پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۰۰:۱۰Nov 2018 15

خبرهای آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 فروردین 1396 آفتاب نیوز 2 فروردین 1396 آفتاب نیوز 3 فروردین 1396 آفتاب نیوز 4 فروردین 1396 آفتاب نیوز 5 فروردین 1396 آفتاب نیوز 6 فروردین 1396 آفتاب نیوز 7 فروردین 1396 آفتاب نیوز 8 فروردین 1396 آفتاب نیوز 9 فروردین 1396 آفتاب نیوز 10 فروردین 1396 آفتاب نیوز 11 فروردین 1396 آفتاب نیوز 12 فروردین 1396 آفتاب نیوز 13 فروردین 1396 آفتاب نیوز 14 فروردین 1396 آفتاب نیوز 15 فروردین 1396 آفتاب نیوز 16 فروردین 1396 آفتاب نیوز 17 فروردین 1396 آفتاب نیوز 18 فروردین 1396 آفتاب نیوز 19 فروردین 1396 آفتاب نیوز 20 فروردین 1396 آفتاب نیوز 21 فروردین 1396 آفتاب نیوز 22 فروردین 1396 آفتاب نیوز 23 فروردین 1396 آفتاب نیوز 24 فروردین 1396 آفتاب نیوز 25 فروردین 1396 آفتاب نیوز 26 فروردین 1396 آفتاب نیوز 27 فروردین 1396 آفتاب نیوز 28 فروردین 1396 آفتاب نیوز 29 فروردین 1396 آفتاب نیوز 30 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۴    
افرادی که تاتو میکنند بهتر است از بهداشت وسائل تاتو اطمینان حاصل کنند چون انواع امراض عفونی سلامتی آن ها را تهدید میکند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۴    
میزان به نقل از مرکز آمار ایران نرخ تورم مناطق شهری کشور در فروردین ماه سال جاری را 6.9 درصد و تورم نقطه به نقطه را نیز 9.4 اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۵    
آفتاب نیوز : برای هزاران سال بومیان آمریکای شمالی بوفالوها را شکار می کردند. این مردم کاملا به این حیوان برای زندگیشان وابسته بودند باتوجه به لباس ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۲۳    
عینک ذره بینیتان را بزنید و کلاه تفکرتان را بالا بگذارید، می خواهیم یک راز با شما درمیان بگذاریم. به تازگی یک نقاشی به صورت ویروسی در اینترنت منتشر شده که در نگاه اول یک تصویر معمولی از رستوران های ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۰۷    
اگر می خواهید از مد جدید ثروتمندان آگاه شوید مشاهده این گزارش را از دست ندهید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۴    
بمب افکن های دورپرواز توپولف-95 نیروی هوافضای روسیه برای چهارمین روز متوالی نزدیک سواحل ایالت آلاسکا در آمریکا پرواز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۸    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه میزان مستمری برای ثبت حداقل حقوق و دستمزد همانطور که قبلا اعلام شده بود 14 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۵    
عضو هیات رییسه مجلس با استناد به توانایی های رییس جمهور، پخش زنده مناظره های تلوزیونی را به نفع روحانی و به ضرر رقبای وی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۹    
رستم مینیخانوف رئیس جمهور تاتارستان و نماینده ویژه پوتین با حجت الاسلام رئیسی دیدار و گفت وگو کرد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۴۶    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: جهانگیری پسر خوبی است. از این جهت می گویم پسر خوبی است، چون در زمانی که در وزارت کشور بودم، وی فرماندار جیرفت بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۸    
رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح تشکیل سازمان مبارزه با مفاسد اقتصادی مجددا به صحن مجلس می آید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۵    
وزیر دفاع آمریکا در ادعایی بی اساس ایران را عامل تمام مشکلات منطقه خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۰    
سازمان منع تسلیحات شیمیایی (او پی سی دبلیو) می گوید که آزمایش هایش به کشف "غیرقابل انکار" این موضوع منجر شده است که در حمله خان شیخون در سوریه از گاز سارین یا ماده ای شبیه آن استفاده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۸    
گروه موسیقی لهستانی پارتیزانت با اجرای آثاری از موسیقی فیلم های کلاسیک و هنرمندان جهان در تهران روی صحنه خواهد رفت که خبر مربوط به اجرای یکی از قطعات مایکل جکسون توسط این گروه حاشیه ای هایی را ایجاد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۶    
اولین سالگرد غروب مهرداد اولادی امروز با حضور مردم قائمشهر و بازیکنان سابق فوتبال از جمله مهرداد میناوند و جواد کاظمیان در روستای قادیکلا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۳۵    
آفتاب نیوز : مارکو استیناویچ، مربی بدنساز پرسپولیس به جای همراهی این تیم در عمان راهی کشورش، کرواسی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۶    
دو پسر عمو که محموله های قاچاق را از جنوب کشور به تهران می آوردند، درجریان سرقت محموله پوشاک شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۶    
مرد پرتغالی که پیروزی دونالد ترامپ را در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پیش بینی کرده بود، اکنون زمان جنگ جهانی سوم را پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۷:۱۶    
محققان دانشگاه تونته واقع در هلند یک یوزپلنگ روباتیک ساختند که قادر است اغلب حرکات این حیوان را به طور کامل شبیه سازی کند و برای این کار تنها 15 درصد بیشتر از یک جانور انرژی مصرف می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۶:۱۱    
محققان برای اولین بار موفق شدند با ویرایش ژنتیکی در محیط آزمایشگاه به نوع زنبور با چشمان قرمزرنگ دست یابند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۵:۰۹    
معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طی سال 1395 فرزندخواندگی در استان تهران 34 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۴:۰۹    
زن جوان به دلیل اینکه شوهرش ویلایشان در شمال کشور را اجاره می داد، درخواست طلاق کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۴۵    
بهترین نوع درمان اختلال وسواس در کودکان استفاده از روش های رفتاردرمانی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۲۵    
برای مطالعه مناسب باید قبل از آن استراحت مناسب داشته باشید و نکات زیر را برای افزایش راندمان رعایت کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۱۲    
یافتن علت یاغی گری نوجوانان، اولین گام در برخورد با سرکشی آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۸    
تیم السد با پیروزی برابر الریان به فینال کاپ قطر راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۱:۰۷    
اولین توییت احمدی نژاد پس از رد صلاحیت در انتخابات ریاست جمهوری 96
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۴۲    
رئیس هلال احمر آذرشهر گفت: در راستای جستجوی مفقودین سیل اخیر، مأموران امدادی توانستند جسد یک پسر بچه 12 ساله را که در جریان سیل جمعه گذشته آذرشهر مفقود شده بود، کشف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۴۲    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات با اشاره به واژگونی یک دستگاه پژو سواری 405 در کرمان گفت: در اثر این حادثه 3 مسافر جان خود را از دست داده و 14 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۳۹    
رئیس سازمان صدا و سیما در مورد لغو مناظرات زنده توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۸    
دایی می گوید نتیجه مساوی تیمش برابر گسترش فولاد عادلانه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۷    
مرعشی به دولت نهم و دهم اشاره و تصریح کرد: روزی در مورد آقای احمدی نژاد به دوستی گفته بودم اگر جواب این آدم را ندهیم، حرمت شکنی خواهد کرد و اگر از ما خلاص بشود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۵    
سرمربی تراکتورسازی می گوید تیمش مستحق پیروزی برابر استقلال بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۲۵    
سرمربی استقلال می گوید تیمش می توانسته پیروز مصاف با تراکتورسازی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۹    
وزارت امور خارجه چین اعلام کرد که این کشور و پلیس بین الملل (اینترپل) به دنبال شکار گوا ون گویی یکی از بزرگترین مفسدان فراری این کشور هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۱۲    
سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران گفت: مادر دانمارکی که صبح امروز توسط اورژانس این استان در حال انتقال به بیمارستان بود پیش از رسیدن به مرکز زایمان وضع حمل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۸    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت که روستای ' یوش ' زادگاه ' نیما یوشیج ' ، پدر شعر نو ایران به عنوان روستای هدف گردشگری ، بازسازی می شود .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۴    
چین نخستین فضاپیمای بدون سرنشین خود را با استفاده از موشک مارس 7 به فضا پرتاب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۰۰:۰۰    
ناسا تصویر زیبایی از یک سحابی در هم تنیده در فاصله 4 هزار سال نوری از زمین منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۹    
محمد فرجی دانا پدر وزیر سابق علوم درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۷    
محمدجواد ظریف گفت: آن چه امروز و بیش از هر زمان دولتمردان آمریکایی بدان نیاز دارند نه لفّاظی های تکراری و بی فایده که واقع گرایی در کلام و کرداری متین و توام با خردگرایی و از سر درک واقعیت های موجود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۵    
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در واکنش به خبر عدم پخش زنده مناظره ها گفت: نباید حق آگاهی مردم از عکس العمل های حقیقی نامزدها گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۵۱    
صلاحیت آقایان روحانی، رئیسی، جهانگیری، قالیباف، میرسلیم و هاشمی طباء برای حضور در رقابت انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تایید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۴۲    
احمدی نژاد و بقایی در میان نامزدهای تائیدصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۴    
صلاحیت آقایان روحانی، رئیسی، جهانگیری، قالیباف، میرسلیم و هاشمی طباء برای حضور در رقابت انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان تایید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۱۵    
اسامی نامزدهای انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۷    
مسئول دفتر ریاست جمهوری در پیامی به زبان آذری، وقوع سیل در استان آذربایجانشرقی و جان باختن تعدادی از هموطنان کشورمان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۵    
مرکز کنترل بیماری نیجریه وابسته به دولت این کشور اعلام کرد، شمار قربانیان شیوع مننژیت در کشور به 745 تن رسیده است که این آمار بسیار نگران کننده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۲    
اولین سفینه باری چین با نام تیان جو 1 شامگاه امروز پنجشنبه (به وقت محلی) از مرکز فضایی ون چانگ در استان های نان در جنوبی ترین نقطه این کشور راهی فضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۳:۰۱    
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: در چارچوب فعالیتهای دولت تدبیر و امید جا به جایی 40.3 میلیون تن کالا در سال 1395 توسط ناوگان راه آهن رکورد حمل ریلی بار را در تاریخ راه آهن ایران شکست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۵۶    
رئیس جمهوری با بیان اینکه همه باید حرف هایشان را بزنند و نکات مورد نظرشان را اعلام کنند گفت: یکی از افتخارات دولت یازدهم این است که هرچه خواستند درباره آن بیان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۹    
وزیر امور خارجه در صفحه توئیتر خود نوشت:آمریکا نمی تواند اعتراف آن کشور به اجرای تعهدات برجامی توسط ایران را بپوشاند
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۴۸    
پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی محدودیت تردد انواع موتورسیکلت، خودروهای سواری و کامیون ها را در جاده های کشور در روزهای پایانی هفته اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۸    
رئیس جمهوری به موضوع تحریم ها وعواقب آن برای کشور پرداخت و گفت: هزینه تحریم ها از جیب چه کسی پرداخت می شد؟ قطعا از جیب مردم پرداخت می شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۲:۳۲    
بیمارستان خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی 600 تختخوابی بوعلی سینا به عنوان مهم ترین پروژه دانشگاهی و درمانی کشور در زمینه پیوند اعضا امروز در سفر دکتر روحانی به شیراز به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۶    
این اتوبوس که از مرودشت به سمت سپیدان در حال حرکت بود، حامل 12 گردشگر تبعه لهستان و 5 تن از هموطنان بود که در این حادثه 2 تن از گردشگران خارجی و یکی از هموطنان مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۵    
ادوار مختلف انتخابات ریاست جمهوری نشان داده که مناظرات تلویزیونی نقش ویژه ای در تصمیم گیری مردم دارند اما گویا جریان منتقد دولت عجله دارد که قبل از برگزاری مناظرات پیروز میدان مباحثه لقب گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۵۱    
پس از مصوبه امروز کمیسیون نظارت بر تبلیغات انتخابات مبنی بر مخالفت با پخش زنده مناظره های انتخاباتی ریاست جمهوری، رئیس جمهور از این کمیسیون خواست تا در مصوبه خود تجدید نظر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۳۴    
در واپسین ساعات مهلت اعلام نظر شورای نگهبان بازار گمانه زنی و شایعه داغ شد.مهمترین شایعه این است که احمدی نژاد و بقایی رد شده و 10 نفر تایید شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۷    
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور به تصمیم کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد و گفت: از نظر دولت، درهرتصمیم یا اقدامی باید مردم محترم شمرده شده، اصل قرارگرفته، محرم بوده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۲۱    
از 5 عضو تصمیم گیر کمیته فقط 2 نفزشان نماینده دولت هستند
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۱۱    
ممانعت از حضور هانی نوروزی فرزند کاپیتان فقید تیم پرسپولیس برای شرکت در جشن قهرمانی این تیم، انتقادهای بازیکنان و خانواده وی را به دنبال داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۱:۰۸    
وازه سروتونین از نتایج تحقیقات آقای موریس راپورت درسال 1948 میلادی بدست آمد که در ابتدا بعنوان یک سرم که برروی حجم عروق انسانی تاثیرداشت طبقه بندی شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۱    
یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری نسبت به لغو پخش زنده مناظرات انتخاباتی اعتراض کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۵۰    
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مسئولیت شکست برابر استقلال خوزستان را شخصا تقبل می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۴۳    
نشریه تایم سردار قاسم سلیمانی را یکی از 100 شخصیت پرنفوذ جهان در سال 2017 معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۳۲    
محمد مهدی تندگویان: معاونین شهردار تهران که درستادانتخاباتی ایشان فعالیت می کنند و مشغول سفرهای استانی هستند باید از سمت خود استعفاء نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۲۱    
رییس جمهور، انتخابات را زمینه ساز افتخار ایران، شادی دوستان و یاس دشمنان دانست و با تاکید بر اینکه مردم را باید به صحنه سرنوشت فراخواند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۵    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بررسی صلاحیت کاندیداهای داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری امروز به اتمام رسید. کدخدایی گفت: نتایج را امشب به وزارت کشور اعلام خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۳    
دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: احتمال دارد فردا وزارت کشور اسامی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کند
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۱۲    
خندوانه امشب با حضور دکتر علیرضا زمانی و اجرای کمدین ها پخش خواهد شد. این برنامه ساعت 23، از شبکه نسیم روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۹    
رئیس پلیس فتای استان اردبیل گفت: شخصی که از طریق شبکه اجتماعی تلگرام سبب هتک حیثیت شهروند اردبیلی شده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۸    
برنامه های بیستمین یادروز سعدی در شیراز صبح پنجشنبه (31 فروردین) با برگزاری نشست علمی در مرکز اسناد و کتابخانه ملی فارس آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۶    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن اشاره به پیش بینی پدیده گرد و خاک در شرق کشور، از افزایش سرعت وزش باد در برخی مناطق کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۸    
ظریف در توییتر خود نوشت: دسترسی افراطیون به سلاح کشتار جمعی بزرگترین تهدید برای همه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۷    
تیم همدان الف قهرمان هشتمین دوره لیگ برتر هاکی بانوان شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۶    
در اواخر دیدار تیم های استقلال و تراکتورسازی میان ابراهیمی و طاهران درگیری پیش آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۵    
نماینده مردم سیرجان و بردسیر در خانه ملت پروژه هایی که در سفر 9 اردیبهشت ماه رییس جمهور به استان کرمان مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۱    
همزمان با سفر رئیس جمهور به فارس، 3 کیلومتر از خط یک و ایستگاه زند قطار شهری شیراز افتتاح و آماده بهره برداری شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۵۰    
در هفته بیست و هشتم لیگ برتر، ذوب آهن میزبان گسترش فولاد تبریز بود که این دیدار با حاشیه هایی همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۸    
هفته بیست و هشتم لیگ برتر با برگزاری هفت دیدار به پایان رسید که ماشین سازی به لیگ دست یک سقوط کرد و تیم های بالای جدولی مقابل تیم های انتهای جدولی به برتری رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۴۶    
بازی تیم های فوتبال تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران با پیروزی شاگردان امیر قلعه نویی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۵    
یک داوطلب کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری در نامه ای به وزیر کشور از پخش مناظره های به صورت ضبط شده انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۴    
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی تصریح کرد: من طرفدار آزادترین شیوه مناظره ها هستم که مردم بتوانند بهتر انتخاب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۲    
از برخی خوراکی ها می توانید مانند مکمل های درمانی برای زیبایی خود استفاده کنید و به جای صرف هزینه بالا با خوردن آنها طراوت و زیبایی را به موهای خود هدیه دهید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۳۱    
جانشین فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری قاتل و سارق مسلح خودرو در شهرستان شوش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۹    
با این که هنوز تبلیغات رسمی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری شروع نشده اما شماری ازدلواپسان عملیات روانی خود علیه شخص رییس جمهور روحانی و دولت او را آغاز کرده اند و رمز این عملیات هم یک کلمه چهار ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۹:۲۷    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: بررسی صلاحیت کاندیداهای داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری امروز به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۵۴    
رییس جمهوری روز پنجشنبه در جریان سفر به استان فارس، حرم مطهر حضرت احمد ابن موسی الکاظم(ع) را زیارت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۸    
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به قانون انتخابات، نحوه اعلام اسامی داوطلبان احراز صلاحیت شده را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۴    
به گفته سخنگوی وزارت کشور در دومین جلسه کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری مقرر شد مناظره های انتخاباتی نامزدها به صورت ضبط شده و گفت وگوهای تلویزیونی به صورت زنده پخش شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۴۳    
جانشین سازمان اطلاعات سپاه با اشاره به اینکه ولایت فقیه، رمز استقرار شیعه است گفت: روی کار آمدن دولت انقلابی در شرایط غرب گرایی امروز، ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۲۰    
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از مصدوم شدن 9 نفر در یک حادثه تصادف در شب گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۸:۱۰    
همزمان با اظهارنظر تازه غافلگیر کننده رکیس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا درباره برجام و اذعان او به رعایت مفاد توافق هسته ای توسط ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۹    
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از تصادف میان آمبولانس و اتوبوس بی آر تی در میدان آزادی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۳۳    
نخست وزیر و کفیل ریاست جمهوری کره جنوبی روز پنجشنبه به دلیل آنچه تشدید فعالیت های نظامی پیونگ یانگ بر شمرد، به ارتش و نیروهای مسلح این کشور دستور آماده باش داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۲۵    
کی روش قهرمانی پرسپولیس را به بازیکنان و هواداران تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۷:۱۴    
رجب طیب اردوغان ایران را به اتخاذ سیاست توسعه طلبی و فارسی گرایی در منطقه متهم کرد.
  • ۱