پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۸:۴۴May 2018 24
 

خبرهای آفتاب نیوز 15 بهمن 1395 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 31 فروردین 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1395 آفتاب نیوز 31 خرداد 1395 آفتاب نیوز 31 تیر 1395 آفتاب نیوز 31 مرداد 1395 آفتاب نیوز 31 شهریور 1395 آفتاب نیوز 30 مهر 1395 آفتاب نیوز 30 آبان 1395 آفتاب نیوز 30 آذر 1395 آفتاب نیوز 30 دی 1395 آفتاب نیوز 1 اسفند 1395 آفتاب نیوز 1 بهمن 1395 آفتاب نیوز 2 بهمن 1395 آفتاب نیوز 3 بهمن 1395 آفتاب نیوز 4 بهمن 1395 آفتاب نیوز 5 بهمن 1395 آفتاب نیوز 6 بهمن 1395 آفتاب نیوز 7 بهمن 1395 آفتاب نیوز 8 بهمن 1395 آفتاب نیوز 9 بهمن 1395 آفتاب نیوز 10 بهمن 1395 آفتاب نیوز 11 بهمن 1395 آفتاب نیوز 12 بهمن 1395 آفتاب نیوز 13 بهمن 1395 آفتاب نیوز 14 بهمن 1395 آفتاب نیوز 15 بهمن 1395 آفتاب نیوز 16 بهمن 1395 آفتاب نیوز 17 بهمن 1395 آفتاب نیوز 18 بهمن 1395 آفتاب نیوز 19 بهمن 1395 آفتاب نیوز 20 بهمن 1395 آفتاب نیوز 21 بهمن 1395 آفتاب نیوز 22 بهمن 1395 آفتاب نیوز 23 بهمن 1395 آفتاب نیوز 24 بهمن 1395 آفتاب نیوز 25 بهمن 1395 آفتاب نیوز 26 بهمن 1395 آفتاب نیوز 27 بهمن 1395 آفتاب نیوز 28 بهمن 1395 آفتاب نیوز 29 بهمن 1395 آفتاب نیوز 30 بهمن 1395 
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۲۳:۲۹    
وزیر اطلاعات که در سفری به کیش رفته است، با لباس مبدل در خیابان های این جزیزه رفت و آمد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۸    
نتیجه شمارش آرای فیلم های نمایش داده شده در پنجمین روز جشنواره فیلم فجر اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۱    
روزنامه وقایع اتفاقیه نوشت: یک جامعه شناس با اشاره به اینکه در پروژه مسکن مهر، مسجد، مدرسه و محیط انتظامی، به ترتیب 15، 9 و 6 درصد ساخته شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۹:۲۱    
یک منبع در وزارت امور خارجه روسیه گفت که تحریم های جدید و یکجانبه آمریکا علیه ایران امری غیر سازنده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۹:۱۳    
در تصویر زیر تولد 48 سالگی مرحوم حسن جوهرچی را می بینید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۸:۵۹    
مدیرعامل بانک شهر از حمایت گسترده این بانک از شهرداری زاهدان خبر داد و گفت: به منظور تامین رفاه شهروندان این شهر ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۳:۰۲    
آتشفشان پلاسکو در حالی به خاموشی گرایید و آواربرداری از این ساختمان 54 ساله به پایان رسید که موضوع نقص ایمنی و بازرسی از واحدهای تولیدی آن همچنان سرتیتر اخبار و گزارش های روز است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۲:۰۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زیاد بودن صحنه های سیگار کشیدن در فیلم های جشنواره فجر انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۱:۱۳    
آژانس فضایی اروپا تصویر"موزائیکی" جدیدی از مریخ منتشر کرده که مدارگرد "مارس اکسپرس" در گردش های خود در اطراف سیاره سرخ ثبت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۰:۴۵    
انجمن کارگردانان، انجمن بازیگران و انجمن فیلمنامه نویسان آمریکا ضمن محکوم کردم اقدام بحث برانگیز دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت ورود شهروندان هفت کشور مسلمان به آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۰:۲۳    
بدهی حدود 100 هزار میلیاردی بدهکاران به شبکه بانکی و معوق شدن آن هر چند که معضلی بزرگ برای اقتصاد ایران به شمار می رود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۰:۰۱    
بر اساس جدیدترین واکنش فیفا، باشگاه استقلال تا پنجره بعدی نقل و انتقالات هم چنان از هرگونه جذب بازیکن جدید محروم ماند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۳:۵۸    
منابع سوری اعلام کردند که بعد از گذشت 40 روز از قطعی آب دمشق، امروز (جمعه) آب به برخی از محله های پایتخت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۳:۵۷    
صدها مغازه و رستوران متعلق به یمنی های ساکن نیویورک در اعتراض به سیاست های رئیس جمهور جدید آمریکا در خصوص مهاجرت برای ساعاتی تعطیل شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۳:۱۰    
وزیر آموزش و پرورش گفت: در صورت امکان باید سعی کنیم در آینده در طراحی مدارس الگوهایی نظیر مدارس سبز ایجاد کنیم که بتوانیم به دانش آموزان نشان دهیم چگونه باید زندگی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۸    
تارنمای شبکه فاکس نیوز نوشت که فرمان اخیر رئیس جمهوری آمریکا در محدودیت سفر اتباع هفت کشور اسلامی، موجب شد تا یک نوزاد ایرانی نتواند برای عمل فوری قلب باز به آمریکا سفر کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۳:۰۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش شهردار در مجلس گفت: بنظر این گزارش واقعی و منصفانه نبود و بیشتر شبیه تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۹    
روسیه با رد خواسته آمریکا مبنی بر لزوم بازگشت کریمه به اوکراین به عنوان پیش شرط لغو تحریم ها، نتیجه همه پرسی سال 2014 را نشانه روسی ماندن این شبه جزیره اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۸    
مجلس نمایندگان آمریکا به لایحه ای رای داده که براساس آن از این پس ضرورتی ندارد سابقه بیماری روانی خریداران سلاح مورد بررسی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۶    
دکتر مصطفی معین در صفحه اینستاگرام خود نوشت: چه تفاوتی است بین هیتلر و استالین، نتانیاهو و ملک سلمان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۵۰    
جمعی از سناتورهای آمریکایی در واکنش به آزمایش موشکی اخیر ایران نامه ای به رئیس جمهور آمریکا فرستادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۷    
یادگار گرامی امام با تأکید بر حضور مردم و اعتماد به دین به عنوان دو سرمایه نظام جمهوری اسلامی ایران، هشدار داد: اگر این دو عامل به هر دلیلی و با هر تنگ نظری کمرنگ شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۵    
زنده یاد حسن جوهرچی پنجشنبه چهاردهم بهمن آخرین پست اینستاگرامی خود را منتشر کرده بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۳    
سیدحسین موسویان، عضو ارشد تیم پیشین هسته ای در تازه ترین گفتگو ابعاد و زوایای تصمیم وزارت خزانه داری آمریکا در تحریم برخی نهادهای ایرانی را مورد بررسی قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۴۲    
رئیس جمهور ترامپ تا به حال چیزهای زیادی درباره داعش گفته است. او در طول سخنرانی مراسم تحلیفش قول داد که گروه تروریستی داعش را ریشه کن کند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۹    
وزارت امور خارجه در بیانیه ای اعلام کرد: ایران اقدام غیر قانونی دولت ایالات متحده آمریکا در افزودن افراد و مؤسسات جدید ایرانی و غیرایرانی به فهرست تحریم های نامشروع فرامرزی آن کشور به بهانه آزمایش ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۳    
نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی در مجلس برای ساماندهی وضعیت کولبران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۱    
براساس گزارش امروز (جمعه) سازمان ملل مشخص شد که در جریان چهار ماه سرکوب نظامیان ارتش میانمار علیه مسلمانان روهینجا احتمالا صدها تن از این افراد کشته شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۳۰    
تجارت میان ایران و بحرین طی 10 سال گذشته همواره محدود بوده و روندی نزولی داشته است اما به یکباره در سال گذشته به شکل قابل توجهی واردات از این کشور افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۹    
رئیس جمهور جدید آمریکا با آغاز دوره خود دستورات بی سابقه ای در مورد برچیدن برخی قوانین و پیمان نامه های بین المللی داده که از جمله فرمان های جنجالی وی می توان به تعلیق ورود مهاجرانی از 7 کشور جهان از ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۸    
علی اکبر طاهری، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از آنچه که برای تیم تراکتور قبل از دیدار دو تیم در لیگ رخ داده، بسیار ناراحت به نظر می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۷    
تیم های دانشگاه آزاد و پتروشیمی بندرامام هفته سوم لیگ برتر تنیس روی میز را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۶    
حسن جوهرچی، بازیگر تلویزیون و سینمای ایران، صبح امروز به دلیل بیماری کبدی درگذشت. شهاب جعفرنژاد به بهانه درگذشت ناگهانی زنده یاد حسن جوهرچی این طرح را در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۳    
راهبرد تعامل برای ایران که اکنون از همه جهت در اوج قدرت است، "آرامش وتحریک ناپذیری"است؛ قدرتمند، هنرمندانه در زمین خود و نه دیگران، بازی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۱    
رئیس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: شهرداری اعلام کرده که نردبان آتش نشانی تنها به طبقه دهم می رسد و به طبقات بالاتر نمی رسد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۲۰    
دولت روسیه در سال 2016 از جرم ضرب و شتم که پایین ترین نوع خشونت در قانون اساسی روسیه تعریف شده، جرم زدایی کرد و بحث از همان زمان بالا گرفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۹    
حمید نجف می گوید: همه مدیران و مسئولان کشور در ارتباط با مشکلات کارگران کولبر مسئولند و اگر نمی توانند مشکلی را حل کنند، بهتر است توپ را در زمین همدیگر پاس ندهند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۹    
در نه ماهه نخست سال جاری، 16 کارگر در استان کردستان بر اثر حوادث کاری جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۷    
یک کارگر جوشکار ژاپنی که در اثر کار در نیروگاه اتمی فوکوشیما مبتلا به سرطان خون شده از دولت ژاپن شکایت کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۱۴    
الاهلی در حالی که پژمان منتظری را نود دقیقه در ترکیب اصلی خود داشت با نتیجه پنج بر یک برابر الریان تن به شکست داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۲    
وزیر مشاور دولت امارات در امور خارجه در اظهاراتی گفت: سیاست مقابله با واشنگتن به نفع ایران و منطقه نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۵۷    
بارش باران در سیستان و بلوچستان باعث طغیان رودخانه ماشکید مهرستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۸    
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت گاز با تصریح بر اینکه گاز برای ساختن (کشور) است نه برای سوختن؛ گفت: متاسفانه در کشور ما این نعمت خدادادی فقط سوزانده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۳۶    
حسن جوهرچی در سال 1365 در دبیرستان آیت اله سعیدی
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۷    
سفارت کویت در بغداد اعلام کرد که کشورش هرگز ورود اتباع کشورهای مسلمان به این کشور را ممنوع نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ادعاهای واهی وزیر خارجه عربستان علیه ایران ناشی از شکست های سنگین و متوالی آنها در یمن است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۱    
براساس اعلام آموزش و پرورش، مدارس برخی نقاط کشور فردا (شنبه) به علت برودت هوا و بارش برف تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۰    
تیم فوتبال پرسپولیس که خود را برای رویارویی با تیم تراکتورسازی تبریز مهیا می کند امروز(جمعه) در هوایی آفتابی تمرینات خود را پیگیری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۱۲    
نشست رهبران اروپایی از جمله انگلیس در روز جمعه در کشور مالت، اولین آزمون برای اتحادیه اروپا در برابر سیاست های ضد مهاجرتی و نژادپرستانه دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا بشمار می آید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۸    
22 نماینده سنا از هر دو حزب جمهوری خواه و سنای آمریکا با ارسال نامه ای به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از برنامه وی برای وضع تحریم های تازه علیه ایران حمایت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۷    
معاون مشاور امنیت ملی رییس جمهور پیشین آمریکا در واکنش به اظهارات تند دونالد ترامپ درباره ایران تاکید کرد: ما ادعای ترامپ را رد می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۷    
رئیس پلیس راه استان لرستان گفت: تصادف اتوبوس در محور ازنا- شازند یک کشته و 5 زخمی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۳    
نتایج یک نظرسنجی در آمریکا نشان می دهد که حدود 40 درصد از مردم این کشور بر این باورند که عملکرد رئیس جمهور جدید آمریکا به گونه ای بوده که لازم است وی استیضاح شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۲    
مرکز مدیریت راه های کشور با ارایه آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور، حجم ترافیک در محور سوادکوه در محدوه تونل شیرگاه را سنگین اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۰:۵۴    
درخواست جمعی از اساتید دانشگاه صنعتی شریف از رئیس جمهور: شرایطی فراهم کنید تا شهروندان آمریکایی بتوانند بدون دریافت ویزای گردشگری و تشریفات مربوطه در کشور مبدا و با اخذ ویزای فرودگاهی در تهران برای ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۰:۳۹    
با این وجود، دولت رومانی می گوید قصد ندارد از دستورش مبنی بر کاهش مجازات در جرائم فساد مالی و سواستفاده از قدرت عقب نشینی کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۰:۳۵    
جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا، به کره شمالی هشدار داده است که در صورت توسل به سلاح هسته ای، با واکنش "موثر و شدید" آمریکا مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۴    
مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان گفت: برق 14 هزار مشترک استان که به دلیل بارش سنگین برف قطع شده بود، وصل شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۲    
بانک مسکن پس از تشکیل چند جلسه با مسئولان بانک مرکزی و وزارت راه و شهرسازی، دستورالعمل و جزئیات پرداخت تسهیلات 40 میلیونی مسکن مهر را به کلیه شعب سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۹:۵۰    
آمریکا چند شخص و شرکت را به اتهام ارتباط با ایران هدف تحریم قرار داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۷    
در حالی که خبر ممنوعیت تراکتورسازی از حضور در نقل و انتقالات زمستانی به تیتر اصلی رسانه ها تبدیل شده است، طبق اعلام رسمی فیفا آنها از پنجره تابستانه نیز محروم هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۹:۲۶    
در ادامه هفته بیستم لیگ برتر دو تیم صنعت نفت آبادان و نفت تهران به تساوی بدون گل رضایت دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۷    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۸    
امدادرسانی به مصدومان حادثه سقوط بهمن در مبارک آباد آبعلی
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۶    
پوریا پورسرخ با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: از اولین برخورد ، ادب، متانت و معرفت رو ازت یاد گرفتم... رفتنت تلخ بود و غیر منتظره...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۴    
لاشه خودروی تیم راهداری که از زیر برف و سقوط بهمن خارج شده است. رییس راهداری بومهن در این حادثه جان باخت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۳    
هنر آنلاین نوشت: سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در حالی سپری می شود که جای خالی رنگ های شاد در پوشش ستارگان سینما به چشم می آید. دلیل این رخداد هنوز مشخص نیست!
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۸:۱۱    
امین حیایی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: تسلیت به جامعه هنری و خانواده محترم حسن جوهرچی عزیز. روحش شاد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۶    
روابط عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) با صدور اطلاعیه ای توضیحاتی در خصوص مرگ حسن جوهرچی ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۰    
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان از واژگونی یک دستگاه کامیون کمپرسی بنز در راه روستایی منزل آب زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۲    
کویت نیز در دنباله روی از سیاست های تهاجمی دولت جدید آمریکا، ورود اتباع 5 کشور از جمله ایران را به خاکش ممنوع کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۸    
معاون استاندار تهران با اشاره به احتمال افزایش جانباختگان حادثه ریزش بهمن در آبعلی از ورود تجهیزات ارتش به محل حادثه برای کمک به امدادرسانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۷    
وزیر امور خارجه در پاسخ به توئیت های مکرر و هشدار آمیز دونالد ترامپ در صفحه خود نوشت ایران به تهدیدات وقعی نمی نهد چون ما به مردم خود برای امنیت کشور اتکا داریم .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۴    
تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران برای هشتاد و چهارمین بار روز یکشنبه (24 بهمن ماه) به مصاف هم می روند و علیرضا فغانی داور جوان و بین المللی کشورمان قضاوت این دیدار را به عهده دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۸    
با کاهش بارندگی ها در نقاط مختلف کشور بسیاری از پروازها به حالت عادی بازگشتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۶    
غلامعلی رجایی، مشاور مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در یادداشتی از ممنوعیت بردن نام هاشمی در سیما یاد کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۸    
رییس سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که این اتحادیه رویکرد ممنوع کردن ورود مهاجران را روشی برای کنترل مهاجرت نمی داند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۶    
وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی بر مواضع ایران برای دفاع از خود تاکید کرد و گفت: ما از تهدیدات نمی ترسیم، چرا که امنیت ایران از مردمش ریشه گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۹    
روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در مورد استعفای ویسی اطلاعیه کوتاهی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۵:۰۸    
توئیت جدید ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره ایران: ایران دارد با آتش بازی می کند - آن ها قدردان این همه محبت که اوباما به آن ها کرد، نیستند. حالا من هیچ!
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۱    
پرواز هواپیماهای مسافربری در فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد که بامداد امروز بخاطر شرایط نامساعد جوی متوقف شده بود پیش از ظهر جمعه با فرود هواپیمای شرکت فلای دبی امارات دوباره از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۹    
آزمون فراگیر ارشد دانشگاه پیام نور، 15 بهمن ماه بصورت همزمان در 82 شهرستان مختلف در سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۹    
معاون رییس جمهوری گفت: ایران در زمانی که قیمت نفت در بازار جهانی با اُفت شدید روبه رو بود، موفق شد نرخ رشد اقتصادی خود را از منفی 6.5 به مثبت 6.5 برساند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۷    
در حالی که سهامداران خرد دو بانک ملت و تجارت بعد از ماه ها بلوکه شدن سرمایه شان با ضررهای میلیاردی مواجه شدند سهامداران بانک صادارت نیز منتظر شرایط مشابهی هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۶    
پادشاه اردن در دیدار با رئیس جمهور آمریکا درباره ایجاد مناطق امن در سوریه و مبارزه با تروریسم بحث و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۵    
بیماری وی یک سال قبل تشخیص داده شد و این مرحوم از 2 ماه پیش در حال آماده شدن برای پیوند کبد بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۳    
پروازهای نوبت صبح امروز فرودگاه ایلام لغو شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۱    
با وجود هشدارهای قبلی در خصوص بارش گسترده برف و احتمال وقوع کولاک در محورهای کوهستانی، در ساعت های پایانی روز گذشته تعدادی از هموطنان ارجمند، احتمالاً بنا به برخی ضرورت ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۲۶    
به گفته برخی منابع فرانسوی موزه لوور پاریس امروز هدف حمله فردی مشکوک قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۳    
پست اینستاگرامی حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان به مناسبت ولادت حضرت زینب (س )و روز پرستار
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۹    
مدیرکل راه آهن شمال، گفت: دو قطار مسافربری در ایستگاه های زیراب و شیرگاه و پل سفید به انتقال مسافران جامانده در کولاک جاده فیروزکوه در حال فعالیت است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۸    
مهناز افشار که دیروز به دلیل عارضه قلبی بستری شده بود از بیمارستان مرخص شد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۳:۴۴    
معاون عملیات امداد و نجات جمعیت هلال احمر امدادرسانی به برف و کولاک 27 استان کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۳    
امام جمعه موقت تهران گفت: در برجام یک کلمه راجع به موشکی نیست، اما آمریکا می گوید نقض برجام است، در حالی که ناقض برجام آمریکاست ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۹    
رئیس پلیس مواد مخدر شهرستان بستک در درگیری با سوداگران مرگ به شهادت رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۴    
مرحوم حسن جوهرچی بر سر مزار مدافعان حرم/ باشگاه خبرنگاران
  • ۱