دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۲:۴۴Jul 2018 23

خبرهای آفتاب نیوز 2 مرداد 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 مرداد 1396 آفتاب نیوز 2 مرداد 1396 آفتاب نیوز 3 مرداد 1396 آفتاب نیوز 4 مرداد 1396 آفتاب نیوز 5 مرداد 1396 آفتاب نیوز 6 مرداد 1396 آفتاب نیوز 7 مرداد 1396 آفتاب نیوز 8 مرداد 1396 آفتاب نیوز 9 مرداد 1396 آفتاب نیوز 10 مرداد 1396 آفتاب نیوز 11 مرداد 1396 آفتاب نیوز 12 مرداد 1396 آفتاب نیوز 13 مرداد 1396 آفتاب نیوز 14 مرداد 1396 آفتاب نیوز 15 مرداد 1396 آفتاب نیوز 16 مرداد 1396 آفتاب نیوز 17 مرداد 1396 آفتاب نیوز 18 مرداد 1396 آفتاب نیوز 19 مرداد 1396 آفتاب نیوز 20 مرداد 1396 آفتاب نیوز 21 مرداد 1396 آفتاب نیوز 22 مرداد 1396 آفتاب نیوز 23 مرداد 1396 آفتاب نیوز 24 مرداد 1396 آفتاب نیوز 25 مرداد 1396 آفتاب نیوز 26 مرداد 1396 آفتاب نیوز 27 مرداد 1396 آفتاب نیوز 28 مرداد 1396 آفتاب نیوز 29 مرداد 1396 آفتاب نیوز 30 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۰۰:۳۵    
بیشتر والدینی که کودک در حال رشد دارند اغلب با شکایت فرزندشان از درد در استخوان های پا روبرو هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۹    
مدیر گروه اطلاعات و آمار نظام شبکه معاونت بهداشت وزارت بهداشت از ارتقای رتبه دیابت در علل مرگ و میر به رتبه سوم کشوری و کاهش رتبه حوادث در مرگ و میرها به رتبه چهارم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۷    
مقام معظم رهبری در پاسخ به جدیدترین استفتائات مربوط به امنیت حج، خرید فیش آزاد، حج با مال قرضی، امتحانات دانشگاه در زمان حج و ... نظرشان را اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۴:۳۸    
محققان دریافتند تغذیه سالم و ورزش در طول دوره بارداری تنها برای رشد نوزاد خوب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۱:۵۱    
یک متخصص زنان و زایمان گفت: ورزش نه تنها برای زنان باردار ممنوع نیست بلکه اگر با هماهنگی با پزشک صورت گیرد می تواند بسیار مفید باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۱:۱۵    
تباهی لکه زرد به عنوان شایع ترین علت نابینایی در افراد مسن قابل درمان نیست؛ ولی راه هایی برای جلوگیری از ابتلا به آن و پیشرفت در بیماران مبتلا ارائه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۶    
اگر جامعه سیاسی ایران را متشکل از سه دسته مرکز، پیرامون و نیمه پیرامون بدانیم با نگاه به موضع قدرت می توانیم از اصولگرایان بعنوان مرکز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۲    
سخنگوی ناجا گفت: قطعاً عملیاتی شدن این طرح با در نظر گرفتن پروتکل خاصی همراه خواهد بود تا از بروز تبعات احتمالی جلوگیری شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۵۶    
سقوط سنگ در جاده هراز بر روی یک خودروی پراید باعث مصدوم شدن سه نفر ازسرنشینان آن شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۲    
یکی از عوامل مهم در بروز چاقی محل کار شماست. البته نه به این معنا که محل کارتان شما را چاق کند، در واقع عوامل مختلفی در محیط کار دست به دست هم می دهند تا روز به روز چاق تر شوید!
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۲۳    
حسین بادامکی در لیگ هفدهم برای سیاه جامگان مشهد به میدان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۹    
محمد نادری در واکنش به مطرح شدن موضوع "ژن برتر" پست زیر را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۲    
محمدرضا گلزار و شبکه نسیم با ایده عجیبی برای همکاری روبه رو شده اند. قرار است سوپراستار سرشناس سینما برای اولین بار مجری یک برنامه مهمان محور شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۲    
در گوئیژو واقع در جنوب غربی چین زمین هایی است که به شکل اثر انگشت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۲    
مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر موفق به کسب رتبه های برتر در بخش های مختلف دوازدهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۵۸    
سید جلال حسینی 5 بازی اول فصل را از دست داد و نمی تواند پرسپولیس را در این دیدار ها همراهی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۵۷    
براساس خبرهای منتشر شده سردار آزمون علاقه خود برای پیوستن به تیم لاتزیو را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۳۰    
فیلمبرداری فیلم جدید اصغر فرهادی هفته آینده آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۴    
فیلمبرداری تازه ترین تجربه کارگردانی اصغر فرهادی در حالی تا چند روز دیگر در اسپانیا آغاز می شود که خبر بازی یک بازیگر ترکیه ای در آن منتشر و خیلی زود تکذیب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۱۶    
ظهر روز نهم اسفند 95 زن شصت و چهار ساله ای با مراجعه به کلانتری 116 مولوی اعلام کرد از وی سرقت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۶:۳۳    
شروع جنگ تحمیلی و تغییر مسیر مطالعاتی به سمت لوانت (کشورهای شرق دریای مدیترانه مانند فلسطین، لبنان، سوریه و اردن) که با 500 کاوش گسترده همراه بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۴:۳۰    
سرمربی ذوب آهن قرارداد خود با این تیم را به صورت رسمی به ثبت رسانید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۳:۲۷    
فشارخون بالا یکی از بیماری های است که بسیاری از افراد به آن مبتلا هستند، اگر شما نیز جزو آن دسته از افراد هستید که از این بیماری رنج می برید باید برخی موادغذایی را حذف و بعضی را در رژیمتان قرار دهید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۲:۴۴    
پژمان جمشیدی با انتشار پستی تولد مهدوی کیا را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۲:۲۷    
یک پژوهش تازه نشان می دهد که بیشتر زنان باردار از عدم اطلاعات کافی در زمینه میزان غذای مصرفی در طول دوره بارداری رنج می برند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۱:۴۵    
توت خشک دارای خاص درمانی فراوانی برای سلامت بدن است و با مصرف توت خشک در وعده های غذایی سلامتی خود را تضمین کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۱:۳۸    
محققان کانادایی می گویند افرادی که یک بار سکته مغزی کامل یا ناقص کرده اند٬ تا یکسال بعد تا دو برابر بیش از هم سن های خود در معرض سکته قلبی و مغزی و خطر مرگ قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۳۸    
مطالعه جدید نشان می دهد افراد مبتلا به آلزایمر در مقایسه با افراد سالم دارای میزان بالاتر باکتری در مغزشان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۲۵    
درد یا احساس ناراحتی در قفسه سینه، ناراحتی قسمت بالای بدن، تنگی نفس، عرق سرد کردن، خستگی، تهوع و سرگیجه علائم شایع حمله قلبی می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۲۴    
بیماری دیابت که موجب ناتوانی بدن در تولید انسولین و یا مقاومت آن در برابر انسولین تولید شده می شود، به افزایش سطح قند خون می انجامد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۷    
هواپیمای شناسایی ایالات متحده آمریکا هنگام پرواز در غرب شبه جزیره کره، با جنگنده های چینی مواجه شده و مجبور به تغییر مسیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۱۱    
جمعیت شهر پاریس با احتساب گردشگرانی که در طول سال به آن سفر می کنند با افزایش 704 درصدی همراه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۶    
فرماندار سرخه گفت: حمید رضا فردین منش جوان 32 ساله از روستای ایج این شهرستان به علت مرگ مغزی، 13 عضو بدن خود را اهدا کرد تا به نیازمندان عضو زندگی تازه ای ببخشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۵    
فرمانده انتظامی زاهدان گفت: عامل انفجار در خیابان امیرالمونین (ع) زاهدان یک شی انفجاری دست ساز بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۵    
مسوول واحد آتش نشانی شهرداری پلدختر گفت:برخورد 2 دستگاه تریلر و کامیونت ، منجر به آتش سوزی و مسدود شدن جاده ترانزیتی پلدختر - خرم آباد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۱۰    
رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: در دهه کرامت سال جاری کاروان زیرسایه خورشید علاوه بر فعالیت در 150 شهر کشور، در 34 کشور دنیا حضور می یابند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۶    
عضو هیات موسس دانشگاه آزاد گفت: حجت الاسلام ناطق نوری از عضویت هیات موسس دانشگاه آزاد استعفا داده است اما هنوز پذیرفته نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۵    
سعید عزت اللهی با انتشار مطلبی اعلام کرد دیگر در فضای مجازی فعالیتی نخواهد داشت.به گزارش خبرآنلاین؛ ملی پوش ایرانی باشگاه روستوف با انتشار متنی در صفحه شخصی اش از فعالیت در فضای مجازی خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۳    
معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز با اشاره به رها شدن بخشی از فاضلاب کلانشهر شیراز در مناطق جنوب و جنوب شرق ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۲    
نواک جوکوویچ تنیسور شماره چهار جهان به احتمال زیاد ادامه فصل 2017 و مسابقات اپن آمریکا را از دست خواهد داد. پزشک این تنیسور برای او استراحت تجویز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۴۰    
رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق امشب طی سخنانی موجودیت جریان حکمت ملی را اعلام و تاکید کرد که این کشور منتظر تولد جریان سیاسی جدید است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۳۸    
استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه قبل از انقلاب، کودتای 28 مرداد روزی ملی بود و پس از انقلاب بدل به روزی سیاه تبدیل شد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۳۶    
مرحله فینال رقابت های بوکس قهرمانی نوجوانان کشور برگزار شد و در پایان مازندران به عنوان تیم برتر مسابقات معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۳۴    
دستور رئیس قوه قضاییه درخصوص پرونده انجمن خیریه بیماران کلیوی صرفاً در جهت حمایت از بیماران کلیوی بستری در این بیمارستان بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۸    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۷    
بانک صادرات ایران به عنوان یکی از بزرگترین بانک های کشور می تواند با حمایت از پروژه های مهم ملی نقش مهمی در توسعه اقتصادی کشور داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۷    
کاپیتان تیم ملی والیبال ایران قراردادش را با تیم والیبال پیکان تهران برای یک فصل دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۴    
رییسی تاکید کرد: اگر فردی از سر غفلت با ظاهری نامناسب به قصد تشرف به حرم آمد، تذکر به او باید با خوش رویی، خوش خلقی و با زبانی نرم باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۱    
علیم یار محمدی از بانک صادرات به دلیل مشارکت و راه اندازی پروژه بهداشتی درمانی بیمارستان حضرت علی ابن ابی طالب تشکر کرد و از سایر بانکها و بنگاه های اقتصادی خواستار شد به کمک مناطق محروم کشور بیایند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۲۰    
با هدف کارآفرینی، اشتغالزایی و توسعه اقتصادی استان گیلان، بانکهای صادرات ایران، ملی، کشاورزی، صنعت و معدن و سپه در قالب کنسرسیوم موافقت نمودند یک طرح کلان معرفی شده از سوی استانداری را تأمین اعتبار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۲:۱۹    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از غرق شدن پسر 13 ساله شوشتری و کشف جسد دختر 13 ساله باغملکی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۵۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از وزش باد شدید و وقوع پدیده گرد و خاک در نقاط مختلف کشور خبرداد و گفت: طی سه روز آینده حدوداً 9 استان کشور با باد و گرد و خاک مواجه خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۲۱    
مدافع فصل گذشته تراکتورسازی به نفت تهران پیوست. هاشم بیک زاده مدافع سابق استقلال تهران و سپاهان، پس از مذاکره با مسئولان نفت تهران با قراردادی یک ساله به این باشگاه پیوست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۵    
معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: امروز شاهد تلاش عده ای برای سرگرم کردن دولت به حاشیه ها هستیم تا آن را از خدمت در همین زمان محدود باز دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۲    
جلسه دیدار مجمع نمایندگان استان گلستان با معاون اول رییس جمهور عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۱:۰۲    
پنج نفر از بازیکنان فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، قرارداد خود را با این تیم تمدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۷    
حسام الدین آشنا نوشت: این تصویر، مسیر آزادی، امنیت؛ آرامش و پیشرفت است
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۵۴    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید سیدجلال حسینی حداکثر تا 10 روز دیگر می تواند با این تیم تمرین کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۴۵    
مسکو فلسطینی ها و اسرائیلی ها را به خویشتن داری درخصوص وضعیت در مسجدالاقصی دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۱    
جانشین فرمانده ناجا از استقرار دائمی پلیس در مبادی رسمی گمرگ خبر داد و گفت: فرایندهای قانونی برای حضور پلیس در گمرک طی شده و هدف از سفر به استان هرمزگان بررسی موانع موجود و رفع این مشکلات است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۹    
تیم فوتبال منچسترسیتی با قراردادی 52 میلیون پوندی بنجامین مندی مدافع فرانسوی را به خدمت گرفت تا این بازیکن به گرانقیمت ترین مدافع جهان تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۴    
تمرین امروز پرسپولیسی ها زیر نظر سرمربی این تیم در حالی برگزار شد که سید جلال حسینی با لباس شخصی به محل آمده بود و تمرین نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۲۰:۰۰    
برخورد یکدستگاه سواری با کامیون عصر دوشنبه در شهرستان بروجن استان چهارمحال و بختیاری 3 کشته داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۵    
بنجامین مندی پس از پیوستن به منچسترسیتی پست مدافع بارسلونا در رابطه با نیمار را مسخره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۵۰    
در برخورد چهار سواری و دو کامیون با یکدیگر در محور رودبار به منجیل متأسفانه یک نفر جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۴۳    
تیم ملی اسلحه سابر ایران با پیروزی 45 بر 43 برابر تیم قدرتمند رومانی به عنوان پنجمی جهان دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۴    
مهاجم نیجریه ای سرخپوشان بعد از پشت سر گذاشتن عمل جراحی از امروز در تمرینات این حضور یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۳۲    
بازیکن جوان سرخپوشان که برای همراهی تیم امید ایران، اردوی اوکراین را ترک کرده بود امروز در تمرین حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۲۷    
این انیمیشن داستان سفر چند کبوتر آزاد برای دستیابی به یک شهر امن و مناسب برای زندگی است که نهایتا با پیوستن به کبوتران حرم امام رضا (ع) پایان زیبایی می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۹    
جلسه سرنوشت ساز مجمع هیات امنا و کمیته انتقال باشگاه نفت که قرار بود درباره بازپس گیری تیم فوتبال نفت از خریدار برگزار شود، به فردا موکول شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۹:۰۹    
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل مصدومیت سه هفته از میادین دور خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۳    
بازیکن سابق پرسپولیس به نفت تهران پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۲    
کامبیز نوروزی: با انتشار عکسهای خصوصی دیگران، حریم خصوصی و اخلاق را نقض نکنیم
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۳۴    
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به این که هم اکنون آمریکا کمترین پایبندی را نسبت به برجام دارد تاکید کرد که آمریکا برای اجرای تعهدات خود در برجام به عزم سیاسی نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۰    
فرزند حجت الاسلام کروبی از بستری شدن پدرش در یکی از بیمارستان های تهران خبر داد و گفت: روز گذشته وزیر بهداشت پدرم را معاینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۹    
آزاده نامداری، مجری صداوسیما به انتشار تصاویر جنجالی اش در فضای مجازی واکنش نشان داد و گفت: همه محارم بودند!
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۸:۱۷    
رئیس دادگستری استان کرمانشاه از وقوع یک کلاهبرداری میلیاردی و دستگیری این کلاهبردار پاوه ای در مرزهای شمالغرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۸    
فرمانده انتظامی خوی خبر حمله مسلحانه به منزلی در این شهرستان را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۸    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: از عوارض شدید استفاده از ریمل های تقلبی می توان به عفونت های چشمی، ایجاد لکه در قرنیه و اشکال در بینایی اشاره کرد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۱    
مدیرکل دفتر راهبری سیستم های سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بزر ترین مزیت پروژه حذف دفترچه و صدور نسخه الکترونیک، جمع آوری اطلاعات ارزشمند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۰    
فرمانده انتظامی استان تهران از کشف یک تن و 20 کیلوگرم مرفین و 77کیلو گرم هروئین از داخل بونکر خودروی تریلی و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۲۴    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، طی نامه ای به معاون اول ریاست جمهوری، از اقدامات موثر و ارزشمند سازمان تامین اجتماعی در جهت همراهی و رفع مشکلات فعالان اقتصادی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۲۲    
در کاله ایچی در آنتالیا؛ شهری که از روزگار باستان تا به امروز، همچنان پویا و سر زنده به حیات خود ادامه می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۸    
پژوهشگران بریتانیایی طی انجام یک پژوهش جدید دریافتند که با تغییر در سبک زندگی و افزایش سطح تحصیلات می توان از ابتلا به بیماری زوال عقل (دمانس) در میانسالی و کهنسالی جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۴    
یک شرکت آمریکایی قصد دارد 20 میلیون پشه را در فضای فریسنو در کالیفرنیا آزاد کند، با وجود این که چنین حرکتی غیرمنطقی و عجیب به نظر می رسد، بی گمان هدف از آن آزار و اذیت مردم نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۲    
سازمان ناسا تصویر زیبایی از یک کهکشان کم نور در فاصله 30 میلیون سال نوری از زمین منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۱    
مدافع استقلال قرارداد خود را با این تیم ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۱۱    
وحدت همه نیروها و نهادها برای تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و خدمت به مردم ضروری است/ تاکید بر تقویت توان رزمی سپاه و ارتش/ حمایت دولت از خدمات و قدردانی از تلاشهای نیروهای مخلص سپاه
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۶    
بر اثر انفجار امروز در شهر لاهور پاکستان حداقل دو تن کشته و 19 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۵    
معاون فنی و عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سبزوار گفت: حریق عمدی دکل مخابرات ایرانسل در سبزوار خسارات زیادی را به تأسیسات شرکت های همراه اول و ایرانسل وارد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۴    
سردار سلیمانی، سردار جعفری، سردار غیب پرور، سردار حاجی زاده و سردار کوثری با رئیس جمهوری دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۳    
امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو تصاویر عجیبی از خود را با عنوان با حجاب بودن اصلا کار سختی نیست در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۱    
ملک سلمان پیش از سفر به خارج از عربستان اداره امور کشور را به محمد بن سلمان ولیعهد این کشور واگذار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۸    
من فکر می کنم برادر بزرگ، عزیز و دوست داشتنی ما آقای روحانی یک اشتباهی کرده است و باید عقب نشینی می کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۶    
وزیر نفت با تشریح ابعاد مختلف قرارداد فاز 111 پارس جنوبی، گفت: درآمد ایران از فاز 11 پارس جنوبی در طول عمر این میدان به بیش از 130 میلیارد دلار می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۲    
ملک سلمان پیش از سفر به خارج از عربستان اداره امور کشور را به محمد بن سلمان ولیعهد این کشور واگذار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۳    
من فکر می کنم برادر بزرگ، عزیز و دوست داشتنی ما آقای روحانی یک اشتباهی کرده است و باید عقب نشینی می کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۲    
گر چه در فرآیند نهایی شدن بررسی و تصویب لوایح بانک مرکزی در جلسه هیات دولت بار دیگر موضوع تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان مورد تاکید قرار گرفته ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۲    
فرمانده مرزبانی ناجا از کشف محموله بزرگ قاچاق سلاح در شمال غرب کشور خبرداد و گفت: 30 اسب و قاطر حامل محموله قاچاق سلاح، مهمات و تجهیزات انفجاری در شمال غرب توسط مرزبانان کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۱    
یکی از نزدیکان محمدباقر قالیباف به اظهارات اخیر مصطفی میرسلیم علیه محمدباقر قالیباف واکنش نشان داده است.