جمعه ۲۷ مهرساعت ۱۰:۵۵Oct 2018 19

خبرهای آفتاب نیوز 3 آبان 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آبان 1396 آفتاب نیوز 2 آبان 1396 آفتاب نیوز 3 آبان 1396 آفتاب نیوز 4 آبان 1396 آفتاب نیوز 5 آبان 1396 آفتاب نیوز 6 آبان 1396 آفتاب نیوز 7 آبان 1396 آفتاب نیوز 8 آبان 1396 آفتاب نیوز 9 آبان 1396 آفتاب نیوز 10 آبان 1396 آفتاب نیوز 11 آبان 1396 آفتاب نیوز 12 آبان 1396 آفتاب نیوز 13 آبان 1396 آفتاب نیوز 14 آبان 1396 آفتاب نیوز 15 آبان 1396 آفتاب نیوز 16 آبان 1396 آفتاب نیوز 17 آبان 1396 آفتاب نیوز 18 آبان 1396 آفتاب نیوز 19 آبان 1396 آفتاب نیوز 20 آبان 1396 آفتاب نیوز 21 آبان 1396 آفتاب نیوز 22 آبان 1396 آفتاب نیوز 23 آبان 1396 آفتاب نیوز 24 آبان 1396 آفتاب نیوز 25 آبان 1396 آفتاب نیوز 26 آبان 1396 آفتاب نیوز 27 آبان 1396 آفتاب نیوز 28 آبان 1396 آفتاب نیوز 29 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۰۸:۴۴    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۰۷:۵۷    
مریم معصومی بازیگر سینما و تلویزیون عکسی از وزنه زدن خود در یک باشگاه ورزشی را در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۶    
متاسفانه بسیاری از موارد مسمومیت با مواد مخدر و محرک، ممکن است در کودکانی رخ دهد که به صورت اتفاقی محتویات بطری حاوی داروی ترک اعتیاد و شربت متادون را خورده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۶    
معاون پژوهش و فناوری پژوهشگاه فضایی ایران از انعقاد 100 قرارداد پژوهشی در حوزه فضا، با 10 دانشگاه کشور ، در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۰۸:۱۵    
رئیس هسته تحقیقات علوم اعصاب شنوایی گفت: 500 میلیون نفر در دنیا مبتلا به اختلالات شنوایی هستند و حدود یک میلیارد نفر نیز در معرض ابتلا به این اختلالات قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۳    
افزایش نمک در نان ها که مورد انتقاد وزیر بهداشت بود به دلیل کیفیت پایین آرد است. هرچند به خودکفایی گندم رسیده ایم اما متأسفانه به کیفیت گندم توجهی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۰۷:۵۷    
عضو حقوقدان شورای نگهبان تاکید کرد: اظهارنظر فقهی فقهای شورا به اتکای اصل چهارم قانون اساسی از مصادیق اختلاف قوا نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۰۷:۵۳    
برخی از فرماندهان انتظامی و مدیران استانی زنگ می زنند و من با فال می گویم چه کار کنند ؛ اینها بخشی از سخنان فالگیر قزوینی است که ادعا می کند از همه چیز با خبر است و به راحتی می تواند هرکاری انجام ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۰۵:۳۶    
با مصرف قلیان بوی بد دهان، سرفه، تنگی نفس، سردرد، دندان های زرد و کثیف، پوست تیره و چروکیده به سراغ شما می آیند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۰۴:۰۱    
در پی فاش شدن آزار جنسی یک بازیگر زن از سوی رئیس جمهور 93 ساله پیشین آمریکا، او مجبور به عذرخواهی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۵ - ۰۳:۵۷    
واکنش ها به سخنان دیروز آیت الله یزدی در مورد لازم الاجرا بودن اجرای نظر دیوان عدالت اداری در ممنوعیت ادامه فعالیت وی در شورای شهر یزد به سرخط خبرها مبدل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۷:۱۴    
جاسوس افزاری که اخیراً در ایران مشاهده شده از آیکونی مشابه آیکون مورد استفاده برای نمایش فولدرها توسط ویندوز استفاده و با انتخاب نام e_dadsara کاربر را به باز کردن پوشه ای حاوی اطلاعات الکترونیکی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۴    
یازده بازیکن استقلال در بازی با پرسپولیس مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۴:۱۶    
گزارش ها از بازار ایران حاکی از آن است که با وجود چند روز از اجرای آزمایشی طرح رجیستری تلفن همراه، بازار موبایل با افزایش حدود 10 تا 20درصدی قیمت مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۳:۴۸    
رئیس شبکه هپاتیت ایران، با بیان این مطلب که هپاتیت A همچنان از مشکلات کشور است، گفت: صادرات داروی هپاتیت به کشورهای همسایه یکی از اقداماتی است که سبب افزایش اعتبار ایران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۳    
حوادث مربوط به سرویس های دانش آموزان همواره در طول سال تحصیلی تکرار می شود. سال گذشته از ابتدای سال تحصیلی در چند مورد شاهد حوادث مختلفی برای سرویس های حامل دانش آموزان در سراسر کشور بودیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۱:۳۵    
دختربچه ای 5 ساله که توسط آدم ربایان گروگان گرفته شده بود با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان میناب در کمتر از 5 ساعت آزاد و در کمال سلامت به آغوش خانواده اش بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۶    
محققان دانشگاه های آزاد اسلامی واحد نجف آباد و تهران با همکاری پژوهشگرانی از کشور مالزی، موفق به سنتز نانوداربست های استخوانی شده اند که می توان از آن ها برای درمان عفونت های استخوانی بهره برد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۰    
در روزهای پایانی هفته فیلم های سینمایی و تلویزیونی مختلفی از شبکه های سیما به روی آنتن می روند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۹:۰۵    
ما می توانیم از خودمان انتقاد کنیم که مهندس بازرگان می خواست در مجلس اول صحبت کند و ما نگذاشتیم. این کار بدی بود، باید می گذاشتیم صحبت کند، بعد جواب او را می دادیم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۸:۵۵    
اولین پرسپولیس در تاریخ دربی تهران | این دربی در 16 فروردین 1347 برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۶    
عضو هیئت علمی پژوهشکده علوم شناختی پژوهشگاه دانش های بنیادی، گفت: تا درمان قطعی بیماری های مغزی راه زیادی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۸:۳۰    
ماجرا معمولا از داخل تاکسی فرودگاه شروع می شود؛ وقتی راننده پیشنهاد گذراندن اوقات خوش در جزیره را می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۸:۲۶    
هر کدام از زوایای اجرا شدن یا نشدن رجیستری گوشی های همراه مشکلاتی را به همراه دارد؛ در حالی که مسوولان از زیان های واردشده به دولت به دلیل حجم اعظم گوشی های قاچاق می گویند و راه چاره را رجیستری می ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۸:۱۵    
محققان انگلیسی می گویند روش پیشرفته ای برای برداشت تومور ریه ابداع کرده اند که دوران نقاهت بیماران را از دو هفته به چهار روز کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۷:۵۵    
مسئول شاخه سلامت زنان انجمن فیزیوتراپی ایران گفت: ام اس، سکته مغزی، صدمات نخاع، دیابت، فلج مغزی و پارکینسون از جمله بیماری هایی هستند که منجر به بیماری مثانه نوروژنیک می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۷:۰۵    
رئیس انجمن روماتولوژی ایران، با اشاره به شیوع بالای بیماری های مفصلی در کشور، گفت: 15 درصد جامعه دچار کمر درد و 14 درصد نیز مبتلا به آرتروز هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۶:۴۱    
رییس دومین کنگره ملی و چهارمین کنگره زخم و ترمیم، تعداد مبتلایان به زخم های مزمن در ایران را حدود 640 هزار نفر اعلام کرد و گفت: نزدیک به 50 هزار دیابتی در کشور هر سال در معرض زخم های مزمن قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۶:۱۰    
محققان انگلیسی با تاکید بر وجود دیابت نوع سه، هشدار می دهند که این بیماری معمولا در افراد مبتلا درست تشخیص داده نمی شود و در نتیجه این افراد بهبود نمی یابند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۴:۵۱    
دبیرعلمی یازدهمین کنگره روماتولوژی ایران گفت: بیماری های روماتولوژی ریشه بسیاری از بیماری ها و التهابات چشمی است؛ بنابراین لازم است پزشکان با شرح حال کامل از بیمار ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۳:۴۵    
محققان استرالیایی براساس یک مطالعه جدید می گویندد که با یک تزریق سلول های بنیادی می توان کمر درد مزمن را در افراد مبتلا برای دستکم دو سال درمان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۳:۰۲    
محققان می گویند که با قرار دادن برخی گیاهان خانگی در اتاق خواب می توان از فواید آنها برای سلامتی بهره برد و بر سرماخوردگی، تنگی نفس و بی خوابی غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۲:۲۵    
باید دانست که کشف زودرس سرطان در مراحل اولیه، منجر به درمانهای آسان تری می شود و مهمترین فردی که در این کشف می تواند کمک کند شخص زنان هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۱:۳۸    
فرماندار راز و جرگلان گفت: این شهرستان با کمبود شدید معلم با تجربه مواجه است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۴    
حزب دموکراتیک کردستان عراق گزارش ها مبنی بر استعفای رئیس این اقلیم طی چند ساعت آینده، را رد و اعلام کرد، ریاست بارزانی در پایان ماه جاری میلادی خاتمه می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۰:۴۹    
امیدوارم آقای یزدی با آرامش و بدون خط و نشان کشیدن به صاحب نظران فقهی و حقوقی، و با اندکی ملاحظه شرایط سیاسی داخلی و خارجی کشور که ما در مرحله خطیر کنونی بسیار به وحدت آحاد ملّت اعم از مسلمان و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۰:۳۵    
بدنبال حواشی بوجود آمده در فینال لیگ برتر کشتی آزاد، علیرضا کریمی عضو دارنده مدال برنز جهان و عضو تیم ایزی پایپ ،با تنبیه عجیبی از سوی یگان خدمتی خود مواجه شده و به جای حضور در اردوی تیم ملی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۰:۲۴    
داربی 86 دهم اسفند در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۰:۱۷    
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان با اشاره به اینکه استاندار کرمان نخستین بخشدار زن استان کرمان را معرفی کرده است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۰:۱۷    
آمریکا قصد دارد تعدادی هواپیمای رادار گریز اف-3 و پرسنل خود را به منظور پاسخگویی به حملات احتمالی کره شمالی به ژاپن اعزام کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۰:۱۶    
سخنگوی حماس از پایان اختلاف با جمهوری اسلامی و انتظار روابط نزدیک دو طرف در آینده خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۵۲    
مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد به اتهام مشارکت در اخلال در نظم عمومی و معاونت در توهین و نشر اکاذیب به دادسرای فرهنگ و رسانه تهران احضار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۵۱    
عادل فردوسی پور گزارشگر دربی 85 شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۴۸    
فرمانده منطقه انتظامی اهواز گفت: در کوی مدرس در مقابل یک موکب تعدادی از جوانان با هم درگیری لفظی پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۴۶    
عضو فقهای شورای نگهبان در جمع نخبگان نظارتی استان یزد به تبیین مبانی فقهی نظریه فقهای شورای نگهبان پیرامون تبصره 1 ماده 26 قانون تشکیلات و وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۴۴    
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، به خبر دخالت کارزار انتخاباتی هیلاری کلینتون در تهیه پرونده ای علیه او که به "دوسیه روسیه" معروف شده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۴۴    
رئیس پلیس فتا هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل هک و نفوذ در اینستاگرام خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۴۱    
وزارت خارجه لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که سه شهروند لبنانی از جمله یک تاجر چند روز پیش در عراق ربوده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۲۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار با قائم مقام وزیر امور خارجه سوریه ضمن تبریک پیروزی های ارتش سوریه گفت: داعش برای سوری ها هزینه زیاد داشت ولی شما با مقاومت توانستید به پیروزی های بزرگی دست پیدا کنید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۲۰    
حضرت آیت الله العظمی بیات زنجانی درباره عضویت اقلیت های دینی در شوراها و مجلس معتقد است: طبعاً مراد از کافران کسانی هستند که درصدد سلطه اند اما کسانی که اگرچه از نظر اعتقادی با مسلمانان فرق داشته ولی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۲۰    
لحظه از کار افتادن قلب، زمانی است که مرگ رخ می دهد. اما آیا انسان می تواند تجربه مرگ خود را درک کند؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۱۲    
ترامپ: سندی جعلی دست و پا کردند، من می دانم که آنها پول زیادی پرداخت کردند، هیلاری کلینتون همیشه این مسئله را تکذیب کرده است، دمکرات ها همیشه انکار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۳:۰۷    
واکنش ها به حضور حمید بقایی در دادگاه هنوز هم ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۲:۵۴    
معاون پزشکی و آزمایشگاهی سازمان پزشکی قانونی کشور با اشاره به موضوع آزار جنسی اهورا کودک مازندرانی گفت: در موضوعات کیفری که در مرحله دادرسی است و هنوز اتهام ثابت نشده و حکمی نیز صادر نشده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۲:۵۴    
از آخرین حضور خانواده ها در ورزشگاه های میزبان دربی، بیش از 36 سال می گذرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۲    
نوجوانان اسپانیا که تیم ملی ایران را در جام جهانی هندوستان حذف کرده بودند، حریف انگلیس در فینال شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۱    
مجلس نمایندگان آمریکا، شدیدترین تحریم هایی را که تاکنون وجود داشته است، علیه کره شمالی تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۲:۲۸    
آمکار با شکست روستوف به مرحله بعد جام حذفی روسیه صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۲:۲۷    
حیدرالعبادی، نخست وزیر عراق وارد تهران شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۲:۰۰    
باشگاه پرسپولیس از اتمام فروش بلیت دربی خبر دادباشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای با تقدیر و تشکر ویژه از هواداران اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۵۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان سفر یوکیا آمانو به تهران در ادامه دیدارهای متقابل میان مدیران آژانس بین المللی انرژی اتمی و مقامات ذی ربط در ایران و با هدف مرور آخرین وضعیت همکاری ها و ارتباطات دو ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۳۹    
روبین کازان با شکست برابر کریلیا از جام حذفی روسیه حذف شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۴    
تصاویری از آخرین جلسه تمرینی پرسپولیس و استقلال پیش از دربی 85 را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۲۲    
وزیر بهداشت از جمشید مشایخی عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۹    
داعش یک تانک t-90 روسی که متعلق به ارتش سوریه بود را تصرف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۷    
گردهمایی سه ساله های حسینی در حرم شاهچراغ (ع)
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۱۱    
طلبه جوان تهرانی که با ضربات قمه مورد حمله قرار گرفت و برخی رسانه ها دیشب حتی خبر فوتش را اعلام کردند از بیمارستان مرخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۰۶    
بازیکنان بارسا دیشب و بعد از بازی برابر مورسیا رختکن استادیوم این تیم را با وضعیتی آشفته ترک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۰۱    
مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید که تمام بلیت های دربی 85 به فروش رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۱:۰۰    
وزیر دفاع روسیه در سفری رسمی وارد قطر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۸    
سعید علی حسینی و بهداد سلیمی در رکورد گیری تیم ملی وزنه برداری رقابت جذابی را به نمایش گذاشتند و سهراب مرادی نیز با شکستن غیر رسمی رکوردهای جهان نمایش خوبی از خود نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۶    
کاتاروی نوجوان کشورمان مدال برنز رقابتهای قهرمانی جهان در اسپانیا را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۰:۳۵    
علی اکبر جوکار سفیر کشورمان در جمهوری چک با "میلوش زمان" رئیس جمهور این کشور دیدار و استوارنامه خود را تقدیم او کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۶    
مدیرعامل آرامکوی عربستان هشدار داد به دلیل انتظار برای پایین ماندن قیمت های نفت برای مدت طولانی، حداکثر یک تریلیون دلار سرمایه گذاری به تعویق افتاده یا لغو شده و سرمایه گذاری کمتر بر آینده انرژی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۵    
نخست وزیر ترکیه اعلام کرد: ما تدابیری را در قبال همه پرسی غیرقانونی اقلیم کردستان اتخاذ کردیم و تاکید داشتیم که این همه پرسی به ساکنان این منطقه و افراد بی گناه که مسوول برگزاری این همه پرسی نبودند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۵    
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید در واکنش به غیبت علیرضا کریمی در اردوی تیم ملی بدلیل حضور در پادگان گفت:در این شرایط حساس آماده سازی اینگونه حواشی به ضرر تیم ملی تمام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۳    
انعکاسی آیینه ای از خانه های رنگی شهر تروندهایم نروژ
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۲۰:۱۱    
تلاش وزیر گردشگری استرالیا برای سلفی گرفتن با یک کوئوکا، کوچکترین گونه کانگورو جهان
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۸    
رئیس شورای ورزش صداوسیما با اشاره به شهرآورد فردای تهران گفت: این شهرآورد نیز همچون بازی های قبلی به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۴    
پانیونیوس توانست در جام حذفی یونان تسالونیکی را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۲    
آتش گرفتن خودرو 206 در محور جواهر ده رامسر عصر امروز
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۵۱    
آتش گرفتن خودرو 206 در محور جواهر ده رامسر عصر امروز
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۴    
سند گشایش دفتر حفاظت منافع جمهوری اسلامی ایران در عربستان سعودی امضاء شد. در پی امضای سند گشایش دفتر حفاظت منافع ایران در عربستان میان مقامات ایرانی و سفیر سوییس در تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۳۰    
پست اینستاگرامی برانکو در آستانه دربی 85؛ به بزرگترین دربی آسیا خوش آمدید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۲۹    
حمله خرس به یک دوچرخه سوار در حاشیه مسابقه دوچرخه سواری در کانادا
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۱۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات عادل الجبیر در نشستی در لندن گفت: بسیار جای تاسف است که وزیر امور خارجه عربستان سعودی همچنان اصرار دارد همان رویکرد پر اشتباه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۸    
20 بازیکن استقلال برای دیدار با پرسپولیس در دربی 85 مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۶    
باشگاه استقلال نسبت به شایعه حذف از لیگ قهرمانان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۵    
رئیس پایانه مرزی میرجاوه گفت: اتوبوس زوار پاکستانی اربعین حسینی(ع) شب گذشته در منطقه "تفتان" پاکستان با یک کامیون برخورد کرد که در پی این حادثه 22 زائر جان باختند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۲    
سهراب مرادی به طور غیر رسمی دو کیلوگرم رکورد یک ضرب جهان را شکست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۹:۰۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۸:۴۲    
رئیس پارلمان قرقیزستان امروز (چهارشنبه) از سمت خود کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۶    
مدیرکل ثبت احوال استان کرمانشاه بیماری های قلبی و عروقی، سرطان ها و تومورها و حوادث غیرعمد را سه عامل اصلی مرگ و میر کرمانشاهیان در نیمه ابتدای امسال عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۴    
رییس پیشین ستاد مشترک ارتش آمریکا تاکید کرد که ایران به مفاد برجام پایبند بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۳    
تصویری از سرلشکر قاسم سلیمانی در حرم حضرت رقیه که برای نخستین بار در صفحه اینستاگرام ایشان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۷:۵۷    
شرکت های فناوری لنوو و اینتل اولین قدم را برای حذف ورود رمزعبور آنلاین از رایانه های شخصی برداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۵    
المپیاکوس در جام حذفی یونان توانست آچارنایکوس را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۴    
به دنبال انتشار خبری مبنی بر فوت آیت الله حائری شیرازی در فضای مجازی صحت این خبر تایید نشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۱    
علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی به مقام والای شهدای سرخه ادای احترام کرد و با حضور وی آیین رونمایی از پلاک ماندگار منزل پدری دکتر روحانی در زادگاهش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۷:۲۰    
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی خراسان جنوبی از شناسایی 23 دانش آموز اوتیسم در استان خبر داد.