دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۲۱:۰۰Dec 2018 10

خبرهای آفتاب نیوز 25 آبان 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آبان 1396 آفتاب نیوز 2 آبان 1396 آفتاب نیوز 3 آبان 1396 آفتاب نیوز 4 آبان 1396 آفتاب نیوز 5 آبان 1396 آفتاب نیوز 6 آبان 1396 آفتاب نیوز 7 آبان 1396 آفتاب نیوز 8 آبان 1396 آفتاب نیوز 9 آبان 1396 آفتاب نیوز 10 آبان 1396 آفتاب نیوز 11 آبان 1396 آفتاب نیوز 12 آبان 1396 آفتاب نیوز 13 آبان 1396 آفتاب نیوز 14 آبان 1396 آفتاب نیوز 15 آبان 1396 آفتاب نیوز 16 آبان 1396 آفتاب نیوز 17 آبان 1396 آفتاب نیوز 18 آبان 1396 آفتاب نیوز 19 آبان 1396 آفتاب نیوز 20 آبان 1396 آفتاب نیوز 21 آبان 1396 آفتاب نیوز 22 آبان 1396 آفتاب نیوز 23 آبان 1396 آفتاب نیوز 24 آبان 1396 آفتاب نیوز 25 آبان 1396 آفتاب نیوز 26 آبان 1396 آفتاب نیوز 27 آبان 1396 آفتاب نیوز 28 آبان 1396 آفتاب نیوز 29 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۸:۴۷    
فدراسیون فوتبال ایتالیا از فیفا درخواست کرده است که یکی از تیم های ایران، عربستان، نیجریه، سنگال و مصر را از جام جهانی حذف کرده و ایتالیا را جایگزین آنها کند!!
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۷:۴۶    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۶:۴۰    
بسیاری از مردم به دلایل مختلف وراثتی یا محیطی به فشار خون بالا مبتلا می شوند، اما روش های بسیار ساده ای وجود دارد تا شما فشار خون خود را همواره در محدوده ایمن نگه دارید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۵:۰۲    
خار پاشنه، زایده ای استخوانی است که در استخوان پاشنه پا پدید می آید. مچ پای انسان مرکب از هفت استخوان است که بزرگ ترین آنها، استخوان پاشنه است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۳:۴۵    
انجیر تازه بسیار ظریف و فاسد شدنی است بهمین دلیل اکثرا انجیر با قرار گرفتن در معرض نور خورشید و یا از طریق یک فرآیند مصنوعی خشک می شود و شما می توانید از یک میوه خشک شیرین و مغذی در طول سال بهره ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۳:۱۰    
تومور سرطانی کلیه یکی از موذی ترین تومورها هستند که در اغلب مواقع علیرغم انتشار به مناطق دیگر بدن، هیچ علامت و نشانه ای ندارند و در اغلب موارد به صورت اتفاقی و در بررسی ها و چکاب کلیه با سونوگرافی و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۰۲:۴۹    
متخصص طب ایرانی در زمینه پیشگیری و درمان آلرژی های فصلی از دیدگاه طب سنتی، اظهار داشت: به طور کلی از منظر طب سنتی علت بروز آلرژی حرارتی است که به دلیل ضعیفی مغز ایجاد شده و باعث بروز آب ریزش بینی می ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۷:۲۴    
بلوار ملی کشاورز یا همان بلوار آب کرج چند ماهی می شود که خبر از مرگ طراح و سازنده اش ندارد. سرافراز غزنی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۷    
در دنیای سرگرمی افراد بسیار کمی وجود دارند که با یک نام در طول تمام سال های فعالیتشان در اوج بمانند و بتوان آن ها را یک شخصیت افسانه ای لقب داد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۰    
سخنگوی سازمان مدیریت بحران درباره آخرین وضعیت امدادرسانی در مناطق زلزله زده گفت: در حال حاضر وضعیت مناطق به ثبات رسیده و مشکل خاصی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۱    
رئیس کلانتری 129 جامی از دستگیری یکی از اعضای باند 6 نفره سارقان زورگیر، خبر داد و گفت: تحقیقات در خصوص شناسایی سایر اعضای باند ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۲    
مدیرعامل صندوق توسعه همکاری های بین المللی فناوران اعلام کرد: همکاری با کشورهای بلاروس، اکراین و روسیه در اولویت کاری صندوق توسعه ی همکاری های بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۰    
این اقدام ستاره لیگ برتری سبب شد که سیلی از کامنت برای پست او روانه شود و ایرانی ها در معدود مشارکت های مثبت در شبکه های اجتماعی از او تشکر کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۱:۱۸    
شبکه اجتماعی فیس بوک کمک ها به زلزله زدگان ایران را بابت تحریم های آمریکا مسدود کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۷:۳۰    
مارک لوکاک، معاون دبیرکل سازمان ملل متحد در امور انساندوستانه و هماهنگ کننده امداد اضطراری، روز دوشنبه 29 آبان ماه جاری به منظور دیدار رسمی دو روزه وارد تهران خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۲:۵۲    
سینوس ها حفره هایی در نواحی پیشانی و گونه ها هستند که در حالت عادی از هوا پرشده اند و هنگامی که با ترشحات عفونی پر می شوند، سینوزیت پدید می آید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۲:۲۳    
شستشو و آماده سازی میوه ها و سبزیجات برای جلوگیری از بروز مسمومیت های غذایی از جمله باکتری ای کولای بسیار مهم است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۲:۰۲    
اگر شما چشم های ضعیفی داشته باشید احتمالا متوجه شده اید که حتی با وجود استفاده روزانه از عینک بینایی شما بهتر نمی شود و اگر شما مشکل را ریشه یابی نکنید بینایی شما ضعیف تر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۱:۲۵    
نیم ساعت پس از زلزله 200 جسد به بیمارستان منتقل شد. 400 کشته ای که اعلام می کنند، تنها آمار قربانیان سر پل ذهاب است. جسد تعداد زیادی از روستایی ها به شهر نرسید ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۱:۱۰    
یک پژوهش به مطالعه دلیل عدم انفجار مغز در مواقع اوج فعالیت مانند زمان یادگیری پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۵۶    
تنها رقیب وحید شمسایی برای رسیدن به عنوان آقای گلی فوتسال جهان، دوباره به تیم ملی دعوت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۴۴    
مطالعات انجام شده در دانشگاه سیدنی غربی نشان داده است که ورزش کردن به خصوص ورزش هوازی باعث می شود که حجم هیپوکامپوس مغز افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۳۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: امکان وقوع خفگی با گاز منو اکسید کربن برای افرادی که در چادرها اسکان دارند هست که از مردم زلزله زده درخواست می کنم در این مورد نکات ایمنی را رعایت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۳۳    
محمود دولت آبادی با تمجید از کمک رسانی به زلزله زده ها گفت: می بالم به مردمی که هرگز خود را وانمی گذارند در سختی ها و مشقت ها.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۳۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه حمله انتحاری امروز در کابل را محکوم کرد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۳۱    
استاندار کرمانشاه گفت: در مدیریت انتقال چادرها از انبار تا مقصد مشکلاتی بوده که اغلب حل شده اند و اکنون مشکل کمبود چادر نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۱۰    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۴    
انجمن زرتشتیان یزد درآمد سه روز بلیت فروشی آتشکده 1500 ساله را به مردم زلزله زده کرمانشاه اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۳    
لباس های پوشیده ای که این کمپانی طراحی و تولید کرده سبک هستند و رطوبت را جذب میکنند، استفاده کنندگان این لباس ها می گویند با این لباس ها میتوانند تعریق را مدیریت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۸    
حضور علی دایی به همراه کمک های مردمی که با نظارت او جمع آوری شده در مناطق زلزله زده کرمانشاه
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۶    
این کمک 200 هزار دلاری برای هلال احمر کرمانشاه و قربانیان زلزله غرب ایران جمع آوری شده بود که توسط خزانه داری دولت آمریکا بلوکه شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۳:۵۴    
روزنامه مطرح روسی تصاویری از تیم های ملی فوتبال راه یافته به جام جهانی 2018 از جمله ایران منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۳:۴۸    
کاخ ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد نخست وزیر مستعفی لبنان روز شنبه در پاریس خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۸    
مقامات روسیه و عربستان سعودی پس از سفر سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان به مسکو در ماه اکتبر قرارداد فروش سامانه موشکی اس 400 را نهایی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۲:۳۸    
از امروز مرحله دوم فروش بلیط مسابقات فوتبال جام جهانی روسیه در سایت رسمی فیفا آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۱:۴۰    
بر اساس شایعات منتشر شده، سامسونگ قرار است نسخه کوچکتر اس 9 مینی را سال آینده میلادی به بازار عرضه کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۱:۲۲    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: مبادا تصور شود که دستگاه قضایی ناتوان است بلکه دستگاه قضایی بااقتدار به کار خویش ادامه می دهد و اگر قرار باشد در راستای اجرای قانون تعداد زندانیان نیز افزایش یافته و ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۱:۲۰    
مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی آخرین وضعیت جوی کشور در روزهای آتی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۱:۱۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تاکید کرد، سازمان ملل متحد هیچ مجوزی را برای حضور نیروهای آمریکایی در سوریه نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۱:۱۴    
فیلمساز و بازیگر هالیوودی سرشناس، خشونت جنسی علیه زنان روهینجایی در ایالت راخین را محکوم کرد؛ جایی که سرکوب های ارتش میانمار صدها هزار مسلمان روهینجایی را به سمت مرزهای بنگلادش رانده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۱:۱۰    
ارتش ملی لیبی حملات هوایی به بزرگ ترین مقر داعش در جنوب شهر سرت، مرکز سابق داعش در لیبی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۱:۰۲    
نوه امام خمینی (ره) با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در توصیه به ساده زیستی مسئولان اظهار کرد: خودکنترلی مسئولان موجب خواهد شد فقر و سختی و مشکلات بر جامعه فشار وارد نکرده و تسکین قلوب را به وجود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۸    
رئیس جمهوری عراق امروز پنجشنبه تاکید کرد که باید اوضاع در اقلیم کردستان به وضعیت عادی بازگردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۶    
دستگاه های امنیتی ترکیه، 60 مسئول امنیتی سابق این کشور را به اتهام دست داشتن در کودتا دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۵۳    
رئیس جمهوری زیمبابوه که در بازداشت خانگی به سر می برد، درخواست ارتش این کشور مبنی بر کناره گیری از مقام خود را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۳۶    
روزنامه فرانسوی فیگارو نوشت خارج شدن سعد حریری از عربستان به معنای پایان یافتن این بحران نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۶    
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بازسازی 1900 روستای زلزله زده توسط سپاه پس از فراهم شدن شرایط خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۴    
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از پذیرش 10 هزار و 146 مجروح زلزله اخیر در بیمارستان های استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۱۰    
در پی سفر روز گذشته دکتر محمد مخبر، رییس ستاد اجرایی به مناطق زلزله زده و مشاهده نیاز شدید به شیر خشک جهت تغذیه کودکان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۹    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان سمنان از ارسال 500 تخته چادر، 6000 پتو به مناطق زلزله غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۲۰:۰۵    
یوری ابیل، سرباز جوان روس در میدان های جنگی سوریه کشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۵    
وزیر امور خارجه ترکیه امروز پنجشنبه گفت، اتحادیه اروپا باید سه میلیارد یوروی مانده از معاهده مهاجرتی را که وعده داده بود تا پایان 2017 تامین کند، بپردازد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۸    
رئیس کمیته امداد امام خمینی از احداث کامل خانه های مددجویان زلزله زده خبر داد و گفت: 4150 مورد از خانه های مددجویان کمیته امداد امام خمینی از 10 درصد تا ویرانی کامل، آسیب دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۴۱    
شامگاه جمعه، 26 آبان ماه بارش شهابی اسدی به اوج بارش خواهد رسید و رصدگران می توانند از همه پهنه آسمان ایران نظاره گر این پدیده زیبای نجومی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۹:۱۵    
فرماندار گیلانغرب گفت: هیچ فردی از خارج از استان سراغ گیلانغرب نیامده و این منطقه زلزله زده در محرومیت و مظلومیت باقی مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۷    
مشترکانی که علاقه مند به استفاده از سرعتهای بالای اینترنت هستند، نگاهی به تعرفه های غیرحجمی تازه تصویب داشته باشند تا متوجه نرخ سرویسهای مورد نظرشان برای مصارف ماهانه شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۶    
محققان دریافتند بازی های رایانه ای امکان بازیابی توان استفاده از دست ها و بازوها را برای افراد مبتلا به سکته فراهم می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۵    
محققان سیاره جدیدی را در نزدیکی زمین شناسایی کردند که شرایط مناسبی برای شکل گیری حیات دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۵۴    
سازمان تحقیقات ملی هند روز پنجشنبه اعلام کرد گروه تروریستی داعش این کشور را به یک حمله تروریستی گسترده در طول مراسم مذهبی هندو ها تهدید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۸    
صادق زیباکلام گفته است: کمک های نقدی ارسال شده به حساب شخصی ام به 750 میلیون تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۶    
زمین لرزه در سر پل ذهاب واقع در استان کرمانشاه از زمان وقوع ( 21 آبان ) تا ساعت هفت صبح پنجشنبه - امروز - 410 پس لرزه به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۳    
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از واژگونی پژو 405 در جاده "منتنگون" نزدیک به اولین تونل استان و مصدوم شدن 7 دانش آموز و آموزگار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۳۸    
بهرام قاسمی در خصوص اخبار برخی از رسانه های بریتانیایی مبنی بر پرداخت بدهی دولت انگلیس به ایران و تلاش آنها برای ارتباط این موضوع با پرونده نازنین زاغری اظهار داشت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۲۱    
هنگام توزیع اقلام، جمله "به صف بایستید" کم کم از حالت خواهش به تحکم تغییر شکل می دهد، ناگهان مردی فریاد می زند از دو هفته دیگر می ترسیم، شاید آن موقع دیگر هیچکدام از این اقلام به دستمان نرسد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۵    
سرمربی تیم پرسپولیس از حساسیت بازی مقابل پدیده برای شاگردانش گفت و اعلام کرد نباید این تیم را دست کم گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۱۱    
فرمانده کل ارتش تاکید کرد: ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج و سایر نیروهای مسلح توانستند در اجرای فرمان فرمانده معظم کل قوا همه امکانات و توان خود را برای یاری رساندن به صحنه بیاورند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۷    
کوکابیان خطاب به محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران گفت که از او می خواهد تا به فکر زلزله در تهران باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۴    
یک گردنبند با الماسی بسیار بزرگ روز سه شنبه در یک حراجی در ژنو با قیمت 33/5 میلیون دلار به فروش رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۲    
بخشدار ازگله از کمبود حدود 700 تا 800 تخته چادر در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۱    
5 علامت هشداردهنده سرطان پوست که به راحتی نادیده گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۴    
کمک های کسبه آسیب دیده پلاسکو به زلزله زدگان کرمانشاه به سمت غرب ایران ارسال شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۷:۴۳    
ستاره آلمانی تیم فوتبال لیورپول در اقدامی تحسین برانگیز طرفدارانش را به کمک به زلزله زدگان غرب کشورمان دعوت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۷    
40 تن اقلام دارویی سازمان جهانی بهداشت در فرودگاه کرمانشاه تخلیه و برای مناطق زلزله زده بارگیری شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۷:۳۱    
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن کشور گفت: تسهیلات بلاعوض به زلزله زدگان آماده پرداخت است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۶    
در بازار آزاد هر دلار آمریکا ارزان شده و 4100 تومان فروخته می شود. همچنین سکه تمام با ثبات قیمت یک میلیون و 390 هزار تومان قیمت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۱    
گروه تروریستی داعش با انتشار پوستری علاوه بر تهدید مجدد رونالدو و جام جهانی، ورزشگاه لوژنیکی مسکو را هدف خود در جام جهانی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۷    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۶:۵۶    
محمد پورستار بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۹    
سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام کرد: هشتاد و یکمین مرحله یارانه نقدی مربوط به آبان ماه به حساب سرپرستان خانوارها ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۶    
سرمربی تیم پرسپولیس در حاشیه تمرین پرسپولیس به شدت عصبانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه سامانه بارشی جدیدی از روز یکشنبه وارد کشور می شود، گفت: این سامانه بارشی در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه در نقاط غربی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۴    
متخصص جراحی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت از خارج کردن توده 5 کیلو و 700 گرمی از بدن بیماری در این شهر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۱    
به جز مدارس مناطق زلزله زده استان کرمانشاه بقیه مدارس این استان باز است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۲    
وزیر خارجه فرانسه با نخست وزیر مستعفی لبنان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۷    
علی کریمی انتقاداتش علیه مهدی تاج را امروز نیز ادامه داده و با انتشار تصویر کارت هدیه فدراسیون فوتبال، تاج را به تلاش برای بازپخش نشدن مصاحبه اش متهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۲    
واکنش صفحه هلال احمر در توئیتر به کسانی که برای سلفی با سگشان به مناطق زلزله زده می آیند!
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۴۱    
در ارزیابی نهایی وضعیت مدارس مناطق زلزله زده استان کرمانشاه مشخص شد 78 فضای آموزش با 415 کلاس تخریب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۹    
بررسی های فنی مرکز ماهر در خصوص اخبار منتشر شده مبنی بر هک سامانه مرتبط با مدیریت توزیع متادون وزارت بهداشت، بیانگر غیرواقعی بودن اخبار مذکور بوده و سامانه آیداتیس شاهد هیچگونه آسیب پذیری نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۵:۳۸    
رئیس جمهوری سوریه اعلام کرد: مداخله کشورهای عربی و اتحادیه عرب در امور برخی از کشورهایی که شاهد بحران هایی شده اند، در تخریب این کشورها نقش داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۴۶    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست نهبندان گفت: عامل شکار یک رأس کل وحشی در منطقه شکار ممنوع مرزی شهرستان نهبندان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۰    
مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کرد که هموطنان در کمک های مردمی خود به مناطق زلزله زده پوشش نایلونی برای حفاظت از چادرها را نیز ارسال کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۵    
سخنگوی نیروی انتظامی از اعزام تیم های روانشناسی و مددکاران اجتماعی ناجا به مناطق زلزله زده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۲    
کشورهای اتحادیه اروپا بر سر پذیرش 34 هزار مهاجر از آفریقا و خاورمیانه در دو سال آینده به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۰    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۲۰    
نتایج نظرسنجی موسسه پیو نشان می دهد از هر 10 هندی، 9 تن نظر مثبتی درباره نخست وزیر کشورشان دارند و بیش از دو سوم آنها از عملکرد او در هدایت کشور رضایت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۹    
وزیر امور خارجه ترکیه امروز پنج شنبه اعلام کرد، آنکارا فعالیت یک چهارم از دیپلمات هایش را به اتهام ارتباط با کودتای ناکام سال گذشته میلادی به حالت تعلیق درآورده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۳    
این جای امن گاوصندوق منزل و کنار وصیتنامه حاج خانم نبوده است اما شاید در کنار اسنادی باشد که صبح روز فوت او در کشوی میز بود و همان شب دیگر نبود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۱    
فدراسیون فوتبال اسامی داوران قضاوت کننده در ادامه هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۰    
پزشکی قانونی استان کرمانشاه اسامی 424 نفر از جانباختگان زلزله شب گذشته در ثلاث باباجانی، سرپل ذهاب، ازگله، شهر کرمانشاه، اسلام آباد غرب،کرند و قصر شیرین را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ - ۱۳:۴۷    
در شرایطی که کل کشور برای رسیدگی به قربانیان زمین لرزه غرب کشور بسیج شده، زلزله ای به بزرگی 5.4 ریشتر که مرکز آن در جمهوری آذربایجان بود، شب گذشته حوالی اصلاندوز اردبیل را لرزاند.
  • ۱