سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۲:۳۳Jun 2018 19
 

خبرهای آفتاب نیوز 6 بهمن 1395 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 31 فروردین 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1395 آفتاب نیوز 31 خرداد 1395 آفتاب نیوز 31 تیر 1395 آفتاب نیوز 31 مرداد 1395 آفتاب نیوز 31 شهریور 1395 آفتاب نیوز 30 مهر 1395 آفتاب نیوز 30 آبان 1395 آفتاب نیوز 30 آذر 1395 آفتاب نیوز 30 دی 1395 آفتاب نیوز 1 اسفند 1395 آفتاب نیوز 1 بهمن 1395 آفتاب نیوز 2 بهمن 1395 آفتاب نیوز 3 بهمن 1395 آفتاب نیوز 4 بهمن 1395 آفتاب نیوز 5 بهمن 1395 آفتاب نیوز 6 بهمن 1395 آفتاب نیوز 7 بهمن 1395 آفتاب نیوز 8 بهمن 1395 آفتاب نیوز 9 بهمن 1395 آفتاب نیوز 10 بهمن 1395 آفتاب نیوز 11 بهمن 1395 آفتاب نیوز 12 بهمن 1395 آفتاب نیوز 13 بهمن 1395 آفتاب نیوز 14 بهمن 1395 آفتاب نیوز 15 بهمن 1395 آفتاب نیوز 16 بهمن 1395 آفتاب نیوز 17 بهمن 1395 آفتاب نیوز 18 بهمن 1395 آفتاب نیوز 19 بهمن 1395 آفتاب نیوز 20 بهمن 1395 آفتاب نیوز 21 بهمن 1395 آفتاب نیوز 22 بهمن 1395 آفتاب نیوز 23 بهمن 1395 آفتاب نیوز 24 بهمن 1395 آفتاب نیوز 25 بهمن 1395 آفتاب نیوز 26 بهمن 1395 آفتاب نیوز 27 بهمن 1395 آفتاب نیوز 28 بهمن 1395 آفتاب نیوز 29 بهمن 1395 آفتاب نیوز 30 بهمن 1395 
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۱    
دادستان عمومی و انقلاب زنجان از دستگیری مدیرعامل یک شرکت فرش و تابلوفرش دستباف که اقدام به وصول وجوه کلان از افراد حقیقی در قالب قرارداد مشارکت کرده و نهایتاً منجر به حیف و میل میلیاردی اموال مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۲    
قائم مقام وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی با بیان اینکه سالانه بیش از 100هزارایرانی به انواع سرطان مبتلا می شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۱:۱۶    
بررسی استیضاح وزیر راه، سوال از وزرای اقتصاد، ارتباطات، صنعت و ارشاد و بررسی ابعاد مختلف حادثه پلاسکو از دستور کارهای کمیسیون های تخصصی در هفته جاری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۹:۴۵    
رخی از گونه های قارچ ها سمی است اما تعداد زیادی از آنها خوراکی هستند و مصرف آنها مزایای سلامتی بسیار زیادی برای سلامت بدن دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۵    
آیا چکی که با خودکار قرمز نوشته شده است، بی اعتبار است؟ کارشناسان به این پرسش پاسخ داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۰۶:۰۵    
اکثر افراد صبح بعد از بیدار شدن از خواب و قبل از خوردن صبحانه ممکن است بوی بد دهان داشته باشند که با خوردن صبحانه این بو، برطرف می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۰۰:۴۵    
فهرستی 10 نفره از جذاب ترین فوتبالیست های کنونی جهان در سال 2017.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۷    
رئیس اداره کنترل وعملیات پلیس راه استان البرز گفت که هم اکنون ترافیک در آزادراه تهران - کرج -قزوین سنگین گزارش شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۲۱:۱۰    
یکی دیروز این جا نشسته بود پیش من، شانه هایش می لرزید، هی دست می کشید به سر و صورتش، گفتم: داداش، چرا این قدر تو لکی؟ در و دیوار مغازه را نگاه کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۹:۳۹    
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در 7 استان کنترل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۸:۲۶    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ایجاد اورژانس های اجتماعی در 140 شهرستان کشور در مجلس به تصویب رسیده که شهرستان های قروه، بیجار، دیواندره و دهگلان در کردستان هم جزو این تعداد هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۶    
آنها کارتن خواب بودند. بارها وجودشان روی چمن های سرد و خیس خیابان ها منجمد شده بود و سایه سنگین نگاه های تحقیرآمیز آدم ها آن ها را روزی چند بار از خودشان بیزار کرده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۶:۰۴    
یک فروشنده می گوید برای اجاره 20 روز محل دستفروشی اش چهار میلیون تومان پرداخت کرده است. این در حالی است که طبق قانون، تعرض در معابر، تخلف محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۹    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برنامه دولت برای هرمزگان توسعه جزایر این استان است چون هرکدام از این جزایر ظرفیت های بزرگی دارند و باید در راستای شاهد شکوفایی این جزایر تلاش ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۵:۳۶    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۸    
اطلاعیه باشگاه استقلال تهران در مورد دلیل محرومیت این باشگاه در پنجره زمستانی نقل و انتقالات مملو از تناقض هایی بود که سردرگمی و انفعال مسوولان باشگاه را بیشتر نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۶    
مشکلی که در ارتباط با استقلال عیان شد، فقط مختص این تیم تهرانی نیست و تعداد باشگاه های مشکل دار کشورمان در فیفا از یک بسیار فراتر می رود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۶    
محققان در تحقیقات جدید خود موفق شدند بین انجام برخی از کارها و کاهش سن افراد رابطه ای معنادار پیدا کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۴:۱۶    
حجت الله ایوبی باردیگر بر عدم دخالت ها در انتخاب فیلم های فجر تاکید کرد و گفت: همان گونه که پیش از این مطرح شد، وزیر فرهنگ که خود از چهره های برجسته علمی و دانشگاهی فرهیخته هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۳:۱۱    
مهاجم تیم ملی فرانسه نقش سوپرمن را در یک فیلم انیمیشن دوبله خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۲:۰۶    
مدیرکل تامین اجتماعی غرب تهران بزرگ از 65 پرونده کارگران تحت پوشش تامین اجتماعی ساختمان پلاسکو خبر داد و در عین حال توضیحاتی را درباره بدهی های بیمه ای واحدهای تجاری پلاسکو و مستمری شهدای آتش نشان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۱:۳۳    
سعید عزت اللهی همچنان در حال بررسی شرایط است، شرایط تیم هایی که او را می خواهند یا باشگاه هایی که او می تواند در آنها بازی کند و بدرخشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۱:۱۰    
فتح الله زاده با 1.5 میلیون دلار بدهی و پرداخت 80 هزار دلار بدهی خارجی در صدر لیست بدهکارهای استقلال قرار دارد و افشارزاده با بدهی به میزان 220 هزار دلار و البته پرداخت نزدیک به 1میلیون دلار از بدهی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۰:۴۵    
پایگاه روزنامه لبنانی الدیار در گزارشی به نقل از منابع آگاه نوشت: در گفتگوی تلفنی اخیر رئیس جمهور جدید آمریکا با السیسی همتای مصری خود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۰:۲۲    
هر دارویی اگر خودسرانه و بدون تجویز پزشک استفاده شود قطعا برای مصرف کننده پرمخاطره خواهد بود .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۴    
استر کوئیش لاروش، رئیس دفتر منطقه ای یونسکو در تهران روز چهارشنبه با حضور در ایستگاه 88-امام رضا(ع) در محل خیابان پارک وی تهران به مقام شامخ شهدای آنش نشان ادای احترام نمود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۹    
کریم انصاری فر تیمش را از شکست در جام حذفی نجات داد. ستاره ایرانی که به تازگی به المپیاکوس پیوسته در اولین دیدار خود موفق به زدن گل و نجات تیمش از شکست شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۸    
رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری ای بی سی نیوز گفت که شکنجه کارساز است اما او تصمیم گیری درباره استفاده از آن علیه مظنونان به اقدام تروریستی را به وزیر دفاعش واگذار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۳    
دبیرکل کانون بانک ها و موسسات اعتباری، برخی تسهیلات بانکی را که قرار است به صاحبان اصناف ساختمان پلاسکو ارائه شود، تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۵۳    
اتلتیکومادرید با وجود تساوی برابر ایبار توانست به نیمه نهایی کوپا دل ری صعود کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۸    
رئیس جمهوری در دیدار فرستاده ویژه امیرکویت و وزیر امور خارجه آن کشور با تشکر از پیام کتبی امیر کویت، اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۱    
مهدی طارمی، عادل فردوسی پور را دوست دارد. خیلی هم دوست دارد! زمانی که به برنامه تلویزیونی 90 دعوت شد بعضی ها به ستاره بوشهری گفتند: به این برنامه نرو... شگون ندارد و مصدوم می شوی!
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۳    
محمود صادقی، نماینده مردم تهران و رئیس فراکسیون شفاف سازی مجلس در توییت جدید خود اظهار داشته که رسانه ها و گروه ها فشار اصرار دارند در مورد ادعایشان در خصوص برادر رئیس جمهور اظهار نظر کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۲    
رئیس جمهوری جدید آمریکا در نخستین روزهای کاری خود، دستور ساخت دیوار در مرز جنوبی این کشور را که پیش تر در جریان کمپین انتخاباتی خود وعده داده بود، صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۲    
تنها سه قلاده سگ در ایران جسد پیدا کرده (جسدیاب) و ردیابی های لازم را انجام می دهند که بعد از آوار پلاسکو به خیابان جمهوری فراخوانده شدند تا به همراه آتش نشانان و نجات گران ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۲    
داعش بیست و سه غیرنظامی را در جنوب موصل اعدام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۹    
در حاشیه تکذیب های پیاپی در خصوص حادثه پلاسکو، احمدرضا کاظمی این طرح را در صفحه طنز روزنامه شهروند منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۸    
شماری از خبرنگاران بازداشت شده در جریان اعتراضات به ترامپ، به آشوبگری متهم شده و ممکن است 10 ساله به زندان بیافتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۷    
آیت الله هاشمی رفسنجانی (19 دی) بر اثر سکته قلبی در بیمارستان شهدای تجریش، دار فانی را وداع گفت.به گزارش خبرآنلاین ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۷    
وزیر امور خارجه آلمان از تصمیم خود برای استعفا در روز های آتی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۲:۱۷    
معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: تاکنون 1209 کامیون در پلاسکو بارگیری شده است .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۵    
علیرضا علیفر، گزارشگر فوتبال از حاشیه های ایجادشده در گزارش بازی پرسپولیس و گسترش فولاد گفت و دلایل اظهار نظرش در گزارش بازی را عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۳    
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: خوردن گوشت خرچنگ و ماهی مرکب حرام است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۷    
استخر پارتی، رنگ پارتی، تبلیغ در سیستم های اپراتور، فضای مجازی، استفاده از کارت های ماهواره ای و... نسبت به دهه اول انقلاب شکل وقوع فساد را تغییر داده
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۶    
وزیر امور خارجه چین اعلام کرد که کشورش فقط در صورت رعایت اصل چین واحد توسط آمریکا حاضر به گفت وگو با دولت دونالد ترامپ رییس جمهوری جدید این کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۶    
معاون فرمانده آتش نشانان پاریس همراه با اهدای لوح نمادین آتش نشانان پاریس به همکسوتان خود در تهران، تسلیت خود را ابراز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۳    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی تهران گفت: با ادامه یافتن روند آوار برداری، حداکثر تا 24 ساعت آینده به سطح زیرزمین ساختمان پلاسکو می رسیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۴    
مدیرعامل استقلال می گوید:نامه فیفا درباره اجازه نداشتن جذب بازیکن جدید توسط استقلال به فدراسیون فوتبال ارسال شده و این درحالیست که این نامه از طرف فدراسیون به اطلاع باشگاه استقلال نرسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۷    
سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران می گوید پاسخ صحبت های اخیر فتح الله زاده را بعد از بازی مقابل پیکان خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۶    
شهرداران کلان شهرهای کشورمان، با ارسال نامه ای به شهردار تهران، ضمن اظهار همدردی با خانواده های داغدار آتش نشانی در جریان امدادرسانی حریق ساختمان پلاسکو ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۲    
پیرو حکم مقام معظم رهبری مبنی بر تکمیل اعضای هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی توسط هیات موسس و هیات امنا ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۸    
علیرضا منصوریان درحالی مدیران قبلی استقلال را در محرومیت این باشگاه مقصر دانست که بررسیوضعیت این بازیکنان می تواند جالب باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۹:۲۱    
رئیس جمهوری روسیه گفت که بسیار مهم است که طرفین درگیر در سوریه در مذاکرات آستانه به این نتیجه دست یافتند که راه حل نظامی برای بحران در سوریه وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۹    
با مثبت اعلام شدن آزمایش دوپینگ نستا کارتر یکی از مدال های طلای یوسین بولت در المپیک گرفته شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۸    
یکی از اعضاء مرکز نظارت و ارزیابی سازمان صداوسیما از تذکر به عادل فردوسی پور به خاطر سخنان اخیرش درباره پلاسکو در برنامه تلویزیونی نود خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۸:۳۴    
بازنشستگی زود رس بانوان شاغل ، نه تنها فرصت های شغلی را از بانوان می گیرد ومانع حضور بیشتر موثر بانوان درجامعه است
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۸:۲۰    
حوالی ساعت 15 امروز یک منزل مسکونی دو طبقه در خیابان امام خمینی(ره) مشهد بر اثر بی احتیاطی در عملیات گودبرداری پروژه ساختمانی مجاور خود دچار تخریب شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۷    
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ در کمک 221 میلیون دلاری باراک اوباما، رئیس جمهور سابق آمریکا به تشکیلات خودگردان فلسطین تجدیدنظر خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۸:۱۶    
اجساد 4 نفر دیگر از جانباختگان حادثه پلاسکو به پزشکی قانونی تحویل داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۵۷    
دانشمندان به تازگی جنازه هایی را متعلق به هزار سال پیش در سودان پیدا کرده اند که در ظاهر بسیار آرام خوابیده اند اما شواهد به دست آمده بیانگر واقعیتی تلخ و وحشتناک از زمان بعد از مرگ آنهاست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۶    
در نوزدهمین سال رتبه بندی IMI-100 که توسط سازمان مدیریت صنعتی انجام شد، بانک گردشگری 25 پله صعود در بین 100 شرکت برتر کشور داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۵    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از مصوبه امروز (چهارشنبه) این کمیسیون خبر داد که بر اساس آن حقوق ماهانه تا دو میلیون تومان از مالیات معاف شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۳    
نایب رئیس انجمن اقتصاد شهری ایران رشد جمعیت را تهدید اصلی برای آینده اقتصاد شهری و شهردارای های سراسر کشور اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۱    
رها کردن یک عادت بد درست مانند رها کردن یک سوی شرت قدیمی با کلی سوراخ است. می دانید که باید آن را دور بیندازید و یک لباس جدید برای خودتان بخرید اما دوستش دارید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۵    
علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ در دیدار با مدیریت و جمعی از آتش نشانان این ستاد ابراز همدردی نمود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۵    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی تاکید کرد که کسانی که در حادثه پلاسکو بیمه نبودند بیمه می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۱۰    
اسامی 16 فیلم بخش هنر وتجربه جشنواره فیلم فجر اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۴    
کمیته داوران فدراسیون فوتبال اسامی قضاوت کنندگان مسابقات هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۹    
مدیرعامل بانک شهر از آمادگی شرکت سرویس بیمه شهر وابسته به این بانک، برای تشکیل پرونده های خسارات و پیگیری پرداخت ذینفعان از بیمه گر، خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۹    
معاون اجرایی رییس جمهوری با اشاره به دستور رییس جمهوری برای بررسی وضعیت شاغلان حادثه ساختمان پلاسکو گفت:720 نفر شاغل ساختمان پلاسکو از چهارماه بیمه بیکاری بهره مند خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۸    
کریستیانو رونالدو در گفت وگو با مارکا درباره انتقادها از خود و مقایسه با مسی به صحبت پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۴    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی درباره وضعیت آسمان تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران روز پنجشنبه نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات بارش باران و وزش باد با حداقل دمای 4 و حداکثر دمای 8 درجه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۲    
"شیخ صباح الخالد الصباح" معاون اول نخست وزیر وزیر امور خارجه کویت که به ایران سفر کرده است، با حضور در وزارت امور خارجه با دکتر محمدجواد ظریف دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۲    
پرواز شماره 4085 شرکت هواپیمایی زاگرس که ساعتی قبل فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد جزیره قشم ترک کرده بود، به دلیل آنچه نقص فنی، تجهیزات ناوبری هواپیما خوانده شده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۰    
یک مشاور ارشد رئیس جمهور پیشین آمریکا گفت که دونالد ترامپ درباره ی توانایی اش برای تغییر توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 توهمی می اندیشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۹    
بخشنامه مذکور کماکان به قوت خود باقی بوده و توسط شرکتها و کارخانجات تولید کننده این قبیل فراورده ها لازم الاجرا می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۳۱    
معاون کل وزارت بهداشت، شایع ترین سرطان ها در مردان و زنان کشورمان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۲۳    
جزئیات رشد اقتصادی 7.4 درصدی نیمه نخست امسال نشان می دهد که گروه نفت با ثبت رشد 55.4 درصدی در فصل بهار و 67.2 درصدی در تابستان سهم 61.3 درصدی در این رشد داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۵    
سفارت ترکیه در تهران در زمان آتش سوزی پلاسکو تخلیه نشده بود و کارمندان آن فعال بودند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۴    
سوناتا LF ، بدون پاناروما ، نیمه فول ، 155 میلیون تومان در بازار معامله می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۳    
سرپرست دادسرای جنایی تهران و معاون دادستان تهران گفت: درجه حرارت آوار 300 تا 400 درجه بوده که به نظر نمی رسد با توجه به این حجم گرما بتوان به روش های معمول شناسایی کرد و بر همین اساس با روش DNA اجساد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۶:۰۱    
پزشکان هنوز جواب دقیقی به من نداده اند ولی در حال حاضر تشخیص این است که بیهوشی ام به علت حمله عصبی است که بر روی قلبم تاثیر گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۹    
حجت الاسلام موسوی تبریزی گفت: آیت الله هاشمی رفتند و در میان ما نیست اما خیلی از تربیت شدگان نظام و دوستان ایشان وجود دارند از آن طرف هم طیف اصلاح طلب هم طیف اصولگرایان اکثریتشان به واقع بینی رسیدند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۹    
در تصاویر زیر لحظه انتقال پنجمین و ششمین پیکر شهید آتش نشان از زیر آوار حادثه پلاسکو را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۸    
حجت الاسلام نقویان گفت: حال که با رحلت آیت الله هاشمی، ستونی از ستون های مهم انقلاب فرو افتاد باید بتوانیم درس بگیریم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۷    
بخش مراقبت های ویژه کودکان بیمارستان دکتر شیخ از مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد، مدت یک ماه است که پذیرای کودکی بجنوردی است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۵    
یکی از آتش نشانان عملیات آواربرداری حادثه پلاسکو، دچار سانحه شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۴    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی (ناجا) اعلام کرد: این نیرو به موارد مشکوک در زمینه عمدی بودن حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو در تهران برخورد نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۴    
روابط عمومی سازمان غذا و دارو با نام بردن از تعدادی فراورده های آرایشی و بهداشتی ضمن غیر مجاز شمرده آنها، از مردم خواست این محصولات را نخرند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۳    
خروج پیکر 4 تن دیگر از آتش نشانان شهید در پلاسکو/ ادامه جستجو برای 7 پیکر دیگرپیکر چهار تن دیگر از آتش نشانان شهید لحظاتی پیش از میان آوارها خارج شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۳۴    
ساختمان پلاسکو که آتش گرفت، عده ای زیادی از همشهری ها ، آنان که در حوالی جمهوری کار می کنند و یا اینکه داشتند از خیابان عبور می کردند، اطراف پلاسکو جمع شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۵    
وزیرنفت پیرامون میزان اموال بابک زنجانی گفت: مرتب می گوید 2 میلیارد دلار یا 3 میلیارد دلار اینجا و یا آنجا دارم، اما همه دروغ است من قبلا نیز گفته ام که اموال او کمتر از 2 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۹    
رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از مصوبه این کمیسیون خبر داد که به موجب آن قوه قضاییه مکلف است وجوه دریافتی اش را به خزانه واریز کند و نمی تواند در بانک ها سپرده گذاری کند و از سود آن استفاده کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۸    
پیکر پنجمین شهید آتش نشان از زیر آوار های پلاسکو خارج شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۷    
وکیل مدافع متهم ردیف سوم پرونده موسوم به فساد نفتی - حمید فلاح هروی - گفت: پرونده موکلم از روز یکشنبه هفته جاری برای رسیدگی مجدد به شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه ارجاع شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۵    
هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست رییس جمهوری، تصمیماتی درباره جبران خسارت و حمایت از اصناف و کارگران خسارت دیده اتخاذ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۱    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به وزیر خارجه عربستان سعودی ضمن بر شمردن ناکامی های اخیر آل سعود در منطقه، از او خواست بجای تهدید ایران زبان در کام بکشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۷    
محمدرضا علیمردانی گوینده "دیرین دیرین" امشب مهمان خندوانه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۷    
نمایی از شکار مار پیتون توسط پلنگ
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۶ - ۱۴:۵۳    
سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 96 از مصوبه این کمیسیون برای تشکیل کارگروهی جهت بررسی تخلفات نفتی در دولت قبل خبر داد.