شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۰:۳۶Apr 2018 21

خبرهای آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۱    
بشار اسد رئیس جمهوری سوریه گفت: ناتوانی سامانه های ضد موشکی برای رهگیری و ساقط کردن موشک های تاماهاک به دلیل مشکلات فنی در رد یاب های سوریه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۸:۲۳    
قبرش را آماده کنید تا پس از قتل، جسدش را در بیابان دفن کنیم این دستور مرد کینه جو به قاتلان اجیره شده بود تا نقشه قتل مردی جوان را عملی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۵    
جامی که پرسپولیسی ها چهارشنبه شب بالای سر بردند، فرق می کرد با همه جام هایی که پیش از این در فوتبال ایران دیده بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۸:۰۱    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: پخش غیرزنده مناظره های انتخاباتی سردی تنور انتخابات را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۶    
بیستم آوریل در تاریخ به روایت تصویر
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۶    
زنی جوان با حضور در شعبه اول دادیاری دادسرای یافت آباد تهران از یک زن آرایشگر شکایت کرد. تصویر در آرایشگاه زنانه چه بلایی به سر زن جوان آمد؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۹    
مردی که با انگیزه تصاحب خانه زنی سالخورده او را به قتل رسانده و جسدش را 2 ماه در فریزر خانه اش نگه داشته بود درحالی که از سوی دادگاه به قصاص محکوم شده بود توانست با جلب رضایت اولیای دم از چوبه دار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۳    
معمای ناپدید شدن زنان در رشت با دستگیری قاتل سریالی فاش شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۸    
امید علومی عکسی از پروژه ی جدید تبلیغاتی اش در اینستاگرام منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۷    
مهمان شب گذشته برنامه دورهمی ، لیلا اوتادی بازیگر سینما و تلویزیون بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۴    
مشاور ارشد رئیس جمهور آمریکا گفت: ترامپ درخصوص خروج احتمالی از برجام، در حال ارزیابی همه گزینه ها درباره توافق هسته ای ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۳    
عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی معلمان گفت: شفافیت در نظام مالی شهرداری یکی از ابرچالش های مدیریتی شهر تهران است، تا زمانی که این معضل حل نشود توسعه شهری تهران امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۳۰    
جراحان در بمبئی تصاویر ویدئویی از زن مصری را پخش کرده اند که پیش تر از او به عنوان "سنگین ترین زن جهان" نام برده می شد. امان احمد در ماه فوریه برای عمل جراحی با هدف کاهش وزنش از مصر به هند سفر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۱۶    
قیمت میوه های مختلف در سطح میادین میوه و تره بار ارزان ترین مربوط به میوه خیار با کیلویی یک هزار و 700 تومان و گران ترین مربوط به گوجه سبز با کیلویی 17 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۵۷    
وزارت دفاع سوریه با اشاره به تجاوز جمعه شب رژیم صهیونیستی به خاک سوریه در پشتیبانی مستقیم از تروریست ها، اعلام کرد که حمله هوایی صهیونیست ها به خاک سوریه فقط خسارت های مادی برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۵۲    
10 آوریل ماه و سیاره مشتری در کنار هم قرار گرفتند. این عکس خارق العاده نجومی در این شب و وقتی هر دوی آنها در حالت مقابله بودند ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۳    
دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای از کمیسیون تبلیغات انتخابات خواست تا سریعا به مطالبه عمومی مبنی بر پخش زنده مناظره ها پاسخ مثبت دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۴۲    
یک مقام آمریکایی از کشته شدن یکی از معاونان سرکرده گروه تروریستی داعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۸    
نخستین دوره مسابقات قهرمانی پرش با اسب شمال کشور در حالی به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد، که سوارکار تیم میزبان عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۳۱    
مرجع ملی ایمنی زیستی با اشاره به برخی عوامل تاثیرگذار در کاهش باروری گفت: روغن هایی که در عطاری های و در حضور مردم گرفته می شوند، خطر ناباروری به دنبال دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۲۷    
تست دوپینگ رکابزن جوان ایران از سوی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری مثبت اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۱۹    
وزیر ارشاد در حاشیه اولین روز برپایی جشنواره جهانی فیلم فجر درباره پرونده پزشکی عباس کیارستمی، آخرین وضعیت صندوق هنر، بیمه هنرمندان و... اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۹    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما آماده پاسخگویی هستیم و همان طور که قبلا نیز اعلام کردیم، پخش مناظره ها را نه به صورت ضبط شده بلکه به صورت زنده لازم می دانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۳۱    
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر تهران، ری و تجریش با بیان اینکه نظارت بر پرونده های داوطلبان انتخابات شوراها به پایان رسید و نتایج آن به هیات اجرایی ارسال شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۱    
عامل حمله شانزلیزه، پیش از این مدتی به جرم تلاش برای قتل تعدادی پلیس، زندانی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۱۰    
استاندار کردستان گفت: محور گردنه صلوات آباد سنندج با 310 میلیارد ریال اعتبار به بزرگراه (چهار خطه) ارتقاء پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۰۸    
موناکو و یوونتوس در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند،تا یک پای فینال مشخص شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۲:۰۷    
انفجار نسبتا شدید در انبار مهمات یکی از پادگان های نظامی استان کورسک روسیه، خسارات مالی فراوانی بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۵۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: مشکلات رودخانه اروند رود و تالاب های بین النهرین در نشست مشترک مسئولان محیط زیست خوزستان و بصره عراق بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۸    
از شب گذشته که اسامی نامزدهای تایید شده دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری منتشر شده است؛ حامیان زاکانی درپی اعمال فشار بر این شورا برای تایید نامبرده هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۷    
وزارت ورزش و جوانان در پیامی قهرمانی تیم ملی نوجوانان تکواندوی ایران در مسابقات آسیایی قزاقستان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۶    
برخی از کارشناسان آرژانتینی معتقدند مهاجم بارسلونا مشکل روانی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۵    
عصر امروز ریزش سنگ در جاده چالوس، محدوده آدران منجر به ترافیک سنگین در این منطقه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۴۰    
رسانه های گروهی کره شمالی امروز (جمعه) به صورت یکپارچه سیاست ها و راهبردهای آمریکا در مقابل پیونگ یانگ را محکوم و نظامیان این کشور را به نابودی و محو از روی زمین تهدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۳۰    
:عضو کمیسیون تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: این کمیسیون فردا (شنبه) تصمیم نهایی برای پخش زنده یا ضبط شده مناظره های نامزدها را می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۸    
محمدعلی کشاورز با حضور هنرمندان، جشن تولد 87 سالگی اش را جشن گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۲۰    
آکادمی پرسپولیس پذیرای دو فرزند سفیر انگلیس در تهران شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۷    
رئیس پلیس راه کهگیلویه و بویراحمد از کشته و زخمی شدن 2 نفر در تصادف امروز در شهرستان بویراحمد خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۱۰    
در حاشیه رد صلاحیت احمدی نژاد، محمدرضا میرشاه ولد این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۹    
تیم فوتبال پرسپولیس اردوی پیش از دیدار برابر تیم الهلال عربستان را از روز پنجشنبه در مسقط آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۵    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان تهران از ارسال پیامک برای تایید صلاحیت شدگان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش از ساعت 24 امشب (جمعه) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۳    
وزیر اطلاعات با تاکید بر این که امروز امنیت پایدار در کشور وجود دارد ، گفت : پارسال 30برنامه بمب گذاری در کشور توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و خنثی شد که فقط چهار مورد آن برای مردم اطلاع ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۲    
یک شرکت حقوقی مستقر در انگلیس می گوید شکایت های متعددی مبنی بر بسته شدن حساب های بانکی اتباع ایرانی در انگلیس، به دلیل تابعیتشان دریافت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری فرانسه روز جمعه گزارش داد که تصادف یک اتوبوس در خارج از پرتوریا پایتخت آفریقای جنوبی20کودک را به کام مرگ کشید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۶    
دو تن از مسوولان تشکل ها و گروه های سیاسی فعال در صحنه انتخابات با تشریح دیدگاههایشان در باره آرایش سیاسی کشور در آستانه انتخابات، وضعیت مشارکت و جلب آرای خاکستری پیش بینی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۴    
دکتر اسمعیل حاکمی والا، چهره ماندگار زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تهران، دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۳    
فرماندار تهران در مورد برخی ادعاهای رسانه های بیگانه در مورد تجمعات در تهران پس از اعلام نتیجه بررسی صلاحیتها، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۵۰    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: در حال حاضر بیش از 230 پروژه تحقیقاتی مشترک با کشورهای معتبر اروپایی داریم که رقم اعتباری برخی پروژه ها میلیون یورویی است و عمدتا در زمینه نیازهای کشور شامل آب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۴۷    
مهاجم منچستریونایتد به دلیل آسیب دیدگی تا پایان فصل نمی تواند تیمش را همراهی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۳۹    
محمدهاشمی داوطلب انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت: طبق وصیت برادرم (مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی) که سفارش کرده بود 5 نفر غیر از آقای روحانی داوطلب انتخابات ریاست جمهوری شوند تا در صورت رد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۳۳    
دبیرکل سابق انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها با صدور اطلاعیه ای از حسن روحانی حمایت و از مردم و فعالان سیاسی و ستادهای انتخاباتی خود درخواست کرد تا با ستادهای انتخاباتی رئیس جمهور همکاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۳۲    
زلاتان ابراهیموویچ به علت مصدومیت تا پایان فصل قادر به همراهی منچستریونایتد نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۸    
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به ایستادگی های دولت بیان کرد: هم اینک فشار زیادی برای فیلتر کردن شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۱۲    
هوادار متمول پرسپولیس که در اواخر سال گذشته راهی زندان شده بود، آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۰    
کمیسیون اروپا اعلام کرد: خروج انگلیس از اتحادیه اروپا نیازمند حل و فصل تعهدات و الزامات مالی پیش از روند بریگزیت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۵۲    
کاپیتان پیشین سپاهان اصفهان با انتشار بیانیه ای از فوتبال خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۹    
وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد، مذاکرات آنکارا با مسکو درباره خرید سیستم موشکی هوایی اس 400 به آخرین مرحله رسیده است اما این بدان معنی نیست که بلافاصله توافقی در این زمینه امضا شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۷    
معاون فنی و زیربنایی راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: استان های کرمانشاه، همدان، قزوین، گیلان و آذربایجان غربی طی سال جاری به شبکه ریلی کشور متصل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۳۱    
در پی ابلاغیه اخیر دبیر شورای نگهبان مبنی بر ضرورت جلوگیری از حضور اقلیت های دینی و مذهبی در انتخابات شورای اسلامی شهر با استناد به فرمایشات امام خمینی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۷    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این که آمریکا و اسراییل تهدیدات مشترکی دارند، مدعی شد: یکی از این تهدیدات بر مبنای افراط گرایان شیعه است که توسط ایران رهبری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۲۴    
47 گردشگر خارجی روز جمعه با قطار 'هزار و یک شب' وارد ایستگاه سعادتشهر در فارس شدند تا از جاذبه های فرهنگی و تاریخی این استان دیدن کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۹:۱۹    
- طبق برخی ادعاها قرعه مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان با تقلب همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۷    
رییس ستاد انتخابات کشور از نامزدها، ستادها، هواداران و احزاب خواست در جریان انتخابات مُرّ قانون را رعایت و در امر انتخابات به هیچ وجه از مدار اخلاق و قانون خارج نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۶    
سرویس امنیت فدرال روسیه اعلام کرد یک مهاجم روز جمعه با ورود به یکی از دفاتر این سازمان در شهر خاباروفسک در شرق روسیه یکی از کارکنان این سازمان و یک شهروند را به ضرب گلوله به قتل رساند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۴۰    
وزیر امور خارجه کشورمان در حساب توییتری خود به اظهارات ترامپ، رئیس جمهور آمریکا علیه برجام واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۶    
در حاشیه رد صلاحیت احمدی نژاد، بزرگمهر حسین پور این کارتون را در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۳۲    
مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور در اطلاعیه ای در خصوص فضاسازی سیاسی برخی رسانه ها پیرامون مناظره های ریاست جمهوری اعلام کرد: از پنج عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۲۹    
اظهارات مسئولان آمریکایی و انگلیسی در مورد حمله به خان شیخون از یک طرف و درخواست های ایران و روسیه برای تشکیل کمیته تحقیق بین المللی بی طرف از سوی دیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۵    
معاون رئیس جمهور دولت دهم با صدور پیامی ضمن تشکر از شورای نگهبان حمایت خود را از حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۱۰    
هادی عقیلی با انتشار بیانیه ای به صورت رسمی از فوتبال خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۸    
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی در اطلاعیه ای ضمن استقبال از تصمیم شورای نگهبان در زمینه بررسی صلاحیت ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۸:۰۶    
:رئیس ستاد انتخاباتی مهدی کلهر در نامه ای اعلام کرد که او از نامزدی کناره گیری نکرده و خواستار تجدید نظر در احراز صلاحیت این نامزد داوطلبی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۶    
سید مسعود میرکاظمی رئیس ستاد انتخاباتی "حجت الاسلام رئیسی" شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۵۰    
هزاران شهروند تهرانی با آغاز نخستین روز هفته سلامت، همزمان از نقاط مختلف پایتخت در پنج بوستان یاس، پلیس، زندگی، جوانمردان، و ولایت گردهم آمدند و در همایش پیاده روی خانوادگی شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۴    
سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه آمریکا در یادداشتی با اشاره به تلاش های اخیر واشنگتن برای وضع تحریم های جدید علیه کشورمان نوشت: نابود کردن توافق هسته ای با ایران بزرگترین اشتباه ترامپ خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۴۱    
دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اعلام نتایج رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری گفت: رد صلاحیت برای ریاست جمهوری، رد صلاحیت برای دیگر مسوولیت ها نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۱۰    
یک متخصص پوست گفت: خارش شدید پوست هنگام شب از علائم بیماری "گال" است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۲    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به حادثه تروریستی دیشب در پاریس که منجر به کشته شدن یک افسر پلیس شد، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۴    
رئیس ستاد انتخاباتی مهدی کلهر در نامه ای اعلام کرد که او از نامزدی کناره گیری نکرده و خواستار تجدید نظر در احراز صلاحیت این نامزد داوطلبی انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۳۲    
یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه گفت که مقابله با تروریسم بدون گفت وگو با ایران ممکن نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۹    
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به قانون انتخابات، مطرح کرد: شورای نگهبان در انتخابات ریاست جمهوری اعلام رد صلاحیت نمی کند و لذا فقط اسامی واجدین شرایط به وزارت کشور ارسال می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۷    
از پنج عضو کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، فقط 2 عضو آن مربوط وزارت کشور و یا هیأت مرکزی اجرائی انتخابات هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۲۱    
آرامگاه سعدی میزبان علاقه مندان این شاعر شد تا در آستانه آغاز اردیبهشت ماه که با نام او همراه است، یادش را گرامی بدارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۶    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، به حادثه تروریستی دیشب در پاریس که منجر به کشته شدن یک افسر پلیس شد، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۴    
بخشی از این افزایش عرضه نفت به دلیل افزایش تولید و صادرات کشورهایی بوده که در توافق کاهش تولید مشارکت ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۱۱    
آمار 11 ماهه صنعت خودرو نشان می دهد تولید این محصول در 1395 رشد چشمگیری داشته به طوری که تولید خودروهای سواری به حدود 800 هزار دستگاه در این مدت رسیده و در مجموع تولید خودرو رشد 39 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۶    
عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: برای برون رفت از مشکلات ، حضور همه ذینفعان ضروری است و تشکل ها باید ضمن بالابردن دانش و آگاهی اعضای خود، در تصمیم گیری ها مشارکت فعال و موثر داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۶:۰۵    
از نماد و شعار ستاد قالیباف رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۸    
دو مقام دولت احمدی نژاد به عنوان روسای اصلی ستاد ابراهیم رئیسی انتخاب شدند. مسعود میرکاظمی وزیر نفت دولت پیشین و صولت مرتضوی معاون وزیر کشور احمدی نژاد به عنوان مدیران ستاد این کاندیدای اصولگرا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۷    
رئیس جمهور ترکیه در انتقاد از دخالت های دادگاه حقوق بشر اروپا در همه پرسی تغییر قانون اساسی، گفت: این مسئله ربطی به اروپا ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۵    
شبکه های رادیویی همزمان با آغاز تبلیغات و معرفی برنامه های کاندیداهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، خود را برای این مهم آماده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۴    
رئیس جمهوری سوریه با تاکید بر اینکه ارتش سوریه در حمله شیمیایی به خان شیخون در ادلب نقشی نداشت، تاکید کرد که این حمله یک صحنه ساختگی برای توجیه حمله آمریکا به فرودگاه الشعیرات در حمص بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۵۲    
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس معتقد است: لاریجانی خیلی اصولگراست ولی گاهی برای اداره امور مملکت، از هر اصلاح طلبی، اصلاح طلب تر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۷    
آیت الله خامنه ای که روزگاری در سال های 60 و 64 خودشان به عنوان نامزد در انتخابات ریاست جمهوری حاضر بوده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۵    
وزیربهداشت تبلیغ یاس و ناامیدی در جامعه، رذائل اخلاقی، مشکلات معیشتی و بیکاری را از جمله موارد تاثیر گذار بر سلامت روان مردم جامعه عنوان و بر ضرورت توجه به این حوزه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۴    
دختر رئیس جمهوری آمریکا قرار است در نشست زنان از اقتصادهای پیشروی جهانی که سه شنبه هفته آتی در آلمان برگزار می شود، شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۳    
رئیس جمهوری روسیه گفت: مردم روسیه از طریق روند انتخابات جانشین من را انتخاب می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۷    
وزیر دفاع آمریکا امروز (جمعه) در سخنانی مدعی شد، واشنگتن تردید ندارد که دمشق سلاح های شیمیایی در اختیار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۴:۵۷    
شعارهای آقای قالیباف خیلی افق دور از دسترسی دارند. ما ضمن اینکه اینها را آرمان های خوبی می دانیم و معتقدیم آقای قالیباف مدیر اجرایی خوبی است ...
  • ۱