شنبه ۰۵ خردادساعت ۲۲:۳۶May 2018 26
 

خبرهای آفتاب نیوز 10 بهمن 1395 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 31 فروردین 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1395 آفتاب نیوز 31 خرداد 1395 آفتاب نیوز 31 تیر 1395 آفتاب نیوز 31 مرداد 1395 آفتاب نیوز 31 شهریور 1395 آفتاب نیوز 30 مهر 1395 آفتاب نیوز 30 آبان 1395 آفتاب نیوز 30 آذر 1395 آفتاب نیوز 30 دی 1395 آفتاب نیوز 1 اسفند 1395 آفتاب نیوز 1 بهمن 1395 آفتاب نیوز 2 بهمن 1395 آفتاب نیوز 3 بهمن 1395 آفتاب نیوز 4 بهمن 1395 آفتاب نیوز 5 بهمن 1395 آفتاب نیوز 6 بهمن 1395 آفتاب نیوز 7 بهمن 1395 آفتاب نیوز 8 بهمن 1395 آفتاب نیوز 9 بهمن 1395 آفتاب نیوز 10 بهمن 1395 آفتاب نیوز 11 بهمن 1395 آفتاب نیوز 12 بهمن 1395 آفتاب نیوز 13 بهمن 1395 آفتاب نیوز 14 بهمن 1395 آفتاب نیوز 15 بهمن 1395 آفتاب نیوز 16 بهمن 1395 آفتاب نیوز 17 بهمن 1395 آفتاب نیوز 18 بهمن 1395 آفتاب نیوز 19 بهمن 1395 آفتاب نیوز 20 بهمن 1395 آفتاب نیوز 21 بهمن 1395 آفتاب نیوز 22 بهمن 1395 آفتاب نیوز 23 بهمن 1395 آفتاب نیوز 24 بهمن 1395 آفتاب نیوز 25 بهمن 1395 آفتاب نیوز 26 بهمن 1395 آفتاب نیوز 27 بهمن 1395 آفتاب نیوز 28 بهمن 1395 آفتاب نیوز 29 بهمن 1395 آفتاب نیوز 30 بهمن 1395 
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۸    
یک مطالعه جدید نشان می دهد خوردن یک وعده غذای پرچرب نظیر پیتزا یا چیزبرگر، موجب اختلال در عملکرد کبد می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۰:۱۵    
رئیس اداره مراقبت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت:شیوع و بروز آنفلوانزا به چند عامل بستگی دارد که برای پیشگیری از این ویروس باید نکاتی را رعایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۴    
دو فوریت تشکیل کمیته حقیقت یاب حادثه پلاسکو در شورای شهر تهران با امضای همه گرایشات سیاسی تقدیم هیئت رئیسه شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۳    
ایرفرانس مانع از سفر 21 نفر از اتباع کشورهایی شد که نامشان در لیست حکم اجرایی رئیس جمهوری آمریکا ذکر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۴:۲۴    
مرد یخی در سنندج 'همایون عظیمی' که این روزها به مرد یخی سنندجی مشهور شده هر روز در دمای زیر صفر درجه در استخر روباز شنا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۲:۴۶    
کابینه ترامپ در مقایسه با کابینه اوباما، اعضای مرد، سفیدپوست، بدون تجربه دولتی، ژنرال و میلیاردر بیشتری دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۱:۲۵    
دکتر جان گارتنر، روان درمانگر آمریکایی هشدار داده که رئیس جمهور آمریکا از اختلال روانی "خودشیفتگی بدخیم" رنج می برد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۹    
حسن پارسائی: نمایش خیابانی "بازگشت" داریوش نصیری با استفاده از فضاهای جانبی محوطه تئاتر شهر، توانست اجرایی واقع گرایانه تر ارائه دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۲۳    
جشن تولدی که در یک ویلای ساحلی برپا شده بود با جدال خونین دو جوان و کشته شدن یکی از آنها پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۳    
عاطفه 40 سال دارد و به خاطر اختلاف با مرد قاچاقچی او را کشت. او پس از جنایت با همدستش فرار کرد، اما فرار او چند روز بیشتر طول نکشید و زن میانسال و همدستش از سوی کارآگاهان جنایی دستگیر شدند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۱۰:۰۲    
زن امریکایی در جنونی هولناک دو فرزند خردسالش را به قتل رساند و با شلیک گلوله ای به زندگی خود نیز پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۸    
آفتاب نیوز : کیهان نوشت: در پی انتشار خبری با عنوان آقای کارگردان لطفا به این دو سؤال پاسخ دهید در ستون اخبار ادبی هنری روزنامه کیهان در تاریخ دوم بهمن سال جاری، کارگردانی که در این خبر ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۲    
محققان به این نتیجه رسیده اند که مصرف آب به صورت ناشتا به درمان میزان زیادی از اختلالات بدن کمک می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۹    
مرد جوان پس از بیکارشدن و به خاطر ابتلا به افسردگی شدید، تصمیم به قتل تمامی اعضای خانواده اش گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۳    
نخستین تصاویر از مراسم عروسی وحید امیری منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۲    
استان ها- بارش برف و برودت هوا در استان های مختلف کشور علاوه بر انسداد راه های اصلی، فرعی و روستایی موجب تعطیلی مدارس در برخی شهرستان ها شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۵    
در تصویر نوشته شده است: بدون مهاجرت، ترامپ زن نداشت! (همسر ترامپ، مهاجر آمریکا است)
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۳۰    
میوه و سبزیجات تازه، دسته ای مهم از مواد غذایی محسوب می شوند که حتما باید در هنگام آلودگی هوا مورد استفاده قرار گیرند. آنتی اکسیدان های موجود در میوه و سبزیجات نقش حیاتی در سلامت ریه ها دارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۲۳    
همه ما تقریبا تصور خوبی از آن چیزهایی که نمی توانند به عنوان مغذی ترین مواد غذایی در نظر گرفته شوند، داریم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۸:۱۶    
اضطراب، استرس، ناآرامی، افسردگی و ده ها امراض روحی دیگر، از جمله مسائلی بوده و هستند که در هر عصری گریبان گیر افراد بشر بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۳:۳۲    
بسیاری از مردان از مراجعه منظم به متخصصان مراقبت های بهداشتی خودداری می کنند و آنهم به دلایل مختلف. بسیاری از آنها این باور را دارند که مراجعه به پزشک تنها خبرهای بد سلامتی را به همراه دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۲:۰۳    
عکس روز ناسا به تصویری خارق العاده از شفق قطبی در استرالیا اختصاص پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۱۶    
پزشکان جراح در آمریکا توانستند در یک عمل موفق جراحی، تومور 2 کیلویی را از صورت دختربچه 3 ساله برزیلی خارج کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۱۵    
در اینجا به توئیت های چندین سلبریتی و فرد معروف که درست پیش از مرگ آنها منتشر شده اند، نگاهی خواهیم انداخت. برخی از این توئیت ها، خبر از آرامش و طیب خاطر این افراد مشهور می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۱۰    
در حالی که معترضان به قانون جدید ترامپ علیه مهاجران در فرودگاه های مختلف تجمع کرده اند، ایوانکا ترامپ با انتشار تصویری از خود خشم آنها را برانگیخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۰۸    
پایگاه اینترنتی گلوبال ریسرچ نوشته است رئیس جمهور آمریکا به ارتش این کشور دستور داده تا برای یک جنگ جهانی آماده شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۰۶    
صبح فردا، شهدای آتش نشان فاجعه پلاسکو تشییع می شوند. امشب پیکر شهدای اتش نشان به معراج شهدا در خیابان بهشت تهران رفته تا خانواده ها با آنها وداع کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۱:۰۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار هواشناسی با بیان اینکه دمای هوای تهران امشب به سه درجه زیر صفر خواهد رسید، گفت: سامانه بارشی جدیدی از روز سه شنبه بخشهایی از کشور را تحت تاثیر قرار می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۵۱    
روزنامه قانون در صفحه طنز خود به اظهار نظرهای برخی شخصیت های داخلی و خارجی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۵۷    
رقابت های هندبال قهرمانی جهان با کسب مدال طلا توسط میزبان به اتمام رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۳۲    
علی کریمی به ماجرای قانون ممنوعیت حضور اتباع ایرانی در آمریکا با پستی در اینستاگرامش واکنش نشان داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۳۱    
مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه اهواز نسبت به خریداری بنزین فله ای که در بشکه های پلاستیکی در جوار جایگاههای بنزین در اهواز و برخی شهرهای استان عرضه می شود هشدار داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۳۱    
علی مطهری در صفحه شخصی اش در اینستاگرام نوشت: مصوبه روز یکشنبه مجلس درباره تعطیلی هشتم ربیع الاول به عنوان روز شهادت امام حسن عسکری علیه السلام و آغاز امامت حضرت ولی عصر علیه السلام که مورد ایراد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۳۰    
بسیاری از مقامات و سیاستمداران اروپایی واکنش های همراه با خشم و انتقاد شدیدی را به دستور اخیر ترامپ مبنی بر ممنوعیت صدور روادید برای شهروندان هفت کشور مسلمان نشان دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۲۹    
مدیرکل مدیریت بحران استان همدان گفت: به علت برودت هوا ، لغزندگی سطح جاده ها و معابر عمومی برخی از مقاطع تحصیلی این استان فردا دوشنبه تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۲۸    
رم در خانه سامپدوریا شکست خورد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۲۵    
جشن سده زرتشتیان عصر امروز در کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۲۰    
رهبر اقلیت سنا از طرح دموکرات ها برای لغو فرمان محدودیت مهاجرت به آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۱۷    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۱۶    
پس از برگزاری انتخابات اعضای هیات مدیره تعاونی مطبوعات، اولین جلسه هیات مدیره و بازرسان جدید شرکت تعاونی مطبوعات کشور امروز (10 بهمن ماه) با حضور کلیه اعضا در محل دفتر تعاونی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۱۱    
معاون دفتر تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به لایروبی های غیر کارشناسی که طی سالهای گذشته در برخی از تالاب های کشور صورت گرفته گفت: این کار باعث خشک شدن و نابودی بیش از 70 تالاب در کشور شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۹    
بازیکنان تیم فوتبال نفت تهران درحالیکه 41 درصد از قراردادشان را از باشگاه دریافت کرده اند، امروز(یکشنبه) به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان حاضر به تمرین نشدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۲:۲۷    
دورتموند در ادامه هفته هجدهم رقابت های بوندسلیگا دو امتیاز حساس دیگر را از دست داد و با تساوی یک بر یک برابر ماینتس متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۵    
تهیه کننده فیلم ایتالیا ایتالیا با تشکر از وزارت ارشاد برای گذشتن از سکانس آخر این فیلم، گفت: دوستان ما در وزارت ارشاد به شدت از پلان آخر فیلم لذت بردند و از این صحنه گذشتند. (ممیزی به آن ندادند.)
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۲:۰۰    
منچستریونایتد با برتری پرگل مقابل ویگان به دور پنجم جام حذفی انگلیس راه یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۸    
روابط عمومی وزارت امور خارجه طی پیامی اعلام کرد که درباره حضور تیم ملی کشتی آمریکا در مسابقات جام جهانی کشتی تصمیم گیری خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۱:۳۸    
مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور از روز سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۷    
کارشناس نظارت بر درمان شبکه بهداشت زرقان از شناسایی فردی که اقدام به انجام فعالیت های دندانپزشکی و داروسازی می کرد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۶    
اولین نشست جشنواره ی فیلم فجر به خانه دیگری به کارگردانی بهنوش صادقی اختصاص داشت که این نشست با انتقادات پیمان بازغی بازیگر این فیلم همراه شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۵    
محمد فرح قهرمان دو و میدانی المپیک که با قانون جدید ترامپ احتمالا نمی تواند به آمریکا و نزد خانواده اش بازگردد، به سیاست های ترامپ اعتراض کرد و قوانبن جدید را مشکل ساز خواند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۲    
سویا 10 نفره با شکست برابر اسپانیول نتوانست جایگاه خود را در لالیگا از بارسلونا پس بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۳۸    
اصغر فرهادی رسما اعلام کرد: در مراسم اسکار امسال در کنار دیگر اهالی سینما شرکت نخواهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۳۰    
هیات دولت در جلسه خود به ریاست دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، میزان پاداش پایان سال 1395 (عیدی) کارکنان دولت را مبلغ 770 هزار و 500 تومان تعیین کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۲۲    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی با بزرگداشت فداکاری با شکوه و مظلومانه آتش نشانان مؤمن و با اخلاص در حادثه پلاسکو و با تشکر از همه دستگاهها و افرادی که در این ده شبانه روز تلخ ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۰۹    
در پی اقدام رییس جمهور آمریکا برای منع موقت ورود اتباع چند کشور مسلمان ازجمله ایران، کاخ سفید اعلام کرد: دارندگان گرین کارت پس از غربالگری مضاعف اجازه ورود به آمریکا را دارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۲۰:۰۰    
دومای روسیه قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن کتک زدن تادیبی در دعواها و مشاجره های خانوادگی اگر منجر به آسیب بدنی یا نقص عضو نشود، از مجازات های کیفری حذف می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۹:۵۸    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز در اوج اعتراضات رسانه ها و مردم امریکا به قانون ممنوعیت ورود مسلمانان به امریکا توئیتی درباره روزنامه مخالف خودش نیویورک تایمز منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۹:۵۷    
طوفان امروز مناطق گسترده ای از استان یزد را درنوردید و موجی از گرد و غبار را در هوا پراکنده کرد به نحوی که آسمان رنگی از خاک به خود گرفته و تنفس در این هوا به سختی انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۹:۵۷    
تیم فوتبال آلکمار امروز در حضور علیرضا جهانبخش به ویتسه باخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۹:۴۴    
عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس نظر اعضای کمیسیون اصل 90، نقل و انتقال خودرو باید در دفاتر اسناد رسمی انجام بگیرد و الزام این موضوع در ماده 29 قانون مورد اشاره قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۹:۲۷    
بر اساس نامه رئیس کل بانک مرکزی، ممنوعیت خروج اشخاص حقیقی با بدهی سه میلیارد ریال و مدیران اشخاص حقوقی با بدهی پنج میلیارد ریال یا بالاتر که فاقد وثایق ارزنده و کافی باشند، تقاضا شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۹:۲۶    
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به اعمال محدودیت برای ورود اتباع ایرانی به آمریکا گفت: باید عزت اتباع ایرانی حفظ شود و بدون تردید این نوع حرکت ها به ضرر آینده آمریکا بوده و طبق ارزیابی های ما ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۹:۱۲    
سخنگوی هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه بعد از ظهر امروز (یکشنبه ) مجلس با رئیس قوه قضاییه از قول مساعد ایشان برای تسریع در رسیدگی به تحقیق و تفحص های ارجاعی از مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۹:۰۷    
افراد چاق اغلب به صفاتی مانند "تنبل"، "فاقد اراده" یا "غیرجذاب" متهم شده و یک پژوهش جدید نشان می دهد که احساس منفی درونی که بر اثر این القاب پدید می آید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۵۷    
دادگاهی در بحرین امروز یک شنبه حکم حبس ابد 6 تن را به اتهام برگزاری تجمع و "هدف قرار دادن نیروهای پلیس" صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۴    
پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه مراسم تشییع شهدای آتش نشان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۴    
توصیه رهبرانقلاب درباره آراستگی: به سر و وضع تان برسید؛ زیبایی مهم است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۲    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۴۰    
هزاران نفر از اساتید و پژوهشگران دانشگاههای سراسر آمریکا ضمن محکوم کردن فرمان اجرایی رئیس جمهوری این کشور در ممنوع الورود کردن اتباع ایران و 6 کشور مسلمان دیگر آن را تبعیض آمیز خواندند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۳۶    
با تصویب هیئت دولت نرخ تعرفه واردات کالاهای اساسی تعیین شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۳۵    
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: با فراهم شدن امکانات نرم افزاری و سخت افزاری به نظر می رسد بخشی از انتخابات 29 اردیبهشت 96 به صورت الکترونیکی برگزار شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۸:۰۸    
همسر حیدر پهلوانی کارگر شهرداری منطقه 11 تهران که زیر آوار ساختمان پلاسکو برای همیشه تنهایشان گذاشت از چرایی دفن همسرش زودتر از زمان تشییع پیکرهای جانباختگان پلاسکو صحبت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۵۰    
مدیر کل ورزش و جوانان هرمزگان گفت: آرش احمدی طیفکانی ورزشکار مینابی توانست با نگه داشتن توپ روی سر در مدت هشت ساعت و 42 دقیقه و 12 ثانیه ، رکورد دنیا را بشکند و نام خود را در کتاب گینس ثبت کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۹    
تیم ملی والیبال بانوان به دور دوم رقابت های انتخابی قهرمانی جهان راه یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۸    
مهاجم تیم فوتبال صبای قم می گوید به خاطر درخواست سایربازیکنان تیم در تمرین امروز (یکشنبه) صبا حاضر نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۴    
برف و کولاک در کامیاران - کردستان
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۲۵    
بازیگر سینما و تلویزیون فرمان اخیر ترامپ در عدم صدور روادید به اتباع 7 کشور مسلمان را یک خودزنی و اقدامی عجولانه و احمقانه خواند که در راستای جلب توجه دیگران صورت گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۲۰    
روزنامه دیلی میل با استناد به گفته یک منبع ارشد دولتی که نخواسته نامش فاش شود این گمانه را تایید کرده و مدعی شده که ترامپ از پله ها و دامنه های مرتفع می ترسد و به همین خاطر زمانی که به جایی بلند در ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۷:۰۱    
بارسلونا در زمین بتیس با تساوی 1-1 متوقف شد در حالیکه شاید اگر اشتباه داوری نبود این بازی می توانست به سود بارسا تمام شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۴    
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور افغانستان با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۲    
بارسلونا در حالی که تا دقیقه 90 مغلوب رئال بتیس شده بود با گل مهاجم اروگوئه ای اش به تساوی دست یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۲    
نایب رییس کمیسیون عمران از حضور نیافتن عباس آخوندی در جلسه امروز کمیسیون متبوعش به دلیل مشکلات شخصی و خانوادگی و موافقت کمیسیون عمران با ارجاع تقاضای 75 نماینده مجلس برای استیضاح وی به جلسه علنی مجلس ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۵۰    
یک روزنامه انگلیسی با اشاره به دستور اجرایی ترامپ در مورد ممنوعیت مهاجرت مسلمانان هفت کشور به آمریکا این سوال را مطرح می کند که چرا نام عربستان در میان این هفت کشور نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۹    
مراسم عروسی وحید امیری امشب در خرم آباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۵    
امپراتوری پارس در زمانی منحصر بفرد ایجاد شد؛ زمانی که شکل یافته ترین تمدن های جمعیتی در نزدیکی خاورمیانه مستقر شده بودند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۴۳    
مراسم تشییع پیکر کاظم افرندنیا، صبح سه شنبه 12 بهمن از مقابل خانه سینما برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۳۵    
دانشمندان می گویند که ربات ها در آینده نزدیک قادر به ارائه تمامی محصولات به درب منزل خواهند بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۸    
ششمین دوره جشنواره مد و لباس فجر در حالی برگزار می شود که برای نخستین بار موسسه های هنری بخش خصوصی هم در روند اجرایی دبیرخانه این جشنواره سهیم شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۷    
روز گذشته خبری منتشر شد که اوج سیاست زدگی مذهبی برخی را به رخ کشید. حسین فریدون که این روزها به نُقل محفل مخالفان تبدیل شده است، در اقدامی ابداعی، از جایگاه خادمی برای امام رضا(ع) تعلیق شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۷    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: سفیر سوئیس در تهران بعنوان حافظ منافع دولت ایالات متحده آمریکا بعدازظهر امروز توسط محمد کشاورززاده مدیرکل آمریکا وزارت امور خارجه احضار و یادداشت اعتراضی جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۶    
مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران اعلام کرد: با انجام معاینات تخصصی پیکرشناسی و آزمایش های DNA توسط متخصصین پزشکی قانونی و ژنتیک ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۲    
یک گروه ناشناس با حمله به جلاد داعش وی را با ضربات چاقو به قتل رساندند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۲    
بادپا گفت: مرکز تجاری علاءالدین با استاندارد سال 74 ساخته شده اما به خاطر امینت مردم بر اساس تمامی مصوبات و دستورات آتش نشانی مدام به روز رسانی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۱    
حالا بعد از شش سال، راجر فدرر و رافائل نادال دوباره در یک فینال گرند اسلم به مصاف هم رفتند. این دو نفر که 35 بار قبلا برابر هم گرفته قرار بودند و در این بازی یکی از آخرین رقابت هایشان را به نمایش ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۶:۰۷    
رئیس دپارتمان داوری پاسخ افرادی که معتقدند برای بازی های مهم لیگ و جام حذفی باید از داور خارجی استفاده شود را داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 23.4 درصد از افراد 15 تا 64 سال در طیفی از ناامنی روانی قرار دارند اگر این درست باشد، یعنی از هر 5 نفر یک نفر در این طیف است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۴    
یکی از نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز مجلس، شوخی عجیبی با معاون کنسولی، امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ظریف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۳    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 مجلس از مصوبه این کمیسیون مبنی بر تقویت بنیه دفاعی کشور از منابع حاصل از خرید خدمت سربازی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۲    
حکم رییس جدید کمیسیون تلفیق و ارزیابی توسط دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به وی اعطا شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ - ۱۵:۴۱    
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی برگزار شد که آتش نشانان مهمان این جلسه بودند.