یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۰:۳۹May 2018 27
 

خبرهای آفتاب نیوز 19 بهمن 1395 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 31 فروردین 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1395 آفتاب نیوز 31 خرداد 1395 آفتاب نیوز 31 تیر 1395 آفتاب نیوز 31 مرداد 1395 آفتاب نیوز 31 شهریور 1395 آفتاب نیوز 30 مهر 1395 آفتاب نیوز 30 آبان 1395 آفتاب نیوز 30 آذر 1395 آفتاب نیوز 30 دی 1395 آفتاب نیوز 1 اسفند 1395 آفتاب نیوز 1 بهمن 1395 آفتاب نیوز 2 بهمن 1395 آفتاب نیوز 3 بهمن 1395 آفتاب نیوز 4 بهمن 1395 آفتاب نیوز 5 بهمن 1395 آفتاب نیوز 6 بهمن 1395 آفتاب نیوز 7 بهمن 1395 آفتاب نیوز 8 بهمن 1395 آفتاب نیوز 9 بهمن 1395 آفتاب نیوز 10 بهمن 1395 آفتاب نیوز 11 بهمن 1395 آفتاب نیوز 12 بهمن 1395 آفتاب نیوز 13 بهمن 1395 آفتاب نیوز 14 بهمن 1395 آفتاب نیوز 15 بهمن 1395 آفتاب نیوز 16 بهمن 1395 آفتاب نیوز 17 بهمن 1395 آفتاب نیوز 18 بهمن 1395 آفتاب نیوز 19 بهمن 1395 آفتاب نیوز 20 بهمن 1395 آفتاب نیوز 21 بهمن 1395 آفتاب نیوز 22 بهمن 1395 آفتاب نیوز 23 بهمن 1395 آفتاب نیوز 24 بهمن 1395 آفتاب نیوز 25 بهمن 1395 آفتاب نیوز 26 بهمن 1395 آفتاب نیوز 27 بهمن 1395 آفتاب نیوز 28 بهمن 1395 آفتاب نیوز 29 بهمن 1395 آفتاب نیوز 30 بهمن 1395 
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۲:۲۵    
تصور کنید سخت تلاش می کنید تا غذاهای سالم بخورید. هر روز مکمل هایی که توصیه شده است را استفاده می کنید، مرتب به ورزش می روید و حتی تلاش می کنید زیاد در معرض سموم قرار نگیرید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۱:۳۳    
برخی از آمارها نشان می دهد در هر 10 ثانیه دو نفر در دنیا به دیابت مبتلا می شوند و متأسفانه هر 8 ثانیه هم یک نفر بر اثر دیابت جان خود را از دست می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۱:۰۲    
با خوردن این ترکیب طبیعی، در کمترین زمان به خواب رفته و خواب دلچسبی را تجربه خواهید کرد. پس از بیدار شدن نیز کاملا سرحال خواهید بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۴۸    
رمال ها همیشه افرادی با چهره های خشن و صداهای خوفناک نیستند. آنهایی که معمولا منقلی جلویشان می گذاشتند و گاهی دود سفید و غلیظ وافورشان را به هوا می فرستادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۰۴    
زن و شوهر همراه با مادرزن در مسیر دادگاه خانواده هستند که مرد "اسلحه شاه کشی" را از جیبش درمی آورد و به سمت زن شلیک می کند، اما ... .
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۱:۵۰    
شاید شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که روی صورتتان لک دارید و از انواع محصولات شیمیایی برای از بین بردنشان استفاده کرده باشید ولی جوابی نگرفته اید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۱۰    
سردار غلامحسین غیب پرور با حضور در شهرستان نظرآّباد، در مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی شرکت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۷    
شبنم قلی خانی و سام قریبیان در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۸    
برای نخستین بارپمپ بنزین های تک سکویی درشهرتهران باهمکاری شهرداری تهران ووزارت نفت درمداربهره برداری قرارگرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۵    
جیسون رضائیان طی پیامی توئیتری نوشته است: آمدن ترامپ به کاخ سفید بر روی زندگی من و همسرم در آمریکا تاثیرات زیادی داشته است و این آمریکایی نبود که من به همسرم قولش را داده بودم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۳:۳۶    
با موافقت سازمان بهداشت جهانی، تولید واکسن فلج اطفال برای تامین نیاز کشورهای منطقه به شرکت دانش بنیان شفا دارو وابسته به بانک ملی ایران واگذار شد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۲:۵۹    
یک کارشناس زبان بدن با تحلیل رفتارهای دونالد ترامپ با همسرش ملانیا در انظار عمومی از برخی از زوایای شخصیت رئیس جمهور جنجالی آمریکا پرده برداشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۶    
بر اساس شواهد و قراین، فرزاد حسنی مجری توانمند تلویزیونی که این روزها در محیط کاخ جشنواره نیز بسیار دیده شده است، از گزینه های اصلی اجرای مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۴    
میلاد کی مرام بازیگر مطرح سینما و تلویزیون ایران در کاخ رسانه های جشنواره فیلم فجر حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۱:۰۷    
علی عطشانی گفت: من دو سال پشت سرهم در جشنواره دو فیلم نقش نگار و پارادایز را داشتم که نمایش داده نشد و من نتوانستم شما را زیارت کنم. خوشحالم که این بار در خدمت شما هستم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۰:۳۴    
محسن کیایی درباره حضور در فیلمهای جدی و کمدی گفت: مایلم در فیلم های متفاوتی بازی کنم.برایم فرقی ندارد هم نقش جدی می توانم داشته باشم و هم در فیلمهای کمدی می توانم بازی کنم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۱۱    
صدور رأی نهایی دادگاه فدرال آمریکا در باره فرمان مهاجرتی دونالد ترامپ رییس جمهوری این کشور که قرار بود شامگاه سه شنبه به وقت محلی صادر شود، به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۸:۴۵    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: با توجه به هویت استکبار ستیزی و عدالت خواهی نظام ما قطعاً دشمنان در کمین چنین نظامی هستند و ما وظیفه داریم در حدی خودمان را مجهز کنیم که کسی جرأت تهدید و ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۸:۳۱    
در گزارش اخیر Isqi، این شرکت بازرسی به عملکردهای منفی خودروهای تولیدی دی ماه پرداخته که از میان 51 مدل خودرو تولیدی، 19 مدل خودرو با مشکل نفوذ آب مواجه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۸:۲۴    
یک متخصص پوست و مو گفت: فشار وارد شده بر لب منجر به فعال شدن تبخال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۸:۱۶    
سرمای هوا یکی از مهم ترین دلایل افزایش غلظت مایع میان مفصلی در بدن است که موجب کاهش فضای مورد نیاز ریشه های عصبی در جایگاه خود می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۸:۰۷    
همان طور که می دانید رژیم غذایی و سبک زندگی در ابتلا و درمان خیلی از بیماری ها و شرایط بالینی نقش تعیین کننده ای دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۱:۰۷    
تصویر سونوگرافی یک جنین که انگشتان خود را به حالت خاصی در آورده به تازگی در رسانه ها و فضای مجازی به سوژه داغ خبری بدل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۰:۴۹    
ساختمان مجمع تشخیص مصلحت نظام طی ماه های آینده منتقل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۰:۴۹    
خبرگزاری رویترز به نقل از شاهدان عینی از وقوع سه انفجار در موگادیشو پایتخت سومالی خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۵۳    
موناکو در آغاز هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ فرانسه با نتیجه دو بر یک در خانه مون پلیه به پیروزی رسید تا جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی مستحکم تر کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۵۱    
روز سه شنبه 19 بهمن، عوامل فیلم سینمایی آباجان و از جمله فاطمه معتمدآریا در کاخ مردمی جشنواره روی فرش قرمز رفتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۵۰    
سخنگوی کاخ سفید با طرح این ادعا که ایران برجام را به طور مکرر نقض می کند، گفت: ترامپ برای مقابله با این وضعیت، هیچ گزینه ای را از روی میز برنداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۹    
ضربات پنالتی بازی استقلال و السد با هیجان زیادی دنبال شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۸    
در آئین تجلیل از نامزدهای سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، مهتاب کرامتی در بخش بهترین فیلم مستند مورد تقدیر قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۴۷    
باز هم فوتبال به دادمان رسید. همین فوتبال نیم بندی که از آن گله می کنیم جزو بسیار اندک بهانه هایی است که شادی ملی می آورد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۳۸    
سلفی استقلالی ها در شب صعود استقلال به مرحله گروهی
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۳:۳۱    
رئیس روابط عمومی شرکت پالایش نفت آبادان، نشتی در خطوط لوله را دلیل بروز آتش سوزی جزئی در واحد 60 پالایشگاه آبادان عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۵۲    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هیچ وقت نگفتم کشور ما به موشک احتیاج ندارد، گفت: قدرت موشکی ایران بر هیچ کس پوشیده نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۴۶    
پیراهن ژاوی پس از اتمام دیدار استقلال و السد به دروازه بان سوم تیم استقلال رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۴۲    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: متاسفانه گاهی نسبت به دستاوردهای برجام جفا می کنیم و آنها را نادیده می گیریم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۸    
سخنگوی کاخ سفید گفته است که نیویورک تایمز به خاطر انتشار اخبار نادرست دریاره ترامپ باید از وی عذرخواهی کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۷    
لباس طراحی شده بهنوش بختیاری و بازی کردن امیر علی دانایی با تلفن همراه خود از حاشیه های قابل توجه در روز دهم جشنواره فیلم فجر در کاخ مردمی جشنواره بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۶    
دهمین روز از سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر با حضور عوامل فیلم "یادم تو را فراموش" روی فرش قرمز همراه بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۴    
محسن تنابنده از بازیکنان استقلال تشکر ویژه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۳    
در دیدار روز سه شنبه سعید محمدزاده معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران و جاوید قربان اف رئیس شرکت راه آهن جمهوری آذربایجان روند اتصال خطوط ریلی دو کشور بررسی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۳۲    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز سه شنبه گفت: مبارزه قضایی درباره فرمان اجرایی علیه پناهندگان و مهاجران را در دیوان عالی این کشور مطرح خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۱۷    
نشست مشترک سران قوای مجریه، قضاییه و مقننه روز سه شنبه به میزبانی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۴۴    
تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد در ضربات پنالتی السد قطر را از پیش رو بردارد و به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۴۴    
دیدار استقلال و السد در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در پایان 120 دقیقه به تساوی بدون گل انجامید تا سرنوشت تیم صعود کننده به ضربات پنالتی کشیده شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۴۴    
معاون اول رئیس جمهوری مصوبه دولت در خصوص ، میزان پاداش پایان سال 1395 (عیدی) کارکنان دولت به مبلغ 770 هزار و 500 تومان را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۴۱    
پیروزی استقلال مقابل السد در ضربات پنالتی ؛ صعود استقلال به مرحله گروهی لیگ قهرمانان
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۷    
فیلمنامه نویس فیلم سینمایی ویلایی ها در متن انصراف خود از ادامه داوری در جشنواره فیلم فجر نوشته است: من این دستاوردِ آسمانی را با جدال های حقیرانه و کوربینانه رقابت های زمینیانِ در گِل مانده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۶    
پولاد کیمیایی در اینستاگرام خود نسبت به اقدامات منصور لشکری قوچانی و اهدافی که داشته است نوشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۵    
أنس مودامانی / Anas Modamani که با انگلا مرکل در برلین عکس سلفی گرفته بود اینک از فیس بوک شکایت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۴    
سفیر اسپانیا گفت: براساس توافقات انجام شده، ایرلاین ماهان تا ماه ژوئن، پرواز مستقیم به بارسلونا خواهد داشت و ما تلاش می کنیم پرواز مستقیم به مادرید را نیز در آینده ای نزدیک برقرار کنیم و می کوشیم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۳۳    
منابع رسانه ای از فرآیند تخلیه گروهی چند کاخ پادشاهی در ریاض و تعدادی از شهرهای سعودی از ترس موشک های دوربرد یمنی خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۲۸    
دبیر سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر در حاشیه تجلیل از نامزدهای این جشنواره در واکنش به برخی اعتراضات نسبت به لیست نامزدهای فیلم فجر،اظهاراتی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۰۳    
دیدار استقلال و السد در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در پایان 90 دقیقه به تساوی بدون گل انجامید تا سرنوشت تیم صعود کننده به وقت اضافه کشیده شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۱:۰۱    
x.vision LED LE_46KD40 با سایز 46 اینج با قیمت 3 میلیون 300 هزار تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۸    
مدیر فیلمبرداری و طراح صحنه فیلم خفه گی که به ترتیب برای فیلم های گشت 2 و بدون تاریخ،بدون امضاء نامزد دریافت سیمرغ بودند،از ادامه داوری انصراف دادند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۸    
آیین تجلیل از نامزدهای سی و پنمین جشنواره فیلم فجر شامگاه 19 بهمن ماه با حضور حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در خانه همایش برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۵۰    
یکی از خوانند های طرفدار استقلال موفق به تماشای بازی استقلال نشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۷    
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با تلاش ماموران استان ، 2 باند سرقت خودرو در بندرعباس منهدم شد و در این راستا سارقان به سرقت 23 دستگاه خودرو اعتراف کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۶    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با اصلاح قوانین درصدد برداشت فشار از دوش تولیدکننده هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۶    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حداقل حقوق امسال 860 هزار تومان است گفت: میزان حداقل حقوق برای سال آینده یک میلیون و 200 هزار تومان تعیین شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۴۵    
آقای هاشمی برای خود من تعریف کرد که که پرسیدم چرا این را به من تکلیف می کنید؟ رهبری گفتند من بعد از فوت امام را برای شما مثال می زنم. شما بودید که مجلس خبرگان را جمع کردید و این شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۰:۰۳    
کیانوش رستمی به عنوان بهترین وزنه بردار سال 2016 از سوی کاربران سایت فدراسیون جهانی انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۹    
هواداران استقلال در واکنش به تصمیم اشتباه داور عمانی مبنی بر آفساید بودن گل این تیم، طرح موزاییکی خود را به آسمان پرتاب کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۶    
نیمه نخست دیدار تیم های استقلال و السد در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با تساوی بدون گل پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۱    
حدود 7 هزار تماشاگر بیرون درهای ورزشگاه سرگردان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۱    
دکتر غلامحسین ریاضی از اساتید دانشگاه تهران امشب مهمان خندوانه خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۵۰    
به مناسبت شهادت حضرت فاطمه (س) سینماهای کشور روز جمعه به صورت کامل تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۶    
مراسم یادبود شهدای آتش نشان و تجلیل و قدردانی از خانواده های شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو عصر امروز (سه شنبه 19بهمن) از سوی اتحادیه صنف تولید کنندگان و فروشندگان لوازم ایمنی و آتش نشانی با حضور ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۶    
حسن روحانی در سال 1994 در "مکی مسجد " شهر حیدرآباد در جنوب هند سخنرانی کرد. این عکس را کانال ایرانیان جنوب هند منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۵    
داور مسابقه استقلال و السد، گل سالم تیم تهرانی را قبول نکرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۴    
بخشدار جبالبارز جیرفت گفت: جسد دومین کارگر خط انتقال برق جیرفت عصر امروز سه شنبه بعد از سه روز تلاش در ارتفاعات پوشیده از برف جبالبارز پیدا و به پزشکی قانونی این شهرستان تحویل داده شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۴۲    
بزرگ ترین کارخانه شرکت ولوو در سوئد دچار حریق گسترده ای شده است و مقامات این شرکت وادار به تخلیه آن شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۲۶    
غرفه گروه مالی گردشگری در دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته به رمپ و بخش ویژه کم توانان و توانیابان مجهز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۱۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به برخی موضع گیری ها علیه دستاوردهای دولت تدبیر و امید گفت: زیرسوال بردن دستاوردهای دولت یازدهم مانند برجام به خاطر انتخابات آینده درست نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۳    
خواستگاری که در طول 12 سال در فضای مجازی برای خانمی ایجاد مزاحمت کرده بود، با تلاش کاراگاهان پلس فتا شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۴۲    
در ال کلاسیکوی هندوراس تماشاگری همزمان با بازیکن تیم مورد علاقه اش گلزنی کرد!
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۴۲    
بیانات امروز مقام معظم رهبری در دو رسانه پربازدید العهد لبنان و لیدرزینوز یمن منعکس شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۳۶    
نشست مشترک سران قوای مجریه، قضاییه و مقننه روز سه شنبه و همزمان با ایام دهه مبارک فجرِ انقلاب اسلامی، به میزبانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۳۱    
آفتاب نیوز : جام جم آنلاین نوشت: فیلم های برگزیده آرای تماشاگران در روز هشتم جشنواره در حالی اعلام شد که فیلم کمدی گشت 2 ساخته سعید سهیلی از این فهرست حذف شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۳۰    
هواداران استقلال سکوهای ورزشگاه آزادی را پر کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۸    
عصر امروز در محل نهاد ریاست جمهوری به منظور تبادل نظر پیرامون مسائل سیاسی و اقتصادی کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۸    
مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، نسبت به تبلیغ روعن جامد با عنوان روغن سالم یا حاوی امگا 3 هشدار داد و گفت: تولید و تبلیغ این نوع روعن مضر که تهدید کننده سلامت است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۲۷    
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از طرح جدید این بانک برای تسریع در امور ازدواج جوانان خبر داد و گفت: در این طرح به شرط سپرده گذاری تسهیلات قرض الحسنه تا سقف 80 میلیون تومان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۱۷    
آفتاب نیوز : دکتر مرتضی شهیدزاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی طی پیامی ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت و همگان را به شرکت فعال در راهپیمایی روز 22 بهمن دعوت کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۱۵    
چین موفق به ساخت اولین هواپیمای مسافربری شد؛ این هواپیما قرار است در ماه جاری میلادی به پرواز درآید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۸:۱۴    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در کاخ جشنواره فیلم فجر به تماشای فصل نرگس نشست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۵۶    
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کشوری که ادعای ابر قدرتی دارد و معتقد است که برترین کشور در دنیاست، امنیت آن آنقدر بادکنکی است که یک بچه پنج ساله آن را بترکاند؟
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۹    
بانک گردشگری در غرفه خود در دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته، فناوری ها و تکنیک های نوین معرفی محصول را مورد استفاده قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۴    
نشت گاز منوکسیدکرین منجر به مسمومیت ناشی از استنشاق گاز و مرگ 2 نفر در یک واحد مسکونی در خیابان خالد اسلامبولی تهران شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۴۲    
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود هنوز نمی دانست برجام چه امتیاز بزرگ و باد آورده ای برای آمریکا فراهم آورده است و به همین علت قول داده بود اگر رئیس جمهور شود برجام را پاره ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۷    
برنج وارداتی پاکستانی باسماتی معطر کیلویی 5 هزار تومان در میادین میوه و تره بار به فروش می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۶    
فردی که قصد داشت در کنار کعبه اقدام به خودسوزی کند، در آخرین لحظات توسط نیروهای امنیتی دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۱۸    
با منتشر شدن صحبت های رییس باشگاه بوکاجونیورز با یکی از اعضای کمیته انضباطی، جنجال جدیدی در آرژانتین به وجود آمد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۶    
در پی بالاگرفتن تنش بین دولت روسیه و سازمان ناتو در خصوص بحران شرق اوکراین رئیس جمهور روسیه به نیروی هوایی این کشور فرمان آماده باش داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۵    
رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین پیام توئیتری خود مجدداً ادعاهای ضد ایرانی اش را تکرار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۳    
وزیر خارجه روسیه با بیان این که کشورش به دنبال همکاری سازنده با کابل است از مشارکت دادن طالبان در مذاکرات سیاسی افغانستان حمایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۲    
مشاور آیت الله هاشمی رفسنجانی می گوید: مخالفان روحانی می خواستند در همان سال اول، دولت ایشان به زانو در آید. علامعلی رجایی در این گفتگو میزان حقوق هاشمی را نصف مدیران زیر دستش ذکر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۲    
آفتاب نیوز : 24 آنلاین نوشت:19بهمن 1360 در جریان محاصره یک خانه تیمی در محله زعفرانیه تهران،همسر مسعود رجوی (مریم ابریشمچی) به همراه بیش از20تن دیگر از سران گروهک منافقین به قتل رسیدند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۱۷:۰۰    
سایت باشگاه پرسپولیس نوشت:عکس تیمی سرخپوشان برای حضور در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا منتشر شد.