سه شنبه ۰۱ آبانساعت ۰۵:۲۶Oct 2018 23

خبرهای آفتاب نیوز 24 آبان 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آبان 1396 آفتاب نیوز 2 آبان 1396 آفتاب نیوز 3 آبان 1396 آفتاب نیوز 4 آبان 1396 آفتاب نیوز 5 آبان 1396 آفتاب نیوز 6 آبان 1396 آفتاب نیوز 7 آبان 1396 آفتاب نیوز 8 آبان 1396 آفتاب نیوز 9 آبان 1396 آفتاب نیوز 10 آبان 1396 آفتاب نیوز 11 آبان 1396 آفتاب نیوز 12 آبان 1396 آفتاب نیوز 13 آبان 1396 آفتاب نیوز 14 آبان 1396 آفتاب نیوز 15 آبان 1396 آفتاب نیوز 16 آبان 1396 آفتاب نیوز 17 آبان 1396 آفتاب نیوز 18 آبان 1396 آفتاب نیوز 19 آبان 1396 آفتاب نیوز 20 آبان 1396 آفتاب نیوز 21 آبان 1396 آفتاب نیوز 22 آبان 1396 آفتاب نیوز 23 آبان 1396 آفتاب نیوز 24 آبان 1396 آفتاب نیوز 25 آبان 1396 آفتاب نیوز 26 آبان 1396 آفتاب نیوز 27 آبان 1396 آفتاب نیوز 28 آبان 1396 آفتاب نیوز 29 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۴:۳۷    
یک متخصص پوست و مو با اشاره به انتقال 100 درصدی زگیل در استخر گفت: انتقال زگیل حتی با دست دادن ساده با فرد آلوده نیز به وجود می آید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۴:۰۵    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تاکید کرد: آنفلوآنزایی که هم اکنون در برخی نقاط کشور شیوع پیدا کرده، آنفلوآنزای فصلی است که هرگز نباید مبتلایان به این بیماری به خوددرمانی روی بیاورند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضو مرکز تحقیقات روماتولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: براساس آخرین دستورالعمل و گایدلاین ها، بیماران دیابتی بالای 50 سال که مبتلا به فاکتورهای خطر دیگر مانند فشارخون ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۳:۴۱    
محققان به تازگی راز فعالیت های خانه داری خانم ها و ارتباط آن با چاقی و لاغری آنها را کشف کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۲۰:۰۶    
فرمانده انتظامی شهرستان از کشف 20 تن کود شیمیایی قاچاق و دستگیری یک قاچاقچی توسط ماموران انتظامی بخش ماهان این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۹    
یک مدرس سواد رسانه ای معتقد است آنچه لازم است بدانیم و باید برای آن چاره اندیشی کنیم این است که جهان به سرعت در حال حرکت و پیشرفت در حوزه های مختلف است و اینکه ما هنوز پایمان را روی اولین پله این ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۲    
نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم اعمال نظارت در ساختمان های تازه سازی که در زلزله اخیر فروریخت، موج می زند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۷:۰۳    
معاون مالی شهرداری تهران اعلام کرد: بانک ها بزرگترین طلبکار شهرداری تهران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۴:۱۱    
طبق نتایج یک تحقیق جدید، افراد جوان تر از 50 سال که مبتلا به دیابت هستند هفت برابر بیشتر در معرض ریسک مرگ ناگهانی قلبی قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۴:۱۱    
طبق نتایج تحقیق جدید، تشویق تازه مادران به شیردهی به نوزاد موجب می شود کودک در نوجوانی کمتر در معرض ریسک ابتلا به اگزما قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۱:۳۰    
طبق نتایج یک مطالعه مقدماتی جدید، نوشیدن هر فنجان قهوه ریسک مشکلات قلبی را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۱:۰۵    
درپی اعلام انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی مبنی بر "احتمال افزایش قیمت لوازم خانگی از ماه آینده"، معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۹    
فوق تخصص غدد و رئیس مرکز پیش گیری و درمان چاقی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت: از 80 میلیون جمعیت کشور بیش از 30 میلیون نفر دچار وزن غیرطبیعی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۷    
وزیر امور خارجه گفت که آمریکا تاکنون 60 میلیارد دلار حکم علیه ایران صادر کرده و ایران هم به همین میزان حکم علیه ایالات متحده صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۷    
زلزله اخیر در غرب کشور و تخریب برخی ساختمان ها، انتقادهایی را متوجه سازندگان این بناها به ویژه مسکن مهر کرده است. محمد طحانی این موضوع را دستمایه کارتون زیر در روزنامه ابتکار قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۴    
معاون اقتصادی رییس جمهور گفت: در رابطه با تعاونی فرشتگان و تصمیمی که اتخاذ شد همه سپرده گذاران این تعاونی تا مبلغ 200 میلیون تومان توانسته اند سپرده های خود را دریافت کنند و در واقع بالای 96 درصد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۳    
یک نقاشی از ونسان ون گوگ به قیمت 81 میلیون و 300 هزار دلار در حراجی نیویورک کریستی به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۲۲    
برخی خودروهای آفرود برای کمک به امدادرسانی ها و انتقال محموله ها به مناطق صعب العبور استان زلزله زده کرمانشاه از شهرهای مختلف به این استان آمده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۹    
معاون وزیر کشور اعلام کرد: در صورت تامین اعتبار مورد نیاز از سوی دولت 7-8 ماهه با همکاری دستگاه ها و مشارکت مردم کار نوسازی و بازسازی منازل مسکونی زلزله زدگان را به انجام خواهیم رساند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۳    
درست 5000 روز پس از فروریختن بم و یادگاری تلخی که از مرگ بیش از 30 هزار هموطن و تخریب بیش از 60 هزار بنا و فضای مسکونی به جای ماند، اینبار زلزله بر سر کرمانشاه آوار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۱    
رییس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه در ساخت مسکن مهر سهل انگاری شده است، گفت: مدیران دخیل در ساخت مسکن مهر باید در مجلس به مردم پاسخ دهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۰    
رسانه های ترکیه از تحویل یادداشت اعتراض آمیز ترکیه درباره وضعیت بازداشت و محاکمه رضا ضراب به آمریکا خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۰    
محموله کمک های انسان دوستانه مهاجرین افغانستانی جهت ارسال به مناطق زلزله زده غرب ایران
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۸    
رئیس حزب حاکم کره جنوبی گفت: رئیس جمهوری آمریکا نباید تحت هیچ شرایطی بدون رضایت دولت سئول اقدام نظامی علیه کره شمالی انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۷    
زمین لرزه ای به بزرگی 7.3 درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) یکشنبه شب بخش های غربی ایران و شهرهای مختلف عراق و مناطقی در کشورهای ترکیه، ارمنستان، کویت، عربستان سعودی و امارات متحده عربی را لرزاند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۰:۴۶    
اولین محموله کمک های مردمی که به همت علی دایی جمع آوری شده بود، راهی مناطق زلزله زده شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۴۲    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه کارپینو زیرمجموعه تاکسیرانی نیست، گفت: این شرکت تنها با دریافت مجوز از سازمان تاکسیرانی، برای ارائه سرویس از رانندگان تاکسی ثبت نام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۳    
مرد جوان فریاد زد: زنده است! نیروهای امدادی به سمت صدا رفتند. مرد جوان با اشک اسم همسرش را صدا می زد و حالا دیگر فریادهایش پاسخ داشت. همسرش هم او را صدا می زد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۴۰    
سلفی با محمود احمدی نژاد در حرم حضرت عبدالعظیم
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۲    
نماینده مردم کرمانشاه با انتقاد از مدیرات بحران در مناطق زلزله زده گفت:به روستای قلمه ذهاب و بیامه علیا هیچ کمکی نرسیده است و بیش از هزار نفر تا الان جانباختند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۲۶    
سخنگوی ناجا نسبت به فیلمی از برخورد ناشایست یک مامور پلیس با چند تن از زلزله زده گان واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۲:۲۲    
دقایقی پیش در محدوده کلاک پائین (کرج) به علت عبور همزمان خودرو تویوتا از روی ریل، قطار از ریل خارج شد. این حادثه مصدوم نداشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۵۸    
مدیر کل امنیتی استانداری قم از یافتن نوجوان ربوده شده قمی توسط عوامل انتظامی و دستگیری ربایندگان وی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۳۳    
محبوبیت احمدی نژاد قطعا بیشتر از علی لاریجانی یا غلامعلی حدادعادل است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۸    
سران فدراسیون ایتالیا جامپیرو ونتورا را از سمت سرمربیگری تیم ملی ایتالیا برکنار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۹    
"بدبخت شدیم...به خدا امشب از سرما می میریم، کمکمان کنید..."
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۶    
برادر سعد الحریری در اولین واکنش به استعفای وی از نخست وزیری لبنان گفت که از تصمیم وی حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۱:۰۲    
اردوغان رییس جمهوری ترکیه که به قطر رفته است از پایگاه نظامی طارق بن زیاد ترکیه در دوحه دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۴۲    
وزیر خارجه لبنان می گوید شکی نیست که وضعیت نخست وزیر مستعفی این کشور در عربستان غیر طبیعی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۷    
کیهان نوشت: خوشبختانه در واحد ها و مجتمع های مسکن مهر شاهد ریزش به این معنا که سقف بر روی ساختمان آوار شود نبودیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۳۰    
اینکه برق 10 درصد وصل شده فردا 5 درصد این چه سیستمی است؟ متوجه نیستید بحران است و مردم بی خانمان شدند؟ درصد یعنی چه؟ برق باید فوری برقرار شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۲۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۲۰:۰۰    
رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی می گوید: برای جلوگیری از کاندیداتوری ام برای ریاست کمیسیون فرهنگی، یکی از نمایندگان با همسرم تماس گرفت!
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۹    
وزارت دفاع روسیه از پرواز 6 فروند هواپیمای این کشور از آسمان ایران و عراق برای بمباران مواضع داعش در سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۴۵    
در ادامه دیدار های هفته هفتم لیگ برتر والیبال کاله سه بر یک شهرداری ارومیه را شکست داد و شهرداری تبریز با همین نتیجه خاتم اردکان را مغلوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۴    
غلامحسین اسماعیلی در رابطه با سومین جلسه دادگاه حمید بقایی گفت: قوه قضائیه بر اساس ضوابط و مقررات قانونی در چارچوب کیفرخواست صادره از ناحیه دادسرای عمومی و انقلاب تهران و با رعایت همه جهات قانونی امر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۴    
عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ مرد ماهیگیر در دریاچه ای یخ زده در ترکیه ماهی صید می کند
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۵۴    
این گزارش شامل تصاویری از روستاهای جابری، کلاره، ژاله تپانی قدیم، الیاسی، تپانی، نورآباد، قره باغ، کیک حسن، کیک مجید و زرین چوب از توابع سرپل ذهاب در سومین روز پس از زلزله کرمانشاه است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۸    
عزیزان، دارایی ها و هر آنچه را که برای به دست آوردنش سال ها زحمت کشیده اند، یک شبه از دست داده اند و حالا به همدردی نیاز دارند اما چطور و چگونه؟
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۶    
حضور احمدی نژاد در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شهر ری. گفتنی است امروز بقایی و جوانفکر نیز در اعتراض به احضارشان به دادگاه در حرم عبدالعظیم بست نشسته اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۴۲    
محبی نیابا قرائت چند بیتی از مثنوی مولوی گفت سوالم از آقای ظریف عشقی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۵    
شیروانی گفت: اقامتگاه های غیرقانونی در همدان به نوعی جایگاه نیروهای ضد انقلاب بود که با توجه و درایت نیروهای انتظامی و اطلاعاتی خنثی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۴    
بانک شهر در خصوص تصویر تزئینی خبر این بانک مربوط به کمک به زلزله زدگان غرب کشور توضیح داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۳۱    
هواپیمای شیراز کرمانشاه شرکت هواپیمایی آسمان به دلیل نقص فنی در موتور هواپیما مجبور به فرود اضطراری شد و در فرودگاه شیراز به زمین نشست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۸    
مدافع سایپا رباط صلیبی خودش را مورد عمل جراحی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۳    
در جریان نطق جنجالی کریمی قدوسی، صحن علنی مجلس شاهد درگیری لفظی حدود 30 نماینده اصلاح طلب و اصولگرا بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۸    
وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ماموریت ویژه داد تا ضمن ارزیابی ابعاد زلزله ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۸:۰۷    
گروه خودروسازی سایپا با تشکیل ستاد عالی کمیته مسئولیت های اجتماعی ، برنامه ریزی جامعی برای یاری رسانی و امداد به مردم زلزله زده غرب کشور را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۹    
سخنگوی آتش نشانی تهران از ریزش یک ساختمان 4 طبقه در خیابان کمیل خبر داد و گفت: احتمالا افرادی زیر آوار این ساختمان محبوس شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۶    
در پی وقوع زلزله در غرب ایران، ملکه انگلیس و نخست وزیر این کشور با دولت و ملت ایران ابراز همدردی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۴    
با اینکه چند روز از وقوع زلزله دردناک و جان کاه کرمانشاه می گذرد اما هنوز صدای مویه های مادران و پدران کُرد سرپل ذهابی از کوچه پس کوچه های شهر به گوش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۲    
اولین کاروان سینماگران برای حضور در مناطق زلزله زده غرب کشور بعدازظهر امروز 24 آبان ماه راهی کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۰    
خبر را که می شنوی انگار یکی از روایت های تاریخی دوران مشروطه را مرور می کنی. دو نفر از مسئولان دولت محمود احمدی نژاد که به دادگاه احضار شده اند با حضور در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) یست نشینی خود را آغاز ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۷    
معاون سازمان دامپزشکی کشور گفت: احتمال شیوع بیماری های دامی قابل انتقال به انسان در مناطق زلزله زده وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۶    
شرکت ایرباس از نهایی شدن بزرگترین قرارداد فروش تاریخ این شرکت به ارزش 49.5 میلیارد دلار خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۵    
تخریب کامل روستای زرده در دالاهو درپی زلزله 7.3 ریشتری کرمانشاه
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۳    
مشاور عالی استاندار کرمانشاه گفت: باید تا فرداشب هرخانواده مناطق زلزله زده یک چادر دریافت کرده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۱    
سازمان غذا و داروی آمریکا مجوز استفاده از اولین قرص هوشمند دنیا را موسوم به "Abilify MyCite" که قابلیت ردیابی شدن در بدن و اطلاع به پزشک مبنی بر مصرف یا عدم مصرف دارو دارد، صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۸    
وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: 2700 میلیارد تومان دیگر از طلب گندمکاران تامین و مطالبات کشاورزان گندمکار به طور کامل به حساب آنان واریز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۲۰    
نیروهای یگان ویژه استان کرمانشاه به منظور برقراری نظم و امنیت در شهرستان سرپل ذهاب حاضر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۵    
تیم فوتبال پیکان با تساوی برابر صنعت نفت آبادان به روند بردهای پیاپی خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۳    
گسترش فولاد تبریز در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران با برتری مقابل استقلال خوزستان به رده هفتم جدول صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۱۱    
هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال به نام درگذشتگان زلزله استان کرمانشاه برگزار می شود . درآمد بلیت فروشی مسابقات به منطقه زلزله زده ارسال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۲    
تمام مجموعه باشگاه استقلال دو پیراهن این تیم را امضا کردند و به حراج گذاشتند تا عواید فروش آن را به زلزله زدگان استان کرمانشاه اختصاص دهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۷:۰۱    
بر اساس آمار شهریورماه بانک مرکزی، حجم سپرده های کوتاه مدت در ماه پایانی تابستان، عقبگردی 120 هزار میلیارد تومانی را ثبت کرده و در مقابل ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۵۵    
"انجمن قلب آمریکا" (American Heart Association) اطلاعات تازه ای در مورد آسیب های قلبی یا اضافه وزن ناشی از تند غذاخوردن، منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۵۳    
سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از طریق درگاه آزمون های استخدامی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۵۲    
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی گفت: ایجاد رینگ مناطق نمونه گردشگری حول شهر اراک یکی از خدمات شایان توجه ای است که در سال های آینده نمود آن مشخص می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۴۱    
در حالیکه واحدهایی از ارتش زیمبابوه در مراکز حساس پایتخت مستقر شده و از برخی نقاط شهر صدای انفجار و تیراندازی به گوش می رسد، گفته می شود که رئیس جمهوری این کشور تحت نظر نیروهای نظامی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۷    
سردار منتظرالمهدی با تکذیب ادعای حمله راهزنان به محموله های امدادی گفت: ارتباط دادن برخی ضعف ها و کمبودها در کمک به این مناطق با آنچه به عنوان ناامنی از آن یاد می کنند قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۴    
شهرام ناظری و کامکارها دوشنبه 29 آبان در تالار وزارت کشور روی صحنه می روند و تمام عواید کنسرت خود را به زلزله زدگان غرب کشور اختصاص خواهند داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۲    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه با تشریح اقدامات قضایی دستگاه قضایی این استان گفت: خوشبختانه شرایط در مناطق آسیب دیده به تدریج به سمت و سوی پایداری حرکت می کند و تیم های حمایت روانی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۳۱    
سرمربی نفت مسجدسلیمان با انتقاد شدید از رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، محرومیتش را به خاطر پاک بودن خود دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۹    
سوز سرما و داغ اندوه از غرب کشور 60 ساعت است که گره خورده با شب و روزمان؛ این بار به جای شنیدن قصه نام آشنای تیشه فرهاد با غصه شنیدن خبر بالا رفتن تعداد کشته شده ها به خواب می رویم و طلوع صبحمان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۲۸    
تلگرام امروز در نقاط مختلف ایران به قطعی و اختلال دچار شد و این در حالی بود که دیگر برنامه های اجتماعی فعال و در دسترس بودند و ظاهرا اختلال تلگرام از اشکال در شبکه داخلی نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۳    
شاید هنگامی که عصبانی هستید، شنیدن حرف های طرف مقابل برایتان سخت باشد و دوست داشته باشید که مدام حرف های او را قطع و از خودتان دفع کنید اما اگر می خواهید که گفتگوی شما ختم به خیر شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۳    
رئیس جمعیت هلال احمر اعلام کرد: از شب گذشته تا کنون 5000 دستگاه چادر در سرپل ذهاب، 3000 دستگاه چادر در ثلاث باباجانی، 3000 چادر در قصرشیرین، 3000 دستگاه چادر در ازگله ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۱    
خانواده آیت الله هاشمی از وجود وصیتنامه دیگری خبر می دهند که مفقود شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۶:۱۱    
روزنامه عبری زبان هاآرتص نوشت: اسرائیل هم پیمانی بهتر از عربستان سعودی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۸    
خودرو یک قیمت مصوبه دارد ولی متاسفانه در کشور ما علاوه بر قیمت مصوبه، قیمت بازار هم از دیگر عوامل تعیین کننده نرخ خودرو است/برای صدور کارت بازرگانی باید سختگیری شود
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۶    
دادستان کل آمریکا که برای ادای شهادت به کنگره احضار شده بود، ضعف حافظه خود در به یاد آوردن رخدادهای مربوط به کمپین انتخاباتی سال 2016 دونالد ترامپ و تعاملش با روسیه را دلیل تناقض در اظهارات سابقش ذکر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۵    
همسر رئیس جمهوری زیمبابوه در پی کودتا در این کشور به نامیبیا فرار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۴    
جعفری دولت آبادی اقدام پیشگیرانه که در زمره اختیارات پلیس است را تذکر و ارسال پیامک دانست و هم چنین بر وظیفه رسانه ها به ویژه سازمان صدا و سیما بر امر آموزش و اطلاع رسانی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۵۱    
رضا صادقی،در اینستاگرام خود نوشت: ای کاش جمعه به جمعه برای نیمی ازجهان آرزوی مرگ نکنیم تا اینقدرمملکتمان دچار عزا نشود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۲    
دومین جلسه شورای عالی مدیریت بحران صبح امروز به ریاست وزیر کشور و قائم مقام رئیس شورای عالی مدیریت کشور در محل وزارت کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۱    
روحانی همان روحانی است که پیش از این بوده، تخریب کنندگانش هم همان ها هستند که بودند. از قضا برنامه ریزان و مشاوران نیز با سابق فرقی نکرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۴۰    
ایران جایی در سوریه نخواهد داشت که بتواند به اسرائیل حمله کند نتانیاهو: اگر چاره ای نداشته باشیم به تنهایی علیه ایران اقدام می کنیم
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۴    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس ابراز گفت: همه تلاشم را می کنم تا نظر کی روش را جلب کنم و حتماً باید بهتر این باشم تا مسافر جام جهانی شوم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۲    
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که همواره از اصطلاح "اخبار جعلی" استفاده می کند در واقعیت خودش استاد دروغگویی و اخبار جعلی و نادرست است.
  • ۱