شنبه ۰۵ خردادساعت ۲۲:۴۱May 2018 26
 

خبرهای آفتاب نیوز 26 بهمن 1395 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 31 فروردین 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1395 آفتاب نیوز 31 خرداد 1395 آفتاب نیوز 31 تیر 1395 آفتاب نیوز 31 مرداد 1395 آفتاب نیوز 31 شهریور 1395 آفتاب نیوز 30 مهر 1395 آفتاب نیوز 30 آبان 1395 آفتاب نیوز 30 آذر 1395 آفتاب نیوز 30 دی 1395 آفتاب نیوز 1 اسفند 1395 آفتاب نیوز 1 بهمن 1395 آفتاب نیوز 2 بهمن 1395 آفتاب نیوز 3 بهمن 1395 آفتاب نیوز 4 بهمن 1395 آفتاب نیوز 5 بهمن 1395 آفتاب نیوز 6 بهمن 1395 آفتاب نیوز 7 بهمن 1395 آفتاب نیوز 8 بهمن 1395 آفتاب نیوز 9 بهمن 1395 آفتاب نیوز 10 بهمن 1395 آفتاب نیوز 11 بهمن 1395 آفتاب نیوز 12 بهمن 1395 آفتاب نیوز 13 بهمن 1395 آفتاب نیوز 14 بهمن 1395 آفتاب نیوز 15 بهمن 1395 آفتاب نیوز 16 بهمن 1395 آفتاب نیوز 17 بهمن 1395 آفتاب نیوز 18 بهمن 1395 آفتاب نیوز 19 بهمن 1395 آفتاب نیوز 20 بهمن 1395 آفتاب نیوز 21 بهمن 1395 آفتاب نیوز 22 بهمن 1395 آفتاب نیوز 23 بهمن 1395 آفتاب نیوز 24 بهمن 1395 آفتاب نیوز 25 بهمن 1395 آفتاب نیوز 26 بهمن 1395 آفتاب نیوز 27 بهمن 1395 آفتاب نیوز 28 بهمن 1395 آفتاب نیوز 29 بهمن 1395 آفتاب نیوز 30 بهمن 1395 
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۰:۰۲    
دولت بریتانیا بار دیگر از تصمیم خود برای ارائه پیشنهاد بازدید رسمی به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا دفاع کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۷    
هر روز ماه یکی از این کارها را انجام دهید و آخر ماه مرتب ترین خانه دنیا را داشته باشید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۱    
نخستین پیام رسان گفت وگو وپرداخت ایرانی، با هدف تجربه راحتی کاربران و استفاده کنندگان داخلی از اپلیکیشن های پیام رسان، رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۷:۲۹    
به دلیل بارش برف و برودت هوا، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی 7 منطقه شهرستان های تهران امروز تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۰۰:۰۹    
10 نفر از سریع ترین بازیکنان حال دنیای فوتبال مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۱:۱۰    
تولد فرزند جدید برای خانواده ها شادی و نشاط فراوانی به همراه دارد که البته این شادی همراه با نگرانی های جانبی بزرگ کردن نوزاد، حفظ سلامت وی و مراقب از او همراه است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۸:۱۹    
ساکنان یک برج گران قیمت در تهران وقتی متوجه شدند یکی از مشهورترین و بزرگ ترین فوتبالیست های سابق تیم ملی اقدام به خرید یکی از مجتمع های این برج کرده به سرعت برای بیرون کردن او دست به کار شدند!
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۳۰    
سابقه استفاده از زنجبیل در درمان طبیعی بسیاری از بیماری ها به قرن ها پیش برمی گردد. زنجبیل درمانگری طبیعی است و بسیاری از بیماری ها از میگرن تا سرطان را به صورت طبیعی درمان می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۹    
طبق انجمن سرطان آمریکا انتظار می رود در سال 2017 یک میلیون و ششصد و هشتاد و هشت هزار و هفتصد و هشتاد مورد سرطان تشخیص داده شود و تقریباً ششصد و یک هزار آمریکایی در اثر ترس از این بیماری می میرند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۷    
مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی روز شنبه در دانشگاه تهران و به همت انجمن اسلامی دانشکده حقوق و علوم سیاسی و دانشکده فنی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۷:۰۲    
قطعا استفاده از قفل های ساده نمی تواند از تلفن همراه در برابر ترفند های مختلف سرقت محافظت کند، باید راه های اساسی را فرابگیرید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۵:۴۲    
چهل روز از نبود مردی موفق و تأثیرگذار در عرصه های مختلف تاریخ معاصر ایران می گذرد، مردی که در هوش سیاسی بی نظیر بود و به حق، کنش های او تأثیرات تعیین کننده ای داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۱    
کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون در پی اصابت سنگ پرتاب شده از سوی تماشاگرنماهای دربی84 به سر محمد انصاری و ضربه مغزی شدن وی ، در اینستاگرام خود از این عمل انتقاد کرد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۳۴    
مینی هاچ بک زیبای DS 3 در نمایشگاه خودرو تهران رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۲    
با توجه به اینکه کارمزد خدمات کارت به کارت از سوی بانک مرکزی 500 تا 900 تومان اعلام شده است،در این میان هستند برخی از بانک ها که هزینه این خدمت بانکی را به صورت نامحسوس افزایش داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۰    
مدیر اجرایی جستجوگر بومی گفت: طبق آمار موسسات بین المللی 8 دهم درصد از اقتصاد ایران وابسته به اینترنت است و ایران رتبه یک استفاده از گوگل را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۵۷    
قاضی ویرجینیا نیز فرمان اجرایی رئیس جمهور آمریکا درباره منع ورود شهروندان هفت کشور مسلمان به آمریکا را به طور موقت لغو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۹    
مردی که در شهرستان عالیشهر همسرش را کشته بود، تسلیم پلیس شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۹    
انتشار تصویر جدید دختر دونالد ترامپ برای رئیس جمهور آمریکا حاشیه ساز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۷    
نخست وزیر کانادا در سفر خود به ایالات متحده با دونالد ترامپ دیدار کرد. نکته جالب این دیدار چهره جاستین ترودو هنگام دست دادن با رئیس جمهوری آمریکا بود که بازتاب زیادی در رسانه ها داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۵    
حس وحال مظفرالدین شاه،وقتی ملکه انگلیس،دستش را به دست او حلقه کرد!
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۱۱    
اینستاگرام باشگاه آلکمار با تصویری از علیرضا جهانبخش روز عشق را تبریک گفت.به گزارش خبرآنلاین؛ باشگاه آلکمار که علیرضا جهانبخش در آن توپ می زند با تصویری از شادی گل این بازیکن ایرانی 14 فوریه روز ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۱۰    
قرارد 3 میلیارد و 600 میلیون دلاری ایران و چین برای سرمایه گذاری در شرکت پترو پالایش مسجد سلیمان بین ایران و چین به امضا رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۱۰    
مصطفی دنیزلی قصد دارد هدایت تیم اسکی شهر اسپور ترکیه را به عهده بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۹    
وزیر دفاع آمریکا اخیرا طرح توقف یک کشتی ایرانی و تجسس آن با هدف یافتن تسلیحات ارسالی به یمن را مورد بررسی قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۸    
حسن فیاض پور، با اشاره به اینکه طی چند ساعت گذشته مطالبی در خصوص وقوع زمین لرزه در فارس در فضای مجازی در حال انتشار است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۸    
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان در اطلاعیه ای اعلام کرد: به علت برودت هوا و لغزندگی سطح جاده ها و معابر عمومی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۵    
یک کودک 1.5 ساله امشب در شهر جهرم در کانالی که سیلاب در آن جاری بود فوت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۵    
بریتانیا در اعتراض به برنامه موشکی پیونگ یانگ، سفیر کره شمالی را احضار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۴    
وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به لاریجانی اعلام کرد که از فردا آمادگی دارد در صحن مجلس حضور یافته و پاسخ گوی سؤالات نمایندگان باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۴    
رئیس جمهور ترکیه در موسسه صلح بین المللی بحرین علیه اقدامات ایران در سوریه و عراق ادعاها و اتهاماتی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۳:۰۳    
مدیر کل راه آهن منطقه شمالغرب کشور گفت: با توجه به بارش برف و کولاک شدید و مسدود بودن راه های ارتباطی در حوزه آذربایجان شرقی، قطار تبریز - مشهد برای نجات جان مادر باردار توقف اضطراری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۲:۵۹    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت که یک کوهنورد از کشور جمهوری چک که هنگام صعود زمستانی به قله دماوند دچار سانحه شده بود با تلاش نجاتگران تیم امداد و نجات کوهستان این جمعیت نجات یافت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۲:۵۷    
رئیس جمهور آمریکا روز سه شنبه از درز اطلاعات محرمانه دولت به رسانه ها انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۲:۵۰    
معاون وزیر امور خارجه با بشار الجعفری نماینده دائم سوریه در سازمان ملل و رئیس هیات سوری شرکت کننده در اجلاس آستانه دیدار و رایزنی کرد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۲:۳۱    
به عنوان بخشی محوری از چرخش محمود عباس به سوی تهران، او در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ایران پیام گرمی را صادر کرد و گفت که امروز ثبات و رفاه بیشتر را برای مردم کشور برادر ایران آرزو دارد و ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۲:۰۱    
جمعی از مردم اهواز در پی بحران اخیر ریزگردها، قطعی متناوب آب و برق و انتقال آب کارون برای دومین روز متوالی مقابل درب استانداری تجمع کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۹    
اعضای فراکسیون امید، در آستانه فرا رسیدن چهلمین روز درگذشت یار دیرین امام و رهبری، با حضور در منزل آیت الله هاشمی رفسنجانی با همسر و فرزندان رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۱:۱۹    
مثل دو خواهر بودیم. هر روز با هم به مدرسه می رفتیم. مهناز از ماجرای دوستی من و پسر همسایه مان خبر داشت. در واقع مهناز همکلاسی ام بود و از تمام راز های زندگی ام خبر داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۱:۱۸    
همه ما حداقل یک تا دوبار دچار مشکلات گوارشی مانند یبوست و اسهال و همچنین مسمومیت غذایی یا ویروس معده شده ایم ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۱:۱۱    
عصبانیت قهرمان بدنسازی کرمان کافی بود تا دست به جنایتی خونین بزند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۱:۱۰    
نماینده مجلس نهم گفت: اگر سران فتنه دادگاهی شوند حکم آنان اعدام است، برای همین حصر برای آنان بهتر است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۱:۰۳    
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: یک جسد طناب پیچ شده عصر امروز در جاده میامی واقع در مسیر مشهد - سرخس کشف شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۸    
بخش زیادی از یک ساختمان سه طبقه مسکونی در شهرک مشیریه ریزش کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۵    
اگرچه رونالدو در پایان فصل قبل فاصله زیادی با مسی ایجاد کرد، اما حالا ستاره آرژانتینی با درخشش در فصل جاری دوباره به CR7 نزدیک شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۵    
دو سناتور آمریکایی خواستار تحقیق در مورد امنیت تلفن هوشمند دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شدند و گفتند اینکه وی هنوز از یک تلفن قدیمی استفاده می کند، ممکن است اسرار ملی این کشور را به خطر بیفتد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۵۳    
پرسپولیسی ها دربی را باخته اند اما روحیه خود را از دست نداده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۵    
قائم مقام وزیر نیرو در سفر به اهواز گفت: تا زمانی که مشکلات آب و برق در استان خوزستان به طور کامل برطرف نشده، تمامی نیروهای آب و برق در "آماده باش قرمز" خواهند بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۵    
در حاشیه روز ولنتاین، محسن ایزدی این کارتون را در ماهنامه خط خطی منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۳    
وزیر بهداشت در یادداشتی تاکید کرد: جهان پرتنش امروز نیازمند مدیران و سیاستمدارانی است که دولت ها و ملت ها را به اعتدال، گفت وگو و منطق دعوت کنند و آیت الله هاشمی رفسنجانی چنین نقشی در سیاست داخلی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۳۰    
فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی خطاب به پدرش گفت: چه کسی تصور می کرد، مردی که چهل سال آماج بیشترین دروغ ها و تهمت ها از رسانه ها و تریبون های داخلی و خارجی بود اینگونه پیش مردم آبرو داشته باشد که تشییع ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۲۲    
افتتاحیه رقابت های فوتبال ساحلی پرشین کاپ با حضور تاج رییس فدراسیون فوتبال و استاندارد و مدیرکل ورزش و جوانان بوشهر، برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۱۵    
تیمی از دانشمندان موسسه فناوری ماساچوست و موسسه علوم کارنگی مجموعه بزرگی از داده های جمع آوری شده توسط رصدخانه کِک در دو دهه اخیر را در دسترس عموم قرار داده که به افراد اجازه می دهد با بررسی آن ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۳    
بدنبال عملیات تروریستی در راهپیمایی مردمی در لاهور پاکستان که منجر به کشته و مجروح شدن تعدادی از مردم شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۲۰:۰۲    
تیم فوتبال استقلال خوزستان یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیاست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۵۲    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی معتقد است مطالبی که در مورد جشن خانه سفیر سوئد مطرح شده، لاطائلات روزنامه های هتاک است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۴۲    
علی زندوکیلی عکسی از زمان 18 سالگی خود را منتشر کرد.به گزارش خبرآنلاین، علی زندوکیلی، خواننده، عکسی از جوانی خود را در اینستاگرامش منتشر کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۴۲    
رئیس کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: نباید در تبصره های بودجه، خارج از چارچوب بودجه مصوب اجازه تامین درآمد و مصرف داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۲۷    
رییس جمهوری در پیامی انتخاب مجدد قربانقلی بردی محمد اف به عنوان رییس جمهوری کشور ترکمنستان را به وی تبریک گفت و خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۶    
معاون فرماندار رودان گفت: بر اثر طغیان رودخانه ها و بسته شدن برخی مسیرهای ارتباطی در بخش مرکزی و شهر رودان 4 نفر از شهروندان در حاشیه رودخانه و در نزدیکی محله چاه تمر گرفتار سیلاب شدند که با کمک ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۹:۰۶    
رئیس پارلمان عربی بار دیگر ادعاهایی بی اساس و تکراری علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۵۷    
منشا از تیم پیکان در حالی به 11 گل در 22 بازی رسید که با همین میانگین، امکان ورود او به جمع مردان 15 گله لیگ وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۵۷    
مدیرکل مدیریت بحران استان البرز طی ابلاغ به فرمانداران، اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران، کارگروه های چهارده گانه تخصصی مدیریت بحران و شهرداران استان حالت آماده باش اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۵۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره شفافیت مالی این دوره جشنواره فیلم فجر و یک دوره قبل، تاکید کرد: لزوم شفافیت مالی این رویداد به سازمان سینمایی ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۵۳    
هیلاری کلینتون با انتشار پیامی توییتری استعفای فلین را پیامد انتشار اخبار جعلی قلمداد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۵۱    
یک نظرسنجی که نتایجش امروز (سه شنبه) منتشر شد، نشان داد نزدیک به نیمی از مردم روسیه معتقد هستند تحریمهای غربی ها علیه این کشور تاثیری بر وضعیت اقتصادی آنها نداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۵۰    
عضو ستاد اجرایی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی می گوید: هیچ اختلاف داخلی در مجموعه نیست و فقط عامل تأخیر برگزاری گردهمایی اصولگرایان تهیه محل مناسب برای برگزاری مراسم است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۴۹    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با بیان اینکه 274 هزار واحد مسکن مهر تکمیل نشده در سطح کشور باقی مانده ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۸:۲۲    
بانک گردشگری با 16 پله صعود در رده بندی محبوبیت ، بیشترین پیشرفت را در بین بانکهای کشور طی سال 95 داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۵۵    
آفتاب نیوز : ایرنا به نقل از مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری نفت، گاز و پتروشیمی تامین نوشت :متاسب با تولید بنزین یورو 4 و5 چهره پمپ بنزین ها تغییر خواهد کرد. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۵۴    
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز و حومه گفت: برای دومین بار در طول دو هفته گذشته آتش سوزی در بازار تبریز اتفاق افتاد که با حضور به موقع آتش نشانان آتش خاموش شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۱    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: کارخانه آلومینیوم المهدی هرمزگان از گذشته در فهرست واگذاری بوده و در دولت تدبیر و امید هم اقداماتی برای این کار انجام شد و واگذاری آن به صورت مزایده و بر اساس قانون ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۴۰    
لیفان، X50 اتوماتیک مدل 1395 ، با 6 هزار و 500 کیلومتر کارکرد با مبلغ 30 میلیون تومان پیش پرداخت و ماهیانه یک میلیون و 340 هزار تومان معامله می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۷    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۳۲    
فرماندار ویژه جهرم و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران این شهرستان گفت: به دنبال فروریختن یک دهانه پل واقع بر روی رودخانه شور موسوم به ' پل کٙشه برفی' در جاده جهرم - شیراز ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۱۸    
مهرداد اسکویی از توقیف شدن برنامه ای که به عنوان مهمان در خندوانه حضور داشته است، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۱۸    
سی امین نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع اظهارنظر نسبت به پرونده ها و دفاع از کیفرخواست، روز یکشنبه بیست و چهارم بهمن ماه سال جاری با حضور معاونان دادستان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۱    
آفتاب نیوز : واحدمرکزی خبر نوشت: اظهارات و اقدامات اخیر رییس جمهور آمریکا نشان می دهد وی با نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس کاملا همراه و همگام نیست و راه حل مناقشه فلسطین-اسرائیل به سادگی امکان پذیر ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۷:۰۰    
نماینده تهران به توضیح درباره حساب های قوه قضاییه پرداخت و انتقاد خود را نسبت به این موضوع تکرار کرد و گفت: قاعده تسلیط و حق مالکیت را از هیچ کس نمی توان سلب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۵۷    
نمایندگان مجلس در مصوبه ای رهبر، رئیس جمهور، معاونان رئیس جمهور، وزیران و همسر و فرزندان آنان قبل و بعد از خدمت را ملزم به اعلام اموال و دارایی های خود کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۳۹    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ دو تن در حادثه تصادف پراید و پژو خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۳۴    
به مناسبت رقابت های انتخابی شطرنج زنان جهان 63 ورزشکار از سراسر جهان در این مسابقات شرکت کردند که جزو کاروان شطرنج بازان حاضر، رییس فدراسیون شطرنج مولداوی که رییس جمهور این کشور هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۹    
اقدام عجیب علی ضیاء - مجری برنامه فرمول یک - روی آنتن زنده تلویزیون باعث شد که تهیه کننده این برنامه از مدیر اجتماعی شبکه یک تذکر بگیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۷    
این روزنامه ادامه داد: بحث و گفتگوی جدی در خصوص دلایل طرف ایرانی به منظور خرید هواپیماهای کشورهای غربی مد نظر بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۲۷    
یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که استیضاح وزیر راه یکشنبه آینده در دستورکار مجلس قرار می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۶:۱۴    
جریان سازی شاخه های تبلیغاتی داعش درباره خلیفه جدید ، گمانه زنی ها درباره مرگ رهبر ارشد این گروه تروریستی را تقویت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۷    
نماینده مردم تهران در مجلس سوالاتی را در رابطه با نهادهای مسئول در حادثه پلاسکو مطرح کرد و گفت: وزارت کشور به عنوان مسئول اصلی امنیت موضوع را پیگیری کرده و نتیجه را اعلام کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۵۶    
لکسوس NX 200 T سه کلید در بازار با قیمت 313 میلیون معامله می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۴    
می توان حدس زد که با توجه به حضور 44 فیلم در جشنواره امسال، فیلم های بیشتری از اکران سال بعد جا بمانند. ظرفیت نمایش در ایران هنوز جوابگوی تعداد فیلم های تولید شده نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۲    
روایت موسویان از تلاش های مرتضوی و احمدی نژاد برای جاسوس خواندنش/ به قاضی حداد گفتند برای مصلحت نظام محکومش کنید/مصلحی تبرئه مرا ناشی از وجود مشکل در دستگاه قضا عنوان کرد
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۱    
واژگونی پژو پارس در کیلومتر 22 جاده دیلم به بهبهان 3 مصدوم در پی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۰    
مدیر کل زندان های استان تهران، از تمدید مرخصی مهدی هاشمی تا شنبه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۹    
عکس روز نشنال جئوگرافیک به یک بازار کنار جاده در ایرلند اختصاص یافته است که عکاس نشنال جئوگرافیک هنگام رانندگی در اطراف آن، با لبخند این سه دوست مواجه شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۸    
فرماندار داراب در استان فارس گفت: با توجه به شدت بارندگی و تداوم آن و همچنین تکمیل ظرفیت سدهای تغذیه مصنوعی بالادست برخی روستاها و احتمال شکسته شدن آنها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۷    
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش خوزستان از تعطیلی پنج مدرسه اهواز در نوبت صبح امروز، سه شنبه به علت قطعی آب و برق خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۷    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه نیروی انتظامی بازوی محکم نظام بوده و سرباز صدیق، فداکار و بی ادعای ولایت با تمام قدرت و توان است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۴    
نشست خبری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اصحاب رسانه با سوالات فراوان و متنوعی از حوزه های مختلف کاری این وزارتخانه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۳    
دولت ترزا می، نخست وزیر انگلیس امروز (سه شنبه) رسما طومار اینترنتی تقاضا برای لغو سفر رسمی دونالد ترامپ به این کشور را رد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۵:۲۱    
محققان دریافتند، فرزندان ارشد خانواده احتمال دارد که علاقه بیشتری به تحصیلات عالی داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۳    
طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی در مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد.