سه شنبه ۲۹ آبانساعت ۱۷:۳۴Nov 2018 20

خبرهای آفتاب نیوز 3 تیر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 تیر 1396 آفتاب نیوز 2 تیر 1396 آفتاب نیوز 3 تیر 1396 آفتاب نیوز 4 تیر 1396 آفتاب نیوز 5 تیر 1396 آفتاب نیوز 6 تیر 1396 آفتاب نیوز 7 تیر 1396 آفتاب نیوز 8 تیر 1396 آفتاب نیوز 9 تیر 1396 آفتاب نیوز 10 تیر 1396 آفتاب نیوز 11 تیر 1396 آفتاب نیوز 12 تیر 1396 آفتاب نیوز 13 تیر 1396 آفتاب نیوز 14 تیر 1396 آفتاب نیوز 15 تیر 1396 آفتاب نیوز 16 تیر 1396 آفتاب نیوز 17 تیر 1396 آفتاب نیوز 18 تیر 1396 آفتاب نیوز 19 تیر 1396 آفتاب نیوز 20 تیر 1396 آفتاب نیوز 21 تیر 1396 آفتاب نیوز 22 تیر 1396 آفتاب نیوز 23 تیر 1396 آفتاب نیوز 24 تیر 1396 آفتاب نیوز 25 تیر 1396 آفتاب نیوز 26 تیر 1396 آفتاب نیوز 27 تیر 1396 آفتاب نیوز 28 تیر 1396 آفتاب نیوز 29 تیر 1396 آفتاب نیوز 30 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۰:۳۳    
حداکثر سرعت فعلی شیرون، به 420 کیلومتر بر ساعت محدود شده؛ اما پرچم دار بوگاتی ممکن است با استفاده از تایرهای بهتر، به سرعت 483 کیلومتر بر ساعت برسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۸:۰۰    
عضو هیات مدیره انجمن داروسازان ایران گفت: وجود برخی داروها و مکمل های غذایی در نسخه بیماران می تواند به افزایش هزینه پرداختی بیماران منجر شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۰    
با نگاه به لیست استقلال می توان خروجی های این تیم را پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۶:۴۳    
مدیرکل زندان های استان فارس گفت: موادمخدر و سرقت مهمترین جرائمی است که باعث زندانی شدن افراد در فارس می شود و بیشترین تعداد محبوسان در زندان مرتکبان این جرائم هستند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۶:۴۳    
میشله باچلت، رئیس جمهور شیلی به نمایندگی از ملتش از قبیله بومی ماپوچه به دلیل "ترس و وحشتی" که در دوران پسا استعماری به آنها تحمیل شد، عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۷    
گروهی از دانشمندان فنلاند و لهستان به تازگی موفق به تولید یک عنبیه مصنوعی خودکار شدند که بسیار شبیه یک عنبیه واقعی عمل می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۴۸    
این روزها یخچال و فریزر جزو وسایل پرمصرف و جدایی ناپذیر هر خانواده ای محسوب می شوند زیرا علاوه بر حفظ تازگی مواد غذایی، مانع از فاسد شدن آنها می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۱    
ناسا قصد دارد به دو سیاره مرزی منظومه شمسی یعنی اورانوس و نپتون فضاپیما ارسال کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۴۵    
اضافه کردن بٌعد سوم به طراحی ها توسط قلم طراحی جدید که توسط شرکت "اسکریبلر" ساخته شده است، می تواند تحول بزرگی در طراحی ایجاد کند و آن را به کاری جذاب تر و لذت بخش تر تبدیل نماید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۱۰    
افزایش دمای هوا ، مصرف بیش از حد و کم شدن منابع آب باعث شده است تا تولید آب و مصارف در حالت سربه سر قرار بگیرد و شرکتهای آب و فاضلاب را مجبور کند تا در روزهای آینده افت فشار آب اعمال کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۸:۵۴    
همزمان با انجام عملیات نصر3 موقعیت این تکاور ارتشی توسط نیروهای خائن کومله فاش می شود و در پی آن توپ خانه عراق نیز آن جا را مورد هدف خود قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۶:۰۴    
مطلعات جدید دانشمندان نشان می دهد ویتامین D را علاوه بر لبنیات می توان از طریق سایر منابع طبیعی خوراکی و محیطی نیز دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۵:۲۲    
مصرف دمنوش های معرفی شده در این بخش به شما می کند تا از روده تحریک پذیر خلاص شوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۲:۵۲    
مجموع آثار آن چه روزانه مصرف می کنید بر پیری پوست تاثیرگذار خواهد بود. در ادامه با برخی خوراکی ها که باید در این زمینه مورد توجه قرار بگیرند، بیشتر آشنا می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۴:۲۴    
رسانه های سعودی در ادامه شیطنت های اخیر خود علیه کشورمان، روز گذشته در خبری مدعی شدند مقامات امنیتی عربستان، سه ایرانی را به اتهام دست داشتن در فعالیت های ضد امنیتی در این کشور دستگیر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۰:۰۹    
داستان نادیا مراد که از دست داعش فرار کرده و حالا به همراه خواهر 28 ساله اش در آلمان زندگی می کند، کمک کرده است که مردم تا حدودی تصویر روشن تری از زندگی زنان اسیر در حکومت داعش داشته باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۴    
سخنگوی ستاد مبارزه با مواد مخدر در نشستی خبری آمار معتادان در کشور را 2 میلیون و 808 هزار نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۳    
انتشار تصاویر یه بانوی تایوانی در جشن تولد 42 سالگی اش، تعجب هزاران کاربر را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۲۲    
یک زندانی فراری به شیوه جالبی پلیس های آمریکا را به سخره گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۹:۱۳    
یک فوق تخصص خون و آنکولوژی گفت:با بیان اینکه انواع سرطان های روده بزرگ، پستان، جدار رحم، کلیه و مری با چاقی ارتباط دارند، اظهار کرد: کاهش وزن حتی در بهبود بیماران مبتلا به سرطان مفید است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۵:۲۵    
محققان در مطالعه ای جدید دریافتند روغن زیتون تصفیه نشده به حفاظت در مقابل بیماری آلزایمر کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۳:۰۵    
متخصص قلب و عروق گفت: با یک ماساژ معمولیِ کف پا می توانیم به صورت اورژانسی به بیماری که فشار خونش بالاست، کمک کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۰۲:۳۹    
گاهی طبیعی است که بدن کمی بو داشته باشد، اما بوی بیش از حد یا ناخوشایند، هم برای دیگران بسیار آزاردهنده است و هم باعث شرمندگی شما می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۳:۲۰    
تحقیقات نشان می دهد که خوردن یک سیب در روز یا حتی دو سیب، می تواند خطر اکسیداسیون کلسترول ال دی ال را کاهش دهد و آنهم به لطف آنتی اکسیدان هایی که در این میوه وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۳:۱۱    
رئیس اتاق اصناف ایران در واکنش به ادعای اتحادیه پیراهن دوزان مبنی بر عدم پرداخت تسهیلات با نرخ سود 9 درصد به کسبه ساختمان پلاسکو گفت: اصلا قرار نبود به کسبه پلاسکو چنین تسهیلاتی پرداخت شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۳۹    
تیم ملی والیبال جوانان ایران در سومین دیدار خود در رقابت های قهرمانی جهان موفق شد سه بر دو آرژانتین را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۵    
رئیس پلیس راه مازندران؛ محدودیت های ترافیکی مازندران در عید فطر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۱    
فیلم مستند خلبان درباره خلبان اختصاصی رهبر معظم انقلاب اسلامی تولید شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۴:۱۳    
محمدرضا گلزار در شب اکران مردمی فیلم مادر قلب اتمی یک عکس دو نفره را مقابل دوربین عکسان نشان داد, که انتشار این عکس کمی جنجال برانگیز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۱    
یک چهره سیاسی اصولگرا معتقد است: مشروعیت منوط به رای مردم نیست، اما اینکه بخواهند مسئولیت و مدیریت را برعهده بگیرند منوط به این است که شرایط و فضای آن فراهم باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۷    
برای پوشش هر چه بهتر نماز روز عید فطر وسایل حمل و نقل عمومی اعم از مترو، تاکسی و اتوبوس تمهیدات ویژه ای را برای جابجایی سریعتر نمازگزاران به مصلای تهران در نظر گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۵    
تعدادی از ایرانی های داخل و خارج پرداخت شهریه دانشگاه محمد جعفری را متقبل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۷    
جهانگیری: اشتباه می کنید، این کارها به ضرر کشور و نظام است دادستان تهران از ارسال نامه به پلیس و وزارت اطلاعات برای شناسایی اهانت کنندگان به رئیس جمهوری خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۴    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از10 هزار نفر در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر ستگاه های اجرایی کشور پذیرفته خواهند شد، گفت: ثبت نام برای شرکت در این آزمون فردا دوشنبه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۴    
ترلان پروانه بازیگر بسیار جوان ایرانی، که این روزها فیلم گشت 2 را روی پرده سینما دارد، به روسیه سفر کرده است و در همان ابتدا در اینستاگرامش تصویری با کلاه روسی به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۹    
چهره زیبا و جذاب بازیگر زن چینی در 61 سالگی باعث به شهرت رسیدنش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۴    
فستیوال جهانی معماری WAF ایران را به عنوان مهمان ویژه به این فستیوال دعوت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۰۴    
نسرین مقانلو عکس کیک تولد 49 سالگی خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۷    
یک خانواده پنج نفره ایرانی که در ترکیه به گروگان گرفته شده بودند، با ایجاد آتش سوزی عمدی در محل حبس و نگهداری خود در شهر استانبول و جلب توجه مردم، توانستند از دست آدم ربایان بگریزند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۵    
گفته می شود لژیونر ایرانی تصمیم دارد دوباره به سپاهان بازگردد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۳    
وزیر مشاور در امور خارجه امارات با بیان اینکه اقدام قطر در افشای جزئیات درخواست های سیزده گانه کشورهای عربی بچه گانه بوده عنوان داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۳۰    
فرمانده انتظامی بجستان گفت: باند خانوادگی توزیع اسکناس های جعلی با سرعت عمل پلیس این شهرستان متلاشی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۲۳    
رئیس پژوهشکده پسته، پسیل را آفت درجه یک باغات پسته دانست؛چرا که مقاومت به سموم یکی از چالش های اصلی مبارزه با آن است و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۸:۰۵    
سفیر ترکیه در ایران تاکید کرد باوجود اختلاف نظرهای موجود بین ایران و ترکیه در حل بحران سوریه، آنکارا هیچگاه از سیاست هایی که در راستای منزوی کردن ایران بوده، حمایت نکرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۵    
این مرد بعد از 40 سال با دختر مورد علاقه اش ازدواج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۷:۵۲    
ورونیک روبرت در حالی که هفته گذشته در موصل عراق مشغول پوشش اخبار مربوط به عملیاتی نظامی علیه داعش بود، در جریان انفجار مین زخمی شد که پس از انتقال از عراق به فرانسه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۷:۴۴    
رامین رضاییان مدافع فصل گذشته پرسپولیس از استقلال پیشنهاد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۷:۴۲    
پرسپولیس و استقلال در فصل نقل و انتقالات با قدرت عمل کردند که در این گزارش آن ها را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۷:۰۲    
دولت جدید آمریکا در حال برنامه ریزی جهت اعزام یک تیم مدنی به سوریه است تا به قول خودش به برقراری ثبات در مناطق آزادشده و کمک به آوارگان سوری بپردازد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۵:۱۲    
راجر فدرر در صحبت های اخیر خود آسیب دیدگی را دلیل عدم موفقیت اندی ماری در چند ماه گذشته اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۴:۳۷    
آگهی هایی به این شکل و شمایل، آدم را یاد آگهی های ازدواج در سال های دور می اندازد؛ آگهی هایی که گر چه در حال حاضر به آن شکل قبلی مرسوم نیست اما شاید در قالب های دیگر به چشم بخورد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۴:۱۰    
یک متخصص تغذیه اظهار کرد: توجه به هرم مواد غذایی در وعده صبحانه از اهمیت زیادی برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۳:۵۵    
یک فوق تخصص غدد اظهار کرد: بیماران دیابتی درصورت روزه داری باید به هنگام ضعف یا تشنگی در طول مدت روزه حتما قند خون خود را اندازه بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۳:۲۶    
جوان کر و لال کلاردشتی که روز گذشته دوم تیرماه در جنگل های کلاردشت مفقود شده بود به آغوش خانواده بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۲:۱۷    
یک متخصص رادیولوژی فک و صورت گفت: سیستم ایمنی در حالت طبیعی مانع رشد قارچ دهانی می شود، بنابراین افرادی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند، قارچ رشد سریعی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۲:۰۱    
شرکت خودروسازی ایتالیایی آلفارومئو که در زمره پرافتخارترین خودروسازان دنیا محسوب می شود، در سال 1910 در شهر میلان ایتالیا تاسیس شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۱:۳۶    
ساکنان یک روستای کوهستانی در چین در اثر رانش زمین زیر آوار گرفتار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۱:۰۵    
ستاره پاری سن ژرمن سکوت خود را شکست و به شایعه جدایی اش از این تیم فرانسوی واکنش نشان داد. او تاکید کرد که در یک حالت این تیم را ترک خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۸    
عربستان، اردن، مالزی، اندونزی، تایلند، ژاپن، سنگاپور، کره جنوبی، برونئی و استرالیا نیز فردا یکشنبه را عید سعید فطر اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۷    
بروجردی از طرح برخی اهانت ها به رییس جمهور در قالب شعار در راهپیمایی روز قدس انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۵    
برق برخی از مناطق اهواز در روز یک شنبه چهارم تیرماه قطع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۵    
لیونل مسی، فوق ستاره بارسا امروز 30 ساله شد اما در زندگی او نیز هنوز حقایقی ناشناخته وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۴    
جلسه ی شورای اقتصاد عصر امروز (شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۴    
مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرزوضعیت ترافیک عصر شنبه در راه های این استان را سنگین اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۰:۲۰    
منابع خبری شامگاه شنبه گزارش دادند که بر اثر انفجار خودروی بمب گذاری شده در حومه ادلب واقع در شمال سوریه دستکم 9 نفر کشته و 22 نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۳:۲۷    
رییس جمهور ماه مبارک رمضان را ماه تمرین مهربانی و گذشت از یکدیگر دانست و با تاکید بر این که تقسیم جامعه به خوب و بد ما را به هدف نمی رساند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۳:۲۵    
رییس جمهوری کشورمان با انتشار روایتی از مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره ناملایمت هایی که به او شده بود، نسبت به حواشی مراسم روز قدس و سر دادن شعارهایی علیه خود، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۲:۵۰    
فصل نقل و انتقالات بازیکنان لیگ برتر و خط و نشان کشیدن تیم ها برای یکدیگر، سوژه امروز کارتون خبر ورزشی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۲:۳۸    
دو نفر عصر امروز در کانال آبیاری دشت قزوین غرق شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۲:۲۵    
عکس زیر علی قربان زاده، یکی از چهره های سینمای جوان پسند را در “نهنگ عنبر” نشان می دهد. این بازیگر معروف در این فیلم نقش یک روحانی را ایفا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۱    
وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با نخست وزیر عراق اعلام کرد که واشنگتن همه پرسی منطقه کردستان درباره جدایی این منطقه از عراق را نمی پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۱:۴۸    
دروازه بان سابق پرسپولیس باز هم عکسی با یک لباس عجیب منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۱:۴۷    
یک سخنگوی مجلس عوام انگلیس روز شنبه از تلاش برای دسترسی غیرمجاز به حساب کاربری نمایندگان پارلمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۱:۳۴    
آفتاب نیوز : به گزارش جماران، شبکه خبری العربیه عصر امروز (شنبه) گزارش داد که برخی خبرها از رویت هلال ماه شوال در عربستان سعودی حکایت دارند که در صورت تایید آن ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۱:۲۳    
سرمربی سابق ماشین سازی تبریز، دوباره هدایت این تیم را در لیگ آزادگان بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۱:۰۴    
سردار "حمیدی" در تشریح این خبر، با اشاره به تقارن عید سعید فطر و آغاز تعطیلات تابستانی، اظهارداشت: تا 10 روز آینده، با افزایش حجم ترافیک در محورهای شمالی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۱:۰۳    
فرمانده نیروی هوا فضای سپاه تأکید کرد: همه موشک ها با موفقیت به هدف اصابت کرده است و ما در این خصوص فیلم های ضبط شده توسط هواپیماهای بدون سرنشین را نیز منتشر کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۴۸    
سرتیپ کاشف الملک در سال 1297 سکان داری بلدیه مشهد را برای اولین بار بر عهده گرفت و مشهد بعد از تجربه 64 شهردار و سرپرست، به مدت 4 سال توسط سیدصولت مرتضوی، معاون احمدی نژاد اداره شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۴۷    
وضعیت گفتمان در عصرِ ما عنوان کارتون محمدرضا میرشاه ولد است که در اینستاگرامش منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۴۳    
رئیس اداره بهداشت و درمان آمل از تکذیب شیوع بیماری تب کریمه کنگو در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۱۵    
وزارت اطلاعات در اطلاعیه ای از دستگیری عناصر تروریستی وابسته به داعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۹    
در حاشیه بی تفاوتی عجیب طرفداران رئال مادرید در اسپانیا به شایعه رفتن رونالدو از مادرید، شهاب جعفرنژاد این کارتون را در هفت صبح منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۸    
شهرام قائدی با انتشار عکسی از کودکی اش نوشت: سخت نگیریم آن گذشت و این نیز بگذرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۸    
دوربین HiRISE نصب شده روی مدارگرد شناسایی مریخ، تصویری از مریخ نورد کنجکاوی در دامنه های کوه شارپ ثبت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۲۰:۰۶    
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان درخصوص انتشار اخباری در فضای مجازی مبنی بر کاهش ساعت ادارای در استان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۴۱    
چهار ورزشکار از رشته های فوتبال ، بسکتبال، هندبال و واترپلو به دلیل مصرف مواد نیروزا(دوپینگ) چهارسال محروم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۳۲    
شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان اعلام کرد :رسانه ها و کانال های تلگرامی با نام های مشابه مورد تایید شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۵    
دادستان کل کشور با اشاره به اینکه هنوز پرونده تخلفات انتخاباتی به دادگاه ارسال نشده است، گفت: در حال حاضر همان 6 فرماندار احضار شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۲    
مدیرکل فرودگاه های استان خوزستان از ورود هواپیمایی جرجین ایر در فرودگاه اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۱    
سردار تقی مهری، رئیس پلیس راهور ناجا، با اعلام اینکه به دلیل وجود دو قانون متناقض، ارائه ی گواهینامه ی رانندگی به مشمولان خدمت زیر پرچم در حال حاضر منتفی است، در توضیح این خبر گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۹:۰۸    
ارتش رژیم صهیونیستی از حملات نیروی هوای این رژیم به پایگاه های وابسته به ارتش سوریه در قنیطره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۵۸    
در این شرایط خطیر منطقه به جای این که وفاق و همدلی را ایجاد کنند و مردم را یکدل و یک زبان پشت برنامه های توسعه و سیاستهای راهبردی دولت و نظام بسیج نمایند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۵۶    
یک منبع بومی از استان نینوا خبر داد که گروه داعش، از ساعت های اولیۀ صبح امروز، در اکثر مساجد تلعفر واقع در غرب نینوا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۴۷    
رئیس جبهه پیروان خط امام (ره) و رهبری نسبت به اهانت به رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۳۲    
احمد فراهانی خبرنگار و پژوهشگر ایرنا ظهر امروز (سوم تیر ماه) به علت ضایعه ی مغزی در بیمارستان درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۹    
پیام تبریک حیدریان به رضا میرکریمی، اجرای مطرب در پردیس تئاتر تهران، انتخاب رییس هیات مدیره انجمن جلوه های ویژه میدانی و ... از جمله خبرهای سینما و تئاتر در سومین روز تیرماه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۸    
روابط عمومی سپاه حفاظت هواپیمایی از برگزاری موفقیت آمیز رزمایش دفاعی-امنیتی در فرودگاه مهرآباد در شرایطی واقعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۷    
دیوان محاسبات کشور با صدور اطلاعیه ای نسبت به اظهارات سیدصولت مرتضوی، شهردار مشهد که اول تیرماه در یک نشست خبری در خصوص رأی انفصال از خدمت خود بیان کرده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۲۶    
آفتاب نیوز : تسنیم به نقل از نایب رییس کمیسیون عمران مجلس نوشت: نقل و انتقالات مسکن با آغاز فصل تابستان و پایان ماه مبارک رمضان داغ می شود. ...