دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۲:۴۸Jul 2018 23

خبرهای آفتاب نیوز 3 مرداد 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 مرداد 1396 آفتاب نیوز 2 مرداد 1396 آفتاب نیوز 3 مرداد 1396 آفتاب نیوز 4 مرداد 1396 آفتاب نیوز 5 مرداد 1396 آفتاب نیوز 6 مرداد 1396 آفتاب نیوز 7 مرداد 1396 آفتاب نیوز 8 مرداد 1396 آفتاب نیوز 9 مرداد 1396 آفتاب نیوز 10 مرداد 1396 آفتاب نیوز 11 مرداد 1396 آفتاب نیوز 12 مرداد 1396 آفتاب نیوز 13 مرداد 1396 آفتاب نیوز 14 مرداد 1396 آفتاب نیوز 15 مرداد 1396 آفتاب نیوز 16 مرداد 1396 آفتاب نیوز 17 مرداد 1396 آفتاب نیوز 18 مرداد 1396 آفتاب نیوز 19 مرداد 1396 آفتاب نیوز 20 مرداد 1396 آفتاب نیوز 21 مرداد 1396 آفتاب نیوز 22 مرداد 1396 آفتاب نیوز 23 مرداد 1396 آفتاب نیوز 24 مرداد 1396 آفتاب نیوز 25 مرداد 1396 آفتاب نیوز 26 مرداد 1396 آفتاب نیوز 27 مرداد 1396 آفتاب نیوز 28 مرداد 1396 آفتاب نیوز 29 مرداد 1396 آفتاب نیوز 30 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۲:۴۵    
حالا که سر و صدای بعضی از بازیکنان از مدل مدیریتی علی اکبر طاهری بر باشگاه پرسپولیس درآمده، بهروز رهبری فرد نیز یکی از آن مصاحبه های معروف خود را انجام داد و حرف های تندی به زبان آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۸    
یک متخصص اعصاب و روان با بیان اینکه اعتیاد مولتی فاکتوریال بوده و در به وجود آمدن آن عوامل مختلفی نقش دارند، گفت: یکی از ویژگی های موادمخدر ترشح ماده ای به نام دوپامین (عامل لذت) از مغز افراد است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۲۱:۰۵    
نتایج مطالعات نشان داده است مصرف رژیم غذایی با چربی بالا در دوران بارداری ممکن است بر سلامت روان کودک تاثیر بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۸    
شمار افراد آلوده به ویروس اچ آی وی در روسیه همچنان در حال رشد است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۹:۴۱    
لنوو اولین نمونه از تبلت های تاشوی خود که قابلیت تبدیل شدن به گوشی دارند را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۷:۵۱    
گزارش مطبوعاتی 6 صفحه ای که در روزنامه های سوئد منتشر شد، طی 24 ساعت جهان را تکان داد و بحث و جدل های فراوانی را در سوئد به وجود آورد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۹    
بعد از اعلام نتایج یک نظرسنجی درباره این که ما عصبانی ترین مردم هستیم، خیلی ها صدای اعتراضشان بلند شد که این گفته ها خلاف واقع است، ما آنقدرها هم عصبانی نیستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۴    
هاشم بیک زاده قصد دارد از استقلال شکایت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۷:۲۲    
یک کارگردان تئاتر درباره وضعیت نابسامان پارک دانشجو و محیط اطراف تئاتر شهر گفت: بزهکاران اجتماعی سالیان سال است که در اطراف تئاتر شهر رفت و آمد دارند و آنجا به مکانی تبدیل شده که مدام در حال چهره عوض ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۷:۱۶    
در حال حاضر 25.1 درصد (حدود 10 میلیون نفر) از جمعیت زنان کل کشور را دختران جوان تشکیل می دهند؛ این در حالیست که 426 هزار نفر از آنها که بالای 40 سال سن دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۴    
مرکز آمار ایران، تورم تیرماه را 7.6 و تورم نقطه به نقطه را 8.9 درصد اعلام کرد که نسبت به ماه قبل 0.5 واحد درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۲۹    
فرمانده قرارگاه سایبری قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء(ص) گفت: احساس می شود رژیم صهیونیستی دارای توانمندی های سایبری پنهانی است و با ایجاد امکاناتی در ایران سعی در ضربه زدن دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۰:۱۵    
آفتاب نیوز : چمران بدهی شهرداری را 20 و تندگویان 60 هزار میلیارد تومان اعلام کردند. انصاری و جدیدی در گفت وگو با ایران از جزییات بدهی 60 هزار میلیارد تومانی خبر دادند. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۰۳    
مهرداد صدیقیان، انتشار عکس های جنجالی یکی از مجریان مشهور در فضای مجازی را تقبیح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۴۴    
آفتاب نیوز : پسر جوان که پس از قتل پدرش دچارعذاب وجدان شده بود سه سال پس از واقعه به زندگی اش پایان داد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۸:۳۳    
برنامه ی ویژه ای در اوایل هفته با حضور لیلا حاتمی بازیگر سینمای ایران در تورنتو کانادا برگزار شد و در ادامه 21 مرداد ماه نیز این برنامه در ونکوور برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۲:۲۰    
زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران به برنامه استراتژیک تدوین شده این بانک برای همگامی با بانکداری بین الملل و تبدیل شدن به برترین بانک کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۲:۰۵    
کودکان بیشتر به علت ترس اقدام به جویدن ناخن می کنند اما این موضوع هم راه درمان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۱:۳۶    
نایب رئیس شورای عالی نظام پرستاری، گفت: ما شواهدی داریم که پرستار آماده به کار نسبت به نیاز واقعی کشور، زیاد هم داریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۰:۴۸    
متخصص ارتوپدی گفت: همه مشکلات انحنای کمر با روش های مختلف قابل درمان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۰:۱۹    
بانک مرکزی اعلام کرد: تغییر واحد پول ، صرفاً لایحه بوده و اجرای مفاد ان منوط به تصویب مجلس شورای اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۵۱    
اعضای یک هیات اعزامی از شرکت خودروسازی ' هیون وا ' کره جنوبی روز سه شنبه در سفری به مازندران از یک شرکت صنعتی در شهرستان آمل دیدن و برای همکاری مشترک ابراز علاقه کرده اند .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۶    
بیمه مرکزی در نامه ای به شرکت های بیمه اعلام کرد باید صدور بیمه نامه های شخص ثالث روزشمار را متوقف کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۵    
سفر مقام های سیاسی منطقه و جهان به پایتخت های عربی حاشیه خلیج فارس پرشمار شده و تلاش های میانجیگرانه با هدف پایان دادن به بحران دیپلماتیک بین ائتلاف سعودی و قطر گسترش می یابد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۱    
نایب قهرمان MMA جهان به دلیل بیماری سه روز از تمرینات دور بود و قرار است عصر امروز (سه شنبه) تمرین سبکی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۶    
روابط عمومی منطقه سوم نیروی دریایی سپاه از خنثی سازی حرکت تحریک آمیز یک رزم ناو آمریکایی برابر شناور گشتی این نیرو در خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۲    
یک سایت حامی احمدی نژاد نوشته است که "بقایی به علت وخامت حالش به یک بیمارستان انتقال یافته است."
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۱    
همه ما احساس خوب در پوست و موی خود را دوست داشته و به زیبایی اهمیت می دهیم و برای حفظ زیبایی پوست و موی خود ناگزیر به استفاده از محصولات آرایشی بهداشتی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۱    
حیدر العبادی برگزاری همه پرسی استقلال در منطقه کردستان عراق را غیرقانونی و مخالف قانونی اساسی این کشور دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۹    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران گفت:برای دفاع از خود، خواهان بهترین نوع موشک ها هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۷    
دبیر شورای نگهبان گفت: باید سعی کنیم ندای مظلومیت کودکان فلسطینی به گوش جهانیان برسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۱    
سیاتیک بیماری ای دردناک و ناتوان کننده که بسیاری از افراد از ان رنج میبرند و اگر تاکنون آن را تجربه کرده اید به خوبی می دانید که تحمل این درد از لحاظ ذهنی و جسمی بسیار طاقت فرساست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۰    
اتحادیه اروپا ضمن انتقاد علنی از رویکرد امنیتی و سرکوب گرایانه ترکیه به دنبال کودتای نافرجام سال گذشته، اعلام کرد، تا زمانی که روند تعرض به حقوق بشر در این کشور پایان نیابد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۰    
رهبر اقلیت سنای آمریکا اعلام کرد که ترامپ قصد دارد در آستانه تعطیلات کنگره، دادستان کل را برکنار کند تا در روند پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری خلل ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۱۲    
امروز، روز دختر است. در اندیشه خود، دختران کارگری را به خاطر می آورم که صبح زود برای اینکه از سرویس جا نمانند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۱    
یافته های محققان نشان می دهد، سبزی های غنی از لوتئین (سبزی ها ومیوه های سبز و زرد) برای جلوگیری از بیماری های قلبی موثرتر هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۶    
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از کشف مقادیری چاشنی انفجاری و تعدادی وسایل مختلف از جمله وسایل گنج یاب و دستگیری 4 نفر متهم در این راستا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۴    
با نزدیک شدن به تشکیل کابینه دولت دوازدهم که شعار جوانگرایی را یدک می کشد، نگاه اهالی فوتبال به وزیری ست که نشان داده هرگز ارتباط خوبی با ورزش، به خصوص فوتبال ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۴۸    
فرمانده انتظامی شهرستان رودبار جنوب از دستگیری سارق سابقه دار خودرو و کشف خودروی سرقتی با همکاری مأموران پلیس آگاهی شهرستان کهنوج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۴۵    
بازیکن سابق استقلال به عنوان سرمربی صبای قم معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۴۱    
فرمانده سپاه شهرستان سقز از نجات جان و پیدا شدن کودکی 3 ساله در کوه های بخش سرشیو سقز توسط تیم گشت زنی سپاه این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۳۸    
مقام های اتحادیه اروپا در مذاکرات سیاسی سطح بالا با دولت ترکیه دربروکسل، بر ارتقای حقوق بشر و حکومت قانون در ترکیه تاکید و از حمایت این کشور در اجرای برجام قدردانی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۲:۳۰    
رییس فدراسیون فوتبال امروز در منزل شهید مدافع حرم علی سیفی حاضر شد و از نزدیک با خانواده این شهید والامقام در اردبیل ملاقات کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۹    
دفتر محمدرضا عارف رییس امید مجلس شورای اسلامی طی اطلاعیه ای اعلام کرد وضعیت درمانی وی با توجه به عمل جراحی چشم رو به بهبودی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۳    
سومین نشست شورای معاونین دادستانی تهران در موضوع تحقیقات پرونده های قضایی، روز یکشنبه یکم مرداد ماه سال جاری با حضور تعدادی از معاونان دادستان و سرپرستان نواحی دادسرای تهران و بازپرسان نواحی 6 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۰    
سرمربی استقلال می گوید در مجتبی جباری اثری از مصدومیت ندیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۱۸    
شهیندخت مولاوردی در نشست تخصصی روز ملی دختران گفت: براساس مصوبه شورای عالی اداری،اختصاص سهمیه 30 درصدی برای مدیریت زنان تصویب شده و کاهش 8 سال سن مدیریت راه را برای بهره مندی از ظرفیت جوانان و زنان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۱۶    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه که در حال دیدار از عراق است، امروز سه شنبه 3 مرداد 96 پس از زیارت مقامین شریفین امام حسین و حضرت ابوالفضل علیهم السلام و شرکت در مراسم غبارروبی حرم حسینی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۱:۰۰    
سید احمد عراقچی با استعفا از معاونت اجرایی سازمان بورس راهی بانک مرکزی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۵۷    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه با اعلام امضا اسناد لازم تاکید کرده که کشورش سیستم دفاع موشکی اس-400 را از روسیه می خرد. او گفته که مذاکرات خرید این سامانه پیشرفته از روسیه تمام شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۵۶    
هافبک ازبکستانی استقلال اولین تمرین خود را با آبی پوشان در بازگشت این تیم به تهران انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۷    
با توجه به فصل گرما و سفر های تابستانی رعایت چند نکته ساده در خصوص مصرف مواد غذایی می تواند سفر لذت بخشی را برای شما ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۴۶    
شبکه وسیع منحرفان مذهبی توسط سربازان گمنام امام زمان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۸    
کارشناسان سلامت هشدار می دهند از مصرف میوه و آب گریپ فروت با برخی داروها پرهیز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۳    
نقاشی کودکانه ای که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سال 2005 در یک مراسم خیریه از دورنمای آسمان خراش های شهر نیویورک کشیده بود روز پنجشنبه در حراجی نیت دی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۶    
در حاشیه اظهار نظر قالیباف برای هجرت به نو اصولگرایی، کیوان وارثی این طرح را در نیش خط منت
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۵    
حسین علیزاده خطاب به مردمی که در مراسم رونمایی از غمنومه فریدون چند ساعت در صف ایستادند، نامه ای نوشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۹    
دانشمندان تغییرات اقلیمی بابت آب شدن ورقه های یخی گرینلند بسیار نگران هستند. آنها می گویند روند آب شدن این یخسارها تند و تندتر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۲    
کمتر از دو هفته به معرفی وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم مانده و بازار شایعات و گمانه زنی ها در این باره داغ است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۱    
پندار توفیقی گفت که تیموریان و کاوه رضایی شهرت خود را در استقلال به دست آورده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۵۰    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اسدآباد گفت: یگان حفاظت میراث فرهنگی این شهرستان به علت نداشتن وسیله نقلیه برای سرکشی از آثار تاریخی از موتور سیکلت استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۹    
حضور جمعی از سینماگران در انجمن اهدای عضو، پیش تولید فیلم لالاکن ، احمد مسجد جامعی در افتتاحیه ی یک تئاتر و ... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۸    
سفیر عراق در تهران بعد از ظهر روز سه شنبه در جشن آزادسازی موصل گفت: ملت عراق به نمایندگی از همه جهان با تروریست های داعش در موصل جنگیدند و خطرناک ترین گروه تروریستی را که امنیت و سلامت ملت ها را ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۳    
سعید فائقی در گفت و گو با خبرنگار صدای ایران افزود: کسی که سمت شهرداری تهران را به دست می گیرد باید فردی پاکدست و برخودار از تجربه بالا در زمینه فعالیت های عمرانی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۹    
کره شمالی اعلام کرد؛ اگر آمریکایی ها برای تغییر رژیم در کره شمالی تلاش کنند، قلب آمریکا با حمله ای هسته ای هدف قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۸    
شرکت مایکروسافت اعلام کرده که اپ نمادین و نوستالژیک Paint که سالهاست همراه این سیستم عامل قرار حضور دارد دیگر از دستور کار تیم های توسعه خارج شده و بزودی شاهد حذف کامل آن خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۸    
در ناسالم بودن فست فودها شکی نیست اما با این حال، همچنان از پرفروش ترین غذاها هستند و باعث شده اند بسیاری از ما طعم غذاهای خانگی را از یاد ببریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۶    
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران گفت: با اجرای کامل طرح برقی کردن راه آهن تهران - مشهد زمان سفر در این مسیر به 6 ساعت کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۵    
پرویز پرستویی، حبیب رضایی و بهنوش طباطبایی، بازیگرانی هستند که به پروژه فیلم تئاتر آینه های روبرو به کارگردانی محمد رحمانیان اضافه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۳۴    
محمود کیانی فلاورجانی فیلمساز تجربی سینمای مستند و کوتاه ایران، در حال ساخت مستندی با موضوع درس خواندن پیرمردها است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۹    
سیف الله صمدیان، هومن بهمنش، طاها ذاکر ، رامبد جوان و بهرام رادان آثار بخش مسابقه تبلیغات ششمین جشنواره فیلم شهر را ارزیابی و داوری می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۶    
کرملین امروز (سه شنبه) نسبت به گزارشهای اخیر در خصوص امکان اعطای سلاح های مرگبار از سوی آمریکا به اوکراین به منظور به کارگیری در جنگ با شورشیان جدایی طلب شرق این کشور واکنش نشان داده و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۳    
سی ان ان مدعی شده ناو نیروی دریایی آمریکا در کرانه شمالی خلیج فارس اقدام به شلیک اخطار به سمت یک قایق ایرانی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۲    
عضو شورای اسلامی شهر مشهد گفت: اخیرا متوجه شدم که حدود 13 نفر از مهندسان عمران و متخصص در حوزه قطار شهری تعدیل نیرو و اخراج شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۶    
مدیرکل سینمای حرفه ای سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری نسبت به تخلف تعدادی از تهیه کنندگان و پخش کنندگان سینمایی در پخش و نمایش بخش های حذف شده از فیلم های خود در فضای مجازی هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۵    
امام جمعه شهرستان بیرجند گفت: علت استعفای من ارتباطی به مسائل سیاسی و گمانه زنی های برخی از رسانه ها ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۶    
مدیر بنیاد نخبگان استان اردبیل گفت: اردبیل مهد سرآمدان و فرهیختگانی است که لازم است همه آنها شناسایی و مورد تجلیل قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۰    
پنج خودروی سواری تیبا، پژو 405، مزدا، پراید و پرشیا در تهرانپارس با هم تصادف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس برنامه ششم هدفگذاری برای ایجاد 7000 شغل به صورت سالانه در استان انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۲    
پس از پیروزی در انتخابات، این هنر سیاست ورزی است که سیاستمداران موفق را از دیگران متمایز می کند. ممکن است برخی تصور کنند که وقتی یک شخص یا جناح توانسته مثلا هفتاد درصد آرای مردم را جلب کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۰    
استاد ناصر نقویان در یادداشت تازه خود در کانال تلگرامی اش نوشت:
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۸    
فرشاد احمدزاده در روز بازی با نفت تهران خیلی خودش را به آب و آتش زد که گلزنی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۳    
خودروساز بریتانیایی جگوار از محصول جدید خود به نام XJR575 مدل 2018 را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۰    
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه همکاری ایرا ن و ترکیه به مهار گروه های تروریستی کمک می کند گفت: با مذاکرات انجام شده میان هیات ایرانی و ترکی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۹    
عضو شورای شهر تهران از فروش پردیس تهرانپارس به قیمت هزار میلیارد تومان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۷    
شیرینی که در بیان راست گویی وجود دارد در زبان دروغ نیست، پس بیابیم شیرینی صداقت را با زبان دروغ گویی تلخ نکنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۹    
چند نشانه ای که می گوید باید تغییراتی در عادات مالی خود ایجاد کنید یک ضرب المثل قدیمی می گوید دو صد گفته، چون نیم کردار نیست. اینکه خواهان پیشرفت های مالی در زندگی هستیم تنها به حرف آسان است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۷    
تیم ملی ایران موفق شد و به سادگی به جام جهانی رفت. یکدلی و اتحاد در کار تیمی موج می زد و اکثر بازیکنان هم اتحاد را عامل صعود می دانستند اما به نظر نمی آید این تمام ماجرا باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۲    
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی و نماینده ولی فقیه در ناجا با بیان اینکه داخل خودرو بنابر فتوای مراجع و علما، یقیناً حریم عمومی است، تعریف خودرو از حریم خصوصی در فضای مجازی را توطئه جدید دشمن عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به ظرفیت های بسیار کشور در تولید فرش ماشینی، گفت: ظرفیت این را داریم که به یکی از بزرگترین صادرکنندگان فرش ماشینی در جهان تبدیل شویم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۵    
وزیر دفاع قطر تصریح کرد آغاز مذاکره برای حل بحران خلیج فارس با کشورهای محاصره کننده مشروط به لغو تحریم ها علیه دوحه است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۴    
شیوع وبا در یمن تا به حال 400 هزار نفر را به این بیماری مبتلا کرده است؛ با این حال بر اساس داده های سازمان بهداشت جهانی و نشانه های موجود، این اپیدمی رو به کندی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۳    
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه هشترود گفت: دشمن به دنبال سست کردن بنیان خانواده های ایرانی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۰    
رحمان قوی ترین مرد پارالمپیک با حضور در نمایشگاه تجهیزات ورزشی توکیو، به صورت نمایشی وزنه 280 کیلوگرمی را مهار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۷    
معاون دبیر ستاد حقوق بشر در اولین دوره فشرده آموزش تخصصی حقوق بین الملل، گفت: برگزاری این دوره در راستای ظرفیت سازی و تقویت توانمندی های قضات برای رسیدگی به پرونده ها و موضوعاتی است که ابعاد فراملی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۶    
علیرضا امینی از اکران فیلم "بلوک 9 خروجی 2" خبر داد و گفت: این فیلم در نوبت اکران قرار گرفته است و احتمالا در مهر یا آبان ماه اکران خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۴    
ساعت 18:30 بیست و پنج دی ماه سال قبل مأموران کلانتری 108 نواب در تماس با سجاد منافی آذر؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۱    
به جریان افتادن خبر هر چند تکراری مصوبه هیات دولت برای تبدیل واحد پول ملی از ریال به تومان و تاکید بر رسمی شدن این موضوع در نهایت موجب ایجاد شایعات و جوسازی درباره این لایحه و به دنبال آن ایجاد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۰    
آفتاب نیوز : به گزارش ایرنا، مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت که با توجه به افزایش دمای استان پنجشنبه 5 مردادماه سال 96 تعطیل و شنبه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۱    
این روز ها بعد از انتشار اخبار مربوط به قتل آتنا ، هر چند روز یک بار شاهد انتشار و دست به دست شدن اخبار و تصاویری باعنوان کودک گمشده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هستیم.