جمعه ۲۵ آبانساعت ۱۴:۰۰Nov 2018 16

خبرهای آفتاب نیوز 28 آبان 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آبان 1396 آفتاب نیوز 2 آبان 1396 آفتاب نیوز 3 آبان 1396 آفتاب نیوز 4 آبان 1396 آفتاب نیوز 5 آبان 1396 آفتاب نیوز 6 آبان 1396 آفتاب نیوز 7 آبان 1396 آفتاب نیوز 8 آبان 1396 آفتاب نیوز 9 آبان 1396 آفتاب نیوز 10 آبان 1396 آفتاب نیوز 11 آبان 1396 آفتاب نیوز 12 آبان 1396 آفتاب نیوز 13 آبان 1396 آفتاب نیوز 14 آبان 1396 آفتاب نیوز 15 آبان 1396 آفتاب نیوز 16 آبان 1396 آفتاب نیوز 17 آبان 1396 آفتاب نیوز 18 آبان 1396 آفتاب نیوز 19 آبان 1396 آفتاب نیوز 20 آبان 1396 آفتاب نیوز 21 آبان 1396 آفتاب نیوز 22 آبان 1396 آفتاب نیوز 23 آبان 1396 آفتاب نیوز 24 آبان 1396 آفتاب نیوز 25 آبان 1396 آفتاب نیوز 26 آبان 1396 آفتاب نیوز 27 آبان 1396 آفتاب نیوز 28 آبان 1396 آفتاب نیوز 29 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۵    
شاید زمین از بی توجهی ما به خود است که گاه از درون ترک برمی دارد و بغضش که می شکند، تکه های دلش برهم می لغزند و می لرزد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۰۵:۵۸    
پژوهشگران دانشگاه تربیت مدرس با اعمال نانوپوشش های مقاوم به سایش و خوردگی عمر مفید ایمپلنت های دندانی و استخوانی را افزایش دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۴:۴۶    
پیام قدردانی علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از پزشکان، پرستاران و نیروهای امدادی و اجرایی زلزله غرب کشور
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۳:۴۴    
بسیاری از افراد ثروتمند و مشهور معتقدند که برای ثروت خود بسیار زحمت کشیده اند و برایشان سخت است که ثروتشان را پس از مرگ به آسانی به فرزندان خود اعطا کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۲:۵۵    
مجموع درآمدهای گمرکی در شش ماهه نخست سال جاری به 160 هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 37 درصدی را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۳۹    
بانک ها نباید روند اجرای مصوبات هیات وزیران در ارتباط با زلزله کرمانشاه را به تاخیر بیاندازند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۹    
سردار سرلشکر قاسم سلیمانی شخصا در عملیات آزادسازی شهر البوکمال سوریه حضور داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۱۱:۲۴    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور درباره میزان خسارت زلزله گفت: برآورد خسارت ها نشان می دهد که 4500 واحد مسکونی شهری و 11 هزار واحد مسکونی روستایی نیاز به بازسازی و 15 هزار واحد نیز به تعمیر نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۹:۲۲    
عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: روحانی اگر عقب نشینی هایی دارد تاکتیکی است. چاره ای جز این نیست، سیاستمدار همیشه نباید رو به جلو حرکت کند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۹:۰۹    
9 سال پیش در چنین روزی، محمود احمدی نژاد به مجلس هشتم آمده بود تا از صادق محصولی به عنوان وزیر پیشنهادی کشور دفاع کند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۲    
نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس با تاکید بر لزوم اصلاح روش ها در قوه قضاییه و رفع ابهامات آیین دادرسی کیفری در مجلس و ضمن پافشاری بر حقوق تمامی شهروندان در انتقاد از مسئولان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۳۱    
دایی که به دلیل برکناری اش از پرسپولیس و جانشینی درخشان به جای او از او ناراحت بوده به همین دلیل امروز سرمربی تیم نفت را در زمان خروج از سازمان لیگ تحویل نگرفت و برخورد بسیار سردی با او داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۹    
سرمربی تیم فوتبال استقلال در صفحه مجازی خود پیشنهاد برگزاری یک دربی دوستانه داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۴    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۳    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۳    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۰    
حافظ ناظری، خواننده ای که برای کمک رسانی به زلزله زده های استان کرمانشاه راهی این منطقه شده بود، عصر دیروز در بیمارستانی در کرمانشاه بستری شد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۵    
سحر قریشی و شیما مرزی بازیگران کشورمان, به مشهد مقدس سفر کرده و عکس به یادگار در حرم امام رضا (ع) گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۵    
پاییز سال 94 مردی به مأموران پلیس آگاهی شهرستان بجنورد خبر داد چند مردجوان دختر 18 ساله اش را ربوده اند. شاکی در توضیح ماجرا گفت: من ساکن یکی از روستاهای بجنورد هستم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۷:۱۰    
در حال حاضر بیش از 76 میلیون نفر در هر ماه یارانه نقدی دریافت می کنند، این تعداد بالغ بر 95 درصد جمعیت ایران را در بر می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۶:۳۵    
بازار گوشت قرمز در مقایسه با قیمت ماه گذشته با روند افزایشی همراه شده است؛ به طوری که اقلام مختلف هر کیلوگرم گوشت گوساله و گوسفندی بیش از 42 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۶:۰۶    
روزنامه فرانسوی "مدیاپارت" در گزارشی که اخیرا منتشر کرد از وجود ارتباط میان استعفای سعد حریری و بازداشت های زنجیره ای شاهزادگان، وزرا و مقامات ارشد عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۵:۲۲    
سناتور دایان فاینستاین با بیان اینکه سال 2018 می تواند "سال دیگری برای زنان" باشد، پیش بینی کرد که نامزدهای زن در سراسر این کشور عرصه را به دست بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۴:۵۶    
نتایج پژوهشی که توسط محققان ایرانی انجام شده، نشان می دهد که استفاده از پودر کیتوهم سبب کاهش زمان خونریزی، تسریع التیام و کاهش بروز حفره خشک در جراحی های دندان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۴:۲۰    
مخلوط کردن الکل و نوشیدنی های انرژی زا می تواند منجر به عوارض مرگباری مانند مسمومیت الکل شود. در این نوشتار دیگر خطرات مرتبط با این نوشابه های انرژی زای کافئین دار را عنوان می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۳:۵۳    
یک جراح ارتوپد گفت: عمل جراحی ارتوپدی به منظور افزایش قد عوارض بسیار زیادی دارد، به همین دلیل چنین جراحی توصیه نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۳:۱۱    
نتایج یک مطالعه انجام شده نشان می دهد: بالا بودن کلسترول خوب دلیلی برای حفظ سلامت قلب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۱:۲۰    
پزشکان در یک مطالعه جدید بر ضرورت درمان زودهنگام زخم پای دیابتی برای پیشگیری از عفونت تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۱:۰۴    
رسانه های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که رئیس جمهور آمریکا طرح جدیدی را برای حل درگیری میان فلسطین و اسرائیل ارائه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۱:۰۳    
در حالی امروز اخباری مبنی بر تغییر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا منتشر شده که بررسی ها نشان می دهد سهامدار عمده این گروه خودروسازی نیز موافق این تغییرات است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۱:۰۱    
دولت اسپانیا اعلام کرد داستان ارشد این کشور در آرژانتین درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۱:۰۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور از کاهش کیفیت هوا در شهرهای صنعتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۱:۰۰    
مهر ماه امسال تولید چند مدل سواری در خودروسازان داخلی متوقف شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۵۹    
مهاجم گلزن شارلوا با تقدیم گلهای خود به زلزله زدگان کرمانشاه از آرزوی خود مبنی بر حضور در جام جهانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۴۶    
در حاشیه نشست خبری سرمربیان لیگ برتری برانکو ایوانکوویچ و علی دایی برخورد بسیار گرمی با یکدیگر داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۴۳    
تیم ملی شمشیربازی اپه ایران در پایان بخش تیمی مسابقات جهانی ایتالیا مقام دوازدهم را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۴۲    
قیمت و هزینه تعمیر آیفون ایکس پرچم دار جدید اپل مشخص شده که شامل تعویض نمایشگر و قطعات دیگر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۸    
یکی از بردگان جنسی داعش خاطرات تلخ روزهای اسارت خود در بخش شمالی عراق -که تحت تصرف گروه تروریستی داعش بود- را در یک کتاب منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۷    
مدیرمرکز حوادث و فوریت های پزشکی ایرانشهر گفت: بر اثر انفجار کپسول گاز خانگی در یک منزل مسکونی در خیابان الزهراء ایرانشهر 2 مجروح داشت .
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۴    
قیمت برخی از سیم کارت های موجود در بازار، برابر با یک واحد آپارتمان در مناطق مختلف تهران است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۳۳    
مدیرعامل استقلال در آخرین تمرین این تیم پیش از مصاف با سیاه جامگان حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۲۵    
چه سوزناک می خواند برای عزیزانش در هفتمین روزی که زمین بلعید خانه ها را با هر آنچه در خود داشت؛ می خواند برای خانواده و عموزاده هایی که تن های زخمی شان را سپرد به دل همان زمین تا شاید آرام بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۹    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در سفر به استان کرمانشاه ضمن ملاقات با استاندار کرمانشاه در جمع شورای مدیران کمیته امداد این استان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۴    
رئیس جمهور زیمباوه که گمان می رفت امشب استعفایش را اعلام کند، با حضور در صفحه تلویزیون از شبه کودتای ارتش حمایت کرد و آن را ناشی از نگرانی های به جا دانست ولی استعفاء نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۴    
نیروی دریایی آمریکا اعلام کرد، در جریان مانوری یک یدک کش ژاپنی با انحراف از مسیر به یک ناوشکن آمریکایی مسلح به موشک برخورد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۲    
دونالد ترامپ، رقیب دموکرات خود در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا را به شرکت مجدد در انتخابات 2020 دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۱۱    
چهار بازیکن استقلال در مصاف با سیاه جامگان غایب خواهند بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۰۳    
بعد از ظهر امروز 28 آبان، 45 نفر بر اثر نشت گاز در مسجد فیروزآباد کجور مسموم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۹ - ۰۰:۰۱    
وزیر خارجه بحرین در اظهاراتی خصمانه علیه کشورمان، از کشورهای عربی خواست تا علیه آنچه که آن را حمایت ایران از شبه نظامیان در منطقه خواند، متحد شوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۳:۵۸    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کرمانشاه از فوت زنی حدودا 65 ساله بر اثر خفگی با گاز منوکسیدکربن در چادرهای زلزله زدگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۳:۵۲    
سرمربی آلمانی استقلال پیشنهاد کرده دو تیم استقلال و پرسپولیس با حضور بازیکنان قدیمی خود مقابل هم قرار بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۳:۴۶    
هنر گفت وگو، ابزاری است که اصلاح طلبان با بکارگیری آن قصد بازگشت به عرصه سیاسی کشور را دارند. عرصه ای که سال هاست برای این جریان سیاسی تنگ آمده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۳:۳۷    
بخشی از پاسخ این سوال وابسته به روش ولیعهد در اداره حکومت عربستان است. کاری که او تا به حال انجام داده تنها به قدرت نمایی و دندان نشان دادن به رقیبانش خلاصه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۴۳    
سرمربی تیم فوتبال سایپا می گوید با توجه به اینکه چند بازیکن مصدوم دارند فردا مقابل نفت کار سختی خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۴۱    
یک رسانه عربی مدعی شد که فرمانده سپاه قدس ایران شخصا فرماندهی نبرد آزادسازی شهر البوکمال سوریه را برعهده داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۹    
در حالی که رییس کانون انجمن های صنفی صنایع غذایی مدعی شد که "درون گندم خاک می ریزند و می گویند بخرید" و همچنین "میزان خاک موجود در گندم را هفت درصد دانست" ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۷    
رئیس دفتر رئیس جمهور درباره برخی شایعات مربوط به سفر رئیس جمهور به استان کرمانشاه گفت: فیلم های سفر به استان کرمانشاه موجود است و مردم می توانند آنها را ببینند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۶    
رسوایی بست نشینی یاران احمدی نژاد و نطق بی ادبانه او در حرم عبدالعظیم حسنی بیش از اینکه متوجه او و دولتش باشد متوجه دولت سازانی است که او و دولتش را ناشی از خواست امام زمان می دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۵    
یوونتوس در یکی از دیدارهای حساس هفته سیزدهم سری A برابر سامپدوریا تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۳۴    
لیون با تساوی که برابر مون پلیه به دست آورد نتوانست اختلاف خود با رده دوم جدول رده بندی را کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۱۸    
دبیرکل اتحادیه عرب با تکرار ادعای رژیم سعودی، برنامه موشک های بالستیک ایران را بزرگترین تهدید برای منطقه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۲:۰۲    
بست نشینان با صدور اطلاعیه ای اعلام کردند که موقتا به بست نشینی خود در حرم حضرت عبدالعظیم (ع) پایان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۴    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: اسکان موقت زلزله زدگان دو ماهه انجام و بعد از آن کانکس جایگزین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۲    
امام جمعه پاوه با اشاره به دفن تعدادی اجساد در روستاهای مناطق زلزله زده بدون گواهی فوت گفت: در روز اول نماز میت 19 نفر از کشته های زلزله را من خواندم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۱    
گرچه وزیر اقتصاد تاکید داشت سیاستی برای ماندگاری دلار برای بیش از 4000 تومان وجود ندارد، اما فعلا در این نرخ و بیش از آن ماندگار شده و نشانه هایی برای برگشت به کمتر از این نرخ دیده نمی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۴۰    
ذرات معلق آلاینده هوای شهر تهران که عبارت از ذرات کمتر از 2.5 میکرون و 10 میکرون هستند، هر کدام میزان آلوگی هوا طی یک روز را نشان می دهند و پیامی بهداشتی برای افراد جامعه در پی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۳۷    
نماینده وزن 100+ کیلوگرم جودوی ایران مدال برنز رقابت های گرندپری هلند را از آن خود کرد تا تیم 6نفره ایران به کار خود در این رقابت ها با 2 مدال برنز پایان دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۳۶    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به این که با توجه به جایگاه و قطب گردشگری مذهبی بودن استان قم، تکمیل قطار شهری قم یک ضرورت است، گفت: در تصویب بودجه سال 97 ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۳۴    
آلکمار توانست روداکرکراد را با یک گل در لیگ هلند شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۲۸    
مرجع تقلید شیعیان گفت: در نظام اسلامی اصل مردم بوده و برپا کردن یک معیشت قابل قبول، مهار بیکاری و تورم مهم ترین معضلاتی است که باید دولت نسبت به آن ها اهتمام داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۲۷    
حجت الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس پنج شنبه شب گذشته به دیدار شیخ مهدی کروبی رفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۸    
رابرت موگابه رئیس جمهوری زیمبابوه با کناره گیری از ریاست جمهوری زیمبابوه موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۷    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی، وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: دو هزارتن جو به طور رایگان از 28 آبان (امروز) بین دامداران مناطق زلزله زده استان کرمانشاه توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۵    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۳    
محیط بانان پارک توران شاهرود درحوزه استحفاظی منطقه دلبر در محل شکسته های پا قله، موفق به مشاهده و تصویربرداری از چهار قلاده یوزپلنگ آسیایی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۱۰    
راننده تریلر حامل سوخت واژگون شده، به صورت سطحی مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۹    
وزیر خارجه سعودی در سخنان خود در نشست اتحادیه عرب اظهارات ضدایرانی خود را تکرار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۱:۰۰    
فرمانده کل سپاه با تاکید بر این که به خادمی ملت افتخار کرده و بر عهدمان در کمک به زلزله زدگان پایبندیم، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های به عمل آمده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۲۰:۱۳    
سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از روز 25 آبان از طریق درگاه آزمون های استخدامی سازمان سنجش کشور به نشانی www.sanjesh ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۹:۳۷    
آمکار در نبود بازیکن ایرانی اش برابر روستوف مساوی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۹:۳۶    
السد در شبی که پورعلی گنجی و ژاوی گلزنی کردند به صدر جدول رده بندی صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۹:۲۶    
پانیونیوس که در ترکیب از بازیکنان ایرانی اش بهره می برد مغلوب ژانتی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۶    
در نشست مشترک فرماندهان نیروی زمینی ارتش و سپاه اقدامات ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امداد رسانی به زلزله زدگان منطقه غرب کشور تشریح شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۵۰    
"تمسخرآمیز است که پادشاهی عربستان سعودی، ایران را در حالی به ثبات زدایی متهم می کند که خودش تروریست ها را تحریک می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۲    
کمک مربی تیم فوتبال سیاه جامگان معتقد است اگر جادوگری مشکلی را حل می کرد اکنون هند قهرمان جهان بود
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۸:۱۷    
سرمربی تیم فوتبال استقلال می گوید اردوی خوبی را در کیش برگزار کردند که تنها مشکل آن نبود بازیکنان ملی پوش آبی ها بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۷:۵۱    
رییس مجلس شورای اسلامی از بانک ها خواست در پرداخت وام به زلزله زدگان سخت گیری نکرده و تضامین را متناسب با شرایط آنها در نظر بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۵    
گزارش کارشناس وزارت راه و شهرسازی از نتایج اولیه زلزله استان کرمانشاه حاکی از آن است که در نتیجه این زمین لرزه پرتگاهی با ارتفاع بیش از سه متر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۷:۳۰    
انجمن بازیگران خانه تئاتر خطاب به هنرمندان خطه زلزله زده ی کرمانشاه بیانیه ای نوشتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۷:۱۱    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۳    
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به ترافیک سنگین و نیمه سنگین دو محور چالوس و هراز گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۷:۰۱    
پنج کشوری که بیشترین بلیت را برای جام جهانی 2018 روسیه خریده اند . آمریکا با وجود اینکه در جام جهانی حضور ندارد در رده چهارم قرار دارد
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۸    
تشکر مردم محله فولادی شهرستان سرپل ذهاب از امدادرسانی
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۴    
نیروهای ارتش سوریه و همپیمانان آنها در محور مقاومت پس از نبرد سخت و تمام عیار با تروریست های داعشی، شهر البوکمال را به طور کامل از لوث آنها پاکسازی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۲    
کمپانی سونی در رقابتی سخت حق توزیع جهانی نهمین ساخته بلند سینمایی کوئنتین تارانتینو را در اختیار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۸    
آفتاب نیوز :
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۷    
منابع پیش نویس پایانی نشست فوق العاده وزرای خارجه عرب در قاهره را منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۸ - ۱۶:۴۵    
رئیس جمهور کهنسال برکنار شده زیمبابوه از ریاست حزب حاکم این کشور هم کنار گذاشته شد. رابرت موگابه به همراه همسرش گریس در حبس خانگی هستند ...
  • ۱