جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۶:۱۲Jun 2018 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۵    
استفاده از کولر اتومبیل در فصول گرم سال امر عادی محسوب می شود، اما همین وسیله به ظاهر کم خطر ممکن است سلامت افراد را به شدت تحت الشعاع قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۸:۰۷    
برخی از افراد نگران قند میوه هستند و تردید دارند که خوردن زیاد میوه برایشان مضر است یا نه. بنابراین هر روز چند وعده میوه باید بخوریم؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۷:۰۲    
تیمی از محققان عنوان کرده اند احتمال کنترل سلامت انسان تنها از طریق استفاده از لنزهای تماسی همراه با سنسورهای هوشمند وایرلس امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۶:۳۲    
محققان موفق به کشف شیوه ای برای تقلید تاثیرات سودمند ورزش در موش ها شدند که منجر به افزایش چربی سوزی و استقامت می شود بدون آنکه عضله ای از بدن حرکت داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۵:۵۷    
افراد مبتلا به تصلب شریان برای حفاظت از خودشان در مقابل حمله قلبی نیاز به تغییر در سبک زندگی شان دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۰۲:۰۲    
محققان عنوان می کنند؛ شکلات تلخ موجب افزایش حس آرامش و رضایتمندی در افراد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۶    
زنان ایران خود را در حال حاضر متمایل به کدام جریان سیاسی می دانند؟/نتایج نظرسنجی ملی ایسپا؛25درصد اصلاح طلب/12درصد اصولگرا
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۵    
لوییس پادرون جوان 25 ساله آرژانتینی است که با هزینه ای حدود 35000 دلار و انجام چند عمل جراحی زیبایی قصد دارد خود را شبیه اجنه ها کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۸:۴۵    
محسن تنابنده در سریال ابله با گریمی متفاوت ظاهر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۸:۳۰    
تحقیقات نشان می دهد که کودکانی که مادرشان در هنگام بارداری تحت فشار عصبی بودند مستعد مشکلات رفتار و ذهنی مانند بیش فعالی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۷    
با تداوم اعتراضات ضددولتی در ونزوئلا و کشته شدن یک معترض جوان دیگر در اثر اصابت گلوله به سرش، تظاهرکنندگان در اقدامی نمادین مجسمه متعلق به هوگو چاوز رهبر فقید این کشور را در یکی از ایالت های ونزوئلا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۷    
دانشگاه فنی و حرفه ای طی اطلاعیه ای با تشریح علل مسمومیت دانشجویان دانشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۳    
موضوع مناظره های انتخاباتی کاندیداها، نکته ای است که رئیس سابق صدا و سیما و محسن رضایی در پست های خود در شبکه های اجتماعی به آن پرداختند و از تجربه هایشان گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۸    
بارندگی شدید در کلیبر گروه سازنده "آنام" را مجبور به تصویربرداری لوکیشن های داخلی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۸    
علی لطفی دانش آموز پایه هفتم دبیرستان متوسطه اول شهید فهمیده شهرک ولایت یاسوج با مهارت و توانمندی ویژه تکالیف خود را با پا می نویسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۷    
قطعا برنده ی نشاط آور این دوره ریاست جمهوری حسن روحانی خواهد بود و من نیز توصیه ام به همه مومنان و مسلمین ایران همین است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۱    
وزیر کشور در واکنش به راه اندازی سایت کارانه توسط محمدباقر قالیباف مطرح کرد: شائبه خرید و فروش رأی/ عضو هیأت رئیسه مجلس: شورای نگهبان و دستگاه قضائی ورود کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۹    
مناظره دوم انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری هم برگزار شد و نامزدها فرصت یافتند تا دوباره دیدگاه های خود را این بار نسبت به موضوعات سیاست داخلی، خارجی و فرهنگی در معرض مخاطبان صدا و سیما قرار بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۲    
در میان مشاغل موجود، برخی پیشه ها سخت و طاقت فرسا هستند و نیازمند استفاده از فیزیک و نیروی جسمانی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۱:۳۰    
مصباحی مقدم، نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با حضوردر بانک پارسیان درنشستی که دکترپرویزیان مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد بانک پارسیان در آن حضور داشتند به تشریح بانکداری اسلامی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۶    
خانواده ای در عربستان در اقدامی غیرمعمول در حمایت از دونالد ترامپ و حمله وی به سوریه، نام دختر رئیس جمهور آمریکا ایوانکا را برای دخترشان انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۰:۰۰    
منوچهر هادی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: خداحافظی بانو ساره بیات با عاشقانه.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۷    
برای رهن کامل یک آپارتمان 125 متری در منطقه پونک باید 240 میلیون تومان پرداخت کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۸    
دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان از انهدام یک باند بزرگ برپایی پارتی های شبانه در کرمان خبر داد و گفت: 55زن ومرد در حال مصرف مشروبات الکلی و رقص و پایکوبی به صورت مختلط در کرمان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۸    
رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: جوان 22 ساله در پی سقوط از برج آلتون در دم جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۵    
متاسفانه برجام سبب شد دانشمندان هسته ای کشور ما به شرکت آب و فاضلاب فرستاده شوند و بسیاری از جوانان دانشجو که در رشته فیزیک هسته ای تحصیل می کردند امروز سرخورده شده اند و نمی دانند باید چه کاری انجام ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۱    
نخستین مسابقات بین المللی گرامیداشت قهرمان فقید گلف مرحوم شهباز حسین پور( کاپ صلح و دوستی) از امروز 17 اردیبهشت ماه و با حمایت بانک پارسیان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۳    
فرمانده انتظامی شهرستان کارون گفت: رسم غلط تیراندازی در مراسم عروسی جان یک جوان را گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۵    
سازمان فضایی ناسا اعلام کرده است که قصد دارد مجددا سفرهایی به ماه داشته باشد و از شرکت های خصوصی برای همکاری در این پروژه درخواست همکاری کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۸:۳۹    
در تصویر زیر لحظه نشستن هلیکوپتر حامل رییس جمهور آمریکا را در شهر نیویورک مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۳    
فروش های خوب اپل در فصل اول 2017 باعث شده است تا این کمپانی در بخش فناوری های پوشیدنی شماره یک شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۶    
وزیرآموزش و پرورش با اشاره به حضور معلمان در انتخابات و خلق حماسه دیگر گفت: در دولت یازدهم میانگین حقوق معلمان بیش از 100درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۸:۰۷    
در پی سقوط یک دستگاه مینی بوس حامل معلمان و دانش آموزان به یک دره در کشور تانزانیا، 35 تن جان باختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۷:۴۱    
یک حقوقدان راه اندازی سامانه ملی کارانه را عملی متقلبانه برای جذب رای دانست و گفت: طبق مبانی حقوقی هر عملی که مانور متقلبانه انجام شود جرم است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۶:۱۱    
یک فعال سیاسی معتقد است که حسن روحانی و اسحاق جهانگیری با توجه به عملکردشان می توانند در مناظره اقتصادی خوب ظاهر شوند و بحث 4 درصدی و 96 درصدی که توسط قالیباف مطرح می شود، افه احمدی نژادی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۳:۴۱    
سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) داروی جدیدی را برای درمان نوعی از سرطان کبد تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۱:۴۵    
دبیر هیأت اجرایی مرکزی انتخابات کشور گفت: وزیر کشور نظریه بخش حقوقی وزارت کشور را در خصوص سایت موسوم به کارانه اعلام کرد و اعلام نظر نهایی منوط به بررسی مراجع ذیربط است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۹    
گریه کردن یک رفتار معمول در انسان هاست و از احساسات مختلف ناشی می شود؛ اما گریه چه فوایدی دارد؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۴    
سخنگوی وزارت امورخارجه با رد برخی اظهارات مبنی بر ورود این وزارتخانه به فضا و تبلیغات انتخاباتی اظهارکرد: وزارت امورخارجه در شرایط فعلی بدون ورود به مسائل حزبی و جناحی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۳    
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: درصورتی که رئیس جمهور شوم، زنان،جوانان و افراد مجرب کابینه دولت خواهند بود طوری که مردم به تحسین دولت بر آیند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۱    
تیم فوتبال بارسلونا با گلزنی مثلث طلایی خط حمله خود ویارئال را شکست داد و صدرنشین باقی ماند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۴۹    
حسام الدین آشنا به پیشنهاد رئیسی درباره مناظره بین روحانی و احمدی نژاد در صفحه توئیتر خود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۴۸    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: از تونل فرعی فعالیت هایی در حال انجام است که امیدواریم بتوانیم با رسیدن به تونل اصلی، تا فردا خبرهای خوبی به مردم بدهیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۴۷    
رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در همدان گفت: مردم از قبل با آرمان ها و برنامه های رئیس جمهور آشنا بوده اند؛ بنابراین علت حضور آقای روحانی در بین مردم استان همدان عرض ارادت و حفظ حرمت مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۸    
صدها تن از مسلمانان، یهودیان و فعالان گروه های مدنی، عصر روز شنبه و در آستانه 'روز نکبت'، با تجمع در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در مرکز لندن، ضمن همبستگی با اعتصاب غذای اسرای فلسطینی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۴    
مستند کمتر از نیم ساعت رئیس جمهور، روحانی از شبکه اول سیما حاوی نکات قابل تاملی است با این حال تحلیل محتوای این مستند در بردارنده مفاهیم کلی نقدپذیری، عقلانیت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۷    
رسانه های محلی روز شنبه از تخلیه یک مرکز خرید در شهر کوکل فرانسه از بیم بمبگذاری خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۴    
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد مرکزی حسن روحانی، حمایت خود را از این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۳    
رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت: متاسفانه یکی از دانشجویان دختر این دانشگاه چهارشنبه هفته گذشته اقدام به خودکشی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۱    
مدیر روابط عمومی پتروشیمی رجال بندر ماهشهر گفت: برای پتروشیمی حادثه آتش سوزی رخ نداده و تنها یکی از مخازن کمکی دچار حادثه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۰    
معاون فنی مدیریت جهاد کشاورزی گناباد گفت: طوفان دو روز گذشته یکصد میلیارد و 200 میلیون ریال خسارت به باغ های پسته دهستان پسکلوت بخش مرکزی این شهرستان وارد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۱:۵۵    
در نامه همسر شهید باکری خطاب به قالیباف آمده است:در اعتراضات بعد از انتخابات 88به خاطر جهت گیری بنده خیلی ها به نام برادر بسیجی و ذوب در ولایت و شهدا با انواع ناسزاها مرا مورد لطف خود قرار می دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۴    
بعد از مناظره دوم تلویزیونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، آفتاب نیوز از مخاطبان خود پرسید که "عملکرد کدام نامزد انتخابات ریاست جمهوری در مناظره دوم را بهتر می دانید؟" که 8300 نفر در این نظرسنجی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۲    
دبیرکل حزب اتحاد ملت با با انتخابات ریاست جمهوری گفت: احتمالا رقابت اصلی بین حسن روحانی و ابراهیم رئیسی شکل می گیرد و اگر رئیسی احساس کند بازنده انتخابات است در صحنه نمی ماند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۰    
تیم فوتبال اتلتیکومادرید 10 نفره به سختی توانست ایبار را شکست دست و جایگاه سوم خود را در لالیگا حفظ کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۱:۳۹    
رئیس جمهور تاکید کرد: شب 29 اردیبهشت لیلة القدر ملت ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۱:۳۷    
آفتاب نیوز : معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در تازه ترین پست های توئیتری خود انتقاداتی را متوجه ابراهیم رئیسی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم کرده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۱:۳۶    
مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روز آینده خبر داد و افزود: شدت بارش در روز یکشنبه (17 اردیبهشت) در استان های اصفهان، سمنان، کهگیلویه و بویراحمد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۸    
یک عضو شورای عالی اصلاح طلبان با بیان اینکه انتخابات واقعا در ایران تعیین کننده است، گفت: به دوستانی که هنوز تصمیم نگرفته اند در انتخابات شرکت کنند می گویم که حضورشان موثر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۰:۴۱    
مدیرکل پزشکی قانونی استان گلستان گفت: هویت جسد بیست و دومین معدنچی جانباخته در حادثه ریزش معدن آزادشهر که بامداد امروز از این معدن خارج شده بود، هنوز شناسایی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۹    
بوروسیا دورتموند در حساس ترین بازی هفته سی و دوم رقابت های بوندسلیگا توانست با نتیجه سه بر دو هوفنهایم را شکست دهد و به رده سوم جدول رده بندی صعود کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نهمین جشنواره استانی حضرت علی اکبر (ع) در تبریز گفت: دولت تدبیر و امید جوانان را باور دارد، قصدی برای تبلیغات ندارم، زیرا معتقدم بهترین تبلیغ، عملکرد دولت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۶    
واژگونی یک دستگاه مینی بوس در محور مشهد به تربت حیدریه موجب کشته و مجروح شدن 14 نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه رگبار پراکنده باران و وزش باد شدید موقتی طی 24 ساعت آینده در نیمه غربی، مرکز و سواحل خزر به وقوع می پیوندد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۳    
رئیس کل گمرک ایران انتشار نامه ای نسبت به مطرح شدن برخی اظهارات تعدادی از نامزدهای ریاست جمهوری که آن ها را خلاف واقع و نادرست خوانده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۷    
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به ماجرای ممنوع الخروجی اش واکنش نشان داد و از باشگاه پیشین خود خواست این مشکل را حل کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۷    
مرحله دوم حضور کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با محوریت اقتصاد از 17 اردیبهشت آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۴    
با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام حسن روحانی، به نظر می رسد مستند تلویزیونی رئیس جمهور سانسور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۷    
رئیس کل بیمه مرکزی اعلام کرد: جانباختگان حادثه معدن یورت گلستان تحت پوشش بیمه مسئولیت بودند و خسارت آنها پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۱    
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف یک کمپ غیر مجاز ترک اعتیاد در پی اقدام مشکوک به آدم ربایی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۵    
رئیس کل بانک مرکزی ایران گفت که وعده پرداخت یارانه 250 هزارتومانی از سوی یکی از نامزدهای انتخابات رئیس جمهوری در صورت اجرا نیز تورم 50 تا 100 درصدی ایجاد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۴    
هم زمان با ایام انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثارحضرت ایت الله العظمی خامنه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۸    
حمیدرضا نوربخش، مدیرعامل خانه موسیقی در پی صحبت های مطرح شده از سوی محمدباقر قالیباف در دومین مناظره انتخاباتی، توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
خبرگزاری فارس وابسته به یک نهاد خاص در حالی از دیدار ناطق نوری با جمعی از طلاب و روحانیون و اعلام حمایت آن ها از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری برآشفته است که همین خبرگزاری از دیدار رئیسی با ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
همسر باکری: در اعتراضات بعد از انتخابات 88بخاطر جهت گیری بنده خیلی ها به نام برادر بسیجی و ذوب در ولایت و شهدا با انواع ناسزا ها مرا مورد لطف خود قرار می دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
پس از طرح موضوع هتک حرمت به بانوان محجبه ایرانی در فرودگاه تفلیس از سوی یکی از نمایندگان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۳    
محققان شرکت صنایع الکترونیک ویتریسیتی در ماساچوست با مطالعه بر روی قابلیت انتقال انرژی توسط امواج رزونانس مغناطیسی موفق به ساخت سامانه شارژ بی سیم سریع و پرقدرت برای خودروهای برقی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۴    
مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: میزان صادرات نفت و میعانات گازی ایران در اسفند ماه پارسال به رقم بی سابقه روزانه سه میلیون و 47 هزار بشکه رسید که در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی بی سابقه بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۱    
رئیس جمهور از نمایشگاه دستاوردهای شرکت های دانش بنیان بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۰    
سخنگوی وزارت بهداشت به اعداد و ارقام اعلامی از سوی یکی از کاندیداها درباره طرح تحول نظام سلامت، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۵    
وزارت خارجه روسیه متن توافق این کشور، ایران و ترکیه را که دربرگیرنده تشکیل مناطق کاهش تنش در سوریه و حاصل مذاکرات دو روزه آستانه پایتخت قزاقستان است، منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۴    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس شایعات ممنوع الخروجی اش را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۳    
رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان با اشاره به مناظره های انتخابات ریاست جمهوری، گفت: مناظره ها نشان می دهد چه کسی مدعی اخلاق است و چه کسی برای حفظ اخلاق سکوت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در راستای پیگیری مشکلات کارگران معدن برای دومین بار به آزادشهر سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی سمنان از مرگ یک کارگر ساختمانی در اثر سقوط از ارتفاع در سمنان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۵    
مدیرعامل بانک ملی ایران با بیان این که وضع منابع این بانک مطلوب است به طوری که روزانه به بانک های دیگر قرض می دهیم، گفت: بانک ملی ایران باید تکیه گاه نظام بانکی کشور باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۹    
شاید بهترین اثری که بتواند ما را با نحوه ممیزی کتاب در دوران تصدی میرسلیم بر وزارت ارشاد آشنا کند ممیزی کتاب اثر احمد رجب زاده باشد؛ کتابی که در آن رجب زاده با استناد به 1400 سند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۸    
رئیس بانک مرکزی ایران گفت : دیپلماسی بانکی پسا برجام توانست تمام نیازهای کشور را بر طرف کند و مشکلی برای مبادله مالی با بانک های خارج از کشور وجود ندارد و این مبادله به خوبی انجام می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۹    
پیرو اظهارات یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دومین مناظره زنده تلویزیونی در روز جمعه 15 اردیبهشت ماه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۸    
بنر دکتر روحانی را پاره کردند تا از او نام و نشانی در شهر نباشد. اما این مرد و پسرش با نخ و سوزن بنر را دوباره دوختند و برافراشتند. نمادی از اخلاق در برابر بد اخلاقی!
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه خبر داد : وزیر امور خارجه فردا به افغانستان سفر می کند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۰    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۸    
فرناز اسماعیل زاده سرعتی ترین دختر ایران در مبارزه با دیواره های سنگی است و به همین خاطر است که او را به نام دختر عنکبوتی ایران می شناسند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۷    
پزشکان مکزیکی در تلاش هستند تا وزن سنگین ترین مرد جهان را 50 درصد کاهش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۵    
سرمربی پرسپولیس به دلیل بدهی مالیاتی ممنوع الخروج شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۵    
در تصویر زیر خودروی دُج چارجر 2016 معروف به (قوچ وحشی) در خیابان های جزیره کیش را می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۳    
با افزایش کراس اوورها در سال های گذشته معنای واقعی SUV تا حدی تغییر کرده و خودروسازان به ساخت خودرویی پرداخته اند که دارای شاسی و بدنه جداگانه نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۲    
مدیرکل برنامه و بودجه وزارت آموزش و پرورش از واریز پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۱    
سازمان هواشناسی کشور با صدور اطلاعیه ای از بارش باران، رعد و برق و وزش باد شدید در برخی مناطق 15 استان کشور طی سه روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۱    
سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها: نتایج اولیه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها فردا اعلام می شود.