دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۳:۵۸Dec 2018 10

خبرهای آفتاب نیوز 30 آبان 1396 - aftabnews.ir

آفتاب نیوز 29 اسفند 1393 آفتاب نیوز 29 اسفند 1394 آفتاب نیوز 30 اسفند 1395 آفتاب نیوز 31 فروردین 1396 آفتاب نیوز 31 اردیبهشت 1396 آفتاب نیوز 31 خرداد 1396 آفتاب نیوز 31 تیر 1396 آفتاب نیوز 31 مرداد 1396 آفتاب نیوز 31 شهریور 1396 آفتاب نیوز 30 مهر 1396 آفتاب نیوز 30 آذر 1396 آفتاب نیوز 30 دی 1396 آفتاب نیوز 30 بهمن 1396 آفتاب نیوز 29 اسفند 1396 آفتاب نیوز 1 آبان 1396 آفتاب نیوز 2 آبان 1396 آفتاب نیوز 3 آبان 1396 آفتاب نیوز 4 آبان 1396 آفتاب نیوز 5 آبان 1396 آفتاب نیوز 6 آبان 1396 آفتاب نیوز 7 آبان 1396 آفتاب نیوز 8 آبان 1396 آفتاب نیوز 9 آبان 1396 آفتاب نیوز 10 آبان 1396 آفتاب نیوز 11 آبان 1396 آفتاب نیوز 12 آبان 1396 آفتاب نیوز 13 آبان 1396 آفتاب نیوز 14 آبان 1396 آفتاب نیوز 15 آبان 1396 آفتاب نیوز 16 آبان 1396 آفتاب نیوز 17 آبان 1396 آفتاب نیوز 18 آبان 1396 آفتاب نیوز 19 آبان 1396 آفتاب نیوز 20 آبان 1396 آفتاب نیوز 21 آبان 1396 آفتاب نیوز 22 آبان 1396 آفتاب نیوز 23 آبان 1396 آفتاب نیوز 24 آبان 1396 آفتاب نیوز 25 آبان 1396 آفتاب نیوز 26 آبان 1396 آفتاب نیوز 27 آبان 1396 آفتاب نیوز 28 آبان 1396 آفتاب نیوز 29 آبان 1396 آفتاب نیوز 30 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۲:۲۶    
اضطراب، غم و نگرانی های گوناگون همیشه یار و همراه استرس هستند و یکی از مهم ترین دلایل ایجاد خشکی در دهان استرس است ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۵    
رهبر کره شمالی با هدف افزایش کنترل بر مردم این کشور هرگونه تجمع از جمله برای نوشیدن و آوازخواندن را برای مردم منع کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۸    
مدیرعامل بانک شهر به نمایندگی از شبکه بانکی کشور، از مناطق زلزله زده بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۳    
یک کارشناس دارویی مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم هشدار داد: مسمومیت با استامینوفن را جدی بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۷    
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: مزیت استفاده از پیام رسان های داخلی این است که اگر در فعالیت نرم افزارهای خارجی به هر دلیلی محدودیتی اعمال شد، در فعالیت آن ها اختلال ایجاد نشود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۶:۲۶    
برخی داروها می توانند باعث خراب شدن دندان های شما شوند، در این مطلب شما را با داروهایی که باعث خرابی دندان شما می شوند آشنا می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۵:۰۰    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که قیمت ساخت مسکن مهر باعث شد برخی سازندگان از پایداری بنا بزنند، گفت: در سر پل ذهاب، 560 واحد آسیب دیده که به نظر می رسد هر واحد 30میلیون تومان آسیب دیده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۴:۴۴    
اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای هوای تهران در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه به ترتیب (9 و 17)، (5 و 14) و (4و 12) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۲:۴۸    
باید دید آینده سیاسی آقای جهانگیری به کدام سو می رود؟ آیا به سبب نقش کمرنگ در دولت و فشار و انتقادات دوستان اصلاح طلبش برای بریدن از خوب و بد دولت روحانی به جهت حضور مستقل در انتخابات مجلس و ریاست ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۱۵    
ایرنا - هلگا اشمید معاون هماهنگ کننده سیاست خارجی اتحادیه اروپا روز سه شنبه در حاشیه دومین سمینار همکاری های هسته ای؛ پیشرفتها و چشم اندازها در اصفهان از تالار اشرف این شهر بازدید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۹    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: به دنبال بارندگی های امروز اهواز تا این لحظه 105 نفر در شهر با مشکلات تنفسی به بیمارستان ها مراجعه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۹    
تنها 27 سال دارد، اما صرف نظر از سنش یک مدیر تجاری با اعتمادبه نفس و ارتباطات عالی است. اما از ثروتش بپرسید و به وضوح معذب بودنش را حس می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۷    
زلزله که رخ داد، حس غم سنگینی تمام کشور را فرا گرفت. هرکس سعی کرد به نوعی به زلزله زدگان کمک کند. از همان زمان که خبر زلزله منتشر شد و ابعاد حادثه کم کم به سمع و نظر مردم رسید ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۷    
نشست اصحاب فرهنگ و هنر با محمدعلی نجفی شهردار تهران و سید رضا صالحی امیری معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر در باغ کتاب تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۴    
ایسنا - مراسم بزرگداشت مریم میرزاخانی ریاضی دان ایرانی، عصر سه شنبه با حضور سورنا ستاری، خانواده میرزاخانی و جمعی از اساتید و دانشجویان در دانشگاه شریف برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۰    
خاطرات این سفر هیچ وقت از یادم نمیره. این هم املت آتیشی خوشمزه در منطقه گیلان غرب. جاتون خالی #املت #ایران #زلزله #کرمانشاه #زلزله_زده و یک فیلم کوتاه از املتی برای صبحانه که روی آتش در حال آماده شدن ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۴    
نشان ویژه کمپین تبلیغات وام ازدواج به روابط عمومی بانک کشاورزی اهدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۹:۰۶    
پروژه سرویس های بهداشتی بیشتر از 15 سال است که در ایران به شوخی گرفته شده، از همان موقع که اسفندیار رحیم مشایی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۴    
بازپرس امور جنایی تهران از شهروندان خواست تا قاتل فراری را شناسایی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۸:۴۱    
اسفندیار مشایی، حمید بقایی، علی اکبر جوانفکر و حبیب خراسانی بار دیگر در حرم حضرت عبدالعظیم(ع) حضور یافتند و بست نشینی خود رااز سرگرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۹    
پیرترین دوقلوهای بریتانیایی جشن تولد 101 سالگی خود را همچون سالهای گذشته با هیجان خاصی برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۷    
ملانیا ترامپ همسر رییس جمهور آمریکا به همراه بارون پسر 11 ساله اش که کمتر در رسانه ها دیده می شود درخت مخصوص جشن کریسمس در کاخ سفید را دریافت کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۰    
معاون فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش نیروهای انتظامی 100 مظنون به سرقت در شهرستان سرپل ذهاب دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۴    
آفتاب نیوز : سید عطاءالله مهاجرانی، وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در کانالش نوشت: طارق متری وزیر فرهنگ لبنان ( 2005 تا 2008)، دقیق و خوش سخن ودانشمند و بسیار خوان بوده و هست ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۸:۱۹    
بانک صادرات ایران به عنوان یکی از 7 بانک عامل تعیین شده برای کمک رسانی به مناطق زلزله زده غرب کشور، پرداخت تسهیلات بانکی ارزان قیمت به آسیب دیدگان را با جدیت پیگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۶:۲۵    
آمارها گویای این است که در زمینه لوازم بهداشتی، ایران حدود نیمی از بازار افغانستان را در دست دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۶:۰۵    
مسئول انجمن قوهای مهاجر سرخ رود استان مازندران گفت: در روز گذشته 29آبان ماه با فرود 40 بال قوی فریادکش در تالاب قوی سرخ رود، میزبانی از این مهمان زیبای زمستانی در استان مازندران آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۴:۵۳    
نتایج مطالعه ای که اخیرا منتشر شده، نشان می دهد که تقریباً یک پنجم بیماران سرطانی، اختلال استرس پس از حادثه یا PTSD را تا چندین ماه بعد از تشخیص بیماری شان تجربه می کنند و بسیاری از این بیماران نیز ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۳:۱۰    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: امروزه بسیاری از سرطان ها قابل پیشگیری و درمان هستند و بسیار اهمیت دارد که هر فرد بررسی های لازم را انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۲:۰۵    
تحقیقات جدید نشان می دهد که استرس می تواند ما را به تصمیم گیری های نامطلوب هدایت کند و اینکه حیوانات پراسترس احتمال بیشتری برای تصمیم گیری با ریسک بالا دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۲۴    
نخست وزیر اقلیم کردستان عراق ضمن تأکید مجدد بر لزوم مذاکره با بغداد اوضاع اقتصادی در اقلیم کردستان را بحرانی توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۲۲    
سرنخ هایی نشان از آشتی دوباره زوج مشهور هالیوودی آنجلینا جولی و براد پیت دارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۹    
با اعلام اداره کل هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی به استان و احتمال وقوع سیل، مدارس فردا چهارشنبه اول آذر ماه تعطیل اعلام شد
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۱    
رئیس جمهوری آمریکا در پیامی به همتای لبنانی خود بر ایستادگی کشورش در کنار لبنان تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۰    
آمریکا ویزای کیانوش رستمی و برادرش را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۷    
بازی روز گذشته استقلال تهران و سیاه جامگان مشهد با اتفاقی پسندیده از سوی آبی های تهرانی همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۵    
صدور گواهینامه رانندگی بدون کارت پایان خدمت یا معافیت سربازی از فردا در سراسر کشور آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۴    
ارتش آمریکا سه شنبه اعلام کرد، در حمله هوایی به الشباب در سومالی بیش از یکصد نفر از اعضای این گروه مرتبط با القاعده را کشته است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۳    
یک عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: برخی افزایش قیمت دلار را به نفع صادرات می دانند، اما من ثابت می کنم اگر امروز دلار 6 هزار تومان شود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۳۷    
نخست وزیر مستعفی لبنان که به مصر سفر کرده بود، قاهره را به مقصد بیروت ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۳۶    
نمایش کلنل به نویسندگی و کارگردانی خیرالله تقیانی پور در تالار اصلی تئاتر شهر روزهای پایانی هفته در دو نوبت به صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۴    
تا ساعتی دیگر رئال مادرید در قبرس مهمان آپوئل است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۳    
تیم های سویا و لیورپول در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۲    
ترکیب تیم های دورتموند و تاتنهام برای مصاف در لیگ قهرمانان مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۱    
بشیکتاش با وجود تساوی خانگی برابر پورتو صعود خود را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا مسجل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۰    
وزارت امور خارجه ترکیه از حکم صادر شده توسط دادگاه فدرال عراق در خصوص همه پرسی غیرقانونی اقلیم کرد شمال این کشور استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۰    
شادی خیابانی در تهران پس از نابودی داعش
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۶    
حوالی 9-9/30 شب است. ما داخل چادرهای پلنگی سپاه نشسته ایم در منطقه ای نزدیک به خروجی شهر سرپل ذهاب به سمت قصر شیرین ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۴    
سینوپک چین قراردادی 2.7میلیارد دلاری را با شرکت ملی نفت ایران در ماه ژانویه امضا کرد تا واحدهای تولید بنزین با کیفیت بالا در ایران ایجاد کند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۳    
شادی خیابانی مردم تهران پس از نابودی داعش
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۲:۴۱    
وزیر اطلاعات گفت: عزت امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نتیجه بصیرت و پیوند مردم با رهبر معظم انقلاب اسلامی است
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۲:۱۴    
شاخص داوجونز به عنوان یک شاخص پیشرو که نشان دهنده چشم انداز اقتصادی یکی از بزرگ ترین اقتصادهای جهان است در سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۱:۵۷    
دروازه بان پرسپولیس با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش به حواشی روزهای اخیر پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۱:۱۴    
باران کوثری با قدردانی از صداقت و مسئولیت پذیری جواد خیابانی نسبت به زلزله زدگان غرب کشور، تاکید کرد که چیزهای زیادی از حضور او در کرمانشاه یاد گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۱:۱۱    
روسای جمهور آمریکا و روسیه امروز تلفنی در مورد موضوعات بین المللی از جمله ایران، بحران سوریه و مناقشه اوکراین گفت وگو کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۱:۰۹    
متن پاسخ رهبر معظم انقلاب اسلامی به نامه ی سردار حاج قاسم سلیمانی درباره پایان سیطره شجره خبیثه داعش منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۵۰    
کارلوس گوئن اعتقاد دارد فروختن چند خودرو در آمریکا کار ساده ای است اما به خاطر بازار رقابتی که آن جا وجود دارد، نیازمند یک استراتژی بلند است که فعلا رنو قصد کار بر روی آن را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۸    
این روزها در گیرودار مصیبت غرب کشور، محمود احمدی نژاد و حلقه نزدیکانش باز هم توانستند، ساعاتی توجه مردم و رسانه ها را به خودشان جلب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۷    
مسابقه فیلم سپیدار آنلاین در حاشیه سومین جشنواره محیط زیستی سپیدار برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۶    
دبیر دوم کمیسیون صنایع مجلس گفت:قرارداد پژو هنوز به مجلس ارائه نشده ونمایندگان از یکه زارع خواستند تامتن قراردادرا به مجلس ارائه نشده و نمایندگان ازیکه زارع خواستند تامتن قرارداد را به مجلس ارائه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۴    
وزیر نفت در تشریح چگونگی کنار کشیدن توتال از فاز 11 پارس جنوبی گفت: اگر توتال بدون اعمال تحریم های شورای امنیت سازمان ملل متحد از توسعه فاز 11 کناره گیری کند، هیچ سرمایه ای به این شرکت باز نمی گردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۱    
رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه ای ضمن تأکید بر لزوم دسترسی فوری تمامی غیرنظامیان یمن به کمک های انساندوستانه گفت که تنش های کنونی در درگیری های یمن، چشم اندازه راه حل سیاسی را تضعیف می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۴    
نخست وزیر مستعفی لبنان وارد قاهره شد و قرار است با عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر دیدار کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۲    
وضعیت روستاها با بارانی شدن هوای استان کرمانشاه برای زلزله زده ها مناسب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۲۰    
پیام سردار سلیمانی به مقام معظم رهبری در خصوص ریشه کن شدن تروریست های داعش در سوریه و عراق، بازتاب وسیعی در رسانه های عرب زبان داشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۵    
اسطوره آرژانتینی دنیای فوتبال به همراه کاناوارو، کافو، پویول و ... به عنوان ستاره های جدید مراسم قرعه کشی جام جهانی 2018 روسیه انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۴    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه داعش ابزار دست آمریکا، صهیونیسم و عربستان بوده گفت که امروز داعش رو به اضمحلال است ولی ممکن است روح داعشی گری در برخی از ما وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۲۰:۱۳    
نماینده اصولگرای مجلس دهم به پرسشی درباره دیدارش با مهدی کروبی پاسخ گفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۳    
لخته شدن خون اغلب چیز خوبی است؛ مثلا وقتی مجروح می شوید برای متوقف شدن خونریزی نیاز به لخته شدن خون دارید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۰    
اگرچه پوکی استخوان مشکلی بسیار شایع است اما قرار نیست بخشی اجتناب ناپذیر از روند پیری باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۸    
ریشه اصلی بسیاری از تغییرات خلق و خو کمبودهای تغذیه ای و تغییرات متابولیکی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۶    
رابرت موگابه رئیس جمهور زیمبابوه در پی فشارهای نظامیان و هم حزبی هایش، پس از 37 سال از سمت خود کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۳    
فهرست نامزدهای کسب عنوان بهترین مربی سال 2017 فوتبال مردان در آسیا از سوی AFC اعلام شد و در حالی آنژه پوستکوگلو سرمربی تیم ملی استرالیا ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۴۰    
تصاویری از زندگی زلزله زدگان سر پل ذهابی در اولین روز بارانی
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۵    
ماجرا از زمانی آغاز شد که باشگاه پول آپشن قرارداد فصل گذشته علیرضا بیرانوند را پرداخت نکرد. گلر ملی پوش تصور می کرد پول پاداش قهرمانی و آپشن قراردادش به حساب او واریز می شود اما نه تنها چنین نشد بلکه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۹    
در جام جهانی 2006 حضور علی دایی در تیم ملی ایران به دلیل حساسیت هایی که در آن تاریخ وجود داشت با مخالفت هایی همراه می شد و منتقدان گاهی وقت ها او را نشانه می گرفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۱    
سفارت ایران در سئول، اعلام کرد: یانگوم 50 هزار دلار آمریکا به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کرده است و ارقام دیگر منتشر شده در برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی درست نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۵۶    
توماس روسیچکی، ستاره اهل چک سابق باشگاه دورتموند و آرسنال، بازیکنی همواره دست به گریبان با مصدومیت های متعدد بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۵۴    
آیت الله مصباح یزدی گفت: باید یک بار برای همیشه حساب خود را صاف کنیم. بالاخره امام (ره) درست می گفت یا شاه؟ چنین نباشد که طرفدار انقلاب باشیم و وقتی گرانی شد و کمی فشار آمد، بگوییم زمان شاه بهتر بود!
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۷    
رباط صلیبی کارلوس ادواردو، مهاجم الهلال عربستان پاره شد و او 7 ماه خانه نشین می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۰    
عزت الله ضرغامی رئیس اسبق رسانه ملی در یادداشتی به تفسیر برخی پیام های حضور صمیمانه رهبری در میان زلزله زدگان کرمانشاه پرداخت و تاکید کرد: رهبری متعلق به همه است .
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۷    
مدیرعامل سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری تهران از عزل شهردار ناحیه 2 منطقه 1 به دلیل اهمال و کوتاهی در عمل به وظایف خود در ماجرای قطع درختان خیابان ولیعصر (عج) خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۵    
مورخان امیدوارند اگر قرار باشد جنگی میان آمریکا و کره شمالی دربگیرد، آمریکا آن طرفِ متخاصم نباشد که اولین تیر را شلیک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۳    
سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه بابل می گوید بازیکنانش عملکرد بسیار خوبی در دیدار برابر ملوان داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۱۲    
در جلسه مشترک اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و وزیر نفت، زنگنه به نمایندگان مجلس اطمینان داد که توسعه فاز 11 پارس جنوبی طبق برنامه زمان بندی شده پیش می رود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۳    
محمدباقر نوبخت در نشست خبری هفتگی خود در پاسخ به این سوال که چرا تعطیلی روز 6 آذر در تقویم نیامده است و موضع دولت نسبت به این تعطیلی چیست ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۹    
دکتر زیباکلام اخیرا در توییتی از دکتر ظریف بابت جواب منفی متکبرانه به پیشنهاد کمک 5 سناتور امریکایی در ماجرای زلزله کرمانشاه انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۳    
موندو دیپورتیوو گزارش می دهد که باشگاه بارسلونا امضای قرارداد با مسوت اوزیل را در برنامه های اصلی نقل و انتقالات زمستانی اش قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۱    
دوران پسا داعش که شاهد دگردیسی در بسیاری از بازیگران و جبهه های داخل و خارج منطقه ائی و از جمله داعش هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۷    
باشگاه تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه ای به سازمان لیگ به ادامه سریال اشتباهات داوری علیه این تیم معترض شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۴۲    
در پی تصادف زنجیره ای چندین خودرو که عصر امروز در محور پل زال- خرم آباد رخ داد این محور مسدود شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۳۶    
حال که مذاکرات بر سر ایجاد دولت ائتلافی در آلمان با شکست روبرو شده، دوران صدراعظمی مرکل به خطر افتاده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۸    
در حالی که رازهای سر به مهر محاکمه رضا ضراب تاجر ایرانی- ترک متهم به دور زدن تحریم های آمریکا علیه ایران همچنان بر روند رسیدگی به این پرونده سایه افکنده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۷    
اگر خواسته ای از همسرتان دارید و مثلا می خواهید داشته هایتان را رشد دهید، اول به نقاط قوت، قدرت و مثبت او، چه به لحاظ رابطه عاطفی و چه از نظر موقعیت اجتماعی و خانوادگی اشاره کرده ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۲    
مصرف مقدار فراوان آب بخشی مهم از فرآیند سم زدایی پوست را شامل می شود. آب به تخلیه سموم از دستگاه گوارش کمک می کند که از بین بردن مواد شیمیایی مضر را تسریع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۸    
جدایی بازیکن شماره 7 استقلال از این تیم قطعی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۵    
زمانیکه راهی تهران شدیم در میانه های راه این زن و شوهر به من دلستر با طعم انگور تعارف کردند، من دلستر را نوشیدم و پس از خوردن آن گیج شدم، سرگیجه پیدا کرده و خواب آلود شدم اما ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۴    
سازمان هواشناسی کشور طی اخطاریه ای نسبت به آبگرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها هشدار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۱    
یک منبع رسمی در وزارت خارجه سوریه مسائلی که در نشست اخیر اتحادیه عرب علیه ایران و حزب الله مطرح شد را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۹    
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی استان همدان میزان بهره برداری از آب های زیرزمینی برای مصارف کشاورزی را به عنوان قرار گرفتن در بحران بی آبی دانست و گفت ...
  • ۱