دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۶:۵۲Jun 2018 18
 

خبرهای آفتاب نیوز 17 تیر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 تیر 1396 آفتاب نیوز 2 تیر 1396 آفتاب نیوز 3 تیر 1396 آفتاب نیوز 4 تیر 1396 آفتاب نیوز 5 تیر 1396 آفتاب نیوز 6 تیر 1396 آفتاب نیوز 7 تیر 1396 آفتاب نیوز 8 تیر 1396 آفتاب نیوز 9 تیر 1396 آفتاب نیوز 10 تیر 1396 آفتاب نیوز 11 تیر 1396 آفتاب نیوز 12 تیر 1396 آفتاب نیوز 13 تیر 1396 آفتاب نیوز 14 تیر 1396 آفتاب نیوز 15 تیر 1396 آفتاب نیوز 16 تیر 1396 آفتاب نیوز 17 تیر 1396 آفتاب نیوز 18 تیر 1396 آفتاب نیوز 19 تیر 1396 آفتاب نیوز 20 تیر 1396 آفتاب نیوز 21 تیر 1396 آفتاب نیوز 22 تیر 1396 آفتاب نیوز 23 تیر 1396 آفتاب نیوز 24 تیر 1396 آفتاب نیوز 25 تیر 1396 آفتاب نیوز 26 تیر 1396 آفتاب نیوز 27 تیر 1396 آفتاب نیوز 28 تیر 1396 آفتاب نیوز 29 تیر 1396 آفتاب نیوز 30 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۶:۲۸    
شاید خیلی از ما خال و ماه گرفتگی داشتن یا لب شکری بودن را جز نشانه های مادرزادی بدانیم. اما موردهای استثنایی هم در این موارد وجود دارد و بعضی ها با نشانه هایی متولد می شوند که حتی ترسناک به نظر می ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۴:۳۰    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با تقدیر از فعالیت های نوین بانک شهر گفت: آغاز به کار "شهرنت وی" افتخار دیگری از بانک شهر در راستای به ثمر نشستن بانکداری الکترونیک است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۹:۱۵    
تصویری کمتر دیده شده از مظفرالدین شاه قاجار در میان پادشاه بریتانیا ادوارد هفتم و ملکه الکساندرا در سفر دوم فرنگستان در سال 1902 میلادی را می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۱:۲۴    
شبکه اجتماعی اینستاگرام شاید برای بسیاری از ما در بهترین شرایط جنبه تبلیغات شغلی در صفحه شخصی را داشته باشد، اما برای بسیاری از افراد به خصوص اشخاص مشهور درآمد های سرشاری را به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۲:۴۴    
بیشتر پیچ خوردگی های جزئی قوزک پا می توانند در خانه درمان شوند، اما مواد جدی تر نیازمند توجه پزشکی هستند و ممکن است به انجام عمل جراحی نیز نیاز باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۰:۵۷    
منطقه حفاظت شده تنگ بستانک معروف به بهشت گمشده در فاصله 120 کیلومتری شیراز در منطقه کامفیروز واقع گردیده است.منطقه ای عمدتا با پوشش جنگلی و کوهستانی با میانگین ارتفاعی بین 1700 تا 3700 متر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۶    
در عصری زندگی می کنیم که قهوه بیش از همیشه محبوبیت دارد. پس بهتر است از اثراتش بر بدنمان مطلع باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۶    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا دخترش ایوانکا ترامپ را تحسین کرده و تایید کرد که او باعث یکسری چالش ها برای زندگی دخترش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۳    
در ضیافت شام سران اجلاس گروه بیست ملانیا ترامپ و پوتین در کنار یکدیگر به گفت وگو پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۹    
ششم اردیبشهت ماه سال 84 مأموران انتظامی هنگام گشت زنی در یکی از جاده های فرعی جاده چالوس به یک دستگاه پیکان مشکوک شده و زمانیکه برای تحقیقات بیشتر به خودروی پیکان نزدیک شدند فهمیدند یک دختر جوان از ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۵    
تام کروز شجاع ترین بازیگر سینما است او همیشه صحنه های خطرناک را بدون حضور بدلکار انجام می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۰    
5 خودروی مورد علاقه سارقان: پراید، سمند، پژو، نیسان و پیکان که 95 درصد سرقت ها را به خود اختصاص داده اند...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۸    
فقیهه سلطانی بازیگر کشورمان عکس های جدیدی از خودش و دخترش گندم را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۸    
مزاحم اینترنتی که با استفاده نادرست از شبکه های اجتماعی برای بانوان، مزاحمت ایجاد می کرد دستگیرشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۴    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست جیرفت (کرمان) از حمله یک خرس سیاه آسیایی به پسری 15 ساله در روستای مدین از توابع بخش ساردوئیه این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۷    
شهر تاریخی یزد، به عنوان نخستین شهر تاریخی ایران، درفهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۳    
آدولف اردوغان؛ پس از انتشار این عکس از رییس جمهور ترکیه، نیروهای امنیتی به دنبال عکاس آن هستند تا بازداشتش کنند!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۴    
ناتالی مینز خواننده سرشناس آمریکایی, از همسر سرشناس و ایرانی الاصلش جدا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۲    
سردار از اتریش راهی پاریس شد. او جدا از روبین کازان و برای انجام یک کار شخصی راهی پاریس شده. هنوز دلیل پرواز آزمون ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۱    
آیین تجلیل از هفتاد سال زندگی روی صحنه علی نصیریان در تئاتر شهر شب گذشته درحالی برگزار شد که هنرمندان زیادی به پاس هنر ارزنده و شخصیت نصیریان در این مراسم حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۸    
به تازگی عکسی جدید از فیلم آینه بغل آخرین ساخته منوچهر هادی منتشر شده است, و محمدرضا گلزار و یکتا ناصر را با لباس سوارکاری نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۲۶    
اختلاف بر سر پرداخت هزینه چند سیخ جوجه کباب به درگیری خانوادگی و قتل یک جوان در آخرین روز تعطیلات عید منجر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۱۴    
آفتاب نیوز : کیهان نوشت: کارگردان فیلم ضد ایرانی که در فیلم خود از فرقه ضاله بهائیت حمایت کرده بود و انواع اتهامات بی اساس را در این فیلم به نظام نسبت داده و این فیلم را به جشنواره کن فرانسه فرستاده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۰    
در واکنش به آزمایش اخیر موشکی کره شمالی بمب افکن های امریکایی بی -1 لنسر بر فراز شبه جزیره کره برای نمایش قدرت واشنگتن و واکنش نسبت به اقدام پیونگ یانگ به پرواز درآمدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۶    
اجلاس سران گروه 20 در هامبورگ آلمان عصر شنبه در حالی به پایان رسید که بیانیه پایانی این اجلاس هر چند برای نزدیک کردن دیدگاهها و رسیدن به متنی رضایت بخش طرف هاتلاش کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۱۴    
ادل ادکینز در 5 مه 1988 و در تاتنهام لندن به دنیا آمد. مادرش وی را در سن 18 سالگی بدنیا آورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۰    
پوریا پورسرخ عکسی از مراسم عروسی دوستش به همراه چند تا از دوستان خود در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۸:۱۶    
ضدعفونی نکردن یا ضدعفونی کردن نامناسب و ناکافی استخر و جکوزی، تصفیه نامناسب یا تصفیه نکردن آب استخر و جکوزی به مدت طولانی (بیش از دو روز)، تجمع آلودگی های انسانی مانند چربی بدن ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۱:۳۱    
رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی از افزایش قیمت مرغ در اثر نابسامانی عرضه و قیمت جوجه یکروزه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۱:۲۶    
حیدر العبادی، نخست وزیر عراق لحظاتی پیش وارد شهر موصل شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۱:۲۵    
وزارت خارجه عربستان اعلام کرد که وزرای خارجه عربستان و آمریکا در حاشیه نشست گروه 20 در هامبورگ با یکدیگر دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۴۹    
سازمان لیگ در رابطه با معرفی سرمربی پیکان به کمیته اخلاق توضیحات تکمیلی ارایه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۲۵    
معاون اول رئیس جمهور به موضوع کولبری در استان کردستان اشاره کرد و از رواج این شغل طاقت فرسا به دلیل مشکلات معیشتی ابراز تاسف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۲۲    
محمدامین بهرامی که در جریان دیدار دوستانه تراکتورسازی و پاراگ دچار مصدومیت شدید و بیهوش شد، پس از چند ساعت در بیمارستان به هوش آمد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۱۹    
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دپوی سلاح های گروهک جیش الظلم (جیش العدل) در جنوب سیستان و بلوچستان کشف شد و در این عملیات 37 قبضه سلاح و یک توپ ضد هوایی به دست نیروی انتظامی افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۱۹    
مدیر رادیو ورزش با اشاره به برنامه شبکه رادیویی ورزش برای پخش مستقیم برخی از مسابقات بانوان در این شبکه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۴۶    
بررسی تکمیلی پرونده شهر تاریخی یزد با هدف ثبت در فهرست میراث جهانی، پس از حمایت چهار کشور و طرح سوال ازسوی برخی کشورهای دیگر، به صبح روز یکشنبه (18 تیر) موکول شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۲۳    
سفیر ایران در لندن تاکید کرد: امروز نه تنها داعش در مسیر کامل شکست قرار دارد بلکه کل شرایط سیاسی و جغرافیای سیاسی منطقه در نقطه عطف و تحول اساسی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۲۱    
صدراعظم آلمان درباره حضور دختر ترامپ در عکس یادگاری سران گروه 20 توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۲۰    
به مناسبت سالگرد سفر حضرت آیت الله خامنه ای به استان چهار محال و بختیاری در سال 64 پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار ایشان عکسی را از ایشان منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۱۸    
رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی کشور با بیان اینکه 12 تا 13 درصد جمعیت معتادان، بانوان هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۲:۱۷    
معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی فناوری گفت: واکسن آنفلوآنزای ساخت داخل تأییدیه آزمایشی خود را اخذ کرده است و در آینده ای نزدیک تأییدیه تجاری نیز دریافت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۴۲    
اما شاید هیچ وقت فکرش را هم نکنیم که آنها پرونده های قضایی دارند که به دلیل اتهامات مختلفی از جمله نژاد پرستی، تجاوز و حتی قتل برای آنها تشکیل شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۸    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مازندران از انسداد محور هراز برای انجام عملیات راهسازی از روز شنبه (17 تیرماه) تا روز چهارشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۷    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از مجروحین حادثه تروریستی مجلس عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۶    
در جریان دیدار تدارکاتی تیم فوتبال تراکتورسازی و نفت مسجد سلیمان دروازه بان تیم تبریزی به شدت از ناحیه سر مصدوم شد و این در حالی بود که آمبولانس در ورزشگاه محل بازی برای انتقال او به بیمارستان حضور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۴    
در حاشیه آزمایش موشکی جدید و نزاع سیاسی رئیس جمهور امریکا و رهبر کره شمالی، سایت کگل این کارتون را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۴    
محسن رهامی گفت: آنقدر که اصلاح طلبان برای رفع ممنوع التصویری آقای خاتمی طرح بحث می کنند یک صدم آن درباره رفع حصر کاری انجام نمی دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۳    
لوکاکو در چند قدمی یونایتد...بعد از بحث درباره گریزمن و موراتا، حالا به نظر می رسد بالاخره مورینیو به خواسته اش می رسد و یک بازیکن گلزن را جذب می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۱    
رئیس مرکز بیماری های واگیر وزارت بهداشت با اشاره به اینکه از سال های گذشته تا کنون بیش از 34 هزار نفر بیمار مبتلا به بیماری عفونی اچ.آی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۱    
در انتهای رسید خرید مغازه ای در تگزاس آمریکا نوشته: ایران را بمباران کنید ! به گفته خبرنگار بی بی سی، صاحب فروشگاه پس از دریافت تماس های متعدد، از مشتریان عذرخواهی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۰    
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان کازرون جزییات فروش گوشت الاغ در بخش چنارشاهیجان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۱:۳۰    
ترامپ پس از دیدار با رئیس جمهور چین و رایزنی با وی درباره همکاری واشنگتن- پکن در برابر کره شمالی، کنفرانس خبری بعد از نشست گروه 20 را لغو و آلمان را تَرک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۴۵    
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان روز شنبه ابراز خرسندی کرد که اعضای گروه 20 در بیانیه ای توافق کردند که توافق زیست محیطی پاریس، غیرقابل تغییر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۲    
تیم فوتبال نفت در اولین دیدار تدارکاتیش با نتیجه سه بر یک مقابل پاراگ به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۲۰    
بهترین گلزنان لیگ برتر انگلیس در فصول مختلف معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۷    
رئیس جمهوری روسیه امروز (شنبه) اعلام کرد که توافق آتش بس جدید در سوریه نتیجه تغییر در موضع آمریکا است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۰:۱۳    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه در حاشیه اجلاس سران کشورهای G-20 در شهر هامبورگ آلمان با دولاند ترامپ همتای آمریکایی خود گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۹    
سازمان لیگ فوتسال تیم گیتی پسند اصفهان را پیروز بازی با هیات فوتبال قم اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۶    
مرز لبنان و فلسطین اشغالی جای عجیبی است، شدت تدابیر امنیتی، کنترل با بهترین امکانات امنیتی حفاظتی و دیوار بلندی که محل طراحی شیعیان و مسلمانان لبنان و دیگر کشور ها شده اما آنچه بیش از همه خود نمایی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۵    
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه منافع کشور نباید به خاطر منافع مدیران آسیب ببیند، گفت: مدیرانی که توانایی ندارند به نفع مدیران کارآمد کناره گیری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۵    
رییس پلیس راه استان البرز از انسداد محور شمشک به دیزین تا پایان آبان ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۴    
معاون وزیر کشور عراق با اشاره به اربعین سال گذشته و مشکلاتی که برای زائران در مرزها بوجود آمد، گفت: طی چهار روز گذشته در نشست هایی با مقامات جمهوری اسلامی تلاش شد راهکارهای مناسب برای کاهش این مسائل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۳۳    
عربستان سعودی میزبانی سران نشست سران گروه 20 را برای سال 2020 عهده دار خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۹:۰۶    
رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: توافق برجام (برنامه جامع اقدام مشترک) سبب شد واسطه های بین المللی حذف و ارتباط مستقیم با خارج برقرار شود که این امر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۷    
موسسه گالوپ به ترتیب ایران، عراق و سودان جنوبی را عصبانی ترین کشورهای دنیا معرفی کرده است. بر اساس این نظرسنجی 50 درصد جمعیت ایران عصبانی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۶    
تحجر و تنگ نظری البته پیشینه و تاریخی به قدمت عمر انسان دارد و به دلایلی در حوزه های علمیه و فضای دینی ظرفیت و خطر رشد تحجر و خودپسندی و تکفیر و تفسیق بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۵    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور از نفوذ جریانات خنک شمالی، گذر موج بارشی و ورود جریانات مرطوب جنوبی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۴    
عرضه ی نسخه بلوری بادیگارد ، هنرجویان تئاتر ایران مسافر فرانسه می شوند، نمایش زمانی دیگر در موزه سینما، خبری از جشنواره شهر و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۳    
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور اعلام کرد: رییس جمهور تصمیم می گیرد تا کابینه دوازدهم هماهنگ تر در راهبرد، برنامه و اجرا باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۲    
شبکه تلویزیونی المیادین با قطع برنامه های خود، سرود آزادسازی موصل را پخش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۴۱    
دختر جوان که از سوی دو سرنشین پیکان مورد تجاوز قرار گرفته بود در اظهاراتش به پلیس گفت: در یکی از میادین غرب تهران سوار بر خودروی پیکان شده و قصد داشتم تا به سمت جنت آباد بروم که سرنشینان پراید با ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۳۹    
زمانی که به لیست ساکنان زندان اوین نگاه می اندازیم از مسعود رجوی و سعید امامی در آن حضور دارند تا آیت الله طالقانی و آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۳۸    
با رسیدن جنگ با داعش به مراحل پایانی آن در موصل، کاربران عراقی در شبکه های اجتماعی همکاری گسترده ای برای شناسایی عوامل داعشی به دستگاه های امنیتی عراق آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۳۸    
لئوپولدو لوپز رهبر مخالفان دولت ونزوئلا بامداد شنبه (به وقت محلی) از زندان 'رامو ورده باخو' آزاد و تحت حصر خانگی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۲۴    
حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون ایستاگرامش را با عکس هایی از دوران کودکی اش به روز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۳    
دومین جلسه بررسی طرح مقابله با اقدامات تروریستی و ماجراجویانه آمریکا با حضور نمایندگانی از سه فراکسیون مجلس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۱    
شکستگی تیر چراغ برق باعث سقوط آن روی 2 دستگاه خودروی سواری شد که این حادثه تلفات جانی نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۱    
هاشمی طبا کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: تاکنون درباره حضور در کابینه صحبتی با بنده نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۰    
نیسان وانت حامل بار میوه و سبزی جات در بزرگراه آزادگان تهران واژگون شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۵۹    
سطح مریخ از آنچه دانشمندان تصور می کردند، خطرناک تر و سمی تر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۵۸    
آفتاب نیوز : به گزارش فارس طبق نتایج اولیه دور دوم انتخابات مغولستان، خالتما باتولگا ستاره سابق کشتی مغولستان بیشترین آرا را به دست آورده و به عنوان رییس جمهور مغولستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۷    
معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه. 58 ساله. عضو تیم مذاکره کننده ایران با گروه 1+5٫ سفیر سابق ایران در سوییس و سازمان ملل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۲    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه دسترسی به اطلاعات به شفاف سازی و رفع فساد کمک می کند، این شاخص ها را جزو فرآیند دموکراسی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۲۲    
مدیر کل امور مرزی وزارت کشور با بیان اینکه صیادان بازداشت شده بر روی لنج عربستانی، هندی بودند گفت: با آن ها طبق مقررات جمهوری اسلامی ایران رفتار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۷    
جوعان بن حمد، پسر حمد بن خلیفه آل ثانی، امیر سابق قطر عکسی از پدرش در بیمارستان منتشر کرد و نوشت: "ابو مشعل، سلامت باشی."
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۶    
یک واحد 250 متری واقع در اشرفی اصفهانی 500 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۵    
احد وظیفه با اشاره به گرمترین و سردترین شهرهای کشور طی روزهای آینده، گفت: دمای اهواز در روز یکشنبه بین 50 و 33 درجه سانتیگراد خواهد بود این درحالیست که شهر اردبیل در همین روز دمایی بین 23 و 11 درجه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۴    
کاترین جانسون از بچگی وسواس شمارشی داشت. او در1961به عنوان محاسبه کننده طول مسیر اولین پروژه هوایی ناسا استخدام شد.گفته می شود وی حتی در دقت محاسبات از کامپیوتر هم پیشی می گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۲    
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا، از بخشش اضافه خدمت سنواتی و انضباطی سربازان حین خدمت خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۱    
رئیس پلیس فتای پایتخت گفت: فردی که با طرح دوستی با فرزندان خانواده و در اختیار گرفتن عکس های خانوادگی، از افراد با هتک حیثیت، اخاذی می کرد، شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۱    
برای خرید خودرو تویوتا راو 4 مدل 2017 به سرمایه 259 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۱۰    
یادگار امام راحل(ره) تصویری از دوران دبیرستان خود با یک یادداشت کوتاه منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۷    
یکی از آژانس های تبلیغاتی شناخته شده ژاپن به مسئولیت داشتن در خودکشی یکی از کارمندانش به دلیل حجم زیاد کار متهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۷    
وزیر نفت از درآمد 6 میلیارد دلاری شرکت توتال از قرارداد فاز 11 پارس جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۶    
معاون اول رییس جمهور گفت: انتخاب مردم در 29 اردیبهشت مسیر اصلی جهت گیری دولت و مطالبات را مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۵    
عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه انتشار نامه دروغ منتسب به او نشان از توطئه دشمن علیه رابطه خوب علما با رهبری است گفت: هر چه می گذرد لیاقت آیت الله خامنه ای برای رهبری نظام بیش از پیش ثابت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۴    
م.الف یکی از اساتید دانشکده فنی تهران بود که مدتی قبل به دلیل تنگی نفس به پزشک مراجعه می کند. آزمایشات نشان می دهد که علاوه بر مشکل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۳    
در تصویر زیر رهبر انقلاب را در دوران نقاهت بعد از ترور می بینید. این عکس را خبرگزاری تسنیم منتشر کرده است.