یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۲۰:۴۶Oct 2018 21

خبرهای آفتاب نیوز 17 آبان 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آبان 1396 آفتاب نیوز 2 آبان 1396 آفتاب نیوز 3 آبان 1396 آفتاب نیوز 4 آبان 1396 آفتاب نیوز 5 آبان 1396 آفتاب نیوز 6 آبان 1396 آفتاب نیوز 7 آبان 1396 آفتاب نیوز 8 آبان 1396 آفتاب نیوز 9 آبان 1396 آفتاب نیوز 10 آبان 1396 آفتاب نیوز 11 آبان 1396 آفتاب نیوز 12 آبان 1396 آفتاب نیوز 13 آبان 1396 آفتاب نیوز 14 آبان 1396 آفتاب نیوز 15 آبان 1396 آفتاب نیوز 16 آبان 1396 آفتاب نیوز 17 آبان 1396 آفتاب نیوز 18 آبان 1396 آفتاب نیوز 19 آبان 1396 آفتاب نیوز 20 آبان 1396 آفتاب نیوز 21 آبان 1396 آفتاب نیوز 22 آبان 1396 آفتاب نیوز 23 آبان 1396 آفتاب نیوز 24 آبان 1396 آفتاب نیوز 25 آبان 1396 آفتاب نیوز 26 آبان 1396 آفتاب نیوز 27 آبان 1396 آفتاب نیوز 28 آبان 1396 آفتاب نیوز 29 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۱۷:۱۴    
یک فرمانده ارشد نیروی هوایی آمریکا مدی شد موشکی که شنبه هفته گذشته در نزدیکی فرودگاه ریاض مورد رهگیری قرار گرفته، از ایران و دارای نشانه هایی از این کشور بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۲۲:۴۶    
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری با رد درخواست ابطال بخشنامه های وزارت بهداشت و مرکز دخانیات کشور، بر ممنوعیت هرگونه اقدام مبنی بر معطر کردن مواد دخانی که موجب تبلیغ و ترویج استفاده از محصولات دخانی می ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۲۰:۰۰    
رئیس امور داروخانه ها و شرکت های پخش سازمان غذا و دارو گفت: داروهای تحت کنترل و مخدر که توسط شرکت های پخش در داروخانه ها توزیع می شوند، بدون نسخه نباید به بیمار تحویل شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۷:۴۸    
اشتباه یک برنامه نویس باعث شد دسترسی مالکان پول دیجیتال Ethereum به سپرده های خود به ارزش نزدیک به 280 میلیون دلار برای مدتی ناممکن شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۷:۴۲    
توانایی مشاهده رنگ ها، اشکال، و بافت های مردم و محیط اطراف تا زمانی که قدرت بینایی شما دچار مشکل نشود به طور معمول چیزی است که کمتر مورد توجه قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۶    
وزیر راه و شهرسازی پس از انتشار سند افزایش سود وام طرح مسکن مهر به بخشنامه بانک مرکزی در این زمینه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۵:۱۶    
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، ظهر دیروز از دستگیری چهار سارق خانه در محدوده خانی آباد نو خبر داد و گفت: این متهمان به بهانه مهمانی به خانه یکی از دوستانشان رفته بودند که با استفاده از غفلت صاحب خانه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۴:۲۱    
مهلت شرکت در مسابقه اینستاگرامی بانک شهر با عنوان " شهرحسینی" 18 آبان ماه همزمان با روز اربعین به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۹    
یک متخصص پزشکی ورزشی گفت: ممکن است فرد در زمان حضور در سونای خشک تا یک کیلو وزن خود را از دست بدهد، اما وزن از دست رفته نشان از کاهش چربی نیست؛ بلکه آب از دست رفته بدن است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۳:۱۸    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، از امضای قراردادهایی با بانک های اروپایی و آسیایی، به منظور جذب سرمایه گذاری در بخش معدن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۴    
استاندار هرمزگان در آئین معرفی جزیره قشم به عنوان اولین مرکز گردشگری حلال جمهوری اسلامی ایران با اشاره به مبانی دینی و قرآنی گردشگری حلال ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۹:۳۰    
سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سه سارق قوی هیکل در محدوده زعفرانیه خبر داد و گفت: این متهمان که پس از هر بار سرقت برای اهالی خانه پیام هشداری می گذاشتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۷:۳۱    
طلای خالص 24 عیار است و عیارهای 18،20،21،22 و در برخی کشورهای اروپایی و آمریکا عیارهای 9،10،12،14 از جمله عیارهای معمول و مرسوم در دنیا هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۵:۱۰    
محققان دانشگاه "راتگرز" در نیوبرانزویک با همکاری "آزاده جدلی" محقق ایرانی در یک پژوهش جدید موفق شدند تا با تزریق سلول های بنیادی به گوش داخلی، شنوایی را به افراد ناشنوا بازگردانند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۴:۰۷    
آیا دوست دارید کودک تان در مدرسه عملکرد بهتری داشته باشد؟ کمی به رژیم غذایی او متمرکز شوید و ببینید در طول روز چه غذاهایی مصرف می کند؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۳:۳۵    
افراد برای درمان سکسکه طولانی دست به کارهای عجیبی می زنند که برخی از آن ها عبارتند از کشیدن زبان، جیغ زدن با بلندترین صدای ممکن یا آویزان شدن به صورت وارونه.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۲:۵۸    
خشم یک هیجان انسانی بهنجار و مفید است اما وقتی نتوان آنرا کنترل و مدیریت کرد تخریب کننده و خطرناک می شود و می توان آسیب های جبران ناپذیری را برای فرد و اجتماع بدنبال داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۲:۲۳    
افت قند خون ناگهانی زمانی اتفاق می افتد که بدن شما به اندازه کافی انرژی برای انجام فعالیت های مختلف را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۱:۵۵    
کره شمالی امروز (چهارشنبه) سفر رئیس جمهوری آمریکا به کره جنوبی را مورد انتقاد قرار داده و گفت که این اقدام تنش های تحریک آمیز در شبه جزیره کره و خطر وقوع یک جنگ هسته ای را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۱:۲۵    
نام کیوی از نام گونه ای پرنده زیبا که در نیوزیلند پرنده ملی بوده این میوه داده شده است. کیوی بعد از رشد حدود یک هفته ای تبدیل به نهال و قابل قلمه زدن است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۱:۰۹    
تیم الخور در شبی که هافبک ایرانی اش را 90 دقیقه در اختیار داشت، به نخستین پیروزی اش در جام اتحادیه قطر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۱:۰۶    
در حالی که گمانه ها در خصوص احتمال کناره گیری ملک سلمان از تاج و تخت عربستان شدت گرفته، وی ریاض را ترک کرد و وارد مدینه منوره شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۱:۰۳    
حسین شریعتمداری گفت: از توقیف کنندگان روزنامه کیهان دعوت می کنم که اگر اقدام خود را قانونی و به نفع مصالح ملی کشور می دانند در یک مناظره تلویزیونی شرکت کنند و از اقدامی که انجام داده اند دفاع کنند .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۰:۵۴    
پارلمان فرانسه مصونیت قضایی رهبر حزب راست افراطی این کشور را به دلیل انتشار تصاویر خشونت آمیز گروه تروریستی داعش در حساب کاربری خود در توئیتر، لغو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۰:۵۰    
رئیس ستاد مرکزی اربعین از تعلیق فعالیت 8 دفتر هواپیمایی به دلیل تخلف فروش بلیت باقیمت بیش از نرخ تعیین شده، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۰:۴۹    
رئیس جمهور مصر در جمع اهالی رسانه تأکید کرد که بحران های منطقه را می توان با گفتگو حل و فصل کرد و او مخالف هرگونه اقدام نظامی علیه ایران و حزب الله است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۰:۴۴    
ساختمان دستگاه اطلاعات خارجی روسیه در مسکو روز چهارشنبه آتش گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۰:۲۹    
مسی قرار است در صورت قهرمانی آرژانتین در جام جهانی کار عجیبی انجام بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۰:۰۴    
هافبک تیم استقلال ضمن رد شایعه تخلف رانندگی و کورس گذاشتن با جابر انصاری در خیابان اعلام کرد از عاملان این خبر شکایت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۸ - ۰۰:۰۲    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اشغال سفارتخانه آمریکا در تهران در 13 آبان ماه سال 1358 توسط دانشجویان پیرو خط امام در همان مقطع زمانی حرکت عاقلانه و اثرگذار بود اما در موارد دیگر اشغال یک سفارتخانه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۳:۵۹    
او را می بینم که در شبی از شب های تهران، پیاده راه می رود. می دوم که ببینمش و این حضور بدون واسطه را باور کنم...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۸    
بازی ایران و ونزوئلا در ز برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۱    
نخست وزیر ترکیه که در واشنگتن به سر می برد از تصمیم کشورش برای حل مشکلات و تنش های به وجود آمده با آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۳:۳۰    
شبکه العربیه برای چند ساعت خبر پادشاهی محمد بن سلمان ولیعهد سعودی را منتشر و سپس آن را حذف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۳:۲۹    
با توجه به تعدد زوار در مسیر خرمشهر به شلمچه، مسیر خودرویی این جاده مسدود شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۳:۲۶    
در حالی که ترامپ از افراد دستگیر شده به علت سرکیسه کردن عربستان انتقاد می کند، به نظر می آید که رئیس جمهور آمریکا هیچ مشکلی با سرکیسه کردن ریاض برای پر کردن جیب واشنگتن نداشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۵۸    
بامداد امروز در روستای گویزیله از توابع شهر میرآباد سردشت در جریان شکار گراز دو نفر از ساکنین این روستا جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۵۵    
قاچاقچیان چوب در اقدامی تلافی جویانه 46 اصله از درختان حاشیه جاده جنگلی عباس آباد - کلاردشت را قطع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۵۴    
سفیر اتحادیه اروپا اعلام کرد که مسئول سیاست خارجی این اتحادیه به مدت یک روز و نیم با سران کنگره آمریکا درباره برجام به رایزنی و تبادل نظر پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۵۰    
رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: بر اثر برخورد 2 خودرو سواری در جاده باخرز 2 نفر کشته و چهار نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۴۹    
در سال های اخیر برخی از مهمترین پست های دولتی و حکومتی به دست جوانانی افتاده است که بعضی از آنها از جمله رهبران موثر به شمار می روند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۴۸    
براساس مصوبات هیات دولت، تسهیلات پرداختی بابت مسکن مهر تا سقف 250 میلیون ریال، مشمول تضمین یارانه نرخ سود بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۴۴    
رئیس پلیس راه خوزستان گفت: بر اثر اصابت یک دستگاه سواری به علت خواب آلودگی راننده اش با یک تانکر، انفجار مهیبی در محوز ایذه - دهدز صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۴۲    
موج بازگشت زائران اربعین حسینی از مرز مهران به کشور ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۳۸    
محمد بن سلمان ولیعهد سعودی روز سه شنبه مدعی شده بود که ایران به نیروهای یمنی و حوثی تجهیزات موشکی ارائه می کند و این تعرض مستقیم نظامی علیه عربستان است این در حال است که مقامات سعودی پا را از حد خود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۳۴    
تیم ملی فوتبال جوانان با قرار گرفتن در رده دوم گروه خود از صعود به مرحله نهایی مسابقات قهرمانی فوتبال آسیا بازماند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۳۴    
"آلن دلون" بازیگر محبوب سینمای فرانسه درحالی امروز شمع تولد هشتاد و دو سالگی خود را خاموش خواهد کرد که شایعاتی درباره قتل همسرش دهان به دهان می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۳۴    
محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه با صدور حکمی یوسف صدیقی را به عنوان رییس مرکز حراست این سازمان منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۲۷    
رئیس جمهور فرانسه بر لزوم قاطعیت در برابر برنامه موشکی ایران تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۲۶    
رسانه آمریکایی با افشای یک سند دادگاهی نشان داد که مأموران اف بی آی به عنوان بخشی از عملیات هکری خود در سال 2015، مخفیانه رایانه های ایران، روسیه و چین را هک کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۲۵    
فیلمبرداری بخش ارمنستان فیلم سینمایی مصادره به کارگردانی مهران احمدی به پایان رسید. سفیر ایران در ارمنستان در دیدار با عوامل این فیلم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۲۴    
دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا گفت: ایران وزن برتر ژئوپلیتیک را در منطقه دارد و تبدیل به یک قدرت منطقه ای شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۲۰    
باشگاه استقلال تهران که در صدد کسب مجوز حرفه ای برای حضور در لیگ قهرمانان آسیاست با مربی بدنساز سابق این تیم به توافق دست پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۱۶    
در سه روز آینده در شمال غرب کشور و سواحل غربی دریای خزر، افزایش ابر، رگبار باران، گاهی رعدوبرق، وزش باد شدید موقت و کاهش دما تا 6 درجه پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۱۱    
سفرای 28 کشور عضو اتحادیه اروپا با تصویب تحریم هایی علیه ونزوئلا موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۲:۰۹    
جلسه سران قوای سه گانه هفته آینده در قوه قضاییه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۳۲    
پلیس فدرال آمریکا از پخش تصاویر صدام حسین و متن داعش را دوست دارم بر روی وب سایت 800 مدرسه آمریکایی که گفته می شود بر اثر حمله سایبری داعش انجام شده، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۲۹    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فردی که با پوشش بار قانونی ذغال قصد انتقال مواد مخدر به استان های مرکزی کشور را داشت در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۲۹    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری پاکدشت از انفجار در منزل مسکونی حمامک پاکدشت و آسیب 19 منزل دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۲۸    
بر اثر سقوط یک فروند بالگرد در بعد از ظهر چهارشنبه به وقت محلی در روستایی در شمال غرب ژاپن چهار خدمه این بالگرد جانشان را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۲۵    
وزیر خارجه انگلیس که برای رایزنی با اعضای ارشد کنگره آمریکا درباره ضرورت حفظ توافق هسته ای ایران به واشنگتن سفر کرده حفظ این توافق را برای امنیت جهان، حیاتی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۱۸    
حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور همزمان با ایام شهادت امام رضا (ع)، به مشهد سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۱:۱۶    
به موجب حکمی از سوی محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، محمدعلی افتخاری به سمت رئیس امور منابع انسانی و پشتیبانی این سازمان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۰:۳۵    
حادثه رانندگی در بلوار فردوسی صدرا یک کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۲۰:۳۰    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در واکنش به خبر کورس گذاشتن دو فوتبالیست در اتوبان از چک دوربین ها برای بررسی این موضوع و برخورد با تخلف خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۹:۵۸    
وزارت خزانه داری آمریکا از سخت تر شدن تحریم های این کشور، علیه کوبا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۹:۵۳    
برخورد یک دستگاه پژو با موتورسیکلت در شهرستان فهرج استان کرمان یک مصدوم و یک کشته بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۹:۴۹    
رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین به مردم توصیه کرد: از روبوسی با زائران امام حسین(ع) پرهیز کنید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۹:۳۶    
نبیه بری رئیس پارلمان لبنان در دیدار با جمعی از نمایندگان مجلس استعفای سعد الحریری نخست وزیر را غیر قانونی خواند و تاکید کرد که دولت به فعالیت خود ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۹:۳۵    
فرماندار ایذه دقایقی پیش از انفجار یک دستگاه تریلر حامل بنزین در نزدیکی سد کارون 3 پس از خر وج از جاده و مصدوم شدن دست کم 20 نفر دراین حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۹:۲۹    
ارتش سوریه و متحدان این کشور، آخرین شهر بزرگ تحت کنترل داعش در سوریه را محاصره کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۹:۱۸    
محمدجواد ظریف گفت: هدف ایران ایجاد امنیت و صلحی است که هیچ کس محروم نشود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۹:۰۸    
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری، ممنوعیت وضع شده برای منع استفاده از مواد دخانی معطر و معسل مورد تایید قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۸:۵۴    
مهاجم پرسپولیس نسبت به شایعاتی که از ساعات پیش در خصوص ازدواج با سحر قریشی به راه افتاده واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۵    
کمیته موسوم به مبارزه با فساد در عربستان از توقیف حساب های بانکی محمد بن نایف خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۸:۲۲    
مدیر روابط عمومی فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد گفت: پرواز شماره 601 شرکت هواپیمایی آسمان از مشهد به مقصد تهران به علت تاخیر در ورود با 80 دقیقه تاخیر انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۸:۰۱    
وزیر نفت در پنج حکم جداگانه از خدمات و همکاری پنج نفر از مشاورانش قدردانی کرد و ادامه همکاری با آنها را طبق قانون امکانپذیر ندانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۵۵    
دروازه بان جوان استقلال با عملکرد خوبش در تمرین امروز مورد تشویق سرمربی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۵۴    
سرپرست اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی گفت: عصر امروز نامه توقیف کیهان به مدیرمسئول روزنامه ابلاغ شد و کیهان شنبه و یکشنبه هفته آینده نباید منتشر شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۵۳    
کاخ سفید در بیانیه ای فعالیت های ایران را محکوم واعلام کرد که از عربستان سعودی و دیگر شرکای خود در حوزه خلیج فارس حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۵۱    
بازیکن باسابقه نفت تهران به دلیل اتهام خبرچینی از سوی مدیرعامل این باشگاه اخراج شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۴۴    
تأییدیه سرخپوشان تبریزی برای حضور در لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۳۷    
من هم این خبر را از برخی بزرگان مجلس و دوستان عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و برخی شخصیت ها به صورت غیررسمی شنیده ام و در رسانه ها هم ملاحظه کرده ام ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۲۸    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: احداث خط آهن قزوین - رشت 99 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در آستانه بهره برداری از آن قرار داریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۲۶    
نفت مسجد سلیمان در خانه با نتیجه 2 بر یک از سد مس کرمان عبور کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۲۳    
شهر اهواز به عنوان میزبان جام جهانی کشتی فرنگی معرفی شدو
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۲۱    
خبرگزاری رویترز می گوید که وزارت خارجه فرانسه از ایران خواسته تا به تعهدات بین المللی خود پایبند باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۱۷    
در حالی که نخست وزیر اسرائیل مدعی است خواهان صلح با فلسطین است، وزیر خارجه سابق آمریکا می گوید، اسرائیل دنبال صلح با تشکیلات خودگردان فلسطین نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۱۱    
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست دامغان گفت: در پی کنترل و پایش یگان حفاظت محیط زیست مستقر در سرمحیط بانی دیباج دو نفر شکارچی غیرمجاز در امیران دشت این منطقه دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۷    
شعبه موزه معروف لوور فرانسه در کشور امارات و با سرمایه گذاری بالغ بر یک میلیارد دلار افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۵    
توجه به نشر کتاب های کودک و نوجوان و تمرکز بر آن در سال های اخیر رشد چشم گیری داشته تا جا یی که نشرهای موفق آموزشی، واحد کودک و نوجوان تأسیس کرده اند و به صورت جدی و مستقل فعالیت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۱    
عضو هیأت مدیره انجمن داندانپزشکی ایران گفت: قرمزی بیش از حد لثه به دلیل عفونت کردن آن است که همراه با التهاب بوده و با کوچکترین ضربه خونریزی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۱    
صفحه منتسب به سرلشکر قاسم سلیمانی در اینستاگرام با انتشار تصویری از مراسم ختم حاج حسن سلیمانی خطاب به جهاد مغنیه آورده است؛ جایت خالیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۰    
رئیس مستعفی اقلیم کردستان عراق اعلام کرد که کردها تمایلی به تقابل و یا رقابت با ایران را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۶:۵۷    
پلیس فلسطین در کرانه باختری اعلام کرد که تشکیلات خودگردان همکاری امنیتی با اسرائیل را از سر می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۶:۵۶    
روسیه همچنان یکی از مقاصد مهم گردشگری جهان به شمار می رود که روز به روز علاقه مندان به دیدن آثار تاریخی آن در حال افزایش است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۶:۵۵    
حکومتی نو که 'محمد بن سلمان'می خواهد بسازد؛ 'عربستان سلمان' است نه 'عربستان سعودی' و در آینده نزدیک نه تنها خودش را، که کل منطقه را در شرایطی غیرقابل کنترل فرو خواهد برد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۷    
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: به ازای هر چهار ازدواج در کشور یک مورد طلاق وجود دارد و کاهش این آسیب اجتماعی در دستور کار این سازمان قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۶    
نام 2 بازیکن استقلال که در یکی از اتوبان های تهران با سرعت بالا اقدام به رانندگی کردند، فاش شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۶:۳۳    
رئیس جمهوری آمریکا در پارلمان سئول با بیان اینکه پیونگ یانگ یک دیکتاتوری ظالمانه دارد که هیچکس مستحق زندگی در آن نیست ...