جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۶:۱۲Jun 2018 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۵    
گفت و گوی رادیویی حسن روحانی با مردم در برنامه بی واسطه با مردم رادیو به پایان رسید. حسن روحانی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد که مسائل و مشکلات پیچیده جامعه با حرف و شعار حل نمی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۱    
عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: دوستان نگذارید تاریخ تکرار شود، نگذاریم ضد برجامیان از برجام سود ببرند. همه تهران مشهد نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۰:۰۴    
یک عالم دینی تاکید کرد: گزینه بهتری از آقای روحانی در این انتخابات وجود ندارد. البته باید مناظره های انتخاباتی هم برگزار شود ولی آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۵:۳۷    
محققان دانشگاه نورث وسترن به روشی دست یافتند که سرعت عمل و تاثیر داروهای ایبوپروفن را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۴:۱۲    
وزیر فرهنگ با بیان اینکه سینمای ایران امروز در اختیار صاحبان سینمای ایران است، گفت: رضا میرکریمی (به عنوان دبیر جشنواره جهانی فجر) به ابقا نیازی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۳:۳۷    
آفتاب نیوز : اگر شما هم به سختی می توانید به خواب بروید، بیشترِ شب ها با بی خوابی دست و پنجه نرم می کنید یا اگر در طول شب، مکررا از خواب بیدار می شوید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۲:۱۶    
همه ما می دانیم که، نفس عمیق کشیدن فواید زیادی به همراه دارد، ولی از همه مهمتر، توجه به این نکته است که، نحوه ی تنفس شما، اساس سلامت شما را تشکیل می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۱:۱۲    
افرادی که دچار کمی میل جنسی می شوند لازم است ابتدا و در اولین مرحله برای تشخیص دلیل این موضوع به پزشک مراجعه نمایند. اما مواد غذایی متعددی وجود دارند که می توانند در رفع بی میلی جنسی مفید باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۵۵    
آب آوردن زانو که با تورم زانو هم شناخته می شود، وضعیتی است که در آن مقدار مایع بیش از اندازه در اطراف مفصل زانو جمع می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۶    
یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: در دولتم از انتقادات منصفانه و سازنده اقلیت استقبال می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۳۸    
تیم فوتبال آنژی که در ترکیبش از بازیکن ایرانی خود بهره می برد، برابر تومسک مساوی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۱۷    
محمد دهقان، نماینده مجلس که سال هاست نیز نماینده است و شهردار تهران وی را به عنوان رئیس ستاد انتخاباتی خود منصوب کرده، در واکنش به حادثه تروریستی مرز میرجاوه و شهادت تعدادی از مرزبانان کشورمان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۱۲    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: در حوزه اقتصاد امروز مردم ما را از گردونه مسائل اقتصادی اخراج کرد ه اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۹    
کشاورز انگلیسی در منطقه دوون و در زمین های کشاورزی اش موفق به کشف نقره زیبای هزار ساله شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۴    
مجلس نمایندگان پاراگوئه لایحه ای را که به موجب آن رئیس جمهوری فعلی این کشور می توانست سال دیگر هم در انتخابات شرکت کند، تایید نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۹    
وزارت امور خارجه فرانسه با صدور بیانیه ای حمله افراد مسلح را که منجر به شهادت تعدادی از مرزبانان کشورمان شد، محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۱    
حجت الاسلام و المسلمین روحانی روز یک شنبه مهمان مردم هرمزگان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۱:۵۳    
تحقیق جدید نشان می دهد بزودی آزمایش و بررسی شیر سینه می تواند جایگزین ماموگرافی در زنان جوان شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۱:۴۰    
وزارت دفاع آمریکا از کشته شدن دو نظامی این کشور در ولاین ننگرهار افغانستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۱:۳۳    
فیلیپ آبلسون (Philip Abelson) یک دانشمند در زمینه فیزیک هسته ای اهل ایالات متحده آمریکا بود که در تاریخ 27 آوریل سال 1913 در شهر تاکومای واشنگتن به دنیا آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۱:۳۰    
مطالعه جدید نشان می دهد امکان استفاده از هوش مصنوعی برای تشخیص بیماری سل در کشورهای در حال توسعه وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۱:۲۵    
مطالعه جدید نشان می دهد افزایش اندازه دور کمر می تواند ریسک مرگ زودهنگام را افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۱:۲۰    
رقابت برای فتح لالیگا پیچیده تر از قبل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۱:۱۵    
یازده بازیکن استقلال قراردادشان با این تیم تمام شده و استقلال برای نگه داشتن آنها نیاز به مذاکره دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۵    
آیین اختتامیه سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور چهره های سیاسی و فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۰:۵۲    
مثلا فرض می کنیم قانون دولت را مکلف کرده باشد که برای بیکاران حقوق بیکاری در نظربگیرد. آیا آقای قالیباف می تواند بگوید من به هر بیکار، تا تامین اشتغال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۰:۳۵    
برنامه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان برای اداره امور شهرها توسط روابط عمومی این نهاد منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۰:۲۶    
نماینده خلخال و کوثر در مجلس گفت: محور خلخال به پونل که از چهار ماه پیش به دلیل بارش برف سنگین و احتمال سقوط بهمن مسدود شده بود، برفروبی و بازگشایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۹    
صدراعظم آلمان اعلام کرد، بریتانیایی ها نباید تصور کنند که پس از خروج از اتحادیه اروپا خواهند توانست از حقوق خود در این اتحادیه همانند گذشته بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۶    
رییس مرکز آمار ایران گفت: دولت تدبیر و امید از ابتدای سال 92 تا انتهای سال 95، به طور متوسط سالانه 490 هزار شغل در کشور ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۰:۱۰    
کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال فدراسیون فوتبال ایران را به خاطر اتفاقات دیدار ایران و چین جریمه نقدی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۶    
گفت و گوی رادیویی حسن روحانی با مردم در برنامه بی واسطه با مردم رادیو به پایان رسید. حسن روحانی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد که مسائل و مشکلات پیچیده جامعه با حرف و شعار حل نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۷    
حضور دکتر ظریف و همسرش هم اکنون در تالار وحدت برای مراسم اختتامیه جشنواره جهانی فجر
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۵    
رییسی یا قالیباف؟ اصولگرایان بر سر دوراهی انتخاب گرفتار شده اند و این را می توان در همه جبهه های شان دید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۵    
رییس جمهوری با تسلیت شهادت و مجروح شدن جمعی از مرزبانان دلیر و جان برکف کشورمان در حین انجام مأموریت در حادثه تروریستی مذبوحانه در میرجاوه ، از دولت دوست و همسایه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۱۰    
آرش برهانی که به تازگی از دنیای بازیکنی فوتبال خداحافظی کرده، کفش هایش را برای کمک به کودکان بیمار سندروم داون به حراج گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۵۸    
کوروش محمدخانی" قهرمان ملی مسابقات اتومبیلرانی، امشب ساعت 21 میهمان "دورهمی" است
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۵۲    
یک فوق تخصص گوارش و کبد ضمن تشریح علائم و نشانه های سیروز کبدی، توضیحاتی درباره درستی یا نادرستی جراحی طحال برداری در بیماران مبتلا به سیروز ارایه داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۴۹    
تسلا برترین رتبه ایمنی مجله "کانسیومر ریپورتس" را به دلیل عدم نصب ترمز اضطراری که به عنوان یک تجهیزات استاندارد به مالکان وعده داده بود، از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۴۶    
قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر نگرانی ها از تشدید مشکل اشباع عرضه کاهش یافت با این همه به نظر می رسد قیمتها در سطح کنونی حمایت یافته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۷    
گفت و گوی رادیویی حسن روحانی با مردم در برنامه بی واسطه با مردم رادیو به پایان رسید. حسن روحانی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد که مسائل و مشکلات پیچیده جامعه با حرف و شعار حل نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۶    
خانواده کاپیتان فقید تیم فوتبال پرسپولیس با وزیر ورزش و جوانان دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۹    
مدیرعامل شرکت تهیه کننده دومین طرح تفصیلی منطقه 22 در سال 1378 می گوید: بعد از تهیه طرح تفصیلی منطقه 22 و حتی قبل از آن به شهرداری تاکید کردیم که از صدور پروانه ساختمانی خودداری کنند اما نپذیرفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۸    
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن تسلیت شهادت جمعی از پرسنل شجاع مرزبانی کشور در حمله اشرار مسلّح در مرز پاکستان، بابازماندگان این شهدا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۷    
باهنر در سخنان خود از تغییر در قوه مجریه سخن نمی گوید بلکه آرزوی تحول در همین دولت را دارد. او نمی خواهد همه پل های پشت سر اصولگرایان خراب شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۱    
زمانی که مصدومان حوادث رانندگی چه با آمبولانس و چه با خودروی شخص به بیمارستان انتقال یابند، بیمارستان مربوطه فارغ از اینکه خصوصی است یا دولتی، باید قانونا این بیماران را رایگان پذیرش و مداوا کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۵    
وزارت دفاع چین امروز (پنج شنبه) اعلام کرد، قاطعانه مخالف آن است تا کشورهای دیگر سلاح به تایوان بفروشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۴    
وزیر بهداشت در آخرین مرحله از سفر سه روزه خود به عراق و زیارت عتبات عالیات در کربلا و نجف، ظهر امروز با آیت الله سیستانی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۹    
فدراسیون فوتبال در پی درج انتشار ادعای شیوا امینی در فضای مجازی مبنی بر خط خوردن از فهرست تیم ملی به دلیل عدم رعایت حجاب اسلامی اطلاعیه ای را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۰    
جلسه باشگاه پرسپولیس بدون اینکه خبری از آن به بیرون درز کند، پشت درهای بسته برگزار و بعد از یک ساعت به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۳۷    
معاون حقوقی رییس جمهور ملت ایران را به حضور پرشکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا فراخواند و تاکید کرد که باید امروز ایران را آماده خلق حماسه دیگری در تحقق مردم سالاری دینی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۳۱    
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران گفت: در سایه فعالیت های دولت تدبیر و امید، جمهوری اسلامی به عنوان نماد اعتدال و عقلانیت شناخته شده و نباید به تجربیات تلخ گذشته برگردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۳۱    
ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان های فرهنگ تهران که از دوم اردیبهشت ماه شروع شده تا بیست و پنجم این ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۲    
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران گفت: برخی مسئولان می گفتند برجام سایه جنگ را از سر ملت دور کرد؛ این دروغ و توهین است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۲    
روزنامه اعتماد با محسن صفایی فراهانی در باره انتخابات گفت وگو کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۲    
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری کرد که حداقل مباحث فرهنگی در جریان مناظرات اجتماعی مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
دانشمندان ناسا با استفاده از روش میکرولنزیگ (میکروبزرگنمایی) موفق به کشف سیاره یخی جدید شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۷    
احتمال کناره گیری آقای قالیباف به نفع رییسی بالا است، چرا که قالیباف تجربه های شکست گذشته را دارد و در دو دوره انتخاباتی شکست خورده است. این در حالی است که بحث های اخیر مطرح نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۴    
نماز جماعت 2 نفره صادق زیباکلام و حسین الله کرم در حاشیه یک مناظره
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۳    
علی کریمی با انتشار تصویری، حمایت خود از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۱    
سحر دولتشاهی، ترانه علیدوستی و باران کوثری در گلریزان پویش ارمغان برای أزادی زنان زندانی
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۵۰    
یک کارشناس بازار کار می گوید: ما یک تجربه تلخ را در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها داشتیم که متکی بر برنامه های پوپولیستی بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۳۹    
سید حسین موسویان معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی وقت ایران و عضو پیشین تیم مذاکره کننده هسته ای و سرهنگ لورنت ویلکرسون رییس دفتر کالین پاول وزیر خارجه وقت آمریکا در یک مصاحبه با شبکه خبری ریل نیوز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۷    
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کردستان گفت: برای نخستین بار در کشور 15 هزار نفر از کولبران مرزی این استان با حمایت های این صندوق، بیمه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۲    
یکی از مقامات گارد ساحلی ترکیه اعلام کرد کشتی روسی با کشتی دیگری با پرچم توگو برخورد کرد که پس از این حادثه همه 78 خدمه کشتی روسی نجات داده شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۴    
طبق آمار، تعداد داوطلبان آزمون ارشد هر سال نسبت به سال قبل کاهش داشته و کنکور از رونق افتاده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۴    
رییس مجلس شورای اسلامی درپیامی شهادت مرزبانان هنگ مرزی میرجاوه در درگیری با اشرار را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۳    
شرکت آمازون با بهره گیری از هوش مصنوعی موفق به طراحی و ساخت یک دوربین شده که مانند یک مشاور تخصصی مد،برای داشتن ظاهری بهتر به کاربران کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۹    
یک عضو هیئت رئیسه شورای عالی اصلاح طلبان گفت: اصلاح طلبان تا زمانی که با هم هستند و وحدت دارند قدرت به دستشان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۵۶    
در این جلسه، پیشنهاد شده که رئیسی یا قالیباف قبل از 20 اردیبهشت کنار بکشند، پیشنهادی که با اقبالی مواجه نشده و حتی مخالفت روسای دو ستاد را به دنبال داشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۷    
شاهو ناصری به مرحله جدید اردوی تیم ملی قایقرانی کانو دعوت نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۶    
انفجار در گاراژ شارژ کپسول گاز مایع باعث مجروح شدن یک نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۵    
روز 30 فروردین امسال، بازپرس کشیک جنایی پایتخت درتماس مأموران پلیس، ازمرگ مرموز زن 29 ساله ای در بیمارستان امام خمینی(ره) با خبر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۴    
سرمربی تیم ملی زیر 20 سال ایران بعد از تهدید به استعفا، فهرست جدید تیم ملی را برای تشکیل مجدد اردو اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۳    
وزیر کشور در پیامی شهادت جمعی از مرزبانان کشورمان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۳    
سطح هوشیاری ابراهیم آشتیانی به دلیل آب آوردن ریه هایش به شدت کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۲    
مردم فرانسه امروز (پنج شنبه) در اعتراض به نتیجه دور اول انتخابات ریاست جمهوری این کشور بار دیگر به خیابان ها آمدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۱    
مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: 10 نفر در همدان بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف قرص برنج جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۱    
یکی از موسسان گوگل مشغول کار بر روی پروژه ساخت یک خودرو پرنده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۴۰    
این روزها صفحات اصلی و هواداری زیادی برای نامزدهای انتخابات ریاست جمهویر در شبکه های اجتماعی وجود دارد که یکی از محبوب ترین آنها اینستاگرام است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۷    
پایگاه اطلاع رسانی آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشت: آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) در حاشیه آخرین مصاحبه خود با روزنامه شرق در آذر ماه 95 به یک سوال مهم درباره انتخابات ریاست جمهوری سال 96 پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۲    
محققان دانشگاه کالج لندن به روشی دست یافتند که امکان تشخیص زودهنگام آب سیاه را در اختیار می گذارد و پزشکان می توانند با استفاده از این شیوه قبل از این که تمام یا بخشی از قدرت بینایی بیمار از بین ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۱    
یکی از مهندسان شرکت گوگل تصاویری را از تجربه تصویربرداری در شب منتشر کرد که با استفاده از دوربین گوشی های Pixel و 6P تهیه شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۰    
معاون حقوقی رئیس جمهوری با اشاره به اینکه قبل از آغاز به کار دولت تدبیر و امید، اقتصاد ایران زمین گیر شده بود،گفت:دولت روحانی بامشورت اقتصاد دانان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۰    
بخشدار لاریجان از توابع شهرستان آمل گفت که بارش برف در دومین ماه فصل بهار شهرهای ' رینه ' و ' گزنک ' و حدود 20 روستای این بخش را سفیدپوش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۷    
محسن هاشمی با بیان اینکه امروز نوبت میوه چینی از درخت برجام است ، گفت: امیدوارم با رأی دادن به روحانی بتوانیم اهدافی را که در چهار سال اول پایه ریزی شد به نتیجه مطلوب برسانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۵    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: حداکثر سرعت وزش باد شدید که از روز گذشته در شمال استان آغاز شده در زابل به 94 کیلومتر بر ساعت همراه با کاهش شعاع دید تا هزار متر رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۴    
چهار نامزد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری امروز - پنج شنبه - در دومین روز از شروع تبلیغات در صدا و سیما برنامه های خود را برای مردم تشریح می کنند و نخستین مناظره زنده 6 نامزد انتخابات نیز عصر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۷    
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه این همه اختلاس در کشور معنی ندارد گفت: اختلاس گران که از خارج نیامده اند و همه داخلی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۵    
سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی در استان یزد با بیان این که سفر استانی روحانی بدون هیچ تشریفات اداری به عنوان رییس جمهور انجام می شود، گفت: روحانی عصر شنبه (9 اردیبهشت) به یزد سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که با کارهای مسکن وار نمی توان کشور را رو به جلو اداره کرد، گفت: مبادا اشتباه های گذشته را تکرار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۳    
ترامپ متوجه شده که پایگاه سیاسی اش آسیب دیده و نیازمند یک پیروزی سیاسی است. آسان ترین کار برایش حمله به ایران است، تبدیل کردن ایران به کیسه بوکس فقط یک ترفند از سوی اوست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۸    
این طور که شهر تهران را مدیریت می کنیم انتظاری جز این هم نباید داشته باشیم. این شیوه مدیریت به این مشکلات شهری دامن می زند حالا چه در مقیاس محلی و چه در مقیاس کلان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۴    
در خلال سفر رییسی به بیرجند او وعده داد که یارانه دولتی ایرانیان را سه برابر افزایش دهد. یارانه 45 هزار تومانی برای بیشتر ایرانیان صرف هزینه های انرژی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۱    
معاون اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به حادثه تروریستی میرجاوه گفت: بی شک مسئولیت این دست حوادث بر عهده دولت پاکستان است و قطعا پلیس تا تعیین تکلیف این وضعیت موضوع را پیگیری می نماید و از دستگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۱    
مراسم تشییع پیکر فیروز زنوزی جلالی،نویسنده رمان برج 110 با حضور تعدای از نویسندگان، شاعران و جمعی از پرسنل نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی در حوزه هنری برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۴    
رهبر انقلاب با اشاره به مهجوریت قرآن کریم در دوران طاغوت و و رونق یافتن جلسات و معارف قرآنی در ایران به برکت انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۳    
فرمانده انتظامی آمل از وقوع نزاع و درگیری خونین میان سه نوجوان و قتل جوان 15 ساله خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۴    
رییس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان بر لزوم مطالبه جوانگرایی در دولت دوم حسن روحانی تأکید کرد.
  • ۱