دوشنبه ۲۹ مردادساعت ۰۶:۱۵Aug 2018 20

خبرهای آفتاب نیوز 19 مهر 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 مهر 1396 آفتاب نیوز 2 مهر 1396 آفتاب نیوز 3 مهر 1396 آفتاب نیوز 4 مهر 1396 آفتاب نیوز 5 مهر 1396 آفتاب نیوز 6 مهر 1396 آفتاب نیوز 7 مهر 1396 آفتاب نیوز 8 مهر 1396 آفتاب نیوز 9 مهر 1396 آفتاب نیوز 10 مهر 1396 آفتاب نیوز 11 مهر 1396 آفتاب نیوز 12 مهر 1396 آفتاب نیوز 13 مهر 1396 آفتاب نیوز 14 مهر 1396 آفتاب نیوز 15 مهر 1396 آفتاب نیوز 16 مهر 1396 آفتاب نیوز 17 مهر 1396 آفتاب نیوز 18 مهر 1396 آفتاب نیوز 19 مهر 1396 آفتاب نیوز 20 مهر 1396 آفتاب نیوز 21 مهر 1396 آفتاب نیوز 22 مهر 1396 آفتاب نیوز 23 مهر 1396 آفتاب نیوز 24 مهر 1396 آفتاب نیوز 25 مهر 1396 آفتاب نیوز 26 مهر 1396 آفتاب نیوز 27 مهر 1396 آفتاب نیوز 28 مهر 1396 آفتاب نیوز 29 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۳:۲۶    
وقوع حملۀ انتحاری در شهر هیت در غرب استان الانبار در غرب عراق به شهادت 7 عراقی و زخمی شدن 15 عراقی دیگر منجر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۲:۵۹    
معاونت درمان وزارت بهداشت متن منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر مکاتبات با دانشگاه های علوم پزشکی دال بر ممانعت از ورود متخصصین بیهوشی به بیمارستان ها را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۲:۴۶    
سه کشور اروپایی انگلیس، فرانسه و آلمان بسته ای را شامل اقدامات لازم برای مقابله با اعلام عدم پایبندی ایران به برجام از سوی ترامپ تهیه کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۲:۲۵    
شرکت مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرد که دیگر از این پس سیستم عامل تلفن های همراه خود را توسعه نخواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۵۴    
لندن - ایرنا - معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی در نشست با گروهی از نخبگان رسانه ای و پژوهشگران اندیشکده های انگلستان، نقض برجام از سوی آمریکا را دارای آثار بین المللی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۳۶    
یادگار امام خمینی(ره) با اشاره به این که اطلاعات دقیقی از زندگی صحابه پیامبر و ائمه(ع) وجود ندارد و زندگی نامه روشنی از آنها نوشته نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۸    
منابع اروپایی روز چهارشنبه از موافقت اصولی 28 کشور عضو اتحادیه اروپا با اعمال تحریم علیه دولت ونزوئلا خبر دادند. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۵۱    
خبرگزاری آریا - جانشین فرمانده نیروی زمینی سپاه اظهار کرد: زمانی که تروریست ها در سوریه و عراق در حال تسلیم بودند، ایالات متحده با پرتاب محموله های تسلیحاتی و تغذیه ای از داعش حمایت کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۵۱    
رفسنجان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: نزدیک به دو سوم جمعیت شهرستان رفسنجان دارای چاقی یا اضافه وزن هستند که این موارد زمینه ساز بیماری دیابت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۸    
قزوین-ایرنا-مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: کاهش آمار طلاق به عنوان یکی از مهم ترین آسیب های اجتماعی جامعه با آموزش مهارت های همسرداری میسر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۴۲    
سرویس خبری داوجونز روز گذشته خبری را منتشر کرد که مثل بمب ترکید: "گوگل شرکت اپل را به قیمت 9 میلیارد دلار می خرد."
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۲۴    
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین اتحاد و وحدت میان سران قوای سه گانه را مورد تأکید قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۲۱    
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی سیرجان با بیان اینکه خودرو سارقان پسته در این شهرستان به دلیل سرعت بالا واژگون شد گفت: راننده این خودرو نیز در این حادثه جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۱۷    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اظهارات اخیر دادستان کل کشور گفت که اقتدار قوه قضاییه با اصلاح آن حفظ می شود نه با کم طاقتی در مقابل انتقادها.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۲۰:۰۰    
دادستان تهران، کاهش شمار جرم سرقت را منوط به چند ضرورت دانست که اولین آن اتخاذ اقدامات پیشگیرانه از سوی دستگاه های اجرایی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۹:۵۰    
حریق در شرکت جهان ترمز در کاشان یک کارگر را به کام مرگ کشید و دو نفر را مصدوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۹:۴۸    
وزیر اطلاعات گفت، از نظر معاونت ضدجاسوسی این وزارت که مرجع تشخیص موضوعات مرتبط با جاسوسی است، دری اصفهانی مرتکب جاسوسی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۴    
خبرگزاری رویترز از واشنگتن گزارش داد: اد رویس رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز چهارشنبه گفت که توافق هسته ای باید به دقت به اجرا درآید. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۹:۱۰    
ممکن است توجیه اقدامات غیر معقول رییس جمهور غیرقابل پیش بینی بودن رفتار آمریکا باشد، اما در موضوع جنگ و صلح، اتکا و اعتبار بیش از هر چیز اهمیت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۶    
چه کسی سهراب را کشت؟ نوشته و کار شهرام کرمی، فی النفسه اثری پر از بحث است. بخشی از این تکثر بحث از آنجا ناشی می شود که ابراز نظرها و دیدگاهای مختلفی درباره تم محوری آن مطرح می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۸    
عصر امروز کریس توماس رییس فدراسیون جهانی پیوند اعضاء به دیدار مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در محل این وزارتخانه رفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی کاشان ضمن اشاره به آتش سوزی کارخانه جهان ترمز این شهر گفت: آتش سوزی کارخانه جهان ترمز کاشان جان یک نفر را گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۵۲    
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، زمان برگزاری دیدار بین دو تیم پرسپولیس تهران و نفت تهران در مرحله سوم مسابقات جام حذفی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۷    
چکیده: مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران گفت: بیش از 55 درصد ذخایر قابل برداشت نفت کشور هنوز برداشت نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۳۱    
وزیر اقتصاد در نامه ای با اشاره به مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان خصوصی سازی میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی را در سمت معاون وزیر و رییس سازمان خصوصی سازی ابقا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۷    
رئیس سازمان انرژی اتمی عصر امروز در نشست کمیته روابط خارجی مجلس بریتانیا شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۷    
وزارت امور خارجه انگلیس با انتشار بیانیه ای درباره گفت وگوهای وزیر خارجه این کشور با همتایان ایرانی و آمریکایی اش تاکید کرد که لندن در آستانه ضرب الاجل واشنگتن برای تایید مجدد پایبندی ایران از توافق ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۲۴    
ترامپ: خبر NBC مبنی بر اینکه من می خواهم زرادخانه های هسته ای آمریکا را ده برابر کنم داستانی بیش نبوده است و دروغی محض برای کم کم کردن اعتبار من بود. ان بی سی = سی ان ان
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۸:۰۸    
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود سومین محموله تجهیزات خریداری شده فاز 1 طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۷    
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس ، کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه نشستی با موضوع مقابله با تهدیدهای ایران برگزار کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۴۲    
پیش بینی می شود آخرین اثر لئوناردو داوینچی در حراجی معروف کریستیز به رقم 100 میلیون دلار به فروش برود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۱    
سرکار خانم دکتر شهلا خسروی
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۱    
سال گذشته رباتی به نام Emma برای ماساژ درمانی ساخته شد و تحت آزمایش های بالینی قرار گرفت
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۱    
مسعود دهقان تهیه کننده و مدیر برنامه سینا سرلک، به انتشار خبر و حکمی درباره محکومیت این خواننده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۰    
دبیرکل اتحادیه عرب بار دیگر مدعی شد که ایران در امور داخلی کشورهای عربی مداخله می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۱    
شفقنا- علی اکبر صالحی معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی که به دعوت وزیر امور خارجه انگلستان به این کشور سفر کرده است صبح امروز چهارشنبه با بوریس جانسون دیدار و گفت و گو کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۷:۰۰    
در حاشیه نشست فرمانده پلیس ایران و سفرای خارجی در تهران
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۵    
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران می گوید از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه به آن ها اعلام شده تا اطلاع ثانوی از نهایی کردن انتقال باشگاه نفت جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۹    
سلامت نیوز :آرتریت روماتویید و آرتروز دو نوع مختلف از آرتریت هستند. آنها برخی ویژگی های مشترک با یکدیگر دارند اما هرکدامشان علائم مختلفی از خود نشان می دهند و نیاز به درمان های متفاوتی دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۷    
با تلاش کارشناسان پلیس فتا خراسان رضوی متهم تحت تعقیب و عامل کلاهبرداری سریالی در سایت های همسریابی در مشهد به دام افتاد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۴۴    
وزارت امور خارجه کشورمان، به ایرانیانی که قصد سفر به روسیه را دارند ،توصیه هایی را ارائه کرد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۵    
دولت بهار: دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق با ارسال دو نامه جداگانه از روسای جمهوری کنونی و اسبق برای ارسال پیام تسلیت به مناسبت درگذشت حاج داوود احمدی نژاد برادر مرحوم خود، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۳۱    
غلامعلی سفید، رئیس شورای شهر یزد در صحن شورا از تعلیق حکم سپنتا نیکنام انتقاد کرد و گفت: مجری ابلاغ حکم تعلیق عضو زرتشتی شورا نمی شوم و درصورت قطعی شدن این حکم از ریاست شورا استعفا می دهم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۹    
تهران-ایرنا- پژوهشگران از پرورش موفقیت آمیز روده انسان در محیط آزمایشگاه و پیوند آن به موش ها خبر دادند؛ گفته می شود این موفقیت زمینه ابداع درمان های جدیدی را برای اختلالات جدی روده هموار می سازد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۲۱    
با وجود سقوط قریب الوقوع شاگردان کارلوس کی روش در رده بندی فیفا، احتمال ماندن آنها در سید سوم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۶    
تلاطم و نااطمینانی در بازار ارز بر متغیر های کلان اقتصادی تاثیرات منفی بر جای می گذارد و از همین رو، ثبات این بازار یکی از اصلی ترین اهداف بانک مرکزی است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۲    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۸    
رضا صادقی در پی شکایت اردلان سرفراز گفت: با نقطه نظرها و افکار آقای سرفراز هیچ سنخیتی ندارم اما در جایگاه پیرمرد جاافتاده ی ادبیات مملکت برای او احترام قایل هستم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۴۷    
با افزایش قیمت دلار قیمت این ارز خارجی از تابلو برخی صرافی ها حذف شد و برخی از صرافی ها هم برای فروش اقدام به نام نویسی و تشکیل صف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۶    
بعد از تنش های اخیر در بازار ارز و ثبت رکوردهای بالا برای دلار، امروز صبح بانک مرکزی وارد بازار شده و دلار 4007 تومانی را به صرافی های منتخب برای توزیع بین مردم فروخته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۵    
رییس جمهور پاناما بعد از برد تیم ملی فوتبال این کشور مقابل کاستاریکا و صعود به جام جهانی یک روز تعطیل عمومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۵    
شهرام شاهکار، مدیر اجرایی اسنپ، در پاسخ به اتهامات اخیر در مورد شرکت تاکسیرانی اسنپ بیانیه ای رسمی منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۴    
مذاکره کنندگان آمریکا در مذاکرات هسته ای ایران و گروه 1+5 قرار است در یک جلسه توجیهی با قانونگذاران دموکرات در مجلس نمایندگان در آستانه ضرب الاجل ترامپ برای تایید پایبندی ایران به برجام دیدار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۳    
فیفا رکورد 12 کلین شیت ایران در انتخابی جام جهانی را در صدر رکوردهای برتر این دوره از رقابت ها اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۰    
خرداد: سرپرست وزارت علوم از برگزاری نشستی با معاون اول رییس جمهور در بعد از ظهر امروز خبر داد. به گزارش خرداد از ایسنا دکتر ضیا هاشمی امروز ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۲    
ایرنا - تهران - نمایش اقتدار نیروی انتظامی جمهوری اسلامی روز چهارشنبه در حاشیه نشست فرماندهان این نیرو با سفرا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۲    
خبری در برخی سایت ها ازجمله نوا منتشر شد مبنی بر اینکه علی لهراسبی، سینا سرلک و رضا صادقی (خواننده) به اتهام مشارکت در سرقت ادبی از سوی شعبه 1060 دادگاه کیفری دو مجتمع قضایی کارکنان دولت تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۰    
تیم ملی فوتبال ایران در رده بندی جدید فیفا با سقوطی چشمگیر به رده سی و چهارم رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۵۴    
تعدادی از اصحاب رسانه و شیوخی که به نظام عربستان بالاخص ولیعهد برکنار شده این کشور نزدیک بودند پس از اینکه نامشان در فهرست بازداشت ها در عربستان قرار گرفت از این کشور گریخته اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۴۰    
آرتورو ویدال بازیکن شیلیایی تیم بایرن مونیخ از بازی های ملی خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۷    
قاتل 11 زن جوان در مکزیک به 430 سال حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۵    
دادگاه عالی فدرال عراق دستور بازداشت رئیس و اعضای کمیسیون نظارت بر همه پرسی استقلال کردستان را صادر کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه گفت که کشورش آماده میانجیگری میان عربستان و ایران و میزبانی از گفت و گوهای دو کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۴    
یک روزنامه عربستانی از تلاش کمیته وزارتی که به دستور پادشاه از وزاتخانه های کشور، دارایی، کار و توسعه اجتماعی تشکیل شده برای بررسی امکان جذب زنان در اداره راهنمایی و رانندگی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۲۵    
روابط عمومی معاونت سیما لیست فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما را در روزهای پنج شنبه و جمعه 20 و 21 مهرماه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۳    
محققان روشی جدید برای ردیابی مواد موجود در اثر انگشت یافته اند و با کمک آن حتی می توانند جنسیت مظنون را شناسایی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۲    
مشمولانی که در یکی از دانشگاه های داخل کشور پذیرفته شده اند، طبق قانون خدمت وظیفه عمومی می توانند از معافیت تحصیلی برخوردار شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۱    
رئیس جمهور گفت: آمریکایی ها به دلیل آنکه می خواستند داعش را 20 سال در این منطقه نگه دارند و از این ابزار استفاده کنند، حق دارند از سپاه عصبانی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۸    
در پی اعلام سازمان پزشکی قانونی کشور مبنی بر اهدای جسد برای استفاده در مراکز آموزشی و دانشگاهی سازمان واحد فرآوری بافت و پیوند نسوج شماره های جدید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۷    
یک عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید گفت که باید دبیرخانه برگزاری جلسات مشترک سران سه قوا تشکیل شود تا با برگزاری مرتب و با برنامه از پیش تعیین شده این جلسات تنش ها و موضوعات اختلافی بین قوا کمتر شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۷    
آیین کلنگ زنی مدرسه ابتدایی شهدای بانک ملی ایران در روستای بناری از توابع بخش دیشموک استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور مسئولان بانک ملی ایران استان و جمعی از مدیران ارشد استانی و مردم منطقه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۵۵    
به گزارش حوزه دولت خبرگزاری فارس ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی رییس جمهور روز چهارشنبه در جلسه هیات دولت با بیان اینکه هر گاه بدخواهان به دنبال تحمیل فشار به کشور بوده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۸    
به گزاش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس ، هابیل درویشی مدیرعامل شرکت متروی تهران و حومه از سمت خود استعفا کرد. وی طی نامه ای به محمدعلی نجفی شهردار تهران استعفای خود را از مترو اعلام کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۴۴    
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی صبح روز چهارشنبه با وزیر خارجه انگلیس دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۸    
در این گزارش، نکاتی درباره چگونگی پاک کردن سوء پیشینه ذکر شده است. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان محکومیت قطعی کیفری در جرایم عمدی، پس از اجرای حکم یا شمول مرور زمان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۲۶    
رئیس دادگستری استان تهران گفت: حکم قاتل ستایش در ملأ عام اجرا نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۷    
احتمال تبانی در دیدار پرو و کلمبیا در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۵    
به گزارش خبرنگار موسیقی فارس، اردلان سرفراز ترانه سرایی که با بسیاری از خوانندگان اصطلاحا لس آنجلسی و خارج نشین همکاری داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱    
رئیس پلیس آگاهی ناجا: 73 درصد سرقت های خرد را معتادان مرتکب شده اند و در همین خصوص عدم جمع آوری و نگهداری معتادان و رهاسازی فوری آن ها مشکل زا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۳:۱۱    
به گزارش جام جم آنلاین ، زمانی که آرژانتین به چیزی شبیه معجزه نیاز داشت مسی از راه رسید و این وظیفه مهم را بر عهده گرفت. جام جهانی برای اینکه آرژانتین را از دست ندهد به مسی نیاز داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۶    
رئیس جمهور کشورمان گفت: برجام آزمون بزرگی برای همه دولتهای جهان است و تعهد به آن اساس اطمینان بخشی در جهان به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۵۰    
علی لهراسبی و رضا صادقی ترانه سوغاتی از اردلان سرفراز را خوانده و منتشر کرده بودند و که رضا صادقی در یادداشتی عنوان کرده بود این اثر را به شکل زمزمه وار و دلی خواندم و مثل قطعات خاطره انگیز دیگر در ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۸    
سلامت نیوز :زخم های سرد ناشی از ویروس هرپس سیمپلکس بیشتر به صورت تاول روی لب ها و لبه های بیرونی دهان خود را نشان می دهند. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۶    
سومین نشست تخصصی بررسی لایحه سلامت روان با عنوان نیم نگاهی بر لایحه سلامت روان در محل سرای احسان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۱۵    
به دنبال افشای رسوایی فساد اخلاقی یکی از تهیه کنندگان هالیوود، بازیگران زن آمریکایی بیشتری این فساد اخلاقی را تایید کردند و این رسوایی با ابعاد گسترده تری مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۵    
گروه سیاسی: دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در نیروهای مسلح با بیان اینکه نیروی انتظامی باید وظایف قانونی خود را به خوبی بشناسد، گفت: ایجاد امنیت پایدار از مأموریت های اصلی نیروی انتظامی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: من موضع گیری جناب آقای منتظری دادستان محترم کل کشور را در قضیه فضای مجازی، واقع بینانه می دانم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۶    
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس ، محمدعلی نجفی شهردار تهران در حاشیه جلسه هیأت دولت در پاسخ به سوالی در خصوص تغییر مدیران شهرداری با بیان اینکه برخی از مدیران زمان آقای قالیباف مدیران خوبی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۲۶    
شکارچی ببر که مورد اطمینان شی جین پینگ است و برخی از مقامات چینی از او وحشت دارند، قرار است به سمتی عالی رتبه در پکن منصوب شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۷    
باران کوثری در فیلم عرق سرد به کارگردانی سهیل بیرقی نقش یک فوتبالیست را بازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۷    
خبرگزاری آریا - شهردار تهران در نخستین نشست با اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح مشکلات مختلفی که متوجه شهر تهران است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۱۲    
سلامت نیوز ورزش به عنوان نوعی دارو برای بسیاری از چالش های سلامت روان می تواند نقش داشته باشد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۴۹    
محققان دانشگاه اوزاکای ژاپن هدف ژنی جدید به نام KPNB1 را برای درمان سرطان اپی تلیالی تخمدان (EOC) شناسایی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۰    
هفته نامه سلامت- دکتر حسین طباطبایی*: متاسفانه فیلم های غیراخلاقی بین جوان ها در همه نقاط دنیا رد و بدل می شود که تقلید از آنها می تواند باعث افزایش تعداد افراد مبتلا به بیماری های آمیزشی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۶    
سردار اسماعیل کوثری گفت: با بیان اینکه آمریکایی ها در تقابل با ایران ضرر اساسی خواهند کرد گفت: اینکه ترامپ می خواهد بگوید دیوانه است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۸    
دو هورمون گرلین و لپتین که به تنظیم گرسنگی کمک می کنند، تحت تاثیر شرایط خواب قرار می گیرند. گرلین اشتها را تحریک می کند، در شرایطی که لپتین آن را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۱    
بر اساس تحقیق محققان یک سبزی خواص زیادی شامل ضدسرطانی، دفع سنگ کلیه، بهبود سیستم گوارش و ادرارآوری دارد و به سلامت بدن کمک زیادی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۶:۵۶    
در عین حال مطالعات نشان داده است شب کاری، حتی شب کاری به صورت چرخشی ریسک ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت، مشکلات گوارشی و سلامت روان را بالا می برد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۰۱:۰۲    
شکوفه حبیب زاده : دیوارشان کوتاه است و با اصحاب قدرت هم رابطه ای ندارند. کارفرمایان خردی که اغلب کارشان را از پدرانشان به ارث برده اند و حالا روی پای خود ایستاده اند، اما خبری از مالکیت کارگاه نیست ...
  • ۱