جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۹:۵۳Jun 2018 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 2 تیر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 تیر 1396 آفتاب نیوز 2 تیر 1396 آفتاب نیوز 3 تیر 1396 آفتاب نیوز 4 تیر 1396 آفتاب نیوز 5 تیر 1396 آفتاب نیوز 6 تیر 1396 آفتاب نیوز 7 تیر 1396 آفتاب نیوز 8 تیر 1396 آفتاب نیوز 9 تیر 1396 آفتاب نیوز 10 تیر 1396 آفتاب نیوز 11 تیر 1396 آفتاب نیوز 12 تیر 1396 آفتاب نیوز 13 تیر 1396 آفتاب نیوز 14 تیر 1396 آفتاب نیوز 15 تیر 1396 آفتاب نیوز 16 تیر 1396 آفتاب نیوز 17 تیر 1396 آفتاب نیوز 18 تیر 1396 آفتاب نیوز 19 تیر 1396 آفتاب نیوز 20 تیر 1396 آفتاب نیوز 21 تیر 1396 آفتاب نیوز 22 تیر 1396 آفتاب نیوز 23 تیر 1396 آفتاب نیوز 24 تیر 1396 آفتاب نیوز 25 تیر 1396 آفتاب نیوز 26 تیر 1396 آفتاب نیوز 27 تیر 1396 آفتاب نیوز 28 تیر 1396 آفتاب نیوز 29 تیر 1396 آفتاب نیوز 30 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۲:۳۶    
نیکوتین همچنین بدن شما را از مواد مغذی تهی می کند که شما باید در هنگامی که سیگار می کشید یا سیگار را ترک می کنید (و نیکوتین از بدنتان خارج می شود) آنها را جایگزین کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۰    
پلیس در حومه بوینس آیرس مجموعه قابل توجهی از اشیاء و متعلقات اعضای حزب نازی آلمان را کشف کرده که گمان می رود شماری از این اشیا ء به آدولف هیتلر تعلق داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۱۲    
بر اساس سند های بدست آمده از ازدواج شمار زیادی از تروریست ها، عناصر داعش برای عروس های سودانی خود مهریه های متنوع و گاه خطرناکی تعیین کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۴    
همان طور که متحجران دیروز موفق نشدند، روحانیت سیاسی را با تخریب و تهمت زمین گیر کنند، شبه انقلابی های امروز هم نخواهند توانست روحانیت اصیل را که یکی از مصادیقش حسن روحانی است، به حاشیه ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۴۰    
به گزارش پلیس لندن، یک یخچال معیوب در برج گرنفل باعث بروز آتش سوزی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۴    
محتوای ناهنجارانه برنامه موسوم به شب های شیدایی که این شب ها در باغ موزه دفاع مقدس اجرا می شود، نه تنها درخور ماه مبارک رمضان نیست بلکه آن را به یک مراسم ولنگارانه تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۱    
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا با دعوت مردم به مدیریت مصرف آب در تابستان جاری گفت: در زمان حاضر 6 کلانشهر و 289 شهر کشور در معرض تنش آبی قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۰    
یک دانشمند ایرانی در راس یک گروه تحقیقاتی دوربین بدون لنزی روی تراشه رایانه ای با ابعاد یک در یک میلی متر ساخته است که با استفاده از الگوریتم های مختلف عکس می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۹    
مهندسان هلندی یک قفل هوشمند برای دوچرخه ساختند که به منظور افزایش ایمنی دوچرخه سوار، گوشی هوشمند وی را هنگام حرکت قفل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۶    
این افراد خودسر که به رئیس جمهور توهین می کنند، موجب خشم مردم هستند؛ رییس جمهوری که 24 میلیون رای آحاد ملت را پشت سر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۳    
حسن روحانی باید از کسانی که در راهپیمایی روز قدس و در حضور خودش علیه او شعار دادند، قدردانی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۰    
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی به خیل راهپیمایان روز قدس پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۰۷    
نماینده مردم تهران گفت که در مجلس پیگیر توهینی که به رییس جمهور صورت گرفته، خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۸:۲۰    
بی تردید امروز روز غمباری برای مدافعان آرمان آزادسازی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی بود؛روزی که باید نمایش اتحاد مسلمانان علیه دشمن مشترک و فراخوان همبستگی جهانی علیه ظلم و بی عدالتی و خشونت باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۸:۰۷    
نام های مختلفی تاکنون از میان رجال برای شهرداری تهران مطرح شده اما خبر های شورا حاکی از آن است که بانوان منتخب شورای پنجم یک خانم را برای تصدی کرسی شهردار در نظر دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۸:۰۶    
" روحانی رئیس جمهور همه مردم ایران است و توهین به او که اینک نماد مردم سالاری دینی در کشور محسوب می شود، خشکاندن نهال دموکراسی در ایران است"
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۸:۰۱    
دختر 12 ساله پس از اینکه از سوی پسر جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفت، به زندگی خود پایان داد. این حادثه تلخ شامگاه 27خردادماه در یکی از روستاهای اطراف گرگان رخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۸    
ولیعهد جدید عربستان به نظر می رسد در آینده نزدیک دیدگاه ضد ایرانی جنگ طلبانه خود را بیش از پیش با ترامپ در میان بگذارد اما باید گفت که سیاست مقابله با تهران می تواند به افزایش خطرات در منطقه بیانجامد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۶    
یک زوج کویتی برای ابراز همبستگی با قطر در برابر کشوررهای تحریم کننده آن، تصمیم گرفتند نام این کشور را بر دختر خود بگذارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۷:۱۲    
مالک باشگاه موناکو فرانسه پیشنهاد یورگن کلوپ برای جذب مهاجم این تیم را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۴:۵۳    
سرپرست دفتر بیمه های سلامت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تصویب تعرفه های پرستاری در منزل در جلسه هفته گذشته هیئت وزیران گفت: این تعرفه ها به خدمات مراکز سروسامان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۴:۲۰    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران با بیان اینکه روباهها هیچ خطر و تهدیدی برای مردم تهران محسوب نمی شوند، گفت: این حیوانات فایده های زیادی دارند که یکی از آنها کنترل جمعیت جوندگان کوچک است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۳:۱۲    
مریم حیدرزاده، بانوی شاعره ی کشورمان که تمایلات پرسپولیسی او بر کسی پوشیده نیست از سرمربی این تیم خواست تا اجازه بازگشت رضاییان به جمع سرخپوشان را صادر کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۲:۳۰    
مدافع برزیلی تیم فوتبال استقلال به احتمال زیاد فصل آینده آبی پوشان را همراهی نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۱:۵۳    
گروه تروریستی داعش برای عناصر خود گذرنامه "سفر به بهشت" صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۱:۲۰    
به جای صرف هزینه های هنگفت کلاس های بدنسازی و انجام تمرینات سخت و سنگین که به بدن آسیب می رساند، می توانید با استفاده از یک وسیله ورزشی ساده و ارزان سلامت خود را ارتقاء دهید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۱:۰۹    
عصر امروز در حاشیه گردهمایی بسیجیان دانشگاه علوم و تحقیقات که با عنوان آتش به اختیار در محل مجتمع فرهنگی دانشجویی 13 آبان برگزار شد از یک سلاح انفرادی جدید به نام ذوالفقار رونمایی به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۱:۰۲    
محمدعلی زرین قلم، لیدر شعاردهندگان علیه برخی مسئولین در روز قدس، از حامیان سرسخت و سرسپردگان احمدی نژاد است که اساساً ماجرای 12 روز خانه نشینی احمدی نژاد را قبول ندارد و انتشار دهندگان این تهمت را ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۴۵    
ترامپ در توییتی از اقدامات خودش تشکر کرده است!
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۳۸    
صدها رزمنده یگان رژه مقاومت اسلامی نُجَباء روز جمعه مصادف با روز جهانی قدس، نفرت خود از رژیم صهیونیستی را در خیابانهای بغداد پایتخت عراق فریاد زدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۲۶    
اسحاق جهانگیری در اینستاگرام درواکنش به حواشی دیروز راهپیمایی روز قدس نوشت: خواهر گرامی! اشتباه می کنید این کارها به ضرر کشور و نظام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۹    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی مشهد گفت: یک مجتمع تجاری واقع در خیابان خسروی این شهر عصر جمعه گرفتار آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۷    
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا اکنون 6 کلانشهر اصفهان، بوشهر، بندرعباس، شیراز، کرمان و مشهد و 289 شهر کشور در معرض تنش آبی قرار دارند یعنی منابع آب و مصرف در این شهرها در حالت سربه سر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۲    
منابع امنیتی از وقوع انفجار تروریستی در شرق بغداد و در منطقه النعیریه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۹    
عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری گفت: با توجه به وضعیت ماه می توان به یقین گفت که ماه رمضان امسال 30 روزه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۵    
مرعشی خواستار برخورد با متخلفان و وحدت شکنان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۳۵    
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور در واکنش به حواشی ایجاد شده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و سردادن شعارهای توهین آمیز علیه رییس جمهور کشورمان از سوی برخی تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۶    
تحقیقات برای رازگشایی از مرگ اسرار آمیز دختر نوجوان که جسدش در منطقه سوهانک پیدا شده، از سوی تیم جنایی آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۰    
نوبخت در گفتگو با افتاب تاکید کرد: بی احترامی به رییس جمهور اهانت به جمهوریت نظام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۲    
تیم ملی والیبال جوانان ایران از سد ایتالیا گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۵۶    
پلیس در خصوص صدای انفجار در کرمانشاه توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۸    
در روزهای گرم سال مهمترین توصیه پزشکان پوست استفاده از کرم های ضد آفتاب برای همه افراد در هر سن و سالی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۹    
رییس جمهور در پیامی با تبریک افتخار آفرینی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان و قهرمانی در رقابت های جهانی به ملت بزرگ ایران، از همه مدیران ورزشی، مربیان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۱    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان قوچان از متقاضی بودن پیرمردی 100 ساله برای انجام توافقی طلاق با همسرش خبر داد و گفت: پرونده به منظور ثبت طلاق به دادگاه ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۴    
یک دیپلمات ارشد چینی با رئیس جمهور آمریکا در کاخ سفید دیدار و درباره مساله کره شمالی با وی گفتگو کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۷    
قاطبه منتقدان دولت اقدام ناشایست عده ای در راهپیمایی روز قدس علیه رئیس جمهور را محکوم و مرتکبان را سرزنش کردند چراکه یقیناً اینگونه رفتارهای از مسیر ادب و انصاف خارج است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۷    
به همه افرادی که تحت تاثیر برخی القائات مسموم یا به منظور انتقام گیری از رای مردم، وارد این بازی خطرناک شده اند، هشدار می دهد که در شرایط حساس منطقه ای و جهانی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۶    
رئیس جمهور آمریکا قصد دارد یک میلیاردر سرشناس را برای تصدی سفارت انگلیس معرفی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۰    
سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن انفجارهای تروریستی پاراچنار پاکستان، با خانواده قربانیان و دولت و ملت پاکستان ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۸    
آفتاب نیوز : کاریکاتور - انتخابات پارلمانی بریتانیا، وضعیت ترزا می و انگلستان و رابطه با اتحادیه اروپا، باعث انتشار این کارتون در سایت کگل شده است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۲    
تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز عصر امروز پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۹    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در ایمنی کامل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۲    
کارشناس پیش بینی هواشناسی سیستان و بلوچستان از ثبت دمای 43.4 درجه سانتی گراد بالای صفر در شهرستان زاهدان پس از یک فاصله زمانی 69 ساله خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۸    
دکتر محسن رضایی در اینستاگرام خود نوشت : اقداماتی که در عربستان درحال شکل گیری است، بسیار مشابه تحولات عراق قبل از حمله به ایران است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۵    
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور به توهین های علیه روحانی در روز قدس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۹    
باشگاه استقلال نسبت به شایعات اخیر درباره بحث بازوبند کاپیتانی در این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۵    
پلیس باکو روز جمعه از تلاش جمعی از شهروندان جمهوری آذربایجان برای برگزاری تظاهرات اعتراض آمیز بمناسبت روز جهانی قدس در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی جلوگیری کرد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۹    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به شعارهای توهین آمیز عده ای محدودی در حاشیه راهپیمایی روز قدس خواستار پیگیری توهین کنندگان از سوی دادستان تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۵    
عباسعلی کدخدایی و همچنین محمدرضا عارف نسبت به هتاکی های عده ای در راهپیمایی روز قدس نسبت به رئیس جمهوری،معاون اول و علی مطهری واکنش نشان دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۵    
هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس شاید در این تیم ماندنی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۳    
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلا 1257.3 دلار قیمت گذاری شد که نسبت به روز گذشته 7.3 دلار افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۲    
محمدرضا عارف، نماینده تهران در مجلس و رئیس فراکسیون امید از شعارهای توهین آمیز علیه رییس جمهور در حاشیه مراسم راهپیمایی روز قدس انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۱    
وزارت کشور درباره حماسه راهپیمائی مردم ایران در روز جهانی قدس اطلاعیه ای منتشر کرد و نوشت: حماسه بزرگ حضور ملت ایران در راهپیمائی دشمن شکن روز قدس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۱    
استقلال تمرینات آماده سازی خود را پیگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۸    
رویترز در گزارشی جانشین های احتمالی رهبری داعش را در صورت کشته شدن ابوبکر البغدادی معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۱    
آمریکا از حوادث منطقه برای فراموشی آرمان فلسطین استفاده می کند. ایران حامی اصلی فلسطین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۸    
بازار سهام در چهارمین هفته متوالی کاهشی خود شاهد شتاب گیری سرعت کاهش قیمت ها بود به نحوی که با افت 9/ 0 درصدی، عملا شاخص کل به محدوده پایان فروردین ماه برگشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۳    
پژمان منتظری، مدافع جدید استقلال در تمرین این تیم حاضر نشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۵    
باشگاه روستوف برای حفاظت از ملی پوش ایرانی اش در جریان مناقشه با روبین کازان و دیگر موارد حقوقی یک وکیل با دستمزدی در حدود 10 میلیارد تومان استخدام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۰    
دومین جلسه تمرین آدینه تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17:30 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۰    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به شعارهای توهین آمیز عده ای محدودی در حاشیه راهپیمایی روز قدس خواستار پیگیری توهین کنندگان از سوی دادستان تهران شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۳    
لیست بزرگسال تیم استقلال فقط دو جای خالی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۹    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به شعارهای توهین آمیز عده ای محدودی در حاشیه راهپیمایی روز قدس خواستار پیگیری توهین کنندگان از سوی دادستان تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۸    
توهین اخیر تندروها به رئیس جمهور در حاشیه راهپیمایی روز قدس با واکنش فعالان سیاسی مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۳    
رییس پلیس راه شرق استان تهران از ترافیک نیمه سنگین در محورهای هراز و دماوند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۰    
معاون فرهنگی وزیر ارشاد به توهین علیه رییس جمهور در مراسم روز قدس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۴    
معاون حقوقی رئیس جمهور با بیان این که شعار علیه رئیس جمهور منتخب ملت و توهین به ایشان ایستادن در برابر جمهورت نظام و شعار علیه ملت ایران است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۲    
در پی حواشی غیرقانونی و دشمن شادکن تظاهرات شکوهمند روز قدس وزیر کشور به معاون امنیتی و انتظامی خود دستور پیگیری داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۰۷    
علی ربیعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی نسبت به توهین امروز علیه رییس جمهور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۶    
منابع خبری عربستان از وقوع انفجار انتحاری در جنوب شرق استان جده در منطقۀ مکۀ مکرمه و بازداشت سه نفر خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۴    
حدود 17 سال است که مجوز خرید و فروش و پرواز با هواپیمای شخصی به ایرانیان داده شده که با توجه به نسبتا مناسب بودن قیمت آنها، استقبال از این صنعت روبه رشد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۲    
نتایج مطالعات نشان داده است مواد شیمیایی موجود در مواد شوینده مانند شامپو منجر به نقص هنگام تولد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۱    
مشاور رئیس جمهور نسبت به توهین به روحانی در روز قدس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۶    
البته فدراسیون فوتبال پیشنهاد تمدید قرارداد کی روش را تا پایان جام ملت ها دارد.پیشنهادی که به نظر می رسد اگر طولانی مدت تر باشد هزینه های کمتری هم دربرداشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۱    
برندگان برترین موتورهای خودرو با نظر روزنامه نگاران تخصصی حوزه خودرو در بخش های مختلف معرفی شدند که جایزه برترین موتور خودروی سال 2017 به شرکت "فراری" تعلق گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۰    
مدیرعامل بانک شهر از رشد 60 درصدی منابع این بانک طی 3 سال گذشته خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۵    
اگرچه شعاردهندگان قصد داشتند مردم را با خود همراه کنند اما نه تنها با استقبال عمومی همراه نشدند که حتی با واکنش مردم، ناگزیر به سکوت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۴    
بدنبال سردادن شعارهای ساختارشکنانه عده ای علیه برخی مسوولین کشور در حاشیه راهپیمایی روز قدس امسال کانال تلگرامی مجلس خبرگان رهبری نظر صریح رهبر انقلاب درباره شعار دادن علیه مسئولین را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۰    
در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر تروریست ها با حملاتی جداگانه ده ها نفر را در کویته و پاراچنار به شهادت رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۹    
یکی از شایع ترین عفونتها، عفونت گوش است که به دو حالت عفونت و التهاب گوش بیرونی و عفونت گوش میانی اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۵    
آفتاب نیوز : در تصویر زیر زنی را مشاهده م یکنید که در راهپیمایی روز قدس علیه جهانگیری شعار می دهد و معاون اول رئیس جمهور با لبخند و آرامش از کنار او رد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۰۹    
در روز جمعه قیمت نفت، افزایش یافت. پس از آن که اول دیروز، قیمت نفت به کمترین حد خود در ده ماه گذشته رسید، امروز قیمت نفت کمی افزایش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۰۶    
مشاور رئیس جمهور نسبت به توهین به روحانی در روز قدس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۰۰    
فدراسیون فوتبال در دوره قبل نسبت به جلوگیری از درگیری کی روش و برانکو عملکرد بسیار بدی داشت اما این امید وجود دارد که با بالا گرفتن پرچم سفید توسط کی روش و برانکو ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۷    
بدنبال سردادن شعارهای ساختارشکنانه عده ای علیه برخی مسوولین کشور در حاشیه راهپیمایی روز قدس امسال کانال تلگرامی مجلس خبرگان رهبری نظر صریح رهبر انقلاب درباره شعار دادن علیه مسئولین را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۵    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که برای خرید یک بازیکن به گرجستان سفر کرده بود امروز به ایران باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۱    
نماینده مردم تهران توهین به رییس جمهور منتخب در روز قدس را با فلسفه این روز در تعارض دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۶    
آفتاب نیوز : در تصویر زیر سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده سپاه را می بینید که به همراه همسر و فرزندانش در راهپیمایی روز قدس شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۰    
آنها رییس جمهور را فتنه گر و غیرانقلابی خطاب کرد. همین افراد جهانگیری و مطهری را هم ضد انقلاب و فتنه گر خواندند. به همین راحتی داستان روز قدس تغییر پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۳    
اقتصاد صنعت - وزیر راه و شهرسازی در ادامه سفر به فرانسه با الیزابت بورن وزیر جدید حمل و نقل فرانسه دیدار و پیرامون اجرای توافقات حمل و نقلی بعد از برجام بین دو کشور و همچنین بر سر تشکیل یک کارگروه ...