دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۲:۴۰Jul 2018 23

خبرهای آفتاب نیوز 1 مرداد 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 مرداد 1396 آفتاب نیوز 2 مرداد 1396 آفتاب نیوز 3 مرداد 1396 آفتاب نیوز 4 مرداد 1396 آفتاب نیوز 5 مرداد 1396 آفتاب نیوز 6 مرداد 1396 آفتاب نیوز 7 مرداد 1396 آفتاب نیوز 8 مرداد 1396 آفتاب نیوز 9 مرداد 1396 آفتاب نیوز 10 مرداد 1396 آفتاب نیوز 11 مرداد 1396 آفتاب نیوز 12 مرداد 1396 آفتاب نیوز 13 مرداد 1396 آفتاب نیوز 14 مرداد 1396 آفتاب نیوز 15 مرداد 1396 آفتاب نیوز 16 مرداد 1396 آفتاب نیوز 17 مرداد 1396 آفتاب نیوز 18 مرداد 1396 آفتاب نیوز 19 مرداد 1396 آفتاب نیوز 20 مرداد 1396 آفتاب نیوز 21 مرداد 1396 آفتاب نیوز 22 مرداد 1396 آفتاب نیوز 23 مرداد 1396 آفتاب نیوز 24 مرداد 1396 آفتاب نیوز 25 مرداد 1396 آفتاب نیوز 26 مرداد 1396 آفتاب نیوز 27 مرداد 1396 آفتاب نیوز 28 مرداد 1396 آفتاب نیوز 29 مرداد 1396 آفتاب نیوز 30 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۸:۲۱    
دانشگاه جامع علمی کاربردی درباره تاریخ پرینت کارت و زمان برگزاری آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی سال 1396 اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۵:۲۵    
به گفته محققان، در زنانی که دوره یائسگی زودهنگام آغاز می شود ریسک ابتلا به دیابت بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۲۷    
آیا می دانستید آشامیدن آب سرد یا قهوه و هر نوشیدنی داغ و سرد دیگر با معده خالی به بدن شما آسیب جدی می زند؟ پس به نوشیدن آب گرم عادت کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۰    
جلسه مجلس نمایندگان آمریکا برای رأی گیری درخصوص اعمال دور جدید تحریم ها علیه روسیه، ایران و کره شمالی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۷    
در صورتی که خیلی از دوقلوها یا سه قلوها با اختلاف چند دقیقه ای به دنیا می آیند، این سه قلوها با 11 سال اختلاف سن به دنیا آمده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۵:۱۷    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: بانک صادرات با حمایت و تامین منابع مالی در خصوص پرداخت وامهای قرض الحسنه و ارائه تسهیلات به روز بانکی سردمدار موفقیت ها و کمک برای رسیدن به تحقق اهداف اقتصاد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۶    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از دستگیری 4 نفر از متهمان و مظنونان پرونده مسمومیت با مشروبات الکلی در شهرستان سیرجان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۴    
وبسایت آرک دیلی یک پروژه مسکونی در تهران را به عنوان جلوه ای از موج نو معماری ایران معرفی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۱    
بازجویی های فنی از یک جانی در بندرعباس که تاکنون به قتل دو زن اعتراف کرده همچنان ادامه دارد و بازپرس جنایی دستور ویژه ای برای کشف بقایای اجساد قربانیان صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۴    
تصویری از خلاقیت جالب یک آرایشگر برای تبلیغ کارش را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۱:۲۱    
امروزه بسیاری از افراد از بیماری فشارخون بالا رنج می برند اما ما به شما نوشیدنی معرفی می کنیم که به سرعت فشار خون را پایین می آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۹    
علیرضا جهانبخش بازیکن تیم ملی فوتبال، مهمان امشب خندوانه
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۷    
مهراوه خانم شریفی نیا پشت یکی از این ماکت های بی صورت که سوژه ای محبوب بین اینستاگرامر ها است و در تمامی موارد، بدون استثنا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۰    
در این گزارش با داشبوردهای جدید 6 خودرو ایرانی بیشتر آشنا می شوید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۶    
امروز در ساختمان سازمان لیگ شاهد یک درگیری شدید بود که گفته شده به خاطر دستکاری در یک قرارداد رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۹    
آفتاب نیوز : ایستاده از راست : لولاچی – پرویز کاردان – اسماعیل محرابی – قلندرها – عباس یوسفیانی – سعید پورصمیمی – پرویز پورحسینی نشسته از راست : زنده یاد حمید سمندریان – مرحوم پرویز فنی زاده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۹    
پرستو صالحی برای فیلم ساعت پنج عصر به کارگردانی مهران مدیری در اولین روز اکران عمومی اش حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۱:۴۲    
پس از جریمه شدن مهدی طارمی توسط باشگاه پرسپولیس, این بازیکن در مصاحبه ای اعلام کرد که به وقتش علیه مدیران این باشگاه صحبت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۱    
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اگر تاکیدات مقام معظم رهبری نبود سند 2030 در ایران اجرا می شد و شاهد عقب رفت کشور بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۲    
اداره کل مدیریت بحران مازندران از کاهش دمای هوای استان از اواسط هفته جاری خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۴۲    
یک میمون سیاه و خندان که البته در فهرست گونه های در خطر انقراض قرار دارد یکی از جنجالی ترین سلفی های دنیا را گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۹    
در حالی که صعود به کوه سبلان آرزوی کوهنوردان کارکشته بسیاری است، پسری نابینا با صعود خود به سبلان حیرت شنوندگان را برانگیخته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۸    
این مرد هندی که به دلیل معلولیت دستانش، اجازه مدرسه رفتن را نداشت، با کسب مهارت خیاطی توانست به کمک انگشتان پاهایش خیاطی کند و به یک خیاط حرفه ای تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۸:۲۳    
عکسی قدیمی از پل خواجو و زاینده رود اصفهان که در سال 1352 به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۸:۰۷    
پسر جوان به قتل خواهرش با همدستی پسر عمویش در استان گلستان اعتراف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۸:۰۳    
پل خشتی تاریخی لاهیجان که به خَشتِ پُل معروف است در شمال غربی لاهیجان و در محله پُردِه سَر واقع شده است. این پل که متعلق به دوره کیاییان است، به عنوان یکی از آثار ملی ایران ثبت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۵    
مرد جوان از طریق شبکه های اجتماعی زنان را فریب می داد و با تهیه فیلم سیاه از صحنه آزار و اذیت آنها، دست به اخاذی از طعمه هایش می زد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۴    
گفته می شود فیلمی مبتذل از یکی از بازیکنان پرحاشیه فوتبال کشورمان در روزهایی که با خواننده های زیرزمینی در ارتباط بوده, منتشر شده است!
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۲    
مسئولان باشگاه پرسپولیس با پرداخت مبلغی به بازیکنان این تیم, از اعتراض و اعتصاب آنان جلوگیری کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۵۱    
مهراوه شریفی نیا بازیگر 36 ساله کشورمان به مرور خاطره بازی در فیلم دزد عروسک ها با مادرش آزیتا حاجیان پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۷    
میرطاهر مظلومی در نمایش بنگاه تئاترال به کارگردانی هادی مرزبان، نقش متفاوتی را بازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۲    
داریوش رضایی نژاد (متولد 1355 در آبدانان) دانشجوی دکترای مهندسی برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی بود که در 1 مرداد 1390 و در سن 35 سالگی به ضرب گلوله در مقابل منزلش و در برابر چشمان همسر و دختر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۰    
خاوری که مدیر عامل بانک ملی ایران بود در هفته اول مهر 1390 به بهانه مشکلات عصبی حادث شده و بیماری مزمن از مقام خود استعفا داد و به کشور کانادا که تابعیت آن را دارا بود گریخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۳۴    
الهام سادات اصغری معروف به بانوی دریا موفق شد با شکستن یک رکورد جهانی با دستان بسته به مدت بیش از 3ساعت در سواحل بوشهر و در آب های آزاد شنا کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۱۲    
شبنم قلی خانی با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: هفته تون خوش. عکسی کمتر دیده شده از بنده در دوران قاجار عکس مربوط به سال 81 و فیلم آبگینه به کارگردانی داریوش یاری میباشد
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۴:۲۵    
چنانچه به بادنجان آلرژی ندارید مصرف این ماده غذایی می تواند مانع از ابتلا به بسیاری از بیماری ها و ارتقاء سلامت شما شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۳:۳۲    
تا همین چند سال پیش اگر به پدر یا یکی از اعضای خانواده می گفتید موقع بازگشت به خانه پنیر بخرد، تکلیفش مشخص بود و احتمال اینکه از شما بپرسد چه پنیری و برای کدام مصرف می خواهید کم بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۲:۱۹    
اگر قورت دادن قرص هایی که مصرف می کنید سخت است، قبل از نصف کردن آن ها حتماً با پزشک خود مشورت کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۲:۱۱    
قصه فصل دوم شهرزاد و جانشینی بزرگ آقا، سوژه کارتون جدید شهاب جعفرنژاد شده که در اینستاگرامش منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۲:۱۰    
حسام الدین آشنا طی مطلبی به اظهارات پسر محمدرضا عارف دبیر فراکسیون امید مجلس و رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان که در آن از ژن خوب خود سخن گفته بود، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۱:۵۱    
مطالعات جدید محققان دانشگاه ویسکانسین نشان می دهد که زندگی در شرایط سخت خانوادگی و تحمل استرس های طولانی مدت در سرعت گرفتن فرایند فرسودگی مغز موثر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۰:۴۵    
طبق اعلام محققان خواب کافی به اندازه تغذیه سالم و ورزش برای سلامت مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۰:۲۷    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه در چارچوب برنامه های دیدار خود از عراق، با سلیم الجبوری ، رییس پارلمان عراق دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۰:۰۶    
سخنگوی جمعیت هلال احمر با اشاره به وقوع زلزله 4.5 دهم ریشتری در منطقه سیرچ استان کرمان گفت: 7 تیم امدادی هلال احمر برای ارزیابی میزان خسارات احتمالی این زلزله به منطقه اعزام شده اند که تاکنون به جز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۸    
بخشدار شهداد گفت: بر اثر زلزله5.4 ریشتری امشب در سیرچ برق شهداد، تکاب و روستای گردشگری سیرچ قطع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۲    
یوسف، کودک سه ونیم ساله ای که هفته گذشته خبر گم شدنش در فضای مجازی منتشر شد، پیدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۸    
تیم ملی امید با یک برد و یک باخت از دو بازی خود در رقابت های مقدماتی قهرمانی آسیا نتوانست مجوز حضور در مرحله نهایی را به دست بیاورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۴۵    
روزنامه آلمانی' دی ولت' نوشت:مارتین شولتز رئیس حزب سوسیال دمکرات وهورست زی هوفر رئیس حزب سوسیال مسیحی آلمان طی سخنانی در باره موج جدید پناهجویان در این کشور هشدار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۹    
مسئولان سه مدرسه در ایالت تگزاس آمریکا دانش آموزان را به دلیل رفتارهای ناشایست تنبیه بدنی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۴    
معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از کمبود 100 هزار پرستار در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۳۰    
استاندار خوزستان با بیان این که بنا بر تحقیقات انجام شده ماهی های صید شده در خور موسی آلوده به جیوه هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۵    
چین برنامه های جدیدی را ارائه کرده است که به واسطه آن قصد دارد تا سال 2025 رهبر هوش مصنوعی در جهان شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۱    
عضو کمیته روابط خارجی سنا با اشاره به چالش های داخلی و خارجی آمریکا اذعان کرد: این کشور توان مداخله نظامی را در جمهوری اسلامی ایران ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۹    
سرمربی تیم ملی امید می گوید مسئولیت نتایج تیمش بر عهده او است و تیمش با وجود شکست مقابل عمان می تواند به مرحله نهایی رقابت های زیر 23 سال آسیا صعود کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۱۹    
رهبرانقلاب صبح امروز پس از حضور در مراسم غبارروبی حرم مطهر رضوی بر مزار مرحوم شیخ بهایی و حضرت آیت الله سیدجواد خامنه ای (پدرشان) حضور یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۲:۰۳    
رسانه های محلی از تیراندازی در نزدیکی سفارت رژیم صهیونیستی در پایتخت اردن خبر داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۱    
در حادثه خروج قطار مسافری اهواز - مشهد در خط در ایستگاه گل محک اندیمشک هفت نفر از مسافران مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۴۰    
هیئت وزیران در جلسه امروز (یکشنبه) به ریاست حجت الاسلام والمسلمین روحانی، به بررسی گزارش کمیسیون اقتصاد درباره لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی کشور پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۹    
سرلشکر عرفان محمود عبدالغفور عبدالله الحیالی وزیر دفاع عراق که به تهران سفر کرده است عصر روز یک شنبه با دریابان علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و درباره آخرین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۴    
اعضای تیم فوتبال تراکتورسازی، با حضور در هیات فوتبال تبریز قراردادهای خود با این تیم را ثبت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۳    
پزشک استقلال بعد از گذشت دو هفته در تمرینات این تیم حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۱    
مدال آوران دبیرستان سازمان انرژی اتمی در المپیاد جهانی شیمی در تایلند عصر روز شنبه (31 تیرماه) با علی اکبر صالحی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۳۰    
شبکه خبری المیادین گزارش داد که شهر ادلب سوریه تحت تصرف کامل جبهه تروریستی النصره در آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۲۳    
کشورهای عربی حوزه خلیج فارس باید از فرصت تعامل با ایران در دوره روحانی استفاده کنند معلوم نیست پس از او رییس جمهوری بعدی ایران چه موضعی داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۵    
سخنگوی کاخ سفید گفت دولت ترامپ از نسخه کنونی طرح تحریم های ایران، روسیه و کره شمالی که در مجلس نمایندگان طرح شده، حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۱۴    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل از اعلام آمادگی جمهوری اسلامی برای ارسال دارو و تیم پزشکی برای مداوای فوری مجروحان حوادث تلخ اخیر مسجدالاقصی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۹    
با نزدیک شدن به زمان اکران فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد پوستر جدید این فیلم با تصویری از ساره بیات رونمایی شد. محمد روح الامین، طراحی این پوستر را برعهده داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۱:۰۳    
فرمانده یگان حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات از وقوع حریق در 50 هکتار از پارک جنگلی لتیان در استان تهران خبر داد و گفت: آتش در چند مرحله مهار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۰:۴۶    
مرعشی تاکید کرد: تا زمانی که تکلیف آقای نجفی برای حضور در شهرداری تهران روشن نشده انصراف و یا قطعیت کاندیداتوری ام را به صلاح نمی دانم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۳    
در پی مصرف مشروبات الکلی دست ساز 92 نفر در شهرستان سیرجان مسموم شده و 3 نفر جان باختند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۵    
مدافع سابق تیم ملی به نفت تهران پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۴    
رئیس جمهور ترکیه که وارد جده شده است، با پادشاه سعودی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۲    
امروز فدراسیون فوتبال در ساختمان سازمان لیگ شاهد یک درگیری شدید برد که دیگر در این نهاد موضوع عجیبی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۲۰:۱۱    
در پایان رقابتهای تیروکمان معلولان در جمهوری چک, کمانداران ایران موفق به کسب 11مدال در بخش تیمی و انفرادی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۶    
با جایگزین کردن واگن های جدید به جای واگن های قطار مسافری حادثه دیده در ایستگاه گل محک اندیمشک ، حرکت قطارها در این مسیر از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۴    
تعدادی از بانوان مجری و خبرنگار شاغل در شبکه بین المللی بی بی سی با ارسال نامه ای به تونی هال، مدیرکل این بنگاه خبری، خواستار برداشته شدن فاصله میان پرداخت ها به کارکنان آقا و خانم، شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۲    
رخشان بنی اعتماد ، کارگردان کشورمان به عنوان یکی از هفت داور بخش افق های هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۵۱    
تیم ملی فوتبال امید با حساب دو بر صفر مقابل تی مملی عمان در راقتب های انتخابی قهرمانی زیر 23 سال آسیا مغلوب شد و در جایگاه دوم قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۹    
رسانه های غربی گزارش دادند که شان اسپایسر سخنگوی مستعفی کاخ سفید متهم به سرقت یک یخچال کوچک از کاخ سفید است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۹    
مدافع فصل گذشته تراکتورسازی به نفت تهران پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۲    
یک خودروی پورشه حین حرکت در بزرگراه شهید همت آتش گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۳۱    
هنر پیشه استقلالی تلویزیون در تمرین این تیم حاضر شد. به گزارش ایلنا،تمرین امروز استقلال یک میهمان ویژه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۱    
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی تاکید کرد که حسین مرعشی برای شهردار تهران شدن، بنای رقابت با محمد علی نجفی را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۰    
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در بازدید از بیست و سومین نمایشگاه الکترونیک،کامیپوترو تجارت الکترونیک (الکامپ) گفت: با توجه به بخش های مختلف بیمه ای و درمانی که در سازمان تامین اجتماعی فعالیت دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۸    
نتیجه انتخابات ریاست جمهوری گویی تلنگری سنگین به راست گرایان بوده است؛ تلنگری که آنها را به صرافت انداخته که تا فاصله باقی مانده تا انتخابات مجلس یازدهم و ریاست جمهوری سیزدهم تمام انرژی خود را صرف ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۷    
آنگونه که آقای میرسلیم عنوان کرده است به خاطر رقیب چشم خود را بر روی اشتباهات قالیباف بسته است. یعنی اینکه نامزد حزب موتلفه معتقد بوده است قالیباف مدیریت خوبی در شهرداری تهران نداشته است اما به خاطر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۴    
معاون محیط دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با تاکید بر اهمیت توجه به وضعیت زباله های دریایی گفت: در کشور ایران هنوز بحث زباله های دریایی به عنوان یک مشکل الویت دار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۱۳    
مدیرکل حقوقی وزارت بهداشت گفت: نظام حقوقی و قضایی کشور توهین به دیگران به ویژه توهین به اقشار مختلف را نمی پذیرد و نمونه بارز آن حکم اخیر در مورد توهین به جامعه پزشکی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۹:۰۱    
زهرا نعمتی در ریکرو انفرادی زنان به مدال طلا دست یافت و سمیه رحیمی به برنز دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۹    
فدراسیون فوتبال در پاسخ به اظهارات عضو هیات مدیره باشگاه استقلال، مواردی را در جهت شفاف سازی افکار عمومی در خصوص محرومیت بازیکنان استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۹    
در ادامه رقابت های بین المللی تیروکمان معلولان که در جمهوری چک در حال برگزاری است، هادی نوری در بخش کامپوند انفرادی مردان به مدال برنز دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۴۲    
مسئول کاخ سبز در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد اعلام کرد، کاخ موزه سبز در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد از روز یکشنبه (اول مرداد) تا اطلاع ثانوی تعطیل شد تا پروژه مرمت آن آغاز شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۸    
فوتسالیست های ایرانی در چهارمین روز مسابقات جام باشگاه های آسیا نیز خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۳۲    
کارشناسان پس از بررسی تصاویر به دست آمده از یک ربات زیر آب در منطقه فوکوشیما می گویند که رسوب موجود در این آب ها احتمالا مواد هسته ای ذوب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۸    
مراسم ختم مرحوم حبیب الله کاسه ساز
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۸:۲۷    
باشگاه پرسپولیس مهاجم گلزن خود را جریمه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۷    
باشگاه پرسپولیس تا 20 درصد قرارداد بازیکنانش را پرداخت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۷    
کارشناس سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه آسمان غالب نقاط کشور در روزهای آتی آفتابی و گرم خواهد بود، گفت: موج جدید افزایش دما از روز چهارشنبه تا دوشنبه هفته آتی پدید خواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۵۴    
مهدی تاج دستور داد تا رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مبنی بر محرومیت 3 بازیکن استقلال مورد بازنگری قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۷:۳۸    
طرح ضربتی اعطای تسهیلات ازدواج با هدف کاهش صف دریافت کنندگان این تسهیلات و با اولویت مناطق محروم از ابتدای مرداد ماه آغاز تا پایان شهریور ماه ،با مشارکت 11 بانک از جمله بانک پارسیان اجرا خواهد شد.