یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۲۰:۵۳Oct 2018 21

خبرهای آفتاب نیوز 10 آبان 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آبان 1396 آفتاب نیوز 2 آبان 1396 آفتاب نیوز 3 آبان 1396 آفتاب نیوز 4 آبان 1396 آفتاب نیوز 5 آبان 1396 آفتاب نیوز 6 آبان 1396 آفتاب نیوز 7 آبان 1396 آفتاب نیوز 8 آبان 1396 آفتاب نیوز 9 آبان 1396 آفتاب نیوز 10 آبان 1396 آفتاب نیوز 11 آبان 1396 آفتاب نیوز 12 آبان 1396 آفتاب نیوز 13 آبان 1396 آفتاب نیوز 14 آبان 1396 آفتاب نیوز 15 آبان 1396 آفتاب نیوز 16 آبان 1396 آفتاب نیوز 17 آبان 1396 آفتاب نیوز 18 آبان 1396 آفتاب نیوز 19 آبان 1396 آفتاب نیوز 20 آبان 1396 آفتاب نیوز 21 آبان 1396 آفتاب نیوز 22 آبان 1396 آفتاب نیوز 23 آبان 1396 آفتاب نیوز 24 آبان 1396 آفتاب نیوز 25 آبان 1396 آفتاب نیوز 26 آبان 1396 آفتاب نیوز 27 آبان 1396 آفتاب نیوز 28 آبان 1396 آفتاب نیوز 29 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۹    
یک روز شلوغ کاری شروع شده است، مرسوله های زیادی دارید و باید هرچه سریعتر نسبت به ارسال اقدام کنید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۹:۱۱    
آمار فروش شش ماهه گذشته بازار خودروهای وارداتی نشان می دهد که پنج محصول رنو در صدر پرفروش ترین خودروهای این بخش از بازار قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۸:۳۳    
اکران فیلم سینمایی زیر سقف دودی ساخته پوران درخشنده با حضور این کارگردان ایرانی در سینماهای کشور آمریکا با استقبال تماشاگران مخاطبان مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۵:۲۰    
جت جنگنده ای در پرواز آزمایشی دیوار صوتی را شکست و چند دقیقه با سرعت مافوق صوت پرواز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۴:۴۶    
نوشیدن 5 تا 6 لیوان آب ممکن است در اوایل زیاد به نظر برسد، اما به مرور ساده و به تبدیل به یک عادت خوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۳    
رییس کل سازمان نظام پزشکی کشور در بیانیه ای اعلام کرد که با هر نوع دخالت غیر اصولی در امور پزشکی به شدت برخورد می شود و در عین حال طی نامه ای به وزیر بهداشت خواستار اقدامات جدی و کارآمد آن وزارتخانه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۰۱:۴۸    
شورای اسلامی شهرکرد در نشست فوق العاده چهارشنبه شب خود با 4 رأی موافق، نورالله غلامیان دهکردی را به عنوان شهردار شهرکرد انتخاب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۲۲:۴۶    
بورس شانگهای در سال گذشته با خرید 40 درصد از سهام بورس پاکستان یکی از سهامداران عمده این بازار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۲۰:۵۶    
سفارت آلمان از هفت تا 13 آبان، هفته فیلم آلمان را در تهران و شیراز و کرمان برگزار می کند.در این هفته فیلم که با همکاری گروه هنر و تجربه سازمان سینمایی وزارت ارشاد برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۹:۴۴    
جریان های سیاسی به هر میزان که به آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی و تأکیدات رهبر معظم انقلاب پایبند باشند، سپاه مخلص آنها هم هست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۹:۲۳    
عضلات می توانند برای مدت زمان محدودی بدون اکسیژن به سوزاندن سوخت ادامه دهند، اما سطوح اکسیژن پایین اگر حالت مزمن به خود بگیرد موجب ضعف عضلانی می شود. همچنین، مواجهه با تنگی نفس دور از انتظار نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۵:۴۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس با پرداخت سود نقدی سهام عدالت مخالف است، گفت: این طرح به نفع دولت و مردم نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۸    
پسر معلول 8 روز بدون آب وغذا در جاده های شمالی کشور سرگردان بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۷    
اولین مسجد الکترونیکی هوشمند کشور در منطقۀ پردیسان قم احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۳:۴۵    
فرمانده انتظامی شهرستان "نیکشهر" از شناسایی و دستگیری عاملان آدم ربایی در عملیات غافلگیرانه پلیس این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۳:۳۴    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.2 دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 11 و 17 دقیقه امروز مورموری از توابع آبدانان در استان ایلام را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۳:۱۵    
سوال رایج این روزها این است که آیا شورای نگهبان باید مصلحت سنجی کند یا باید به وظیفه خودش در بیان احکام شرعی مشغول باشد؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۲:۵۵    
رییس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با بیان این که فیلترینگ در کشور جواب نمی دهد از بازگشایی فضایی جدید در حوزه خدمات اینترنتی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۲:۱۴    
رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: زائران اربعین حسینی مراقب بیماری های تنفسی بویژه آنفولانزا و بیماری های اسهالی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۱:۱۱    
بعضی افراد تصور می کنند که موتور خودروهای جدید به واسطه افزایش دقت در ساخت موتور، نیازی به آب بندی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۷    
علی اکبریان آخرین بار که به مرخصی رفته با 28.5 گرم شیشه دوباره دستگیر می شود و به زندان می آید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۵    
قائم مقام وزیر کشور در امور اجتماعی از افزایش 190 درصدی کشف پیش سازهای هروئین و شیشه در نیمه نخست سال 96 در کشور خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۸    
در یک ماه گذشته، 11 دلیل دانشجویان، پزشکان، فعالان محیط زیست، معلمان و حتی اهالی محله ای را به مقابل دانشگاه تهران، مجلس شورای اسلامی، وزارت بهداشت، زاینده رود و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۰:۲۰    
متهمان فرد ربوده شده را به یک منزل در محله ای در حاشیه شهر منتقل کردند اما اهالی محل به آنان مشکوک شدند و موضوع را به پلیس اطلاع دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۹:۳۳    
این غذاها( غذاهای فرآوری شده) می تواند باعث ایجاد چاقی و التهاب گردد و برای مغز بسیار مضر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۹:۱۶    
وزیر اطلاعات درگذشت پدر سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۶:۱۰    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حفظ انسجام و سرمایه اجتماعی کشور از مجمع تشخیص مصلحت نظام خواست هر چه سریعتر مشکل تعلیق عضویت سپنتا نیکنام عضو زرتشتی شورای شهر یزد را حل کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۳:۳۵    
معاون بهداشت وزارت بهداشت از اجرای برنامه "ایراپن"جهت کنترل و مبارزه با بیماری های غیرواگیر، در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور تا پایان شهریور سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۲:۳۰    
یک متخصص مغز و اعصاب، سکته مغزی را خطرناک ترین و در عین حال قابل پیشگیری ترین بیماری دانست که در صورت تشخیص به موقع، قابل درمان نیز خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۱:۴۵    
بررسی ها نشان می دهد مصرف غذاهای تند و تیز باعث می شود میل به خوردن خوراکی های شور کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۰:۵۶    
یک نشریه علمی به نقل از یک مقام آگاه پروژه ایتر اعلام کرد که آمریکا مانع از ورود ایران به این پروژه گداخت هسته ای در فرانسه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۰:۴۴    
مدیرکل امور حمایت های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: 120 هزار کودک زیر 6 سال مبتلا به سوء تغذیه در سطح کشور و 2500 کودک در استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۰:۳۶    
مدیر روس نفت اعلام کرد این تولیدکننده نفت روسی و شرکت ملی نفت ایران بر روی یک قرارداد برای همکاری با یکدیگر در شماری از پروژه های استراتژیک به ارزش 30 میلیارد دلار در ایران توافق کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۰:۲۵    
قائم مقام وزیر نیرو گفت: در حال حاضر به کارگروه های بررسی کننده در سازمان مدیریت پیشنهاد افزایش قیمت برق داده شده که در حال بررسی است و تا زمانی که این موضوع در این کارگروه به تایید نرسد افزایشی در ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۵۷    
مدیر بافت های تاریخی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان سرستون یافت شده در جریان حفاری های پروژه پیاده راه سازی میدان امام شهر همدان را مربوط به دوره ایلخانی معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۵۰    
خدا کند تصمیمی که در شورای نگهبان گرفته اید و این روزها بهانه به دست بیگانه و ضدانقلاب افتاده، با همین خشمی که در جمله بالا موج می زند، ممزوج نبوده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۴۲    
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از ورود به پرونده شکایت دادستان اصفهان و سپاه صاحب الزمان از علی مطهری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۴۲    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه پاسداران در پیشبرد اهداف انقلاب ، مسئولیت مستقیم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۳۴    
یک سازه ی ظاهرا تاریخی در عرصه ی خیابان داور کشف شد، در حدسیات اولیه گفته می شود، احتمالا این سازه متعلق به کاخ گلستان است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۳۲    
"گربه های کنگ فوکار" نام مجموعه عکسی از یک عکاس ژاپنی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۲۹    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به 138 مصوبه و قانون خلاف مبانی بیمه ای طی 40 سال اخیر، گفت: این 138 قانون آثار غیرقابل جبرانی به صندوق تامین اجتماعی وارد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۲۷    
دستگیری 260 خرده فروش مواد مخدر و دستگیری اعضای باند سارقان مسلح دستگاه های فلز یاب توسط اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۲۵    
قاضی رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: تاکید می کنم که سازمان بازرسی قصد برخورد با مدیران و تشکیل پرونده قضایی برای مدیران را ندارد. چون تلاش ما در سازمان بازرسی کل کشور بر پیشگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۲۱    
دبیر سیاسی شبکه بی بی سی اعلام کرد وزیر دفاع انگلیس استعفا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۱۴    
کارشناسان سلامت در تلاش برای مهار شیوع مرگبار طاعون در آفریقا هستند که با هشدارهایی نسبت به گسترش آن در 9 کشور همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۱۲    
پیکر مطهر حاج حسن سلیمانی ابوی سردار حاج قاسم سلیمانی صبح چهارشنبه 10 آبان در روستای قنات ملک شهرستان رابر کرمان شییع و تدفین شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۰۸    
براساس اطلاعیه سازمان هواشناسی تا فردا (10 آبان ماه) دمای هوا در استان های اردبیل ،گیلان و مازندران 4تا 6درجه کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۰۲    
نشست خبری مشترک روحانی، پوتین و علی اف پس از برگزاری نشست سه جانبه روسای جمهور ایران ،روسیه و آذربایجان در سالن اجلاس سران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۳:۰۰    
در مراسمی با حضور وزیر کشور و مسئولان استان اردبیل هشتمین استاندار اردبیل در دولت دوازدهم معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۵۹    
وزیر کشور گفت: همچنان اقتصاد مقاومتی اولویت یک کشور است و دولت اعتقاد راسخ به تحقق اهداف، برنامه ها و راهبردهای آن دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۵۶    
نخستین جلسه مشترک شهردار و معاونین با اعضای شورای شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۵۶    
انفجار دو تانکر نفت در شهر چاریکار افغانستان به کشته شدن دست کم 15 تن منجر شد و 27 زخمی بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۵۵    
وزیر کشور گفت: استکبار جهانی بداند که ما ذره ای از قدرت دفاعی مان کوتاه نمی آئیم چرا که در تامین امنیت خود دستیابی به تجهیزات، علوم، فنون و تکنولوژی های جدید نظامی را حق مسلم خود می دانیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۵۴    
سردار جزایری درباره صحبت تیلرسون برای برچیدن نیروهای مردمی گفت: حشدالشعبی را به تعبیر بهتر باید بگوییم بخش عظیمی از مردم عراق و افرادی که تلاش می کنند به طرق مختلف از جمله حضور در یک دفاع نظامی از ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۵۱    
جانشین وزیر دفاع با بیان اینکه برای مقابله با دشمنان تقویت توان موشکی را در دستور کار داریم، گفت: هرگز سیاست حمله کننده نخواهیم داشت اما با هر گونه تهدید دشمن مقابله خواهیم کرد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۴۸    
براثر ازدحام جمیعت دو زائر حسینی در خاک پاکستان جان باختند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۴۸    
مجمع عمومی سازمان ملل متحد امروز (چهارشنبه) با تصویب قطعنامه ای خواستار پایان تحریم های آمریکا علیه کوبا شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۴۲    
اجلاس روسای جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری آذربایجان چهارشنبه شب با امضای یک بیانیه مشترک به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۲:۴۲    
دانش آموز پایه یازدهم یک دبیرستان روستای دره بوری لالی٬ در هنگام زنگ تفریح هنگام شوخی مورد اصابت مشت قرار گرفت که منجر به مرگ او شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۱:۴۴    
رئیس جمهوری روسیه گفت: امیدواریم در آینده نزدیک توافقات ما درخصوص رژیم حقوقی دریای خزر نهایی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۱:۴۳    
رئیس جمهوری آذربایجان گفت موقعیت جغرافیایی روسیه، آذربایجان و ایران شرایطی را فراهم می آورد تا همکاری های ویژه ای با یکدیگر داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۱:۴۲    
تیم ملی فوتبال ساحلی در دومین بازی خود در مسابقات بین قاره ای 2017 امارات، پاراگوئه را با حساب 4 بر یک شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۰:۵۱    
نماینده مردم اردکان در پی جان باختن تعدادی از زائرین اردکانی در حادثه حله عراق و شهادت محیط بان یزدی در درگیری با اشرار در یکی از مناطق حفاظت شده این استان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۰:۴۹    
رئیس جمهور آمریکا با حیوان توصیف کردن عامل حمله شب گذشته در منهتن اعلام کرد که از کنگره این کشور خواسته است تا برنامه موسوم به روادید مهاجرتی گوناگونی (لاتاری) را متوقف کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۰:۴۵    
جنگل های "کوه سفید" در شهرستان لنده پس از ساعتها همچنان در آتش می سوزد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۰:۴۳    
دبیرکل اتحادیه عرب بیانیه بالفور را یک اشتباه تاریخی شرم آور خواند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۰:۳۶    
مدیر شبکه نسیم از آماده سازی برنامه دورهمی مهران مدیری برای پخش در ایام ربیع الاول خبر داد و گفت: دکور و فضای برنامه دورهمی کاملا تغییر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۰:۳۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: وزرای خارجه ایران و آمریکا جز در نشست جمعی وزرای امور خارجه 1+5 در نیویورک هیچ دیدار و گفتگوی دیگری نداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۰:۲۹    
حسن زمانی می گوید تیم استقلال روند رو به رشدی داشته است و می تواند در پایان فصل بین سه تیم بالای جدول قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۰:۲۰    
تفاهمنامه همکاری میان جمهوری اسلامی ایران، روسیه و جمهوری آذربایجان دقایقی پیش توسط روسای جمهور این سه کشور امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۰:۱۹    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار رئیس جمهور روسیه با استقبال از پیشنهاد آقای ولادیمیر پوتین برای گسترش روزافزون همکاری ها در همه زمینه ها تأکید کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۹:۵۶    
رییس جمهور در نشست سه جانبه جمهوری اسلامی ایران، فدراسیون روسیه و جمهوری آذربایجان، تعامل گسترده با جهان به ویژه کشورهای همسایه را سیاست راهبردی تهران دانست و تاکید کرد که در این چارچوب ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۹:۵۵    
نشست خبری مشترک روسای جمهور ایران، روسیه و آذربایجان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۹:۲۲    
در آغاز اجلاس سه جانبه روسای جمهور ایران،روسیه و آذربایجان در تهران روسای جمهور این سه کشور عکس یادگاری گرفتند
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۹:۱۸    
گروه داعش بعد از تسلط بر قسمتهای وسیعی از عراق و سوریه به یکی از مهمترین بازیگران منطقه ای تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۹:۱۱    
دومین اجلاس سه جانبه ایران، روسیه و جمهوری آذربایجان کار خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۹:۰۹    
رئیس جمهوری اسلامی ایران گفت: همکاری ایران و روسیه تا پایان مبارزه با تروریسم در سوریه ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۹:۰۴    
الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۹:۰۳    
با اعلام عضو هیات مدیره باشگاه استقلال میزان بدهی این باشگاه مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۸:۳۴    
سرمربی تیم ماشین سازی تبریز با بیان اینکه یکی از افراد کنار زمین حرفی زد که باعث ناراحتی من شد گفت: به من گفتند حرف نزن و به دهنت چسب بزن که من هم این کار را انجام دادم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۸:۳۳    
فرمانده انتظامی مازندران از کشف 75 میلیارد ریالی زمین خواری و آزادسازی 18 هزار متر از اراضی ملی از زمین خواران در شهرستان چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۸:۳۱    
توییت اکانت ریاست جمهوری روسیه از دیدار امروز پوتین و روحانی
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۸:۳۰    
تیم های فوتبال نفت مسجد سلیمان و نساجی موفق شدند با برتری مشابه 3 بر 1 مقابل حریفان شان، رتبه های اول و دوم خود را در جدول حفظ کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۸:۰۷    
مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال می گوید استقلال بیشتر مشکل مدیریتی دارد تا مشکل فنی. مجموعه استقلال چون همگون نیستند این مشکلات برایشان پیش آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۵۰    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی سنندج گفت : صبح امروز یک دستگاه تریلی حامل مواد نفتی در سه راهی مریوان به سنندج واژگون شد که متاسفانه در این حادثه راننده این تریلی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۸    
رسول خطیبی در اعتراض به داور مسابقه که از وی خواسته بود کنار زمین ساکت باشد با چسب دهان خود را بست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۶    
رسول خطیبی در اعتراض به داور مسابقه که از وی خواسته بود کنار زمین ساکت باشد با چسب دهان خود را بست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۳    
محققان یک سیاره فراخورشیدی در ابعاد مشتری کشف کرده اند که به دور ستاره ای با ابعاد نصف خورشید می چرخد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۴۱    
عضو کانون عالی شورای اسلامی کار با بیان اینکه موضوع دستمزد در جلسات شورای عالی کار در هفته های پایانی سال برگزار می شود، گفت: جلسات شورا به صورت منظم ماهی یک بار برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۸    
ازدحام بیش از اندازه تماشاگران الاهلی مصر قبل از فینال لیگ قهرمانان آفریقا تمرین این تیم را تعطیل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۳۴    
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از ده برابری آلودگی هوا در استان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۱۸    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که بمب افکن های روسی، با عبور از آسمان ایران و عراق مواضع گروه تروریستی داعش در دیرالزور را هدف قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۱۰    
مدیر عامل آتش نشانی مشهد گفت: آتش سوزی کارخانه پنبه در مشهد با حضور 40 آتش نشان مهار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۷:۰۱    
یکی از انتقادهایی که در فرایند رای اعتماد به وزیر جدید نیرو مطرح می شد رویکرد این وزارتخانه نسبت به طرح های انتقال آب بود و البته این در شرایطی است که مسوولان دولت یازدهم نیز اجرای طرح های انتقال آب ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۸    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه و هیات همراه دقایقی پیش با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۶    
رییس جمهور روسیه با رهبری انقلاب دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۴    
رییس جمهور روسیه که برای شرکت در نشست سه جانبه ایران، روسیه و جمهوری آذربایجان بعدازظهر امروز وارد تهران شد با دکتر حسن روحانی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۶:۵۱    
رسول خطیبی در جریان دیدار تیمش مقابل ملوان بندرانزلی در چارچوب هفته یازدهم لیگ دسته اول فوتبال، در اعتراض به تذکری که داور مسابقه به او داد به دهانش چسب زد.