دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۱۴:۵۰Dec 2018 10

خبرهای آفتاب نیوز 13 شهریور 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 شهریور 1396 آفتاب نیوز 2 شهریور 1396 آفتاب نیوز 3 شهریور 1396 آفتاب نیوز 4 شهریور 1396 آفتاب نیوز 5 شهریور 1396 آفتاب نیوز 6 شهریور 1396 آفتاب نیوز 7 شهریور 1396 آفتاب نیوز 8 شهریور 1396 آفتاب نیوز 9 شهریور 1396 آفتاب نیوز 10 شهریور 1396 آفتاب نیوز 11 شهریور 1396 آفتاب نیوز 12 شهریور 1396 آفتاب نیوز 13 شهریور 1396 آفتاب نیوز 14 شهریور 1396 آفتاب نیوز 15 شهریور 1396 آفتاب نیوز 16 شهریور 1396 آفتاب نیوز 17 شهریور 1396 آفتاب نیوز 18 شهریور 1396 آفتاب نیوز 19 شهریور 1396 آفتاب نیوز 20 شهریور 1396 آفتاب نیوز 21 شهریور 1396 آفتاب نیوز 22 شهریور 1396 آفتاب نیوز 23 شهریور 1396 آفتاب نیوز 24 شهریور 1396 آفتاب نیوز 25 شهریور 1396 آفتاب نیوز 26 شهریور 1396 آفتاب نیوز 27 شهریور 1396 آفتاب نیوز 28 شهریور 1396 آفتاب نیوز 29 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 شهریور 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۶:۳۸    
سال هاست تجمع دستفروشان بعضا هم غیربومی به مشکلی اساسی در سایت گنجنامه تبدیل شده بود که به تازگی اجرای طرح ساماندهی این سایت با پیگیری های مردم در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۵:۳۷    
اخیرا انجام ورزش های کوتاه مدت و شدید محبوبیت زیادی پیدا کرده اند زیرا این ورزش ها وقت کمتری می برند اما تاثیرگذاری ورزش های طولانی مدت را دارند. در انجام این نوع ورزش ها باید به نکات خاصی توجه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۴:۴۴    
سخنگوی سازمان انتقال خون، آمار و ارقام مربوط به اهدای خون را در پنج ماهه نخست امسال تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۴:۰۳    
یک روان شناس گفت: برای رها شدن از گذشته باید یاد بگیریم که ذهن را مدیریت کنیم و هر لحظه نسبت به خودمان آگاه باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۲:۵۰    
یک کارشناس ارشد روان شناسی بالینی گفت:اکثر خشم ها و عصبانیت ها از دوران کودکی در افراد رشد پیداکرده که در این زمینه شیوه فرزند پروری تأثیر مهمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۲:۰۵    
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: ماشینی شدن و تحرک پایین زمینه را برای اضافه وزن افراد فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۱:۲۹    
محققان موسسه کارولینسکا(Karolinska) و انجمن سرطان سوییس دریافتند که مکمل ویتامین D اثرات مثبتی را بر روی میزان درد و عفونت بیماران مبتلا به سرطان معده نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۰:۴۸    
"درمان با نور آبی" (بلولایت تراپی) روش درمانی غیرتهاجمی برای آکنه است که با استفاده از نور، باکتری های پوست از بین می روند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۰:۳۷    
بدنساز سابق باشگاه استقلال می گوید نا مشخص بودن ساعت خواب و مکان حضور بازیکنان فوتبال در ایران باعث افزایش مصدومیت بازیکنان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۰:۳۴    
با این که همچنان زنان اجازه ورود به استادیوم های فوتبال را ندارند اما برای اولین بار حداقل این حق را پیدا کردند که به واسطه خریداری بلیت یک مسابقه فوتبال چندساعتی با رویای حضور در استادیوم شاد شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۰:۳۰    
با توجه به آمارهای اخیر مصرف مت آمفتامین که در بازار سیاه به نام شیشه معروف است، جایگاه خود را به ماری جوانا داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۰:۲۷    
پرویز فتاح گفت: برای از بین بردن فقر باید زیر بنای اقتصاد درست شود. سرانه درآمد هر ایرانی افزایش پیدا کند، اقتصاد رشد کند و از رکود خارج شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۸    
اخیرا یک فرد مسلح به سلاح گرم در اقدامی مبادرت به گروگانگیری نافرجام در شمال تهران کرد که با دخالت پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۶    
تصویر کمتر دیده شده از سردار قاسم سلیمانی در کنار احمد شاه مسعود معروف به شیر دره پنج شیر افغانستان
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۰    
احمدی یکی از کسبه ای که در صنف فروش کفش فعالیت می کند گفت: هر روز در این خیابان قدیمی تهران شاهد درگیری فیزیکی بین مغازه داران و دستفروش ها هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۳:۲۱    
کارکنان دو شعبه از فروشگاه زنجیره ای مک دونالد انگلیس در اقدامی بی سابقه از امروز (دوشنبه) در اعتراض به وضعیت حقوقی شان دست به اعتراض زدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۲:۵۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عزم جدی برای اصلاح تعرفه اینترنت در راستای حمایت از تولید بومی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۷    
روز گذشته کودک کار مصدومِ حادثه انفجارِ کوره پزخانه وایقان در بیمارستان جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۱:۴۰    
وکیل یکی از مدیران کانال های تلگرامی اصلاح طلب با اشاره به صدور حکم 4 سال حبس برای موکلش، از اعتراض به این حکم در مهلت قانونی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۰:۵۷    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، از دستگیری عاملان نزاع خونین تیر ماه سال 95 در شهرستان خاش، که منجر به فوت 3 نفر و مجروحیت 3 فرد دیگر شده بود، در استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۷    
فرمانده انتظامی فارس گفت: با تلاش مأموران پلیس فتا استان، خانم جوانی که با فریب دادن یک مرد از طریق فضای مجازی، 10 میلیارد ریال اخاذی کرده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۷    
دو میلیارد نفر در سراسر جهان حساب بانکی ندارند یا از طریق تلفن همراه یا هر دستگاه دیگری، به یک موسسه مالی دسترسی ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۹:۱۹    
سفیر ایران در اندونزی با اعلام این خبر که تعداد پناهجویان ایرانی در کمپ های اندونزی از 700 نفر به 300 نفر کاهش پیدا کرده است، تاکید کرد که در صورت تمایل آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۹:۱۶    
روسیه اقدامات اخیر آمریکا علیه هیات های دیپلماتیک و تجاری اش در این کشور را "اوباش گری دولتی" خواند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۸    
فعالان رسانه های داخلی کشورمان در بازدید دو روزه از تاسیسات هسته ای اراک و غنی سازی نطنز، از نزدیک در جریان فعالیت های این سایت ها قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۹:۰۵    
ژنِ خوب ؛ دو ماهی می شود که این واژه در فضای سیاسی و حتی محاوره ای دهان به دهان می چرخد، تا اینکه خبر انتصاب و انتخاب برخی از آقازاده ها در سمت هایی که بعضا با سن و سالشان هم نمی خواند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۸:۵۹    
ستاره های پرسپولیس و استقلال در کنار هنرپیشه های سینما در مراسم افتتاح کافه ی جواد رضویان حضور یافتند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۴    
حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان در توضیحی راجع به یادداشت دیروز خود از محمد جواد ظریف عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۴:۲۲    
رئیس پلیس تهران با تشریح طرح پلیس برای برخورد با ارذل و اوباش گفت: در این طرح آسایش اراذل و اوباش را سلب خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۴    
مرورگر وب در گوشی هوشمند رئیس جمهور آمریکا به وسیله قفل کودک مسدود شده و برای همین وقتی ترامپ می خواهد مقاله ای را بخواند باید از دستیارانش بخواهد آن را برایش چاپ کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۳    
قربانیان طوفان سهمگین هاروی در تگزاس و هیوستون کم کم به خانه های خود بازمی گردند، این در حالی است که خانه و اسباب و اثاثیه آنها در اثر این طوفان مهیب خسارت جدی دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۱    
آنجلینا جولی برای نمایش فیلم نخست پدرم را کشتند همراه با تمام فرزندانش در جشنواره تلوراید کلورادو حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۸    
برای خرید یک واحد نوساز در تهران باید از متری 3 میلیون تومان تا 17 میلیون تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۱۷    
ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و به خوانندگی سالار عقیلی در مرکز همایش های برج میلاد تهران به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۶    
آفتاب نیوز : روزنامه آفتاب یزد نوشت: عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در مصاحبه اخیر خود رجل سیاسی را نه یک بحث سیاسی بلکه فقهی معرفی کرده و می گوید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۶    
روزنامه کیهان در یادداشتی انتقادات شدیدی به از داوری جشن خانه سینما کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۴۵    
مدافع سپاهان به اردوی تیم ملی اضافه شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۳۵    
طرح بیمه سلامت دولت روحانی میلیون ها نفر را که پیشتر تحت پوشش بیمه نبودند، بیمه کرده است و آن را باید موفقیت داخلی رئیس جمهور ایران دانست که چندان به آن پرداخته نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۹:۱۰    
مهراب قاسم خانی عکسی عجیب از پاهای خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۹    
مدتهاست که عادل فردوسی پور به هواداری از پرسپولیس متهم می شود. کار حتی به جایی رسیده که شایعه شده استقلالی ها خواسته اند او دیگر مسابقات تیم شان را گزارش نکند!
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۷    
گروه خودروسازی سایپا درسال 94 با زیان انباشته بیش از 4000 میلیارد تومان مواجه شد و بسیاری از شرکتهای اصلی آن در آستانه ورشکستگی قرار گرفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۵    
بانک صادرات ایران به مناسبت شصت و پنجمین سالگرد تاسیس خود و با هدف شکوفایی استعدادها و پرورش فکری کودکان به عنوان آینده سازان میهن اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۴۳    
یک مقام ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نظامیان این رژیم بزرگترین تمرین نظامی خود را طی 20 سال گذشته در مرز با لبنان، از امروز (سه شنبه) آغاز می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۳۷    
سردار آزمون یکی از مهاجمان تیم ملی برابر سوریه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۸    
این چهره شاخص ساخت و سازی 18 میلیاردی در شمال کشور آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۷    
برای سال ها ورزشگاه های فوتبال ایران به واسطه حضور آنها در زمین پر از تماشگر می شد در حالی که نقشی پر رنگ در شکل گیری فرهنگ فوتبال در ایران داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۴    
محسن کریمی در باشگاه بدنسازی با پیمان معادی ستاره مطرح سینمای ایران عکسی به یادگار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۱۹    
با حضور لیلا حاتمی، نمایش ویژه فیلم "لیلا" در نیویورک توسط دریچه سینما برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۱۵    
اگر بینی با جراحی پلاستیک بیش از اندازه کوچک شود شاید طی یکی دو سال پس از جراحی، مشکلی پیش نیاید؛ اما در آینده به دلیل تنگی هایی که در دریچه بینی ایجاد می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۸:۰۱    
در چند روز اخیر آگهی خاصی در یکی از خیابانهای تهران بر روی بیلبوردی نقش بسته است که کمتر رهگذری را می توان مشاهده کرد که با دیدن این آگهی واکنشی نشان ندهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۷:۵۹    
در مراسم افتتاح کافه جواد رضویان چهره های مطرحی از هنر و سینما حضور داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۷:۱۰    
رئیس مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد بهزیستی کشور گفت بر اساس آخرین پیمایش ملی انجام شده از سوی بهزیستی و دبیرخانه مبارزه با مواد مخدر ، بیش از چهار میلیون نفر در کشور مواد مخدر مصرف می کنند .
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۶:۳۰    
در دوران بارداری، جنین بسیاری از ذخائر بدن مادر را مصرف می کند و اگر مادر در دوران شیردهی تغذیه نامناسبی داشته باشد، به مرور قوایش تحلیل می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۱:۵۹    
ممکن است بارها خواسته باشید بوی دهان خود را کنترل کنید و مطمئن شوید که با بوی ناخوشایندی مواجه نخواهید شد. اما در بسیاری موارد امکان تشخیص برایتان وجود ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۱:۴۱    
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی عصر دوشنبه در حاشیه کنفرانسی در کشور اسلوونی روند اجرای برجام را بررسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۱:۳۹    
115 زائر ایرانی هر کدام بین یک میلیون و 100 هزار تا یک میلیون و 750 هزار تومان داده اند تا برای زیارت به عتبات سفر کنند، اما سرگردانی و معطلی در عراق نصیب شان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۱    
وزیر مسکن و شهرسازی در احکامی معاون معماری و شهرسازی را انتخاب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۱:۱۰    
دیوان پادشاهی عربستان به روزنامه ها و شبکه های تلویزیونی این کشور در داخل و خارج عدم حمله به ایران و مذهب شیعه را دستور داده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۰:۵۵    
نماینده مردم تهران در مجلس تاکید کرد: ابراهیم یزدی و چمران به دنبال غرس نهالی بودند که امروز با خون حججی ها آبیاری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۰:۵۴    
علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با استفاده از اختیارات تبصره یک ماده 14 اساسنامه صندوق تامین اجتماعی ،اختیارات مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی را به سید تقی نوربخش تفویض کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۰:۳۰    
وزیر نفت از دعوت از شرکت های بین المللی جهت مذاکره برای توسعه لایه های نفتی پارس جنوبی خبر داد و در مورد صادرات گاز به پاکستان، اظهار کرد: سرانجام گاز ایران به پاکستان صادر خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۳:۵۱    
ساعاتی پیش جنایت هولناکی در خیابان یخچال تهران به وقوع پیوست که در این ماجرا مردی همسر و پسر چهارده ساله اش را کشت و جسدش نیز در محل جنایت کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۳:۴۹    
عصبانیت سردار آزمون از دست بیرانوند در تمرین امروز تیم ملی
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۳:۰۸    
نشریه انگلیسی مدعی شده که مقصد هافبک لسترسیتی بارسلونا نبود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۳:۰۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوالی درباره علت سفر هیئت عربستانی به ایران، گفت: این سفر از مدتها پیش مطرح بود و قرار شد که هیاتی از ایران به عربستان برود و هیاتی از آنجا به ایران بیاید و هدف این ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۳:۰۰    
علی جنابان فیلمساز ایرانی موفق به دریافت جایزه نخست بخش کراتیویتای مسابقه پریمیو موتی ایتالیا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۲:۵۰    
رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت که 2 محموله از لبنیات تولیدی این استان با دریافت مجوز به آمریکا صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۲:۴۹    
محمدرضا عارف: نگاه ایشان معطوف به شخص خودش نبود و می خواست در آینده مشکلات اینچنینی برای دیگران پیش نیاید
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۲:۲۰    
هنگامی که کف گیرشان به ته دیگ می خورد و بازار سوژه یابی شان از مسائل داخلی کساد می شود، برای حمله و تخریب دولت با این فرض که مخاطبان شان بی بهره از دانش زبان انگلیسی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۲:۱۶    
سرپرست حجاج ایرانی با بیان اینکه تاکنون عملیات حج روند مطلوبی را داشته و اکثر حجاج از حج امسال راضی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۱:۵۲    
فرمانده انتظامی خوزستان گفت: در عملیات هایی ضربتی تعداد 10 نفر از عاملان تیراندازی غیر مجاز در شهرستان آبادان دستگیر و برای طی کردن مجازات روانه بازداشتگاه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۱:۲۰    
محمدجواد ظریف با وزیران امور خارجه ترکیه، مالزی و اندونزی در خصوص وضعیت مسلمانان میانمار رایزنی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۰:۵۰    
الهام کاکلی در هفته دوم رقابت های دوومیدانی لیگ زنان در دوی 400 متر قهرمان شد و رکورد خود را شکست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۴۲    
در پی عدم توجه به بندی از آیین نامه ی جشن خانه سینما؛نامزدهای بهترین فیلم این رویداد سینمایی تغییر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۷    
مراسم نکوداشت ابراهیم یزدی دقایقی پیش در مسجد جامع شهرک غرب آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۳۴    
پیش از آغاز تمرین امروز تیم ملی، یک خانم و آقا، اثر هنری خود از چهره کارلوس کی روش را به وی تقدیم کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۸    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۷    
جلسه اضطراری شورای امنیت با هدف بررسی آزمایش هسته ای اخیر کره شمالی امروز (دوشنبه) آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۴    
آخرین تمرین تیم ملی فوتبال در فضایی شاد و با حضور 25 بازیکن برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۲۱    
فرمانده انتظامی شهرستان بوئین و میاندشت از دستگیری یک سارق که ناقوس های یک کلیسا به ارزش چهار میلیارد ریال را در شهرستان بوئین و میاندشت سرقت کرده بود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۷    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ادامه فعالیت جریانات خنک شمالی تا روز چهارشنبه در کشور گفت: طی امروز و فردا بخشهایی از نوار شمالی کشور شامل استانهای گیلان، مازندران، گلستان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۶    
در آستانه بازی با تیم ملی سوریه، 2.5 میلیارد تومان به فدراسیون فوتبال پرداخت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۱۵    
حسام الدین آشنا به عنوان نماینده تام الاختیار رییس جمهور در بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و ستاد مرکزی راهیان نور کشور ابقا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۰۷    
عزت الله پورقاز، مدافع هافبک سپاهان برای دیدار با سوریه به اردوی تیم ملی دعوت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۹:۰۵    
شاهزاده ماکو، از اعضای خاندان سلطنتی ژاپن، رسما نامزدی خود را با یک شهروند معمولی اعلام کرد. این خبر پس از اعلام موافقت امپراتور ژاپن با این نامزدی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۰    
شبکه بانکی با اجرای طرح ضربتی اعطای وام ازدواج به بیش از 310 هزار نفر از متقاضیان در طول شش هفته، وام پرداخت کرده که نشان می دهد صف وام ازدواج به نیمه رسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۸:۱۶    
وزیران خارجه ایران و ترکیه در تماسی تلفنی درباره آخرین وضعیت مسلمانان آراکان گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۸:۱۰    
امروز تیراندازی به کوله بران توسط هنگ مرزی صورت گرفت و 2 نفر از شهروندان بانه (کردستان) کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۵    
به منظور پاسخگویی به نیاز هموطنان و مشتریان و به مناسبت عید سعید غدیر خم، شعب منتخب بانک ملی ایران در استان تهران تا روز پنج شنبه 16 شهریور ماه اسکناس نو (پنج و ده هزار ریالی) و مسکوک نیکل توزیع می ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۰    
آیت الله آملی لاریجانی با توجه به حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان گفت: از دادستان کل می خواهم با همراهی وزرای مربوطه به موضوع ورود کند تا علاوه بر رسیدگی های احتمالی قضایی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۸    
رییس کل بانک مرکزی با اشاره به سفر رئیس جمهور در سال جاری میلادی به آفریقای جنوبی گفت: قرار است مذاکراتی بین مسئولین بانک های مرکزی دو کشور برای گسترش مبادلات بانکی انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۷    
باد زدن حجاح توسط ماموران عربستان سعودی، در مسیر خاص ایرانیان در برگشت از جمرات
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۵    
در ادامه اجرای طرح های امنیت محله محور طرح ضربتی پلیس پایتخت برای دستگیری اراذل و اوباش در محلات تهران 213 نفر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۴    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان دیدار تیمش مقابل سوریه را یک بازی مهم دانست و مدعی شد رفتار سوری ها با شاگردان در بازی رفت نه دوستانه بوده است و نه برادرانه.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۹    
درخواست ها برای محدودیت رسانه ها، در حالی است که اخیرا همین موضوع در مجلس نیز مطرح شد ولی انتظار نمی رفت از سوی معدودی عضو شورای شهر که همگی از لیست امید وارد این شورا شده و "شفافیت" یکی از اصلی ترین ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۶    
عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با بیان این که دولت تصمیم دارد مشکلات را برطرف کند، گفت: مقام معظم رهبری از دولت یازدهم احساس رضایت کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۰۴    
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانکها بازوی توانمند در رونق کسب وکار و بهبود فضای اقتصادی کشور هستند و می توانند با توجه به اهداف اقتصاد مقاومتی نقش بی بدیلی در توسعه و پیشرفت نظام ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۲    
مسابقات قهرمانی جهان بهترین آرایش صورت (ریش و سبیل) در تگزاس برگزار شد. صدها رقابت کننده و طرفدار از سراسر جهان در مسابقات قهرمانی جهان ریش و سبیل سال 2017 در آستین تگزاس شرکت کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۶:۴۹    
روند افزایشی در بازار امروز طلا و سکه همچنان مانند روزهای اخیر ادامه پیدا کرده است و سکه تمام طرح جدید با افزایش 15 هزار تومانی نسبت به روز قبل، یک میلیون و 275 هزار تومان عرضه می شود.
  • ۱