یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۸:۲۵May 2018 27
 

خبرهای آفتاب نیوز 18 شهریور 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 شهریور 1396 آفتاب نیوز 2 شهریور 1396 آفتاب نیوز 3 شهریور 1396 آفتاب نیوز 4 شهریور 1396 آفتاب نیوز 5 شهریور 1396 آفتاب نیوز 6 شهریور 1396 آفتاب نیوز 7 شهریور 1396 آفتاب نیوز 8 شهریور 1396 آفتاب نیوز 9 شهریور 1396 آفتاب نیوز 10 شهریور 1396 آفتاب نیوز 11 شهریور 1396 آفتاب نیوز 12 شهریور 1396 آفتاب نیوز 13 شهریور 1396 آفتاب نیوز 14 شهریور 1396 آفتاب نیوز 15 شهریور 1396 آفتاب نیوز 16 شهریور 1396 آفتاب نیوز 17 شهریور 1396 آفتاب نیوز 18 شهریور 1396 آفتاب نیوز 19 شهریور 1396 آفتاب نیوز 20 شهریور 1396 آفتاب نیوز 21 شهریور 1396 آفتاب نیوز 22 شهریور 1396 آفتاب نیوز 23 شهریور 1396 آفتاب نیوز 24 شهریور 1396 آفتاب نیوز 25 شهریور 1396 آفتاب نیوز 26 شهریور 1396 آفتاب نیوز 27 شهریور 1396 آفتاب نیوز 28 شهریور 1396 آفتاب نیوز 29 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 شهریور 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۷    
متن زیر حاصل مصاحبه با یکی از محافظ های باتجربه است که اکنون به کسوت استادی در آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۱:۱۲    
عکسی از حضور عوامل فیلم “ناپدید شدن” ساخته علی عسگری در جشنواره فیلم “ونیز”
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۹:۰۷    
دختر امریکایی بابت زشتی چهره اش خواستار غرامت سنگین از پدر و مادر شد. این دختر امریکایی دومیلیون دلار از پدر و مادرش خواسته و مدعی شده است که زشتی چهره اش به آنها رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۸:۰۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۱:۵۳    
تحقیق جدید نشان می دهد افراد مبتلا به بیماری پوستی پسوریازیس دو برابر بیشتر از افراد سالم در معرض مرگ زودهنگام هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۱:۰۵    
یکی از جنبه های مبهم بیماری آلزایمر، عدم توانایی ما در تشخیص این بیماری با اطمینان کامل و به موقع است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۰۰:۳۵    
ماست که از طریق تخمیر باکتریایی شیر تولید می شود، می تواند منبع مواد مغذی مهمی برای بدن باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۲۰:۰۵    
به گفته محققان، عمدتاً بازماندگان سکته با خطر تشخیص سرطان های روده، ریه و پروستات مواجه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۹:۲۶    
یک زوج مراسم عروسی خود را با غلبه بر جاذبه زمین و روی یک طور آویزان در ارتفاع 400 پایی بالای یک دره در ایالت یوتای آمریکا جشن گرفتند تا خطرناک ترین عروسی تاریخ را برگزار کرده باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۲:۱۳    
آفتاب نیوز : سعد الله زارعی طی یاددشتی که در شبکه های اجتماعی منتشر کرد نوشت: مطلبی که به عنوان پشت پرده ایجاد جو تبلیغاتی .. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۵۵    
رسانه جنگ لبنان اعلام کرد، حزب الله یک دستگاه جاسوسی اسرائیلی مجهز به دوربین دیجیتال و حرارتی را داخل صخره ای در منطقه کفرشوبا در جنوب لبنان کشف و شناسایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۰    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۱    
تیراندازی سهوی در یک مراسم عروسی در شهرستان زاهدان دو کشته و چهار زخمی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۸:۲۳    
گروهی از بیولوژیست ها در فیلیپین ادعا کرده اند که گونه جدیدی خرچنگ آب شیرین را شناسایی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۶    
مجمع جهانی اقتصاد سالانه گزارشی از وضعیت برندهای مختلف و وضعیتشان در بازار جهانی ارائه می دهد؛ کدام برندها جایگاه محکم تری در دنیای تجارت دارند و ارزششان چقدر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۸:۱۱    
رییس جمهوری روسیه گفت: شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات کشورش باید به سمت نرم افزارهای تولید داخل حرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۸:۰۷    
تحقیقات اخیر نشان می دهد که بین کمبود خواب و میزان ابتلا به دیابت نوع 2 در کودکان ارتباط مستقیمی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۷:۰۲    
بخش زیادی از پوشاک قاچاق در حقیقت کالاهای از رده خارج شده نشان های تجاری مشهوری است که برای فریب مصرف کننده با تخفیف های 50 و 70 درصدی در فروشگاه های سراسر کشور فروخته می شود و به جان تولید داخل آتش ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۶:۰۵    
رئیس انجمن میکروب شناسی ایران به روند روبه رشد عفونت های بیمارستانی اشاره کرد و هشدارداد: یافته های جدید آزمایشگاه های تحقیقاتی ما نشان می دهد که افزایش مقاومت میکروبی وعفونت های بیمارستانی کشور به ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۵:۳۳    
یک تیم از کارشناسان ژاپنی موفق به کشف زیردریایی در اطراف ناکازاکی شده اند که گفته می شود در دوران جنگ جهانی دوم در این منطقه غرق شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۴:۲۹    
مسعود بارزانی، رئیس اقلیم کردستان عراق گفت نمی خواهد بر سر مساله استقلال کردستان وارد درگیری نظامی شود، اما در عین حال با کسانی که بخواهند با زور اسلحه بر سر کرکوک بجنگند، مقابله خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۳:۵۵    
زمزمه لزوم تجویز و یا حتی تولید دارو برای بیماران مبتلا به عوارض مشابه براساس جنسیت آنها از مدت ها قبل در رسانه های علمی و پزشکی شنیده می شود، اما این امر حقیقتا تا چه حد علمی و یک نیاز است؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۳:۲۸    
مطالعه جدید نشان می دهد کودکانی که در زمان حمله 11 سپتامبر در محل حاضر بوده اند، علائم اولیه ای از خطر ابتلا به بیماری های قلبی را نشان می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۲:۵۲    
افرادی که مبتلا به آتریت هستند تصور می کنند که نمی توانند ورزش کنند. با این حال این بیماران می توانند برنامه ورزشی خاصی را با توجه به بیماری خود داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۲:۴۲    
در صورتی که حساب قرض الحسنه پس انداز پس از هفت سال، کوتاه مدت عادی پس از پنج سال و قرض الحسنه جاری پس از چهار سال شناسایی نشود، به سرفصل حساب های بلاتکلیف منتقل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۲:۳۳    
یکاترینا لیسینا، دختر 29ساله روسی به عنوان صاحب بلندترین پاهای دنیا، نامش در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۲:۱۱    
روز 18 شهریور 1358 روزنامه اطلاعات مصادره شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۲:۱۰    
دانشمندان استرالیایی می گویند زیر یخچال های قطب جنوب، شبکه ای از غارهای گرم وجود دارد که ممکن است زیستگاه گیاهان و جانوران ناشناخته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۱:۲۷    
در حالی که طوفان بزرگ ایرما تا ساعاتی دیگر به فلوریدا می رسد، فرماندار این ایالت دستور داده 6.3 میلیون نفر از افرادی که در مسیر عبور این طوفان زندگی می کنند، خانه هایشان را تخلیه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۴    
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از شهادت یکی از مأموران نیروی انتظامی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۰:۰۲    
روسای جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکیه ، با تاکید بر اراده دو کشور بر توسعه و تعمیق همکاری های مشترک در همه حوزه ها ، تاکید کردند که در مسیر این روابط هیچ مانعی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۵    
تیم های فوتبال منچستریونایتد و استوک سیتی به تساوی رضایت دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۵    
تیم فوتبال بایرن مونیخ برابر هوفنهایم در بوندسلیگا به تساوی 2 بر 2 رضایت داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۴    
مسئولان دبی در حال ساخت اولین شهر سقف دار در جهان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۳    
مقامات مصری از کشف مقبره فراعنه در شهر الاقصر در جنوب این کشور خبردادند که مربوط به جواهرساز سلطنتی است و قدمت آن به بیش از سه هزار و 500 سال قبل در دوران سلسله هجدهم فراعنه برمی گردد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۳:۱۱    
وحید جلیلوند برای ساخت فیلم بدون تاریخ، بدون امضا جایزه بهترین کارگردانی بخش افق های جشنواره ونیز را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۲۸    
علی اکبر ولایتی تصریح کرد: طرح رژیم صهیونیستی برای پاک کردن چهره ظالم و کودک کش خویش و گسترش فرهنگ ظلم و ستم بر کودکان، سالخوردگان و انسان های بی گناه با هماهنگی دولت میانمار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۲۷    
نیروی هوایی ژاپن از برگزاری مانور مشترک جنگنده های ژاپن و آمریکا بر فراز دریای چین شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۲۵    
نهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران شامگاه 18 شهریور با حضور هنرمندان و مستندسازان در تالار مرکزی همایش کتابخانه ملی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۱۸    
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران بر لزوم پایدارسازی سریع گود برج میلاد تأکید کرد و گفت: زمان نیلینگ گود منقضی شده و تا قبل از بروز هر حادثه ای باید گود کنار سالن همایش های برج میلاد تعیین تکلیف شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۱    
تفییر استراتژی امریکا در افغانستان فرصت خوبی برای مقابله با جاه طلبی های پاکستان در مرزهای ایران و افغانستان و اقداماتی که انجام می دهد است. با این حال این یک نبرد سنگین خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۳۹    
خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه حدیث غدیر، شناسنامه شیعه است، گفت: غدیر فقط تولی نبود بلکه تبری هم هست. حوادث تاریخی ای همچون غدیر و عاشورا یک جریان در بین شیعه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۳۸    
پورعرب با فیلم عروس شناخته شد و در دهه 70 نقش اول فیلم های بسیاری را ایفا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۳۷    
در حاشیه افزایش تنش میان امریکا و کره جنوبی، سایت کگل این کارتون را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۲۲    
سرمربی رئال مادرید معتقد است بدون ستاره تیمشان هم می توانند پیروز شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۱    
تیم های فوتبال دورتموند و ولفسبورگ برابر حریفانشان متوقف شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۵۶    
گروه رویدادهای گردون قصد دارد این بار در سفر خود به استان مازندران، همزمان با برپایی سومین آیین مهر و امیر با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر امیرکلا و .. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۵۵    
آفتاب نیوز : ایرنا نوشت: عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر انصارالله یمن شنبه شب درخصوص جنایت های دولت میانمار علیه مردم مظلوم روهینگیا گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۵۴    
در حاشیه طوفان های اخیر در امریکا، مدیریت و اظهارات رئیس جمهور پرحاشیه این کشور، سایت کگل این کارتون را با عنوان طوفان ترامپ منتشرکرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۵۳    
بخش تجسمی ششمین جشنواره بین المللی فیلم سبز با حضور عیسی کلانتری (معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست) و معصومه ابتکار (معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور) ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۵۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی از بارش های پراکنده طی امروز و فردا برای سواحل شمالی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۵۱    
روز گذشته نیز "شی جین پینگ" رئیس جمهور چین به امانوئل ماکرون رئیس جمهور فرانسه گفته است که امیدوار است پاریس نقشی سازنده در از سرگیری مذاکرات کره شمالی ایفا کند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۹    
در دوره قبلی شهرداری، منکر اصل مسأله املاک نجومی بودند حالا چگونه شده که املاک نجومی امروز برایشان این قدر مهم شده است؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۱۹    
کنگره آمریکا مانع از فروش سلاح به اداره حفاظت ریاست جمهوری ترکیه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۷    
سرپرست کمیته فوتسال می گوید برترین های لیگ برتر فوتسال براساس رای گیری انتخاب شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۶    
رییس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی رییس جمهور قزاقستان و برای سخنرانی در اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در حوزه علم و فناوری عصر شنبه به وقت محلی وارد آستانه پایتخت قزاقستان شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۵    
از روز چهارشنبه مسافران زیادی از اقصی نقاط کشور به استان مازندران و از مسیر جاده کندوان وارد مازندران شدند و تعداد زیادی از آنان امروز را برای بازگشت انتخاب کردند و این امر موجب ترافیک سنگین در محور ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۴    
خبرگزاری کره شمالی به شدت از اظهارات هیلی در فشار به سازمان ملل برای تحریم فروش نفت به پیونگ یانگ در پی آزمایش هسته ای هفته پیش این کشور انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۵۴    
سرمربی نفت تهران پس از تمرین این تیم پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۲    
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از مسمومیت غذایی 9 نفر در یک شیرینی سرا در اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۱    
در دیدار دو تیم خونه به خونه و راه آهن هواداران دو تیم با هم درگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۱۱    
رییس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی رییس جمهور قزاقستان و برای سخنرانی در اجلاس سران سازمان همکاری اسلامی در حوزه علم و فناوری عصر شنبه به وقت محلی وارد آستانه پایتخت قزاقستان شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۸    
در مراسم برترین های فوتسال تیم دانشگاه آزاد عنوان بهترین باشگاه در زمینه بانوان را به دست آورد و سارا شیربیگی هم خانم گل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۷    
باشگاه مس سونگون عنوان بهترین باشگاه در زمینه حرفه ای سازی را از آن خودش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۶    
ماموران موفق شدند در کمتر از نیم ساعت قاتل را که قصد خودکشی با همان اسلحه را داشت دستگیر و مورد بازجویی قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۰۶    
اولین دور از گفت وگوهای راهبردی امریکا وکویت در سال 2016 برگزار شد وقرار است دور دوم آن در سال 2018 برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۸:۳۲    
در یکی از حساس ترین دیدارهای این هفته لیگ جزیره منچستر سیتی با 5 گل لیورپول را شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۸:۲۸    
تضعیف دلار با ارزان کردن طلا برای دارندگان سایر ارزها موجب افزایش تقاضا برای فلز زرد می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۲    
دومین فصل از برنامه کتاب باز با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان روزهای زوج ساعت 20 روی آنتن شبکه نسیم می رود و افشین صادقی زاده سردبیری آن را بر عهده دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۱    
ممکن است برخی بحث کنند که آیا برجام توافق خوبی هست یا نه اما به نظر می آید که قدرتمندترین کشورهای جهان، شامل روسیه، چین به علاوه انگلیس، فرانسه و آلمان حتی بیشتر از ایران خواهان این توافق هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۸:۰۱    
مراسم معرفی برترین های فوتسال عصر شنبه با حضور مسئولان ورزش کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۹    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۵۷    
در کشوری که به قیمت خون شهیدان پرچم دین بلند شده است و می خواهد دولت اسلامی داشته باشد یک مورد گناه و تبعیض هم نباید باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۴    
اولین پژو 2008 پلاک ملی در تهران رویت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۵    
خودرو بیتل تیپ R-Line w/Sunroof, Sound & Nav مدل 2014 در بازار مناطق آزاد 103 میلیون تومان به فروش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۵    
یک متخصص طراحی، لباس هوشمندی را طراحی کرده است که همراه با کودک رشد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی از آتش سوزی در ایستگاه یک توچال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۴    
یک دندانپزشک با اشاره به اینکه دیابت و استرس می تواند باعث تشدید مشکلات لثه ای شود، گفت: این عفونت گاهی نیز باعث عفونت های سیستمیک خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۳    
یک پایگاه خبری آمریکایی روز شنبه نوشت: تیم مستقر در کاخ سفید در حال حاضر در حال کار روی برنامه ای هستند که به جای تضعیف برجام بر تقویت آن تاکید دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۱۳    
اعضای تیم فوتبال پرسپولیس برای بازی با الاهلی عربستان ظهر امروز شنبه عازم امارات شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۵    
روابط مستقیم رهبر انقلاب اسلامی ایران در طول چند دهه با اغلب روسای عراق، اهمیت خاصی به این کشور می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۴    
آفتاب نیوز : برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی و اجرای آرش ظلی پور روز گذشته میزبان هومن سیدی و سیامک عباسی بود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۳    
مدافع پرتغالی سابق رئال مادرید هواداران تیم سابق خود را مسخره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۳    
سفر روحانی به آستانه نه فقط برای همکار های علمی و فنی میان کشورهای اسلامی، بلکه برای اتحاد امت برای کمک به مسلمانان میانمار هم هست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۲    
این امر به آن معنا است که آن چه در مدرسه اتفاق می افتد با آن چه در جامعه اتفاق می افتد دو چیز کاملاً جداست. به همین دلیل، مدارس ما امروز بسیار خشک است و جذابیت لازم را برای دانش آموز ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۰    
دبیرکل سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) هشدار داد جهان اکنون نسبت به نسل های گذشته جای خطرناک تری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۹    
نیروی دفاع از خود ژاپن امروز شنبه از مانور هوایی جنگنده های اف- 15 ژاپن با بمب افکن های بی 1-بی آمریکا بر فراز دریای چین شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۸    
کشورهای اسپانیا، ایرلند، یونان، مجارستان و اتریش فیلم های برگزیده خود را برای حضور در بخش بهترین فیلم خارجی جوایز اسکار به آکادمی معرفی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۶    
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کهگیلویه بویراحمد گفت: سانحه جاده ای محور گچساران به دهدشت پنج کشته و دو مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۵۲    
وزارت حمل و نقل هوایی هند روز شنبه اعلام کرد مسافران بی نظم و درد سر ساز از سه ماه تا مادام العمر از سفرهای هوایی محروم می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۸    
مقامات فلوریدا به بیش از پنج میلیون نفر از جمعیت 20 میلیونی این ایالت دستور داده اند هر چه زودتر خانه های خود را به مقصد مناطق امن ترک کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۴    
جلیلی در دیدار با نمایندگان مرزنشین ها، گفت: اینطور نیست که دولت فعلی نیز نخواهد مشکلات مردم مرزنشین را حل کند بلکه در بسیاری اوقات یک اشکال کوچک یا مانع بوروکراتیک باعث می شود تا خیلی از مشکلات خود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۳    
اهدای شال سبز سادات توسط پدر شهید به حضرت آیت الله سید علی حسینی خامنه ای.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۱    
فعال مشهور توییتری عربستان دلیل تاخیر اعلام پادشاهی محمد بن سلمان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۴۰    
به تازگی تصویری از سید علی خمینی نوه امام خمینی (ره) در صحرای عرفات منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۸    
سرمربی سابق منچستریونایتد به انتقاد از نحوه برخورد سران این تیم و اخراج از یونایتد پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۷    
دو زمین لرزه پیاپی با بزرگی 3 ریشتر و 1.8 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، شهرستان ایذه را لرزاندند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۷    
بازرسان شرکت فرودگاه ها از شنیده شدن صدای تیراندازی شبانه در ضلع شمالی این فرودگاه خبر داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۳۵    
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور از اعلام نتایج آزمون کتبی دانشنامه فوق تخصصی پزشکی خبرداد و گفت: 77 درصد شرکت کنندگان در این آزمون پذیرفته شده اند.
  • ۱