چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۱۵:۴۳Jan 2019 16
 

خبرهای آفتاب نیوز 6 شهریور 1396 - aftabnews.ir

 
آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 شهریور 1396 آفتاب نیوز 2 شهریور 1396 آفتاب نیوز 3 شهریور 1396 آفتاب نیوز 4 شهریور 1396 آفتاب نیوز 5 شهریور 1396 آفتاب نیوز 6 شهریور 1396 آفتاب نیوز 7 شهریور 1396 آفتاب نیوز 8 شهریور 1396 آفتاب نیوز 9 شهریور 1396 آفتاب نیوز 10 شهریور 1396 آفتاب نیوز 11 شهریور 1396 آفتاب نیوز 12 شهریور 1396 آفتاب نیوز 13 شهریور 1396 آفتاب نیوز 14 شهریور 1396 آفتاب نیوز 15 شهریور 1396 آفتاب نیوز 16 شهریور 1396 آفتاب نیوز 17 شهریور 1396 آفتاب نیوز 18 شهریور 1396 آفتاب نیوز 19 شهریور 1396 آفتاب نیوز 20 شهریور 1396 آفتاب نیوز 21 شهریور 1396 آفتاب نیوز 22 شهریور 1396 آفتاب نیوز 23 شهریور 1396 آفتاب نیوز 24 شهریور 1396 آفتاب نیوز 25 شهریور 1396 آفتاب نیوز 26 شهریور 1396 آفتاب نیوز 27 شهریور 1396 آفتاب نیوز 28 شهریور 1396 آفتاب نیوز 29 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 شهریور 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۷:۵۲    
"برای شکستن این تابو که لباس سفید نمیتونه دوباره در تن یک زن دیده بشه، من بار دیگر لباس سفید پوشیدم !"
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۷:۰۷    
استخر قهرمانی شهید محسن حججی در مشهد به دست مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان اقتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۵:۴۷    
آیا همکاری با سازمان سینمایی اوج برای فیلمسازان دردسرساز است؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۱:۱۱    
براساس صحبت های مطرح شده مسعود شجاعی بازهم به تیم ملی دعوت خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۱:۰۷    
پسر احمد پورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگویی در خصوص این روزهای پدرش گفت: حال پدرم خداروشکر خوب است و سرحال در منزل استراحت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۰:۳۱    
شماری از عناصر تونسی و عربستانی داعش بر اثر حمله مردم شهر بوکمال سوریه به مواضعشان در آن شهر، به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۰:۱۱    
استادیار دانشگاه علوم پزشکی یزد و فوق تخصص خون و آنکولوژی علل و علایم سرطان خون را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۹:۴۳    
استقلالی ها امسال شرایط بدی دارند و علی منصور هرگز نتوانسته باب میل هیات مدیره و البته هواداران حرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۹:۲۰    
اظهارات و موضع گیری های مستقل وزیر خارجه آمریکا موجب خشم ترامپ شده به طوری که نام تیلرسون در فهرست اخراجی های آتی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۵    
مراسم معارفه گران ترین خرید تاریخ بارسلونا با اتفاق عجیبی همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۸:۴۲    
نخستین شکایت جمعی از شهروندان گرگان از اقدامات فراقانونی شهردار سابق این شهر در حوزه مدیریت شهری، در هفته آخر مردادماه و پیش از عزل او، به دیوان عدالت اداری تحویل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۸:۱۰    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ویژگی های الگوی زندگی ایرانی اسلامی در سند بنیادین آموزش و پرورش ذکر شده و باید دانش آموزان را به گونه ای تربیت کرد که با مناسبات و شرایط بیرون مدرسه مطابق باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۸:۰۳    
3 جوان که با در دست داشتن اسلحه به مغازه های غرب تهران حمله و اقدام به سرقت پول های داخل دخل مغازه ها می کردند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۷:۵۳    
دل مادر بزرگ مثل سیر و سرکه می جوشید. نزدیک غروب بود که گوشی تلفن را برداشت و با 110 تماس گرفت. زن میان سال با صدایی لرزان گفت نوه اش مفقود شده و به هر کجا عقلش قد می داده زنگ زده است اما هیچ اثری از ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۷:۲۸    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۷:۲۷    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۷:۱۵    
در حاشیه بازی پرسپولیس با تیم خوشه طلایی اتفاق عجیبی افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۷:۱۲    
مرد جوان که دو ماه پس از خودکشی مادرش، اقدام به قتل پدرش کرده بود وبرای پنهان ماندن راز قتل پدر ، برادرش را نیز کشته بود دیروز با حکم قضایی به 2 بار قصاص محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۵:۳۵    
چاقی با چندین نوع سرطان از جمله سینه، روده بزرگ، پروستات، رحم و کلیه مرتبط است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۴:۳۵    
نتایج یک تحقیق نشان می دهد میکروب های روده نقش مهمی در ابتلای فرد به افسردگی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۳:۵۲    
متخصص اورولوژی و مجاری ادراری گفت: آب با املاح زیاد برای سنگ کلیه مضر نیست و رسوباتی که زمان جوشیدن آب رسوب می کند، مشکل ساز نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۳:۰۴    
از خواندن این تیتر تعجب کرده اید؟ باورتان نمی شود که برای خوشحال بودن، باید اجازه عصبانی شدن را هم به خود بدهید؟ تعجب نکنید! محققان این ادعای عجیب را در بررسی تازه شان ثابت کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۲:۵۰    
اضطراب کودکان، مشکل شایعی در میان کودکان و بزرگسالان است و حدود ده تا بیست درصد کودکان دبستانی علایم اضطراب را تجربه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۳۴    
معاون اول رییس جمهور با تاکید بر اهمیت آموزش و پرورش، خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش با اثرگذاری و بزرگی خود در مسائل آینده ایران نقش بسیار مهمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۳۲    
دومین تمرین تیم ملی فوتبال ایران در یک استادیوم جدید و زمین چمن مطلوب زیر بارش باران در حالی برگزار شد که کارلوس کی روش تمرینات سریع و تحت فشار را در دستور تمرینی بازیکنان قرار داده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۹    
سامان قدوس، بازیکن جدید تیم ملی، می توانست خیلی زودتر به فوتبال ایران وصل شود، اگر تصمیم گیران تیم امید ایران ، یعنی محمد خاکپور و محمد مایلی کهن، می خواستند به او فکر کنند!
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۷    
رینا، گلر 34 ساله که سابقه بازی برای لیورپول و بایرن را هم در کارنامه دارد، پس از پیروزی 3-1 ناپولی بر آتالانتا در سن پائولو با هواداران خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۶    
مسعود سلطانی فر در نامه ای خطاب به معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی اش خواست تا بررسی همه جانبه درباره نتایج کشتی در مسابقات جهانی پاریس انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۵    
سرمربی راه آهن از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۵    
یک عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی از دیدار عصر امروز این فراکسیون با معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۴    
معاون میراث فرهنگی مدیر کل میراث فرهنگی خوزستان جزییات کشف آثار تاریخی در اندیمشک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۳    
تیم ملی بسکتبال جوانان ایران در دومین دیدارشان از رقابت های غرب آسیا سوریه را شکست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۲۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، از تداوم خشونت ها و تضییع حقوق مسلمانان در میانمار ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۱۴    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین از آمادگی اش برای امضای قرار داد صلح تاریخی با رژیم صهیونیستی زیر نظر دونالد ترامپ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۱۳    
نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با بیان اینکه توزیع یارانه به شکل گسترده و بین همه اقشار منطقی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۱۰    
در پی محکوم شدن 'گورمیت رام رحیم سینگ' مرشد سرشناس هندو و رئیس سازمان 'درا ساچا سودا' به 10 سال زندان، تدابیر امنیتی در ایالت های 'هاریا'،'اوتارپرادش' و دهلی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۰۸    
دو درگیری مسلحانه در جمهوری داغستان روسیه سبب مرگ سه نیروی امنیتی و دو جنگجو شد و دو نفر از ماموران و مهاجمان نیز زخمی شدند
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۰۶    
رئیس روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرج اعلام کرد که براثر انفجار گازدریک ساختمان مسکونی 7 طبقه در حسن آباد بالا کرج 8 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۰۱    
رئیس اتحادیه آهن با اعلام اینکه افزایش قیمت آهن متوقف شده است، گفت: بازار دیگر کشش افزایش قیمت را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۱:۰۰    
در جریان تمرین امروز استقلال تهران مصدومیت شدید برای مدافع این تیم رخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۴۲    
رئیس کل بانک مرکزی ایران گفت: در شرایطی هستیم که موسسه غیر مجاز بلاتکلیفی در بازار پول کشور وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۳۱    
کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی در پیامی یک بار دیگر به امکانات ضعیف کره ای ها در میزبانی از ایران اشاره کرده و نوشته است: فارغ از چگونگی شرایط، انتظار بهترین نمایش را از بازیکنان دارم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۱۹    
فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: در پی این حمله مسلحانه یک نفر بر اثر تیراندازی زخمی و به مراکز درمانی انتقال یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۱۳    
رئیس بنیاد شهید و ایثارگران کشور با اشاره به عدم پرداخت معوقات و پاداش ایثارگران از سال 76 تا 94، تصریح کرد: طی سال گذشته پنج هزار و 282 میلیارد تومان از معوقات و پاداش ها پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۱۱    
ابعاد گسترش و افزایش نقش روش های الکترونیک را در حوزه بانکی و پرداخت به روشنی می توان در آمارهایی که در تعداد تراکنش ها، مقدار عددی و رقمی تبادلات ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۱۰    
رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پیامی در گذشت ابراهیم یزدی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۰۸    
تصویری از "کامران سیسرگ" (سوسک) پس از دستگیری در عملیات نیروهای کلانتری طاق بستان؛ او پرونده سیاهی در زمینه فروش مواد مخدر، شرارت و تجاوز به عنف دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۰۲    
دختران تیم ملی فوتبال زیر 15 سال کشورمان برابر تیم تاجیکستان پیروز میدان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۰۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از وقوع حریق در یکی از کارگاه های تولید مبل ملایر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۳:۵۹    
وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: فهم من از توسعه این است که هیچ وقت نمی توانیم دور کشور را دیوار بکشیم و توسعه زمانی صورت می گیرد که بتوانیم سهمی از بازار دنیا را به دست آوریم و نقش و سهم خود را در این ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۳:۵۸    
وزیر دفاع گفت: مکلف به افزایش قابلیت های توان موشکی در قالب برنامه های مصوب هستیم و دولت دوازدهم هم این رویکرد را پیگیری و ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۳:۵۳    
فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه در سفر به تهران و دیدار با مقام های کشورمان ملاقاتی هم با سفیر روسیه در ایران داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۳:۴۸    
سرلشگر باقری گفت: پول نیست وگرنه به سربازی اجباری اصراری نداریم. هزینه هر نفر کادر حقوق بگیر 5 برابر هزینه یک سرباز است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۳:۴۷    
یکی از مراجع تقلید گفت:امسال برای راهپیمایی روز غدیر برنامه ریزی شده است اما باید مراقب باشیم که برخی افراد ناآگاه این حرکت را مخدوش نکنند و شاهد توهین به مقدسات مذاهب دیگر دیگر نباشیم چرا که برخی به ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۳:۴۰    
صف کشیدن دانش آموزان برای بازی در حیاط مدرسه ای نزدیک دمشق سوریه. عکاس: "بسام خبیه"، رویترز
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۳:۳۸    
دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به عملیات آزادسازی شرق لبنان از لوث داعش اعلام کرد که معنای سیاسی و نظامی آنچه در شرق لبنان رخ داده است، تسلیم شدن داعش است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۳:۳۳    
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور گفت: فساد در برخی سطوح رخنه کرده که آدم تصورش را هم نمی کند. اطلاعاتش پیش من هست و به وقتش می گویم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۳:۲۸    
وزیر کشور گفت: برخی استانداران تقاضای بازنشستگی یا انتقال به دیگر دستگاه های اجرایی را دارند و قطعاً شاهد تغییراتی هستیم و تا اول مهرماه مشخص می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۵    
سرمربی پرسپولیس می گوید در بازی رفت مقابل الاهلی نشان دادند که چیزی از تیم حریف کمتر ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۲:۴۰    
دولت آمریکا برای ایالت لوئیزیانا که در همسایگی ایالت توفان زده تگزاس قرار دارد، وضعیت فوق العاده اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۲:۳۵    
فدراسیون کشتی اعلام کرد: بزودی جلسه شوراهای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی تشکیل و بزرگان و پیشکسوتان کشتی کشور نظر کارشناسی خود را در مورد عملکرد تیم های ملی در رقابت های جهانی فرانسه اعلام ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۲:۳۰    
سفیر ایران در عراق ، با معاون رئیس جمهور عراق دیدار و گفت وگو کرد .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۲:۲۴    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس امشب تهران را به مقصد مالزی ترک خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۲:۱۰    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با بیان این که به زودی پایتخت کشور به ظرفیتی بزرگ برای شرکت های دانش بنیان و محصولات این شرکت ها تبدیل می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۱:۵۷    
نسل اول اندک اندک و آرام آرام جای خود را به نسل های بعدی انقلاب می دهند و ما را با کوله باری از تجربه سیاسی و مدیریتی خود تنها می گذارند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۱:۴۹    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) و در آستانه آغاز سال تحصیلی مدارس علمیه در دیداری 3 ساعته با جمعی از فضلا و طلاب حوزه ی علمیه استان تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۱:۴۵    
جعفری دولت آبادی، دادستان تهران گفته است که قوه قضاییه آمادگی محاکمه موسوی و کروبی را دارد
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۱:۱۸    
تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز در دیداری تدارکاتی با نتیجه ای پرگل مقابل حریف خود پیروز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۱:۱۴    
جعفری دولت آبادی، دادستان تهران گفته است که قوه قضاییه آمادگی محاکمه موسوی و کروبی را دارد
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۱:۱۲    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۱:۰۹    
توافق جرود که میان حزب الله و گروه تروریستی داعش منعقد شد شامل تسلیم پیکر شهید محسن حججی نیز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۵۴    
معاون اول رئیس جمهور در نامه ای به خزانه دار کل کشور، از تهاتر 98.075 میلیارد ریال از مطالبات و بدهی های دولت در زمان دولت یازدهم تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۴۳    
ضعف در اطلاع رسانی نسبت به خدمات ارائه شده در ادوار مختلف گذشته توسط وزارت نیرو و در کنار آن موج سواری رسانه ای برخی منتقدینِ غیرمنصف و کاسب شهرت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۳۶    
خدمات ارزشمند دکتر ابراهیم یزدی در پیروزی انقلاب اسلامی و نیز مسوولیت در عرصه های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی، در یاد و خاطر ملت شریف ایران خواهد ماند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۳۴    
دامنه آتش سوزی ها همه منطقه به ویژه کوزنتسا را نیز در برگرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۶    
المیادین نوشت: توافق جرود که میان حزب الله و گروه تروریستی داعش منعقد شد شامل تسلیم پیکر شهید محسن حججی نیز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۶    
رییس سازمان برنامه و بودجه انتخاب محمدعلی نجفی را برای پست شهرداری تهران تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۱۲    
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت بخشی از مطالبات فرهنگیان تا اول مهر خبر داد و گفت: 1000 کلاس درس خشت و گلی و 1800 کلاس کانکسی در کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۲۰:۰۲    
این آتش سوزی درقسمت صخره نوردی رخ داده است
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۵۸    
تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی درحالی برای سی امین بار به مصاف هم می روند که با کارلوس کی روش، تیم ملی ایران شش سال است به حریف خود نباخته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۵۱    
مراسم نکوداشت فخری ملک پور نوازنده پیشکسوت موسیقی ایرانی یکشنبه شب پنجم شهریور ماه با حضور تعدادی از هنرمندان و علاقه مندان موسیقی در تالار وحدت تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۵۰    
استقبال مردم جویبار از حسن یزدانی پس از کسب عنوان قهرمانی کشتی جهان
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۴۹    
آدمخوار مشهور ونزوئلایی وارگاس که به کشتن وخوردن حداقل10نفراعتراف کرد،آدم های چاق را نمیخورد چون معتقد بودکه کلسترول زیادی دارندوبرای سلامتی مضرند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۹    
نمایش محیطی اتاق شیشه ای نوشته و کار حیدر رضایی، کارگردان صاحب نام تئاتر و کاری از گروه تئاتر زاگرس دهلران به جشنواره بین المللی تئاتر هایفست ارمنستان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۲۱    
هافبک پیشین پرسپولیس و فصل گذشته ماشین سازی از حضور در سپیدرود انصراف داد. این کار واکنش این باشگاه را در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۶    
عزت الله یوسفیان ملا با اشاره به جراحت جزئی پای رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: جراحت جزئی پای آقای لاریجانی شکستگی نیست و پزشکان به خاطر همین جراحت جزئی توصیه کردند که اگر گچ گرفته شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۱۴    
رئیس قوه قضاییه با بیان این که گزارش گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران، گزارشی علیه جمهوری اسلامی و بویژه دستگاه قضایی است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۰۹    
اولین نشست خبری سخنگوی دولت دوازدهم فردا با حضور محمدباقر نوبخت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۰۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به روند افزایش دما در غالب نقاط کشور گفت: دمای هوای غالب نقاط کشور تا پایان هفته گرم تر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۹:۰۶    
فرمانده نیروی انتظامی گفت: مشمولان غایب که غیبت 3 ماه و یا 6 ماه دارند بنا به تدبیر مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا و ابلاغ آن به ستاد کل نیروهای مسلح اگر تا 22 بهمن 96 مراجعه کنند این غیبت حذف شده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۰    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی مجلس، گفت: محکومیت های مالی و کیفری برای سوءاستفاده کنند گان از اطفال و نوجوانان تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۴۰    
سیامند رحمان سنگین ترین وزنه بردار معلول کشورمان از سوی کمیته ملی بین المللی پارالمپیک در فهرست نامزدهای برترین پارالمپین های 2017 قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۲۰    
محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید مجلس طی تماسی تلفنی با مرعشی آخرین وضعیت درمانی وی را جویا شده و آرزوی بهبودی کامل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۸    
احمدرضا عابدزاده چهره محبوب فوتبال ایران در اظهارات اخیر خود در گفت و گو با خبرورزشی نکته جالبی را درباره تفاوت مربیان ایرانی و خارجی مطرح کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۶    
سرمربی استقلال قصد دارد در بازی با گل گهر سیرجان در جام حذفی از هافبک جوان خود به جای سرور چپاروف استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۱۵    
به دنبال پیام تبریک دکتر حسن روحانی به محمدعلی نجفی، شهردار تهران در نامه ای ضمن تشکر از رئیس جمهوری ابراز امیدواری کرد که رابطه دولت و شهرداری به ارتباطی کاملا حسنه تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۷    
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای خود را درباره تیم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۶    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۲    
میمون مو چتری آمازون که نخستین بار در دهه 1930 مشاهده شده بود، پس از گذشت 80 سال بار دیگر در این منطقه رویت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مسئولان وزارت علوم و دانشگاه آزاد با حضور در مجلس درباره رشته های مقاطع مختلف دانشگاه به توافق رسیدند.