جاری حادثه دیدگان بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۲۴    
اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد با فعالیت سامانه بارشی از اواخر امشب و طی روزهای شنبه و یکشنبه، بارش و برف در سطح استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اقدامات این سازمان را در زمینه امدادرسانی و آواربرداری در پی ریزش ساختمان پلاسکو تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۰۹    
رییس جمهوری سابق آمریکا و همسرش سوار بر بالگرد، واشنگتن را ترک کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۹    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا آیین تحلیف خود را تاریخی خواند و گفت: امروز نه موعد انتقال قدرت از دولت به دولتی دیگر یا از حزبی به حزبی دیگر، که موعد انتقال قدرت از واشنگتن دی.سی به مردم است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۵    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا آیین تحلیف خود را تاریخی خواند و گفت: امروز نه موعد انتقال قدرت از دولت به دولتی دیگر یا از حزبی به حزبی دیگر، که موعد انتقال قدرت از واشنگتن دی.سی به مردم است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۲    
شهردار منطقه 12 تهران با بیان اینکه 40 درصد فضای این منطقه بافت فرسوده است گفت: بسیاری از ساختمان های این بخش شرایطی مشابه با ساختمان پلاسکو را دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۸    
نماینده مردم تهران در مجلس - در حساب توییتری خود نوشت: فداکاری آتش نشانان، ضعف در مدیریت کلانشهر تهران را تحت الشعاع قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۷    
'دونالد ترامپ' شامگاه جمعه در مراسمی که در محوطه کنگره آمریکا برگزار شد به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا سوگند یاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۲۶    
نماینده مردم تهران گفت: طبق آنچه پیش بینی شده است آواربرداری اصلی 3 تا 5 روز زمان می برد، اما برای پاکسازی آثار حادثه حدود یک هفته تا 10 روز زمان نیاز است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۲۳    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: متاسفانه علی رغم همه تلاش هایی که تاکنون از غرب و شرق ساختمان انجام داده ایم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۱۴    
نماینده مردم تهران و مدیرمسئول روزنامه اعتماد در غم از دست دادن والده خود به سوگ نشست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۸    
مهدی سنایی سفیر ابران در فدراسیون روسیه با تسیبولسکی معاون وزیر توسعه اقتصادی و مسئول مناطق روسیه در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران ملاقات کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۱:۰۲    
مجلس شورای اسلامی و سایر مراجع قانون گذاری باید تدبیری بیندیشند تا احزاب، گروه های سیاسی و رسانه های جمعی بتوانند بدون ترس از عواقب برخورد به جنگ با مفاسد بروند وگرنه همین یک عامل برای زمینگیری نظام ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۵۵    
جلسه اضطراری شورای شهر تهران به علت وقوع حادثه فروریختن برج پلاسکو فردا در محل حادثه برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۴۶    
یکی از مواردی که تاکنون در حادثه ریزش ساختمان پلاسکو به آن توجه نشده بود شکل هندسی و طراحی معماری این ساختمان بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۶    
مجمع نمایندگان تهران در پی حادثه آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۰:۰۴    
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از مصدومیت یک آتش نشان در حین عملیات آواربرداری خبرداد و گفت: این آتش نشان 30ساله پس از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان بانک ملی منتقل شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۸    
گزارش ها حاکی از حضور 900 هزار نفر در مراسم تحلیف رئیس جمهوری منتخب آمریکا است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۵۳    
مرجع تقلید شعیان در پیامی حادثه دردناک آتش سوزی پلاسکو را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۷    
روسای جمهوری فعلی و منتخب آمریکا وارد محل تحلیف شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۴۲    
در آستانه برگزاری مراسم تحلیف دونالد ترامپ، گروهی از معترضان رییس جمهوری منتخب آمریکا اقدام به برگزاری تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۷    
مهدی تاج درباره جلسه اش با سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: همه باید تلاش کنیم شرایط موجود را به شرایط مطلوب برسانیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۲۲    
مدیر آموزش و پرورش منطقه 12 تهران اعلام کرد که تمام مدارس محدوده اطراف ساختمان پلاسکو در روز شنبه (2 بهمن) دایر هستند و تنها 2 مدرسه دخترانه به دلیل مجاورت با ساختمان پلاسکو تعطیل شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۴    
اطلاعیه های پلیس پایتخت برای اعلام محدودیت های ترافیکی شنبه و به خانواده ها و بستگان افراد فقدانی برای پیگیری افراد فقدانی و مراجعه آنان به پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۲    
تسای اینگ-ون، رییس جمهوری تایوان در نامه ای به پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان کاتولیک جهان گفت: تایوان آرزو دارد که عصر نوینی از صلح را با چین آغاز کند زیرا اقدام نظامی نمی تواند مشکلات موجود میان دو طرف ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۱    
اورژانس تهران آخرین آمار مصدومان حادثه آتش سوزی و حریق ساختمان پلاسکو را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۲    
گئورگی کویریکاشویلی نخست وزیر گرجستان روز جمعه تلفات جانی حادثه متجمع تجاری پلاسکو تهران را به دولت و مردم ایران تسلیت گفت .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۷    
وزرای خارجه روسیه و قزاقستان در نشست خبری مشترک در مورد گفت وگوهای آتی سوریه در آستانه بر لزوم ازسرگیری گفتوگوهای سوریه در موعد مقرر تأکید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۵۵    
سخنگوی ستاد مدیریت بحران پلاسکو گفت: حرارت در زیر آوار بسیار بالا است و همین وضعیت امیدها را برای زنده یافتن نیروهای آتش نشان گرفتار در میان آوار از بین برده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۹    
در حالی که بخشی از نمای چند تنی ساختمان پلاسکو آواربرداری شد سگ های زنده یاب پلیس به محل ساختمان آورده شدند تا احیاناً افرادی که زیر آوار مانده اند را جست وجو کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۳    
معاون اجرایی رییس جمهور در پی حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو و شهادت جمعی از آتش نشانان عزیز پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۴۰    
رئیس جمهوری منتخب آمریکا در راستای برگزاری مراسم تحلیف که مقابل ساختمان کنگره خواهد بود، وارد کاخ سفید شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۳۴    
رییس اتحادیه مسکن با تاکید بر این که ریسک خرید ملک در ایران به شدت بالاست، برای کاهش خطرپذیری معاملات از دستگاه های درگیر در حوزه مسکن درخواست کرد دسترسی مشاوران املاک به اطلاعات مربوط به مسکن را ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۳    
الکساندر لوکاشنکو رئیس جمهوری بلاروس در پیامی به حسن روحانی همتای ایرانی خود، شهادت شماری از آتش نشانان ایرانی در آتش سوزی و ویرانی برج پلاسکو را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۲۲    
دولت اسپانیا امروز جمعه با انتشار بیانیه ای ، شهادت آتش نشانان حادثه آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکو در تهران را تسلیت گفت .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۹    
بهترین های کشتی ایران با لباس آتش نشان ها جایزه خود را در حاشیه جام تختی دریافت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۷    
باراک اوباما در آخرین ساعات دوره ریاست جمهوری خود در صفحه توئیترش نوشت: خدمت به شما افتخار زندگی من بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۱۴    
رییس کمیته عمران شورای شهر تهران با اشاره به اینکه نقشه جدید موتورخانه تحویل آتش نشانان شده است، گفت: تلاش آتش نشانان برای دسترسی به پشت منابع سوخت موتورخانه آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۳    
ممفیس دیپای با قراردادی به ارزش 16 میلیون پوند به لیون فرانسه پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۸:۰۳    
خزانه جواهرات ملی بانک مرکزی هفته آینده تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۹    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تا پایان سال جاری 400 روستای استان قزوین از اینترنت پرسرعت بهره مند می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۷    
رئیس پلیس تهران ضمن تأیید نکردن خبر مراجعه 25 خانواده به پلیس و اعلام مفقودی یکی از اعضای خانواده شان تاکید کرد: تنها مرجع اعلام آمار در این خصوص سخنگوی ستاد مدیریت بحران حادثه پلاسکو است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۳    
هیات دولت با صدور اطلاعیه ای برای احترام و همدردری با جان باختگان حادثه ساختمان پلاسکو روز شنبه را عزای عمومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۲    
سی و هفتمین دوره رقابت های بین المللی کشتی جام تختی در فاصله دو ساعت مانده به برگزاری دیدار نهایی کشتی آزاد جام تختی ظرفیت سالن شهید بهشتی مشهد مقدس پر شد و بسیاری از تماشاگران نیز پشت درهای بسته ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۵۰    
جمعی از دانش آموزان شین آبادی، با انتشار پیامی شهادت آتش نشانان در فاجعه پلاسکو را تسلیت گفتند و خطاب به خانواده های آنها گفتند: ما همدرد شماییم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۸    
سفارت جمهوری آذربایجان در تهران با انتشار پیامی مراتب تاسف و تاثر کشورش با ملت ایران را در پی حادثه ساختمان پلاسکو اظهار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۵    
تیم های ایران الف و ارمنستان به دیدار فینال مسابقات کشتی آزاد رقابت های بین المللی جام تختی راه یافتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۴۲    
با اعلام سه فیلم جدید، فهرست فیلم های حاضر در بخش رقابتی حشنواره برلین کامل شد و امسال ایران نماینده ای در بخش اصلی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۱    
دقایقی پیش دو نیم تنه از اجساد آتش نشانان از زیر آوار خارج شده و تلاش برای خارج کردن اجساد کامل ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۸    
سردار ساجدی نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ از مراجعه نزدیک به 25 خانواده به پلیس و اعلام مفقودی یکی از اعضای خانواده شان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۶    
جابر انصاری هافبک استقلال امروز در تمرین این تیم حاضر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۷:۰۳    
امیرعلی ابوالفتح کارشناس مسائل امریکا در گفت و گو با خبرآنلاین سخنان گزینه های پیشنهادی ترامپ برای وزارت امور خارجه، دفاع و سازمان سیا را در مجلس سنا مورد کنکاش قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۸    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: آمریکا مانعی مهم بر سر راه ثبات و صلح در منطقه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۷    
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: ما تجربه انتخابات 92 را داریم و امروز باید با یک کاندیدا وارد انتخابات شویم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۳    
وزارت دفاع روسیه در نظر دارد تا هواپیماهای توپولف 154 ،توپولف 134 و ایلوشین 62 را از ناوگان هوایی خود خارج کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۰    
کامبیز نوروزی حقوقدان معتقد است که ضعف مدیریت شهری و شهرداری تهران در جلوگیری از حادثه ساختمان پلاسکو کاملاً مشهود است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۸    
سخنگوی ستاد مدیریت بحران حادثه ساختمان پلاسکو اعلام کرد: وضعیت زیر آوار بحرانی است و تقریبا نمی توانیم انتظار زنده ماندن کسی را داشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۴    
روابط عمومی و امور بین الملل حرم امام خمینی (ره) در پیامی به شهادت رسیدن جمعی از آتش نشانان و امدادگران را در حادثه ساختمان پلاسکو تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۳    
مهدی رحمتی بعد از سه بازی دوری از ترکیب این شانس را خواهد داشت تا در دیدار این هفته برابر صنعت نفت آبادان آبی پوشان را همراهی کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۳    
حزب مردم سالاری در پیامی گفت: مسوولان ذی ربط در حادثه پلاسکو هم باید پاسخگو باشند و هم از وقوع حوادث مشابه پیشگیری نمایند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۳۱    
هیات دولت با صدور اطلاعیه ای برای احترام و همدردری با جان باختگان حادثه ساختمان پلاسکو روز شنبه را عزای عمومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۹    
نگاهی به آسمان پر از دود و آتش کرد، دلش را به خدا سپرد و با الهی به امید تو ،وارد معرکه آتش شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۸    
بر اساس گزارش نهادهای رسمی ژاپن، شمار جرائم به وقوع پیوسته در این کشور در سال 2016 میلادی برای اولین بار از زمان ثبت آن به کمترین میزان خود رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۷    
کریم انصاری فرد در مسابقه فردای المپیاکوس جایی در لیست 18 نفره تیمش ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۳    
در حالی شایعه مذاکره سجاد شهباززاده با پرسپولیس به گوش می رسد که مسئولان باشگاه استقلال از این موضوع ابراز بی اطلاعی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۶:۰۲    
مرکز آمار ایران نرخ تورم دی ماه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۱    
دولت دمشق از کشف گوری دسته جمعی از سربازان ارتش این کشور در مدرسه ای در شهر حلب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۵:۵۱    
نماینده اردکان در جمع نمازگزاران جمعه شهر احمدآباد با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی؛ وی را مردی شجاع ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۵:۴۹    
ماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از ارتقای بودجه 27 میلیاردی راه آهن در سال گذشته به 91 میلیارد در سال آینده تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۵:۳۳    
هماهنگ کننده امور انسانی سازمان ملل در امور یمن با اشاره به تحولات کنونی وبمباران های مستمر عربستان علیه ملت مظلوم یمن، گفت:امروز بیش از 400 هزار کودک یمنی با شرایط سوء تغذیه دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۹    
معاون نخست وزیر ترکیه تاکید کرد، آنکارا حل بحران سوریه بدون بشار اسد، رئیس جمهور این کشور را در شرایط کنونی کاری غیر واقع بینانه می داند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۵:۱۶    
آفتاب نیوز : آیت الله العظمی یوسف صانعی به مناسبت شهادت جمعی از نیروهای خدوم آتش نشانی و امدادی پیامی را منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۴    
یکی از نمایندگان چین در سازمان ملل اعلام کرد که همه ی طرف های برجام باید در مورد اجرای این توافق عزم سیاسی خود را افزایش داده و از انجام دخالت های خارجی جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۳    
آفتاب نیوز : حجت الاسلام سیدحسن خمینی در صفحه اینستاگرامش برای آرامش دادن به بازماندگان آتش نشان ها این حدیث را نوشت: هر کس شر سیل و آتش را از گروهی از مسلمانان برهاند، بهشت بر او واجب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۴۰    
معاون برنامه ریزی شهردار تهران از بررسی نقشه فاضلاب پلاسکو به عنوان یکی از فرضیه های کمک به محبوس شدگان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۹    
مهاجم هافبک جوان استقلال با پیشنهاد جدی یک تیم پرتغالی روبه رو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۰    
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران از فعالیت 3000 ساختمان ناایمن همچون پلاسکو در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۷    
مهدی تاج از سوی رئیس فیفا پستی جدید دریافت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۶    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران طی سخنانی ضمن ابراز همدردی با خانواده های آتش نشانان حادثه دیده در حادثه ساختمان پلاسکو گفت: همیشه باید نیروهای امنیتی و مسلح ما خطرات داخلی مانند بحران ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: مسئولان عزیز ما باید روی سیاست توسعه تعامل خط قرمز بکشند زیرا خلاف اصل استکبارستیزی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۳    
رییس شورای شهرتهران تاکید کرد: بازی کردن با جان افراد در فضای مجازی و کاسبکاری سیاسی در این شرایط حاد درست نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۲    
کارگر بریتانیایی در هنگام کار در ورزشگاه الخلیفه قطر جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۲    
آفتاب نیوز : جانشین رییس پلیس پایتخت اعلام کرده گنجینه ای را برای اموال گرانبهایی که از داخل ساختمان پلاسکو کشف می شود در نظر گرفته و مشخصات این اقلام را ثبت می کنیم تا مالکان آنها بتوانند از طریق ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۰    
جانشین فرمانده کل ارتش از اعلام آمادگی ارتش برای کمک به امدادرسان پلاسکو خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۸    
مشاور رئیس جمهور گفت: در کوتاه مدت جای خالی آیت الله هاشمی رفسنجانی در کشور پر نمی شود و فقدان ایشان مشکلی دیگر به مشکلات کشور اضافه کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۷    
نیروهای دریای کره جنوبی، ژاپن و آمریکا از امروز (جمعه) رزمایش سه جانبه ای را با هدف مقابله با آنچه تهدیدهای هسته ای کره شمالی عنوان شده، آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به نهمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر پیام داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۱۳:۴۴    
روند 10 ساله تجاری ایران با امارات متحده عربی حاکی از این است که تراز تجاری همواره منفی بوده و با رشد کند صادرات ایران به این کشور تراز تجاری در حال نزدیک شدن به صفر است.
  • ۱