جمعه ۳۱ فروردینساعت ۱۷:۳۳Apr 2018 20

خبرهای آفتاب نیوز 14 تیر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 تیر 1396 آفتاب نیوز 2 تیر 1396 آفتاب نیوز 3 تیر 1396 آفتاب نیوز 4 تیر 1396 آفتاب نیوز 5 تیر 1396 آفتاب نیوز 6 تیر 1396 آفتاب نیوز 7 تیر 1396 آفتاب نیوز 8 تیر 1396 آفتاب نیوز 9 تیر 1396 آفتاب نیوز 10 تیر 1396 آفتاب نیوز 11 تیر 1396 آفتاب نیوز 12 تیر 1396 آفتاب نیوز 13 تیر 1396 آفتاب نیوز 14 تیر 1396 آفتاب نیوز 15 تیر 1396 آفتاب نیوز 16 تیر 1396 آفتاب نیوز 17 تیر 1396 آفتاب نیوز 18 تیر 1396 آفتاب نیوز 19 تیر 1396 آفتاب نیوز 20 تیر 1396 آفتاب نیوز 21 تیر 1396 آفتاب نیوز 22 تیر 1396 آفتاب نیوز 23 تیر 1396 آفتاب نیوز 24 تیر 1396 آفتاب نیوز 25 تیر 1396 آفتاب نیوز 26 تیر 1396 آفتاب نیوز 27 تیر 1396 آفتاب نیوز 28 تیر 1396 آفتاب نیوز 29 تیر 1396 آفتاب نیوز 30 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۷    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۶    
علی کریمی به عنوان سرمربی نفت تهران انتخاب شده است اما همچنان با لباس شخصی در تمرین نفت تهران حاضر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۹    
رییس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان یزد با بیان این که کارشناسان این پلیس همیشه در حال رصد و پایش فضای مجازی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۱۹    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۸:۵۰    
وزیر خارجه انگلیس به منظور گفت وگو درباره بحران قطر و چهار کشور عربی، وارد پایتخت عربستان سعودی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۸:۲۹    
پیشخوان تصاویر صفحه نخست روزنامه های کشور
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۲۷    
به لطف محتوای آنتی اکسیدانی، برخی مطالعات نشان داده اند که بادمجان ممکن است به کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۸    
مجله همشهری جوان عکس جالبی برروی جلد خود, کار کرده است. برروی جلد این مجله, تصویری از تغییر چهره علی دایی, ابراهیم حاتمی کیا و محسن یگانه دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۸:۵۹    
کارت ورود به جلسه آزمون ارشد گروه پزشکی از یکشنبه، 18 تیرماه توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۳۰    
معاون دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت گفت: 23 درصد از جمعیت کشور درگیر بیماری های مزمن روانی افسردگی و اختلال روانی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۳:۳۱    
مقام معظم رهبری در پاسخ به استفتاء از ایشان دررابطه با سقط جنین ، پاسخ خود را ارائه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۶    
یک دستیار تخصصی طب سنتی با بیان اینکه در باور طب سنتی در طول روز خورشید مواد را از عمق بدن به سطح می آورد و هضم در طول روز ضعیف است, گفت: به همین خاطر ایده آل این است که وعده غذا فقط صبح و شام باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۲    
فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: در حال حاضر 97 فروند شناور 24 ساعته در خلیج فارس و تنگه هرمز امنیت را ایجاد کردند، ضمن آنکه اگر کشتی به پرچم ایران مزین باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۹    
رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکتهای مردمی، مراکز آموزشی مجاز را امن ترین مکان برای اوقات فراغت دانش آموزان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۶    
در دیدار تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دکتر ولایتی بر حمایت از رویکردهای جدید و ارتقای جایگاه علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۱    
مدیر کل زندان های استان تهران گفت: اتباع بیگانه از 27 کشور و ملیت با فراوانی جرائم مواد مخدر و مجموعاً به تعداد 136 نفر در حال گذراندن دوران محکومیت خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۵    
سیدرضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به منظور حضور در آیین پایانی سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان وارد اصفهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۶    
واشنگتن امیدوار است که باب گفت وگو میان کشورهای محاصره کننده قطر و دوحه همچنان باز بماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۲    
بخشی از دریاچه هنوز کاملا خشک نشده، آب تا زانو می رسد و مردم هنوز امید دارند؛ با امید نهال های نی را در بستر رودخانه می کارند تا شاید همین نی ها ناجی شان و آب دیرتر تبخیر شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۰    
رئیس جمهور فرانسه گفت حق مردم فلسطین است که صاحب کشوری مستقل باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۱:۰۴    
کشور قطر سومین کشور بعد از لبنان و تونس است که اکران فیلم 'زن شگفت انگیز' با بازیگری هنرپیشه زن اسراییلی 'گال گادوت' را در این کشور ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۴۸    
طول عمر و هوش؛ ظاهر امر یا حداقل باور اغلب ما این چنین است که میان این دو ارتباط خاصی وجود ندارد؛ اما این تنها تصور ماست، آن هم یک تصور اشتباه.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۰۱    
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: تصویب دو بیانیه سیاسی وزرا و فنی و تکنیکی در یک کنفرانس بین المللی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۵۶    
معاون امور دام وزیر جهاد کشاورزی گفت: زنجیره تولید گوشت بوقلمون در ایران شکل میگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۴۸    
قطعاً می توانید مادرتان را به دلیل اجازه ندادن شما به رفتن به مهمانی یا ندادن کلید ماشین برای رفتن به گردش همراه با دوستان مقصر بدانید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۴۸    
کارگر 26 ساله در اثر برق گرفتگی در بابل علائم حیات خود را از دست داد اما در بیمارستان سرنوشت او تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۲۶    
علت استنشاق بوی نامطبوع و غیرطبیعی در شهر خاش استاندارد نبودن فعالیت برخی کارگاههای صنعتی این شهرستان بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۲۳    
شاگردان اکبر میثاقیان در دیداری دوستانه منتخب کامرون را شکست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۱۳    
خبرگزاری میزان- واریس سیاهرگ ها که از ریشه لاتین Varix به معنای پیچ خورده گرفته شده، به گشاد شدن سیاهرگ ها یا تورّم ورید گفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۰۹    
بهترین انتخاب های مواد غذایی برای کودکان در تابستان مصرف انواع میوه های فصل و آب میوه های تازه و مصرف ترکیبات خنک از خانواده شیر و لبنیات می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۰۵    
آفتاب نیوز : به نقل از رویترز، دفتر دادستان کل مکزیک اعلام کرد بر اثر تیراندازی در شمال این کشور دست کم 26 نفر کشته شدند. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۳:۰۲    
صدر اعظم آلمان در سخنانی در واکنش به سیاست های جاه طلبانه ترامپ گفت که اروپا دیگر نمی تواند به آمریکا تکیه کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۵۳    
انور قرقاش وزیر مشاور در امور خارجه امارات متحده عربی، چهارشنبه شب درخصوص نشست چهارگانه کشورهای تحریم کننده قطر گفت: اقدامات آتی که علیه قطر اتخاذ خواهد شد، این کشور را بیش از پیش منزوی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۵۰    
مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به کاهش دما در سواحل دریای خزر، از وقوع پدیده گرد و غبار در سمنان، اصفهان، قم و مرکزی طی فردا (15 تیرماه) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۹    
همه ساله ورزشکاران زیادی در جهان به دلیل استفاده از داروهای نیروزا با محرومیت مواجه می شوند و افتخاراتشان زیر سؤال می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۱    
پلیس فارس امروز سارق مسلح بانک های شیراز و اصفهان را دستگیر کرد. این سارق که 12فقره سرقت بانکی داشت، عامل شهادت مأمور نیروی انتظامی استان اصفهان هم بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۳۷    
مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری سه گروه آزمایشی زبان های خارجه، هنر و علوم تجربی تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۳۴    
تیم فوتبال پرسپولیس اولین جلسه تمرینی خود در اردوی اوکراین را بعدازظهر امروز چهارشنبه در ورزشگاه دینامو برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۲۸    
خواهر خورخه مسی از این که به مراسم لیونل دعوت نشده دلخور است و البته نسبت به ازدواج دیرهنگام مسی و آنتونیا حس خوبی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۱۵    
آفتاب نیوز : به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه از بانگی، سانحه رانندگی در آفریقای مرکزی 77 کشته بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۴    
وزارت امور خارجه فرانسه از سفر وزیر امور خارجه این کشور به ایران طی ماه های آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۰۱    
سوژه اول نقل و انتقالاتی فوتبال ایران در این روزها بالاخره سکوتش را شکست و در خصوص آینده اش در فصل بعد توضیح داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۵۶    
قسمت اول فصل دوم از مجموعه شهرزاد در حالی آغاز شد که در آن، صحنه ای از یک بیمارستان روانی در چند دهه پیش تهران به نمایش درآمد، صحنه ای که یک روانپزشک نمی تواند بی اعتنا به آن بگذرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۵۳    
مدیرعامل توانیر گفت: پیک مصرف برق کشور امروز یک رکورد بی سابقه را در تاریخ صنعت برق شکست و به رقم هشداردهنده 55 هزارمگاوات رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۴۲    
در پی مطرح شدن سخنانی مبنی بر تاثیر نرخ اوراق بر نرخ سود بانکی معاون وزیر اقتصاد می گوید: گر چه به طور کلی اوراق در نظام اقتصادی موثر است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۱۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل دو تن از شهدای حادثه تروریستی مجلس با خانواده های آنها ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۱۶    
سرعتی زن تیم والیبال بانک سرمایه گفت: با برد امروز برابر نماینده قدرتمند قطر نشان دادیم بر خلاف برخی اظهار نظرها هنوز پیر نشده ایم و برای پیروزی تیم با تمام وجود می جنگیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۰۴    
نیروهای ارتش روسیه در منطقه اوستیای جنوبی به حالت آماده باش درآمدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۱:۰۲    
مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: اگر امنیت باشد سرمایه گذاران خارجی مانند توتال در ایران سرمایه گذاری خواهند کرد، بنابراین تضعیف سپاه، تضعیف اقتصاد کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۶    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: در اردوی تهران سه بازی دوستانه برگزار می کنیم تا به شرایط مسابقه نزدیک شویم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۴    
به گفته هواپیمایی های امارات و ترکیش، ایالات متحده آمریکا به ممنوعیت ورود لپ تاپ ها و دیگر وسایل الکترونیکی بزرگ به داخل کابین هواپیما در پروازهای ایالات متحده از دبی و استانبول، پایان بخشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۰    
وزیران امور خارجه کشورهای تحریم کننده قطر در بیانیه پایانی خود در قاهره اعلام کردند که دوحه به حل بحران بوجود آمده پاسخ منفی داد و نمی توان از نقش مخرب قطر چشم پوشی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۷    
مطالعه دانش آموزان و شرکت کنندگان کنکور در فرهنگسرای خاوران را نشان می دهد. کنکور سراسری سال 1396 از روز پنجشنبه در سراسر کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۳    
یک روز پس از آزمایش موفقیت آمیز یک موشک بالستیک قاره پیما توسط پیونگ یانگ، کیم جونگ اون رهبر کره شمالی گفت، کشورش شهامت خود را به آمریکا نشان خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۲    
گاودارها باید بدانند که با نامگذاری برای گاوهای خود بیشتر شیر خواهند فروخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۰    
نشست وزرای خارجه مصر، عربستان، بحرین و امارات امروز (چهارشنبه) در قاهره برای بررسی بحران این کشورها با قطر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۸    
معاون راهبردی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت: کلید ورودی مصرف داخلی واحد یک نیروگاه تبریز دچار حادثه و بر همین اساس واحد یک از مدار خارج شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۲    
ساعاتی پس از یورش غرورآفرین موشکی سپاه پاسداران به مراکز تجمع داعش در دیرالزور سوریه، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در دیداری صمیمانه با جمعی از سرداران و فرماندهان سپاه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۸    
داریوش مهرجویی در متن یادبود کیارستمی آورده است: از وزیر محترم بهداشت پاسخی دقیق و روشن می خواهم. چرا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۲    
دروازه بان شماره یک تیم ملی موفق شد مبلغ قراردادش با پرسپولیس را افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۲۱    
دادستان ویژه روحانیت کل کشور و تولیت آستان قدس رضوی گفت: علمای دینی و روحانیون امروز باید نیاز جامعه را بشناسند و بر آن اساس فعالیت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۰۶    
پلیس سیدنی یک چمدان حاوی یک میلیون و ششصد هزار دلار استرالیا را در یک انبار پیدا کرده و حالا دنبال صاحب آن می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۰۵    
مشکلی که پیدا کرده ایم این است؛ اگر یک سری حرف ها را عده خاصی بگویند یا یک سری کارها را عده خاصی انجام دهند، می شود گِرا دادن به دشمن و اگر همان را عده دیگری بگویند یا انجام دهند، می شود دلسوزی .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۹    
یاران حسین طیبی در سیدبندی مسابقات فصل 18-2017 فوتسال جام باشگاه های اروپا در گلدان 14 قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۸    
ادویه ها و گیاهان معطر علاوه بر اینکه مقدار کمی ویتامین، املاح و فیبر به غذا اضافه می کنند، حاوی آنتی اکسیدان هایی هستند که عوامل تخریب کننده سلول ها یعنی رادیکال های آزاد را خنثی کرده و سطح سلامتی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۴۳    
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی شکایت حسین فریدون و معصومه ابتکار در جلسه امروز این هیات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۶    
انتخاب بهترین مواد غذایی، بدون در نظر گرفتن نحوه صحیح مصرف آنها، نمی تواند از همه فواید و مواد مغذی موجود در آنها ما را بی نیاز کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۱    
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز نیروهای مسلح از بخشش اضافه خدمت سنواتی و انضباطی مشمولان سربازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۸    
یک سال بعد، در چنین روزهایی فضای فوتبال هیجانی است. امروز همه منتظرند تیم ملی بتواند در روسیه خوش بدرخشد و چه تاریخی خواهد بود اگر ایران بتواند از گروهش بالا برود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه درآمدهای میلیونی متکدیان مربوط به سرشاخه ها و باندهای تکدی گری است، گفت: بیشتر متکدیان در تهران تحت شبکه های گسترده و باندهای خطرناک فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۳    
شرکت توانیر با توجه به شرایط ویژه تامین برق کشور از مردم درخواست جدی کرد که در مصرف برق صرفه جویی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۹    
تصاویر ماهواره ای به خوبی نشان می دهند که اعضای وفادار به داعش چه بلایی بر سر شهر مسلمان نشین در جنوب فیلیپین آورده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۷    
ستاره ملی پوش پرسپولیس به جای تمرین ترجیح داد به ملاقات طاهری برود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۵    
مشاور امور بانوان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: توسعه پایدار کشور بدون حضور و نقش آفرینی بانوان ممکن نیست و زنان کارآفرین باید با کسب آگاهی از شرایط روز در بخش اشتغال و اقتصاد کشور فعال تر حضور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۸    
گرمای شدید در این شهرستان علاوه بر گرمازدگی افراد این بار موجب گردیده که تعداد زیادی عقرب به منازل مسکونی ساکنان بخصوص در مناطق کوهستانی هجوم آورند که نگرانی اهالی را در پی داشته است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۸    
شفقنا- ترکیه مدعی شد چند داعشی را که قصد داشتند در راهپیمایی عدالت مخالفان دولت اردوغان بمبگذاری کنند، بازداشت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۱    
اسطوره فوتبال آرژانتین به شکل عجیبی پاسخ احساسات هوادارانش در شهر ناپل را داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۷    
محمود میرلوحی می گوید: اصلاح طلبان که سهم خواهی ای از رییس جمهور نکرده اند اما من از کسانی که معتقد به سهم خواهی اصلاح طلبان هستند می پرسم که می خواهید روحانی از دلواپسان در دولت خودش استفاده کند؟!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۴    
ملی پوش زن در حالت مستی مرتکب قتل شد؛ این خانم ملی پوش در رشته فوتسال فعالیت می کند. او در حالی که مست بوده در شب نیمه شعبان یک مامور نیروی انتظامی را با ماشین زیر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۴    
عضو شورای سیاستگذاری انجمن رادیولوژی گفت: امروزه بسیاری از مراکز رادیولوژی به دلیل مسائل و مشکلات پیش رو در آستانه ورشکستگی بوده و موضوع تعرفه ها و بدهی بیمه به این موضوع دامن زده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۴    
دارنده مدال برنز المیک ریو عزادار شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۶    
ارزش اونس جهانی نسبت به روز گذشته با کاهش قیمت همراه بود و با رقم هزار و 225 دلار و 90 سنت مورد معامله قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۵    
شاید بارها در کوچه های شمال شهر تهران قدم زده و به نما و معماری ساختمان ها توجه کرده باشید، لازم نیست حتما معمار باشید تا بتوانید عدم همخوانی میان بناها و بافت های شهری را تشخیص دهید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۳    
فرمانده سابق سپاه پاسداران گفت: با روحیاتی که از ایشان سراغ دارم بعید می دانم اکنون در قید حیات باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۳    
دانشمندان معتقدند که صورت فلکی دب اصغر با داشتن اتم های هلیوم و هیدروژن که اولی بقایای انفجار بزرگ هستند، به یافتن پاسخ هایی در رابطه با نحوه شکل گیری جهان کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۱    
ریحانی به مشکل مادرزادی تنگی کانال ستون فقرات در نژاد کُرد اشاره کرد و گفت: برای جلوگیری از بروز عوارض ناشی از این تنگی کانال، مردمان نژاد کُرد باید حداقل سه بار در هفته شنا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۰    
احتمال دارد دربی استقلال و پرسپولیس در آلمان برگزار نشود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۹    
در این ویدئو، بر اثر شدت هوا و ذوب شدن لایه فوقانی آسفالت، لاستیک خودرو ها در آسفالت فرو رفته است را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۶    
دبیرکل جمعیت مبارزه با دخانیات از فعالیت شرکت های خارجی دخانیاتی در کشور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۳    
روزنامه الرایه قطر روز چهارشنبه در مطلبی نوشت: تاریخ، مدارک آمریکا و اسناد درز کرده از سایت ویکیلیکس نشان می دهند که همه گروههای افراطی که چهره جهان را تغییر دارند، در عربستان سعودی متولد شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۱    
مدعی مالکیت تراکتورسازی اظهارنامه شکایت خود را از این باشگاه به دادگاه ارسال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۳    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در تشریح روند برگزاری آزمون سراسری سال 96 گفت: این آزمون فردا و پس فردا (پنج شنبه و جمعه 15 و 16 تیرماه) در 372 شهرستان و 478 حوزه امتحانی به صورت سراسری برگزار می ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۵۱    
رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی استان مازندران، گفت: گرمای شدید امشب در مازندران پایان می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۷    
در تصویر زیر سلفی گرفتن دو خبرنگار با مواد مخدر در حال سوزاندن را مشاهده می کنید. امروز بیش از 45 هزار کیلوگرم مواد مخدر غیردارویی در شیراز امحا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۷    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از بهبودی کامل و گذراندن دوران نقاهت، صبح امروز به محل کار خود بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۶    
خرید و فروش خودروهای نیم شاسی به صورت قیمت بازار مورد معامله قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۵    
استانهای البرز، چهارمحال و بختیاری و کرمانشاه در بهار 96 بالاترین نرخ بیکاری را داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۲۶    
منابع در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس تاکید کردند، ترس از کودتا توسط رئیس گارد ملی عربستان باعث شد که پادشاه عربستان و پسرش در نشست سران بیست حضور نیابند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۲    
حضرت آیت الله خامنه ای با پیشنهاد ستاد کل درخصوص بخشش اضافه خدمت سنواتی کارکنان وظیفه ی در حال خدمت موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۵    
حسین مطلبی مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تبریز با اعلام این خبر گفت: دقایقی پیش نیروگاه حرارتی در جاده آذرشهر دچار آتش سوزی شد.