شنبه ۰۵ خردادساعت ۲۲:۴۱May 2018 26
 

خبرهای آفتاب نیوز 20 بهمن 1395 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 31 فروردین 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1395 آفتاب نیوز 31 خرداد 1395 آفتاب نیوز 31 تیر 1395 آفتاب نیوز 31 مرداد 1395 آفتاب نیوز 31 شهریور 1395 آفتاب نیوز 30 مهر 1395 آفتاب نیوز 30 آبان 1395 آفتاب نیوز 30 آذر 1395 آفتاب نیوز 30 دی 1395 آفتاب نیوز 1 اسفند 1395 آفتاب نیوز 1 بهمن 1395 آفتاب نیوز 2 بهمن 1395 آفتاب نیوز 3 بهمن 1395 آفتاب نیوز 4 بهمن 1395 آفتاب نیوز 5 بهمن 1395 آفتاب نیوز 6 بهمن 1395 آفتاب نیوز 7 بهمن 1395 آفتاب نیوز 8 بهمن 1395 آفتاب نیوز 9 بهمن 1395 آفتاب نیوز 10 بهمن 1395 آفتاب نیوز 11 بهمن 1395 آفتاب نیوز 12 بهمن 1395 آفتاب نیوز 13 بهمن 1395 آفتاب نیوز 14 بهمن 1395 آفتاب نیوز 15 بهمن 1395 آفتاب نیوز 16 بهمن 1395 آفتاب نیوز 17 بهمن 1395 آفتاب نیوز 18 بهمن 1395 آفتاب نیوز 19 بهمن 1395 آفتاب نیوز 20 بهمن 1395 آفتاب نیوز 21 بهمن 1395 آفتاب نیوز 22 بهمن 1395 آفتاب نیوز 23 بهمن 1395 آفتاب نیوز 24 بهمن 1395 آفتاب نیوز 25 بهمن 1395 آفتاب نیوز 26 بهمن 1395 آفتاب نیوز 27 بهمن 1395 آفتاب نیوز 28 بهمن 1395 آفتاب نیوز 29 بهمن 1395 آفتاب نیوز 30 بهمن 1395 
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۸:۵۵    
وزیر نفت ضمن اشاره به اضافه شدن بیش از 10 میلیارد دلار ارزش تولید به اقتصاد ملی با افتتاح فازهای پارس جنوبی از روشن شدن مشعل گاز در زاهدان در تاریخ 10 اسفند خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۸:۰۹    
سفیر هند گفت: هند به ایران، بدهی ندارد و تمام بدهی نفتی خود را پرداخت کرده است. نکته مهمی که وجود دارد این است که حجم وارداتی که هند از ایران دارد بیش از صادرات است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۶:۴۹    
وزیر دادگستری گفت: بی تردید امسال مردم عزیز ما در راهپیمایی روز 22 بهمن حضور گسترده و دشمن شکن دارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۴:۴۰    
رودخانه یخ بسته مسکو در سرمای 25 درجه زیر صفر
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۲:۳۷    
بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس وقتی از هواپیما پیاده شد، فکرش را نمی کرد که افراد آشنا در کمین او نشسته و نقشه آدم ربایی در سر دارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۱:۳۰    
شبکه های مختلف تلویزیون در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی متفاوتی نظیر آواز مردمان خوب و ماندلا در راه آزادی را به روی آنتن می برد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۰:۳۷    
به خاطر داشته باشید هرگز نوزاد خود را به شدت تکان ندهید، زیرا این کار می تواند موجب آسیب مغزی شدید شود و در بدترین حالت می تواند کشنده باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۹    
یادگار گرامی امام، توسعه اخلاق را هدف غایی انقلاب اسلامی خواند و تأکید کرد: اگر همه عوامل سعادت فراهم باشد اما اخلاق نباشد، جامعه از درون تهی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۸:۱۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه شنیدم روزنامه ها نوشته اند محل مجمع تغییر خواهد کرد، گفت: ما نیاوران نمی رویم و این حرف ها را تکذیب می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۴:۲۶    
ده سال پیش یک مربی ورزشی خصوصی بودم و در بهترین وضعیت تناسب اندامم قرار داشتم. از نظر ظاهری، بهتر از این نمی شدم اما نمی دانستم چه کسی هستم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۸    
رئیس سازمان سینمایی دیدار با هیات داوران جشنواره فیلم فجر را تایید نکرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تحریم ها را باید با قدرت بی اثر کرد نه با التماس! ملت ما هیچ گاه التماس نکرده است، ملت ما با اقتدار ایستاد و تحریم ها را بی اثر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۲    
نیس در ادامه هفته بیست و چهارهم رقابت های لیگ فرانسه پیروزی ارزشمندی را به دست آورد تا همچنان به کسب عنوان قهرمانی امیدوار باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۲    
اعضای مجمع نمایندگان تهران عصر امروز با سید حسن خمینی دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۱۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تغییر محل مجمع تشخیص مصلحت نظام را تکذیب می کنم و به نیاوران نمی رویم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۱۲    
بیش از پانصد نفر در یک عکس خانوادگی در کنار هم قرار گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۱۰    
آخرین تمرین پرسپولیس قبل از دربی عصر چهارشنبه بیستم بهمن در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری در پایان تمرین پرسپولیس ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۱۰    
بازار خودرو با توجه به عوامل اثرگذار بر قیمت و همچنین ورود محصولات جدید، چه دورانی را در پیش دارد؟ این سوالی که این روزها ذهن مشتریان ایرانی را مشغول کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۰۳    
معاون وزیر امورخارجه کشورمان با بیان اینکه ایران و اروپا می توانند همکاری خوبی داشته باشند، گفت: گفت وگوها بین دو طرف می تواند در یافتن راههای همکاری و نزدیک کردن دیدگاهها کمک کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۰۲    
رئیس قوه قضائیه با اشاره به نقش آفرینی جمهوری اسلامی در معادلات جهانی و بین المللی گفت: انقلاب اسلامی ایران به برکت خون شهدا، با فداکاری های امام و روحانیت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۳:۵۴    
در جلسه کارگروه تنظیم بازار که عصر چهارشنبه به ریاست معاون اجرایی رئیس جمهوری تشکیل شد، ضرورت تامین کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم مورد تاکید قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۳:۵۳    
متن نظرات و ایرادات شورای نگهبان درباره برنامه پنج ساله ششم توسعه کشور منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۳:۵۲    
المپیاکوس که از حضور مهاجم ایرانی اش بهره می برد برابر آترومیتوس مساوی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۳:۵۱    
یوونتوس با برتری مقابل کروتون گام بلندی برای قهرمانی در لیگ ایتالیا برداشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۳:۴۷    
یک توپ فوتبال که پیشتر در شاتل فضایی "چلنجر" ناسا در سال 1986 به فضا پرتاب شده بود، اکنون پس از 31 سال در ایستگاه فضایی بین المللی در اطراف زمین گردش می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۳:۴۵    
منابع خبری می گویند کاخ سفید در آستانه نهایی کردن یک دستور اجرایی است که پنتاگون را به انتقال مظنونان عضویت در داعش به زندان گوانتامامو ملزم می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۳:۴۳    
رهبر انقلاب در ابتدای درس خارج فقه این هفته: استفاده از ماشین های گران قیمت برای روحانیون و طلاب #حرام است . 17 بهمن 95
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۳:۲۸    
مجید تخت روانچی معاون اروپا و امریکا وزارت امور خارجه که در چارچوب مشورتهای سیاسی به هلند سفر کرده است، با وزیر امور خارجه هلند دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۹    
مدیر روابط عمومی آتش نشانی اصفهان گفت: جستجو برای پیدا کردن کودک مفقود شده در کانال آب موقتا متوقف شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۲۵    
شبکه خبری الجزیره در خبری فوری از انتخاب محمد فرماجو به عنوان رئیس جمهوری جدید سومالی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۴    
فرد کلاهبرداری که با تاسیس یک شرکت قلابی بیش از 26 میلیارد ریال از مردم دریافت و خانواده اش مرگ او را اعلام کرده بودند، در اصفهان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۳    
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز گفت: گسترش بی حاشیه ترین تیم لیگ است و هیچکس در تیم ما نمی گوید پولم را نداده اید واعتصاب نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۲    
تیم سایپا به عنوان قهرمانی در لیگ برتر شطرنج رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۱۲    
کاخ سفید لحظاتی پیش با صدور بیانیه ای از اعلام رسمی نام تمام 24 عضو کابینه دولت دونالد ترامپ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۳    
علی مطهری نایب رییس مجلس توییتی درباره نقاط قوت و ضعف آمریکا منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۲:۰۳    
سخنگوی وزارت کشور با اشاره به موضوع نظارت بر فعالیت های تبلیغی انتخابات در فضای مجازی، گفت: با تصمیم ستاد انتخابات، مقرر شد کمیته نظارت بر فضای مجازی در ستاد انتخابات کشور تشکیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۱:۴۸    
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری برای برگزاری شهرآورد هشتاد و چهارم در فضایی دوستانه اظهار داشت: استرسی برای دیدار با استقلال ندارم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۱:۲۴    
متخصصان استرالیایی اظهار داشتند: این تصور اشتباه که داروهای گیاهی بی ضرر هستند موجب شده که سلامت مصرف کنندگان به خطر بیفتد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۵۸    
با حضور وزیر ارتباطات از پروژه های اپراتور دوم تلفن همراه از جمله احراز هویت کاربران حوزه دیجیتال، تخفیف پهنای باند به ارائه دهندگان سرویس های محتوایی و خرید اپلیکیشن با کارت شارژ موبایل رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۵۶    
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت: اروپا با جمعیت پا به سن گذاشته، به مهاجران نیاز دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۵۵    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: توانمندی امروز موشکی، امنیت کشور را تضمین کرده و برای همین دشمن انگشت خود را روی این موضوع گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۵۰    
پوتین قانونی را که در دو مجلس این کشور برای اجرای توافق با آنکارا در راستای ساخت خط لوله انتقال گاز روسیه به ترکیه تصویب شده بود را امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۳۴    
در سومین روز از نمایشگاه بین المللی گردشگری از دفترچه سه زبانه راهنمای سفر به ایران رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۰۷    
دو تیم بسکتبال سیچوان و گوانژو در شب درخشش ستاره های ایرانی خود برابر حریفانشان مغلوب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۲۰:۰۲    
سرماخوردگی با ذرات تنفسی آلوده، سرفه یا عطسه، در هوا منتشر می شود. انجام اقدام های ساده می تواند برای پیشگیری از سرماخوردگی در والدین و کودکان مفید باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۵۲    
لِوان ژاگاریان سفیر روسیه در ایران اعلام کرد که تهران و مسکو ماه آینده توافق لغو ویزای سفر گروهی گردشگری را امضا خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۴۶    
رهبر نازی ها از این تلفن استفاده های مختلفی کرده است؛ از جمله صدور فرمان فرستادن میلیون ها انسان به جوخه مرگ ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۴۳    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۴۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۴۰    
نشست صمیمانه بازیکنان دو تیم استقلال و پرسپولیس پیش از شهرآورد پایتخت
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۳۸    
محققان در دانشکده بهداشت عمومی چان در دانشگاه هاروارد طی یک پژوهش جدید دریافتند شغل های طاقت فرسا برای زنان،احتمال باروری آنها را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۳۵    
رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات 631 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۳۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت:روز چهارشنبه تا اوایل روز پنجشنبه پایداری نسبی هوا در شهرهای صنعتی و پر جمعیت سبب افزایش آلاینده های جوی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۲۳    
در 12 ژانویه سال 1967 میلادی جیمز بدفورد روانشناس به دلیل ابتلا به بیماری سرطان کلیه در سن 72 سالگی درگذشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۴    
رئیس جمهور آمریکا ضمن دفاع از فرمان اجرایی ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور، گفت باید برای ساخت دیوار از اسرائیل الگو گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۸:۵۹    
هواداران عصبانی تیم پسکارا به خاطر کسب نتایج ضعیف تیم شان اتومبیل های رییس باشگاه را به آتش کشیدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۸:۴۳    
وزیر بهداشت با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری، گفت: خوشحالیم که دکتر روحانی برای دوره بعدی هم در انتخابات شرکت می کند و امیدواریم که با رای بیشتر از خرداد 92، از سوی مردم انتخاب شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۸:۳۸    
مهاجم اروگوئه ای پاری سن ژرمن درباره دوران حضور خود در ناپولی و بازی حساس این تیم برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان صحبت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۸:۳۶    
علی مطهری درباره اظهارات روز سه شنبه اش در دانشگاه فردوسی مشهد درباره موضوع حصر توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۸:۳۵    
وزیر ارتباطات در پاسخ به سوالی مبنی بر انتقاداتی که برخی نسبت به راه اندازه و فعالیت شبکه ملی اطلاعات مطرح می کنند تاکید کرد: شبکه ملی اطلاعات برای من نیست و آنچه در این زمینه انجام شده، مشخص است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۸:۲۷    
یاران کارلوس توس از صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باز ماندند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۸:۱۹    
سفیر مسکو در تهران گفت: روسیه در حال آماده شدن برای انتقال اورانیوم غنی شده به ایران در ازای دریافت آب سنگین است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۷:۵۱    
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان در هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۷:۵۱    
رییس پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: در 10 ماه امسال سه باند گروگان گیری منهدم شده و 29 گروگان نیز آزاد شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۷:۵۰    
حراست خانه والیبال از حضور پسر 6 ساله یکی از خبرنگاران جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۷:۵۰    
دیدار پیشکسوتان دو تیم استقلال و پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک به سود آبی ها به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۵    
در جریان برپایی دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته، فاز اول سامانه جامع آنلاین خدمات گردشگری(اپرو) با همکاری بانک گردشگری و باشگاه گردشگری ایرانیان به مرحله اجرایی رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۷:۴۱    
یک قاضی در ویرجینیای آمریکا چند نوجوان خرابکار را که روی دیوار مدرسه تاریخی آفریقایی آمریکایی ها گرافیتی نژادپرستانه کشیده بودند، به خواندن 35 جلد کتاب و چند کار فرهنگی دیگر محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۷:۱۴    
گروه تروریستی داعش با حمله به خودروی حامل امدادگران صلیب سرخ در افغانستان 6 امدادگر را به قتل رساند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۷:۰۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان انفجار تروریستی در کابل را قویاً محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۵۵    
وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد: قیمت خرید تضمینی گندم در شورای اقتصاد تصویب شده است که امیدواریم تا چند روز دیگر ابلاغ شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۹    
مروری بر سخنان حسن روحانی رییس جمهوری درباره حضور ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن نشان از ضرورت وحدت و یکپارچگی در میان تمام اقشار دارد زیرا دهه فجر جشن ملی ایرانیان و هنگامه استقرار استقلال در این ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۱    
ولوو C70 کروک مدل 2017 با قیمت 270 میلیون در بازار معامله می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۴۰    
حدیث امیرامینی و مجتبی رجبی جدیدترین نوعروس و تازه دامای سینمای ایران در جشنواره فیلم فجر
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۲۵    
موضوع ممنوع الخروجی فعالان اقتصادی به دلیل بدهی بانکی یکی از چالش ها میان بخش خصوصی و دولتی است که به نظر می رسد با بخشنامه جدید بانک مرکزی در این زمینه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۲۱    
عوامل فیلم ایتالیا ایتالیا با انتشار بیانیه ای خبر انصراف خود از جشنواره را رد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۲۰    
نیروهای آتش نشان شارجه در امارات برای خارج کردن مرد 300 کیلوگرمی از آپارتمانش و انتقال وی به بیمارستان به نردبان آتش نشانی متوسل شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۷    
کمال احراچی، بازیکن پیشین تیم ملی بلژیک پس از پیوستن به داعش در سوریه کشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۷    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: تخریب دیواره چاه در حیاط منزلی مسکونی واقع در منطقه یافت آباد منجر به مرگ یک کارگر افغان شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۱۳    
ترلان پروانه امسال با فیلم “فراری” در جشنواره سی و پنجم حضور دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۰۲    
انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) و اتحاد ملت ایران به پیروزی رسید و رهبر معظم انقلاب این عوامل را در دستیابی به اهداف نهضت مردمی تاثیر گذار دانستند که بر این پایه مردم توانستند به رویارویی با ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۶:۰۲    
ترلان پروانه امسال با فیلم “فراری” در جشنواره سی و پنجم حضور دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۵۹    
فیلم های امکان مینا ، سیانور و ماجرای نیمروز حرکت تازه سینما به سمت ژانر سیاسی است
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۲    
سیدعباس عراقچی و سرگئی ریابکوف معاونان وزارت امور خارجه ایران و روسیه در دیدار امروز خود بر ادامه همگرایی دو کشور در اجرای برجام تا نقطه نهایی تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۷    
مدتی است کسبه کویتی ها که بعد از تخریب پاساژ پلاسکو محل کسب آنها نیز پلمب شده است برای از سرگیری مجدد فعالیت اقتصادی شان به شهرداری منطقه 12 مراجعه و خواهان رفع پلمب و از سرگیری فعالیت های اقتصادی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۳    
معامله گران بورس تهران در آخرین روز معاملاتی این هفته در حالی معاملات پرحجم سهام را در گروه خودرویی و نمادهای بانکی به نظاره نشستند که در کلیت معاملات بازار همچنان معاملاتی کم عمق و بی انگیزه را شاهد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۳    
جکی چان با فیلم جدیدش که انتظار می رفت پلی بین دو کشور هند و چین شود، با نقدهای زیادی در هندوستان رو به رو شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۲    
فرمانده انتظامی رودبار از دستگیری فرد 21 ساله با بیش از 53 هزار عدد انواع مواد محترقه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۱    
حضور متفاوت زن و شوهر بازیگر در جشنواره فجر
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۳۱    
هنوز ساعتی از اعلام نامزدهای جشنواره سی وپنجم نگذشته بود که فضای مجازی پر از مطالب اعتراضی به انتخاب ها شد؛ یک روز پس از اعلام نامزدها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۹    
خانواده شاهرخ پورمیامین نوازنده موسیقی پاپ پس از رفتن بر سر مزار او متوجه شدند که سنگ مزار این هنرمند، به نام فرد دیگری تغییر پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۴    
مسئول مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: تا ظهر چهارشنبه 40 هزار بلیت دیدار استقلال و پرسپولیس به فروش رفته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۴    
مدیر کل زندان های استان تهران اظهار داشت: در حال حاضر 12 هزار مدد جو در زندان تهران بزرگ نگهداری می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۲۳    
وزارت راه و شهرسازی جزئیات ممنوعیت ها و محدودیت های ترافیکی حد فاصل چهارشنبه 20 بهمن تا شنبه 23 بهمن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۱۸    
تهران شبیه بمب ساعتی است. تا به حال بیشتر نگرانی ها در مورد زلزله احتمالی در این شهر 13 میلیون نفری بوده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۳    
آیت الله نوری همدانی به موضوع ربا در فعالیت های بانکی اشاره کرد و گفت: امروز بانک های خارجی در دست یک درصد از ثروتمندان بوده و این افراد با رباخواری چاق تر شده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۴۳    
محققان تیم "گوگل برین" یک الگوریتم هوش مصنوعی جدید برای بازسازی تصاویر شطرنجی، مات و با رزولوشن پایین معرفی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۹    
سخنگویی فرماندهی عملیات مشترک عراق از انجام مقدمات لازم برای آغاز مرحله سوم عملیات آزادی سازی موصل و ورود به بخش غربی این شهر خبر داد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۳۹    
نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری 1395 دانشگاه آزاد اسلامی امروز چهارشنبه 20بهمن اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۱۴:۲۸    
مرد کلاهبردار پس از اینکه توانست 2.6 میلیارد تومان کلاهبرداری کند با برگزاری مراسم تشییع و ختم قصد داشت خود را به مردن بزند که از سوی کاراگاهان دستگیر شد.