جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۹:۵۹Jun 2018 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۰    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۸    
آفتاب نیوز : دین آنلاین به نقل از هافینگتن پست نوشت: مسئولان آموزش و پرورش شهر نیویورک یک معلّم را که حجاب را از سر دانش آموز هشت ساله ای برداشته بود اخراج کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۸:۵۹    
گیاه ترنج علائم سرماخوردگی و گلو درد را تسکین می دهد و دم کرده برگ های ترنج بسیار مفید است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۲:۱۷    
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: قبلا هم گفته بودم اگر آقای قالیباف کنار بکشد از او تشکر می کنم چرا که آرای وی به سمت جناب رییسی نخواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۰۱:۴۰    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به جایگاه ایمونوآنکولوژی در درمان سرطان گفت: این روش درمانی می تواند پنجره جدیدی را در درمان سرطان و با حداقل عوارض باز کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۱:۴۰    
بازار سرمایه در هفته گذشته رشد دو درصدی تجربه کرده است اما این رشد از اوایل سال 96 به 5 درصد رسیده است. این موضوع موجب شد تا بازار سرمایه پر بازده ترین بازار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۹:۴۴    
چای سبز را به دلیل داشتن موادی مانند کاتچین ضدسرطان و آنتی اکسیدان دارای خواص دارویی مفید می دانند، که نسبت به آنتی اکسیدان های معروفی چون ویتامین های C و E بسیار قوی تر عمل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۷:۱۶    
در شرایط احراز مقام رئیس جمهوری در قانون اساسی آمده است از جمله مدیر و مدبر بودن اما اینکه مدیریت چیست و مدیر واقعی کیست همواره محل بحث بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۷    
در این لیست از هنرمندان، آموزش و پرورشی، مدیران با تجربه شهری، بانوان متخصص، اصحاب رسانه و حقوق دانها و اقوام حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۵    
استاندار کرمان از آرای مردم به عنوان حق الناس یاد کرد و با تأکید بر حراست از آن، گفت: خوشبختانه ساز و کارهای قانون انتخابات راه را برای هرگونه تقلب بسته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۹    
دبیر کل سازمان ملل آزمایش موشکی روز گذشته کره شمالی را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۸    
رییس هیات نظارت بر انتخابات استان تهران گفت: خوابیدن یک نعمت الهی است اما برای ما در برخی مواقع این مسئله جرم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۳۰    
وزیر نفت با بیان اینکه "ما از چاه تحریم در آمدیم و باید دوران نقاهت را بگذرانیم چون نحیف شدیم. نباید الان آنگونه که انتظار دارند بتوانیم وزنه برداری کنیم" ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۶    
با برهم زدن روابط خارجی نمی توان شغل ایجاد کرد/برخی شایعات علیه دولت برای خالی کردن دل دینداران است/ مردم به تبلیغ های ضددینی و شب نامه های علیه دولت توجه نکنند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۵    
مناظره سوم را اگر خوب تجزیه و تحلیل کنیم، دو نگرش کاملاً متفاوت را در میان نامزدها مشاهده خواهیم کرد. دو نگرشی که مهمترین وجه تمایز میان اصلاح طلبی و اصولگرایی نیز هست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۷    
تصاویر صفحه نخست روزنامه ها سه شنبه 26 اردیبهشت ماه 1396
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۱    
در جلسه مجمع روحانیون مبارز، حضور مردم پای صندوق های رای و حمایت از حسن روحانی مورد تاکید قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۷:۴۳    
از مردم عزیز می خواهم در روز جمعه به پای صندوق ها رأی بروند و به نامزد مورد علاقه خود رأی دهند تا رکن جمهوریت نظام بیش از این آسیب نبیند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۲:۱۹    
دبیر و سخنگوی شورای نگهبان عصر امروز به دیدار آیت الله هاشمی شاهرودی در بیمارستان رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۸    
نخستین درس گفتار همایش بین المللی هفتمین دوسالانه مجسمه سازی تهران با موضوع مجسمه سازی معاصر، 27 اردیبهشت و سوم خرداد در موزه هنرهای معاصر تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۴    
فرزند آیت الله هاشمی شاهرودی، شایعه درگذشت وی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۲    
سرمربی تیم ملی وزنه برداری گفت:مجید فوق العاده عمل کرد و مزد تلاش و زحمات 5 ماه تمرین بی وقفه را گرفت،مدال نقره کمترین پاداش برای او بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۰    
در نشست ایران فرهنگی در جهان امروز که با حضور سه وزیر دولت تدبیر و امید برگزار شد، از اهمیت کیارستمی، سینما، موسیقی و فرهنگ در حفظ امنیت ملی و صلح دوستی هنرمندان گفته شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۶    
افکار عمومی ترکیه و ارتش نسبتا رام ترکیه در مقابل تلاش های اردغان برای نابودی کامل روند دموکراتیک خاموش نخواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۳    
سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلند با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران همزمان با ایران و دیگر نقاط جهان در روز جمعه مورخ 29 اردیبهشت برابر با 19 می در شهر لاهه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۲    
تولیت آستان قدس رضوی تلاش کرد در دومین مستند تبلیغاتی اش، چهره ای صمیمی از خود نشان دهد؛ او بارها با لهجه مشهدی سخن گفت و در حال خوش و بش با مردم نشان داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۸    
علی لاریجانی گفت: انتخابات و حضور گسترده مردم در صحنه، امنیت ایران را در برابر تهدیدات دشمن واکسینه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۷    
باشگاه وردربرمن قرارداد آلکساندر نوری را تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۰    
امیرمهدی ژوله از حسن روحانی حمایت کرد و از مردم خواست که در انتخابات شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۵    
دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز، دوشنبه بخش هایی از رونوشت دیدارش با دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در روز 15 فوریه سال جاری را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۵    
جهانگیری تاکید کرد: در دولت دوازدهم برنامه کاملی برای ایجاد شغل داریم. اگر همان هدف برنامه 950 هزار شغل را در نظر بگیریم باید یک مجموعه الزمات رعایت شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۳    
رئیس جمهوری ایران وارد زنجان شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۲    
معاون اول رییس جمهور گفت: برخی از نامزدهای انتخابایت ریاست جمهوری فقط وعده ایجاد اشتغال داده و تاکنون برنامه ای برای این امر ارائه نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۳    
مهر نوشت: مارین لوپن که به منظور شرکت در فعالیت های انتخابات ریاست جمهوری فرانسه موقتاً از مقام خود کناره گیری کرده بود، امروز بار دیگر به ریاست این حزب منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۴    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: شب گذشته مردی در یکی از روستاهای شهرستان خنداب همسر خود را با چاقو به قتل رسانده و هم اکنون متواری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۲    
دومین نشست گفت وگو اهالی فرهنگ و هنر با چهار وزیر دولت یازدهم برگزار شد و محمدجواد ظریف و بیژن زنگنه از افتخار آفرینی هنرمندان در عرصه جهانی تقدیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۸    
رونالدو با گلزنی مقابل سویا، تعداد گل هایش برای رئال در لالیگا را به عدد 400 رساند و مادریدی ها را به قهرمانی نزدیک کرد؛ همین خبر، سوژه کارتون سایت گل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۷    
آفتاب نیوز : اگرچه قالیباف اعلام کرده بود که از نامزدی در انتخابات انصراف می دهد اما گفت و گوی ضبط شده او امشب از صداوسیما پخش شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۶    
مراسم آغاز عملیات ساخت مرکز فوق پیشرفته یون درمانی سرطان در ایران امروز دوشنبه با حضور محمدجواد ظریف - وزیر امور خارجه کشورمان- در مرکز تحقیقات سلامت و کشاورزی هسته ای کرج برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۵    
کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای روحانی شما می دانید که قلب من صندوقچه اسرار است و اگر لب به سخن بگشایم کسی حریفم نیست اما کسی که در قامت کاندیدا قرار می گیرد ظرفیت داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۰    
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: در همسایگی خود کشورهایی داریم که سلاح هسته ای دارند اما ناامن هستند ایران امنیتش را از حضور مردم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۶    
بازیکنی که منصوریان می گوید قرارداد روشنی با استقلال دارد، در تمرینات لوکوموتیو حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۵    
کاندیدای ریاست جمهوری گفت: از دکتر قالیباف که با زمان شناسی در زمان مناسب اقدام مناسب کردند، تشکر و در دولت کار و کرامت از ظرفیت وی استفاده می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۹    
قند خون بالا منجر به از بین رفتن عروق خونی و هموار کردن راه برای حمله قلبی، دیابت نوع 2، سکته مغزی، آسیب های عصبی و یا حتی کوری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۱:۰۴    
در حاشیه مناظره سوم نامزدهای انتخابات و انصراف قالیباف، حمید عینی این کارتون را در نیش خط منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۴    
خستگی مزمن، در دنیای مدرن رو به افزایش است. البته این موضوع به هیچ عنوان تعجب آور نیست چرا که امروزه سبک زندگی نادرست و استرس دیگر در تمامی افراد به وضوح قابل مشاهده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۳    
فرمت محبوب موسیقی، ام پی تری / MP3 متوقف شد و بدین ترتیب عصر یکی از فرمت های برتر در دنیای آهنگ به اتمام رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۲    
حادثه مرگبار رانندگی در خوی باعث مرگ 6 نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۲    
پدرام کریمی با یاسمن شاه حسینی طراح گریم ازدواج کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۶    
درپی برخی خبرسازی ها و شبهه افکنی ها در خصوص ارسال پیامک بررسی برقراری مجدد یارانه برای گروهی از هموطنان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۹    
سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی در یک ساختمان هفت طبقه در محله نواب خبرداد و گفت: خوشبختانه حریق اطفا شد و 5 نفر از ساکنان که در ساختمان محبوس شده بودند خارج شده و دو نفر به دلیل دود گرفتگی به ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۸    
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی عصر امروز در سالن شهید رسول حسینی گفت: مردم غیور و فهیم استان سر سبز مازندران! مرزداران شمال ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۵    
پایگاه خبری دبکا مدعی شد که نیروهای نظامی آمریکا، اردن و انگلیس که پیش تر در مرز اردن و سوریه مستقر شده بودند، وارد خاک سوریه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۱    
افسردگی یکی از اختلالات روحی و روانی مرسوم به شمار می آید که برخی عادت های اشتباه شیوع آن را افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۸    
وزیر امور خارجه گفت: شکست ایران هراسی به هنرمندان و حضور آن ها در صحنه های بین المللی نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۵    
آزاده نامداری با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت:
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۲    
رییس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان رای به روحانی را یک ضرورت دانست و گفت: رای به روحانی رای به اخلاق و امید، رای به تحقق مطالبات و پیشرفت و تعالی کشور و رای به گفتمان اصلاحات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۹    
ابوطالبی معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور در واکنش به انصراف یکی از نامزدهای ریاست جمهوری گفت:
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۶    
قالیباف می داند که ائتلاف پایداری، رهپویان و ایثارگران هنوز کارشان با او تمام نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دومین نشست ایران فرهنگی در جهان امروز با اشاره به بیمه 30 هزار نفر از اصحاب فرهنگ و هنر در سال گذشته گفت: بنا داریم در سال پیش رو، همه اصحاب فرهنگ و هنر کشور را بیمه کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۸    
ده شهر در جهان با گرانترین کرایه تاکسی را بشناسیم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۶    
در حالی که منابع یمنی از اعلام وضعیت اضطراری در صنعا به دلیل شیوع وبا خبر دادند، کمیته بین المللی صلیب سرخ روز دوشنبه اعلام کرد که این بیماری، جان 180 شهروند یمنی را گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۳    
رییس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان نسبت به کناره گیری محمدباقر قالیباف از کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۰    
رئیس جمهور روسیه آمریکا و سازمان های اطلاعاتی این کشور را مسئول مستقیم توزیع باج افزاری واناکربپتور در 99 کشور جهان خطاب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۷    
اولین معاون فرماندار زن از ضعف مدیریت ساخت و ساز شهر تهران برای معلولین گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۴    
در مناظره دوم میان کاندیدای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری محمد قالیباف خطاب به جهانگیری گفت: ای کاش خود شما اخلاق را رعایت می کردید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از اقدام محمدباقر قالیباف در کناره گیری به نفع حجت الاسلام رئیسی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۹    
گمرک ایران اعلام کرد:لطفاً دستاوردهای دولت یازدهم را به نفع دولت دهم مصادره نکنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۸    
در حالی که براساس اطلاعیه قبلی ستاد ابراهیم رئیسی، وی قرار بود ساعت 17 در میدان امام سخنرانی کند، رئیسی با 2 ساعت تاخیر وارد اصفهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۷    
سید احمد هاشمی نژاد، مشاور سابق رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام در بیانیه ای از حسن روحانی حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۶    
سعید حجاریان با انتشار یادداشتی در کانال تلگرامی خود از حسن روحانی حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
تیم فوتبال شهرداری تبریز با پیروزی مقابل شهرداری همدان به طور مستقیم به لیگ دسته اول صعود کرد. هم چنین شاهین شهرداری بوشهر به پلی آف این مسابقات رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۴    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام عصرامروز (دو شنبه) با حضور در یکی از بیمارستان های تهران، از آیت الله هاشمی شاهرودی عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۳    
سرلوحه ی فعالیت های فرهنگی، ایجاد نشاط، پویایی و انتقال مفاهیم و ارزشهای انسانی در سطح جامعه می باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۳    
منابع نظامی و دیپلماتیک مقیم واشنگتن می گویند مطمئن هستند در زمان ریاست جمهوری آقای اوباما بحث برای خرید سلاح توسط سعودی ها در این حجم مطرح نبوده و اکنون مشخص نیست کاخ سفید و مقامات وزارت دفاع ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۲    
درخواست تعویق دیدار پرسپولیس از سوی مسولان لخویا ارائه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۱    
باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از عضو کمیسیون عمران مجلس نوشت: طی دوسال گذشته بازار مسکن رشد 10 درصدی داشته و امیدوار هستیم بحران رکود امسال از بازار مسکن خارج می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۰    
پیشکسوت استقلال ابراز امیدواری کرد تا این تیم العین را در آسیا شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۰    
رییس جمهور جدید فرانسه، شهردار میانه روی شهر لوآور از حزب محافظه کار جمهوری خواه را به عنوان نخست وزیر خود معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۹    
تسنیم نوشت: کاندیدای ریاست جمهوری گفت: برجام تلاشی بود که به سرانجام رسید و منجر به تعلیق تحریم ها شد نه لغو آنها.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۸    
مربی تیم گسترش فولاد به عنوان دستیار جواد نکونام در تیم تراکتورسازی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۴    
گمرک ایران در گزارشی با مقایسه عملکرد گمرک ایران قبل و پس از تجهیز به سیستم های کنترلی پیشرفته به تفاوت های عمده عملکرد گمرک در دولت یازدهم و دهم پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۱    
آفتاب نیوز : در عکس زیر بهداد سلیمی، قهرمان وزنه برداری کشورمان را می بینید که در ورزشگاه شهید رسول حسینی ساری به استقبال حسن روحانی رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۵    
سخنرانی فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی ظهر امروز در دانشگاه آزاد مشهد ناتمام ماند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۱    
وزیر نفت گفت که جریان میانه رو، اقتدار در عرصه بین المللی را سرلوحه قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۴    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه با امضاء توافق هسته ای کشور از یک مسیر هولناک و هرج و مرج نجات پیدا کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۲    
سرمربی استقلال معتقد است اگر تیمش بتواند از سد العین عبور کند، در سال 96 موفق خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۱    
کاندیدای شورای شهر تهران در پیامی تلگرامی از انصراف خود برای انتخابات شورای شهر تهران گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۷    
کنسولگری ایران در کربلای مقدس به منظور مشارکت ایرانیان مقیم کربلا و زائران در انتخابات ریاست جمهوری چهار حوزه انتخاباتی در مناطق مختلف این استان اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۶    
سخنرانی حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع هواداران مازندرانی خود آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۵    
ایرنا نوشت: کناره گیری محمدباقر قالیباف از جمع نامزدهای ریاست جمهوری دوازدهم مهمترین رخداد انتخاباتی امروز بود که تحلیل های گوناگونی را از انگیزه های این تصمیم به دنبال داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۴    
کارگردان شهرزاد با انتشار متنی ضمن دعوت از مردم برای حضور در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری، دلایلش را برای دفاع از کاندیدای مورد نظر خود عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۷    
ایسنا نوشت:یک اقتصاددان معتقد است دادن وعده افزایش مبلغ یارانه و رواج مفت خوارگی در جامعه مصداق عینی تعریف کلاسیک از فساد است و فساد به معنای سوء استفاده از امکانات عمومی برای منافع شخصی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۳    
صدراعظم آلمان تهدید کرد، در صورتیکه دولت ترکیه به نمایندگان پارلمان آلمان اجازه بازدید از نیروهای آلمانی مستقر در پایگاه هوایی اینجرلیک را ندهد، آلمان سربازان خود را از ترکیه خارج می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۰    
نماینده مردم تهران در مجلس دهم گفت: کسی که می گوید یارانه ها را افزایش می دهد یا حقه باز است و یا می خواهد قانون را دور بزند، هیچ کدوم از آقایونی که چنین حرفی میزنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۹    
معاون رئیس جمهور گفت: تاکنون ایران با برزیل روابط گردشگری نداشته است یا یکطرفه بوده و از ایران توریست به دلیل فستیوال های جهانی (المپیک و جام جهانی) به برزیل سفر می کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۵    
رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی ناجا گفت: 20 تن از جانباختگان حادثه معدن "یورت" استان گلستان که قابل شناسایی نبودند با تلاش تیم های دی وی آی استان احراز هویت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۰    
یک مطالعه پایلوت در خصوص افراد مبتلا به افسردگی شدید نشان داد که فقط 30 دقیقه پیاده بر تردمیل برای 10 روز متوالی موجب کاهش قابل توجه بالینی و آماری افسردگی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۹    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد افزایش به 1231 دلار و 6 سنت رسید.