جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۰:۰۳Jun 2018 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۵    
روابط عمومی بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: دختر خردسالی که به علت ضرب و شتم ناپدری دچار مرگ مغزی شد و در بیمارستان شهید هاشمی نژاد بستری بود، فوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۳:۳۹    
امروزچه بخواهیم و چه نخواهیم گردشگری قلب تپنده اقتصاد کشور است و هر نوع برنامه ریزی برای آن باید از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۶    
گریم جالب ماهایا پطروسیان برای یک فیلم که هرگز استفاده نشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۱:۳۹    
سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده است حدود 30 میلیون از آمریکایی ها از سردردهای وحشتناک رنج می برند. آب و هوا، بوی قوی، خواب ناکافی، روشنایی و ... از عوامل بروز و تشدید میگرن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۰    
اسپری آسم و نحوه ی فشار دادن آن برای خیلی از ما خاطره ی نرگس در فیلم خواهران غریب را زنده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۱    
اوتیسم، یک اختلال رشد است که در سه سال اول زندگی ظاهر می گردد. این بیماری با تاثیر بر روی مغز کودک، رفتارهای اجتماعی و مهارت ارتباط برقرار کردن را مختل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۶:۴۸    
محمدرضا خاتمی گفت: با اراده قوی سه هفته دیگر روحانی را بار دیگر به ریاست جمهوری انتخاب خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۱    
یک مجله آمریکایی در مطلبی نوشت ملانیا ترامپ هنوز نتوانسته است در 100 روز نخست حضورش در کاخ سفید، به وعده های خود عمل کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری فرانسه با اشاره به بی تجربگی رئیس جمهور آمریکا در عرصه سیاسی، نوشت کارنامه کاری 100 روز نخست ریاست وی کاملا وحشتناک است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۶    
دختربچه 5 ساله ای در مشهد بر اثر ضرب و شتم ناپدری اش دچار مرگ مغزی شد. در حال حاضر حیات این دختر بچه با کمک دستگاه های پزشکی ممکن است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۰    
دیروز برنامه ستاد جوانان و دانشجویی روحانی در محل اریکه ایرانیان برگزاری شد. حاضران در این همایش با شعار اصلاحات زنده باد خاتمی پاینده باد و در دست داشتن دستبند های بنفش حمایت خود را از دولت روحانی و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۲:۲۰    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۰    
معاون برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت در واکنش به برخی اظهار نظرهای انتخاباتی گفت: حداکثر اشتغالزایی حوزه پتروشیمی و صنایع پایین دست 14 هزار و 400 نفر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۴    
مجله آمریکایی نیوزویک نوشت: یک میلیون کشته حاصل جنگ احتمالی آمریکا با کره شمالی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۱    
ساخت شهرک های مسکونی برای هفت تپه، از مهمترین شهرهای باستانی فرهنگ ایلام در کنار شوش به عنوان یکی از مراکز مهم سیاسی اقتصادی به تهدیدی برای این شهر تاریخی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۵    
محمدباقر قالیباف حدود 12 سال است که هدایت شهرداری تهران را بر عهده دارد. ازجمله دستاوردهای وی در این مدت بدهی 60 تا 70هزار میلیارد تومانی شهرداری تهران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۹    
دنیای مد و لباس این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و هر کسی سعی دارد به شکلی خودش را در این صنعت جا دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۶    
یک دستگاه آپارتمان در محدوده طالقانی خیابان سمیه خیابان رامسر خیابان محمدآقا به قیمت 421 میلیون و 200 هزار تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۷    
رییس جمهور در پیامی به وزیر راه و شهرسازی، درگذشت حاجیه خانم آخوندی و همسر ایشان آقای سید مرتضی امیری تهرانی را تسلیت گفت و از درگاه ایزد منّان برای آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۸:۵۳    
مرد ورزشکاری که در سال 83 در جریان یک درگیری دست به جنایت زده بود، پس از گذشت 13 سال وقتی پی برد که خانواده اش از اولیای دم رضایت گرفته اند تصمیم گرفت خودش را معرفی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۸:۴۵    
پیرترین زن جهان در مالزی در سن 121 سالگی در خانه نوه خود درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۸:۳۰    
پدر خانواده 2 سالِ تمام به همه گفته بود پسرش جوانی نخبه است که برای تحصیل در رشته پزشکی به شیراز رفته است اما وقتی جسد این مرد در حیاط خانه شان کشف شد معلوم شد پسر جوان تمام این مدت در خانه بوده و با ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۸:۰۷    
رئیس سازمان دامپزشکی با بیان اینکه موردی از ابتلا به تب کریمه کنگو در استان سیستان و بلوچستان گزارش شده است، گفت: بالغ بر 10 میلیون قطعه طیور بر اساس آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان، معدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۱:۲۸    
برترین های فوتسال جهان در سال 2016 اعلام شد و ایران توانست در چهار بخش در بین منتخبین قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۰:۴۲    
در دولت سابق 3 میلیون معتاد وجود داشت اما یک مقام رسمی وقت دستور داده بود امار کمتر اعلام شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۰:۰۲    
اسحاق جهانگیری کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: پاکدستی باید مهمترین ویژگی دولت حتی در سطح مدیران میانی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۰۰:۰۲    
یک فروند هواپیمای مسافربری کوبا سقوط کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۵۹    
پلیس بروکسل از کشف یک بسته مشکوک در مرکز این شهر خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۵۹    
در حالی که بازیکنان بایرن از پیروزی امشب مقابل ولفسبورگ چندان خوشحال نبودند، مدیران این باشگاه بعد از گلزنی های ستاره های این تیم، حسابی شادی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۵۷    
این هفته قیمت چند مدل خودروی وارداتی در بازار افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۵۵    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز در دولت مردم، متعهد می شویم که حتما با توجه به افزایش قیمت ها، یارانه ها را نیز تا سه برابر افزایش دهیم و به 150 هزار تومان برسانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۱۲    
سید مصطفی هاشمی طبا یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه برجام یک پیروزی است و دشمنان ما به شدت مکدر شدند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۰۹    
تیم فوتبال بایرن مونیخ قهرمان بوندس لیگا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۰۷    
کمیسیونر انرژی اتحادیه اروپا ضمن اعلام علاقه مندی به همکاری با ایران در حوزه انرژی هسته ای ، از رشد 300 درصدی صادرات ایران به اتحادیه اروپا پس از اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۰۶    
اندیشکده دست راستی دفاع از دموکراسی ها به دولت آمریکا توصیه کرده به بهانه هایی چون نقض حقوق بشر و حمایت از تروریسم فشارها بر ایران را افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۰۵    
اسحاق جهانگیری کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: پاکدستی باید مهمترین ویژگی دولت حتی در سطح مدیران میانی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۳:۰۴    
بعد از ظهر امروز در همایش ستاد جوانان روحانی که در سالن اریکه ایرانیان تهران برگزار شدمحمدرضا خاتمی، علی شکوری راد، محمود صادقی، احمدشیرزاد، الهه کولایی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۱۵    
در این گزارش عکس جالبی از یک بازیگر سرشناس ایرانی با این موضوع مشاهده خواهید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۲:۱۳    
روحانی کاندیدای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری در اولین برنامه تلویزیونی با مردم سخن خواهد گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۵۷    
همسر سابق عامل قتل های سریالی زنان گیلانی که در 13 سالگی با این فرد پای سفره عقد نشسته و پس از گذراندن چهار سال زندگی جهنمی از او جدا شده است، ضمن تشریح ویژگی های شخصیتی فرزاد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۵۵    
رییس جمهوری کشورمان به منظور دیدار مردمی و افتتاح پالایشگاه میعانات گازی ستاره خلیج فارس وارد بندرعباس شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۵۲    
بازیکنان پرسپولیس بعد از دیدار برابر ذوب آهن جواب طرفداران را دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۵۲    
عکس روز نشنال جئوگرافیک چشم اندازی رنگارنگ و پر زرق و برق از پارک ملی سارک سوئد را به تصویر کشیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۵۱    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سه سارق که در پوشش مسافربر اقدام به زورگیری از یکی از دانشجویان رشته هنر کرده بودند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۵۰    
رئیس شورای اروپا اعلام کرد سران اتحادیه راهنمای مذاکره با انگلیس در خصوص خروج این کشور از اتحادیه اروپا را تصویب کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۴۹    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در یک انبار کالا در جنوب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۴۷    
سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: خط هافبک ما در بازی با استقلال محو بازی حریف شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۳۸    
مربی- مهاجم تیم صبا با اشاره به آمار اعلام شده از تعداد گلهایش در برنامه 90 گفت: با گلی که امروز به نفت زدم تعداد گل هایم به عدد 147 رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۹    
دروازه بان والنسیا با مهار پنالتی کریستیانو رونالدو آمار عجیب و فوق العاده ای را در این زمینه به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۸    
به گزارش دیلی استار، این حیوان به حدی از غذاهایی که گردشگران برایش می ریزند استفاده کرده که به شدت چاق شده و توان حرکت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۶    
معاون مبارزه با جرایم جنائی پلیس آگاهی تهران بزرگ از تیراندازی مرگبار زنی جوان به سمت همسر عراقی خود در خیابان دولت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۶    
نخستین گردهمایی حمایت از حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر امروز در سالن شهدای هفتم تیر (خانه کشتی) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۴    
احمد مسجدجامعی امروز در جمع مردم ساری با اشاره به ادعای مطرح شده در مناظرات مبنی بر دستور دولت برای تعطیلی شورایاری ها گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۳    
رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارقی که با همدستی نامزدش اقدام به سرقت از منازل ویلایی کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۱    
پایگاه خبری 'دیلی مانیتور' اوگاندا روز شنبه از نجات رییس جمهوری این کشور از حمله یک گاو نر خشمگین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۱    
رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: با اینکه ما جهانگیری را به عنوان یکی از ظرفیت ها قبول داریم اما آقای روحانی را به عنوان کاندیدای اصلی مان انتخاب خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۴۴    
رعایت نکردن نکات ایمنی هنگام بازکردن درب یک بشکه 70 لیتری روغن باعث ایجاد انفجار در یک واحد تعویض روغنی در ساوه شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۳۳    
خلبان این هواپیما به بیمارستان منتقل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۴    
سایه مناظره جمعه بر نخستین روز هفته سنگینی می کرد که سفر حسن روحانی به کرمان و یزد بر اهمیت و گرما فضای انتخابات ریاست جمهوری افزود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۲    
مدیرعامل باشگاه سیاه جامگان پس از اتمام دیدار تیمش مقابل ماشین سازی با نیروهای انتظامی درگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۱    
شاگردان برانکو ایوانکویچ توانستند با گل های طارمی شکست سه بر یک مقابل ذوب آهن را به تساوی سه بر سه تبدیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۱    
سرمربی تیم پدیده بعد از اینکه تیمش گل دوم را از استقلال دریافت کرد، از سوی داور مسابقه اخراج شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۰    
استقلال با دو گلی که در نیمه دوم مصاف با پدیده به ثمر رساند موفق شد میزبان خود را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۹    
تیموری و ربیعی وزنه برداران دسته فوق سنگین ایران به مدال حرکت دو ضرب و مجموع قهرمانی آسیا نرسیدند. با این حال تیم ایران بر سکوی قهرمانی ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۷    
رخشان بنی اعتماد از انتخاب افراد متخصص و کارآمد در انتخابات شورای شهر نوشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۶    
معاون رئیس جمهور به از سرگیری همکاری های ایران و عراق در موضوع مقابله با گرد و غبار اشاره کرد و گفت: بعد از سه سال و نیم پیگیری با دولت عراق در این زمینه به تفاهم رسیدیم و با آرامش و ثباتی که در دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۵    
شعار یکپارچه مردم یزد در آغاز سخنرانی روحانی: آزادی اندیشه، گازانبری نمیشه
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۵    
پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی به شائبه رسانه ای که در خصوص دیدار تولیت آستان قدس رضوی با رئیس جمهوری خودمختار تاتارستان روسیه و نماینده پوتین در مشهد مطرح شده بود، پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۴    
محمدرضا خاتمی گفت: جناح به اصطلاح اصولگرای ما آنچنان از هم پاشیده که حتی توان معرفی یک کاندیدای در شان ریاست جمهوری ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۲    
رییس جامعه دامپزشکان ایران از احتمال استفاده از وایتکس و دیگر افزودنی ها برای کاهش بارمیکروبی شیر خام در واحدهای لبنیات سنتی خبر داد و گفت: دلیل رشد 20درصدی تب مالت، مصرف لبنیات سنتی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۱    
چند سال اخیر مالیات ها را دریافت می کنیم، مالیات را از چه کسی دریافت می کنید؟ از کسانی که پرداخت می کنند یا از کسانی فرار مالیاتی دارند؟ صد برابر آنچه دریافت می کنید فرار مالیاتی انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۹:۵۸    
خبرگزاری های تسنیم و فارس وابسته به یک نهاد خاص که با بودجه بیت المال اداره می شوند، علاوه بر حمله به دولت از نامزدی قالیباف و رئیسی حمایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۸    
وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران کاهش وابستگی به درآمدهای نفتی، متنوع کردن منابع درآمدی و پایداری بودجه دولت را از برنامه های اساسی دولت یازدهم برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۷    
واژگونی پژو 405 در آزادراه تهران قم منجر به مرگ راننده خودرو و زخمی شدن دو سرنشین آن شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۰    
مهدی طارمی با دریافت کارت زرد مقابل ذوب آهن دیدار هفته آخر پرسپولیس مقابل سیاه جامگان را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۷    
رئیس ستاد دختران جوان حسن روحانی مطالبات کمپین آوای اردیبهشت از حجت الاسلام و المسلمین روحانی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۶    
هواداران تیم استقلال بادکنک های سفید و آبی در دست گرفتند و به تشویق تیمشان پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۳    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی همدان گفت: در عملیات اطفای حریق انبار کفش ملی همدان 17 آتش نشان در قالب 4 اکیپ عملیاتی با تلاش حدود 2 ساعته ضمن مهار سریع آتش سوزی با ایمن سازی کامل محل حادثه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۰    
فرمانده نیروی زمین سپاه گفت: مسئول حمله به مرزبان های ایرانی دولت پاکستان است؛ چرا که هیچ گونه کنترلی بر مرزهای خود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۹    
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: 15 اردیبهشت آغاز پیش ثبت نام طرح جریمه غیبت سربازی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۳۶    
سرگئی میخییف تحلیل گر سیاسی روسیه اقدامات ترامپ را باعث نزدیکی دیگر کشورها به روسیه خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۲۵    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: دو روز دیگر (دوشنبه 11 اردیبهشت) هیاتی مشترک از کارشناسان ایران و ژاپن برای بررسی نصب تجهیزات پایش گردو غبار عازم اهواز می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۱۶    
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی ظهر امروز (شنبه) در دومین برنامه تبلیغاتی سفر دو روزه خود، وارد استان یزد شد و قرار است تا ساعتی دیگر در مسجد حظیره شهر یزد برای مردم این شهر سخنرانی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۹    
رامین ربیعی در یک ضرب دسته فوق سنگین قهرمانی آسیا موفق به کسب مدال برنز شد و همایون تیموری هم چهارم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۸    
یکی ازنامزدهای ریاست جمهوری،هشتم اردیبهشت 96 در مناظره کاندیداهای این انتخابات ادعا کرد رئیس دولت یازدهم و دیگر اعضای دولت در سفر استانی فقط در مرکز استان حضور دارندوبا مردم دیدار نمی کنند در حالی که ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۲    
سرگرد موذن را در این عکس مشاهد می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۲    
حسن روحانی در ادامه سفر انتخاباتی خود وارد یزد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۲    
عبدالرضا کاهانی با انتشار عکسی از پایان فیلمبرداری آخرین اثرش در تایلند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۸:۰۰    
وزیر دفاع گفت: اگر آمریکایی ها تصور می کنند می توانند بر انتخابات ایران تأثیر بگذارند، کاملا در توهم هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۵۸    
مرکز آمار ایران نرخ تورم فروردین ماه سال 96 را 6.9 درصد و تورم نقطه به نقطه را 9.4 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۴۳    
اداره پلیس ترکیه امروز صبح (شنبه) گزارش داد 1628 مظنون طی عملیات گسترده نیروهای امنیتی در سراسر این کشور دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۳۴    
در دولت یازدهم 34 میلیارد دلار درآمدهای ارزی از محل صادرات غیر نفتی افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۶    
نیروی دریایی کره جنوبی اعلام کرد، رزمایش مشترک خود با کشتی های جنگی آمریکایی از جمله ناو هواپیمابر یو.اس.اس وینسون را در آب های اطراف شبه جزیره کره آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۵    
خودروی وانت کارا 1700 - دوکابین در بازار به قیمت 30 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۴    
بعد این حادثه تاکنون 62 بار عمل جراحی انجام داده ام و حدود به 180 میلیون تومان خرج بیمارستان و حدود 50 میلیون تومان خرج داروهایم شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۱۳    
اگر تصور می کنید که انسان تنها موجودی است که در معرض ابتلا به چنین اختلالی است، اشتباه می کنید، حیوانات نیز دچار اختلالات ژنتیکی میشوند که مهمترین آن سندرم داون است و براساس آن شکل و مهارت های بدنی و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۶    
جزئیات برخورد اتوبوس ولوو با کوه در محور هراز اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۵    
متخصص تعذیه گفت: بروز بیماری های مرتبط با مصرف مرغ های هورمونی، شایعه ای بیش نیست و معمولا پزشکان به دلیل عدم آگاهی خود به این موضوعات دامن می زنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۷:۰۳    
'رجب طیب اردوغان' رییس جمهوری ترکیه تهدید به حمله مجدد در سوریه و شمال عراق کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۱۶:۵۹    
آفتاب نیوز :