جمعه ۰۱ تیرساعت ۱۶:۰۶Jun 2018 22
 

خبرهای آفتاب نیوز 16 تیر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 تیر 1396 آفتاب نیوز 2 تیر 1396 آفتاب نیوز 3 تیر 1396 آفتاب نیوز 4 تیر 1396 آفتاب نیوز 5 تیر 1396 آفتاب نیوز 6 تیر 1396 آفتاب نیوز 7 تیر 1396 آفتاب نیوز 8 تیر 1396 آفتاب نیوز 9 تیر 1396 آفتاب نیوز 10 تیر 1396 آفتاب نیوز 11 تیر 1396 آفتاب نیوز 12 تیر 1396 آفتاب نیوز 13 تیر 1396 آفتاب نیوز 14 تیر 1396 آفتاب نیوز 15 تیر 1396 آفتاب نیوز 16 تیر 1396 آفتاب نیوز 17 تیر 1396 آفتاب نیوز 18 تیر 1396 آفتاب نیوز 19 تیر 1396 آفتاب نیوز 20 تیر 1396 آفتاب نیوز 21 تیر 1396 آفتاب نیوز 22 تیر 1396 آفتاب نیوز 23 تیر 1396 آفتاب نیوز 24 تیر 1396 آفتاب نیوز 25 تیر 1396 آفتاب نیوز 26 تیر 1396 آفتاب نیوز 27 تیر 1396 آفتاب نیوز 28 تیر 1396 آفتاب نیوز 29 تیر 1396 آفتاب نیوز 30 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۱۵    
همه چیز از زعفرانیه شروع شد که باعث شد فوتبالیس سرشناس کشورمان با یک زن بیوه و ثروتمند آشنا شده و سپس ازدواج کند!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۲۸    
ما غذا میخوریم تا در سلامت بتوانیم به فعالیت های روزانه خود ادامه دهیم، اما برخی از غذاها هستند که ممکن است برای سلامتی ما ضرر داشته باشند و به بدن ما آسیب برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۷    
شاید شما هم به آب مروارید به چشم یک بیماری کهنسالی نگاه کنید، اما اکنون می توانید قدمی برای حفاظت از بینایی خود در آینده بردارید؛ و البته می توانید این کار را با بهبود ظاهر انجام دهید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۸    
آلیسین موجود در سیر فعالیت پروتئینی بنام آنژیوتانسین 2 را مهار می کند، این پروتئین مسئول افزایش فشار خون است،
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۳    
ایرج نیستانی گفت: با شروع فصل تابستان و شدت گرمای هوا، تقریباً تمام افراد گرمازدگی را تجربه می کنند و این امر موجب می شود با مصرف مواد مضری چون نوشابه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۵    
شرکت جواهر سازی روسی-ایتالیایی کاویار تلفن همراه نوکیا 3310 جدید را به مناسبت نخستین دیدار روسای جمهور روسیه و آمریکا در اجلاس گروه 20 رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۲    
آفتاب سوختگی یکی از مشکلات شایع سلامتی در فصول گرم است به همین دلیل اگر در شرایط اورژانسی آفتاب سوختگی قرار گرفتید باید راهکارهای درمانی را بدانید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۳    
رئیس سابق اداره اطلاعات ملی آمریکا تاکید کرد هیچ مدرکی دال بر مداخله طرفی غیر از روسیه در انتخابات اخیر آمریکا وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۵    
صدها معترض ضد نظام سرمایه داری در اقدامی نمادین خود را به شکل زامبی ها در آوردند و در خیابان های هامبورگ علیه نشست گروه 20 در این شهر اعتراض کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۳    
مجید مشیری بازیگر سینما و تلویزیون در سال 1340 در شیراز متولد شد. وی مدرک کارشناسی مهندسی راه و ساختمان را از دانشگاه فنی و مهندسی شیراز اخذ نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۲    
عکس به مناسبت تولد 51 سالگی محمد اصفهانی منتشر شده است که در آن به همراه پسر و 2 دخترش دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۸    
ایران نوشت:11 اردیبهشت امسال فردی به کلانتری 154 چیتگر مراجعه و از وقوع سرقت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۹    
آیت الله آملی لاریجانی در ارائه گزارش عملکرد دستگاه قضا در گفت وگوی زنده تلویزیونی از سامانه ای تحت عنوان تناد نام برد، تناد یا سامانه تحلیل و نقد آرای دادگستری ها و دیوان عالی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۱۱    
آن زمان به فکر آینده و سرمایه گذاری برای 2 میلیون نوزادی که هر سال متولد می شدند نبودیم و غمگینانه باعث شدیم که بخش عظیمی از جوانان کشور، امروز بهترین سالهای عمرشان را به بطالت بگذرانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۵۳    
مطالعه شواهد و مستندات قوی به ارتباط بین چربی های اضافی بدن افراد چاق و سرطان هایی مانند روده بزرگ، سینه، پانکراس و تخمدان به همراه انواع دیگر سرطان ها گواهی می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۵۱    
وزیر خارجه روسیه می گوید که ترامپ در دیدار با پوتین پذیرفته که مسکو در انتخابات ریاست جمهوری این کشور مداخله نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۵۰    
رؤسای جمهور آمریکا و روسیه در حاشیه اجلاس جی 20 با یکدیگر دیدار و بر ادامه گفتگوهای بین دو کشور تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۲۹    
وزیر خارجه آمریکا پس از دیدار روسای جمهور روسیه و آمریکا در حاشیه نشست سران کشورهای عضو 20 به اظهارنظر درباره این نشست پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۳:۱۹    
یک مقام آمریکایی از توافق آمریکا و روسیه درمورد آتش بس در جنوب غرب سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۲    
بیماری هلندی از زمانی رخ می دهد که دولت به عنوان متولی اقتصاد کلان وارد کارزار می شود و سعی می کند به طور مصنوعی و از طریقی غیر از افزایش تولید، قیمت ها را پایین نگه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۱    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: راه برون رفت کشور از بسیاری معضلات و مشکلات اقتصادی و اجتماعی احیای روحیه مشارکت عمومی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۵۰    
امروزه ورزش های چربی سوز یکی از بیشترین موضوع هایی است که در مرورگرها جستجو می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۴۸    
مهدی پاکدل با انتشار عکسی از تئاتر تهران در خیابان لاله زار از راسته الکتریکی ها شدن این محدوده و دور نبودن احتمال راسته بلبرینگ فروش ها شدن تئاتر شهر گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۴۷    
دیدار تیم های فوتبال پدیده خراسان و زیر23 سال عمان نیمه تمام ماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۲:۳۲    
سرمربی تیم ملی مکزیک به دلیل اعتراض در طول رقابت های جام کنفدراسیون ها شش جلسه از همراهی تیمش محروم شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۵۴    
از چه سنی می توانیم به فرزندمان زرده تخم مرغ بدهیم آیا تخم بلدرچین برای کودک انتخاب خوبی به شمار می رود؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۵۳    
محققان فنلاندی دریافتند جراحت های شدید سر به ویژه در میانسالی موجب افزایش خطر ابتلا به زوال عقل در سال های بعد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۵۰    
نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد گرم شدن زمین می تواند در طولانی مدت به کوتاه شدن قد انسانها منجر شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۴۸    
سریع ترین مرد ایران در رقابت های دوومیدانی آسیا طلایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۴۰    
ناصر ملک مطیعی در مورد سریال شهرزاد گفت: قطعا فصل دوم این اثر با استقبال خوبی همراه می شود، چون بازیگران و عوامل خوبی در آن حضور دارند، البته جای خالی علی نصیریان (بزرگ آقا) در فصل دوم خالی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۲۷    
یک منبع آگاه از توقیف یک شناور متعلق به عربستان سعودی که امروز به آب های سرزمینی جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرده بود توسط پاسداران منطقه دوم نیروی دوم دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۲۳    
ژرمی متئو به اسپورتینگ لیسبون پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۲۰    
روز دوم رقابت های انتخابی تیم های ملی کشتی در حالی از صبح امروز در سالن 12 هزا نفری آزادی تهران آغاز شده است که با معرفی فینالیست ها، نفرات برتر در حال مشخص شدن هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۱۲    
با انتشار نتایج رفراندوم انگلیس و رای مردم این کشور به خروج آن از اتحادیه اروپا ارزش دلار کانادا 2 و5 دهم درصد درمقابل آمریکا کاهش یافت و به افزایش چشمیگیری در مقابل پوند انگلیس دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۴۹    
دفتر محسن رضایی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس با انتشار یادداشتی، نسبت به سانسور یک سکانس در نسخه سریالی ایستاده در غبار واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۴۸    
سران کشورهای آمریکا، ژاپن و کره جنوبی در بیانیه ای مشترک در حاشیه نشست گروه 20، با محکوم کردن آزمایش موشکی اخیر کره شمالی، وعده دادند که فشار بر این کشور را به حداکثر برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۳۰    
پس از لغو روادید برای ورود اتباع اندونزی به ایران، تعداد گردشگرانی که از این کشور جنوب شرق آسیا به ایران سفر می کنند، به طور قابل توجهی افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۲۶    
در حاشیه حضور ترامپ در اجلاس جی 20 در آلمان، سایت کگل این کارتون را منتشر کرد!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۲۱    
در عکس زیر جاده چالوس در سال 1343 را می بینید که در آن زمان خاکی و خلوت بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۲۰    
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری آمریکا در نخستین دیدار خود با همتای مکزیکی اش از وی خواست تا هزینه ساخت دیوار در مرز دو کشور را تقبل کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۵    
دبیر کمیته امور فرهنگی سازمان های تابعه وزارت نیرو در خراسان جنوبی با دعوت از کشاورزان، مردم و کارکنان سازمان های مختلف به صرفه جویی در آب ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۵۷    
رقابتهای انتخابی تیمهای ملی کشتی در روز دوم پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۵۵    
درگیری خانوادگی و تیراندازی از سوی فردی در روستای باولک منطقه عشایری قمش از توابع بخش کچی شهرستان ملکشاهی منجر به کشته شدن پنج نفر از اعضای یک خانواده و زخمی شدن یک عضو دیگر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۵۱    
حمیدرضا صدر به تغییر سیاست باشگاه بارسلونا پرداخته؛ به بی اعتنایی کاتالان ها به محصولات آکادمی اش، با ناگزیری این مسیر...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۴۷    
سنگین وزن پرافتخار تیم ملی در جریان رقابت های انتخابی مقابل یدالله محبی شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۴۶    
در جریان رقابت های داغ و مهیج وزن 86 کیلوگرم انتخابی تیم ملی، حسن یزدانی موفق به شکست علیرضا کریمی شد و محمدجواد ابراهیمی شکست سنگینی مقابل عزت الله اکبری داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۴۲    
حریم خصوصی بودن یا نبودن داخل خودروها این روزها به مساله ای جدید میان گروهی از شهروندان بدل شده، ماجرایی که از هفدهمین نشست خبری سخنگوی ناجا آغاز شد و تا کنون ادامه داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۰    
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان می گوید فدراسیون فوتبال ایران باید با مدیریت خود اختلاف به وجود آمده بین کی روش و اسدی را حل و فصل کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۲۸    
یک دستیار تخصصی طب سنتی با بیان اینکه در باور طب سنتی در طول روز خورشید مواد را از عمق بدن به سطح می آورد و هضم در طول روز ضعیف است گفت: به همین خاطر ایده آل این است که وعده غذا فقط صبح و شام باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۸    
بزرگترین خرید پرسپولیس برای لیگ هفدهم را می توان گادوین منشا دانست؛ مهاجم نیجریه ای که در فصل گذشته قدم به قدم با طارمی برای کسب عنوان آقای گلی گام برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۳    
خبرگزاری میزان- تحقیق جدید نشان می دهد مشکل در خوابیدن با ریسک بالای بیماری آلزایمر در برخی افراد ارتباط دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۲۹    
بر اثر آتش سوزی در بیمارستان ولی عصر خرمشهر، یک نفر فوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۲۳    
درگیری رسانه ای جدید کارلوس کی روش و علی رضا اسدی یک بار دیگر بحث اختلاف نظرهای شدید این دو را به خبر یک رسانه ها تبدیل کرد؛ اختلافی که به نظر می رسد خیلی زود به نقطه پایان خود خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۲۰    
تیم فوتبال پرسپولیس که روز گذشته در دیدار تدارکاتی به مصاف تیم کولوس رفته بود، صبح امروز به ریکاوری پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۷    
فدراسیون فوتبال ایران درخواست باشگاه های پرسپولیس و استقلال را به فدراسیون فوتبال آلمان ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۴    
فرمانده انتظامی بخش چنارشاهیجان در استان فارس از دستگیری یک قصاب با 450 کیلوگرم گوشت الاغ در این منطقه از شهرستان کازرون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۱    
روابط عمومی دادستانی کل کشور در پی جوابیه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز به سخنان دادستان کل کشور در جمع فرماندهان پلیس آگاهی به موارد مطرح شده از سوی آن ستاد پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۰۶    
مصر اعلام کرد: بر استفاده کشتی های قطری از کانال سوئز محدودیت اعمال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۸:۰۲    
روسیه از سال 2019 میلادی، صادرات سالانه 38 میلیارد مترمکعب گاز ال ان جی به چین را کلید خواهد زد که این موضوع، در بحبوحه تحریم های عربی حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۵۷    
تیم اطلاعاتی الصقور عراق از زخمی شدن ابوبکر البغدادی سرکرده داعش در مرزهای سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۵۰    
امام جمعه مشهد با انتقاد از امضای قرارداد نفتی ایران با توتال گفت: قوه قضائیه باید بررسی کند و امضاکنندگان این قرارداد را کاملا تحت تعقیب قرار دهد و حق مردم را بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۴۶    
محمد جواد ابراهیمی و حسن یزدانی به ترتیب مقابل علیرضا کریمی و عزت الله اکبری در جریان رقابت های انتخابی وزن 86 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد به برتری رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۲۰    
شرکت تسلا اعلام کرد قصد ساخت بزرگترین سیستم ذخیره سازی باتری دنیا را در کشور استرالیا دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۹    
دبیرکل فدراسیون فوتبال نسبت به بیانیه اخیر کارلوس کی روش واکنش نشان داد و مدعی شد او به مردم کشورمان توهین کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۳    
جمعی از پیشکسوتان سپاه حفاظت با حضور در حرم مطهر امام خمینی(س) با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۲    
سرمربی استقلال گفت نسبت به تیم امسالش احساس خوبی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۷    
رییس بنیاد مستضعفان با بیان این که بنیاد از نظر اقتصادی عملکرد کاملا شفاف و روشنی از خود به جای گذاشته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۲    
یکی از سرشناس ترین مخالفان دولت روسیه پس از سپری کردن 25 روز بازداشت به دلیل برنامه ریزی برای برگزاری تجمعات عمومی، امروز آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۱    
سخنگوی کرملین می گوید، کاسه صبر روسیه بابت توقیف دارایی ها و املاکش در آمریکا لبریز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۵۴    
هم زمان با آغاز نشست سران کشورهای گروه 20 در هامبورگ اعتراضات مردمی و سندیکایی نیز گسترده تر شده و در درگیری های پیش آمده علاوه بر ده ها معترض، تاکنون 130 پلیس نیز زخمی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۴۰    
امضای نخستین قرارداد سرمایه گذاری مشترک براساس الگوی جدید قراردادهای نفتی ایران موسوم به آی پی سی میان توتال و وزارت نفت را می توان یکی از دستاوردهای بزرگ برجام نامید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۶    
حسین ماهینی در چهارمین فصل حضورش در پرسپولیس به عنوان کاپیتان دوم به شدت مورداعتماد سیدجلال حسینی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به لزوم اشغال نیمی از بازار داخلی بازی در پنج سال آینده، از در اولویت قرار گرفتن لایحه ای مربوط به قانون کپی رایت در ماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۹    
شموشک نوشهر شرکتی دایر و فعال است که مالک، مدیرعامل، هیات مدیره و سهام دار دارد و چنین مجموعه ای هرگز اجازه نخواهد داد برند خوش نام شموشک دستمایه برخی جریانات سو استفاده گر و سودجو قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۷    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه موضوع مذاکرات حج تمتع 96 تحت نظر و با هماهنگی شورای عالی امنیت ملی بوده است، گفت: دبیرخانه شورا به منظور حفظ امنیت زائران وارد این موضوع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۶:۰۵    
محمود واعظی گفت: ما در وزارت ارتباطات توانستیم با بالا بردن کیفیت و سرعت اینترنت و کاهش هزینه های سرورهای داخلی، بازی کردن را برای کاربران ایرانی آسان کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۵۹    
معاون پرستاری وزارت بهداشت گفت: استفاده بیشتر ازمحیط و فضای بیمارستان ها برای آموزش پرستاری صرفا براساس آیین نامه اصفهان که مورد قبول همه ذینفعان حرفه پرستاری و مورد تایید مسؤولین ارشد وزارت متبوع ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۷    
طرح استمرار عضویت بازنشستگان عضو موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از مهر 94 وارد مرحله اجرا شده و تاکنون هزاران نفر از فرهنگیان بازنشسته از مزایای این طرح بهره مند شده و برای استمرار عضویت اقدام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۵    
تاکید دوباره ناجا بر حریم خصوصی نبودن خودرو: قانون صراحت دارد
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۴۳    
وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری ایران و لئون مکردیچیان وزیر علوم و آموزش ارمنستان در شهر ایروان پایتخت این کشور تفاهم نامه همکاری های علمی، آموزشی، پژوهشی و فناوری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۳۸    
رییس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه دیوان هیچ محدودیتی در رسیدگی به پرونده بورسیه ها ندارد، گفت: دیوان عدالت اداری اگر تخلفی از قوانین و مقررات شده باشد رسیدگی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۷    
دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران از جلسه دادگاه خود و آذر منصوری در شعبه 26 دادگاه انقلاب در روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۷    
دارنده مدال طلای المپیک در نخستین مبارزه خود در انتخابی تیم ملی قاطعانه مقابل حریف خود به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۱۱    
داعش از حامیانش در انگلیس خواسته تا مسابقات تنیس ویمبلدون را مورد حملات خود قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۶    
یک اقتصاددان گزارش داد: اکنون باید به یک نرخ سود متعادلی رسید تا ضمن آسیب ندیدن نظام بانکی انگیزه سرمایه گذاری در فعالان اقتصادی نیز از بین نرود
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۴    
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به این که در راس قوه قضائیه مجتهدی عادل منصوب شخص اول مملکت است، تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۰    
رسانه های لبنانی به نقل از رئیس پیشین پلیس دبی گزارش دادند که امیر قطر هم اکنون در حبس خانگی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۸    
محمدمهدی حیدریان در واکنش به نامه انتقادی جمعی از نمایندگان مجلس درباره اکران دو فیلم سینمایی ضمن تأکید بر احترام به قانون تاکید کرد باید مراقب باشیم خلاقیت را قربانی نکنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۹    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: با موافقت و ابلاغ مجلس، یک و نیم میلیارد دلار از محل از محل صندوق توسعه ملی جهت روستاهای کشور اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۷    
منابع مصری از کشته شدن 11 نظامی در حمله انتحاری به یک ایست امنیتی در استان سینای شمالی خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۶    
رئیس کلانتری 158 کیانشهر از دستگیری دو سارق که برای سرقت از پوشش لباس رفتگری و لباس سربازی سوء استفاده می کردند، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۶    
انبار کالا در بلوار نصر شیراز ، جمعه بنا به دلایلی که تالحظه مخابره خبر مشخص نشده، آتش گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۴    
موضع گیری های تند سرمربی پرتغالی تیم ملی علیه مسئولان بالا دستی خود ادامه دارد و گویا فدراسیون فوتبال هم برنامه ای برای برخورد با این نوع موضع گیری ها ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۱۲    
مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به خنک شدن هوا در نوار شمالی کشور طی سه روز آینده، از وقوع گرد و غبار در استان های سمنان، اصفهان، قم، مرکزی، قزوین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۴:۱۲    
رئیس سازمان تیم های ملی گفت: یکی از مربیان بازیکن خود را تهدید کرده بود که اگر به تیم ملی برود، دیگر در تیمش بازی نخواهد کرد!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۹    
جنوب به شمال جاده کرج - چالوس (محدوده میدان امیرکبیر تا رستوران میرزایی) ترافیک نیمه سنگین مشاهده می شود و چهار محور کشور نیز مسدود است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۷    
نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که مردم نباید اعتماد خود را به دولت و نظام بانکی از دست بدهند، گفت: ریشه نقایص موسسات مالی و اعتباری به دولت گذشته باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۵    
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته تعامل این فراکسیون به منظور رایزنی درباره نحوه تشکیل کابینه دوازدهم خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۹    
صادق زیبا کلام ماجرای جالبی را در مورد دیدار نوه مشترک خودش و احمد توکلی با ابراهیم رییسی روایت کرده است .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۳۰    
مجتبی جباری هافبک جدید استقلال روز گذشته حدود 30 دقیقه در بازی درون تیمی آبی پوشان به میدان رفت.
  • ۱