چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۱۴:۵۲Apr 2018 25

خبرهای آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۱    
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا عادت دارد مرکز توجه باشد - خانواده اش هم همین طور.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۵    
ایشان فکر نمی کنند فرزندان همین رفتگران و کارگران شهرداری که هر روز قبل از روشن شدن هوا از خانه خارج و پاسی از شب به خانه باز می گردند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۶    
این روزهای پیش از انتخابات، طرفدارن آقایان رئیسی و قالیباف در حال برگزاری برنامه های تبلیغاتی هستند و در گوشه و کنار کشور در سخنرانی های خود یاس و ناامیدی را به مردم القاء می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۷    
رییس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران در واکنش به ادعای شهردار تهران مبنی بر این که با مدیریت ایشان، جنوب شهر به شمال شهر نزدیک شده، گفت: استثنائاً با این ادعای آقای قالیباف هم عقیده هستم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۲    
با تلاش مامورین پارک ملی پابند و اداره حیات وحش و یگان حفاظت محیط زیست مازندران یک قلاده پلنگ در مرز پارک ملی پابند و میاندرود در منطقه جنگلی سنه کوه از تله سیمی گراز نجات داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۹    
در یک فایل صوتی که از محمدباقر قالیباف، نامزد انتخابات ریاست جمهوری منتشر شده است، وی درباره حوادث کوی دانشگاه می گوید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۲:۰۰    
ارزش کل بازار سایپا تا پایان معاملات روز چهارشنبه، نوزدهم اردیبهشت ماه بالغ بر 5 هزار و 200 میلیارد تومان شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۹:۲۰    
پس ازمناظره سوم قاطعانه ازپیروزی حسن روحانی سخن می گویم و معتقدم بااین موج انتخاباتی که درحال شکل گیری است موفقیت روحانی قطعی ورای بالا قابل پیش بینی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۸:۵۳    
رگبار پراکنده باران برای مناطقی از مرکز ایران و شمال استان های آذربایجان شرقی و غربی، برخی نقاط ارتفاعات البرز و سواحل شمالی پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۵:۱۷    
دانشمندان دریافتند تفاوت های موجود در باکتری های روده افراد مبتلا به سندروم خستگی مزمن عامل بروز این مشکل در آنهاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۶:۱۵    
محققان دانشگاه کالج لندن می گویند این جمله که شما همانقدر که احساس می کنید پیر هستید تا حدودی صحت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۳:۱۳    
تحقیق جدید نشان می دهد بیماری نقرس که نوع دردناکی از آرتروز پا هست با یک رژیم غذایی سالم تر قابل پیشگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۴:۱۷    
مطالعه جدید نشان می دهد حتی اگر چاقی در ژن شما باشد، ورزش منظم می تواند مانع از اضافه وزن شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۸    
گمرک بندر شهید رجایی بندرعباس ادعای یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری درباره کشف 100 کانتینر کالای قاچاق در بندر شهید رجایی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۱۰    
یک عضو ارشد حزب اتحاد ملت ایران تاکید کرد: این مناظره بی تردید موجب افزایش رای آقای روحانی خواهد شد و می تواند اثر خوبی در فعال کردن آرای خاکستری داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۵    
شرکت های بزرگ امنیت سایبری سراسر جهان روز جمعه هشدار دادند که ویروس باج افزاری خطرناکی به سرعت در فضای مجازی در حال انتشار است و هزاران رایانه را در سراسر جهان آلوده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۲    
ترکیب تیم های وست برومویچ و چلسی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۵۲    
با آغاز رسمی زمان تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی ، کمپین مردمی 'نه به تبلیغات ' در ورامین راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۴۶    
پلوی مکزیکی با رنگ قرمز و طعم تند و تیزی که دارد روش طبخی جدید برای برنج است و معمولا بعنوان دور چین در کنار غذاهای مرغ و گوشت استفاده می شود. البته این پلو به تنهایی نیز خوشمزه است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۱    
دولت تدبیر و امید توانست به خوبی کشتی به گِل نشسته ایران را به حرکت در آورد و شک نکنیم که در صورت غفلت دوباره و روی کار آمدن دولتی تندرو، کشتی ایران، این بار غرق خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۷    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه به جیمز کومی مدیر برکنار شده اف بی آی هشدار داد که جزئیات مذاکراتشان را در اختیار رسانه ها قرار ندهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۰۰:۰۹    
مقامات عراقی سه گور دست جمعی یافتند که حاوی بقایای اجساد غیرنظامیان و نظامیانی است که داعش در زمان اشغال استان الانبار در سال 2015 اعلام کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۴۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه عملیات تروریستی در بلوچستان پاکستان را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۴۵    
به گفته منابع ایتالیایی امروز (جمعه) انفجاری در مرکز شهر رم پایتخت این کشور رخ داده و در این انفجار دست کم یک خودرو منهدم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۷    
ارتش آمریکا از یک پهپاد جیبی رونمایی کرده که می تواند با کیفیت HD فیلمبرداری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۹    
آخرین مناظره نامزدهای انتخاباتی، با تغییراتی جزئی در شیوه ی اجرا و در فضایی نه چندان متفاوت از دو مناظره ی قبل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۱    
مراسم افتتاحیه بازی های کشورهای کشورهای اسلامی در ورزشگاه المپیک شهر باکو آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۳:۲۲    
مشاور امنیت ملی آمریکا اعلام کرد هدف سفر هفته آینده دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور به خاورمیانه و اروپا متحد کردن مردم از تمام ادیان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۲۱    
گمرک ایران ادعای یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در خصوص گمرک را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۵۵    
محمدباقر قالیباف و ابراهیم رئیسی، در سومین مناظره تلویزیونی از اقشار کم درآمد و فقیر با لفظ توهین آمیز "بدبخت" نام بردند که این امر با واکنش کاربران شبکه های اجتماعی روبه رو شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۸    
واژگونی سواری رانا در محور سرچشمه به رفسنجان روبروی پمپ بنزین اوراف 6 کشته و 2 مصدوم برجا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۸    
هفدهمین دوره مسابقات اسبدوانی کورس بهاره کشور شامگاه جمعه در پیست سوارکاری صفائیه یزد به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۸    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، زایمان سزارین با هدف سلامت مادران باردار 11،6 درصد در سطح کشور کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۲:۴۸    
اولین نشست کمیته مقدماتی کنفرانس 2020 بازنگری پیمان منع گسترش سلاح های هسته ای (ان پی تی) به ریاست هلند روز جمعه پس از دو هفته بدون نتیجه ای ملموس پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۹    
وزارت جهاد کشاورزی در پاسخ به اظهارات یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در سومین مناظره تلویزیونی جوابیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۳    
2 هفته تا ماه رمضان و بهره وری از فیض معنوی و تاثیرات مثبت روزه داری باقی مانده در این مدت با رعایت برخی تدابیر طب سنتی به آسانی روزهای گرم ماه مبارک رمضان را سپری کرده و از فواید آن بهره مند شوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۵    
گفتنی است که در دولت روحانی تدریس زبان کردی به صورت قانونی امکان پذیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۵    
وزارت بهداشت ادعای یکی از نامزدها درمورد افزایش پرداختی مردم را به شدت تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۵    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت از تسهیلات بلاعوض مالی جهت تاسیس شرکت های دانش بنیان برای اعضای هیات علمی و پژوهشگران در حوزه وزارت بهداشت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۵    
روحانی: آقای رئیسی! شما قاضی هستید، آزادید. دادستان روحانیت هستید. می توانید علما را دستگیر کنید. باید بپرسید علما از شما چه کشیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۹    
مناظره اقتصادی شش کاندیدای ریاست جمهوری در حالی امروز برگزار شد که به نظر می رسید برنامه های مفصلی در حوزه اقتصاد تشریح شده و عموم در جریان آن قرار بگیرند اما روند به گونه ای پیش رفت که به اعتقاد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۴۸    
معاون سیاسی وزارت کشور در دولت اصلاحات گفت: میزان آرای روحانی از این مناظره افزایش و میزان رای ابراهیم رییسی کاهش یافت چون او در مناظره امروز به شدت ضعیف عمل کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۱    
تعرفه ارتباطات در دولت تدبیر و امید کاهش یافت
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۰    
سخنگوی وزارت کشور گفت: تخلفات انتخاباتی رسانه هایی که از بودجه های عمومی برخوردار هستند به قوه قضاییه گزارش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۳۰    
نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول چهار سال گذشته و فعالیت دولت تدبیر و امید ، علیرغم وجود معضلات و مشکلات اساسی و جدی در کشور توانست گام های مهم و جدی را برای حل مشکلات مردم شریف ایران برداشته و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۴    
زردچوبه یکی از ادویه های بسیار مقوی و مفید برای سلامت بدن است، اما با وجود همه مزایای این ادویه هندی، مصرف بیش از حد آن می تواند سلامت افراد به خطر بیاندازد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۳    
تحلیلگر بازار کار معتقد است: اولین اقدام دولت دوازدهم اصلاح نظام بانکی و پولی است و تنها بخشی که می تواند از طریق آن اشتغال گسترده ایجاد کند گردشگری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۳    
عضو شورای عالی اصلاح طلبان گفت: روحانی و جهانگیری بسیار خوب توانستند مطالب را انتقال دهند و اطلاعات خوب و منطقی ارائه دادند و جواب شبهه افکنی های دیگر نامزدها را بخوبی دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۳    
وزارت علوم به اظهارات یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در سومین مناظره پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۱:۲۳    
شبکه خبری فرانس 24 در عکسی که به مناسبت سومین مناظره ریاست جمهوری پخش کرد، عکس حمید بقایی معاون اجرایی دولت احمدی نژاد را به جای سید مصطفی هاشمی طبا منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۹    
جشن میلاد منجی عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم (عج) با حضور جمعی از شیعیان و عاشقان آن حضرت در مرکز اسلامی کیتو پایتخت اکوادور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۷    
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:امکان اشتغال بیش از 200هزار جوان جویای کار در واحدهای صنفی تولیدی، خدماتی و توزیعی با تامین منابع مالی فراهم خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۵    
من به روحانی رأی می دهم حداقل بدین دلیل که شاهد بازتولید "دروغ" به جای صداقت نباشم. در عجبم دروغی که 8 سال تمام هستی و نیستی کشور را بر باد خزان سپرد امروز چگونه از زبان برخی بازتولید شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۵    
جهانگیری این شماره روزنامه کیهان در سال 89 را نشان داد و گفت قولهای رئیسی و قالیباف هم مثل قول های احمدی نژاد است درباره بیکاری!
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۵    
یک محقق و پژوهشگر طب سنتی افراد را از مصرف خودسرانه و بی رویه گیاهان دارویی برحذر داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۵۵    
مراسم پایانی سی اُمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران روز شنبه (23 اردیبهشت) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۷    
وزارت رفاه حداقل بیش از یکسال پیش از تصویب برنامه ششم توسعه، افزایش مستمری مستمری بگیران را پیگیری کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۴۲    
سازمان امور مالیاتی کشور جوابیه ای را درباره اظهارات یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره سوم تلویزیونی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۹    
حریفان ملی پوشان کاراته ایران در بازی های کشورهای اسلامی مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۹    
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا در سه سال اخیر در مقایسه با مدت مشابه بی نظیر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۹    
شبکه بلومبرگ آمریکا با انتشار گزارشی اعلام کرد که عربستان سعودی قصد در جریان سفر هفته آینده دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا به این کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۲۹    
امنیت سپرده گذاران کاسپین هم به مناظره انتخاباتی آمده است. اکنون سوال اینجاست که واقعا امنیت موسسه ای که مجوز بانک مرکزی را با خود همراه دارد بر عهده کیست؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۲۰:۱۶    
روحانی در مناظره خطاب به قالیباف: آقای قالیباف شما که طرحت در شورای عالی امنیت ملی لوله کردن بود/ می گفتید دانشجویان را لوله می کنید /اگر دست شما را باز می گذاشتیم امروز کشور پر لوله کردن بود
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۶    
زیارتگاه تاریخی و بزرگ زینل بَی در استان باتمان ترکیه که در حوضچه سد ایلیسو قرار گرفته بود، برای جلوگیری از به زیر آب رفتن، به مکانی خارج از محدوده سد منتقل و جا به جا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۰    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور می گوید امروزه روابط هنری، عمیق ترین روابط است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۵۰    
'مارکو پاسالیا' معاون مدیر و مسوول صادرات اتاق بازرگانی ایالت 'کانتون تیچینو' در جنوب سوئیس گفت: ایران از آنچه در غرب تصور می شود تفاوت زیادی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۹    
گروه تئاتر ماها پس از سه اجرا در جشنواره ای در بیروت، برای اجرای دو نمایش دیگر به پاریس می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۷    
فرماندار شهرستان خاش استان سیستان و بلوچستان با تاکید بر اهمیت مشارکت حداکثری اقشار جامعه در صحنه انتخابات گفت: شرکت در انتخابات امری بسیار مهم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۷    
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادعای یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در مناظره امروز درباره افزایش مستمری اقشار نیازمند با هدف بهره برداری انتخاباتی را، تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۷    
جشن تولد رضا عطاران شب گذشته (پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه) با حضور هنرمندان سینما برگزار شد. مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی "نهنگ عنبر سلکشن رؤیا" به کارگردانی سامان مقدم شب گذشته (پنجشنبه 21 اردیبهشت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۷    
هافبک آلمانی بیانکونری عنوان کرد می تواند در فینال کاردیف به میدان برود و مشکلی برای بازی های حساس این فصل ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۷    
پرسپولیس با هنرنمایی مهدی طارمی به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۹    
بخش دوم مناظره اقتصادیکاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۷    
وزارت ورزش و جوانان ادعای یکی از نامزدها درباره عملکرد وام ازدواج در دولت یازدهم را پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۲۰    
سرمربی تیم نفت تهران به پیام تبریک علی کریمی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۶    
معاون رییس جمهوری و رییس سازمان امور اداری و استخدامی کشور گفت: ملت آگاه ایران فارغ از فضای شعاری، بر اساس برنامه، شناخت و توانمندی نامزدها انتخاب خود را انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۵    
بانک مرکزی در خصوص ادعای یکی نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مورد اهدای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوابیه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۴    
بخش اول سومین و آخرین مناظره انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با موضوع مسائل اقتصادی پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۹:۰۴    
در مناظره سوم کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری که با محوریت موضوعات اقتصادی برگزار شد، طبق انتظار این بانک ها بودند که محلی برای جدال و چالش بین نامزدها قرار گرفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۵۰    
تندگویان تاکید کرد: آقای قالیباف ما در شورا درخواست تحقیق و تفحص از املاک نجومی را دادیم و رد کردند آنهم با لابی امپراطوری شما به مردم دروغ نگویید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۳    
امام جمعه اهل سنت سراوان در جنوب شرق سیستان و بلوچستان گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات نیاز ضروری کشور و نشان دهنده وحدت، وفاق و همدلی و پاسخی کوبنده به یاوه گویی دشمنان ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۸    
جمشید مشایخی که با بهبود وضعیتش فردا از بیمارستان مرخص می شود، از مردم برای شرکت در انتخابات دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۷    
مصطفی هاشمی طبا گفت: ما باید کشاورزی مان را مدرن و احیا کنیم و در جهت اصلاح سرزمین ایران حرکت کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۷    
رئیس پلیس راه استان البرز گفت: اکنون ترافیک در آزادراه تهران - کرج -قزوین سنگین و جاده چالوس نیمه سنگین است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۷    
براساس قرعه کشی انجام شده پنجمین کاندیدایی که پشت تریبون قرار ابراهیم رئیسی بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۷    
وزارت اقتصاد در بیانیه ای ادعای یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری درباره سرمایه گذاری خارجی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۸    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه 'دغدغه رهبری در حوزه بهداشت و درمان تنها در دولت یازدهم محقق شد' گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۸    
رئیسی در پاسخ به پرسشی درباره قانون هدفمند کردن یارانه ها: قبلاً یارانه داشته ایم ولی عده خاصی دریافت می کردند. در هدفمند کردن یارانه ها قرار شد همه از این بهره مند شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۸    
نتایج نظرسنجی موسسه 'کامرس' که روز جمعه منتشر شد، نشانگر آن است که شمار زیادی از رای دهندگان انگلیسی از مانیفست چپ گرایانه انتخاباتی حزب کارگر انگلیس که در آن بر ملی شدن شبکه راه آهن و شرکت های انرژی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۵    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از تصویب تعرفه خدمات پرستاری در منزل در شورای عالی بیمه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۵    
شبکه تلویزیونی فرانس24 همزمان با آغاز سومین مناظره نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ایران در گزارشی عنوان کرد: سومین مناظره تلویزیونی ریاست جمهوری ایران بر مساله اقتصاد متمرکز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۹    
کمیته اطلاع رسانی اسرای اعتصاب کننده فلسطین اعلام کرد، وضعیت سلامتی کریم یونس، که از وی به عنوان رهبر اسیران فلسطین یاد می شود رو به وخامت گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۷    
براساس قرعه کشی انجام شده سومین کاندیدایی که پشت تریبون قرار گرفت حسن روحانی بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۸    
رئیس اورژانس شهرستان بروجرد گفت: بالگرد اورژانس هوایی جان مصدوم بروجردی در منطقه ونایی این شهرستان را نجات داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۴۵    
شبکه تلویزیونی بی بی سی جهانی همزمان با برگزاری سومین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران میزگردی با حضور دو کارشناس در زمینه مسائل اقتصادی و سیاسی ایران برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۹    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اجرای بیشترین طرح های بهداشتی در محروم ترین مناطق کشور نشان می دهد دولت تدبیر و امید به مناطق کمتر توسعه یافته توجه ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۸    
نماینده ولی فقیه در استان البرز خطر تحریف خط امام(ره) را گوشزد کرد و گفت: کسانی که برای حفظ اصول انقلاب خود را در معرض انتخاب مردم قرار داده اند باید در حفظ خطوط قرمز تلاش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۷:۳۸    
گمرک ایران ادعای یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در خصوص گمرک را تکذیب کرد.