چهارشنبه ۰۵ اردیبهشتساعت ۰۷:۴۴Apr 2018 25

خبرهای آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 2 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 3 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 4 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 5 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 6 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 7 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 8 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 9 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 10 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 11 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 12 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 13 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 14 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 15 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 16 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 17 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 18 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 19 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 20 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 21 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 22 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 23 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 24 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 25 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 26 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 27 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 28 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 29 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 30 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۱    
پارلمان اتریش ممنوعیت برقع (پوشش کامل صورت) در اماکن عمومی را در قالب قانون جدید مهاجرتی تصویب کرد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۰:۵۵    
خبرگزاری العرب قطر در گزارشی از خط دفاعی السد به عنوان بهترین خط دفاعی در فصل قبل لیگ ستارگان قطر نام برد و از نقش کلیدی مرتضی پورعلی گنجی سخن به میان آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۰۰:۲۱    
اینطور که گفته می شود بعضی از بازیکنان جوان استقلال با وعده عده ای دلال هوایی شده اند و این امکان وجود دارد که برای تمدید قرارداد با استقلال دچار تردید شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۵    
سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع حریق گسترده در پارک سرخه حصار خبر داد و گفت: آتش نشانان 6 ایستگاه آتش نشانی در محل آتش سوزی مشغول اطفای حریق هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۳:۰۹    
یارانه 45500 تومانی اردیبهشت ماه، به حساب سرپرستان خانوار واریز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۳    
شبکه های مختلف سیما در روزهای آخر هفته فیلم های سینمایی و انیمیشن متنوعی را نمایش می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۰    
حقوق اردیبهشت ماه همه بازنشستگان کشوری، به حساب هایشان پرداخت شد. کلیه بازنشستگان کشوری می توانند حقوق اردیبهشت ماه خود را دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
طبق نتایج یک مطالعه جدید، کودکان چاق در مقایسه با کودکان دارای شاخص توده بدنی نرمال، چهار برابر بیشتر در معرض ابتلا به دیابت نوع2 قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۰:۳۹    
طبق نتایج یک مطالعه جدید، یوگا و تنفس عمیق ممکن است به تسکین علائم افراد مبتلا به افسردگی کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۷    
ستاره شماره هفت پرسپولیس که در نیم فصل با قراردادی شش ماهه به این تیم پیوست، تنها دو بازی دیگر از قراردادش با این تیم باقیمانده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۰:۲۵    
مطالعه جدید نشان می دهد دمای هوا بر خطر ابتلا زنان باردار به دیابت بارداری تاثیر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۲    
شماره هشت پرسپولیس در حال تدارک برای بازگشت به ترکیب سرخپوشان است و در این راه مدارک و اسناد خود را تکمیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۶:۳۰    
برای فردی که دچار گرفتگی رگ های کرونر قلب شده است با کمک آنژیوپلاستی و روش های دیگر می توان خون رسانی به عضله قلب را بهبود بخشید و یا در موارد اختلالات دریچه ای قلب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۵:۳۰    
بیماری های قلبی عروقی مهمترین علت مرگ و میر در سراسر جهان است و فشار خون بالا یکی از مهمترین عوامل خطر این عارضه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۴:۳۰    
راهنمایی و ترفندهای بسیاری برای بهبود سریع بیماری ها وجود دارد. به طور مثال هنگامی که درگیر بیماری هستید بسیار گفته می شود ویتامین سی مصرف کنید تا سیستم ایمنی بدنتان بالا رفته و بیماری سریع تر بهبود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۳:۳۰    
عطرها و خشبوکننده ها معمولا بی ضرر هستند اما در برخی افراد ایجاد التهاب مزمن سینوس و تولید مخاط اضافی می کنند که باعث سرفه می شود. بنابراین جانب احتیاط را نسبت به محصولات عطردار رعایت کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۲:۲۷    
رئیس ستاد دکتر روحانی گفت که آخرین نظر سنجی های صورت گرفته نشان دهنده این موضوع است که روحانی ، رئیس جمهور دولت دوازدهم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۲:۱۲    
مدیر گروه بیماریهای غیر واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه بگفت: طبق مطالعات اخیر بار جهانی بیماری ها، فشارخون بالا مهمترین خطر مرگ و ناتوانی در دنیاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۱:۵۵    
برخلاف سوخت های فسیلی که بالاخره زمانی تمام می شود، خوشبختانه در طبیعت انرژی هایی همچون خورشید، باد، زمین گرمایی و زیست توده (Biomass) وجود دارند که نه تنها با مصرف از بین نمی روند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۱:۳۰    
محققان در مرکز مراقبت های درمانی هانتر داون در کمبریج شایر در بخش زوال عقل یک برنامه جدید تمرینات بدنی روی صندلی را به بیماران زوال عقل ارائه می دهند که می تواند روند زندگی آنها را بهبود بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۰:۳۸    
خیلی از ما زمانی ارزش سلامتی را می فهمیم که از این نعمت محروم شویم. رسیدگی به سلامتی نیز مربوط به زمان یا ساعت خاصی نیست. همه ما باید همواره مراقب سلامتی خود بوده و الگوی مناسبی نیز برای بچه ها باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۶    
همایون شجریان درباره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اجازه دهید، موضع من بماند برای خودم هرچند که مردم، هر کدام از ما را بهتر از خودمان می شناسند و نظرات مان را می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۰:۲۵    
معاون عملیات اورژانس تهران گفت: برای روز انتخابات ریاست جمهوری، اورژانس تهران در آماده باش کامل به سر می برد و 160 پایگاه شهری تهران با تمام توان و نیرو آماده خدمات رسانی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۰:۰۲    
یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به اینکه بیکاری، رکود، مشکلات تولید و فساد موجب نگرانی شدید نسبت به آینده شده است، گفت: نمی شد بیش از این صبر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۵۱    
اصغر فرهادی با سخنانی کوتاه هفتادمین دوره جشنواره بین المللی فیلم کن را رسما افتتاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۴۷    
معاون اول رئیس جمهوری گفت: عده ای می خواهند با شایعات بی اساس چهره دولت را نزد مردم متدین ایران مخدوش کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۵    
روستوف توانست با گلزنی مهاجم ایرانی اش آنژی را شکست دهد اما ترک گروزنی مغلوب اسپارتاک شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۴    
هیرنفین در غیاب مهاجم ایرانی اش از اوترخت شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۴    
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد چشم پوشی از برخی تحریم ها علیه ایران را به عنوان بخشی از موافقتنامه هسته ای سال 2015 ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۳    
دادگاه رسیدگی به پرونده مرگ الینا فروتن امروز به صورت علنی در گرگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۸    
جمعیت زیادی از مردم مشهد همراه با سالار عقیلی سرود وطنم را در ورزشگاه این شهر در حالی همخوانی کردند که آرزو داشتند در این شهر اجرای زنده سالار عقیلی را در قالب کنسرت تماشا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۳:۰۴    
وزیر علوم و تحقیقات و فناوری دولت اصلاحات گفت: با رای دادن به روحانی نگذازیم تاریخ اسفناک هشت سال دولت مهرورزی در ایران تکرار شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۰    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۰    
گروهی از شاعران، بیانیه ای را در حمایت از دولت تدبیر و امید امضا و حمایت خود را از دکتر حسن روحانی اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۶    
چهار فروند هواپیمای ATR ایران ایر صبح امروز در مهرآباد به زمین نشست تا جمع هواپیماهای برجامی ایران به هفت فروند برسد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۴    
یک کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم طرفدار نظام هستند و هر جا به مردم میدان دادیم توانسته اند خودشان کشور را اداره کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۰    
پرویز پرستویی با انتشار متنی در اینستاگرام ضمن اعتراض به صحبت های یکی از اطرافیان رئیسی، حمایت خود از حسن روحانی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۴۰    
روز دوشنبه در آستانه رقابت های انتخاباتی ایران، یک ناو آمریکایی با قایق های ایرانی در خلیج فارس رو در رو شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۷    
ناگفته های مسجدجامعی از دلیل کوتاه شدن ریاستش بر شورای شهر و کار سخت شهردار بعدی تهران در چهار توئیت جدید او
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۳۱    
حمایت اینستاگرامی کاوه رضایی از دکتر روحانی در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۸    
وزارت نفت به اظهارات رستم قاسمی وزیر سابق نفت که مدعی شده بود دولت روحانی با تاخیر در بهره برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس به کشور خسارت زده است، پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۵    
آخرین سخن انتخابات: روزجمعه ملت ازاین همه تزویرمی گریزد؛ وبه صداقت واسلام راستین وایران پرامید رای می دهند؛ملت ایران می نویسد: رای ما روحانی.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۲    
روحانی حامی احمدی نژاد با تکذیب حمایت رییس دولت های نهم و دهم از حجت الاسلام رییسی در انتخابات ریاست جمهوری اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۴    
پانیونیوس که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد توانست آاِک آتن را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۱    
زیباکلام عنوان کرد: کسانی که از ستاد آقای روحانی در مراسم حضور داشتند مانع از این شدند که افراد به من حمله کنند و درگیری به وجود آید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۵    
فرهاد مجیدی با این پست در ایستاگرامش از حسن روحانی و محسن هاشمی حمایت کرد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۲    
پس از محرومیت تماشاگران پرسپولیس در بازی این تیم برابر لخویای قطر، باشگاه استقلال به هوادارانش برای بازی دوشنبه مقابل العین امارات هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۰۰    
روحانی در مشهد گفت: شما میخواهید کشور را اداره کنید؟ اول به من بگویید مشهد را چطور اداره کردید؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۶    
کاندیدای شورای شهر پنجم از مردم خواست که با حضور حداکثری در انتخابات شرکت کرده و نسبت به آینده شهر و کشورشان حساس باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۵    
انتخاب با انتشار این تصویر نوشت: تعداد بینندگان اینستاگرامی گردهمایی رئیسی در مشهد، کمتر از یک دهم بییندگان زنده اینستاگرامی روحانی در مشهد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۵۰    
مجسمه اسکار که اصغر فرهادی برای فیلم فروشنده آن را برده بود، به دست این کارگردان ایرانی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۷    
حسن روحانی در مشهد گفت: ما یک دولت و یک رهبر و یک قانون اساسی داریم، در هر شهری یک رهبر نمیخواهیم. این همه منابع مالی مشهد در اختیار شماست برای حاشیه نشین ها چه کردید؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۳۹    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۶    
از استقلال تا پرسپولیس؛ چهره های فوتبالی به روحانی رای می دهند! علی پروین نیز به حامیان روحانی پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۸    
قائم مقام وزیر کشور گفت: با کسب نظر شورای نگهبان و مرتفع شدن مشکل حقوقی، نتایج شمارش آراء در این انتخابات به صورت تدریجی اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۲    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۲    
مصطفی میرسلیم گفت: در سفر مشهد با حجت الاسلام رئیسی توافق کردیم که حضور هر دو نفر ما در انتخابات ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۱:۰۶    
حسام الدین آشنا به حمایت تتلو از رئیسی و دیدار با وی واکنش نشان داد و گفت: بازی 2030 که دروغ بود ولی این راست است؛ قابل توجه حوزه های مقدس علمیه و طلاب جوان و ارزشمدار.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۳    
حسن روحانی در مشهد از نیروهای نظامی تقاضا کرد تا به وصیت نامه امام عمل کند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۱    
شرکت خودروسازی سوئیسی "الکسترا"(Elextra) از جدیدترین خودروی برقی خود رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۶    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۲۹    
این بار رقیب در انتخاب دوازدهم با این سناریو که حسن روحانی در دور اول رای لب مرزی داشته پس می توانیم با تخریب گسترده رای وی رابه زیرنصف برده و باحضور دو گزینه یعنی رئیسی و قالیباف آرا خاکستری را جذب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۲    
ایلنا با انتشار این تصویر نوشت: فارس آرمانهای خود را فراموش کرد!!!! /اطلاع رسانی لحظه به لحظه از امیر تتلو
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۲۰:۱۲    
ستاد امنیت انتخابات کشور در اطلاعیه ای، رای دهندگان را به رعایت 6 توصیه این ستاد دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۹    
روحانی در مشهد گفت: شما با جوان ها مشکل داشتید، چرا با فردوسی هم مشکل پیدا کردید؟ چرا اشعار فردوسی را پاک کردید؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۷    
هواداران مشهدی تدبیر و امید زیر بارش شدیدی از باران به استقبال حسن روحانی رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۷    
مقابل ستاد رئیسی!
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۵    
روحانی در مشهد گفت: گفتند هواپیما کاغذی است؛ بعد که هواپیما امد، یکی از دلواپسان به من نامه نوشت گفت چرا حالا بویینگ خریدی
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۵۵    
حسن روحانی در مشهد گفت: چرا نرخ چاقوکش هایی که برای پاره کردن عکس من گماردید بالا بردید؟ هر بنر پاره کردن یک میلیون تومان؟ اینها را اعتراف کردند! هواداران من در این خصوص عکس العمل نشان ندهند
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۱    
دستیار ویژه رئیس جمهور در پیامی عید صابئین و میلاد حضرت یحیی (ع) را به صابئین مندایی ایران تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۴۵    
اجرای ترانه وطنم ای شکوه پا پرجا توسط سالار عقیلی در ورزشگاه تختی مشهد
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۴۱    
حسن روحانی در مشهد: چرا به ملت ضربه زدید؟ چرا نگذاشتید ما زودتر مسائل تحریم را حل کنیم؟ شما به فکر حاشیه نشینان هستید؟ اولین دولتی که به حاشیه نشینان توجه کرد سید محمد خاتمی بود
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۵    
حسن روحانی در مشهد: یک تصمیم خطا، یعنی جنگ، یک تصمیم درست یعنی صلح. چرا از سیاست خارجی حرف نمی زنید؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۸    
معاون حقوقی رئیس جمهور توضیحاتی در خصوص سند 2030 ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۲۸    
تیتر خبرگزاری فارس علیه "تتلو" وقتی تتلو از رئیسی حمایت نکرده بود!
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۶    
حسن روحانی در مشهد گفت: یا علی بن موسی الرضا ما نمیخواهیم آستان قدس تو وسیله رای برای انتخابات باشد تو در عرش الهی هستی خواستند تو را زیر خیمه حزب و جناح ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۲    
محسن چاوشی با انتشار پستی در اینستاگرام حمایت خود از حسن روحانی را اعلام کرد.او گفته است به زودی با انتشار آهنگی حمایت رسمی خود را اعلام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۱    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تاسف از محرومیت این تیم از حضور هواداران برابر لخویا گفت: فیفا و AFC سخت گیر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۱    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور از ورود سامانه بارشی جدید به کشور در روز جمعه خبر داد و گفت: ابتدا برخی استانهای آذربایجانها، اردبیل و استانهای شمال غرب دچار بارشهای پراکنده باران و رعد و برق خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۹    
حسن روحانی در مشهد از نیروهای نظامی تقاضا کرد تا به وصیت نامه امام عمل کند .
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۹    
جهانگیری گفت: روحانی مرد تصمیم های سخت و بزرگ است و یکی از تصمیم های بزرگی که گرفته است طرح نظام سلامت بود در حالی که همه می گفتند ما منابع نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۳۹    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۶    
ما اعلام کرده بودیم که هر آنچه که در سند 2030 با فرهنگ و قانون اساسی کشورمان مغایر باشد را انجام نخواهیم داد و رسما هم این موضع گیری را بیان کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۱    
حسن روحانی درباره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۸:۱۱    
فیلم مستند خیابان شاعر مرده به کارگردانی شهرام میراب اقدم که پیش از این با عنوان خیابان مولوی در دست ساخت بود، بزودی آماده نمایش خواهد شد تا در اولین ایستگاه جشنواره ای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۵۶    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۶    
26 گروه نمایشی برای اجرا در جشنواره های تئاتری و تماشاخانه های رسمی کشور در پلاتوهای خانه ی نمایش تمرین می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۲    
با توجه به انتشار اخباری درخصوص فیلتر برخی صفحات اینستاگرام و نسبت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اطلاعیه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۷    
محمد جواد ظریف وزیرامورخارجه کشورمان ، عصر روز چهارشنبه در پیامی از مردم برای مشارکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۲    
سرمربی پرسپولیس با کاپیتان های تیمش جلسه برگزار کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۲۰    
امیرحسین مقصودلو با انتشار پیام صوتی بعد از دیدار با ابراهیم رییسی از این حرکت خود دفاع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۴    
جهانگیری با تاکید بر اینکه اصلاح طلبی برای من افتخار است، گفت: اصلاح طلبی جرم نیست و من صدای اصلاح طلبانم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۱    
پژوهش جدید نشان می دهد خوردن مقادیر زیاد میوه و سبزیجات به افراد سیگاری فعلی و قبلی کمک می کند تا از بیماری مزمن ریوی به دور باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۲    
تحریمی باغیرت، بیا کنار ملت/(بزرگمهر حسین پور،روزنامه شهروند)
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۶    
معاون درمان وزیر بهداشت طی یادداشتی دستاوردهای طرح تحول سلامت در دولت یازدهم را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۰    
رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: صندوق های اخذ رای به زندان ها آورده می شود و زندانیانی که شناسنامه همراه دارند، می توانند در انتخابات شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۴    
محسن سرخو، محسن هاشمی و احمد مسجدجامعی سه تن از نامزدهای اصلاح طلب انتخابات شورای شهر پنجم در جمع بازاریان تهران حاضر و بر لزوم حل مشکلات و بازساری بازار تهران و توسعه گردشگری تهران تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۳۴    
معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی گفت: هیچ دستوری از ناحیه مراجع قضایی و کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در خصوص فیلتر و مسدود شدن پایگاه ها و صفحات اینستاگرامی رسانه های منتقد دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۵    
اسحاق جهانگیری امروز چهارشنبه در جمع مردم استان گیلان در ورزشگاه عضدی رشت سخنرانی کرد.