شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۸:۱۹Jul 2018 21

خبرهای آفتاب نیوز 5 مهر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 مهر 1396 آفتاب نیوز 2 مهر 1396 آفتاب نیوز 3 مهر 1396 آفتاب نیوز 4 مهر 1396 آفتاب نیوز 5 مهر 1396 آفتاب نیوز 6 مهر 1396 آفتاب نیوز 7 مهر 1396 آفتاب نیوز 8 مهر 1396 آفتاب نیوز 9 مهر 1396 آفتاب نیوز 10 مهر 1396 آفتاب نیوز 11 مهر 1396 آفتاب نیوز 12 مهر 1396 آفتاب نیوز 13 مهر 1396 آفتاب نیوز 14 مهر 1396 آفتاب نیوز 15 مهر 1396 آفتاب نیوز 16 مهر 1396 آفتاب نیوز 17 مهر 1396 آفتاب نیوز 18 مهر 1396 آفتاب نیوز 19 مهر 1396 آفتاب نیوز 20 مهر 1396 آفتاب نیوز 21 مهر 1396 آفتاب نیوز 22 مهر 1396 آفتاب نیوز 23 مهر 1396 آفتاب نیوز 24 مهر 1396 آفتاب نیوز 25 مهر 1396 آفتاب نیوز 26 مهر 1396 آفتاب نیوز 27 مهر 1396 آفتاب نیوز 28 مهر 1396 آفتاب نیوز 29 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۰۲:۰۳    
یکی از اتفاقاتی که همراه با تغییرات فصلی به وجود می آید، تغییر در وضعیت خلق وخویی افراد و سطح انرژی آنها است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۰۰:۲۹    
معاون قضائی رئیس دادگستری استان یزد با بیان این که زمینه آزادی 350 زندانی یزد با وساطت شوراهای حل اختلاف فراهم شده است، از رهایی هفت محکوم به قصاص نفس از طناب دار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۰۰:۱۰    
عربستان به صورت ضمنی تهدید کرد علیه کشورهایی که از قطعنامه سازمان ملل درمورد انجام تحقیقات بین المللی درباره نقض حقوق بشر در جنگ یمن حمایت کنند، تدابیر اقتصادی اتخاذ خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۲۳:۵۴    
زندگی بازی های عجیبی دارد. با آدم های خاص ، بازی های عجیب تر. نمونه اش شیر محمد اسپندار که همین روزها نامش و شیوه ی نوازندگی اش را به عنوان نابغه موسیقی بلوچستان در فهرست ملی میراث فرهنگی ناملموس ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۹:۱۱    
محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت روز چهارشنبه در نشست مشترک با عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی گفت: انتقال حمل و نقل جاده ای تولیدات معادن و صنایع معدنی و صنعتی به حمل و نقل ریلی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۸    
روند میانگین سن امید به زندگی در ایران و جهان از 50 سال پیش تا کنون
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۲    
نزدیک به 30 درصداز عسل مصرفی مردم دنیا تقلبی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸    
عضو شورای شهر شهریار در آیین افتتاح 315 مین شعبه بانک پارسیان در شهر اندیشه؛ اخلاق گرایی و مشتری مداری اولویت بانک پارسیان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۷:۱۵    
سرمربی پارس جنوبی گفت که بازی با پدیده یک مسابقه شش امتیازی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۳:۰۳    
طبق نتایج یک مطالعه جدید، وراثت در 83 درصد موارد ابتلا کودکان به اختلال اوتیسم نقش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۲:۰۵    
مطالعه جدید نشان می دهد افرادی که برخلاف تجویز پزشک شان مصرف آسپرین روزانه شان را متوقف می کنند در معرض ریسک افزایش آنی احتمال حمله قلبی و سکته هستند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۱:۳۸    
تحقیق جدید نشان می دهد درمان رادیوتراپی (پرتودرمانی) برای بیماران مبتلا به سرطان ریه تاثیر منفی بر سلامت قلب این افراد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۱:۰۲    
طبق نتایج یک تحقیق جدید، افسردگی در بین بیماران مبتلا به سرطان، امری شایع است که معمولا نادیده گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۰:۳۳    
نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد که با استفاده از یک شکل هدفمند شده رادیوتراپی می توان سرطان پروستات را در مبتلایانی که تصور می شود هیچ درمانی برای آنها نیست، درمان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۷    
با توجه به بارش شدید باران در آستارا و بالا آمدن حجم آب رودخانه ها و آبگرفتگی برخی از معابر عمومی ، ستاد بحران شهرداری این بندر مرزی تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۵    
در روز نخست سومین دور از رقابت های دوومیدانی لیگ طلایی حدادی، تفتیان، مرادی و سیار به قهرمانی ماده های پرتاب دیسک، دوی 100 متر، 1500 متر و 110 متر با مانع رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۵    
ملی پوش فوتبال ایران با حضور در اردوی تیم ملی ووشو گفت: ووشو از رشته های پر مدال است و وظیفه دانستم در این اردو حاضر شوم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۳    
فرمانده سپاه پاسداران گفت: این نوید را به مردم می دهم که همه موشک های سپاه به نقطه زنی مجهز شده است؛ ما قبلا هم می گفتیم که این توانایی را داریم ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۵۹    
تیم ملی فوتسال ایران بعد از قهرمانی در مسابقات داخل سالن آسیا به رتبه پنجم رده بندی جهانی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۸    
مالک جدید باشگاه نفت تهران اعلام کرد که فردا جانشین علی کریمی را انتخاب خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۷    
رییس جمعیت هلال احمر پلدختر گفت: بر اثر برخورد یکدستگاه خودروی سواری زانتیا و و یکدستگاه تریلر کشنده در ابتدای عوارضی آزادراه پل زال - خرم آباد 2 نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۴۶    
فرماندار مشگین شهر گفت: سیل در این شهرستان سبب تخریب 45 درصد از واحدهای مسکونی و معابر روستاهای چرچیلو، دیکدرق، و قره آغاج شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۶    
مدیر راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز اعلام کرد که ترافیک در آزاد راه تهران- کرج- قزوین و جاده کرج- چالوس سنگین است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۵    
انفجاری سنگین عصر امروز چهارشنبه در یکی از کارگاههای صنعتی در نزدیک شهر سلیمانیه جان یک نفر را گرفت و 5 تن دیگر را زخمی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۴    
دبیر کمیسیون امنیت ملی و دفاعی پارلمان اوکراین (رادا)، برآورد خسارت وارده به انبار 188 هزار تنی مهمات در منطقه ونیتسا در این کشور را 800 میلیون دلار اعلام کرد که بر اساس ارزیابی دادستانی نظامی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۳    
در جریان سفر هیات عالی رتبه نظامی عراق به تهران، رییس ستاد ارتش عراق با رییس ستاد کل نیروهای مسلح ایران دیدار و پیرامون مسائل دوجانبه و منطقه ای گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۳۱    
فدراسیون دو و میدانی حسن تفتیان را برای بررسی ادعاهای مطرح شده احضار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۲۰    
اولین شب مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با حضور رهبر معظم انقلاب در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۸    
اداره کل مدیریت بحران مازندران نسبت به افزایش بارندگی و آبگرفتگی معابر در استان هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۶    
منابع خبری از وقوع انفجاری در پایتخت عراق خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۵    
وزیر دادگستری جمهوری ارمنستان با انتقال 8 زندانی ایرانی به میهن موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۳:۱۴    
مهدی محمد طاهری، مجری سابق برنامه ثریا بر اثر سانحه تصادف درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۹    
بازدید توریست های تایوانی و هنگ کنگی ازموزه مردم شناسی شهر اِوَز ( استان فارس)
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۲:۵۶    
وزیر خارجه ایران در مصاحبه ای روز چهارشنبه برگزاری همه پرسی جدایی منطقه کردستان عراق را برای ثبات منطقه خطرناک خواند.او همچنین امکان مذاکره مجدد برجام را "یک افسانه" خواند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۸    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به حواشی ایجاد شده درباره سفر برخی از اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس به اروپا گفت: اتحادیه اروپا خصوصا کشورهایی که برجام را امضاء کردند مانند: فرانسه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۲:۱۴    
وزیر کشور گفت: از هر اندیشه ی سیاسی در دولت استفاده می کنیم ولی خط و مشی ما در اقدامات اجرایی، اعتدال است و استانداران باید سیاست اعتدال را سرلوحه ی کارهای خود قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۱:۵۱    
شرکت گوگل اخیراً خدمت startup with Google را برای شرکت های نوپا (استارتاپ) راه اندازی کرده که دسترسی های ایران به این خدمت را به طور کامل مسدود ساخته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۷    
"مجید خدابخش" به عنوان استاندار آذربایجان شرقی معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۱:۲۰    
همواره قدرشناس ایثار و فداکاری فرزندان ملت هستیم/ مردم ایران ایستادگی را از سید و سالار شهیدان آموخته اند
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۸    
دبیر هیات دولت در یادداشتی، حال و هوای عاشورایی امروز این جلسه را روایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۱:۱۶    
رییس جمهور با حضور سرزده در منزل شهیدان غضنفری، در فضای صمیمی با والدین این شهدای عالیقدر دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۶    
رئیس اداره آموزش و پرورش جیرفت گفت: درپی ضرب و شتم مدیر دبیرستان امام صادق شهرستان جیرفت توسط یکی از دانش آموزان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۲۴    
خبر نامزدی کیت هرینگتون و رز لزلی، هنرپیشه های سریال "بازی تخت و تاج" ( Game of Thrones) به طور رسمی اعلام شده است.خبر نامزدی کیت هرینگتون و رز لزلی در روزنامه تایمز لندن منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۸    
ترکیه از روز جمعه پروازها به کردستان را به حالت تعلیق درمی آورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۲۰:۱۵    
سازمان هواشناسی کشور طی 3 روز آینده برای برخی از استان های کشور ابرناکی، بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و احتمال وقوع سیلاب را پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۹:۵۰    
رییس ستاد ارتش عراق در راس هیات عالی رتبه نظامی دقایقی پیش وارد تهران شد و از سوی رییس ستاد کل نیروهای مسلح ایران مورد استقبال رسمی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۸    
تصاویری از واکنش ها در شبکه های اجتماعی به اعلام خبر لغو ممنوعیت رانندگی زنان عربستانی
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۶    
پارلمان عراق روز چهارشنبه در جلسه ای ویژه که نخست وزیر و وزیران کشور، دفاع، نفت و مشاور امنیت ملی عراق حضور داشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۹:۴۱    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بررسی مشکلات کارخانه های هپکو و آذرآب اراک و کارگران این دو کارخانه را تا زمان حل کامل آنها در دستور کار خواهد داشت گفت در سفری که به اراک داشته است برخی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۹:۱۷    
بخشنامه بودجه سال 1397 از سوی رئیس جمهوری و با رویکرد اصلی رشد اقتصادی فراگیر، اشتغالزا و ضدفقر ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۴    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از قول مساعد وزیر ورزش برای تحقق خواسته های هواداران تیم استقلال و حل مشکلات این تیم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۸:۴۳    
مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: ما در قالب اطلاعیه ای به ساکنان مناطق مختلف استان هشدار لازم مبنی بر بارش شدید باران و جاری شدن احتمالی سیل، رگبار و رعد و برق را داده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۸    
کمیسیون ایمنی راه های کشور در اطلاعیه شماره دو خود، علت وقوع سانحه اتوبوس حامل دانش آموزان محور بندرعباس- داراب را خروج از محور و واژگونی اتوبوس ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده و علت تشدیدکننده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۲    
بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۱    
یک کارشناس طب سنتی گفت: دم کرده دارچین که ولرم شده باشد اگر روی جوش یا دمل های سرسفید مالیده شود، به رفع این جوش ها کمک می کند البته قبلاً در جاهایی که پوست مقاومتری دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۷    
وکیل علی کریمی می گوید از جهانیان به خاطر منتشر شدن پیام های رد و بدل شده بین او و علی کریمی شکایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۵    
تعداد رأی دهندگان به حدود چهار میلیون و نیم رسید که از این تعداد، بیش از 92 درصد نیز به استقلال اقلیم کردستان رأی آری داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۵۴    
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: در طول هفته سعی کردیم روی تمرکز بازیکنان کار کنیم تا بتوانیم نتایج دو هفته اخیر را تکرار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۰    
علی دایی با انتشار این ویدیو در اینستاگرام پاسخ کاپیتان سابق الهلال را داد!
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۸    
شانگهای در خانه با تساوی یک بر یک مقابل اوراواردز متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۷    
دفتر سخنگوی دولت درخصوص درج مطلبی خلاف واقع از زبان دکتر نوبخت در یکی از روزنامه ها جوابیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۴    
فرمانده نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: 21 خودرو حامل مواد مخدر در چهارمحال و بختیاری شناسایی و توقیف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۳    
بنا بر اعلام سخنگوی وزارت کشور روسیه قرار است وزرای کشور ایران و روسیه در مورد مقابله با افراطی گری و تروریسم و نیز قاچاق مواد مخدر با یکدیگر گفت وگو و تبادل نظر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۲    
مدیرکل پزشکی قانونی خراسان جنوبی گفت: طی شش ماهه نخست امسال 129 نفر در تصادفات استان جان خود را از دست داده اند که نسبت به سال قبل 8.4 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۷:۱۷    
کودک است دیگر، او را می ترسانند، گاهی قدرت نه گفتن ندارد و تن به شرایطی می دهد که ضربه های شدیدی به جسم و روحش وارد می شود. تازه این اوج کودک آزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۴    
کمپانی هولوجیک(Hologic) به تازگی از دستگاه جدیدی رونمایی کرده است که انجام ماموگرافی را برای بانوان آسان می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۶    
یک عضو شورای پول و اعتبار گفت که قرار است جلسه هفته آینده این شورا به موضوع سپرده گذاران کاسپین اختصاص یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۸    
اعلام بانک مرکزی در رابطه با تغییرات تورم در شهریورماه از این حکایت دارد که نرخ تورم که چند ماهی دو رقمی شده بود بار دیگر در پایان تابستان به محدوده تک رقمی برگشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۶:۲۸    
همیشه بالا رفتن از کوه برای اکثر انسان ها سخت است و به دنبال آن بهانه زانو درد تازه می شود، حال تصور دوچرخه سواری در کوهستان در نوع خود سخت تر خواهد شد اما فرض را بر این بگذارید که بناست با دوچرخه از ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۵    
خودروی حامل پیکر مطهر شهید حججی برای برگزاری مراسم وداع آماده شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۴    
پارلمان عراق خواستار تحت کنترل گرفتن کرکوک از حیدرالعبادی، نخست وزیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۲    
صحبت های مهاجم تیم ملی فوتبال ایران علیه سیاست های رئیس جمهور آمریکا، در رسانه انگلیسی بازتاب داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۹    
اداره کل هواپیمایی کویت از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای باری وابسته به شرکت های پروازی فرودگاه بین المللی کویت، پس از دریافت خبر مرگ خلبان آن بر اثر حادثه جسمانی ناگهانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۸    
جمعی از پیشکسوتان ورزش ایران در مراسم عزاداری که باشگاه سایپا برگزار کرده بود شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۷    
در تصویر زیر بارش برف در ارتفاعات سبلان استان اردبیل را می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۵    
در پی برگزاری همه پرسی کردستان عراق، شرکت هواپیمایی مصر نیز پرواز به منطقه کردستان عراق را متوقف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۵    
حیدر العبادی از دولت محلی کردستان خواست نتیجه همه پرسی را ملغی اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۴    
در پی مهلت 3 روزه دولت مرکزی عراق به اقلیم کردستان برای تحویل فرودگاه های اربیل و سلیمانیه به دولت مرکزی، اقلیم کردستان عراق با غیرقانونی خواندن درخواست بغداد، با آن مخالفت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۱    
با تمدید طرح ضربتی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و در اجرای دستورالعمل بانک مرکزی، تسهیلات پرداختی در شعب بانک کشاورزی به 53 هزار فقره رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: در بحث طبیعت گردی و بوم گردی از 35 ظرفیت در کل استان به 250 ظرفیت تاپایان امسال خواهیم رسید و از این نظر رتبه اول کشور را در دست داریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۰    
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بررسی پرونده جنجالی جدایی طارمی از ریزه اسپور ترکیه و انتقال به پرسپولیس را آغاز کرده و در گام نخست مهدی طارمی روز سه شنبه در جلسه حاضر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۰    
سرمربی نفت طلاییه احتمالا از مالک این باشگاه به خاطر منتشر شدن محتویات پیامکش، از جهانیان شکایت کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۷    
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی گفت: رزمایش بزرگ حیدر کرار در مرز رسمی پرویزخان قصرشیرین، گوشه هایی از اقتدار، توانمندی و کارآمدی یگان های ولایت مدار نیروی زمینی ارتش را به منصه ظهور رساند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۶    
بزرگترین گردهمایی سالانه جامعه پزشکان استان فارس با حضور بیش از 2000 پزشک و داروساز و با حمایت بانک صادرات ایران برگزارشد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۵    
مراسم تشییع شهید محسن حججی با حضور گسترده مردم در میدان امام حسین (ع) تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۵    
آفتاب نیوز : سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: باشگاه پرسپولیس با صدور پیامی، بابت ناکامی در بازی سه شنبه شب از هواداران عذرخواهی کرد و خواهان اتحاد خانواده پرسپولیس در حمایت از اعضای تیم برای بازی برگشت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۳    
آفتاب نیوز : معاون عملیات قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) گفت: شی نورانی مشاهده شده در برخی نقاط کشور موشک بالستیک RS12M روسیه بوده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۳    
یکی از دانش آموزان دبیرستان امام صادق (ع) بلوک در پی تذکرات مکرر انضباطی مدیر مدرسه را مورد ضرب و شتم قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۲    
در ادامه مسدود بودن 100 درصدی خدمات گوگل در حوزه کسب و کارها برای کاربران ایرانی، سرویس جدید ویژه استارتاپها نیز از سوی این شرکت از دسترس کاربران ایرانی خارج شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۸    
مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وقوع بارش شدید در برخی مناطق کشور طی سه روز آینده از افت نسبی دما در نوار شمالی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۹    
عنبر یکی از پر کاربردترین کلمات در شعر و ادبیات فارسی است که معمولا به عنوان سمبل بوی خوش در آثار شاعران کلاسیک به کار رفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۸    
هم زمان با فرارسیدن ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السّلام)، امسال نیز همچون سال های گذشته، مجلس عزاداری در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۷    
یینگلاک شیناواترا به اتهام اهمال در مدیریت طرح یارانه برنج به 5 سال حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۶    
سکه تمام بهار آزادی که در ابتدای هفته با روند نزولی قیمت همراه بود و از روز گذشته افزایشی شد، در بازار امروز - چهارشنبه - نیز به حرکت صعودی خود ادامه داد و به یک میلیون و 248 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۴    
استاندار گیلان پیرو پیش بینی بارش شدید باران و احتمال وقوع سیل در مناطق مختلف، به منظور جلوگیری از هرگونه خسارات احتمالی به دستگاه های اجرایی اعلام آماده باش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۹    
به گفته محققان مصرف بادام زمینی در دوران بارداری و شیردهی از ابتلای کودک به آلرژی جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۹    
دولت عراق به شرکت های هواپیمایی خارجی ابلاغ کرد که از روز جمعه آینده هرگونه پرواز به مبدا و مقصد اربیل را لغو کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۳    
یک دانشجوی دکترای تخصصی آموزش پزشکی در خراسان جنوبی گفت: مهم ترین علامت کم خونی، خستگی مزمن و زودرس در افراد است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۲    
مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم، محسن حججی در میدان امام حسین (ع) تهران با حضور جمع زیادی از مردم و مسئولان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۳    
شهردار تهران ظهر امروز دومین بخشنامه خود را در راستای شفاف سازی مالی به شهرداران مناطق 22 گانه ابلاغ کرد.