جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۰:۰۴Jun 2018 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۱:۵۸    
وزیر امور خارجه کشورمان تصریح کرد که برای حل موضوع هسته ای نیاز بود ک فرد یا یک گروه با پذیرش خطر حاضر باشد آبروی خود را پای این کار بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۰    
محققان با بررسی دقیق پردازش زبان در ذهن افراد دو زبانه دریافتند که فرایند گذر زمان در این افراد با توجه به زبان مورد استفاده متفاوت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۲    
تومور وخیم وحشتناک، زندگی " آمر استوور " پسر 8 ساله اهل شهر " دیکیتر " ایالت آلابامای آمریکا را مختل کرده است . وی که از یک اختلال ژنتیکی با نام " نوروفیبروماتوز تیپ 1 " رنج می برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۵    
حمایت اینستاگرامی سعید روستایی کارگردان فیلم سینمایی "ابد و یک روز" از دکتر روحانی؛ من به عقلانیت،به تدبیر و سیاست، به حسن روحانی رای خواهم داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۸    
کارلوس حرفش را این گونه با وکیلش به پایان رساند که: چنین تلاش های تحریک آمیزی به سود من نیست. من از زندان خارج نمی شوم مگر روزی که هواپیمای خاص و ماشین لیموزینی در اختیارم باشد تا مرا از زندان خارج ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۷    
سردار حسین دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، اظهارات یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظره امروز(جمعه) در تلویزیون را نادرست خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۴    
حسام الدین آشنا گفت: آن طور که به نظر می آید روحانی در مناظره امروز نگران آرامش جامعه بود و نمی خواهد اجازه دهد در اثر مناظره ها نگرانی و شوکی در جامعه وارد شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۲    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۹    
در پی اظهارات یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در دومین مناظره تلویزیونی درباره خانه سینما، روابط عمومی سازمان سینمایی بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۲    
در حالی که قالیباف در روزهای اخیر بدنبال ژست ساده زیستی و جنگ دارا و ندار است، در فضای مجازی، خبر یک سایت اصولگرا درباره هزینه های گران تحصیل فرزند قالیباف در استرالیا برای شهردار تهران حاشیه ساز شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۲۶    
اولین جلسه کمیته بررسی شکایات شرکت های دانش بنیان روز 13 اردیبهشت در محل دبیرخانه شورای عالی عتف برگزار و شکایات و اعتراضات دریافتی مورد بررسی کارشناسی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۸    
باراش باران در سومین روز سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، شهر آفتاب را به هم ریخت
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۳    
هیأت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران در دبی و امارت های شمالی، بیانیه ای را در مورد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در این منطقه منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۳    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۲    
همراهان نامزدهای ریاست جمهوری در پشت صحنه مناظره دوم
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۱    
فرمانده انتظامی داورزن گفت: چوپان 48 ساله داورزنی بر اثر صاعقه جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۵۹    
براساس تحقیقی که بتازگی توسط دانشمندان آمریکایی صورت گرفته است مردان صاحب فرزند، کمتر از مردان بدون فرزند در خطر ابتلا به بیماری های قلبی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۵۷    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شنبه 16 اردیبهشت (فردا) برای افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه سلامت به آذربایجان غربی سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۵۶    
سخنگوی سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در واکنش به اتفاقات پیش آمده در شهر آفتاب بر اثر بارش باران، ضمن انتقاد از مجموعه شهر آفتاب وابسته به شهرداری تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۵۴    
مراسم افتتاحیه بیستمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، عصر روز جمعه 15 اردیبهشت با حضور هیئت داوران در تالار مولوی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانی کاندیدای اصلی اصلاح طلبان در انتخابات پیش روست پیش بینی کرد که وی با بیش از 60 درصد آرا پیروز مرحله اول انتخابات باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۶    
کترحسن روحانی در سفری قریب الوقوع قراراست به استان گلستان سفر کند
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۴    
بازیکنان تیم فوتبال تراکتورسازی به علت مشکلات مالی اعتصاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه، حمله موشکی تروریست های داعش به مدرسه ای در موصل عراق را به شدت محکوم کرد و گفت: به زودی طومار تروریسم در عراق در هم پیچیده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۳۰    
تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران در مرحله دوم و حذفی تور آزاد قطر مغلوب حریفان خود شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۸    
معاون استاندار گلستان گفت: عملیات احداث تونل فرعی برای رسیدن به 14 معدنکار محبوس در معدن زمستان یورت رو به پایان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۹    
ک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: دانش آشتیانی باید از قالیباف شکایت کند تا در آینده هیچ نامزدی به خود اجازه ندهد برای پیروزی انتخاباتی به ایراد اتهامات نادرست بپردازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۷    
صدر اعظم آلمان ضمن ابراز تاسف درباره خروج انگلیس از اتحادیه اروپا تاکید کرد که برگزیت نباید این اتحادیه را فلج کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۶    
دو چهره اصلاح طلب در گفتگویی به تحلیل مناظره امروز-جمعه-15 اردیبهشت- پرداختند، ناصری گفت که قالیباف برای رئیس جمهور شدن نیامده است و آمده انتقامش را بگیرد و همچنین تاج زاده معتقد است که روحانی با ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۳    
در پی مطرح شدن اتهاماتی از سوی برخی نامزدهای ریاست جمهوری به وزیر آموزش و پرورش در حین مناظره زنده تلویزیونی، آشتیانی با ارسال نامه ای به علی عسگری رئیس صدا و سیما ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۱۰    
یکی از اعضای شورای شهر تهران گفت: سهم زنان از پست های ارشد مدیریتی شهرداری تهران کمتر از یک درصد است، از مجموع 120 مدیر ارشد شهرداری تهران، فقط یکی از شهرداران مناطق که چند ماه قبل منصوب گردید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۰۵    
ژئوپارک قشم به شبکه ژئوپارک های جهانی یونسکو پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۰۰    
بخشی از جنگل کوی سوم شعبان دزفول عصر جمعه آتش گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۸    
بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه روز جمعه در پیامی خطاب به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ایران، جان باختن شماری از کارگران در حادثه انفجار معدن زغال سنگ در استان گلستان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۱    
'فدریکا موگرینی' مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با مثبت خواندن برنامه جامع مشترک (برجام) گفت: توافق هسته ای (برجام) میان کشورهای 1+5 با ایران ، جهان را امن تر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۸    
رئیس ستاد مرکزی دکتر حسن روحانی در لرستان، گفت: باید زندگی مردم در سال 92 را با الآن مقایسه کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۴    
وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد که مسکو گروه تروریستی داعش که در مناطق مختلف دنیا ریشه دوانده است را نابود خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۳    
اقای شهردار! اقایان روحانی وجهانگیری طبق اصل142قانون اساسی صورت اموال خود و بستگان رااعلام نموده اند،کاش این قانون برای شهرداران هم اجرا میشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۹    
این طور که از شواهد پیداست مهاجم استقلال تنها به دلیل مشکلات مالی همچنان درباره تمدید قرارداد سکوت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۶    
برخورد صاعقه جان دختر جوان دیشموکی را گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۴    
هواپیمای کاروان استقلال خوزستان دقایقی پیش در حالی فرود آمد که تا مرز برخورد بال هواپیما با زمین فاصله ای نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۱۳    
وزیر نفت در واکنش به اظهارات یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظره تلویزیونی عصر امروز(جمعه) تصریح کرد: در مورد کرسنت هیچ جریمه ای نشده ایم و قاطعانه و قدرتمندانه در حال دفاع هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۲:۰۱    
شمار کشته ها و مجروحان حادثه درگیری مرزی صبح امروز پاکستان و افغانستان به 51 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۷    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بازدید از فاز دوم طرح آماک گفت: طرح آماک حاصل اندیشه متخصصان ایرانی، یک تجربه قابل ارائه به صنعت نفت جهان است که اثر شگرفی بر کاهش گازهای گلخانه ای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۹    
معاون سازمان میراث فرهنگی گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده در دولت تدبیر و امید، روستاهای هدف گردشگری در سراسر کشور متحول خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۵    
تیم فوتبال استقلال تهران موفق شد در آخرین هفته رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی با نتیجه دو بر یک بر تیم سپاهان غلبه کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۱    
سرمربی بارسلونا بررسی عملکرد رئال مادرید و تیمش را تنها در لیگ قهرمانان اروپا منصفانه نمی داند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۹    
وزیر بهداشت گفت: این روزها در مقابل خدمات دولت، بی انصافی می شود و ما دولتی ها دل مان پر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۴    
سردار حسن دهقان، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، اظهارات یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظره امروز(جمعه) در تلویزیون را نادرست خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۲    
این فیلم روز 14 می در ونکوور و روز 20 می در تورنتو به نمایش در خواهد آمد و پس از آن جلسه ی پرسش و پاسخ با سازندگان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۸    
وزارت ارتباطات در اطلاعیه ای به اظهارنظر یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در مناظره دوم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۲    
وزیر صنعت، معدن و تجارت که در لحظات اولیه پس از وقوع انفجار در معدن ذغال سنگ یورت زمستان آزاد شهر همراه به وزیر کار عازم این منطقه شد، در پیامی درگذشت جمعی از کارگران این معدن را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۰    
این فعال سیاسی گفت: روحانی و جهانگیری به بهترین شکل عملکرد دولت را نشان دادند و قیاس خوبی بین زمان حال و آنموقع که دولت را تحویل گرفتند داشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۳    
در حاشیه پیروزی یوونتوس برابر موناکو با دو گل هیگواین، درخشش آلوز و نزدیک شدن این تیم به فینال لیگ قهرمانان، سایت گل این کارتون را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۲    
مشاور سیاسی محمدباقر قالیباف ضمن ارزیابی مثبت از مناظره شش نامزد انتخاباتی، تاکید کرد که سوالات طراحی شده در این مناظره می تواند به مردم برای انتخاب دقیق تر کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۱    
سرمربی رئال مادرید به خاطر پلاکاردی که پیش از دیدار برابر اتلتیکومادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به نمایش درآمده بود، از باشگاه و هواداران تیم حریف عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۰    
مهاجم بارسلونا نخستین پیشنهاد از طرف باشگاه را برای تمدید قراردادش رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۸    
سپهبد الکساندر فومین معاون وزارت دفاع روسیه اظهار کرد که اجرای تفاهم نامه مورد توافق در مذاکرات سوری آستانه، سبب کاهش تنش ها در سوریه و پایان جنگ داخلی در این کشور خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۶    
معاون مرکز فوریت های پزشکی قم گفت: دقایقی قبل رعد و برق و صاعقه در سلفچگان قم 2 کشته و 10 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۴    
حسام الدین آشنا در نشست خبری رونمایی از شبکه مطالعات سیاستگذاری عمومی (شمس) مشاور فرهنگی روحانی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۳    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران توضیحاتی را درباره خبر منتشر شده در برخی رسانه در خصوص وقوع حریق در پاساژ علاءالدین ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۲    
حریق یک باب انبار پخش کالا در اصفهان بدون تلفات جانی خاموش شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۱    
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی می گوید: ساده زیستی در مقام عمل مشخص می شود؛ یک نفر لباس ساده می پوشد و می گوید من ساده زیست هستم و بعد می بینیم بزرگترین فسادها از همانجا نشات می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۸    
عاملان جنایت آتشین پارک گمبوعه که یک زن و دو مرد بودند، شناسایی ودستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۶    
مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی و ثبت نام بدون آزمون مقطع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۴    
بازار خودروی ایران از روزهایی که خارجی ها حتی از فروش خودرو به ایران خودداری می کردند فاصله گرفته و با تولید مشترک خودروهای روز جهانی با سرمایه گذاری خودروسازان بین المللی در مسیر جهانی شدن گام بر می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۲    
رئیس خانه احزاب در پیامی از سخنان اسحاق جهانگیری در زمینه حمایت از تشکیل این نهاد صنفی در مناظره امروز قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۱    
در دومین بخش مناظره انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، کاندیداها ضمن پاسخگویی به سوالاتی که به قید قرعه انتخاب شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۵    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد داد که در مناظره سوم سایر نامزدها لیست اموال خود و بستگان درجه یک خود را اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۱    
دومین برنامه مناظره دوازدهمین دوره از انتخابات ریاست جمهوری امروز (15 اردیبهشت ماه) با محوریت مسائل سیاست داخلی، خارجی و فرهنگی ساعت 16:30 به روی آنتن شبکه یک سیما رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۵    
زمان بازپخش دومین مناظره نامزدهای انتخاباتی این دوره از انتخابات ریاست جمهوری تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۱    
رعد و برق و صاعقه در منطقه ای از بخش سلفچگان باعث فوت 2 نفر و مصدوم شدن 10 نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۶    
دفتر موسیقی آمار مجوزهای خود در بازه زمان سال 92 تا 96 را منتشر کرد. 1880 آلبوم در در چهار سال اخیر مجوز دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۸    
رقابت های تنیس روی میز تور جهانی در کرواسی با شکست نمایندگان کشورمان پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۵    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری مدعی شد که با سامانه ملی کار می توانیم 5 میلیون شغل ایجاد کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۳    
سازمان انرژی اتمی در پاسخ به اظهارات سیدمصطفی میرسلیم، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در دومین مناظره انتخاباتی اش در مورد صنعت هسته ای کشور و سازمان انرژی اتمی جوابیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۱    
مدیر کل دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت رفاه با رد ادعای میرسلیم در مناظره امروز در خصوص افزایش طلاق در این دولت اعلام کرد: روند صعودی طلاق در دولت تدبیر مهار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۸    
بعدازظهر روز سوم فعالیت نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب، با بارش شدید باران همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۷    
نامزددوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نباید هنرمندان با محدودیت روبرو شوند و نباید هنرمندی برای انجام کنسرت تمام مراحل قانونی را طی کند اما یک مقام با هر شرایطی مانع او شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۱    
ایران خودرو اعلام کرد که تولید پژو 2008 در خطوط تولید و مونتاژ ایران خودرو در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۹    
امروز نسل تازه ای ها بهتر از "بابا"های شان فکر می کنند، می نویسند و عمل می کنند. نمونه اش یادداشت زیر است که پسر27ساله ام محمدرضا نوشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۷    
بخش دوم از دومین مناظره انتخاباتی نامزدهای انتخابات ریاست جمهروی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۵    
میزان بارش باران به قدری شدید بوده که آب به داخل سالن های سرپوشیده وارد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۲    
رئیس جمهور گفت: کرسنت در مرحله داوری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۱    
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی استان فارس از واژگونی اتوبوس در محور شیراز - مرودشت خبر داد که تاکنون منجر به مصدومیت 11 نفر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۸    
رییس کانون وکلای دادگستری مرکز برخی از اظهارات نامزدها در مناظره های تبلیغاتی را مصداق نشر اکاذیب دانست و گفت: افراد نباید مسائلی که کذب است و یا صحت آن تایید نشده است را نشر ندهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۴    
سرمربی ایران تیم والیبال ایران با بیان این که چینی ها 50 دفاع مستقیم در 3 بازی گذشته داشتند اما برابر ایران تنها 2 دفاع انجام دادند، گفت: کلید برد ما همین بود و ما آن را در اختیار داشتیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۲    
رئیس جمهور در کسوت نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری هم شعارهای قالیباف را نقد کرد و هم کسانی که در جریان مذاکرات هسته ای به جای همراهی با دولت، چوب لای چرخ دولت می گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۸    
مدیرکل سیاسی وزارت کشور از پیش بینی مشارکت 70درصدی مردم در انتخابات خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۲    
حسن روحانی گفت: امروز یادآور روزهایی است که افرادی وعده می دادند و دیدیم بعد از دولتشان مردم به چه روزگاری افتادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۱    
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از اهدای اعضای بدن جوان 25 ساله به بیماران نیازمند خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۹    
وزارت امور خارجه به ادعاهای مطرح شده از سوی برخی کاندیداها در خصوص برجام که در مناظره انتخاباتی امروز بیان شد، پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۷    
روابط عمومی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به مسائل مطرح شده در مناظره عصر امروز داوطلبان دوازدهمین دوره ریاست جمهوری پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۹    
وزیر راه و شهرسازی به اظهارات مصطفی میرسلیم در مناظره دوم کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۴    
شورای اطلاع رسانی و تبلیغات نظام بانکی کشور در اطلاعیه ای نوشت: جناب اقای قالیباف خود در رأس یک بانک قرار دارند و خوب است توضیح دهند که بانک زیر نظر ایشان چگونه به تامین و تجهیز مالی اقدام می کند و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۱    
معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد به اظهارات مصطفی میرسلیم در مناظره انتخاباتی دوم پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۱    
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: مردم فریبی نمی کنیم. درصد درست نمی کنیم و رییس جمهور صددرصد مردم هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۹    
مصطفی هاشمی طبا به سوالی درباره مهمترین اولویت های سیاست خارجی دولت شما بویژه برای تقویت جریان مقاومت چیست؟ پاسخ داد.