جمعه ۲۹ تیرساعت ۰۷:۵۳Jul 2018 20

خبرهای آفتاب نیوز 5 مرداد 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 مرداد 1396 آفتاب نیوز 2 مرداد 1396 آفتاب نیوز 3 مرداد 1396 آفتاب نیوز 4 مرداد 1396 آفتاب نیوز 5 مرداد 1396 آفتاب نیوز 6 مرداد 1396 آفتاب نیوز 7 مرداد 1396 آفتاب نیوز 8 مرداد 1396 آفتاب نیوز 9 مرداد 1396 آفتاب نیوز 10 مرداد 1396 آفتاب نیوز 11 مرداد 1396 آفتاب نیوز 12 مرداد 1396 آفتاب نیوز 13 مرداد 1396 آفتاب نیوز 14 مرداد 1396 آفتاب نیوز 15 مرداد 1396 آفتاب نیوز 16 مرداد 1396 آفتاب نیوز 17 مرداد 1396 آفتاب نیوز 18 مرداد 1396 آفتاب نیوز 19 مرداد 1396 آفتاب نیوز 20 مرداد 1396 آفتاب نیوز 21 مرداد 1396 آفتاب نیوز 22 مرداد 1396 آفتاب نیوز 23 مرداد 1396 آفتاب نیوز 24 مرداد 1396 آفتاب نیوز 25 مرداد 1396 آفتاب نیوز 26 مرداد 1396 آفتاب نیوز 27 مرداد 1396 آفتاب نیوز 28 مرداد 1396 آفتاب نیوز 29 مرداد 1396 آفتاب نیوز 30 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۷:۵۴    
اکران قسمت ششم شهرزاد با حضور رویا نونهالی و گلاره عباسی در پردیس سینمایی کوروش
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۲:۵۳    
محققان دانشگاه ادینبورگ در اسکاتلند مکانیسمی را شناسایی کردند که نشان می دهد چگونه آسیب به DNA منجر به تحریک التهاب و بروز سرطان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۷    
اوتیسم نوعی بیماری با عامل ناشناخته است که علاوه بر ایجاد علائم رفتاری غیرمتعارف در کودکان به دلیل مصرف داروها می تواند کمبودهای غذایی نیز در این بیماران ایجاد کند که منجر به تشدید علائم و یا ایجاد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۵:۴۴    
دامن های پر چین و پف دار از ویژگی های اصلی پوشش زنان در این دوره است و زنان برای پف بیشتر دامن خود تعداد بی شماری از زیر دامنی ها را می پوشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۰۹:۴۳    
آفتاب نیوز : ن
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۰۲:۳۶    
با وجود افزایش نگرانی ها در مورد مقاومت آنتی بیوتیکی، بسیاری به دنبال جایگزین های برای از بین بردن بیماری های مرتبط با باکتری ها نظیر عفونت های گوش هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۰۱:۳۹    
محققان به یک ترکیب دارویی پی بردند که می تواند سلول های مو در گوش انسان را که امواج صدا را تشخیص می دهد، بازسازی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۰۱:۱۵    
طبق مطالعه جدید، همانطور که مصرف کلم و اسفناج به تناسب اندام کمک می کند در حفظ تناسب شناختی مصرف کنندگان هم تاثیر خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۴    
علی انصاریان بازیکن سابق تیم پرسپولیس و بازیگر فعلی کشورمان, ظاهر جدیدی پیدا کرده است!
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۳    
پنج شنبه شب مراسم اکران فیلم پا تو کفش من نکن با حضور عوامل و بازیگرانش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۹    
این تصویر در مراسم خاکسپاری بنیتا ثبت شده است؛ متاسفانه بی احتیاطی برخی از والدین در رها کردن کودکان موجب سوء استفاده افراد سودجو و مجرمان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۱    
عکسی از حسن معجونی بازیگر سرشناس کشورمان در کنار دخترش
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۵:۱۹    
مهدی شاه حسینی یکی از عوامل برنامه خندوانه, عکس جدیدی از خود و همسرش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۱۵:۱۱    
صادق عباسی شاهکوه، معاون بررسی های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از عرضه 3 سیم کارت اپراتور مجازی تا چند روز دیگر به بازار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۸    
در نخستین ماه تابستان سال جاری از هر 5روز یکبار هوا آلوده شد تا مانند سال گذشته، هوای تیرماه با کیفیت در تهران تنفس شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۲    
سرپرست معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی و دبیر ستاد ملی سیاست گذاری تبریز2018 از برگزاری نمایشگاه بین المللی گردشگری در تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۸:۱۰    
هوای تهران در آخرین روز هفته سالم است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۷:۴۹    
این روز ها با گسترش اینترنت و ظهور انواع سایت های اینترنتی جستجو های پزشکی برای آگاهی از وضعیت سلامت افزایش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۶:۰۴    
مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت: اکنون نزدیک به 500 مدرسه علمیه خواهران با هزار فارغ التحصیل و 80 هزار شاغل به تحصیل در سطح کشور فعالیت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۵:۵۲    
این پاک کننده به مراتب محصولی ملایم تر و باکیفیت تر از صابون ها برای شست وشوی صورت است، به همین دلیل بهترین و پررنگ ترین دلیل ما برای استفاده از این پاک کننده سازگاری آن با پوست صورت است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۲:۴۶    
فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر گفت:فردی که بعلت اختلافات خانوادگی برادرش را با سلاح شکاری به قتل رساند دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۱    
جراحان کانادایی به دلیل نبود زمان مناسب مجبور شدند پیش از تولد یک جراحی پیچیده بر روی یک جنین در رحم مادر انجام دهند تا او را زنده نگه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۵    
صبح روز چهارم مرداد، در حادثه ای دلخراش زن 29ساله دریک دامداری روستای قیاس آباد شهرستان چناران به طرز وحشتناکی جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۰:۳۶    
جامعه ما دچار بیماری است. اینکه کشف حجاب یک نفر موردتوجه مردم و افکار عمومی قرار گیرد این خیلی نشانه خوبی نیست. یکی از مهم ترین مسائل حفظ حریم خصوصی و زندگی افراد است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۱۰:۱۸    
دبیرانجمن تخصصی صنایع همگن نیروی محرکه قطعه سازان خودرو از ضرر 6 هزار میلیارد تومانی 2 خودروساز بزرگ کشور در سال 91 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۹:۴۰    
صابر ابر ازدواج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۹:۳۸    
صابر ابر ازدواج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۶    
گاهی اوقات برای پیشگیری از افسردگی لازم نیست تمام کلینیک ها را زیر پا بگذارید یا به قرص و دارو متوسل شوید. گاهی اوقات همین که بتوانید رژیم مناسبی داشته باشید برای شاد بودن گام بزرگی برداشته اید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۹:۲۰    
مرد میانسال پاکستانی با بیماری عجیبی دست و پنجه نرم می کند که موجب شده است همه از وی دوری کنند و بیماری او را مسری بدانند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۵:۱۲    
دبیر شورای عالی راهبردی جمعیت شورای عالی انقلاب فرهنگی رشد جمعیت سالمندی را قابل توجه دانست و گفت: نرخ رشد جمعیت سالمندی چهار برابر نرخ رشد جمعیت کشور است و در دو دهه آینده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۳:۱۲    
متخصصان دانشگاه بینگهمپتون با ترکیب DNA ماهی در ضد آفتاب، میزان آسیب پذیری پوست در برابر اشعه فرابنفش خورشید را به حداقل رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۲:۳۰    
محققان کالج "آلبرت اینشتین" نیویورک به این نتیجه رسیده اند که سلول های بنیادی موجود در "هیپوتالاموس" می توانند بر روند پیری تاثیرگذار باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۲:۰۹    
شاگردان علی افضل با برتری برابر نماینده لبنان به جمع 4 تیم برتر جام باشگاه های فوتسال آسیا راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۲:۰۹    
سرمربی پرسپولیس گفت: همه ما از این برد خوشحالیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۶ - ۰۲:۰۴    
بخش اخبار شبانگاهی صدا و سیما سخنان هشدار آمیز علی لاریجانی، رییس مجلس را پخش نکرد و به انتشار جملاتی کلی بسنده کرد
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۳:۴۷    
در چند سال اخیر با توجه به وضعیت هشداری آب های زیرزمینی و رودخانه ها، کشت آب دوست در کشور ممنوع یا با محدودیت هایی مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۳:۳۳    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفری به آذربایجان غربی وضعیت بیمه کولبرها و بررسی وضعیت کار در بازارچه های مرزی این استان را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۳:۲۰    
طرح جمهوری خواهان برای ملغی کردن قانون بیمه همگانی اوباما (اوباماکر) یک بار دیگر رای نیاورد. روز گذشته هم طرح دیگر آنها که به دنبال لغو و جایگزین کردن همزمان بیمه اوباماکِر بود در رای گیری علنی شکست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۳:۱۹    
مدعی عنوان قهرمانی لیگ هفدهم در نخستین بازی خود با حساب دو بر صفر فولاد خوزستان را شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۳:۱۶    
سرمربی منچستر یونایتد از تفاوت زیاد تیمش با رئال مادرید و بارسلونا سخن به میان آورد و گفت که با وجود شکست برابر بارسلونا از عملکرد شاگردانش راضی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۲:۲۸    
بازیکن عراقی پرسپولیس به تهران آمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۳    
سرمربی ذوب آهن می گوید اگر در دقایق پایانی توپ را حفظ می کردند بازی به تساوی کشیده نمی شد و پیروز از میدان خارج می شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۲    
سرمربی سیاه جامگان می گوید رسیدن تیمش به فرم ایده آل زمان بر است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۱    
عضو حزب موتلفه معتقد است عقل و درایتی بر تصمیم گیری های اخیر آمریکا حاکم نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۲:۱۰    
وزیر اقتصاد آلمان شرکت های آلمانی را در سایه تحریم های جدید آمریکا علیه روسیه در معرض تهدید دانسته و درباره وقوع یک جنگ تجاری با آمریکا هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۲:۰۸    
دیدار تیم های پرسپولیس و فولاد خوزستان با حاشیه های خاصی در جریان است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۲:۰۶    
برخی منابع خبری روز پنجشنبه مدعی شده اند مشاور ترامپ در امور خاورمیانه از شورای امنیت ملی آمریکا کنار گذاشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۲:۰۳    
پرسپولیس در نیمه نخست با حساب یک بر صفر موفق به شکست فولاد خوزستان شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۵۷    
سرمربی کروات سپاهان گفت: چندین بازیکن خوب به جمع ما اضافه شده اند و امیدواریم زودتر با هم هماهنگ شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۵۳    
نماینده الیگودرز در مجلس شورای اسلامی از وجود 1340 جانباز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۵۰    
سفیر آلمان در ایران گفت: آلمان بر اجرای بی چون چرای برجام در حال حاضر و در آینده پا فشاری دارد و مصمم هستیم این راهی که آغاز کرده ایم ادامه دهیم و رابطه تاریخی ایران و آلمان را گسترش دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۵    
تفاهم همکاری مشترک بین سازمان میراث فرهنگی و دانشگاه درسدن آلمان با موضوع استحکام بخشی ایوان غربی تخت سلیمان با دو دوره معماری ساسانی و ایلخانی برای پنج سالِ دیگر تمدید شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۴۳    
وزیر امور خارجه انگلیس امروز (پنجشنبه) تاکید کرد: لندن قصد دارد پس از بریگزیت نقش پررنگ تری را در آسیا از جمله استقرار نیروهای نظامی اش در این منطقه در صورت لزوم ایفا کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۸    
تیم ملی والیبال ایران روز سه شنبه دهم مردادماه، تهران را به مقصد استانبول ترک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۳۰    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان با اشاره به ظرفیت تونل های باد در آسبادهای 700 ساله نشتیفان خواف عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۲۴    
فرمانده نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی مدعی شد، قطر عامل همه بدبختی های لیبی و کشوری است که از تروریسم در همه جا حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۲۰    
"ناسا" تحقیق در مورد علت ایجاد باران نم نم به جای قطرات کامل باران را با افزایش گرمای زمین بسیار با اهمیت اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۱:۰۴    
ذوب آهن در حالی که تا دقایق پایانی با حساب دو بر یک از سیاه جامگان جلو بود، نتوانست این پیروزی را حفظ کند و بازی به تساوی دو بر دو ختم شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۵۳    
بیش از70 خانه، مکان تاریخی و میراث فرهنگی در 11 استان کشور با همکاری و مشارکت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۵۲    
مقام معظم رهبری درگذشت برادر حجت الاسلام والمسلین صدیقی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۷    
برای تماشای دیدار پرسپولیس و فولاد خوزستان حدود 5هزار نفر به ورزشگاه آزادی آمده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۷    
هفته پنجم لیگ برتر فوتسال با صدرنشینی مس سونگون پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن اشاره به رگبار باران در 7 استان کشور از وزش باد شدید در شرق کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۴۰    
آنخل ماریا ویار از سمت های خود در یوفا استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۸    
رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از وقوع تصادف مرگبار در جاده دیهوک- کرمان خبر داد و گفت: طی این حادثه 6 نفر از هموطنان جان باختند .
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۵    
پیکر پیشکسوت پرورش اندام و پاورلیفتینگ خوزستان تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۳    
بر اساس توافق آتش بس صبح امروز تروریست های جبهه النصره از عرسال لبنان به شهر ادلب سوریه منتقل می شوند. همچنین پنج نیروی حزب الله که به اسارت تروریست ها در آمدند آزاد می شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۱    
سوت لیگ برتر هفدهم با آغاز دیدار سیاه جامگان و ذوب اهن در ورزشگاه ثامن الائمه دمیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۲۰    
صادق خرازی از سوی اعضای جدید شورای مرکزی حزب ندا به عنوان دبیرکل این حزب انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۹    
تیم ملی بسکتبال ایران در تورنمنت تدارکاتی چین به مقام قهرمانی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم های جدید امریکا به ضرر ایران تمام نمی شود و آنها کار مهمی نمی توانند بکنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۷    
سرمربی استقلال تهران به دلیل تاخیر در پرواز تیمش در نشست خبری دیدار استقلال و صنعت نفت آبادان حاضر نشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۱۶    
سرمربی صنعت نفت آبادان می گوید تیمش بعد از سه، چهار بازی به هماهنگی تاکتیکی می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۲۰:۰۶    
با شروع بحران تعاونی های اعتباری مانند فرشتگان، ثامن الحجج، کاسپین و اعتراضات و تجمعات سپرده گذاران و مالباختگان آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۷    
بازیکن ذوب آهن نخستین گل لیگ سیزدهم را به اشتباه وارد دروازه تیم خودش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۵    
رئیس جمهور روسیه با غیرقانونی خواندن تحریم های مورد بررسی در کنگره آمریکا، گفت چنین اقداماتی موجب تخریب روابط دوجانبه می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۴۵    
توئیت محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی درباره کابینه دوازدهم
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۳۹    
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: صفحه پلاک جدید وسایل نقلیه موتوری شماره گذاری شده مناطق آزاد کشور با حضور مقامات پلیس راهورناجا ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۱    
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان سرپل ذهاب از پلمب کارخانه تولید خوراک آبزیان این شهرستان به دلیل تخلفات متعدد بهداشتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۱    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بانک مسکن با پرداخت تسهیلات به انبوه سازان در بافت فرسوده مشروط به سپرده گذاری در صندوق پس انداز مسکن یکم موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۰    
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به رویداد تبریز 2018 عنوان کرد: بنا داریم چندین رویداد بین المللی ورزشی را در سال 2018 به میزبانی آذربایجان شرقی برگزار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۹:۲۰    
یک دانشمند استرالیایی معمای منطقه اسرار آمیز مثلث برمودا را به سادگی حل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۴    
مهدی تاج در جلسه مشترک وزارت ورزش و جوانان با ستاد استانی تبریز 2018، اظهار کرد: تلاش می کنیم یکی از بازی های تیم های ملی فوتبال را در تبریز برگزار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۵۳    
نماینده کشورمان در نخستین دیدارش در رقابت های World Games موفق شد با نتیجه 3 بر 1 در مقابل حریفی از قاره آفریقا به پیروزی دست یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۵    
یک معلول هنرمند و زن هنردوست و ایثارگر در شهرستان خاش سیستان و بلوچستان زندگی با نشاط، پرشور و سرشار از خوشی و شیرینی برای خود رقم زده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۴    
وقتی در یک هفته اخیر، توپخانه های رسانه های متعلق به یک طیف خاص فکری، حملاتی دامنه دار را به سوی یک فیلم خاص سامان دادند و آن را با عناوینی چون مستهجن ترین فیلم تاریخ سینمای ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۴    
آمریکایی ها ده ها پایگاه نظامی و حدود 50 هزار نیرو در منطقه دارند و گویا درس های 8 سال جنگ تحمیلی علیه ایران را فراموش کرده اند و شاید هم گمان می کنند آن نسل از پاسداران و بسیجیان دوران جنگ دیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۲    
تحریمهای جدید امریکا علیه روسیه، ایران و کره شمالی بیشتر می تواند روسیه را زیر فشار قرار دهد و روابط دو قدرت بزرگ را پیچیده تر کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: انقلابی بودن شعار نیست بلکه شعور، درک از جامعه و تلاش برای حل مشکلات مردم است بنابراین از این منظر دولت تدبیرو امید، انقلابی محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۲۱    
رئیس بیمارستان بقیةالله هم گفت: گفته های بقایی مبنی بر عذرخواهی بنده برای اجازه ملاقات ندادن به احمدی نژاد و حواشی پیش آمده درخصوص قوه قضائیه کذب است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۸    
دیدار حجت الاسلام رئیسی، تولیت آستان قدس رضوی با آیات عظام مکارم شیرازی، نوری همدانی و صافی گلپایگانی در مشهد
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۶    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در تحریم های جدید آمریکا نگران حوزه سلامت نیستیم چرا که بعید است در این حوزه با مشکلاتی روبرو شدیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۱۰    
حادثه دلخراشی که برای آتنا پیش آمد در ذهن ها باقی بود که داغ بنیتا 8 ماهه بر دل ها نشست و روزنامه ها را برآن داشت تا تیتر و تصویر نخست خود را به این حادثه اختصاص دهند تا شاید دیگر شاهد چنین اتفاقاتی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۹    
رییس جمهور در پیامی به "رام نات کوویند" انتخاب وی به عنوان رییس جمهوری هند را تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد در آینده شاهد تحول و تقویت هر چه بیشتر ارتباطات دو جانبه ایران و هند در ابعاد مختلف باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۸    
درتازه ترین تحقیقات انجام شده روسیه در زمره بدترین کشورها برای بازنشستگان قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۷    
سرمربی رئال مادرید از شکست سنگین برابر سیتی ناراحت است و تاکید کرد که باید شاگردانش نهایت تلاش خود را به کار بگیرند تا عملکرد خوبی برابر بارسلونا داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۶    
رئیس آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا موسوم به سیا به جای روسیه یا ایران، چین را بزرگترین تهدید برای جایگاه برتر آمریکا در جهان می داند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۵    
بورس تهران در این روزها شرایط مساعدتری را نسبت به هفته های گذشته سپری می کند به طوری که دماسنج بازار در طی چند روز گذشته توانسته دو بار سقف شکنی کند و تا نیمه های کانال 81 هزار واحدی بالا رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۴    
سرمربی پارس جنوبی جم می گوید تیمش توانایی شگفتی سازی در فصل جدید لیگ برتر را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۸:۰۳    
سرمربی سایپا به دلیل پرواز دیرهنگام تیمش از تهران به اصفهان نتوانست در نخستین نشست خبری فصل حاضر شود.
  • ۱